The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Tyler Lockwood

Hozzászólások száma : 59

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Pént. Aug. 05, 2011 4:11 am

-Ja tényleg már mondtad-mondtam mosolyogva.-Allergiás? egyre több mindent tudok meg rólad-kacér mosolyt vetve mondtam-Mehetünk!-

/folyt. kert/
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Alyson Waldorf

Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Pént. Aug. 05, 2011 4:06 am

- Még mindig nincs. - feleltem vigyorogva, majd csak bólintottam, és vártam, hogy visszaérjen a türcsikkel.
- Nem,köszi. Allergiás vagyok a mogyoróra. - mondtam vigyorogva.
- Nem örülnél neki szerintem, ha mentőt kéne hívni hozzám. - mondtam, majd megfogtam az egyik törcsit.
- Mehetünk? - kérdeztem vigyorogva-
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Pént. Aug. 05, 2011 4:03 am

-Hát nézzük, de van fürdőruhád?- kérdeztem vigyorogva gyors megittam a martinimat. -Hát akkor hozok pár törülközőt-gyors elszaladtam a fürdőszobába kivettem két hófehér törölközőt és vissza mentem a a bárpulthoz- Jó lesz?- és leraktam az asztalra.
Aztán a pulton volt egy kis sós mogyoró, vettem egy keveset és gyors megettem.-Kérsz?-
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Pént. Aug. 05, 2011 3:52 am

- Igen, azt veszem észre. - mondtam vigyorogva, majd követtem a bárpulthoz.
- Nem, szerintem ennyi pia elég lesz. Bőven. - mondtam nevetgélve. Általában nem viselkedem így, de most nem volt mit tenni. Ha most nem iszok úgy egy órát, akkor már fogok tudni gondolkodni, ezt tapasztalatból mondom.
- És, most mit csináljunk? Nem nézzük meg azt a tavat, amiről meséltél? - kérdeztem hatalmas, kiskutyaszemekkel.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 8:23 pm

Újra itt vagyunk...vadászat. Unott mosollyal mondtam-Ja én hajnali ötig vagy néha hatig vagyok fent tudod Mystik Falls-ban ilyenkor van élet.- na kezdem unni a táncolást. Elengedtem a lányt és vissza mentem inni egy kis martinit.- Akkor csináljak pinacolada vagy ne?-kíváncsi voltam mit mond erre. Én már nem akartam többet inni, de ha ő igen akkor én is iszok.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 9:58 am

Ahogy megpörgetett, egy picit felfordult a gyomrom, de hamar elmúlt hálisten. Aztán az órára nézett.
- Még csak hajnali kettő? Fura, azt hittem, később van már. - mondtam vigyorogva.
- Eléggé éjjeli bagoly vagyok, szóval olyan hajnal hat-hét körül szoktam lefeküdni aludni, és délután kelek. Ha az ember éjjeli lényekre vadászik, akkor át kell vennie a szokásait. - mondtam vigyorogva, és egy kicsit kijózanodtam.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 9:51 am

A válaszán nagyon mosolyogtam. A csajok jönnek és mennek nálam, de most valahogy Alyson-nal más jobb ,sokkal jobb.- Tudod ez a legjobb estém mostanába-éreztem ahogy átölelem és megszorítom majd elengedem és megpördítem. Egyre jobban telt az idő és észre sem vettem csak amikor hirtelen ránéztem az órára - Hajnali kettő?Úristen, de repül az idő veled!- mosolyogtam.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 9:43 am

- Ennél jobban nem is érezhetném. - mondtam mosolyogva, miközben táncoltunk. Tényleg így volt. Évek óta csak a "munkámnak" élek, most azonban nagyon jól jött ez a kis kikapcsolódás. Nagyon régen részegedtem le így, és nagyon régen buliztam. Eddig nem is gondoltam rá, hogy hiányozhat, most azonban rájöttem, hogy nagyon is kellett volna az életembe.
- Táncoljunk még. Majd utána iszunk. - mondtam mosolyogva.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 9:39 am

Tovább táncoltunk és én megkérdeztem-Jól érzed magad?-nem tudtam letörölni a mosolyt az arcomról. Azt akartam, hogy ez a pillanat örökké tartson, de elég sok pia volt bennünk. Alyson-nak egy kicsit megártott, én egész jól bírom. Közel húztam magamhoz nagyon finom illata volt.-Táncoljunk még vagy megisszuk a martinit?-kérdeztem.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 9:33 am

- Elképzelhető. - mondtam kuncogva. Amikor megcsókolt, gondolkodás nélkül visszacsókoltam. Közelebb húztam magamhoz, annyira, amennyire csak tudtam. Nem tudtam, mit is érzek iránta, de az már világos, hogy nem közömbös a számomra.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 9:22 am

Boldog voltam ahogy átöleltem!- Nem ittál egy picit sokat?-kérdeztem egy kicsit gyanakvóan.Annyira tökéletes pillanat volt.Mintha ezer éve ismerném pedig csak pár órája. Ennyire még senki se állt közel hozzám. Akkor elengedtem és gondolkozás nélkül megcsókoltam.Olyan csodálatos volt ahogy az ajkunk összeért. Azt hiszem szerelmes vagyok vagy csak a pia teszi, de nagyon remélem, hogy nem.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 9:14 am

- Hogyne! - mondtam mosolyogva, és megfogtam a kezét. Magához húzott, és lassan táncolni kezdtünk. A fejem a vállára hajtottam, mert már igen nehéznek éreztem a sok piától. Mindkét kezemmel átkaroltam a nyakát és csak ringatóztam a zenére. Nagyon jól éreztem magam vele, talán jobban, mint ahogy mással szoktam. Nem tudom, miért, de így éreztem. Lehet, hogy csak a részegség miatt van, nem tudom.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 9:07 am

-Táncolunk?-mosolyogtam rá reméltem igent mond, mert nem vagyok annyira rossz táncos...annyira. Gyors ki mentem a bárpult mögül és a kezemet nyújtottam. Annyira gyönyörű volt azzal a két szép szemével. Próbáltam macsós maradni, de nem nagyon jött össze. Remélem szereti ezt a számot.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 8:59 am

Amikor megkaptam az italt, nagyot kortyoltam belőle. Nagyon jól esett, imádom a martinit.
- Hmm.. Nem is tudom. - mondtam egy cinkos mosoly kíséretében. Reméltem, hogy Tyler veszi a célzást. Nem nézett ki olyan fatökűnek, szóval bíztam benne.
- Ez jó szám! - mondtam mosolyogva. Nagyon szerettem, bár a címét nem tudtam, de sokat hallottam rádióban.
Tyler Lockwood

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 8:55 am

-Egy martini? akkor én is azt iszok-mosolyogtam rá és gyors be mentem a bárpult mögé és csináltam az italokat. Remélem jók lesznek mondjuk már százszor készítettem.- Na kész is vagyok remélem ízleni fog.-gyors bele kortyoltam, hogy le ellenőrizem. Isteni uhh... megnyugodtam. Martini után pinacolada ?? Ez furcsa, de ha ő így gondolja már is csinálom.Kedvesen rá pillantottam- Hát mit szeretnél csinálni?- gyors bekapcsoltam a zenét és egy lassú szám indult.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Csüt. Aug. 04, 2011 7:39 am

A pizzaevés után átmentünk a bárpulthoz.
- Hmm... legyen előbb egy Martini, aztán jöhet egy pinacolada. - mondtam vigyorogva, és lehúztam a pohárban lévő whisky-t. Már most éreztem, hogy a fejembe száll, de nem akartam leállni.
- És az ivás után mit csináljunk? - kérdeztem felhúzva egyik szemöldökömet, és cinkosan mosolyogtam rá.
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Hétf. Aug. 01, 2011 10:11 pm

ÚJRAINDUL A TÉMA! VAGYIS A RÉGI BESZÉLGETÉS LEZÁRT!!
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Dana Harris

Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Kedd. Ápr. 05, 2011 6:08 am

Lassan kiürült a terem és a zene is elhallgatott. A legtöbben már hazamentek, kivéve akik nem ájultak be valamelyik szobában. Bonnie is elköszönt egy idő után és hazament. Nekem muszáj volt maradnom, pedig már kezdtem lefáradni. Többször átfutott a fejemben, hogy talán meg kéne lépni és békén hagyni Carolinet, de a dühöm a vámpírok iránt mindig felülkerekedett. Hiszen ő is csak egy mocskos vérszívó, aki embereket öl. Időközben nem volt egyéb társaságom csak a mobilom, amiben az e-mailjeimet töröltem ki Derecktől. Küldött vagy harmincat, de egyiket se volt kedvem megnyitni. Aztán végre valahára megjelent Caroline.
- Még itt. - mosolyogtam rá és eluralkodott rajtam az önelégültség, mindjárt inni fog... - Ez nem jött be. - válaszoltam neki a barátomat illetően és feszülten vártam. Végre megtörtént a csoda és felhajtotta a pohár tartalmát, majd összeesett a padlón.
- Végre valahára... - morogtam és felkeltem a székből, majd felhúztam Cart a földről. - Nem néztél ki ilyen nehéznek. - jegyeztem meg egy kisebb szusszanással amíg kicipeltem a kocsimhoz. Gyorsan beültettem, illetve gyömöszöltem hátra és már hajtottam is haza a kihalt utakon.

//Befejezett//
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.my-stories.mlap.hu
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Kedd. Ápr. 05, 2011 4:56 am

Ahogy lesétáltam a bálteremhez vezető lépcsőn síri csend uralkodott. A zene már nem szólt, a vendégek nagy része elment, csak egy pár részeg maradt akiknek álmos szuszogását a nappali felől véltem hallani. Még mindig furcsa volt az, hogy ennyire jó a hallásom, bár kezdtem megszokni, és rájöttem, hogy még sokszor a javamra válhat.
Éppen az ajtó felé vettem az irányt amikor megláttam, hogy Dana még mindig a bárpultnál ücsörög.
- Te még itt vagy? -kérdeztem kedves hangnemben, bár olyan fáradt voltam, hogy nehezemre esett még a beszéd is. Odasétáltam mellé, majd ledobtam az addig a kezemben szorongatott cipőimet és felültem a mellette lévő bárszékre. Ekkor kezdtem szemezni azzal a pohárral, mely színültig volt piával és a pohár karimáját kezdtem a mutatóujjammal körbe-körbe járni.
- Azt hiszem ez most jól fog esni. -mondtam és felemeltem a poharat.
- Kitalálom. Az egyik részegen fetrengő srác a te barátod. -mondtam mosolyogva és a pohárral a kezemben a nappali felé mutattam.
- Ha nem haragszol én ezt most megiszom. -mondtam, majd a pohár tartalmát egy húzásra felhörpintettem, ám rájöttem, hogy ez nagy hiba volt. Ahogy haladt végig bennem az ital, úgy érzetem mintha savat nyeltem volna és köhögni, majd fulladozni kezdtem.
- Mi a..? -próbáltam megszólalni, ám csak egy két hang jött ki a torkomon. A székről hirtelen a padlóra estem. Izmaim szinte teljesen megbénultak és utolsó erőmmel segítséget próbáltam kérni.
- T..Tyle..-hörögtem, majd az utolsó dolog amit láttam, az a földön heverő, gyönyörű színű magassarkúim voltak.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Hétf. Ápr. 04, 2011 7:35 am

Felnevettem, mikor Tylerre és a csajozó szokásaira gondoltam. Nagyon régóta ismertem, és egy dolgot bizton mertem állítani róla: Hogy nőcsábász.
- Gyerekkorunk óta ismerem őt - mosolyogtam, majd vigyorogva bólintottam a következő kérdésére. - Az biztos... mindig is az volt - vontam meg a vállam, majd éreztem, hogy kezd eluralkodni rajtam a fáradtság. - Viszont ha most nem haragszol... - kezdtem puhatolózva, majd lassan felálltam. - Nagyon kimerített ez a nap - folytattam, majd kinyújtottam Dana felé a kezem. - Örülök, hogy megismertelek - vigyorogtam, míg megráztam a kezét. - Ha legközelebb is szeretnél valakivel beszélgetni, rám számíthatsz - tettem hozzá barátságosan, majd megfordultam, és kimentem a Lockwood villából.

BEFEJEZVE (Legalábbis az Elena-Dana rész Very Happy )
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Hétf. Ápr. 04, 2011 7:12 am

- Állok rendelkezésedre. - mosolyogtam rá. Mondjuk sejtettem, hogy nem komolyan mondja, sajnos. Caroline-ra így is fájdalmas sors vár, amint visszatér körünkbe és legyengíti a verbéna... Remélhetőleg a lány tud egy pár dolgot Katherineről. Ha meg nem, akkor jó gyakorlás lesz kitapasztalni mennyire fáj a vámpíroknak a játékszereim.
- És mennyire ismered Tylert? - kérdeztem tőle, csak hogy beszélgessünk valamiről. - Elég nagy nőcsábásznak tűnt amikor találkoztam vele.
Nem mondom, hogy mindig jók szoktak lenni a megérzéseim, de gyakran beletrafálok a dolgokba és Elena arcára nézve úgy tűnt megint sikerült.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Hétf. Ápr. 04, 2011 6:18 am

Felhümmögtem, majd elismerően bólintottam Dana felé.
- Majdnem... - feleltem, majd az bárpultra kezdtem az ujjaimmal kisebb köröket rajzolgatni. - Azt hiszem, hogy nem jöttek össze... - motyogtam magamban, és fogalmam sem volt, hogy mit éreznék akkor, ha Caroline és Stefan összejönnének. Az biztos, hogy nem örülnék neki, de sokat számít, hogy Stefan boldog legyen.. Túl sok minden fűzött minket egymáshoz, hogy csak úgy lemondjak róla. Akartam, hogy boldog legyen, mert én nem tudtam neki megadni azt, amire vágyott. - De ha összejönnének... segítesz kicsavarni Caroline nyakát? - vigyorogtam, de persze egy szavamat se gondoltam komolyan.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Hétf. Ápr. 04, 2011 5:44 am

Figyeltem, ahogy a feszültség eltűnik az arcáról és megmosolyogtam. Mindig is szerettem másokat felvidítani. Mondjuk az embereknek legtöbbször nem ez jött le a viselkedésemből, de ha időt sem hagynak arra, hogy megismerjenek, na bumm az ő bajuk nem az enyém.
- Kösz. - mosolyodtam el halványan, nem mintha ő tehetne arról, hogy Dereck nem volt képes az önmegtartóztatásra. Na meg a barátnőm se volt... Hiába szemét dolog a megcsalás, főleg ha a legjobb barátnőddel történik. Mivel így nemcsak a barátomat, hanem a barátnőmet is elveszítettem. Fura, hogy ennyi fájdalom mellett még képes vagyok a mosolygásra.
- Csak nem szakítottál a barátoddal? - kérdeztem tőle, elterelve a szót magamról. - És Car összejött vele? - tettem fel egy újabb kérdést, ami tisztázhatná a veszekedésüket számomra, bár lehet, hogy túl közvetlen volt.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Hétf. Ápr. 04, 2011 1:17 am

Elkerekedett szemekkel figyeltem a srácot, aki elrohant mellettünk, majd néztem, ahogy Dana felnevet. Lassan elmosolyodtam, majd rájöttem, hogy túl feszült vagyok. A mosolyom lassan vigyorrá alakult, majd már képtelen voltam visszatartani magam, és én is felnevettem.
- Tyler bulijai már csak ilyenek - vontam meg a vállam, miután kinevettem magam, majd sóhajtottam, és mosolyogva ismét Dana felé fordultam. - Sajnálom, hogy szakítottatok - néztem rá őszintén, és meglepett, hogy mennyire közvetlen vagyok a lánnyal. Hisz... még csak nem is ismerem, mégis úgy éreztem, hogy rengeteg közös van bennünk. De az is lehet, hogy csak tévedtem... a lényegen nem változtatott, Dana jó társaság volt.
- Tudom mit érezhetsz...vagyis azt hiszem, hogy tudom - feleltem, és Stefanra gondoltam. A mi szakításunk több szempontból is vitatható volt. Nem azért szakítottunk, mert képtelenek voltunk elviselni egymást... nem is azért, mert már nem szerettük a másikat... csak, jött egy harmadik fél, akit még nála is jobban szerettem.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Vas. Ápr. 03, 2011 7:41 am

Megnyugodtam, hogy nem vette észre a verbénás cselt. Hiába haragszik Caroline-ra biztos nem örülne annak, ha megtudná, hogy bántani akarom. Időközben Bonnie-hoz csatlakozott valami ismerőse és kicsit elvonultak tőlünk.
- Pasitér... - morfondíroztam el magamban és Dereck megint eszembe jutott. - Igazság szerint nem rég szakítottam a barátommal. - mondtam őszintén. - De ő még nem igazán fogadta el. - folytattam végül. Nem akartam a szerelmi életemmel traktálni, de jó lett volna végre valakivel beszélni ilyen dolgokról. Mondjuk egy ilyen buli talán nem épp a legmegfelelőbb hely, meg Elena mégiscsak idegennek számít még.
Egy srác épp ekkor rohant el előttünk zöld arccal és muszáj volt felnevetnem rajta.
- Úgy látom egy-két ember túl sokat ivott. - jegyeztem meg mosolyogva.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Bárpult    Today at 11:13 am

Bárpult
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bárpult az első helyiségben