The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Táncparkett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 178

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 6:09 am

Hirtelen átgondoltam, hogy a baba minimum félvámpír és ez elég durva tekintve, hogy lehetséges, hogy erősebb lesz az apjánál és úgy látszik az embervért is eléggé kívánja, de nem baj legalább már lehet tudni, hogy nem lesz, gyenge beteges baba.
Figyelmen kívül hagytam a megállapítását miszerint akkora mint egy tehén, nem volt kedvem hazudni neki ugyanis tényleg aggasztóan nagy volt...
- Akkor indulhatunk? - Iparkodva felálltam és kezet nyújtottam Mel felé, egy terhes nőnek ekkora pocival nem lehet könnyű mozognia még ha vámpír is.
Miközben beszélgettünk küldtem Selnek egy üzenetet, hogy kicsit késni fogok, de nem felejtettem el ám, hogy milyen nap van ma, reméltem nem lesz mérges.

// Folyt. köv. kórház//
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Melanie Cullen

Hozzászólások száma : 30

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 5:57 am

- Tényleg? - kérdeztem, és felvontam az egyik szemöldökömet. Pedig én biztos voltam benne, hogy tehén méretű vagyok. Ez a baba elég nagydarab lehet, jó sok helyet foglal el a hasamban.
- Igazad van. El tudom intézni. - mondtam vigyorogva. Nem voltam az a fajta vámpír, aki hobbiból igézi meg az embereket, de ha kell, akkor megteszem. Ez a helyzet is ilyen volt. Minél hamarabb meg akartam tudni, hogy milyen nemű lesz a baba, és miért ekkora. Remélem ő sem lesz elefánt méretű... Mondjuk én elég pici vagyok a 156 centimmel, Jeremy viszont a kora ellenére magas... Legalább kinéz húsznak, vagy többnek, de semmiképp sem tizenhatnak. Következő kérdésére felvontam a szemöldökömet.
- Persze, miért ne innék? De nem ölök meg senkit, ugyanúgy zacsiból iszom, mint eddig. - mondtam. Nem tudtam, miben számít ez. Mondjuk ha állatvért innék, akkor nem tudnék igézni, és már nem is tudnánk olyan könnyen bejutni a kórházba.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 3:34 am

Mosolyogva néztem rá Melaniera, tényleg nagy volt a pocija, de ezt a világért se mondtam volna meg neki, szerintem így is nagyon szép volt, most még jobban csillogott a szeme mint általában.
- Nem vagy egyáltalán nagy, sőt jól áll neked a terhesség. - Bátorítóan rávigyorogtam, majd bőszen folytattam: - Nem feltétlenül kell időpont, mert szerintem ezt is könnyen elintézi nekünk a kis bűvölő tudományod véleményem szerint a recepciós a lábaid alatt fog fetrengeni. - Volt pár előnye, hogy az anyuka vámpír volt, de most gondoltam csak végig, hogy mit jelent ez a gyerekünk lehetséges, hogy félvámpírként fog megszületni?
- Mel lehet egy személyes kérdésem amióta terhes vagy táplálkoztál valaha ember vérrel? - Egy pillanatra elfogott az undor, hogyha ember vért kíván Mel akkor valószínüleg a baba is azt kívánja, remélem tévedek...
Melanie Cullen

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 3:24 am

Elgondolkoztam azon, amit mondott. Lehet, hogy tényleg jó lenne elmenni, és ez az igézés sem hülyeség. Az orromat összeráncolva gondolkodtam.
- Ahham... Rendben, menjünk el. Arra is kíváncsi vagyok, hogy normális-e, hogy bálna méretű vagyok. - néztem le a hatalmas hasamra nevetve. Végigsimítottam rajta, és elmosolyodtam.
- Remélem minden rendben van. De biztos nincs baja... - mondtam ismét elgondolkodva. Mi van, ha a vámpírságom miatt a kicsinek baja lesz? Vagy alapjáraton másmilyen lesz... Jó, egyértelmű, hogy nem átlagos gyerek lesz, mivel félig vámpír, de akkor is... Jó lenne tudni, hogy normális lesz.
- Mikor megyünk? Nem kéne időpontot kérni? - kérdeztem felvont szemöldökkel.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 3:18 am

- Melanie szerintem el kéne mennünk orvoshoz mondhatjuk, hogy valami speciális betegséged van ha furcsálni kezd valamit vagy csak egyszerűen megigézed, jó lenne egy ultrahang vizsgálat is... Kérlek az én kedvemért megnyugtató lenne tudnom, hogy minden rendben. És akkor a nemét is megtudnánk a kicsinek. - A mondat végén elmosolyodtam, jól állt Melnek a terhesség kivirult tőle és nem hízott különösebben csak a hasa volt óriási, kicsit túl nagy is, de biztos ez azért van mert vámpír és emiatt kicsit speciálisabb a helyzetünk. Odahívtam a pincért és kifizettem az italok árát, majd bátorítóan Melaniera néztem és reméltem eljön velem egy vizsgálatra.
Melanie Cullen

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 3:08 am

- Akkor jó. - mosolyogtam rá. Majd amikor azt mondta, meg fog változni, elnevettem magam.
- Jeremy, nem kell megváltoznod. Jó vagy úgy, ahogy vagy. - mosolyogtam rá. És tényleg így is gondoltam. Nekem teljesen tökéletes, a babának is az lesz. Olyan fura babának hívni...
- Mi legyen a neve? Mármint még nem tudom, hogy fiú lesz, vagy lány. Vámpírként nem akarok elmenni orvoshoz. Fura lenne. - mondtam mosolyogva. Tényleg semmit nem tudtam a gyerekről, csak azt, hogy van.
- Még nem gondolkoztam rajta, gondoltam előbb téged is felvilágosítalak. - vontam meg a vállamat, majd agyalni kezdtem. Voltak kedvenc neveim, de nem tudtam választani... Előbb meghallgatom Jeremy ötleteit, aztán majd közösen döntünk.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 3:03 am

- Örülök, hogy elmondtad nekem, részt szeretnék venni az életében és tényleg nagyon jól tetted, hogy visszajöttél így legalább gondoskodhatok rólatok! Tudod mindent tökéletesen szeretnék csinálni, megpróbálok megváltozni, de tényleg! - Tudtam, most jött el az ideje annak, hogy megtanuljak érett felnőttként viselkedni, a család nem olyan mint egy játék ha egyszer benne vagy csinálnod kell akár könnyű, akár nem.
Az biztos, hogy nehéz lesz felelősség teljesen viselkednem, én egyszerűen nem ilyen vagyok a napokban muszáj lesz beszélnem Elenával, talán Ő tud nekem tanácsot adni... És remélem Selena is megfogja érteni, hogy ezentúl számomra minden más lesz, változások kellenek méghozzá komoly változások...

Melanie Cullen

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 2:37 am

- Jeremy, te nagyon vámpír mániás vagy. - mondtam nevetve, de nem igazán volt kedvem hozzá. Két barátnője is volt, szóval gyorsan továbblépett a menyasszonyán... Na, szép. És az egyikkel még most is jár, akivel valószínűleg majd találkozni is fogok. Érdekes lesz, az biztos.
- Hát velem semmi, csak mentem ide-oda. Bejártam egész Amerikát, és voltam Európában is. - vontam meg a vállam, majd megkérdezte, miért jöttem vissza.
- Nem tudom. Úgy éreztem, vissza kell jönnöm. Ez az otthonom. - mondtam elmosolyodva.
- Meg úgy éreztem, tudnod kell a babáról. Szemétség lett volna, ha nem adok neked választási lehetőséget. - vontam meg a vállam. Ha mondjuk évek múlva találkoztunk volna, ő én meg a gyerek, és akkor közöltem volna, hogy az övé, kicsit megharagudott volna... Szerintem. Bár a helyzet így is bonyolult.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 2:29 am

Még mindig alig sikerült elhinnem, hogy gyerekünk lesz, de a percek teltek és egyre realistábban kezdtem látni a dolgokat.
- Velem? Nem sok... Volt egy barátnőm Jane, ő is hozzád hasonló, vele pont ma szakítottam, de Jane közbe is már volt egy kapcsolatom és az még mindig tart a mostani barátnőm is vámpír... - Nevetve mondtam ki a szavakat, de inkább sírni lett volna kedvem, viszont nem ronthattam el Mel kedvét ha jól tudom a terhes nők amúgy is lelkileg labilisak. - Amúgy meg inkább neked kéne mesélned azt hittem meghaltál, ha okod volt rá, hogy elmenekülj miért jöttél vissza? Ne értsd félre nagyon örülök neked csak nem értem mi folyik körülötted... - Kedvesen végig simítottam a kezén, majd szórakozottan megint a hasát kezdtem szuggerálni, ott bent valahol mélyen egy kis lélek arra várt, hogy megszülethessen és ez a picike a mi gyermekünk volt, kezdtem érezni ahogy elöntenek a boldogság hormonok, nem is lesz olyan rossz ez a gyerek dolog...
Melanie Cullen

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 2:13 am

- Igen? - kérdeztem felvont szemöldökkel, majd elmosolyodtam. Igen, tényleg szép múltunk van... Az a három hónap volt életem egyik legboldogabb szakasza, ami egy csapásra véget ért, és most újra itt vagyok...
- Rendben. Ne aggódj, én is meglepődtem. - mondtam kuncogva, miközben átölelt. Kicsit nehézkes volt, mivel hatalmas hasam volt, de azért megbirkóztunk vele. Pár perc csendes ölelkezés után elengedtem, de csak annyira, hogy a szemébe tudjak nézni.
- És mi van veled mostanság? Majdnem fél éve nem láttalak... -- húztam el a számat. Nagyon hiányzott addig Jeremy, de most itt vagyok és ő is itt van. Mégis éreztem, hogy nem lesz minden ugyanolyan, mint régen...
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 2:09 am

Mel félre értette a reakciómat a maga abszurd módján örültem a gyereknek és Melaniet is nagyon szeretem barátként nem bánom, hogy az Ő méhében növekszik a kicsi.
-Ne Mel én szeretném ha lenne hozzá közöm! Hisz olyan szép múltunk van, ismerjük egymást jól és te is tudod, hogy már most szeretem a picit. Csak kicsit meglepődtem... - Kedvesen mosolyogtam majd lassan finoman vigyázva a magzatra átöleltem Melt, éreztem, hogy ez az egész baba dolog működhet persze csak ha mind ketten ügyesek leszünk.
Melanie Cullen

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 1:55 am

Szinte hallottam, ahogy kattognak a kerekek az agyában. Egy ideig csak néztem, ahogy nézi a hasamat.
- Figyelj, Jeremy... Nem azért jöttem, hogy a nyakadba akasszak egy gyereket. - kezdtem lassan. Biztos akartam lenni abban, hogy figyel rám, és nem a levegőbe beszélek.
- Ha nem akarod a babát a közeledben, azt is megértem. Hisz már nem vagyunk együtt. - tettem hozzá. Jó, az apja, de nem köti semmi ahhoz, hogy fel is nevelje. Elleszek én egyedül is a gyerekkel. Nem akarom, hogy Jer élete felboruljon amiatt, hogy én megjöttem a gyerekével... Nem, én ennyire nem vagyok önző.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 1:52 am

Mi? Elhitette? Ez kiakasztott és nem is teljesen értettem a dolgot, de amint meghallottam a második mondatát már teljesen máson kezdett kattogni az agyam... Hat hónap, de akkor még együtt voltunk és akkortájt jegyeztem el, nem csaltuk meg egymást ez biztos, akkor az a baba, amit a szíve alatt hord az nem lehet más... Úristen... Mibe keveredtem?! Az arcom teljesen elsápadt kiült rá a rettegés, a szemeim kidűllettek és csak Mel hasát tudtam nézni...
- Ó te jó ég! - Az egyetlen mondat, ami kijött a számon. Olyan gyors tempóban kattogott az agyam, hogy szinte hallani véltem a fogaskerekek rozsdás ellenkező vinnyogását. Ez azt jelenti, hogy apa leszek? Ó te jó ég...
Melanie Cullen

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 1:35 am

Tekintete kicsit tovább elidőzött a pocakomon, mint az illendő lett volna, de meg tudtam érteni. Segítettem neki visszamászni a székre, majd leültem mellé. Úgy érzem, ez egy érdekes beszélgetés lesz... És innen már nem futhatok el.
- Igen, élek. - mondtam, egyszerűen, majd belekortyoltam a narancslevembe. Miért iszom én ezt? Utálom a narancslét... Egek, ez a terhesség kiakaszt.
- Igazából csak elhitettem, hogy meghaltam. Sajnálom. - mondtam, és halványan rámosolyogtam.
- De aztán elkezdett nőni a hasam úgy hat hónappal ezelőtt, és hát... - kezdtem, de nem tudtam befejezni. Nem is volt rá szükség. Jeremy-nek azonnal leesett, hogy az övé a gyerek. Idegesen rágcsálni kezdtem az alsó ajkamat, ahogy mindig szoktam. Ez olyasmi nálam, mint amikor ráncolom az orromat. Önkéntelen mozdulatsor.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 1:30 am

Óriási csodálkozó bociszemeket meresztettem először is Melre majd a hasára, a gond az, hogy talán túl sokáig maradt a tekintettem a nagy dudorodáson mint kellett volna, valószínűleg ez Melanie figyelmét sem kerülte el. Még mindig tátott szájjal bámultam, de szerencsére sikerült leülnöm kis szerencsével a székre, ami az előbb kegyetlenül vetett le magáról.
- Te élsz? - Ennyi futotta tőlem, többet nem bírtam mondani hangok kakofóniája borította el az agyamat, a fülhallgató nem védett többet a világ zajaitól, itt álltam a valóságban megsemmisülve a tudattól, hogy az elveszettnek hitt gyöngyszem végig megvolt...
Melanie Cullen

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 1:21 am

Miközben iszogattam a narancslevemet, hirtelen egy puffanásra lettem figyelmes. Odakaptam a fejem, és megláttam a földön Jeremy-t. Jesszusom! Észre sem vettem, hogy itt van. Gondolkodás nélkül odasiettem hozzá (már amilyen gyorsan ekkora hassal lehet mozogni).
- Jeremy? Jól vagy? - kérdeztem, és a kezem nyújtottam felé, hogy felsegítsem. Letérdelni vagy lehajolni eszembe sem jutott, nem is tudtam volna. Néha átkozom azt a nagy hasamat. Miért nem lehet hegy méretű pocak nélkül terhesnek lenni? Megfogta a kezemet, én pedig felhúztam. Még jó, hogy a vámpírerőm nem szállt el.
- Hogy estél le? Részeg vagy? - kérdeztem, és a szemébe néztem, kutatva a részegség jeleit, de semmit nem láttam benne, csak meglepettséget. Talán sokkot is. Hát persze, hisz azt hiszi, halott vagyok. Illett volna szólni neki, hogy nem, de nem tudtam volna visszajönni, és belerondítani az életébe.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 1:14 am

Kapucnival a fejemben, fülhallgatóval a fülemben eléggé elszigetelődtem a világtól, sunyin néztem körbe figyeltem az embereket ennyi idiótát egy helyen... Amint nagyban nézelődtem hirtelen megakadt a szemem egy terhes lányon olyan ismerős volt a kedves arca, alacsony törékeny termete, barna laza fürtjei... és hirtelen furcsa felismerés hasította darabokká már így is erősen megrongálódott tudatomat...Melanie... a halott menyasszonyom... Annyira meglepődtem, hogy leestem a székről(!?) hangos puffanással értem földet és percekig csak feküdtem ott, senki sem zavartatta magát, hogy másképp fogalmazzak le se sza**ák mi történt velem kivéve egyvalakit...
Melanie Cullen

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 12:56 am

Újra Mystic Falls-ban. Hogy miért is vagyok itt, fogalmam sincs. Ide húzott a szívem, ez az otthonom. Bár vámpír vagyok, mégis egy gyermeket hordok a szívem alatt. Mindenki azt hiszi, ez nem lehetséges, de én vagyok az élő bizonyíték rá, hogy igen. Ilyen gondolatok között tértem be a Grillbe. Tömve volt emberekkel, de a nagy pocimat látva utat engedtek nekem. Még jó, hogy vannak kedves emberek, nem csak olyan suttyók. A táncparkett felé mentem, mivel csak ott volt elegendő hely. Rendeltem egy narancslét, és amikor megjött, belekortyoltam. Ez a terhesség egyik hátránya... Hogy nem ihatok alkoholt, mert veszélyes a babára nézve. Ez eléggé bosszantott, mivel a kedvenc piám a whisky volt, és már vagy öt hónapja nem ittam! A jövőhéten lépek be a hatodik hónapba, így már úgy nézek ki, mint egy hógolyó. A hasam már labda nagyságú (vagy nagyobb), de nem híztam. Mármint persze, a súlyom egy gyerekkel nőtt, de olyan pluszsúlyokat nem szedtem fel, amit a szülés után le kell adni. Amíg agyaltam, körbenéztem a Grillben.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Kedd. Aug. 23, 2011 12:49 am

A Grill teljesen csurig volt emberekkel, ezért kizárólag a táncparkett egy félreeső zugában maradt hely, azért is tetszett, hogy így alakult mert itt alig láthatott meg pár ember és most valahogy nem volt kedvem feltűnést kelteni.
A Jane-el történtek még mindig ott motoszkáltak valahol a lelkem mélyén, de az ordító zene, ami közvetlenül a fülembe eresztette recsegős dallamait elfedte a negatív emlékeket, kis réseket hagyott, de megengedte, hogy azt a látszatot mutassam az emberek felé, hogy itt ül Jeremy és semmi baja.
A nagy elmélkedés közbe hanyagul rendeltem valami szörnyű üditőt, alkoholt szerettem volna, de nem akartam később részegen ünnepelni a barátnőm születésnapját ennyivel tartoztam neki azok után, amiken együtt keresztül mentünk...
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Hétf. Ápr. 18, 2011 12:52 am

Játék vége
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 147

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Vas. Ápr. 17, 2011 5:40 am

A buli valóban kezdett egyre laposabbá válni. A zenekar mintha már fáradt volna, és az én figyelmemet sem tudta lekötni a zenéjük, illetve a tánc. De talán javíthat ezen pár pohárka alkohol. Bulizni jöttemm erre fél pohár gin-tonik után elhagynám a helyszínt? Na ne már! Felvont szemöldökkel pillantottam Lucy felé, mikor hirtelen bejelentette távozását.
- Jó. Szia! – intettem utána. Sajnáltam, hogy ilyen hamar távozott, bár be kell vallani, hogy a buli tényleg nem volt már az igazi, viszont így hogy Lucy lelépett már tényleg nem volt túl sok értelme maradni.
A pultos srác várakozóan nézett rám, mire én sóhajtottam, és kifizettem én is az italomat. Hát a vámpírság nem túl kifizetődő, munkát vállalni pedig semmi kedvem, így jó formán tolvaj életmódot folytatok. Vannak helyek, ahol rövid időre megfordulok, s mikor távozom egy kis pénz is felszívódik velem együtt egyesek pénztárcájából. Ha pedig évtizedekkel később ismét arrafelé kötnék ki, már senkit sem érdekel egy kis köteg pénz. Ez a módszer mindeddig tökéletesen bevált, hiszen fent tudom tartani magamat. Persze ott a másik lehetőség is, a megigézés, amivel szintén szeretek élni, de csak óvatosan, nehogy megsejtsék a rosszakaróim jelenlétemet.
Mikor Stefan Lucy távozása után nem sokkal maga is kiviharzott a bárból, úgy döntöttem nekem sincsen maradásom, elvégre is sokkal jobb társaságra lelhetek az ifjabb Salvatore mellett, mint egy pohár gin-tonikkal, így mosolyogva követtem a fiút.

BEFEJEZETT

//Én is köszönöm! I love you //

Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Vas. Ápr. 17, 2011 5:15 am

Megcsóváltam a fejem, majd egyetértően bólintottam s követtem Katherinet a bárpult felé. Miközben átfurakodtunk a tömegen azon gondolkodtam, hogy tényleg inna valamit, vagy csak azért tart a pult felé, hogy találkozhasson a fiatalabbik Salvatoreval, akiről az előbb oly meghitt csevejt folytattunk.
- Csajszi, én azt hiszem megyek - vontam meg a vállam, mikor a pulthoz értünk. Ha Stefanhöz jött, semmi szüksége a jelenlétemre, meg amúgy is, rémesen unalmas ez a buli.
- Hívj, ha szükséged van rám! - kacsintottam rá, majd kifizettem az italom és kisétáltam az épületből.

//bocs, h rövid, már nincs lelkierőm írni... Rolling Eyes
köszöntem a játékot I love you //
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Vas. Ápr. 17, 2011 4:33 am

Igazából egyik informátorom sem erősített meg abban, hogy Elena dobta Stefan-t. De miért érdekelne, ha mégsem? Elvégre is erkölcstelen vagyok, sutba vágom a jómodort, és akkor mozdulok rá bárkire, amikor csak kedvem tartja, az a legkevésbé sem érdekel, hogy foglalt-e vagy sem. Persze osztozkodni nem szeretek, de a kellemetlen harmadik személyek kiiktatásában már van egy kis tapasztalatom.
Mikor Stefan egyszer csak felállt az asztalától, azt terveztem, hogy most csak azért is szemtelenül megszemlélem a hátsó profilját, míg kimegy a bárból, ám meglepő módon a kijárat helyett a bárpult felé vette az irányt. Gyorsan elkaptam róla a tekintetemet, egyetértően bólintottam Lucy megjegyzésére, miközben egyre csak akörül jártak a gondolataim, hogy vajon felismert-e. Mert ha ismét a kis Elenának hisz, ezúttal is csalódnia kell, viszont, ha nem, sejtésem sincs, mit akar még itt. El tudtam volna képzelni róla, hogy karon ragad, és kirángat a bárból, mondván, hogy veszélyes vagyok az emberekre, de nem tette, talán mert túl feltűnő lett volna.
- Felpörgessem az eseményeket? – kérdeztem, és gonoszan elvigyorodtam. Futó pillanat erejéig kivillantottam kiélesedő szemfogaimat, de mielőtt Lucy rosszalóan rám szólhatott volna, hozzátettem:
- Csak vicceltem! – nyugtattam könnyed mosolyt ejtve. Nem hiszem, hogy egy boszorkány díjazná, még ha ismer is – vagyis főként, ha ismer – hogy azzal dobom fel a partihangulatot, hogy kinyírok pár embert.
- Igyunk még valamit! – ajánlottam, és utat törtem magunknak bárpult felé, miközben próbáltam figyelmen kívül hagyni Stefan ottlétét. Nos, ez nehezebben ment, mint hittem.

Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Vas. Ápr. 17, 2011 3:52 am

Úgy tűnik, nem csak Katherine szokása játszadozni a férfiakkal, a bűbájos Elena nem csak külsőségekben hasonlít barátnőmhöz, ugyanúgy döntésképtelen, ha két ilyen sármos férfiról van szó. De, kérdem én, mikor fog játszadozásai miatt valamelyik Salvatore ellene fordulni? Katherine anno okosan játszott, mindkét fivér az oldalán állt, s képesek voltak félretenni versengésüket, mikor vészhelyzet volt. De, Katherine is elpuskázta a lehetőségeit, mivel jelen pillanatban mind a két Salvatore ellene van. Helyesbítek, az Elena pártján. Bár, jelen helyzetben nem áll fenn az a lehetőség, hogy lehetnek Katherine is Elena barátai is, itt az a helyzet áll fenn, hogy aki nem velünk, az ellenünk. Na, ők határozottan úgy tűnik, ellenünk vannak.
Tapasztalt boszorkányként éreztem egy másik boszorkány jelenlétét a helységben. Ahhoz nem vagyok elég tapasztalt, hogy megállapítsam, ki a varázstudó, de a felismerés azért maga után hagy egy-két kérdést. Katherine azért nem szólt róla, mert nem tud a létezéséről, amit kétlek, mert Kathynél alaposabb ember kevés van a földön, vagy nem akarja, hogy tudjak róla. Na, ezt nem szeretem a vámpírokban, az arroganciájukat. Azt hiszik, mindre képesek és mindent tudnak és legfőképp azt, hogy a boszorkányok alacsonyabb rendűek náluk. Nem számít, ezt a témát kis időre félreteszem, majd kinyomozom Katherine tudta nélkül egy unalmas pillanatomban.
- Kezdem unni - vontam meg a vállam. A buli kezdett kicsit ellaposodni. A tinifiúk meg tinilányok még mindig teljes erőbedobással buliztak, de nekem, náluk kissé tapasztaltabb bulizónak, ennél azért több kell, hogy huzamosabb ideig fenntartsa az érdeklődésem. De az is lehet, hogy csak nem volt elég a két gin tonic.
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Vas. Ápr. 17, 2011 3:33 am

Érdekes a fennálló helyzet: itt vagyok én a boszi-barátnőm oldalán és ugyanebben a helyiségben a vámpír ex-pasim az ex-barátnőjének boszi-barátnőjével. Hú, az ilyesfajta kapcsolatrendszereket mindig is szerettem kihasználni.
Mosolyogva bólintottam, mikor Lucy megjegyezte, hogy jobb, ha egyelőre nem tudnak az ittlétéről. Bár pontosítok: addig jó, míg nem tudják, hogy az én oldalamon áll. Mert csak addig vagyok előnyben, míg olyan adu van a kezemben, melyet az ellenfél még csak nem is sejt. Egy hasznos segítőből, mint Lucy, veszélyes helyzetekben akár életmentő fegyver is válhat, és ilyesfajta lehetőségeket nem szeretnék elpuskázni.
Kicsit zavartan felnevettem barátném kissé megrovó, játékos figyelmeztetésére, miszerint nem kellene ennyire bámulnom Stefan-t. Nagy nehézségek árán végül sikerült is a fiúra vissza-visszavándorló pillantásomat huzamosabb ideig Lucy-re szegeznem, akinek kérdésre csak vállat vontam.
- Nem tudom, de azt csiripelik mostanában a madarak, hogy a drágalátos Elena átpártolt Damon-hoz – jegyeztem meg. Valószínű ezért olyan letört Stefan, és múltkor, mikor a szobájában tett látogatásom során sikerült összefutnom vele azért fogadott olyan kedvesen, mert azt hitte kedves Elenája visszatér hozzá. Minden jel arra mutatott, hogy Elena nagyobb ribanc, mint én. Hiszen ő minden pillantásával, mosolyával azzal kecsegteti a vajszívű Stefan-t, hogy még van esélye, de közben lelkiismeret furdalás kiélvez minden pillanatot Damon ágyában. Aki ismeri a történetünk, jogosan kérdezhetné, hogy és én akkor miért vagyok jobb? Nos, mert én nem csak kecsegtettem, nálam tényleg volt esélye… ahogy van most is. Képtelen voltam megállni, hogy ne nézzek Stefan felé egy múló pillanat erejéig, miközben tovább mozogtam egy újabb szám ritmusára.

A hozzászólást Katherine Pierce összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 17, 2011 4:34 am-kor.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Táncparkett   Today at 9:35 am

Táncparkett
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next