The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A folyópart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Jenny Marin

Hozzászólások száma : 94

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Kedd. Szept. 13, 2011 7:03 am

Csak pislogtam és nem tudtam mit mondani arra amit mondott. Mit kelett vagy mit nem kellett volna csinálnom? Örültem ha magam meg tudtam szárítana más varázslatra ma már egyszerűen nem vagyok képes.
- Én nem csináltam semmi.Miért?- kérdeztem tőle és közben láttam, hogy folyamatosan engem néz és azok a szemek az én szememet is fogva tartották egy darabig.
Csak néztem magam elé és erre nem tudtam mit mondai. Nem nagyon szoktak ilyeneket mondani nekem és nem tudtam mit kezdni ezekkel a szavakkal. Most mondja azt, hogy nekem sem közömbös? Vagy mit csináljak?
Még mindig közel ültünk egymáshoz, de nem szóltam egy szót sem csak ültem és vártam, hogy most mi fog történni ez után vagy mit mond.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Jason Johansson

Hozzászólások száma : 57

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Kedd. Szept. 13, 2011 6:54 am

Megszárította magát, majd ujjból a szemembe nézett, hatalmas éjkék szemeiről le sem tudtam venni a tekintetem. Valahogy nagyon közel kerültünk egymáshoz. A szeme ide oda cikázott a folyó és a szemem között.
-Mit csináltál velem?? Ez valami varázslat??- mondtam bizonytalanul neki- mivel egyszerűen- folytattam még mindig határozott hangon- nem birom levenni a szemem rólad.
- Egyszerűen mintha vonzanál, minden egyes érintésed...- mondtam tovább- ez nem normális hadartam el a végét.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Kedd. Szept. 13, 2011 6:21 am

- Legközelebb hazaugrok a fürdőruháért csak szólj, csak szólj, hogy ilynek a szándékaid.- mondtam neki mosolyogva és úgy döntöttem itt az ideje száraz ruhát ölteni, mert elég kellemetlen volt így. Magamba elmormoltam az egyszerű és gyors varázsigét és száraz lettem.
- Nah így már mindjárt jobb.- mondtam és közben észrevettem, hogy a köztünk lévő távolság egyre jobban csökken. Eddig sem ültem tőle valami messze, de most már tényleg közel ültünk egymáshoz. Szemébe néztem és próbáltam kiolvasni, hogy vajon mit gondolhat most, de forgalmam sem volt, olyan furán nézett rám, pedig most már száraz vagyok. Csak ültem a folyópart mellett és hol rápillantottam, hol pedig a folyót szemléltem.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Kedd. Szept. 13, 2011 6:12 am

A ''nagy elmélkedésemből'' zökkentett Jenny, amikor megszólított. Ránéztem, végifuttattam a tekintetem a testén, egy fehér rövid ruha volt rata, ami a víztől teljesen átlátszóvá vált.
-Nem pont jó ruhaválasztás egy fürdőzéshez.- mosolyodtam el majd közelítettem hozzá, hirtelen eszembe jutott, hogy ez nem helyes... itt van Bonnie. Valahogy úgy vonzott Jenny, meg akartam szerezni magamnak. De ezt nem akartam kimondani, még magamnak sem...
De már ott álltam elötte, én félmesztelenül, ő meg konkrétan mesztelenül...
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Kedd. Szept. 13, 2011 5:51 am

Egy jó darabig fröcskölt Jason a vízzel amiért én is lefröcsköltem, úgyhogy az eddig félig vizes hajam, most már teljesen vizes lett. Utána kiült a partra és én követtem kimásztam vízből és leültem mellé. Jsaon levette a pólóját, így egész felsőteste nesztelen volt. A szemem kicsit megakadt felsőtestén, de utána gyorsan elkaptam onnan tekintetemet nehogy észrevegye.
Végignéztem magamon és hát nem épp valami normálisan néztem ki, de nem tudtam, hogy már most lenne-e kellő energiám megszárítanom magam, így csak ültem és bámultam egy darabig magam elé.
- Köszi ezt a kis fürdés, jól esett.- mosolyogtam rá. Rég fürödtem már így és igazából nem is termeztem nagyon ilyet, de nem bántam meg.
- Min gondolkodol?- kérdeztem tőle csillogó szemekkel. Kíváncsi voltam, hogy min elmélkedik ennyire, meg igazából nem szerettem ezt a csendet.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Kedd. Szept. 13, 2011 5:38 am

Egy jó ideig fröcsköltem, azért amiért lefröcskölt, majd kimásztam a vízből, és leültem a fűre. Csurom vizes voltam, levettem a pólomat és magam mellé terítettem, én meg hátradőltem és éreztem ahogy a nap süti a hasamat. Néztem a faágakat ahogy hajladoznak.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Kedd. Szept. 13, 2011 3:12 am

- És mivel tudom kiérdemelni ezt a megtiszteltetés?- kérdeztem és közben próbáltam valamerre nézni, de ahogy a szemébe néztem a tekintete fogva tartotta az enyémet és nem eresztette el. Teljesen közel húzott magához, csak pár millimétere álltam tőle.
- Ez is igaz.- mosolyogtam rá és közben még mindig őt néztem. Reméltem, hogy meg tudom szárítani magam és a mai varázslatok nem szipolyozták el teljesen az erőmet.
Még mielőtt észbe kaphattam volna, hirtelen egy puszit nyomott az arcom és beledőlt a vízbe engem is magával húzva. Nem volt időm gondolkodnom sem vagy bármi csak dőltem egyenesen a vízbe és nem tudtam mit csinálni, ahogy magával húzott engem is én ráestem. Mikor már a ízben voltam gyorsan arrébb evickéltem és egy bocsánatkérő pillantást mértem felé. Nem szándékosan estem rá, de elég viccesen alakultak a dolgok.
- Ez nem volt szép.- mondtam félig nevetve mikor végignéztem magamon és mindenen csurom víz volt. De igazából nem is zavart az, hogy vizes lett a ruhám, egyáltalán nem törődtem vele, csak szimplán jól éreztem magam. Gondoltam ha már, ilyen szépen elbánt velem kicsit én is piszkálódok, így lefröcsköltem egy kis vízzel.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Hétf. Szept. 12, 2011 7:39 am

- Majd egyszer elárulom mi történt.- mosolyogtam. És nagyon közel húztam magamhoz.
- Csak akkor szárítalak meg ha kiérdemled!- mondtam az arcátol olyan fél miliméterre. -Szerintem te magad is meg tudsz szárítkozni, boszikám...- mondtam kirívóan, még mindig nem eresztve ebből a küzelségből, érdekelt, hogy mi lesz a reakciója, erre.
Mielött ujjra elengedtem volna hiretel puszit nyomtam az arcára, és beledöltem a vízbe. Annyira jó érzés volt vele, ujjra vidám voltam, és nem voltam egyedül az imént történtek után.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Hétf. Szept. 12, 2011 7:01 am

Jason teljesen belemártózott a vízbe és végül teljesen elmerült alatta. Nem sok időd töltött alatta, szerencsére, nem szerettem volna, ha bánatában valami butaságot csinál, de természetesen nem történt semmi. Kijött a partra és a testére rátapadtak vizes ruhadarabjai. Akaratlanul elmosolyodtam. A következő pillanatban Jason végighúzta kezét testén és megszáradt. Hát igen, vannak előnyei is annak ha valaki tud varázsolni. Most már nem látszott rajta az előbbi komorság, sőt vizet fröcskölt rám.
- Héj! Vizes leszek.- mondtam és közben elnevettem magam. Tisztára mint az oviban. Két kisgyerek a vízzel játszadozik, de jól éreztem magam, nagyon is jól. Nagyon örültem, hogy az ő hangulata is visszatért.
- És van valami olyan amire még emlékeznem kéne?- kérdeztem tőle mosolyogva és közben a szemébe néztem. Jason kinyújtotta felém a kezét és várta, hogy oda menjek. Kicsit tétováztam majd közelebb mentem hozzá. Megálltam előtte és mielőtt lefröcskölt volna feljutotta a kezem, időt kérve.
- De ugye megszárítasz engem?- néztem rá amolyan "boci" szemekkel és közben vártam, hogy mikor leszek teljesen vizes.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Hétf. Szept. 12, 2011 6:48 am

Fogtam magam és beleültem a vízbe, majd lebuktam a víz alá. A hajam, és a ruhám teljesen rámtapadt, amikor kimásztam onnan. A kezemet végighúztam a tesetemen, és ezzel a mozdulattal teljesen száraz lett a ruhám, ez a kis varászlás azt hiszem elterelte a figyelmemet. A szórakozás kedvéért egy kis vizet fröcsköltem Jennyre.
-Na gyere, te is!!!- mondtam mosolyogva- nem hagyom, hogy ez a történés....- akadtam meg a mondatban, és lassan folytattam- megzavarja a jó beszélgetésünket, vicces is lenne, ha mindjárt mindent tudnál rólam és Bonnieról.- mondat hatalmas vigyorral az arcomon, a szemem szinte csillogott ahogy ránéztem. A szájára ugrotta tekintetem, és mégszélesebben vigyorogtam.- Én már teljesen emlékszem az estére. De ne érts félre kérlek, én csak egy ujj barátot szeretnék szerezni! Na gyere!- nyujtottam felé a kezem, és a tekintetem teljesen a szemébe fúrtam. Ez egy jó kis játék lesz. Magamban még mindig szomorkás voltam, de a külsőmön csak a vidámság látszott. Vártam, hogy Jenny is össze meri e vizezni magát.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Hétf. Szept. 12, 2011 5:30 am

Néma csend volt körülütünk senki nem szólt egy árva szót sem, mindenki figyelte a másikat. Legfőképp Bonnie és Jason. Volt valami vonzalom köztük, szinte a levegőben lehetett érezni, de valahogy mintha nem lett volna az igazi, vagyis inkább fura volt. Bonnie egyszer csak közelített Jason felé, majd arcon puszilta őt. Gondoltam, hogy most megbeszélik a dolgaikat, de nem így történt. Bonnie egy szempillantás alatt eltűnt innen. Amilyen gyorsan felbukkant, olyan gyorsan el is tűnt, elköszönni sem volt idő tőle. Jason-re pillantottam és mérhetetlen nagy szomorúság ült ki rá. Nem szerettem, ha valakit szomorúnak látok, mert át tudtam érezni, egy bizonyos fokig, amit érez és én is szomorú lettem tőle, de inkább próbáltam vigasztani.
Odasétáltam mellé a folyópartra és a vizet kezdtem el nézni. Szépen lassan folydogált, nem volt nagy a sodrása.
- Biztos valami sürgős dolga akadt.- mondtam neki és biztatóan megsimogattam a karját. Biztatóan egy aprócska mosolyt küldtem felé, majd figyeltem, ahogy belemegy a vízbe. Jasonnel nem ismerjük rég egymást, igazából ma ismerkedtünk meg, (ha azt a kis kalandot nem számoljuk bele) de mégis úgy éreztem mintha valami közeli ismerős lenne.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Hétf. Szept. 12, 2011 5:08 am

Közeledett, hozzám Bonnie és már azt hittem megcsókol amikor, csak egy puszit kaptam az arcomra, de ez égette az arcomat, önkéntelenül, de hozzáértem az arcomhoz, hogy az valódi e...
Valami baj van köztünk, csak még eggyikünk sem tudja, hogy az mi. Aztán eltűnt.
Bonnie hirtelen látogatása teljesen felkavart. Nem tudtam felfogni mi történik. Az eggyik pillantaban még itt van, a másikban már eltűnik. Alig tudtam reagálni rá mit, el se köszöntem tőle. Csak meredten néztem a nyomát ahol még elöbb állt. Elszorult a torkom, mi történhettet, már nem szeret, ebben biztos voltam. Mennyire hiányozhattam neki, ha ilyen hamar el is rohan?? Falfehérré váltott az arcom, szomorkásan Jennyre néztem, ujdonsült vagy nem is annyira új barátomra. Nem tudtam mit mondjak neki, de nem is akartam otthagyni, csak rosszabb lenne, ha egyedül lennék valahol, akkor elragadna a magány.
- Nem szeret.- suttogtam magam elé, teljesen elkeseredtem, ez nem túlságosan rám jellemző nem szoktam elveszteni az önuralmam, de most egyszerűen olyan voltam mint egy használhatatlan rongy, csak az ő képe lebegett a szemem elött.
Jennyre néztem, kérdőn, hátha meghazuttolja, azt amit én elöbb láttam.
Odamentem a víz szélére, és elkezdtem benne ásztatni a lábamat, majd feltűrtem a nadrágom szárát, és beleálltam teljesen térdig a vízbe. A hideg víz csendesen verdeste a lábamat, én meg csak néztem ahogy a nap csillog a víztükrön.
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 163

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Pént. Szept. 09, 2011 9:20 am

Valami nem volt teljesen rendben ezzel az egész szituációval. Nem tudtam, hogy pontosan mi, de eléggé fura volt. Amikor Jason rám nézett, azt hittem, hogy ott helyben elolvadok. Azok a szemek........édes Istenem! Hihetetlen, hogy milyen hatással vannak rám azok a szemek. Egyszerűen lehetetlen nekik ellenállni, így hát odaléptem hozzá, és szájon akartam csókolni Jason-t. Ám ekkor megszólalt bennem egy hang: Ezt nem teheted! Először rendezzétek le a dolgot, és beszéljétek meg, hogy tulajdonképpen mi is van most köztetek. Általában a szív és az ész csatájában, nálam mindig a szív kerül ki győztesen, ez a pillanat azon ritka pillanatok közé tartozott, amikor az ész győzött a szív fölött. Így hát egy gyengéd puszit nyomtam végül Jason arcára, ami láthatólag még így is meglepte. Majd egyetlen szót suttogtam a fülébe: HIÁNYOZTÁL! Hátrébb húzódtam tőle, és Jenny-hez fordultam.
- Szia Jenny! Örülök, hogy újra találkozunk! Nem tudtam nem elcsípni a beszélgetésetek néhány mondatát. Szóval ti már ismeritek egymást. Ez tök jó, bár Jason-nal sajnos az utóbbi időszakban nem igazán tudtunk beszélni, de mivel visszajöttél, ezt pótolhatnánk valamikor, ha gondolod. - majd rávetettem az egyik ellenállhatatlan mosolyomat. Majd meg sem várva a választ, szó nélkül elrohantam.
- Sajnálom, de most tényleg mennem kell! Sziasztok! - kiabáltam visszafelé. Ahogy csak tudtam, úgy rohantam hazafelé.

// folyt. Bennett ház //
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Pént. Szept. 02, 2011 10:08 am

Figyeltem Jason-ra hogy mit mond, de hirtelen valami megzavarta a beszélgetésünket. legelőször valami zajra lettem figyelmes, majd ahogy ahang irányába pillantottam megláttam Bonnie-t. Ő volt az a kedves boszorkány akivel s Salvatore házban találkoztam még pár hete.
- Szia Bonnie.- szólaltam meg elsőnek. Eléggé meglepődött arcom lehetett, mert az is voltam, nem számítottam rá. Gondolom ő is azért jött ide, mert gondoltam, hogy ilyenkor senki nincs itt. Ő is tévedett ezzel kapcsolatban, mint ahogy én is.
Bonnie-ról Jason-ra pillantottam, aki szintén, ezt kedves boszorkányt figyelte. Egyikőjük sem szólalt meg, csak figyelték egymást én pedig kapkodtam ide-oda a fejemet, hogy most akkor mi is van pontosan. Nem értettem, mi ez a csend, de szerintem ők ismerik egymást, ráadásul elég közelről.- gondoltam. De majd minden kiderül a maga idejében.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Pént. Szept. 02, 2011 9:52 am

Furcsa volt, hogy ilyen gyorsan szinte menekült a téma elől, de nem foglalkoztam vele, folytattam gondolkodásmenetét:
-Engem a szüleim szinte kirugtak, mert nem vagyok normál ember, mármint érted hogyan...- folytattam volna de hirtelen megrezzen az ajnövényzet mellettünk. Hirtelen felugrottam. BONNIE!!! Akire vártam akit nézegettem a képen, ő akit nem láttam olyan régóta! Ott állt elöttem teljes valójában.
Egymással szemben álltunk. Méregettem. Nem változott semmit. Méregettem, hogy most mit gondolhat rólam, alig bírtam ellenálni, hogy ne tapasszam az ajkaim övéire. De nem, most várom, hogy elfelejtett-e. Hogy emlékszik-e mennyire szeretem. És nem szabad elfelejtenem, hogy most itt van Jenny is... Huh nem volt ötletem mit tegyek. Csak némán bámultam az arcába, és néztem a reakcióját.
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 163

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Pént. Szept. 02, 2011 9:38 am

A Grill-ből hazafelé tartva, fejem kiszellőztetése céljából, elhatároztam, hogy sétálok egyet a folyóparton. Arra úgysem járkálnak sokan, napközben legalábbis nem. Szép lassan haladtam, minden egyes lépést meggondolva lépkedtem a még mindig kihalt folyóparton. Gondolataim még mindig ezen a Klaus nevű fickón forgott. Ki lehet ő? Mit akarhat? Fontos lenne megtudnom ezekre a kérdésekre a választ. Gondolatmenetemet egy hang szakította félbe. Egy hang, amit már elég régóta ismertem. Jason, a barátom hangja volt. Viszont nem volt egyedül, éreztem, mivel kettő igen erős erőhullámot éreztem. Elértem az első kanyarhoz, és befordultam. Ekkor láttam meg őt, végre teljes életnagyságában. Jason ott állt előttem, de láthatóan nem vett észre, mivel a figyelmét egy számomra ismerős lány kötötte le. Jenny Marin volt az, akivel beszélgetett. Vajon milyen közös témájuk lehet egyáltalán. Vagy csak véletlenül találkoztak? Amíg ezen gondolkoztam, folyamatosan lépkedtem előre, viszont nem igen néztem a lábam elé. Majdnem elestem, viszont rendkívüli egyensúlyérzékem megóvott a kínos pillanatoktól. Ám ekkor már észrevettek! Na, ezt jól megcsináltam! - gondoltam.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Pént. Szept. 02, 2011 9:13 am

Hallgattam a történetet, hogy tulajdonképpen ő mire emlékszik és lassan be is ugrottak a dolgok. Az ő barátai is eltűntek és az én barátnőim is valamikor leakadtak és ketten maradtunk.
- Hát..pár csókra emlékszek...- vallottam be és be is ugrott a kép. Csókolóztunk majd utána hazamentem valahogy mikor a többiek is előkeveredtek.
- És te mit keresel itt Mystic Falls-ban? Itt laksz?- kérdeztem tőle. Milyen véletlenek vannak. Közben a kis folyót kezdtem el figyelni míg vártam válaszára. csendesen folydogált itt mellettünk. A vize szép tiszta volt, különösen tiszta, ritka az ilyen.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Pént. Szept. 02, 2011 8:39 am

Tetszett a reakciója, ahogy a kis pirospozsgák megjelentek az arcán. De a kijelentésén egy kicsit megdöbbentem: ''Te sem panaszkodhatsz'' Még így nyiltan senki nem mondott nekem ilyet, de átugrottam ezt az elejtett mondatot. Tovább mentem a bulizás fonalán:
-Hát amire konkrétan emlékszem, az az ,hogy- minden szavamat lassan mondtam, de még mindig széles vigyorral- ittunk, meg dumáltunk... asszem táncoltunk is... aztán elmentünk sétálni az utcára- gondolkodtam, hogy mi következhetett, csak pár kép ugrott be-akkor egyszer kétszer biztos eléjultál- nevettem el magam.
-Aztán asszem valahogy eltűnt a haverom, és ketten maradtunk egy sikátorban- megtorpantam, mert hirtelen minden kép beugrott- akkor közelítettem hozzád...- minden szavam egyre lassult, minden eggyes betűt külön kimondtam. Hirtelen felgyorsítottam a mondatot, és egy nagy mosoly kíséretében ezt mondtam:
-De erre te is biztos, hogy emlékszel. Vagy erre sem???- biggyesztettem le az ajkamat. Olyan kisfiúnak éreztem magam, pont úgy mint aznap este, amikor elbűvölt engem egy lány akit még nem is Alexandrának hívtak.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Pént. Szept. 02, 2011 8:19 am

Helyeseltem első kijelentésére. Kicsit fura volt ez a helyzet. Nem gondoltam volna, hogy valaha is találkozni fogok még vele, de most, hogy összefutottunk, kicsit sem bánom.
- Hát, te is változtál.. természetesen jó értelemben.- mondtam egy nagy mosoly kíséretében.
- Hát.. mit is mondjak. Arról az estéről nem sok emlékem van.- mondtam és közben próbáltam visszaemlékezni, de nagyon nem sikerült. Hát ez teszi az a sok ital, kellett nekem annyit inni.
- Nem emlékszek sok mindenre, csak arra, hogy ittunk..meg beszélgettünk.- mondtam neki és közben a szemébe néztem. Pár ilyen alkalom volt eddig az életemben amire nem emlékszek, de hogy pont erre nem..hát szép.
Jason következő mondatán kicsit elpirultam, mint ahogy általában szoktam, ha valaki bókol nekem.
- Köszi. Hát te se panaszkodhatsz.- mondtam neki mosolyogva. És aközben ránéztem.
- És te mire emlékszel?- kérdeztem meg tőle. Kíváncsi voltam van-e valami olyan amire ő emlékszik. Sajnos a barátnőim sem tudtak túl sok információval szolgálni.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Pént. Szept. 02, 2011 7:52 am

-Akkor mostmár Jenny- mondtam vidáman, és egy kis mosolyt küldtem felé- most azt hiszem jön az unalmas duma- mondtam még mindig széles vigyorral- mekkorát nőttél te!!!
- Sajnálom de nem túl sokra emlékszem az estéröl...-mondtam tettetett komolysággal- el tudnád mesélni mit is csináltunk??
Törökülésbe ültem és előre hajolva bámultam felé, mint egy kiváncsiskodó kis ovodás. A fejemben annyi ötlet keringett, képek, álmok (bizony azt hiszem álmodtam is vele, elég durva, de tényleg), de, hogy tényleg mi volt...
-Te nem is csak nőttél hanem, gyönyörű vagy!!- mondam neki bohókásan, majd vissza öltöttem az ovodás arcomat, továbbra is mosolyogva.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Csüt. Szept. 01, 2011 7:20 am

Mikor kezet fogtunk még mindig nagyon bizonytalan volt. Nem nézhetek ki olyan rémisztően. vagy Még is? gyorsan megigazítottam a hajamat, de csak egy kicsit és a fiú szemébe néztem. Szép szemei voltak..
- Igen én is az vagyok..- helyeseltem és próbáltam valami biztató képet vágni, hogy semmi különös nincs bennem. Csaj egy átlagos lány vagyok.
Mikor azt mondta, hogy " Mi már találkoztunk" elkezdett forogni az agyam és olyan információ után kutatni, ami ezt igazolja.
- Te jó Isten. Jason?- kérdeztem nagyra kitágult szemekkel. Hiszen ez nem lehet igaz. Nem emlékeztem tisztán a találkozásra. A barátnőimmel utaztunk és hát kicsit iszogattunk és hát..ezért emlékszik ő Alexandrára.
- Jenny a rendes nevem..az..csak öm..- nem fejeztem be a mondatot. Kicsit részegek voltunk aznap este és fogadásból mindenkinek Alexandraként kellett bemutatkoznom. Nem tartozott az az este a kedvenceim közé, de az is én voltam..
- És te hogy kerülsz ide?- kérdeztem Jason-tól. Ahogy jobban megnéztem egész helyes srác lett belőle a találkozásunk óta, bár akkor is az volt. Nah mind egy. Minden esetre érdekesnek igérkezik ez a beszélgetés.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Csüt. Szept. 01, 2011 7:02 am

Amikor felém nyujtotta a kezét, lassan közelítettem, majd bizonytalanul kezetfogtunk. Az érintésén éreztem, hogy boszorkány, de még mindig nem sejtettem, hogy honnan olyan ismerős. Bizonytalanul leültem.
-Igen, varrázsló. De te is az vagy...- nem értettem, de még mindig bizonytalanul beszéltem hozzá. Az arcom valószínüleg falfehérre változott amikor rájöttem, hogy ő volt az a kis boszorkány akivel még Kanadában egy utazásunkkor találkoztunk. Fülig szerelmes voltam a csajba. De akkor nem Jennynek hivatta magát hanem Alexandrának.
- Mi már találkoztunk.- mondtam óvatosan, ugyanis nem minden maradt meg arról az estéröl, csak pár részletre emlékszem, hogy röhögünk... egy pohár wisky... meg mégegy... aztán mégegy...
-De akkor Alexandraként mutatkoztál be.- húztam fel a szemüldököm, és kérdőn néztem rá. Bár lehet, hogy összetévesztem valakivel??
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Csüt. Szept. 01, 2011 6:43 am

Hirtelen nem tudtam, hogy mi van. Olyan ijedt képpel nézett rám a fiú, mintha valami lenne rajtam, vagy valami. Nem tudtam elképzelni mi lehet a baj velem. Lehet, hogy kicsit fáradtnak tűnök, mert az is voltam, kimerítetek a varázslatok, de azért semmi rendellenesség nem volt rajtam.
- Jenny Marin vagyok.- mutatkoztam be egy mosoly kíséretével és odanyújtottam a kezemet. Mikor kezet fogtunk akkor rögtön rájöttem, hogy mi volt az a különös érzés amit éreztem.
- Te boszorkány vagy, vagyis varázsló.- mondtam egy nagy mosollyal, mert mindig örültem, ha hozzám hasonlóakkal találkozok. Vajon ezért nézett rám, olyan furcsán, mert ő is érzett valamit? Ki tudja, mindenesetre kellemes meglepetés volt most ez.
Jason Johansson

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Csüt. Szept. 01, 2011 6:36 am

Mellém sétált, egy lány. Egy hirtelen mozdulattal, beraktam a képet a könyvembe, és azt magammellé dobtam. Beletúrtam a hajamba és egyenesen a kék szemébe furtam a tekintetem. És bevillant egy kép, hirtelen hátraugrottam. Nem tudtam ki, ő, és hol láttam, de furcsa érzésem volt.
-Ki vagy te??- még mindig ijedten meredtem rá- Hol láttalak??
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Csüt. Szept. 01, 2011 6:26 am

Az utam végül is nem teljesen hazafelé vezetett, hanem egy közeli folyópart felé tartottam. Nem volt még kedvem hazamenni, inkább lettem volna a természetben. Hiszen itt minden olyan csendes és nem árt egy kis nyugalom az elmúlt zűrzavar után. Összejöttek most a dolgok, de legalább nem unatkoztam.-viccelődtem magamban. Már a folyópart mentén sétáltam mikor egyszer megláttam egy fiút a part mellett üldögélni egy könyvel a kezében.
- Szia. Remélem nem zavartalak meg.- mondtam mikor ránézett. Különös érzés fogott el a közelében. Valami ismerős és barátságos érzés.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Today at 5:07 pm

A folyópart
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Folyó Part
» Taki no Kuni folyója