The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Scarlett Johansson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 147

TémanyitásTéma: Re: Scarlett Johansson   Csüt. Ápr. 07, 2011 4:57 am

Oké, oké tudjuk, hogy Kathy-nek ennyitől nem lesz baja Very Happy
Jó vagy, ezért én bátran bedoblak a sűrűjébe, menj csak éles játékba, de kérlek arra majd figyelj, hogy ne irányítsd a másik karakterét!
Jó játékot!
Ezzel a tanulókuckódat lezártnak tekintem Smile

Scarlett Johansson

Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTéma: Re: Scarlett Johansson   Szer. Ápr. 06, 2011 7:22 am

Úristen! Ilyet még soha nem láttam! Beindult a kis vámpírocska...
Elég félelmetes volt látni, hogy milyen egy bedühödött vámpír, de nem pánikoltam be... csak úgy, ahogy a nagyi tanította, hidegvérrel, nyugodtan, összeszedetten.... Nem lesz itt semmi baj, tök király ez az egész!
Mielőtt rámvetethette volna magát, gyorsan elugrottam előle, és minden erőmet és tudásomat összeszedve csak rákoncentráltam. Egyszeriben fennhangon elkezdett jajjgatni, és fejét fogva nagy kínok közepette, szenvedve, a földre rogyott.
Különleges képességemnek köszönhetően még jobban koncentráltam, egy rövidke varázsigét mormoltam, és erölködésem gyümölcseként lángcsóvákkal bombáztam a földönfekvő vámpírcsajt.
Diadalittasan álltam felette és mondtam:
- Ne nézd le a boszorkányokat, mert a végén lehet, hogy esetleg TE jársz pórul- szóltam és elfutottam, amilyen gyorsan csak tudtam be az erdőbe...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Scarlett Johansson   Szer. Ápr. 06, 2011 5:58 am

Úgy látszik a paranoia nem mindig felesleges, sőt olykor különösen hasznos. Ez akadályozod meg abban, hogy leesett állal nézzek vissza a fiatal lányra, akarom mondani boszorkányra. Nem igaz, hogy ennyi ellenségemnek kell itt a városban élnie! Azt hiszem, mégis maradhatnék a meghúzódásnál, mert sosincs jó vége, ha emberre akarok támadni. Most épp egy banyát sikerült kifognom. Nagyszerű! Nem mintha nem lenne elég gondom enélkül! És ami a legkülönösebb, hogy még csak hozzám sem kellett érnie, hogy felismerje, mi is vagyok igazából. Egyszerűen megérezte, és még pimaszkodni is kedve volt velem. Az ilyesféle önbizalommal teli bosziknak szeretem letörölni az arcáról a mosolyt, de jobb kideríteni, milyen erős, mielőtt ilyesmibe vágok.
- Tudod, úgy döntöttem, áttérek az állatdiétára – vontam vállat, mint akit meg sem érint a dolog, hogy egy kis boszorkánnyal találkozik az erdő közepén.
- De ha önként felajánlod magad, nem utasítom vissza – tettem hozzá, és gonoszan elmosolyodtam. Arcom hirtelen eltorzult, véreressé vált a szemem környéke, és feketélt a szemem. Éreztem, hogy a vámpírfogaim is megnőnek, vadra éhezően...

//Szerintem határozottan jó vagy! Ehhez most csak annyit tudnék hozzátenni, hogy elég egy vagy legfeljebb 2 felkiáltójel, nem kell 5 Smile//

Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Scarlett Johansson   Szer. Ápr. 06, 2011 5:47 am

Elmélkedtem az élet nagy dolgairól, mikor egyszer csak előbukkant a semmiből, számomra ismeretlen sötét alak. Kirajzolódott előttem egy nagyon szép nőszemély.Még sohasem láttam errefelé.
Kedvesen köszönt, és viccelődött is, de nekem nem volt hangulatom idegenekkel való jópofizáshoz. Ami furcsa volt, hogy mikor megjelent, a nyakamon lévő azúr kék szemet ábrázoló tetoválásom nyomban elkezdett bizseregni.... eszembe jutott nagyi oktatása, hogy miért van ez. Azt jelenti, hogy vámpír van a közelben!!!!!Először megijedtem, és kiült arcomra a félelem. De aztán megnyugtattam magam, hogy boszorkány vagyok, nem lesz semmi gond...
Tudtam, hogy nem bánthat, mert a verbénás bokaláncom rajtam van. Elkezdtem egy kicsit csipkelődni vele:
- Nocsak, nocsak! Hogy vagyunk ma? Egy vámpír a verőfényes délutáni nap vajon mit kereshet az erdőben?- mondtam csibészes félmosolyom kíséretben...
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Scarlett Johansson   Szer. Ápr. 06, 2011 5:13 am

Ismét csak az erdőn keresztül vezetett utam. Kifejezetten szeretek erre járni, ha nincsen éppen telihold, akkor ugyanis kellemetlen és veszélyes lenne, mert sosem tudni, mikor futhatok össze egy vérfarkassal. Ám a mai túrámat szerencsére nem keresztezheti átváltozott farkas, mert gyönyörű napfényes délután van, és ami a fontosabb, nem sokkal újhold után, így egy ideig nem is fenyeget farkas-veszély.
Egy ösvényre ráfordulva, megpillantottam egy fiatal lányt ráérősen sétálgatni nem messze tőlem az erdőben. Elmosolyodtam, Ez nem éppen a legkedvesebb mosolyom volt, hiszen már túl régen élek visszahúzódva, s emiatt donorvéren. Itt az alkalom, hogy újabb "állattámadás" nyomát kelljen a városiaknak eltűntetniük. Na, de ne siessünk el! Még a végén kiderül, hogy vérfarkas, és velük nem jó ujjat húzni, nem mintha nem tudnám akkor kiiktatni. Hú, lehet, hogy kezdek paranoiás lenni?
- Szia! - váltottam kedves hangnemre, és ártatlanul érdeklődő arckifejezésre, mikor beértem a lányt.
- Csak nem nyuszit üldözöl, mint Alice a könyvben? - kérdeztem könnyed mosollyal. Kezdődhet a móka... És itt nem ő lesz a vadász, sokkal inkább a préda.

//Ügyes vagy Smile Csak pár apróság:
Ne írd minden mondatodat más-más sorba! Elég, ha csak bekezdésekre tagolod őket a tartalmuk szerint.
A ...-okat szóköz követi, így nem folyik össze annyira a szöveg//

Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: verőfényes délután   Szer. Ápr. 06, 2011 4:52 am

Kedvenc napomon, vasárnap, sétáltam az erdőben egy gyönyörű, verőfényes délután...madarak csicseregtek, a lombokba beletúrt a lenge szél és én csak suhantam a friss levegőn.....olyan jó érzés volt!!
Kedvenc napom alkalmából a kedvenc ruhámat vettem fel: egy virágos, romantikus, lenge blúzt és a legkedvesebb igen régi farmeromat.
Igazából a nagyimnak kellett volna vinnem egyfajta gyógynövényt új "kotyvalékába", de én persze ehelyett egy új varázslaton törtem a fejemet...
Abból a régi, poros, ősi könyvből olvastam ki, amit találtam a polc legtetején, és nagyon megtetszett!
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Scarlett Johansson   Szer. Ápr. 06, 2011 4:09 am

Íme a tanulósarok Scarlett számára

Helyszín: mező/erdő - csakhogy távol legyünk az emberektől Wink
Időpont: verőfényes délután
Alapszituáció: Írj egy kezdőpost-ot, hogy megérkezel vagy mit csinálsz a helyszínen, amjd érkezem én is Smile

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Scarlett Johansson   Today at 11:12 am

Scarlett Johansson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal