The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Katie Crawford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Re: Katie Crawford   Szer. Ápr. 13, 2011 6:17 am

Jó kis előtöri, kíváncsi vagyok az ikertestvér sorsára Razz
ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Re: Katie Crawford   Kedd. Ápr. 12, 2011 5:36 am

Ment neked a pm a javításokról. Smile
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Katie Crawford

Hozzászólások száma : 8

TémanyitásTéma: Katie Crawford   Kedd. Ápr. 12, 2011 4:08 am

Név:Katie Crawford
Faj:Vámpír
Születési dátum:Születés: 1447, vámpírrá átváltozás: 1466
Kor:564
Nem:
Foglalkozás:Nincs
A karakter tulajdonságai:Szeretek kutakodni, kíváncsiskodó vagyok. Nehezen nyílok meg mások felé, imádok utazgatni, szinte mindenhol voltam. Bármit megteszek azért, hogy elérjem a célomat.
Kinézet:Hosszú barna hajam van, zöldesbarna szemekkel. 170 cm vagyok, pont az átlag. Próbálok nem kitűnni az emberek közül, nehogy felfedezzék, hogy mi is vagyok valójában..
A karakter arca:Lucy Hale

Előtörténet: A gyerekkorom rettenetes volt. Elszakadtam valódi családomtól egy hiba miatt. A mostani szüleimtől tudom, mi is történt akkoriban. Édesanyám ikreket hozott a világra, engem és az ikertestvéremet - akit nem ismerek -. Akkoriban nagyon ritkák voltak az ikergyerekek, így a bábaasszony meglepttségében figyelmetlen volt, és én valahová elkeveredtem. Nem tudom, sírtak-e utánam, mi lett azzal a nővel, akinek a hibájából elszakadtam a családomtól. Csak azt tudom, hogy miután a nevelőszüleim rám találtak, az életem katasztrófa lett. Bár még kisbaba boltam, így nem tudom, hogyan nevelkedett a testvérem, de ennél biztos jobban. Elég szegényesen éltünk. Emellett apám hirtelen haragú ember volt, így sokszor verést is kaptam. Ezért is vagyok ebben az időben is itt. Egyik este későn mentem haza, azt hittem, a "szüleim" már aludni fognak. De nem így volt. Apám ébren volt, és már bottal várt otthon. Próbáltam elmenekülni, elfutni, de erősebb volt nálam. Aznap este véresre vert, úgy, mint eddig még soha. Otthagyott a padlón, vérben ázva, elment aludni. Órákig csak feküdtem, sírtam, majd mikor éreztem, hogy valamennyi erőm már van, felkeltem. Már hajnalodott... Kiléptem a ház ajtaján, és útnak indultam. Nem tudtam, hová tartok, azt sem, merre. Lassan, botladozva mentem egészen addig, míg elértem az erdőt. Ott már nem fognak megtalálni. Soha... Egyre gyorsabbra vettem az iramot, mikor mocorgást hallottam. A következő pillanatban már nem láttam semmit. Később tudtam csak meg, hogy egy vámpír támadt rám. Megérezte a vérem szagát, és nem tudott parancsolni magának. A következő hetekben a szolgája voltam. Addig itta a véremet, míg a halálomon voltam, majd megitatott a vérével, ami meggyógyított. Minden este így tett. Egy napon meguntam. A vámpírnak hatalmas háza volt, azt csinálhattam, amit akartam. Azon a bizonyos napon a könyvtárban olvasgattam vámpírokról szóló könyveket, és olyan dologra akadtam, ami mindent megváltoztatott. Hogyan végezhetek egy vámpírral. Okos lány voltam, tudtam, hogyan kell csinálnom. Egy széknek kitörtem a lábát, és a vádlimhoz erősítettem, a szoknyám alá. Este minden úgy történt, ahogy máskor is. A vámpír a nyakamba harapott, és szívni kezdte a vérem. Tudtam, hogy itt az idő. Megragadtam a karót, és a szíve felé toltam, de sajnos észrevette. De már késő volt. A karó átszúrta a szívét, azonban ő próbált megakadályozni. Megragadta a nyakamat, és azonnal ki is törte. Így mindkettőnknek vége lett. Legalábbis azt hittem. Azonban nem sokkal később magamhoz tértem. Rájöttem, hogy olyanná váltam, mint ő.. Az első utamba kerülő emberrel végeztem, és vámpírként éltem tovább az "életem". Az élőhalott évszázadaim alatt a családom után kutattam. Apám és anyám meghaltak, nem sokkal azelőtt, hogy vámpír lettem volna, a testvéremről nem tudtam meg semmit. Bizonyára ő is halott, hiszen azóta már évszázadok teltek el. Én mégis keresem őt. Nem tudom, van-e értelme, én mégis bízom benne, hogy egy napon megtalálom őt...

A hozzászólást Katie Crawford összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Ápr. 12, 2011 6:27 am-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Katie Crawford   Today at 11:13 am

Katie Crawford
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katie West
» Katie West - Elkelt