The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A folyópart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Hétf. Máj. 09, 2011 9:21 am

Mikor megtudtam egy-két dolgot Elenáról és arról, hogy megközelítőleg semmit nem tud az átokról, azonnal értesítettem Charlotteot, a nőt, akibe beleszerettem, azon a végzetes napon. De egyetlen napot sem bántam, amit abba fektettem, hogy végre ketten lehessünk.
Villámgyorsan közeledtem a találkozónk helyszínére, a külváros egy eldugott szegletébe, a folyóparthoz, ahol biztonságban találkozhattunk anélkül, hogy egy óvatlan pillantásba ütköznénk. Amikor hátulról megpillantottam hosszú, barna haját, lélegzetelállítóan vonzó, nőies alakját, elállt a lélegzetem és gondolkodás nélkül odarohantam, karjaim a dereka köré fonódtak. Nem létezett ott senki más számomra, csak ő és a fülemnek oly megnyugtató folyó játékos csobogása.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Petrova

Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTéma: Re: Téma: A folyópart   Hétf. Máj. 09, 2011 8:58 am

Kora este érkeztem Mystic Falls-ba, miután kaptam egy érdekes üzenetet szerelmemtől, Elijah-tól. Fekete színű Escalade-ommal az út mellett parkoltam le, és innen gyalog indultam a folyópartra. Szerencsére könnyen megtaláltam a helyet, ahol találkoznunk kellett, noha az évszázadok során még sohasem jártam ezen a vidéken.
Séta közben végigpörgettem magamban az elmúlt néhány óra eseményeit. Éppen az egyik leányvállalatunk részvényesi értekezletén voltam, amikor befutott Elijah hívása, így sajnos nem tudtam felvenni a telefont. Amint vége lett a megbeszélésnek rögtön visszahívtam, de már nem tudtam elérni, viszont hagyott egy üzenetet a hangpostámon, melyből megtudtam, hogy a hír, amelyet a következő hasonmásról kaptunk, igaz, így rögtön autóba ültem és Mystic Falls felé vettem az irányt. Több mint ötszáz év után végre megint feléledt bennünk a remény, hogy megszabaduljunk Klaustól. Sajnos 1492-ben első hasonmásom, Katerina Petrova keresztülhúzta a számításainkat, így most sokkal óvatosabbnak kell lennünk. Ezért érkezett először Elijah egyedül a városba, fel kellett mérnie a terepet. Szerelmem megtudta, hogy a hasonmás, Elena Gilbert tud a vámpírok létezéséről, sőt a barátja és annak a testvére is vámpír, ami nekünk nem igazán kedvező. Előny azonban, hogy úgy tűnik nem tudnak a Nap és a Hold átkáról, így Elena valószínűleg nem fog elmenekülni, illetve feltehetőleg a vámpírrá változtatás esélye sem áll fenn.
Az üzenetből körülbelül ennyit sikerült megtudnom, illetve a találkozónk helyszínét, melyet szerelmem nagyon okosan egy várostól távol eső helyszínen jelölt meg, ugyanis nem mutatkozhatok anélkül a városban, hogy többet tudnék Elenáról. A külsőnk ugyan száz százalékban egyezik, viszont valószínűleg az öltözködési stílusunk egyáltalán nem, és ez rögtön szemet szúrna az embereknek, hiszen egy 17 éves diáklány nem járkál magassarkú cipőben és kiskosztümben, amit egyrészt az én munkám megkövetel, másrészt pedig elég idős vagyok már ahhoz, hogy ne farmerban és tornacipőben rohangáljak. Erről jut eszembe, ha itt maradok a városban, valószínűleg így kell majd öltözködnöm, szuper...
Közben leértem a folyóhoz, és idegesen vártam szerelmemre. Nem régen váltunk el egymástól, de már iszonyatosan hiányzott, nélküle elveszettnek érzem magam.
Felhasználó profiljának megtekintése
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 147

TémanyitásTéma: A folyópart   Pént. Máj. 06, 2011 3:10 am

Minden vízesés kell, hogy eredjen valahonnan. Íme a Mystic Falls erdejét keresztül szelő - névtelen, bár az első epizódban "megjelenő" - folyó partvidéke.

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A folyópart   Today at 5:07 pm

A folyópart
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Folyó Part
» Taki no Kuni folyója
» A Nagy folyó
» A Tópart mentén