The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Jason Johansson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lena

Hozzászólások száma : 41

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Kedd. Máj. 24, 2011 6:04 am

okés már írtam egy PM-t megvárom az új topikot:D
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Alaric Saltzman

Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Kedd. Máj. 24, 2011 5:45 am

Ha gyakorolni szeretnél, és velem, akkor jó helyen jársz Smile
Lena

Hozzászólások száma : 41

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Hétf. Máj. 23, 2011 4:07 am

ühm.. Bocsi még sosem játszottam ilyennel, de itt kell gyakorlást kérni?Very Happy
Jason Johansson

Hozzászólások száma : 57

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Szomb. Ápr. 09, 2011 8:22 am

Köszi... A sok segítséget, remélem majd menni fog. Very Happy
Jenny Thomas

Hozzászólások száma : 117

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Szomb. Ápr. 09, 2011 8:05 am

Jó lesz minden! Smile Ügyes vagy tényleg Very Happy Jó varázsló érkezett a városba Very Happy xD
Szóval, akkor annyi még, h ismerkedésnél figyelj azokra amiket mondtam. Meg arra is, h nem mindenki ismeri a történetedet, vagy figyeli minden mozdulatodat, lehet, h le kell írni nekik egy két dolgot. Mehetsz is játszani! Smile

BEFEJEZVE
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Szomb. Ápr. 09, 2011 7:49 am

Hát nekem a történelem helyett egy kicsit érdekesebb jutott szembe. Csinatalanul csillantak meg a szemeim...
A szemébe néztem, hogy van e bármi ellenvetése.
-Gyere.... ki a grill mögé ott mutatok valamit...-meg sem vártam a válaszát, csak magam után hurcoltam, ezt muszály, hogy megmutassam. Ha nem hinne nekem akkor meg majd valami értelmetlen választ adok rá.
A grill mellé mentünk és ott leállítottam magam mellé. Furcsa de ekkor néztem csak végig rajat, elég hivalkodó kinézetű, rátapadó nagy dekoltázsú ruha, nagyon is élveztem a helyzetet itt kettesben, de nem térített el célomtól, meg akartam mutatni neki a kedvenc varázslatom...
Pont ott volt melettünk egy tócsa (mintha csak odaképzeltem volna). Feltűrtem az ingem épp annyira, hogy a tetoválásom kilógjon, nem tudom miért, de ez mindigis bizalmat sugallt... Legugoltam a tócsa mellé és föléemeltem a kezem, behunytam a szemem és a szokásos fehér köd tárult elém, ezt a ködöt elkezdetm formálni Jenny arcára. Szép lassan emeltem felfelé a kezem, és ezzel elkezdett emelkedni a víz, akárcsak egy tükör Jennyről. Hirtelen eltünt a köd és ezzel a víz is visszanyerte normális alakját.
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Szomb. Ápr. 09, 2011 5:44 am

Aranyos volt a fiú, ahogy bámulta, s Jenny nem akarta leordítani a fejét, amiért ezt teszi. Pedig egyébként megtette volna.
Azt viszont nem értette, hogy milyen történetekről van szó. Bár érdekelte a dolog. Mivel csak most költözött ide néhány hete, jóformán semmit sem tud a városról. Úgylátszik vannak rémtörténetei.
- Hmm - sóhajtott Jenny, és kajánul elmosolyodott.
- Nem hallottam semmiféle történetet - vont vállat. De kíváncsian nézett Jason szemeibe.

(Rendben van. Ügyes vagy! Smile készen is vagyunk mindjárt, már csak valami varázslatot kéne leírnod. kíváncsi vagyok, hogy hogyan írsz le egy bűbájt. esetleg mondhatnád, h menjünk ki, és ott mutathatnád meg. (az itt történtek nem jelentenek semmit a játékba, pusztán szeretném tudni, mennyire bő a fantáziád ilyen téren) Smile
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Szomb. Ápr. 09, 2011 12:52 am

Nem értettem pontosan mit is akar ezzel, valószinüleg csak össze akar zavarni. De nekem valahogy szimpatikus volt...
Pont ezért szerettem volna még hosszasan beszélgetni vele. De nem szerettem volna azzall kezdeni, hogy ,,Helló képzeld, varázsló vagyok." Valószínüleg hamar meg is unná. Ahogy ránézek nem az ilyen témákat szereti...
Még mindig a wiskyét iszogatta, és a nagy szemeivel nézett rám. Én meg teljesen elkalandoztam nagy szemeiben, látszott rajta, hogy fáradt, de nem gondterhelt csak egyszerűen unatkozik. Nem is tudom mennyi ideig ültem itt őt bámulva. Lassan kínossá vált ez a némaság. Így végre megszólítottam:
- Halottál már az itteni történetekröl?-a szemét fürkésztem, hogy mit reagál.
- A nagymamám rengeteget mesélt az itteni történelemröl és be kell valjam, nem is volt olyan unalmas mint ahogy elképzeltem...
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Pént. Ápr. 08, 2011 8:18 am

