The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Férfi, női mosdók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Re: Férfi, női mosdók   Hétf. Ápr. 18, 2011 12:54 am

Játék vége
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Férfi, női mosdók   Vas. Ápr. 17, 2011 2:11 am

Legszívesebben a fejéhez vágtam volna egy szappant, mivel csak azt tudtam volna hasznosítani jelen pillanatban, de mire felvettem volna egyet, Damonnek már hűlt helye sem volt.
- Ilyen nincs... - dünnyögtem magamban, majd kivágtattam a WC-ből, de ahogy körbenéztem a tömegen, nem láttam Őt sehol. "Lelépett..." állapítottam meg magamban a nyilvánvaló tényt, mire éreztem, hogy egyre jobban megy bennem fel a pumpa. Nem akartam találkozni senkivel, nem akartam beszélni senkivel, és már az az átkozott utalvány sem érdekelt. Kivettem a táskámból, majd egy egyszerű mozdulattal miszlikbe téptem, és kiviharoztam a Grillből.

BEFEJEZETT
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Férfi, női mosdók   Vas. Ápr. 17, 2011 2:03 am

- Ó, most már csak egy ártatlan csók, de ott a helyszínen még felhívás keringőre, hát persze - mosolyogtam gúnyosan. - Gratulálok. Tényleg. Nem tudom kettőnk közül melyikünk nincs tisztában a vágy fellobbanása fogalom igazi jelentésével, de nekem azért lennének rá tippjeim - folytattam ugyanolyan hangon. - Ha majd esetleg ráuntál, hogy hülyének nézel, akkor szólsz - közöltem, és félretoltam az ajtóból, majd kiléptem a tömegbe. Hülyeség volt egyáltalán Elena elé mennem. Hülyeség volt azt hinnem, hogy miután napok óta nem találkoztunk, majd történni fog valami. Hát, igen, végül is történt.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Férfi, női mosdók   Vas. Ápr. 17, 2011 1:58 am

Elkerekedett szemekkel, nagyokat pislogtam Damonre, és egyszerűen fel sem bírtam fogni a helyzetet.
- Mondtam egy szóval is, hogy menjünk haza és szeretkezzünk? - kérdeztem költőien, majd Damon elé léptem, hogy még csak véletlenül se tudjon kimenni. - Nem! - feleltem helyette is, és ez a "nem" azt is jelképezte, hogy nem megy innen sehova... - Nem csókolhatlak meg úgy, hogy annak ne legyen következménye? - néztem rá kérdőn, és el sem hittem, hogy ezen vitatkozunk. - Egy ártatlan csók nem jelenti rögtön azt, hogy le akarok veled feküdni, Damon... - néztem rá határozottan.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Férfi, női mosdók   Vas. Ápr. 17, 2011 1:44 am

Hitetlenül bámultam rá, és körbenéztem.
- Te most halál komolyan behoztál a női mosdóba? - kérdeztem, de a pillantását látva úgy tűnt, hogy jobb lesz nem firtatni ezt a témát. - Nem szeretem, amikor olyannal kecsegtetnek ami nem lehet az enyém - válaszoltam a kérdésére kimérten, és álltam a pillantását. Akármilyen hülyén is hangzott, ez volt az igazság, és fordított helyzetben ő is ezt érezte volna. - De most már tök mindegy, ha elhoztál ide akkor essünk túl rajta - léptem el mellette anélkül, hogy ránéztem volna, majd az ajtó felé indultam.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Férfi, női mosdók   Vas. Ápr. 17, 2011 1:36 am

Némán tettük meg az út hátralévő részét, de éreztem, mikor kiszálltam a kocsiból, hogy egyre jobban zavar, Damon viselkedése.
Miután bezárta az ajtókat, megindultunk a bejárat felé, és mikor beléptünk, meglepődtem, hogy mekkora tömeg gyűlt itt össze.
- Buli van? - kérdeztem meglepetten, bár választ nem nagyon vártam rá. Sóhajtva körbenéztem a termen, de amint megpillantottam Stefant, meg Bonniet jobbnak láttam ha elkerüljük őket.
Megfogtam Damon kezét, és áthúzva a tömegen, behúztam a női mosdóba, ami szerencsére üres volt. Becsuktam magunk mögött az ajtót, majd a sértődött arcú Damonre néztem. - Istenem... mi a bajod? Az, hogy randizunk? - kérdeztem felvont szemöldökkel, és széttártam a kezeimet.
Admin
Admin

TémanyitásTéma: Re: Férfi, női mosdók   Szomb. Ápr. 16, 2011 6:17 am

Kalandjáték kezdődik

Tökéletes helyszínek egy titkos megbeszéléshez, vagy párocskáknak elrejtőzni egy kis időre kettesben.
Admin
Admin

TémanyitásTéma: Férfi, női mosdók   Szomb. Ápr. 16, 2011 5:56 am

...
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Férfi, női mosdók   Today at 5:07 pm

Férfi, női mosdók
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kiképzőterepek
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...