The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Gracie Marina Helder

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Re: Gracie Marina Helder   Szer. Ápr. 27, 2011 4:30 am

Szép, jól kidolgozott karakterlap. Néhány helyen voltak logikai bakik és dolgok, amiket én például jobban kiemeltem volna, de összességében semmi komolyabb hiba nincs benne, úgyhogy ELFOGADVA! Különösen tetszik a skizofrén szál benne, kíváncsi vagyok, hová fogsz kilyukadni vele Very Happy
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Gracie Helder

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTéma: Gracie Marina Helder   Kedd. Ápr. 26, 2011 2:33 am

Név: Gracie Marina Helder
Faj: boszorkány
Születési dátum: 1990. március 24.
Kor: 21
Nem:
Foglalkozás: fodrász
A karakter tulajdonságai: Sokan félnek tőlem, mert egy kettős személyiség vagyok, van egy gonosz énem. A jó énem (Gracie) mindenkivel igyekszik kedves lenni, de a rossz énem (Marina) viszont gyakran kiszámíthatatlan, néha úgy viselkedik, mint egy pszichopata. Gracie egy megértő és kedves személyiség, bár néha belőle is előbújik a kisörödg, de sosem vetemedre olyan tettekre, mint Marina, akiben viszont semmi jó nincsen és imád másokban kárt tenni.
Kinézet: kékes-zöldes szem, barna haj, 168 cm magas, átlagos testalkat, általában elegáns öltözet
A karakter arca: Mila Kunis

Előtörténet:
Seattle-ben láttam meg a napvilágot egy esős napon. Na igen, esős mivel ott majdnem mindig esik. Normális család voltunk, egy dolgot leszámítva: középkorig visszamenőleg minden nő boszorkány volt a családban. A boszorkányüldözések idején természetesen többször fenn állt a veszély, hogy a boszorkányvér a családban bármikor kihalhat, de szerencsére a gyilkolászás nem érte utol a famíliát.
Én és az ikertestvérem érdekes körülmények között születtünk, mert édesanyámra pont egy autóút közben jött rá a szülés és egy út szélén adott nekünk életet.
Amelie-vel sosem voltunk jobban, mert anya szinte csak vele foglalkozott, velem soha. Azért volt ez így mert szinte soha nem hallgattam anyura. Apu viszont velem töltött több időt, amiért ő lett a "kedvenc szülőm". Egyébként, ő volt az első férfi boszorkány a családban, a legtöbb varázslatot tőle tanultam, amolyan mesterem is volt egyben. Anyu nem a boszorkányágról származott és valahogy az ikertestvérem sem örökölte ezeket a géneket.
Tíz éves koromban elkezdtem változni, de nekem ez nem tűnt fel. Néha ugyanis, mintha átváltoztam volna valami gonosz emberré, tőlem szokatlan dolgokat tettem. Először nem rossz dolgokat, csak apróbb csínytevéseket, de tizennégy éves koromban jöttek a súlyosabb dolgok, ugyanis megöltem egy embert. A szüleim ezután az eset után orvoshoz vittek, aki egyből rávágta, hogy skizofrén vagyok. Mikor ezt megtudtam, nevet adtam a másik énemnek. Ő lett Marina. Egy idő után már tudatosan tudtam irányítani, hogy mikor bújjak sötét énem bőrébe és hogy mikor változzak vissza. A gyilkolászást igyekeztem elkerülni, szerencsére sikerrel.
2006 júliusának egyik estéjén éppen együtt vacsorázott a család és a legjobb barátnőm, Lucia is velünk evett. Mindenki kedvelte őt a családban, de én és apu voltunk az egyetlenek, akik tudták, hogy vámpír. Szóval éppen vacsoráztunk és apu kiment a konyhába, hogy hozzon még egy kis sütit, mert anyám lusta volt kimenni. Megkérte Lucia-t, hogy segítsen neki. Lucia persze kedves vendéghez híven követte. Pár perc múlva Lucia kilépett a konyhából, apa viszont nem volt vele. Amikor megláttam a gonosz vigyort barátnőm arcán, már tudtam, hogy mi történt. Megölte. De nem tudtam, hogy miért. Nagyon dühös lettem és legszívesebben átváltottam volna Gracie-ről Marina-ra, de tudtam, hogy nem lenne esélyem ellene, csak egy jól kidolgozott tervvel, ezért hagytam őt elmenni. Viszont akármennyit is agyaltam, nem jutott eszembe semmi. Végül úgy döntöttem, hogy nem vagyok képes tovább együtt élni olyanokkal, akik nem szeretnek, ezért elköltöztem Mystic Falls-ba.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Gracie Marina Helder
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal