The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Devin Sun...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Devin Sun...   Szomb. Márc. 19, 2011 7:25 am

Ment neked a pm.
Vissza az elejére Go down
Devin Sun

Hozzászólások száma : 1

TémanyitásTéma: Devin Sun...   Szomb. Márc. 19, 2011 4:14 am

Név: Devin
Faj: Vámpír
Születés dátuma: 1329
Vámpírrá válás dátuma: 1349
Kor: 20
Foglalkozás: a későbbi időkben újságíró
Jellem: Devin egy különleges jellem. Kívülről erős jellemnek látszik, de mélyen belül csak egy elesett lány, ezért az írásban és alkalmanként a gyilkosságban éli ki magát. De sok érdekességet rejt még magában.
Rendelkezik: Napgyűrűvel, amit még a Középkor előtt szerzett menekülése során.
Karakter arca:Marilyn Monroe
Előélete: Devin, a híres Catch családból származik. Az Angol Királyságban lévő York városában látta meg a napvilágot 1329-ben. Családja jól bánt vele, taníttatták, saját dajkája volt, ám amikor 19 évesen hozzá akarták adni egy Newcastle-i nemeshez, elszökött családjától. Amikor sikerült felszöknie egy hajóra, Canterburvben kiderült, hogy halálos beteg, mégpedig a pestisjárványtól. A hajón megismerkedik egy fiatal doktorral Darren Sunnal, aki visszavonhatatlanul beleszeretett Devinbe, ezért vámpírrá változtatta Calaisban, mondván a pestis már úgy eluralkodott a szervezetén, hogy máshogy már élné túl...

- Mi történt? - kérdezte Devin az ágyon heverve, szenvedve a torka szárasságától. Nem tudta mire vélni ezt az érzést, de elhessegette a gondolatot és megpróbált csak a szeretett férfira figyelni.
- Meggyógyultál - válaszolta lágyan Darren és megsimogatta falfehér, jéghideg arcát.
- De a pestis gyógyíthatatlan!- tiltakozott erőtlenül.
- Aludj kedvesem!- azzal visszanyomta az ágyra.
Ahogy a fiatal férfi vérét szívtam a vér szinte bombaként robbant szét a testemben, és csak egy dolgot tudtam: még több vérre van szükségem, és nem csak azért, mert enélkül kiszáradok, hanem azért is, mert iszonyatosan sóvárogtam érte, azért a forró nedűért. Megtámasztottam a fejét, hogy méginkább hozzáférhessek a nyakához, majd érzéketlenül kortyoltam egy nagyot a férfiből. Nem néztem az arcára akkor nem bírtam volna folytatni, márpedig muszáj volt.
Az 1429-ben Darrent kivégezték Genfben, ismeretlen okok miatt, így szerelmük nem teljesülhetett be. Ez örökre megváltozatta az életemet; ettől kezdve megtartóztatva élem az életemet, vér nélkül, elnyomva a szomjúságot.
1494-ben a Bolgár Birodalomban megismerkedtem az akkor "1 éves vámpírral" Betty Jane Pierce-al, aki akkoriban szökésben volt. Megtanítottam neki, hogy élhet normális életet, és nem muszáj mindig emberekből innia. 1549-ben utunk ketté vált, azóta nem találkoztam vele, remélem életben van még.

Ezután utazott, bejártam az egész világot és hihetetlenül sok ismeretre tett szert, megírt több ezer újság cikket és megölt több száz embert.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Devin Sun...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal