The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Az iskola előtti park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lesley Petrova

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Hétf. Máj. 23, 2011 7:15 am

Kicsit elszomorított, hogy nem ismeri személyesen Katerinát. De már az is haladás hogy tud róla valamit nem? Azt is mondta, hogy itt van Mystic Fallsban, tehát nem voltak helytelenek a számításaim. Csak azt tudnám milyen hasonmásról zagyvál itt nekem. Oké, igaz olvastam pár feljegyzést ilyen hasonmás dologról de hát miért foglalkoztam volna vele? Csak annyit sikerült megjegyeznem, hogy van valami átok, és hogy kapcsolatba áll a családunkkal.
- Egy ugyan olyan kinézetű valaki mint te? - viccelődtem, hogy egy kicsit oldjam a hangulatot, de gyorsan visszavettem a komoly arcomat. - Nem tudok róla valami sokat - vontam meg a vállam és cipőmet kezdtem el tanulmányozni. Most mégis hogy mondjam el, hogy Katherine az anyám? Hiszen még senkinek se meséltem erről. Hirtelen megszólalt a csengő, ami az első óra kezdetét jelentette.
- Basszus, még el se kértem a könyveimet - kaptam fel a táskám, és még mielőtt kitörtem volna a nyakam a nagy sietségbe odanyújtottam a számom Janen-nek -
Hívj fel suli után, és megbeszélhetnénk egy találkát. Érdekel ez a hasonmásos dolog, na meg persze Jeremy is - kacsintottam rá és már rohantam is, mert nem volt kedvem máris az első nap a tanár gyilkos tekintetének célpontja lenni.

// Számomra befejezett, folytatás a Grillbe Smile //
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Jane Stwitch

Hozzászólások száma : 85

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Hétf. Máj. 23, 2011 6:56 am

- Hé, hé, hé!! Nyugi kislány! Nem azt mondtam, hogy ismerem, csak hallottam róla. - Hirtelen felmutatta azt a képet a telefonjában én meg kicsit lefagytam. Tisztára Elena, leszámítva azt, hogy a képen látható lánynak göndör haja van. Védekezően felemeltem a kezemet, majd kicsit lenyugtatva Lesleyt folytattam. - Azt hiszem itt van valahol Mystic Fallsban, de nem vagyok benne biztos... Meg van valami hasonmás izé is... - sóhajtottam egy nagyot, mikor azt láttam Lesley arcán, hogy nem nagyon érti a dolgokat - Tudod, hogy mi az a hasonmás? - vontam fel kicsit a szemöldökömet, de szinte biztos voltam benne, hogy nem tud semmit, hiszen amint látom nemrég tudhatta meg, hogy rokoni kapcsolatban áll Katherine-el, szóval szerintem nem is ismeri...
Felhasználó profiljának megtekintése http://silly-life.honlapepito.hu/
Lesley Petrova

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Hétf. Máj. 23, 2011 6:40 am

Szuper, naná, hogy a jó pasik mint foglaltak. Pedig milyen jó lenne, egy fiú akivel egy időre elfelejthetném a dolgaimat. Az se baj ha veszélyes, úgy is szeretem a tiltott szerelmet. Azért megnézném, milyen arcot vágna Rach ha beállítanák a vámpíranyámmal és a vérfarkas barátommal az oldalamon. Ez a gondolat mosolyt csalt az arcomra, főleg, hogy az én boszim ki nem állhatja a nagyra nőt kutyusokat amióta egy falka lemészárolta a családját. De ha ember lenne... hm az se lenne rossz. Csak arra kéne vigyáznom mindennap, hogy nehogy megöljem szegényt.
Ajjaj, nekem nem tetszik ez a "Lesley... - majd tekintet keresés" cucc. Mit is mondott Katherine? Katherine...Katerina...Katherine...Te jó ég hiszen Jane ismeri Katerinát! Akkor ez azt jelenti, hogy jó helyen járok?
- Ismered? Hol van? Itt a városba? - pattantam fel a helyemről és könyörgően pillantottam az előttem lévő vámpírlányra - Könyörgök, ha a barátom vagy elárulod merre találom! Várj! - emeltem elé a tenyerem és kikerestem a telefonból azt a képet amit Rachel küldött pár napja egy vámpír ismerősétől, aki ismerte az anyámat.
- Ő az? - mutattam fel a képet, amin Katerina arcképe volt látható. Szívem ha lehet kiugrott a mellkasomból, amíg vártam Jane válaszát.

A hozzászólást Lesley Petrova összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Máj. 23, 2011 7:44 am-kor.
Jane Stwitch

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Hétf. Máj. 23, 2011 6:23 am

Oké, azt hiszem elég dolgot, tud Mystic Fallsról az én segítségem nélkül is...
- Igen, én is hallottam a 'titokzatos' gyilkosságokról. - forgattam meg a szemeimet, mintha nem lenne semmi közünk, ha mást nem a fajunknak köze a gyilkosságokhoz.
- Ami a fiúkat illeti..., hát azt hiszem nincs nagyon szabad a városban. Bocsi, de én sem ismerek még annyi embert, szóval inkább nézz körül és válogass. - vigyorogtam, majd kicsit előre görnyedtem. A könyökömmel megtámaszkodtam a térdeimen, majd összefontam az ujjaimat és kicsit elgondolkoztam. Mit is mondott hogy hívják? Petrova? Miért ilyen ismerős nekem ez a név? Petrova... Lesley Petrova... Kathy... Katherine Petrova!!! Azt hiszem ő valami hasonmás, vagy mi és Jeremy nővére is az. Lehet, hogy valami rokoni kapcsolatban állnak egymással??
- Lesley... - néztem föl a lány szemébe - te ismersz egy Katherine Petrova nevű lányt? - kérdeztem azokkal a vesébe látó tekintetemmel. Már tényleg el kezdett érdekelni ez a hasonmás ügy, ha már egy 'ősvámpír' is beleavatkozni készül a dolgokba, bármi áron.
Lesley Petrova

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Hétf. Máj. 23, 2011 5:54 am

Huh, úgy tűnik a kis csaj nagyon szerelmes. Ahogy arról a Jeremyről beszél - megjegyezni, hogy meg kell tudnom ki ez a srác - úgy csillog a szeme mint két gyémánt. Azt hiszem féltékeny vagyok. Nekem miért nem lehet egy ilyen hippi-szupi pasim? Hol vannak az ilyen fiúk? Azt hiszem többet kéne hallgatóznom...
- Hát Mystic Falls-ot a az alapító családok alapították, mint például Lockwood, Fell, vagy Gilbert. A városba mindig sok volt a gyilkosság, és sok megmagyarázhatatlan dolog is történt. Úgy 1864 körül megszaporodtak a halálos áldozatok és a városi tanács rájött, hogy démonok szállták meg a környéket. Megpróbáltak minden polgárt verbénával védeni, ami ugye ártalmas a vámpírokra. Miután elfogták az összes démont egy templomba vitték őket amit aztán velük együtt felégettek. Szól még mende-monda, az itteni boszorkány-égetésről, de nem tudom mi igaz belőle. Úgy tudom minden évben megrendezik az alapítok bálját meg ilyen hasonló eseményeket - válaszoltam, miközben hátra vetettem a fejem és pihentetően becsuktam a szemem - De persze még mindig vannak felderítetlen gyilkosságok de erről gondolom tudsz nem? - tettem hozzá pár perc múlva, majd kilestem az egyek szemhéjam mögül.
- Mellesleg, visszatérve a fiúkra. Nincs valami jó ajánlatod számomra melyik vasgyúróval kezdjek ki? - mert hát, valamivel el kell foglaljam magam amíg Katerinát kutatom.
Lena

Hozzászólások száma : 41

TémanyitásTéma: Lena Petrova   Hétf. Máj. 23, 2011 4:30 am

Éppen az iskolából szabadultam. Ez volt az első alkalom, hogy kijöttem ebből az épületből. Utáltam az újkislány szerepébe bújni. Fogalmam sem volt róla mennyi lehet az idő, de nem is nagyon izgatott. Nagyon szép napsütésesidő volt és ahogy a meleg sugarak elérték a bőrömet örömérzet töltött el. Elindultam az iskola elötti parkba, hogy lepihenhessek egy kicsit, mielött elindulok a délutáni műszakomat teljesíteni. Szeretek abban a kis könyvesboltban dolgozni nemmessze innen. Ahogy közeledtem a füvesebb rész fele két lányt pillantottam meg. Eléggé kedvesnek néztek ki, bár az egyikhez nagyon vonzott valami. Valami félelem érzet, vagy talán egészséges izgalom? Nem tudom. De azt igen, hogy odakell mennem hozzájuk. Ismerkednem kell valakivel, ha nem akarom magányosan leélni itt az életemet. Pár percig álltam magányosan mint egy kuka, aztán magabiztosan elindultam feléjük. Amikor odaértem, az arcomon éreztem a kételkedő pillantásukat. Megszólaltam:
- Sziasztok! Lena vagyok. Új vagyok itt a városban, gondoltam bemutatkozom!
Jane Stwitch

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Máj. 22, 2011 8:12 am

Mit ne mondjak elég felszínesen, hazudik hozzám képest... vigyorogtam magamban. Csak remélni tudom, hogy én ennél sokkal ügyesebben csinálom általában. Boldog voltam, mivel nem hoztam zavarba a hirtelen témaváltásommal, és egyből reagál is rá. 'Heti adag'... erre a két szóra kicsit felszisszentem... Bárcsak nekem is elég lenne, a mondjuk heti egyszeri étkezés, no de hát mit tegyek, ha mióta Jeremy véréből ittam teljesen megváltozott az ízlésem.
- Hát, azt hiszem valamikor 1500-ban születtem... Már nem nagyon emlékszem. - vigyorogtam magamon, hisz elég mókásnak éreztem, hogy csak megsaccolni tudtam a születésem idejét. - Ami azt illeti, mióta összejöttem Jeremyvel - kis szünetet tartottam a névnél utalva arra, hogy ő az, aki rabul ejtette a szívemet - és, hát belekóstoltam, eléggé a nehezemre esik emberek közé menni. A napi vér adagjaimról nem is beszélve. Próbálom korlátozni magam, de elég nehéz. Nem vagyok valami kitartó típus, de ha arról van szó, hogy miattam, eshet valami baja Jeremynek akkor leállok. - vettem egy gyors levegőt és gondolatban visszapörgettem, amit az előbb mondtam. Na tessék elő tört belőle az őszinte énem... Bírom ezt a csajt.
- Mennyit tudsz a városról? - kérdeztem, hátha tud mondani nekem valami újat, amit eddig nem tudtam, ha meg nem, akkor én segítek neki kicsit megismerni a várost.
Lesley Petrova

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Máj. 22, 2011 7:56 am

Örültem amikor láttam az arcán felcsillanni azt a mosolyt. Tehát nem irtózik tőlem mint a többi normális ember, vérfarkas, vagy boszorkány - oké Rach kivétel! Ahogy végigpillantottam nagy égszínkék szemein, és göndör barna fürtjein, na meg persze hozzám hasonló felszerelésén megbizonyosodtam az állításomról. Így öltözni csak egy vámpír tud.
- Pár napja költöztem ide Atlantából - hazudtam meggyőzően miközben arra gondoltam mikor jön rá, hogy ez az egész csak egy színjáték. Pár percig megint beült a csend közénk és én észre vettem, azt a vágyakozó tekintetett Jane arcán. Hm, úgy tűnik legalább neki van kivel megosztania az ágyát. Aztán halkan, hogy csak én halljam az önuralmamról kezdett faggatni. Muszáj volt elvigyorodnom a kérdésére, hiszen szegénykém olyan nehezen fogalmazta meg. Na persze látom rajta, hogy őt is kemény fából faragták. Tetszik ez a csaj.
- Én már sok éve élek ezen a világon, és ha megkapom a heti adagom semmi bajom a két lábon járó kajákkal - feleltem úgy, hogy csak ő hallja hiszen nem akartam, hogy úgy nézzenek rám már az első nap mint valami diliházból szabadult idegenre - de gondolom te se most láttad meg a napvilágot. Középkor vagy újkor?
Ha már itt tartunk beszélhetnék nekem arról a fiúról aki így elcsavart a a fejed - vigyorogtam rá, és vártam, hogy zavarba e hoztam a kérdésemmel. Ha csont nélkül veszi, ő az én emberem!
Jane Stwitch

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Máj. 22, 2011 7:00 am

Vámpír... hát, legalább nem megint egy boszi... Gondolkoztam el. A beszédéből ítélve nemrég jöhetett Mystic Fallsba és gondolom ő sem nagyon ismer még embereket a környéken. Halványan elmosolyodtam azon, amit mondott, hogy én vagyok az első, aki ma megszólította. Legalább nem csak én fogok itt ismeretlenül bolyongani. Kicsit felegyenesedtem a hanyag tartásomból, hogy jobban szemügyre tudjam venni a lányt.
- Nemrég jöttél ide, ugye? - kérdeztem, csak hogy ne legyen olyan nyomasztó csend, és hogy eltereljem a gondolatait arról, hogy pár centire az orra előtt őt méregetem. Hmm... Kb. egy idősek, lehetünk, állapítottam meg magamban, persze vámpíréveket nézve gondoltam. Vajon beszélgethetek vele a vámpíros dolgainkról is, vagy az túl tolakodó lenne? Mindegy, kit érdekel, mit gondol rólam. Ez vagyok én, egy szeszélyes és vadóc személyiség, kivéve mikor Jeremyvel vagyok. Egy pillanatra elkalandoztak a gondolataim a szerelmem felé, de hamar visszarángattam magamat a valóságba és ismét a lányra nézetem.
- Gondolom, voltál már iskolában... Emberek közelében és már elég jól kezeled az ... éhségedet... - gondolkoztam el, mivel sajnos nekem még akadtak nehézségeim az önuralommal.
Lesley Petrova

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Máj. 22, 2011 6:12 am

Micsoda szerencse, hogy szuper hallással rendelkezem! Így két perc alatt minden szaftos pletykát a zsebembe tudhattam. Ki kivel jár, kivel csalják egymást, mi történt az előző partin... Úgy tűnik ebben a városban pörög az élet - nélkülem is. Hirtelen kiszúrtam egy lányt aki magabiztos léptekkel felém igyekezett. Ahogy beért a hatáskörömbe éreztem valami furcsát. Ez a lány tuti nem halandó, tudatosult bennem. Túl sok benne a természetfeletti erő.
- Szervusz! Jane vagyok, Jane Stwitch! Remélem nem foglalt ez a hely... - mondta miközben se szó beszéd levágta magát mellém a padra. Elmosolyodtam, hiszen mindig is bírtam az ilyen jellemű lányokat.
- A nevem Lucia Petrova, de kérlek szólíts Lesleynek - feleltem határozottan.
- Te vagy az első aki ma meg mer szólítani - küldtem felé egy mosolyt csak, hogy éreztessem nem harapok.
Jane Stwitch

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Máj. 22, 2011 5:57 am

Hatalmas és határozott léptekkel haladtam a Mystic Falls-i iskola parkja felé. Nem is tudom, hogy mire számítottam... Mindenki rögtön körülöttem fog mászkálni meg kérdezősködni?? Persze, hogy is ne, mikor alig 4-5 embert ismertem eddig Mystic Falls-ban. Mikor befordultam a padok irányába kicsit lelassítottam és a napszemüvegem mögül óvatosan körülnéztem a parkot. Mekkora szerencse, hogy hétágra süt a nap és felvehettem a napszemcsim. Imádtam, mikor úgy tudtam figyelni valakit, hogy az nem vett észre. Miközben minden egyes embert jól szemügyre vettem és pár beszélgetésbe is bele-belehallgattam kiszúrtam magamnak egy fiatal lányt, aki az egyik padon ücsörgött és ugyan azt csinálta, mint én. Egymagában üldögélt és kémlelte a terepet, megfigyelte az embereket. Elég feltűnően egyenesen felé fordultam, gyorsan feltoltam a napszemüvegemet a fejemre és magabiztosan elindultam a lány felé. Éreztem, hogy van benne valami különleges. Hagytam, hogy észrevegye a közeledésemet, majd mikor odaértem elé megtorpantam.
- Szervusz! Jane vagyok, Jane Stwitch! Remélem nem foglalt ez a hely... - mondtam, majd levágtam magamat a lány mellé a padra és vártam a reakcióját, miközben erősen figyeltem az arcát.
Lesley Petrova

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Máj. 22, 2011 5:44 am

Az ezüst szürke Lexusommal befordultam a Mystic Falls-i Középiskola parkolójába, egy szabad parkolóra vadászva. Az óra 7:12-őt mutatott tehát volt még időm, hogy alaposan körbenézzek. Miután leparkoltam egy Volvo mellé - és ellenőriztem a sminkem - felkaptam a táskám az anyósülésről, elindultam, hogy beolvadjak a hétköznapi tinédzserek világába. Persze többen megbámultak a Prada táskám, és a Gucci cipőm miatt - védelmemre szóljon, hogy eszméletlenül olcsó volt! - nem foglalkoztam velük. Kerestem egy szabad padot és onnan kémleltem a többi diákot. Volt ott punk, focista, hippi apuci pici lányai és pár olyan ember akik igyekeztek feltűnés nélkül besurranni az épületbe. Vajon lesz itt olyan aki szóba mer velem állni? Hiszen ezeknek már a nagyapjuk is itt járt óvodába. Én meg? Egy betolakodó vagyok. Sose tartoztam sehová. Nos, gondoltam magamban miközben egy nagyot sóhajtottam, úgy tűnik itt is megkapom a fekete bárány szerepét.
Dana Harris

Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Kedd. Ápr. 26, 2011 5:35 am

Te meg dögölj meg! - kiáltottam utána gondolatban, majd dühösen és vörösen ökölbe szorítottam a kezem. Hogy a macska rúgja meg! Egyszerűen idegesített, hogy ennyire el van szállva magától. Mr. Én Vagyok A Világ Közepe és bármikor bárkit megkaphatok. Igyekeztem hergelni még a dühömet iránta, és a másik érzésemet elnyomni. Eldöntöttem, hogy csak azért se fogok vele foglalkozni, na és mi van akkor, ha jól néz ki, vicces és okos? Ezer másik ilyen srác van a világon, akik kevésbé idegesítőek. A kocsimhoz siettem, majd beültem, és indítottam. Ha Josh akar tőlem valamit, majd megkeres, de én aztán nem fogok rá gondolni - döntöttem el magamban, miközben kigurultam az iskola parkolójából. Gyorsan szeltem az utakat, mert minél előbb otthon akartam lenni.

//Befejezett//
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.my-stories.mlap.hu
Josh Barrow

Hozzászólások száma : 13

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Kedd. Ápr. 26, 2011 3:37 am

Már annyira közel jártam hozzá, és csak meg kellett szólalnia annak az idióta csengőnek. Hogy játszhatnak az események ennyire Dana javára? Kezdett idegesíteni, hogy mindig megtalálja a kiskaput amivel elmehet. Figyeltem, ahogy elindult, majd megállt, és ,,aranyos" arccal visszanézett rám.
- Édes, nem hittem, hanem tudtam - mondtam neki kicsit szánakozva. Elgondolkodtam azon, hogy mi legyen a következő lépésem, és egy ördögi ötlet fogalmazódott meg bennem. A karórámra néztem, majd vissza rá.
- Hm, úgy látszik ennyi volt a móka, majd máskor bepótoljuk rendesen - kacsintottam rá, és két lépéssel mellette teremtem, majd gyengéden végig húztam a kezemet az arcán. - Addig is próbálj a nem a nap 24 órájában rám gondolni - kötöttem ki neki piszkálódva, majd elléptem tőle, és elindultam a városközpontja felé. Tudtam, hogy Danának végig azon fog kattogni az agya, hogy mit és miért csinálok. Az őrületbe akartam kergetni, ugyanúgy ahogy ő is engem, ezzel az idióta játékával. Na nem mintha nem élvezném, de akkor jó a játék, ha én vagyok fölényben, és most úgy néz ki, sikerült felülkerekednem rajta.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Hétf. Ápr. 25, 2011 7:50 pm

Válasza meglepett, sőt nevezhetnénk inkább kérdésnek. Ahogy közeledett felém, úgy hátráltam, de egy fa hamar az utamat állta. Josh meg egyre csak jött... Kerülni akartam a pillantását, de mielőtt ezt megtehettem volna, már fogva tartott tekintetével. Ajkamra lehelt csókjától libabőrös lettem, és sóvárogni kezdtem egy igazi után. A külvilág szinte teljesen megszűnt körülöttünk, csak ő és én voltunk. Mozdulni se tudtam, annyira lefagyasztott az egész helyzet. Már hajoltam hozzá közel egy igazi csókra, amikor megszólalt az iskolai csengő, és felrázott ebből az állapotból.
- Nem szoktam félni - mosolyogtam rá, majd ügyesen kicsusszantam alóla, és a kocsim felé vettem az utamat. - Most komolyan azt hitted, hogy ennyivel levehetsz a lábamról? - kérdeztem vissza, és megfordultam egy ,,aranyos" mosollyal az arcomon. Csak áldani tudtam a csengőt, mert ha nem szólal meg, akkor egész más helyzetben lennénk mind a ketten.
Josh Barrow

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Hétf. Ápr. 25, 2011 6:38 am

Elég nagy akaraterő... - állapítottam meg magamban, miközben figyeltem a rezdüléseit. Ez jó, csak még inkább felkelti a vadász ösztöneimet.
- Mi van ha azt mondom rád? - léptem oda hozzá, mire ő hátrálni kezdett, de a háta azonnal beleütközött egy fába. Megfogtam a kezét, és ujjaimat összekulcsoltam az övével. Megint csak pár centire állítottam meg tőle az arcomat, kíváncsi voltam meddig akarja még játszani a macska-egér játékot. Vagyis nem, inkább arra voltam kíváncsi, meddig képes játszani.
- Mi az Dana, mitől menekülsz? - kérdeztem gúnyosan - Ennyire félsz a közelségemtől? - folytattam, majd egy apró csókot leheltem ajkaira. Semmit sem akartam elsürgetni, hiába akarták a gondolataim azt, hogy lépjek már jobban. Egy részem el akarta húzni a mi kis játékunkat, míg a másik sürgette. Nem tudom miért, de most a türelmesebb részemre hallgattam.

Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Ápr. 24, 2011 6:15 am

Feldühödtem a megjegyzésén, és egyben el is olvadtam. Senki sem volt még ilyen hatással rám, és ettől kezdtem megijedni. Amint hozzám ért szikrák robbantak fel bennem, és a testem égni kezdett. Elmerültem kék szemeiben, miközben ő egyre közelebb hajolt hozzám. A hideg is kirázott hangjától, és képtelen voltam akárcsak egy pillanatra is elszakadni tőle. Jó pár percig csak bámultam rá tágra nyílt szemekkel, és nem törtem meg azt az intim csendet, ami közénk telepedett. Aztán nagy levegőt vettem, és levettem tekintetem az arcáról, eltoltam magamtól. Legbelül fájt a szívem, de muszáj volt megtennem, nem adhatom meg magam ilyen könnyen neki.
- Nem szeretem, ha felültetnek - mondtam neki nyugodt hangon, majd a földre esett táskámat felvettem a vállamra. - Ahogy azt se, ha nem válaszolnak a kérdésemre, kire vártál? - szegeztem neki, és egy féllépést tettem hátra. Nem akartam, hogy újra elkapjon a bűvköre, mert még a végén olyan tennék, amit megbánnék.
Josh Barrow

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Ápr. 24, 2011 2:59 am

A napom nagy részét otthon töltöttem, egy szőke hajú lány társaságában, de nem volt annyira felpezsdítő, mint szerettem volna. Állandóan Dana járt a fejemben, hiába próbáltam megszabadulni a látványától is, és más lányokkal elütni az időt nem sikerült. Állandóan bevillant elém arcának tökéletes vonásai és alakjának nagyszerű vonulatai. Hihetetlenül idegesítő volt az egész. Tudtam, hogy muszáj újra látnom őt, és mivel még iskolás korúnak tűnt, elmentem a Mystic Falls-i gimibe. Nem hívtam fel őt az elmúlt pár napban, de hát mi vagyok én a megbízhatóság mintapéldánya? Természetesen nem. Leültem az egyik padra a suli előtt, és a bejárati ajtót néztem. Amikor kilépett rajta elvigyorodtam, és ahogy odajött hozzám csak még szélesebb vigyorra húztam a szám. Túlságosan kiszámítható ez a lány, és mégis volt benne valami különleges, amivel megfogott. Gúnyos és egyben dühös mondatára felvettem pimasz arcomat.
- Nahát, nahát, nahát, ez téged miért is foglalkoztat ennyire? - válaszoltam neki ugyanolyan hangnemben, majd felálltam, és magamhoz húztam. - Csak nem zavar, hogy tudomást sem vettem rólad? - folytattam egy önelégült mosollyal, és arcomat alig egy centire állítottam meg az övétől. Nagy játékos voltam, tudtam mit kell mondani az ilyen helyzetekben, már csak az volt a kérdés, hogy a lányban mennyi akaraterő van, ellen tud-e állni, vagy sem.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Ápr. 24, 2011 2:43 am

Fáradtan léptem ki az iskolából a tanítási nap végén. Csak arra vágytam, hogy hazamehessek, és vehessek egy forró fürdőt. Carriékkel folytatott beszélgetés rányomta a bélyegét az egész napomra. Nem számítottam meleg fogadtatásra, de nem gondoltam volna, hogy ennyire fagyos lesz az egész. Bár teljes mértékben megértettem őket, azért fájt nekem is. Remélem, hogy ha majd összefutok Damon Salvatoréval vele könnyebben fog menni. Hiszen a vámpír ismeri Katherinet, sőt talán még szerelmes is belé. Nem kéne, hogy bekavarjon a gyilkolászós terveimbe. Már épp a kocsim felé tartottam, mikor felfigyeltem egy bőrdzsekis fiúra az egyik padon, Josh volt az. A düh és a megalázottság érzése azonnal szétáradt bennem. Nem hívott fel, pedig megígéri? Attól, hogy iszonyú dögös nem szórakozhat az emberekkel csak úgy kénye kedve szerint. Odamentem hozzá, és karba font kézzel megálltam előtte.
- Nahát, nahát, nahát, micsoda meglepetés - kezdtem bele gúnyosan. - Rám vársz, vagy esetleg egy másik lányra, akit szintén nem hívtál fel? - villantottam rá dühös tekintetemet, és nem érdekelt mennyire gyerekesnek hat az egész.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Ápr. 17, 2011 1:24 am

Nem mertem Elenára nézni, mert féltem, hogy mit reagálna a testem, ha most végignéznék rajta, úgyhogy csak komor arccal bámultam az utat magam előtt, és hallgattam a rádióból szóló zenét, ami inkább recsegésnek hangzott mintsem normális éneklésnek.
- Ja - válaszoltam "sok lelkesedéssel", és rámarkoltam a kormányra. Még mindig fel voltam hevülve, és tudtam, hogy ettől nem szabadulhatok, max csak akkor, ha mindent átalakítok egységes sértettséggé. Nehogy azt higgye már, hogy csak így szórakozhat velem... Szórakozhat a vággyal... Olyannal ne kecsegtessen, amit nem kaphatok meg. Én sem csinálom ezt vele. - Nagyon jó.

- BEFEJEZETT -
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Ápr. 17, 2011 1:20 am

"Csak nyugalom, Elena... Nincs okod arra, hogy felhúzd magad. Inkább nevess egy jót, amiért látsz egy 170 éves vámpírt úgy viselkedni, mint egy 5 éves óvodás..." nyugtatgattam magam, majd beletúrtam a hajamba, sóhajtottam egy nagyot, és szerencsére tényleg elnevettem magam.
- Meglátod, jó lesz - néztem rá mosolyogva, és igyekeztem ügyet sem vetni a sértődött arckifejezésére. - Vegyük úgy, mintha ez lenne az első randink, jó? - néztem rá békítően, majd bekapcsoltam a rádiót, hogy a nagy csendet, legalább megtörje egy kis alapzaj.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Ápr. 17, 2011 1:12 am

Kiábrándult sóhajjal húzódtam el tőle, majd megnéztem még egyszer az utalványt. Tényleg aznap járt le. Ilyen nincs... Inkább egy hülye vacsora mint egy közös éjszaka... Most komolyan. Milyen már ez?
Valamit motyogva az orrom alatt, fanyar arccal kerültem meg a kocsit, végül beültem, és amíg Elena is beszállt, bekötöttem magam, és indítottam. Nem működik többé a vonzerőm, vagy mi a franc van? Értem eddig bárki eldobott volna egy két személyre szóló Karib-tengeri repülőjegyet is, most meg egy hülye utalvány cseszik ki velem? Hihetetlen.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Ápr. 17, 2011 1:03 am

Az ajkaink egyre szenvedélyesebben forrtak egymásra, de amint éreztem, hogy közeledek afelé a pont felé, ahol már nem tudok neki nemet mondani, eltoltam magamtól, és kipirosodva néztem rá.
- Ma van az utolsó lehetőség, hogy beváltsuk - néztem rá bűnbánóan. Hiába éreztem, hogy mind a kettőnkben fellángolt a vágy a másik iránt... ehelyett egy hülye utalvány miatt, eldobom magamtól a "gyönyörű este" lehetőségét. - És amúgy is éhes vagyok - hazudtam, mivel úgy egy órája ehettem utoljára.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Ápr. 17, 2011 12:21 am

Sosem hittem volna, hogy bárkinek a csókja után ilyen szinten fogok éhezni, de ez most bekövetkezett, és ha egy percnél tovább kellett nélkülöznöm az ajkainak az érintését, égett a testem és minden porcikám sikoltozott a vágytól.
- Azt, hogy lehet el sem jutunk a Grillig - válaszoltam kaján mosollyal, majd a borítékkal a kezemben megtámaszkodtam az autó tetején, a másik kezemmel magamhoz szorítottam Elenát, és újra megcsókoltam, annyi szenvedéllyel amennyivel csak tudtam. A nyelvünk teljesen egymásba gabalyodott, és a forró sóhajaiból szinte éreztem, hogy benne is felmerült ez a lehetőség is. Forrt a testem, mint valami kazán, és nem vágytam másra, csak hogy érinthessem mindenhol.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   Vas. Ápr. 17, 2011 12:16 am

Az egész testem égett. Minden porcikám Damon érintése után kiáltott, de az újabb kérdése visszarántott a valóságba. Fáradtan előhúztam a zsebemből a borítékot, majd a kezébe nyomtam, és míg tanulmányozta, elmagyaráztam neki, hogy mi is az, amit a kezében fog.
- Pár hónapja Caroline, Bonnie meg én kaptunk utalványt a Grillbe. Nem nagy dolog - vontam meg a vállam, majd elmosolyodtam. - De szeretném, ha veled használhatnám fel - néztem rá angyalian pislogva, majd végigsimítottam az arca vonalát, lábujjhegyre álltam, és az ajkaimat ismét az övéire tapasztottam. Átjárt a forróság, ahogy a nyelve utat tört, majd lágyan összefonódott az enyémmel. Mélyet sóhajtottam, ezzel magamba szívva bódító illatát, majd vigyorogva kiváltam a csókból, és kérdőn néztem rá. - Mit szólsz?
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Az iskola előtti park   

Az iskola előtti park
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hullócsillag Park
» Central Park, Manhattan
» -= Park =-