The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Annabeth Stagen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alaric Saltzman

Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTéma: Re: Annabeth Stagen   Pént. Máj. 13, 2011 1:31 am

Nem találok benne javítanivalót. Nagyon tetszik Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Annabeth Stagen

Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTéma: Annabeth Stagen   Csüt. Máj. 05, 2011 8:17 am

Név: Annabeth Stagen

Faj: vámpír

Születési dátum: 1375. január 28. // vámpírrá válás: 1400-ban

Kor: 25 évesnek néz ki, de valójában 611 éves

Nem:

Foglalkozás: A saját feje után megy, és általában azt tesz, amit akar, de ügyvédi végzettséggel rendelkezik.

A karakter tulajdonságai: Őrült, vad és a kora ellenére még mindig nagyon lázadó típus. Állandóan kioktat mindenkit, és nagyon makacs tud lenni. Bármit megtesz azért, hogy elérje a céljait és, hogy megvalósíthassa az elképzeléseit. Emberi véren él, szóval elég vérszomjas teremtés. Nagyon önző, bátor és forrófejű. Azokkal a szerencsésekkel, akiket a bizalmába fogad és összebarátkozik velük nagyon barátságos, kedves és mindenáron meg védi őket.

Kinézet: Barna, hullámos haj; smaragd színű szemek; enyhén bronzos színű bőr; a magassága és testalkata olyan, mint egy átlagos emberé.

A karakter arca: Jenna Dewan

Előtörténet: Egy nagyon kicsi városkában születtem, valahol Észak-Amerikában, 1375. január 28-án. Édesanyám a születésem után pár nappal elhunyt, így apámra maradt a nevelésem. Világ életemben ördögi egy gyerek voltam. Állandóan rosszalkodtam, verekedtem és, ha jól emlékszem még a szomszéd srácot is állandóan bántottam, aki nem mellesleg legalább 5 évvel volt idősebb nálam. Mikor 14-17 éves voltam utáltam azokat a férfiakat, akik azt hitték, hogy mi nők törékenyek és sebezhetőek vagyunk, ezért eldöntöttem, hogy ügyvéd leszek. 24 évesen letettem a vizsgámat, és hivatásos ügyvéd lett belőlem. Most először apám nagyon büszke volt rám, mivel ő is ügyvédként dolgozott. Pályafutásomat az ő szárnyai alatt kezdtem, de 1 évvel később apám belekezdett egy ügybe, amit soha nem fejezett be. Meghalt. Megölték. Azért, hogy megbosszuljam a halálát és egy úgymond ’utolsó kívánságnak’ eleget tegyek átvettem az ügyet, ami elsőre nem tűnk nagydolognak.

Kisebb gyilkosságok történtek egymáshoz közeli falvakban, városokban; emberek és családok tűntek el nyomtalanul. Eddig mindent elsimítottak egy ’újabb állattámadás történt’ sztorival, de egy helyi férfi megdöbbentő bizonyítékokat tárt fel és mindenáron be akarja bizonyítani a természetfeletti lények, köztük is a vámpírok létezését. Összeráncolt homlokkal és minden egyes szót újra elolvasva néztem végig a bizonyítékokkal teli aktatáskámban lévő mappákat. Letettem az asztalra a lapokat és lassan becsuktam a táskát. Óvatosan oldalra fordítottam a fejemet, hogy még egyszer jól szemügyre vehessem a mellettem üldögélő alakot, hogy nem csalt-e a szemem. És tényleg nem tévedtem. Az a fiú ült mellettem, aki éveken keresztül a szomszédunk volt, és akivel kiskoromban mindig szórakoztam. Ahogy végig futtattam rajta a tekintetemet minden négyzet centijét átvizsgáltam és semmi jelét, nem láttam annak, hogy őrült lenne, hogy egy ilyen ügybe kezdett. Utána vetettem még egy gyors és életmentő pillantást arra, a kupac papírra, amit bizonyítékképpen kellene felmutatnom, majd kezdetét vette a tárgyalás.

Hosszas órák után a bíró elnapolta a tárgyalást a másik fél kérelmezése miatt, pedig kivételesen mi álltunk nyerésre.

Hosszú volt az út hazafelé a városházáról és már eléggé besötétedett odakint ahhoz, hogy még reflektorfényben is balesetet okozzon egy kisebb állat, mondjuk egy nyúl, vagy őz, de ennek ellenére én vagy 100-al repesztettem egy erdei, elhanyagolt úton. Mikor már szinte csak egy kanyar választott el az otthonomtól valami fura dolog történt. Egy emberi alak jelent meg előttem, amire én hirtelen félrehúztam a kormányt és a kocsimmal együtt fejre álltam az út közepén. Miután lihegtem párat és kicsit lehiggadtam megpróbáltam kikapcsolni a biztonsági övemet, ami ebben az esetben talán az életemet mentette meg, de az öv nem nyílt, viszont a rejtélyes alak elindult felém. Csak jött, jött és jött felém, én meg csak rángattam az övemet, de nem akart kinyílni. Már-már feladtam, amikor az a rejtélyes idegen kirántott az autóból, és nem hittem a szememnek. Két vöröses-fekete színű szempár nézett rám és hófehér fogak villantak a sötétben. A másodperc töredéke alatt a fogak belevájtak a nyakamba és fájt, égett… egyszerűen elviselhetetlen volt az érzés, de a következő pillanatban jött egy újabb villanás és a támadóm a mellettünk álló fának vágódott, miközben én a földön landoltam már szinte félholt állapotban. A rejtélyes ’megmentőm’ egy jókora faágat döfött a támadóm szívébe, mire az a földön rogyott össze. Egyre több fehér villanás jött rám… percek estek ki… haldokoltam. A ’megmentőm’ egyre közelebb jutott hozzám…, majd másnap verőfényes reggelre ébredtem az erdőben az összetört kocsim mellett. Nem értettem semmit. Éhes voltam, fáztam és szomjaztam. Hazasétáltam átöltöztem, elgondolkoztam a történteken, majd vagy 3 liter vizet megittam, de a szomjúságom nem szűnt meg. Eltekintettem a borzalmas emlékek felett és fáradtan és teljesen szétesve indultam a tárgyalásra.

Mikor beültem a terembe a szomjúságom egyre jobban gyötört. Körbenéztem a szobában, és mindenkit alaposan megnéztem. Nem tudom, hogy miért, de minden egyes embernél a nyakán ugrándozó ütőerekre tévedt a tekintetem… Kezdetét vette a tárgyalás… Már nem tudom az okát, hogy miért, de valahogy nagyon felhúzott az ellenfél ügyvédje így, hát öntudatlanul nekirontottam és kiontottam a vérét, ezzel egyben enyhítve a szomjamat. Ekkor rájöttem… Vámpír lettem? Könnyek áradata között néztem a véres kezemet, és a körülöttem megdermedt embereket. Itt nem maradhatok – gondoltam, így egy pillanat alatt elillantam a teremből és hazafelé vettem az irányt…

Ezek után évekig vándoroltam, néha bujkáltam, de csak 10-15 évig, hiszen utána már rutinosabb vámpírkánt éltem tovább az életemet, amit egyfajta ajándéknak tekintettem. Elfogadtam, hogy mi vagyok és kész… Ide Mystic Fallsba is egy spontán ötlet vezetett el… és úgy döntöttem, hogy letelepszek egy időre…
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Annabeth Stagen
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal