The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Jeremy Gilbert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 147

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szer. Márc. 30, 2011 4:20 am

Nos, Jeremy, azt hiszem, elérkezett a bizonyítványosztás Razz

Jól fejezed ki magadat, csak azok a fránya vesszők - pontosabban vesszőhiány még mindig becsúszik néha-néha.
Bátran engedlek a játéktérre, ha így játszol, mert nem hiszem, hogy én többre megtudnálak tanítani.

Szóval - hacsak vissza nem esel, ami a drogosoknál előfordul Wink - LEZÁROM az oktatásod Very Happy

Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 178

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Kedd. Márc. 29, 2011 7:06 am

Tudtam Katherine nem viccel... Nem járhatott el a szám, bármennyire is ésszerűnek tűnt volna. Egy szerettemet se akartam még nagyobb bajba keverni. Azt a nyavalyás követ könnyen megszerzem Tyler barátomtól, csak egy pohár alkohol kell segítő társnak, talán egy pár lány és szinte már a kezemben érezhetem bársonyos tapintását...
-Most mennem kell, ha szükséged van a holdkőre, sürgősen elengedsz! -Vágtam ki magam egy csöppnyi gúnyossággal a hangomban, már nem tehet velem semmit, bárhogy is nézzük szüksége van rám. Így mégse sérül száz százalékban az önbecsülésem.
Fejembe húztam a kapucnim, hogy eltüntethessem az aggodalmat az arcomról.
Hajtincseim szemembe hulltak, ilyen későn jobb ha vigyáz az ember és ezektől a körülményektől védettebbnek éreztem magam, még ha nővéremmel együtt fehér bárányok voltunk a farkasok között...
Felvont szemöldökkel vártam Katherine engedélyére, hogy leléphessek, amint megkapom hanyatt homlok rohanok haza. Nem épp jó kezdet a titkolózásra ha ok nélkül ennyit kések.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Hétf. Márc. 28, 2011 3:46 am

Elmosolyodtam a megjegyzésén. Könnyedén meg is igézhetném, hogy megbizonyosodjak efelől, ha nem bűzlene vasfűtől. A karlánca ugyanis határozottan azt tartalmaz. Nem jelentene túl nagy gondot megszabadítanom tőle, de talán így valamiféle „biztosítékot” adok neki, tudja, hogy szabad akaratából tett mindent – már amekkora teret én engedek a szabad akaratnak – és nem bűvöltem meg. Úgy gondolhatná, hogy ez már a bizalom jele nálam, az igazság az, hogy úgyis megtudom, ha elfecsegi a dolgot vagy nem teljesíti a rábízott feladatot, és akkor egyszerűen felkeresem újra.
- Jól van. De ugye tudod, hogy ez fordítva is működik? – kérdeztem vissza gonoszan elmosolyodva, ahogy magamban megfordítottam a feltételt: ha elmondja bárkinek, egy szerette bánja…
- Ha meg van a kő, fel foglak keresni. Ne feledd, minden lépésedről tudok – mondtam egy cseppet fenyegetésnek szánva az utolsó mondatot. Van pár megigézett informátorom a városban, akiknek köszönhetően jól értesült vagyok olyan körökben is, melyeket nem tudnék másképp elérni. Vegyük csak azt az őrült nőt, aki hat macskával él együtt a Maple Street-en, ő tájékoztat a Gilbert-ház körül folyó eseményekről. Amúgy is pletykás vénasszony, még örül is annak, hogy kibeszélheti nekem a szomszédjait.

//Hadd mutassam be egy a te szövegedből vett példán keresztül, mire is gondoltam:
- Nem mondom el senkinek, amíg te sem bántod a szeretteimet! - csattantam fel, már megint túl hevesen, természetemhez híven.
Ettől könnyebben olvasható lesz a szöveg, és nem fog összefolyni Smile
Írj egy távozó post-ot, ha abban nem lesz különösebb hiba, akkor nem rángatlak vissza Razz és tekinthetjük lezártnak az oktatást. Láthatóan fejlődtél ebben a pár napban, és a játéktéren lévő hozzászólásaid is jók Smile//
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Vas. Márc. 27, 2011 5:32 am

Mennyi erő van ebben a kicsi nőben... Egyszerűen felrántott az ingemnél fogva, nem volt kellemes érzés.
És most azt kéri tőlem, hogy ne mondjam el senkinek? Hét persze nem fogom...talán... Vagy ha mégis eljár a szám akkor mit csinál? Meg kell igéznie ahhoz, hogy a kívánságát betudjam tartani, remélem nem jön rá erre az aprócska részletre. És amint szabadultam segítséget kérhetek, nem szabad megint hősködnöm, az sosem sül jól el.
-Nem mondom el senkinek, amíg te sem bántod a szeretteimet!-csattantam fel, már megint túl hevesen, természetemhez híven.
Talán ez kicsit erős fenyegetés volt, hiszen százszor erősebb nálam, és azt sem gondolnám, hogy éppen velem szeretne kompromisszumot kötni de egy próbát mindenképp megért.

//Remélem ez a szövegem már egy fokkal "esztétikusabbra" sikerült...Razz//
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Vas. Márc. 27, 2011 4:51 am

Hangneme nem volt épp kedves, de mégis hogyan várom el bármelyik kis áldozatomtól is, hogy az legyen? De ezzel a durcizással képes teljesen lelombozni. Kicsit úgy éreztem magam, mint aki csalódott, hogy megkapta, amit akar. Hiszen azért jöttem, hogy egy „szövetségest” állítsak magam mellé, aki vagy megszerzi nekem a követ vagy más szempontból, de hasznomra válik majd a Klaus ellen vívott örökös háborúm során. A kismacska is csak addig pofozgatja az egeret, míg az él, ha már nem mozog, semmi kedve tovább játszani. Azt hittem, hogy valamivel nehezebb dolgom lesz rávenni Jeremy-t erre az akcióra, de rendkívüli örömmel töltött el a tudat, hogy ha minden jól megy, hamarosan megkaparinthatom a Holdkövet. De ne igyunk előre a medve bőrére! Ki tudja, mit tervezget a forrófejű tinédzser? Bizonyára valami észveszejtő ostobaságot ellenem: mondjuk, hogy beköp a Salvatore-testvéreknél. Na, és akkor mi van? Ha Damon megtudja, hogy kell nekem ez a kő, már rohan is, hogy mihamarabb megszerezze, lehetőleg előttem. De ha már nála lesz, könnyebben megszerzem, mint a vénlány Carol Lockwood-ból csikarnám ki.
- Jól gondolod – mondtam, és fél kézzel, könnyűszerrel az ingje grabancánál megragadva talpra rántottam a fiút. Miután képes volt megállni saját erejéből, elengedtem, és finom, anyáskodó mozdulatokkal kisimítgattam az így összegyűrt ingét.
- Remélem, azt tudod, hogy nem jártathatod el a ma esti találkozónkról a szádat – jegyeztem meg mosolyogva, de cseppet sem kedvesen, miután hátraléptem.

//Egy apró dolog: mindig Katherina-nak írsz, viszont engem Katherine-nek hívnak, persze kivéve bolgárul, úgy meg Katerina-nak, szóval valahogy ebből a kettőből összeraktál egy újat Very Happy
Hogy a hozzászólásod írásképe szebb legyen – ez már csupán csak esztétikai tanács – a gondolatjelek köré tehetnél szóközt, tehát, mikor megszólal: - Szia! – köszönt. Stb.//
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Vas. Márc. 27, 2011 4:24 am

Mégis túl értékeltem magam, csak az a kérdés, hogy mire kelhet az a kő...
Tehetetlenül megvontam a vállam, arrébb löktem egy kósza tincset. Nem volt választásom és az, hogy vámpírrá változtasson, még csak szóba sem került.
Ez határozottan nem jó, nem akarok a boszorka szerencsétlen marionett bábúja lenni!
-Gondolom nincs más választásom!-Néztem dacosan Katherina szemébe, miközben odavágtam a választ. Nem akartam hergelni de nem volt jó kedvem, de nagyon nem. És visszatartani sem tudtam már a hajlamosan felszínre törő indulatokat.
Talán ha elég meggyőző vagyok kijutunk valahogy a hangszigetelt erdőből, nyilvános helyen pedig könnyen elfuthatok, ott csak nem csinál jelenetet!
Elég bárgyú, megvalósíthatatlan terv, de jobb mint a semmi...
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Vas. Márc. 27, 2011 4:11 am

Hm… A kis Gilbert azt hiszi okos és bátor, amiért ilyen szemtelenül kérdőre mer vonni tetteim miatt. Miért kell nekem? Azt az ő feladatát tekintve teljesen lényegtelen és elhanyagolható információ. Sőt, talán ha tudná, nem is segítene nekem, elvégre is az a kő, ha rossz ezekbe kerül, a drága nővére halálához vezethet. Senkinek sem szokásom elárulni ilyen könnyen, hogy mik a céljaim, és ezen nem is akarok változtatni, főleg nem Jeremy kérésére.
- Egyáltalán nem fontos részlet. Neked csak annyi lenne a dolgot, hogy megszerezd… Úgyhogy bármiben is töröd a fejed, felejtsd el! – legyintettem, mintegy elhessegetve ezt a gondolatot. A fiúnak nagy lett a szája, most hogy tudja: nem akarom egyelőre megölni. Nem is baj, ha ebben a hitben marad, csak azt ne képzelje, hogy minden számonkérését szó nélkül fogom tűrni. Eljöhet az idő, mikor a felém szúrt a fakaró az ő szívében landol.
- Az viszont annál inkább, hogy hogyan néz ki… Tenyérnyi nagyságú, ovális alakú, fehéres színű, sima felületű értéktelen kődarab – adtam meg a holdkő leírását, emlékeimből előidézve annak képét arról az éjszakáról, mikor átnyújtottam George Pökhendi Lockwood-nak.
- Nos, mit szólsz? – kérdeztem mosolyogva. Egész jó ajánlat – legalábbis a többihez képest, amit tőlem kaphatna – megszerzi a követ, cserébe nem ölöm meg. Szerintem elég fair.

//Már csak az elején volt egy-kettő. Határozottan javulsz Wink //
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Vas. Márc. 27, 2011 3:56 am

Holdkő...Ezt a szót már, mintha hallottam volna ...talán a nővérem szájából.
Megpróbálom elérni, hogy összetettség sugározzon belőlem, talán így majd megbízhatóbbnak talál, és nekem mindent meg kell tennem, hogy ezt éreztessem vele!
Lehet a sötétben tapogatózom de egy próbát megér...
-És mire is kellene neked ez a bizonyos holdkő? Ez egy fontos részlet ha meg kell szereznem...-Tértem ki a válasz elől némileg bátrabban.
Talán Katherina segíthet beteljesíteni a vágyamat. Kitudja, még jól is elsülhet ez a dolog!
Csak sikerüljön!
Ha vámpír lennék minden fájdalmam elzárhatnám, akár egy vízcsapot, nem lennék ilyen kiszolgáltatott, ráadásul alkalmazkodnom sem kéne senkihez. Nem akarok bunkó lenni a családommal, sem a barátaimmal, de akár még ennek a szörnyetegnek is segítek, hogy beteljesíthessem az akaratom...

//Köszi a tippet, próbálom alkalmazni Very Happy//
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Vas. Márc. 27, 2011 3:05 am

Úgy tűnt, hogy a Gilbert-gyerek lassan kezdi felfogni a dolgokat: elsősorban azt, hogy semmi esélye menekülnie előlem. Ott ült a földön leverten, mint aki nem tudja, mit kezdjen magával vagy ezzel az egész helyzettel, és én a gyönyörű ruhámat nem kímélve egy fának dőlve elégedett mosollyal nyugtáztam a helyzetet. Az este bálban töltött részét elég hamar lezavartuk, de mi sem szórakoztatóbb, mint egy kis elmejáték Elena öccsével.
- És vagy olyan jóba vele, hogy kérdezősködj kicsit egy bizonyos holdkő után? – kérdeztem felvont szemöldökkel, türelmesen, de hangszínből érződhetett, hogy nem jön ki jól ebből a dologból, ha válasza nemleges. Szeretem a piszkos munkát másra bízni, mert nem a legmulatságosabb a Lockwood-házban lófrálni úgy, hogy mindenki Elenának hisz, és neki persze senki sem mesélne erről a kőről. Aztán meg ki tudja, hányan szednek vasfüvet? Kellemetlen lenne úgy megigézni valakit. Szófal sokkal egyszerűbb, és számomra kényelmesebb a dolog, ha az egész köves ügyet Jeremy-re bízom. Nem mintha megbíznék benne, de mivel fél – ez lerí róla – és félti a szeretteit is könnyedén meg tudom fenyegetni akár őt, akár valamelyik rokonát vagy barátját. Ezek az erős emberi kötődésekkel kiépített kapcsolatok a leghasznosabbak az olyan manipulatív vámpírok számára, mint én vagyok. Ezek a legjobb fegyvereim.

//Magam is utálom a nyelvtant, de az ilyesfajta apróságokra érdemes figyelni Very Happy
Tipp: vesszőt teszünk az olyan (esetleg 'és'-sel összekötött) tagmondatok közé, ahol mindkét mondatrészben van ige.
Pl. Ha van 3 igéd, kell 2 vessző.
ha belemegyek a játékba, most elenged, és később beszélhetek a többiekkel//
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Vas. Márc. 27, 2011 2:32 am

Kiráztam a fejemből a bágyadtságot, próbáltam minél jobban összeszedettséget sugározni. Szóval jól gondoltam felakar használni a piszkos kis terveihez, talán ha belemegyek a játékba most elenged és később beszélhetek a többiekkel...
-Ööm igen Tylerrel viszonylag jóban vagyunk.-Néztem rá immár egy csöppet elkeseredett tekintettel, hogy hogy fogok én ebből a történetből győztesként kijönni azt nem tudom, valószínűleg sehogy!
Talán egy kis idő után Elena rájön, hogy késő van és én még nem vagyok otthon, de szerintem lefoglalják a Salvatore testvérek...
Viszont ha Katherina megigéz semmi esélyem, a szolgája leszek és ez ellen semmit sem tehetek.
Akaratlanul is felsóhajtottam és ez szinte mindent magába foglalt, egy dologba viszont teljesen biztos voltam ez az egész egy jó ideig elfog tartani, akár akarom akár nem. Bárhogy is nézzük a bábúja vagyok.

// Remélem ebbe a szövegbe már kevesebb vessző hiba volt, ügyeltem rá! Very Happy//
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Vas. Márc. 27, 2011 1:55 am

Lassan telt az idő. A körmeim vizsgálgattam, és az erdő neszeit figyeltem, míg Jeremy eszméletlen feküdt pár méterre tőlem egy fa tövében, a koszos földön. Talán nem csak több perc, hanem egy óra is eltelt, mire végre magához tért, és zavartan körbetekingetett. Felvont szemöldökkel vártam, mi lesz a következő lépése, s meglepetésemre nem kezdett el segítségért kiabálni, és feltápászkodva menekülni sem próbált. Nem is olyan buta fiú, mint amilyennek elsőre tűnik. Rájött, hogy ha akarnám, már halott lehetne, de mivel nem az, más céljaim vannak vele. Igen, szerepel pár tervemben, segítségemre lehet akár így, akár úgy.
- Úgy tudom, elég jóban vagy Tyler Lockwood-dal – jegyeztem meg csevegő hangnemben, mint amilyenben a legjobb barátnők beszélik ki a legújabb divatot egy csésze tea kíséretében. Nos, igen, ha a forrásaim jól értesítettek, akkor a fiú Tyler-ral való először döcögősen indult kapcsolata az utóbbi időben barátsággá alakult. Ez a baráti kötelék pedig a segítségemre lehet az eljövendőkben, hiszen jómagam nem szándékszom beállítani a Lockwood-ékhoz kávézgatni.
- A családja birtokában van egy tárgy, ami valójában az enyém – folytattam, és kérdőn Jeremy-re pillantottam, hogy érti-e már, mire akarom őt felhasználni. Ezek után már nem olyan nehéz kitalálni. Csak pár apróságot kell elsimítanom, például, hogy rajtunk kívül senki sem tudjon majd erről, már ha rá sikerül vennem a nagyfiút.

//Vesszőket még mindig elhagysz, de már csak erre kell ügyelned!//
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 8:20 am

Egy fának dőlve ébredtem...érdekes érzés volt azt hittem, hogy kicsit durvábban sérültem és talán már nem ébredek fel többet.
Lassan kinyitottam a szemem reméltem, hogy csak álom amin keresztül mentem, nem volt az...
Jobban belegondolva Katherina semmi durvát nem tett velem, ez meglepett. Talán szeretne tőlem valamit? De mit? Mire vagyok én jó a szerencsétlen természetemmel...
Kezdek elpuhulni összekel magam szednem, erősnek kell maradnom.
De azt sem szeretném, hogy a többieket megfenyegesse esetleg az én életem kioltásával.
Kérdőn tekintettem fel védtelennek éreztem magam egy semmi voltam hozzá képest be kellett látnom!
Egyet tehettem....vártam...
-Mit akarsz tőlem?-A szám közbe kiszáradt, a hangom rekedtes volt gyakran megremegett.
Nem tehettem róla lassanként kénytelen voltam ráeszmélni egy rgadozó karmai között vergődök...
//Akkor a gyűrű nincs az ujjamon. Lassan megszokom, hogy az első évad végétől megy a történet Smile Nagyon köszi a sok segítséget!!! alien //
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 8:08 am

Elég vicces volt Jeremy reagálása: a félelem és a megdöbbenés, ami kiült az az arcára, mikor rájött, hogy valójában kivel is van dolga. Hiába ordított, kiabált. Ilyen messzeségből nem hallja őt senki, jól tudtam, ezért is nem zavartattam magam. Legfeljebb egy vampire hallhatná meg segélykérését, de sem Stefan-t, sem Damon-t nem láttam megjelenni a bálon – bizonyára Elenával vannak elfoglalva – így igen csekély az esély arra, hogy bárki vagy bármi is a szerencsétlen Jeremy megmentésére felkerekedne. A srác úgy nézett ki, mint aki sokkot kapott, megszólalni sem bírt, és úgy nézett ki, mint aki mindjárt elájul. Ennyire azért nem nézhetek ki szörnyen, hogy rosszul legyenek a látványomtól! Hát nem tűrtem tovább ezt az arckifejezést, jobb kezemmel megragadtam a srác nyakát. Több száz éves tapasztalatomnak hála könnyedén megtaláltam azt a pontot, amire a megfelelő nyomást kifejtve, elérhetem, hogy az alany elájuljon. Így legalább egy kis időre sikerült kiütnöm, gondoltam, mikor eszméletét vesztve összeesett.
Sóhajtva pillantottam mozdulatlan, de még lélegző testére, majd becipeltem az erdőbe, és egy kényelmes fa törzsének vetve hátamat vártam, hogy a földön fekvő Jeremy felébredjen.

//Egy: John bácsi nincs, még nem kaptad meg tőle a gyűrűt Smile Kettő: Figyelj arra, hogy ne irányítsd a másik karakterét, mint most Kat-et, mert én mondjuk biztos nem tettem volna semmit, ami miatt szükségszerű Jer-nek elájulnia. Nem harapdálok embereket fölöslegesen Very Happy Három: a ...-okból néha egy kicsit sok volt már. 3 db szerintem bőven elég Wink //
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 7:49 am

A nővérem mintha a semmiből tört volna elő, meglepő gyorsasággal termett mellettem bevallom megijedtem...
És ekkor jutott eszembe az a pici kis kirakós darabka amiről megfelejtkeztem...Katherina.........
Hirtelen pokoli félelem lett urrá rajtam elakartam menekülni, menteni védtelen ember életem, de nem ment a szörnyeteg nem engedett, csapdában voltam.
Rámeresztette ragadozó arcát, kivillantak az éles fogai és már tudtam, hogy nekem végem...ha csak nem találok ki valamit....
Sokkos állapotba voltam nem tudtam semmire sem gondolni Anna arca villant be előttem őt akartam látni utolsó emlékképként....
Óriásit ordítottam hátha meghallja valaki, tudtam mind hiába...
És ekkor bevillant valami a gyűrű, az ujjamon volt ebbe a kis reménybe próbáltam kapaszkodni.
gyakran előfordult velem, hogy eszméletemet vesztettem ijesztő dolgok hatására...
Mintha kiütöttek volna úgy rogytam össze...minden elsötétült...
Csak a bosszúszomjas morgásokat hallottam tompán, egy utolsó fájdalmat éreztem még a nyakam táján...
Ez volt az utolsó amit tapasztaltam talán egész életemben...
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 7:39 am

Utálom, ha parancsolgatnak nekem, és Jeremy hangneme sem tetszett, hiába voltam tisztába a ténnyel, ezt nem nekem, hanem a nővérének szánta. Észrevettem, hogy már méterekkel eltávolodott tőlem, abba az irányba siet gyorsan szedett lábakkal, amerre mutattam, hogy parkoltam. Már sötét volt, egy-két elvétve található lámpa fénye világította meg csupán a környéket. Alakja emberi szemek számára már elveszhetett a feketeségben, így nem kellett attól félnem, hogy bárki meglát minket a bál helyszínéről, és lépéseket sem hallottam mögülünk – csak Jeremy dühös trappolását előttem, és a magas sarkúm kopogásának visszhangzását – így tudtam, nem követnek. Elérkezettnek láttam tehát az időt arra, hogy lerántsam a leplet az álcáról, és megmutassam az igazi arcom...
Vámpírsebességre kapcsoltam, és villámgyorsan mellette teremtem. Már a parkoló szélén jártunk, ahol az autónak természetesen hűlt helye volt.
- Nem mondta a nővéred, hogy ne bízz a rá kísértetiesen hasonlító nem-emberekben? – kérdeztem mosolyogva felé fordulva, és egy pillanatra kivillantottam hófehér, kihegyesedett és megnőtt szemfogaimat. Kíváncsian vártam erre a reagálását, miközben a lehetőségeit fontolgattam. Nem tud megszökni előlem, ahhoz túl messze van az emebrektől, én meg amúgy is gyorsabb vagyok...
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 7:26 am

Végre... Bevallom egy kicsit untam már a nővérem nyaggatásait, nem voltam már kisfiú megtudtam emészteni a fájdalmas problémákat! Örültem, hogy szabadulhatok, elegem volt már ebből a napból!
-Gyere mááár!-Gyorsan szedtem a lábaim, Elena furcsa volt nagyon lassan jött utánam és lépten-nyomon lemaradt. Pedig Általában szeret előretörni...
Egyre idegesebb lettem, kész tervem volt mit kezdjek magammal ha haza érek..tabletta... Tudom nem volt szép, hogy megint akartam, de hát mi jó volt most az életemben SEMMI!!!
Csak a cél lebegett a szemem előtt... Egyre sötétedett, nem szeretem a sötétet és a növérem sem jön...
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 7:06 am

Örültem, hogy Jeremy-nek sikerült lenyugodnia, így legalább nekem sem kell kell tovább pátyolgatnom vagy azt tettetnem, hogy tényleg sajnálom, amiért felhoztam a témát. Mert valójában cseppet sem sajnáltam, sőt örültem, hogy sikerült belegázolnom a kis lelkébe. Romlott, gonosz lelkemnek igazán üdítő volt a gondolat, hogy másnak fájdalmat okozhatok, mert emiatt ha csak egy időre is, de elfeledkezem arról, hogy a nagy játékban én vagyok a gyengébb fél, én vagyok az, aki vesztésre áll, és egy rossz döntés, lépés, és sakkbábuként a pálya szélére kényszerülök, immár teljesen holtan. A halálból kétszer nincs visszatérés... Sajnos, vagyis hát ha egyszer le sikerül győznöm Klaus-t, akkor ez a gondolat inkább fog nyugtatni, mint megijeszteni. Mert nem akarok meghalni. Az élet sokkal szórakoztatóbb...
Nocsak, nocsak... A kis Jeremy nem is olyan tudatlan, mint hittem! Ismer engem, vagyis hát hallott rólam. Meglepő fordulat. Gonoszan elvigyorodtam, és követtem a fiút a parkoló felé.
- Oké, menjünk. Arra felé álltam meg a kocsival – mondtam, és a parkoló azon része felé mutattam, ami közel volt az erdőhöz. Eszemben sem volt hazakísérni Jeremy-t, és természetesen semmiféle autó sem állt ott, sokkal jobb – véresebb – terveim voltak a fiúval, és eddig minden simán ment.

//Most csak egy kis történeti hiba: mivel a második évad elejétől játszunk, és te még nem beszéltél Elenával, nem tudhatsz Katherine-ről. Ezen most ne javíts, így játszunk tovább, de az éles játék során figyelj majd erre!//
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 6:45 am

A vállaim egyre jobban remegtek, a nyugtatgatás csak még rátett egy laptáttal igazából sosem segít...
Lassan lélegeztem és hagytam, hogy a testem lenyugodjon és visszatérjen a régi kerékvágásba! Feltápászkodtam lassan a földről, hogy süllyedhettem idáig...szánalmas vagyok.... Ennyit arról, hogy megtartom a pozitív látszatot!
-Sa-sajnálohom!...Nem akarlak a gondjaimmal fárasztani tudom, hogy neked is van elég! Tudom, hogy Katherina sem könnyíti meg a dolgod...-Lepillantottam a nővéremre milyen fura régen mennyivel magasabb volt nálam. Mégsem éreztem törékenynek az valahogy most hiányzott belőle.
-Későre jár, Jenna aggódni fog mennünk kéne, kezd sötétedni!-Elkezdtem lépkedni a kijárat felé és vártam Elena követ e...
Ijesztően sötét volt az idő...megint félelem érzet kerített hatalmába de gyorsan félresöpörtem!
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 6:25 am

Tehetetlenül felvonom a szemöldököm, mikor Jeremy elkezd sírni mellettem. Nem számítottam arra, hogy ma este még egy 15 éves tinit is pátyolgatnom kell. Mi vagyok én? Óvó néni? Úgy festek, mint aki maga a megtestesült szeretet, és bárki kiöntheti nekem a szívét? Nos, ez akart lenni a látszik, hiszen Elena enyhén emlékeztet a dadusokra, akik a megríkatott gyerekek felvidítására fordítják fél életüket. Viszont én nem ez vagyok, és még az álca kedvéért sem vagyok hajlandó most azt tenni, amit Elena tenne a helyemben: megértően átkarolni Jeremy hüppögéstől remegő vállát, és ostobaságokat motyogni arról, hogy minden rendben lesz. Ehelyett inkább bátorítóan megveregetem a vállát, és idegesen körbetekintek figyel-e minket valaki. Megforgatom a szemem az emberi szíveket megsajdító zokogás hallatán, és komoly töprengésbe kezdek, hogy mit is mondhatnék.
- Css… - próbálom csitítani… Hát mégis ezt teszem! Ez nem igen vall rám. Nem is értem, miért nem hagyom itt? Miért viselkedem úgy, mint a nővére?
- Semmi baj, Jeremy. Bocsáss meg, hogy felhoztam… Én csak próbálok jó nővéredként viselkedni – mondom, és elmosolyodom büszkén a teljesítményemen: ez tényleg Elenásra sikerült.

//Nos, mivel ez a játéktéren kívül van, ami itt történik, az a szerepjáték világában valóban meg-nem-történt. És nyugodtan szerepjátékozz mással is! Úgy is tudsz fejlődni!//
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 5:59 am

Anna...Erre a szóra nagy ürességet érzek, mely áthatol az egész testemen. Megborzongok és nagy erőfeszítések árán sem sikerül visszatartani a könnyeimet pedig nagyon próbálkozom! Mindent megteszek... Mégis elkezdek zokogni, micsoda paranoiás, puhány fiú vagyok.
Minden előtör bennem amit eddig a mélyre ástam teljesen megnyílok nővérem előtt életemben először...
Hümmögök valamit válaszként de nem nagyon jönnek ki hangok a torkomon!
Majd megszólalok reketess, elgyötört hangon:
-Erről szeretnél velem beszélni? Mert erre még nem állok készen....
Furcsa érzés lesz rajtam úrrá, valamire figyelnem kéne de nem megy mindent elborít a fájdalom....

//Köszönöm Smile!Jó tanárom van! Very Happy A tanulósarokban folytatott szerepjáték nem megtörténtnek számít? Az baj ha közbe mással is szerep játékozom?//
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 5:32 am

Agyamban egyre csak kattogtak a kerekek, hogy miképpen tudom a leginkább felhasználni, pontosabban kihasználni a naiv kisöccsit a nővére ellen. Először is ki kellene deríteni, hogy mit tud a vámpírokról… Tud-e róluk egyáltalán? Vajon Elena beavatta vagy hagyja sötétben tapogatózni az így védtelen testvérét, akárcsak nagynénjüket, aki egyelőre semmit sem sejt az egészből? Aztán eszembe jutott, hogy Isobel említette, Jeremy Annabelle-lel közelebbi kapcsolatba került. Pearl lánya nem változott sokat az elmúlt évszázadokban. Mindig is az ilyen szánalmas kölyköket bírta, mint Jeremy. És végül ez okozta a vesztét, hiszen ha nem marad a városban a fiú miatt, John nem tudta volna megölni. El kellett varrnom az ő szálukat is. Nem hagyhattam, hogy Pearl és Anna esetleg információkat szivárogtassanak ki rólam, nem is beszélve Harper-ről! Azt sem tudom, miért hagytam életben még Chicago-ban Annát. De nem is ez most a lényeg, hanem Jeremy. Elmosolyodtam arra gondolva, hogy mit szólna, ha tudná: én intéztem el kedvese halálát?
Biccentettem az „öcsém” felé, majd határozott léptekkel áttörtem a tömegen, figyelve, hogy hallom-e Jeremy lépteit magam mögött, mígnem végül szerencsésen kijutottunk a Lockwood birtok hátsó kertjébe. Kellemesen hűvös volt az idő, és kevesebb szem szegeződött ránk itt, mint odabent, Határozottan kényelmesebb így beszélgetni.
- Sajnálom Annát – jegyeztem meg, és őszinte, megértő mosolyt küldtem Jeremy felé. Próbáltam felhozni a legfájdalmasabb pontot, nem érdekelt az sem, hogy esetleg Elena nem tud az esetről. Elvégre is elég idő eltelt, hogy megtudja, de vajon érdekli-e még a kisöccse, ha ott van neki a két Salvatore?

//Tényleg gyorsan tanulsz Very Happy//
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 5:09 am

Bevált! Elhitte...Most már könnyen játszok csak az első műmosolyt kell megejteni és aztán már sima ügy! Véletlenül kicsúszik egy igazi félvigyor sebaj még hihetőbb leszek. Szeretem a nővérem és bárhova követem ha kell... Talán végre újra megnyílik felém és olyan lesz mint régen!
Csak hol van a szeméből az a csillogás, még mindig nem értem. És mintha vélnék észre venni az arcán valami furcsát, nem tudom megmagyarázni de másnak érzem... Jobb lesz utána járni féltem és meg akarom óvni!
Észbe kapok, hogy kérdőn áll előttem, válaszra várva! Letörlöm a homlokon végig pergő izzadság cseppet tényleg meleg van... Zavaró ez a nagy tömeg, a sok nevetgélő, dohányzó, egyhangú ember mind egy nagy "színdarab" részesei a porondon.
-Jó menjünk! Bárhol szívesebben vagyok mint itt...-Határozottan egymás elé teszem a lábaim, az ajtófélfának dőlve visszatekintek a nővéremre, szeretetteljesen. Sokat változott mióta a szüleink elmentek, nem kívánom neki ezt a fájdalmat, hiszen én is tudom milyen érzés...
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 4:53 am

Szóval az igazi Elena otthon maradt. Ezt jó tudni, így legalább nem kell attól tartanom, hogy bármelyik pillanatban betipeghet a helyszínre. Nem mintha félnék ettől, jó móka lenne kerülgetni, úgy tenni, hogy ő ne vegyen észre. Bájcseverészni az ismerőseivel, elejteni pár számára kínos megjegyzést, felfordulást okozni. Azonban, így hogy nem jött el más szórakozást kell találnom magamnak, s íme itt a tökéletes alany: Jeremy.
- De igen, úgy volt. Csakhogy aztán felbukkant Alaric, és átvette a helyem – válaszoltam kedvesen. Még jó, hogy Isobel tájékoztatott mindenről, amit Elenával kapcsolatban tudni kell, az összes ismerősével tisztában vagyok, minden barátjával. Az a nő valami nagyszerűen tud dolgok után kutakodni, nem hiába, benne legalább van valamennyi a Petrova-tűzből, ellenben a lányával.
- Figyelj, nincs kedved levegőzni egyet? Egyre zsúfoltabb lesz ez a hely! – sóhajtoztam, és magamat legyeztem, mintha egyszerre lenne melegem, és alig kapnék levegőt. Ha van olyan ostoba ez a gyerek, hogy kijöjjön velem a kertbe, még az is megeshet, hogy kiütöm, elrabolom, és megfenyegetem vele az Elena-párti bagázst. El tudom képzelni az arcoakt, ahogy mindenki aggódik szegény kis Jeremy-ért, aki egy önző manipulatív nő kezébe került. Vagy várjunk csak… manipulatív… a tinik a legmanipulálhatóbb emberek, még azt is elérhetem, hogy az öcsi a nővére ellen forduljon…
Várakozó mosollyal tekintek Jeremy-re, aki mit sem sejt az agyamban lejátszódó gonosz tervekről.

//Ügyes Smile Szerintem nem kell minden 3. mondatot külön sorba írni, próbáld meg tartalmuk szerint bekezdésekre tagolni, és úgy tagolni őket//
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 4:03 am

Lassan beletúrok a hajamba, rossz szokás, sosem hagyom ki ha ideges vagyok!
De vajon miért vagyok feldúlt? Mostanában gyakran révedek el a gondolataimban, kezdem magam az őrületbe kergetni!
Most veszem észre, hogy itt áll Elena, de nem úgy volt, hogy nem jön el? Más mint általában, nem látom a szemében azt a csillogást, ami nála a szeretet kimutatásának egyik jele.
Mostanában már őt sem értem. Talán mindenki ellenem van? Kezdek teljesen paranoiás lenni....
Magamra erőltetem a szokásos műmosolyt, talán elhiszi, hogy jól vagyok és nem kezd megint ápolgatni!
-Öö Szia! Nem úgy volt, hogy otthon maradsz Jenna néninek segíteni?- Remélem beválik a színjáték minden azon múlik, hogy mit válaszol ezután!
A távolból gondtalan nevetést hallok, hogy valakiknek milyen jó kedve van... Úgy tűnik ez csak nekem nem jön össze soha!
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Szomb. Márc. 26, 2011 3:52 am

Bál a Lockwood villában… Ki nem hagyhatom! Mindenféle ott a helyem, elvégre is társaságközpontú ember vagyok, aki szeret a középpontban lenni, és kiélvezni mások irigykedő pillantását. Öltözködés terén most egy kicsit visszafogtam magam, hiszen azt nem felejthetem el: ebben a városban mindenki összetéveszt Elena Gilbert-tel. Nem hibáztatom őket, de néha jó lenne a saját képemben feltűnni. De hát ez van. Nincs mit tenni, hacsak nem akarom, hogy fakaróval üldözzenek Mystic Falls díszpolgárai, miután megtudták, hogy Elena már több száz éve élőholt felmenője vagyok. Szóval, visszatérve a ruhához: egy sötétkék estélyiben feszítettem ezúttal. A hajamat kivasaltam, csakhogy még egyértelműbb legyen, kit játszok ma a rendezvényen. Legalább így Damon és Stefan nem vágnak belém fakarót, amint meglátnak.
Mire a helyszínre értem, a város apraja-nagyja megjelent már, egyre nagyobb lett a tömeg a Lockwood-ház előcsarnokában. A sok ember közt szemet szúrt egy ismerős alak: drága Elena védtelen kisöccse. Ez az este legalább jól indul, ennyi szórakozás nekem is jár. Odalibegek a magányosan álldogáló fiúhoz, és arcomon kedves mosollyal megszólítom őt:
- Szia Jeremy! - a lehető legártatlanabbul mérem végig a fiatal fiút, aki jobb esetben a nővérének vél. Persze meg eshet, hogy tudom rólam - k itudja mennyi sztori kering az őrült vámpír-ex-ről Gilbert-körökben? - de nem tartom valószínűleg. Így legalább kicsit eljátszogathatok vele az este.

//Egész jó. Figyelj jobban az írásjelekre, úgy néz ki előszeretettel elhagysz vesszőket Razz Emellett le lehetett volna írni, hogy mit csinálsz épp, mit viselsz.
Csak így tovább, és figyelj a vesszőkre Very Happy//
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Jeremy Gilbert   Today at 11:14 am

Jeremy Gilbert
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jeremy Gilbert - Átvételi szándékát az adminnál lehet jelezni