(Mindig gondolj a való életre. Te mit mondanál ilyen helyzetben? Ha félsz az ismeretségektől, ne beszélj ennyit! Smile próbáld meg elképzelni, mintha te lennél Jason)

- Szóval Jason - mondta megízlelve a nevét a fiúnak. Éppenséggel illett a név hozzá. A lány elmosolyodott.
- A tévedés szubjektív - mondta, hogy ne kelljen válaszolnia a kérdésre.
- Te azt mondod, igazad van, valaki azt mondja, tévedsz - súgta halkan, hogy csak a fiú hallja. Szerette ezeket a görbe mondatokat, elterelik a figyelmet a valós kérdésről.
- Én Jenny vagyok - székével a fiú felé fordult, és keresztbe tette a lábát. Figyelte az arcát. Ártatlanság apró jelei bújtak vonásai mögött.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Pént. Ápr. 08, 2011 8:05 am

A varázskönyvet leraktam magam mellé, és a lány felé fordultam. Az arcát fürkésztem.
Akartam tőle kérdezni valamit, vagy csak beszélgetni valakivel. Már vagy négy éve itt élek mégis nem ismerek senkit, csak Scralettet és a Nagyit. Mindig ebben a könyvben gubbasztok és egy barátom sincs. ezen változtatni akartam, de a természetem azt az utat mutatta, hogy lassan és óvatosan kezdjem az ismerkedés...
- Szia, a nevem Jason. Valószínüleg azért nem láttál, mert én nem gyakran járok el sehová. Csak mostanában kezdetem el az életem. De te gondolom már rég itt laksz, vagy tévedek?- olyan halkan és félénken mondtam, hogy nem tudtam biztosan, hogy egyálltalán meghallotta e. Ezért gondoltam mostantól egy kicsit feltekerem a hangerőt...
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Pént. Ápr. 08, 2011 7:52 am

(Jó lesz! Apró hibák vannak csak benne: mivel ez játékon kívül gyakorlás csak, én nem tudom, milyen könyvről van szó, vagy, hogy miért sétálgattál. Legyen valami bevezető, hogy honnan jöttél, mit csináltál eddig. És utána valami tárgy is kéne, valami folytatás. Mert így én alakítom csak a játékot. Például köszönhetnél, kérdezhetnél, vagy ilyesmi. Másrészt pedig, szeretem leírni, hogy valaki hogy néz ki. Szerintem az nagyot dob a játékon, ha felmérik egymást a karakterek: mutatom is, hogy hogyan. )

Egy magas fiú ült mellé, látszólag alig lehetett több 16-nál. Amolyan jó kisfiú kinézete volt, ami, be kell vallani, épp Jenny esete. Haja sötétbarna volt, szemei tengerkékek. Magas volt, de vékony, megjelenése markáns volt, akár az arca.
- Még nem láttalak errefelé - mondta neki Jenny vigyorogva. Persze lehet, hogy már járt itt a fiú, Jenny is új volt még itt. De úgy tett, mintha évek óta itt lakna.
Kacéran rámosolygott. Olyan ártatlan fiú volt, mégis olyan helyes. Belekortyolt a whisky-be, szája nyomán vörös foltot hagyott a rúzs.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   Pént. Ápr. 08, 2011 7:39 am

Éppen az utcán sétálgattam, (már egy ideje) kezdtem fázni. A könyvemet még mindig a hónom alatt szorongattam. Lehült az idő, a hideg szél miatt teljesen átfagytam. Úgy döntöttem bemegyek grillbe egy kicsit felmelegedni.
Miután kinyiltak az ajtók rögtön a bárpultra meredtem, ahol megakadt a szemem egy lányon. Aki látszólag elég fiatal volt az iszogatáshoz, de mégis valahogyvonzott a személysége, ezért elindultam felé. Semmi rossz előérzetem nem volt, ezért leultem a mellette lévő székre.
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Jason Johansson   Pént. Ápr. 08, 2011 7:11 am

Oktató: Jenny Thomas
Tanuló: Jason Johansson
Helyszín: Mystic Grill bárpult
(először is, érkezz meg Smile )

Jenny unatkozott egész délután. A zenekar nem próbált, nincs munkája, nincsenek barátai, és hát valljuk be, pasija sincs. Micsoda remek helyzet!
Szoknyája rásimult combjaira, de éppen takart valamit, felsője szintén testhez álló volt, erősen kivágott mellrésszel. Magassarkúban vágtatott be a bárba, s egyenesen a bárpulthoz ült. Köszönt a csaposnak, az pedig tudta, hogy Jenny a szokásosat kéri: egy whisky-t. Már nem kellett felmutatnia - hamis - igazolványát, a csapos ismerte őt. Amint megkapta az italt, fordult egyet a székkel, hogy rálásson az emberekre. Persze mindenki el volt foglalva valamivel, de néhányan Jenny-re sandítottak. Még mindig a külsejével voltak elfoglalva. A fekete szemfesték, és vérvörös rúzs itt nem divat. Jenny belekortyolt az italba, mely égette a torkát, majd visszafordult a pulthoz.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Jason Johansson   

Jason Johansson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karakter kereső
» Jason Cromwell