The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Crawford villa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Klaus

Hozzászólások száma : 33

TémanyitásTéma: Re: Crawford villa   Kedd. Aug. 30, 2011 10:45 am

- A sportpálya közelében hatalmasat estél, ezért hoztalak ide. Elég szánalmas látvány volt. Megtehetnéd hogy többet nem hozol rám szégyent. Legközelebb hagylak meghalni világos? - a hangom a szokottnál is keményebben csengett.
- Vagy valami hasonló kis baleset, és én magam ölek meg érted? - a lehető legjobban el akartam hidegíteni magamtól.
- Tisztában vagy vele mennyire könnyű boszorkányt találni? Hogy mennyire könnyű lenne nekem egy nálad jobb boszorkányt találni. Gondolkozz el ezen aztán hozz kínos helyzetbe emberek előtt. Egyébként meg fejezd be a játékot a kutyával. Elena jön. Ha kérdez mond azt hogy nem emlékszel semmire. Mond neki hogy egyedül ébredtél valahol, és hogy nagyon megijedtél, alig tudtál megszökni. - jó tudom hosszú egy monológ volt, de tényleg fegyelmezetten kell tartanom a.. a , szövetségeseimet.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Alyson Waldorf

Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTéma: Re: Crawford villa   Szer. Aug. 24, 2011 2:56 am

Amikor a nevemen szólított, rá néztem. A szeme rabul ejtett, és tudtam, hogy mire készül. Mégsem tehettem ellene semmit, ugyanis nem iszom verbénát, és nincs is rajtam semmilyen nyaklánc vagy karkötő, sem parfüm. Hallgattam, amit mond, és azt kívántam, bár ne hatna rám. Éreztem, hogy az elmém kiürül, és fogalmam sem volt róla, mi történik. Pislogtam párat, és a szememet Klaus-ra emeltem. Mit keres itt? Hogy jött be? Miért jött be?
- Mi történt? - kérdeztem összezavarodva, és megdörzsöltem a halántékomat. Nagyon fájt a fejem, de nem tudtam, mitől.
Klaus

TémanyitásTéma: Re: Crawford villa   Kedd. Aug. 23, 2011 8:20 am

Alyson nem éppen úgy reagált ahogy vártam. Nem ijedt meg és tűnt el. Pedig az sokkal jobb lenne, mint ez most.
Elmondhatnám neki, bizony megtehetném. Vagyis miért ne? Nem fogyaszt verbénát. Azt érezném rajta. Majd a végén elfelejt mindent, a sportpályás dologtól kezdve egészen addig hogy én akár csak egy percre is betettem volna a lábamat a házába.
- Alyson... - (semmi *-*)
- Nézd, ez az egész azért történt, mert én nagyon kedvellek. Sőt... azt hiszem én szeretlek téged Ally. Az az igazság hogy pont ezért próbáltalak megölni, de nem sikerült. A neved, az arcod, sőt még az illatod is folyton ott motoszkál a fejemben. Nem tudlak elfelejteni sehogy sem. Egyszerűen kellesz nekem, de ezzel az érzéssel nem tudok mit kezdeni. - a nyakába varrtam az egészet. Lehet hogy nem volt éppen bölcs dolog, de úgyis elfelejti majd.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Crawford villa   Hétf. Aug. 22, 2011 11:30 am

A sötétség teljesen elnyelt, és azt sem tudtam, hogy hol vagyok. Míg meg nem hallottam Klaus hangját. Akkor minden beugrott. Kipattant a szemem, és felültem. Furcsa ízt éreztem a számon, és odanyúltam, hogy letöröljem. A kézfejemre néztem, és véres volt.
- Jesszus! - kiáltottam ijedten. Ha én ebből ittam... És lehet, hogy meghaltam. Nem, nem érzem másként magam. De ha egy napon belül meghalok...
- Jézusom, én nem leszek vámpír. - mondtam kétségbeesetten, és le sem vettem a szemem a kezemen lévő vérről. Felismertem a szagát, Klaus vére volt. Akkor megmentett? Mi a faszom, ilyen erős hangulatingadozásai vannak, vagy mi a jóisten? Lehet, hogy tényleg kezd meggárgyulni.
Klaus

TémanyitásTéma: Re: Crawford villa   Hétf. Aug. 22, 2011 11:22 am

Bazdmeg. Mindjárt elsírom magam. Hogy a létezhet ilyen. Mindjárt, már csak egy pár pillanat, és halott. Hogy mi?? A kezem már nem volt a nyakán. Mi a fene ez az új akarat ellenes dolog? Nem igazán állt a lábán így a helyzetet elfogadva felemeltem, és bevittem a házba. Lefektettem az első szembe jövő kanapéra.
Vért adtam neki.
Nem volt kedvem az ébredésre várni.
- Alyson - súgtam oda neki.
- Sajnálom - búgtam neki tovább.
Mit tehetnék még? Hisz majdnem megöltem.
Istenem ennél jobban el se baszhattam volna.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Crawford villa   Hétf. Aug. 22, 2011 11:09 am

- Mi a faszom? - nyögtem, amikor elkezdte szorongatni a nyakamat. Egyre kevesebb levegő jutott a tüdőmbe, és éreztem, hogy nemsokára megfulladok. Mi a fenéért csinálja ezt? Ki akar nyírni? Talált egy jobb boszorkányt, vagy mi? Megpróbáltam lefeszíteni a kezeit a nyakamról, de sikertelen próbálkozás volt. Lassan már kezdtem elveszíteni az eszméletemet, így a kezem is lekerült az övéről. Hirtelen olyannyira féltem a haláltól, mint még soha. Most, hogy ilyen közel volt hozzám.
Klaus

TémanyitásTéma: Re: Crawford villa   Hétf. Aug. 22, 2011 10:42 am

Mi a jó francot csinálok? Ilyet még én sem tehetek. Nagyszerű, király vagyok, ide jöttem a házához, mehetek is haza. azt sem tudom mit keresek itt. Jobban mondva azt sem tudom miért keresem amit keresek. Mit tettem?! Becsengettem!
Miért tettem? Hogy tehettem? ez amolyan tudat alatti dolog volt. Nem lehetett más. Engem le foglaltak a gondolataim. Nem csak az ijesztett meg hogy magamon kívül cselekedtem, de az is szörnyen hogy ha Ally itthon van ki fog jönni. Mi a fenét tehetnék?
- Öhm... Sziaa. - Nyögtem a megszokott gúnyos hangomon. Az arcom is zordabb volt mint általában. Közelebb léptem hozzá. Oda hajoltam az arcához és.....
.....
....... és......
.............és.......
....................és.....
Elkezdtem fojtogatni. Éreztem ahogy egyre több levegőt szorítok ki a testéből.
Közel már a vége. Talán végre meghal, és elmúlik minden gondom. Élhetem tovább a szörnyű, és kegyetlen életemet. Ez minden álmom jelenleg.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Crawford villa   Hétf. Aug. 22, 2011 10:02 am

Miután Klaus otthagyott a sikátorban, hazajöttem. Eléggé fáradt voltam, úgyhogy miután elvégeztem a teendőimet, azonnal ágyba feküdtem. Hamar elnyomott az álom, hisz kimerítő napom volt. Klaus teljesen más lett... Mintha nem is a régi lenne, hanem egy teljesen új. Mintha lenne benne valami, amit nem ad ki magából, hanem rejteget, és néha előjön. Érdekes egy fazon, az biztos.
Reggel a csengőre ébredtem. Kinyitottam a szemem, és az órámra néztem. Ekkor tudatosult bennem, hogy nem is reggel van, hanem kora délután. Legalább kipihentem magam... Azt olvastam, hogy az alvás jót tesz a bőrnek, bár az enyém így is sima és tökéletesen volt.
Ásítottam egy nagyot, magamra kaptam a köpenyem (nehogymár pizsiben nyissak ajtót), bekaptam egy mentolos cukrot, majd lementem a lépcsőn. Álmos arccal nyitottam ajtót, és igencsak meglepett, amit láttam.
- Klaus? Hogy kerülsz ide? - kérdeztem felvont szemöldökkel. Eddig még sosem jött ide, ha nagyon fontos volt valami, akkor sem. Általában várt valahol, mint múltkor a sportpályán. Na, ez sem mindennapi.
Alyson Waldorf

TémanyitásTéma: Re: Crawford villa   Hétf. Aug. 22, 2011 9:57 am

Alyon Waldorf otthona!
Melanie Crawford

Hozzászólások száma : 17

TémanyitásTéma: Re: Crawford villa   Vas. Ápr. 10, 2011 7:38 am

/Főtérről/

Behajtottam a garázsba, leállítottam a motort, majd kiszálltam. A bőröndjeim az ajtó elé voltak lerakva. Előhalásztam a kulcsot a zsebemből, majd kinyitottam az ajtót. Szépen behordtam azt a 7-8 bőröndöt, majd becsuktam az ajtót. Sóhajtottam egyet. Nem volt kedvem kipakolni, úgyhogy csak felkaptam a pizsamámat, és ledőltem az ágyba. Eléggé fáradt voltam, úgyhogy szinte azonnal el is aludtam.
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 147

TémanyitásTéma: Crawford villa   Vas. Ápr. 10, 2011 4:31 am

Melanie Crawford otthona

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Crawford villa   Today at 5:08 pm

Crawford villa
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal