The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Aron James háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Scarlett Johansson

Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Szer. Ápr. 20, 2011 1:46 am

Amikor újból közeledni kezdett felém, már éreztem, hogy nem a vesztemet akarja. Odajött, és annyira aranyos fejet vágott, hogy nem bírtam neki ellenállni. Lerítt az arckifejezéséből, hogy nem akar rosszat nekem. Megsimogattam, és hozzábújtam.
Nem erre a jelenetre számítottam... azthittem, hogy a vérfarkasok, mikor átváltoznak, sokkal durvábbak, erőszakosabbak, és lázadóbbak lesznek. De Aron pont az ellenkezőjét tette. Olyan volt, mint egy szelíd kiskutya.
Hosszú perceken csak ültünk, egymáshoz bújva, és álmodoztunk... legalábbis én. Nem tudtam, hogy mit érez, pedig kíváncsi lettem volna.
Álmomban sem tudtam volna elképzelni, hogy én majd egyszer egy idegen pincében egy vérfarkashoz bújva üljek, aki egyébként ember (is), és mellesleg a barátom...
Később pedig azon kezdtem tanakodni, hogy mikor változik vissza emberi alakjába.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Aron James

Hozzászólások száma : 19

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Hétf. Ápr. 18, 2011 8:35 am

Farkas ként az elején nem tudtam, hogy, mit csinálok. Egy kis idő után vettem észre, hogy, épp előttem áll egy lány. Éreztem belül egy furcsa érzést és akkor jöttem rá, hogy ő az, aki mellettem volt mindvégig, és bíztatott. Felemeltem a fejemet és árva szemekkel néztem felé közben lehajtottam a fülemet. Közelebb mentem hozzá, de láttam, hogy félni kezdett. Kicsit meg álltam és később tovább közeledtem. Neki dörgöltem a fejemet, hogy tudja, nem kell, félne most tőlem.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Hétf. Ápr. 18, 2011 8:20 am

Ez durva! Nem jutok szóhoz! Egy pincében vagyok egy farkassal! De az az érdekes, hogy nem is félek... annyira. Jó, egy picit igen, de valahogy most alábbhagyott a rettegés. Pedig lett volna okom rettegni...
Mikor mondta, hogy menjek arrébb, nem mentem.
- Aron, én itt maradok veled, bármi történjék is! Nem foglak magadra hagyni, azért, mert más vagy! A társad vagyok, és kötelességemnek érzem, hogy segítselek.- mondtam, és leültem a földre. Nézte az előttem lévő, szürkés- barnás bundájú farkast, aki az előbb méd emberi alakot öltött. Nem mindennapi látvány, hogy egy ember vérfarkassá változik. Mennyi szenvedéssel jár! Hát még az első...
Közelebb akartam menni hozzá, de ő elugrott előlem és éktelen csaholásba, vonyításba, vicsorgásba kezdett. Kezdett bedurvulni, és én kezdtem igazán félni, de nem mozdultam.
Aron James

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Hétf. Ápr. 18, 2011 7:55 am

A földön fekve tehetetlenül szinte csak a sötétséget éreztem pedig tudtam, hogy ott van mellettem Scarlet de hallottam a hangját csak nem volt erőm válaszolni. Jött a fájdalom újból és már négykézlábra fel tudtam kelni. Éreztem, hogy eljött az idő. A hátamon már éreztem, hogy a gerincem mutálódik.
- Menj hátrébb! – kiabáltam Scarletnek nehogy, baja essen, míg átváltozok. Pár perc múlva el jött az idő. Teljesen átalakultam egy barnásszürkés farkassá. Első dolgom farkas ként az volt, hogy vonyítsak a hold felé.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Hétf. Ápr. 18, 2011 7:32 am

Ehy halk sikoly csuszott ki a számon, mert igazából, be kell valljam, eléggé megijedtem. Annyira sajnáltam szegényt. És az zavart mégjobban, hogy nem tudtam neki segíteni! Csak álltam ott, és néztem, ahogy szenved. Mert tehetetlen voltam.
Jézusom! Mindjárt ebből a csodaszép testből egy farkas lesz... ez egyszerűen hihetetlen!
Odamentem hozzá nyugtatgatni, bíztatni, de nem segített.
Nagy elkeseredésemben eszembe jutott valami: a varázslat.
- A- Aron... figyelj... ne mondjak vala- valami varázsigét? Va- vagy az nem segít?- kérdeztem, de láttam, hogy csak magamra számíthatok. De lehet, hogy csak ártok vele, aztmeg nem szeretném...
Aron James

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Hétf. Ápr. 18, 2011 7:19 am

A pincében minden törékeny cuccot jó alaposan eltettem, hogy ne legyen semmi baja. Gyorsan levettem a pólóm és a nadrágomat és vártam, hogy Scarlet hozza a hígított mérgemet. Amint leért egyből kikaptam a kezéből, mert éreztem, hogy most robbanok fel.
- Bocsi. –Mondtam, amikor kikaptam a kezéből az üveget. Lecsavartam az üveg tetejét és egy huzamra meg ittam. Egy kis részét kiköptem mikor ittam, mert olyan volt mintha savat innék szétmarta a torkomat. Hangosan felkiáltottam a fájdalomtól és a földre feküdtem, mert olyan gyenge lettem. Éreztem a fájdalmat a hátamban mikor a gerincem elkezdett ropogni.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Hétf. Ápr. 18, 2011 7:00 am

Oké. Mivan? Hazahívja az unokaöccsét, és most meg kiderül, hogy elutazott egy hétre... Felettébb különös. De az elmélkedésre, meg a történet-gyártásra nem volt idő, hiszen Aron bármelyik pillanatban átváltozhatott egy vérfarkassá! Kicsit megremegtem a gondolattól, hiszen ilyet még sohasem láttam... dehát, ez is a velejárója, hogyha egy vérfarkassal jársz. Nem is nagyon tudtam követni az eseményeket, minden olyan gyorsan történt. Elővett valami dobozt, amiben farkasfű volt. Mikor megfogta, a keze elkezdett sisteregni. Tudtam- mivel kutattam utánuk- hogy a farkasfű úgy hat a vérfarkasokra, mint a vámpírokra a verbéna.
Azután szólt, hogy higítsam fel vízzel. Remegő lábakkal, kalapáló szívvel, futva kerestem a konyhát. Végül megtaláltam, gyorsan "kotyvasztottam" valamit, és máris rohantam Aron után a pincébe. Eléggé zaklatott voltam, de reméltem, hogy meg tudok birkózni a feladattal.
Aron James

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Vas. Ápr. 17, 2011 7:16 am

Többször is kiabáltam hátha nem hallja a nagybátyám, hogy haza jöttem. Közben Scarlet leült a kanapéra még nem mentem oda hozzá, mert gyors felhívtam, hogy hol van. Pár perc múlva csatlakoztam újdonsült barátnőmhöz.
- Most hívtam fel, hogy hol van és azt mondta, hogy 1 hétig nem lesz itthon. Ez most szerencse nekem, mert akkor itt át tudok változni. –mondtam feszülten, mert már éreztem a hold hatását. Ismét megszólalt a telefonom, megnéztem és akkor sápadtam el igazán.
- Jézusom! Ma lesz az átváltozás, vagyis most már elkezdődött most már értem, hogy miért vagyok feszült és ideges. –mondtam idegesen. Gyorsan felálltam kanapéból és letérdeltem. Benyúltam az ágy alá és kivettem egy dobozt, amiben farkas fű volt. Kezdtem érezni, hogy testem egy re jobban izzik a forróságtól. Gyerünk sietnem, kell hajtottam magam.
- Scarlet létszíves vegyél ki ebből a dobozból egy szál növényt. Most megmutatom, hogy én miért nem nyúlhatok hozzá. Azzal megfogtam a növény és marni kezdte az ujjamat.
- Látod ez a növény úgy hat rám, mint egy méreg legyengít. Létszíves fogdmeg és tedd egy üvegbe és higítsed fel vízzel. Addig én gyors előkészítem a pincét. Siess nincs sok időm. –mondtam aggódó hangon. Gyorsan felálltam és lefutottam a pincébe.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Vas. Ápr. 17, 2011 4:37 am

Nemtudom, hogy szerencsémre, vagy szerencsétlenségemre, de nem volt otthon a nagybátyja, legalábbis így tűnt.
- Nincs itthon a nagybátyád?- kérdeztem meglepetten.- Dehát, akkor miért hívott?
Már most furcsának tűnt a nagybátyja, pedig még nem is találkoztam vele.
Közben leültem egy fotelbe, és körülnéztem. Szépnek találtam a házat kívülről is, és belülről is. Rendezett és tágas volt. Nyugalom uralkodott a nappaliban. Nem éreztem félelmet, pedig lett volna rá okom... A parkban nemrég megismert fiúval rövid idő alatt összejövök, majd az otthonába invitál, és most meg itt ülök a kanapéján, mindezt egy nap alatt... Normális ember már rég elfutott volna, de én nem érzem a félelmet, és nekem az érzéseim nem csalnak, nem csalhatnak.
- Tetszik az otthonod!- mondtam, hogy a nagy csöndet megtörjem. Majd ránéztem, és rettentő komolyan, de egy kicsit ijedten megkérdeztem:
- Mikor kezdődik az átváltozás? Egyáltalán... h-hol fogsz átváltozni? És ami a legfontosabb, erről az egészről tud a nagybátyád?
Aron James

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Szomb. Ápr. 16, 2011 10:26 pm

Miközben meséltem történetemet addigra beértünk abba az utcába ahol lakok. A visszaemlékezés eléggé felzaklatott, de egyből megnyugodtam mikor átölel éreztem azt a szeretetet és gyengédséget, amit életem során még édesanyámtól kaptam, amikor még kicsi voltam. Hamar a házamhoz értünk felmentünk a lépcsőn és észrevettem, hogy finom puha keze az enyémet fogta. A zsebemből gyorsan előhalásztam a kulcsot és kinyitottam az ajtót. Beléptünk a házba és hangosan megszólaltam.
- Meg jöttem van itthon valaki? – kiabáltam, de válasz már nem jött vissza. Gondoltam elment boltba a nagybátyám. Odafordultam Scarletthez
- Érezd magad otthon. –mondtam mosolyogva.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Szomb. Ápr. 16, 2011 7:49 am

// Főtér melletti parkból //

Mikor befordultunk az utcájukba, akkor fejezte be "kis" történetét... Hát, hogyis mondjam, eléggé rémísztő, durva sztori volt. Szegény lány!
Aront is sajnáltam, hiszen biztos, hogy nem lehet jó érzés az első átváltozás... sőt! Állítólag borzalmas... Nem lennék szegény vérfarkas-emberek helyében!
Láttam rajta, hogy kicsit felzaklatta a visszaemlékezés, ezért gyorsan átöleltem, hogy megnyugodjon. Elég rossz emlék, az tuti.
- Hát ez tényleg eléggé félelmetes történet... de ez véletlen volt, szóval ne hibáztasd magad! Sajnos, ilyen dolgok bárkivel, bármikor megtörténhetnek.
Lassacskán az ajtó elé érkeztünk. Mégjobban közelebb léptem Aronhoz, és megfogtam a kezét, hogy érezzem: biztonságban vagyok mellette.
Jenny Thomas

Hozzászólások száma : 117

TémanyitásTéma: Aron James háza   Szer. Ápr. 13, 2011 9:04 am

James ház
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Aron James háza   Today at 5:08 pm

Aron James háza
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» James Jeffrey Cooper (kapott karakter)
» Lily & Sirius
» Aiden & Alicia
» James Walters
» James Rhodes - Vashazafi/Hadigép /Szabad/