The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Sikátor a Grill mellett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Annabeth Stagen

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTéma: Re: Sikátor a Grill mellett   Pént. Máj. 27, 2011 1:29 am

Mivel már jó ideje vámpír vagyok, elég hamar meg tudom állapítani, hogy ki fajtámbeli. Ez a lány is egy közülünk. Amint látom, megpróbálja megjátszani a szegény, elveszett kislányt, aki csak úgy véletlenül talált ránk... Na persze. Ha játék, hát legyen játék... Barátságosan elvigyorodtam és közelebb léptem a lányhoz.
- Nos, zajt hallottunk odabentről és mikor kijöttem, megláttam, hogy ez a fiú megvágta magát. - mutattam a mellettem álldogáló srácra. Na jó, elég hülye hazugság, de most csak erre futotta. Éhes voltam... Nem is tudom mennyire, de nagyon kellett valahonnan vért szereznem. Akárhonnan, de amit most kaptam, illetve vettem el még koránt sem elég nekem. Még többet kell szereznem. Talán, majd ha végre eltűnik innen ez a lány elmegyek és újabb áldozat után nézek.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Layla Lionels

Hozzászólások száma : 19

TémanyitásTéma: Re: Sikátor a Grill mellett   Csüt. Máj. 26, 2011 11:29 pm

Épp kifelé sétálok a Grillből, de semmi kedvem nincs haza menni. Olyan unalmas egyedül. Gondoltam elindulok egy kicsit sétálni a városban.
Egy sikátor felé vettem az irányt, ahol nagyon erős vérszag csapott meg. Megcéloztam a szagot és mentem utána. Két emberi alak formálódott ki a sötétben. Nem nagyon láttam mert itt még sötétebb volt mint az utcákon.
Minnél közelebb mentem annál jobban láttam az alakokat. Az egyik agy lány volt, a másik valószínüleg srác. A srác az áldozat ezt már most érzem. A lány ezek szerint vámpír. Vérge találkozok egy fajtámbelivel a városban. Lassan közeledtem feléjük. Elhatároztam, hogy megjátszom az eltévedt csajt és utána lassan kitalálom, hogy kik is ők.
- Sziasztok! - köszöntem oda nekik. A lány nagyon figyelt én meg csak mosolyogtam, de egy kicsi bizonytalanságot csempésztem a szemembe, hogy ne legyen olyan hihetetlen a sztorim.
- Mit kerestek itt? - a srác már nyitotta volna a száját, de elfordultam a lány felé és azzal a mozdulattal meg is gondolta magát a fiú.
Annabeth Stagen

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTéma: Re: Sikátor a Grill mellett   Szer. Máj. 25, 2011 5:31 am

- Maradj nyugodt. - néztem mélyen a fiú szemébe, majd egy jól irányzott harapással rátaláltam a nyakán ugrándozó érre. Óvatosan belemélyesztettem a szemfogaimat a bőrébe és elkezdtem inni az éltető folyadékot enyhítve vele a szomjúságomat. Nagyon édes íze volt a vérének, ami valami bódító illattal párosult. Miközben így rá voltam tapadva a fiú nyakára elgondolkoztam, hogy mi lesz a sorsa, miután én jól laktam. Megöljem? Inkább kíméljem meg és hagyjam életben? Hát, ha mást nem, majd később végzek vele. Ahogy így gondolkoztam magamban, és közben ittam a vérét egy apró hangra lettem figyelmes. Valaki erre tartott vagy a sötét sikátor bejáratánál, vagy az utcánál járhat. Biztos meghallotta a fiú nyögését és elindult megnézni, hogy mi folyik itt. Halkan nyögtem egyet és kicsit lazítottam a szorításomon. Óvatosan elemeltem a fejemet a fiú nyakától és nagy nehezen visszaváltoztattam az arcomat. Még jó, hogy ma a sötét szaténsálamat vettem fel a hozzá illő dzsekimmel. Lassan letekertem a sálat a nyakamról és a fiúéra raktam át, hogy eltakarjam az apró sebeket. A két tenyerem közé fogtam az arcát, és ismét mélyen belenéztem a szemeibe.
- Zajt hallottál, kijöttél megnézni, hogy mi az és megvágtad magadat ezzel, mikor fel akartad szedni. - gyorsan körbenéztem és felvettem a földről egy sörösüveget. Erősen hozzávágtam a falhoz, így apró szilánkokra tört össze, majd magfordultam és erősen figyeltem, hogy ki lehet az, aki erre indult az előbb, miközben még a számat tisztogattam a vértől.
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 147

TémanyitásTéma: Sikátor a Grill mellett   Vas. Ápr. 17, 2011 5:19 am

...

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Sikátor a Grill mellett   Today at 5:05 pm

Sikátor a Grill mellett
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal