The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Lesley Petrove

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Hozzászólások száma : 147

TémanyitásTéma: Re: Lesley Petrove   Hétf. Máj. 23, 2011 7:25 am

Nos, szerintem fölösleges téged oktatni, mert nagyon jól írsz, nem csak itt, hanem az éles játékban is, úgyhogy az oktatásodat lezárom! Very Happy

Pár tanács azért:
- Ne akard sietettni a dolgokat, mint ezzel a hirtelen felismeréssel. Néha hagyni kell, hogy a dolgok a saját medrükben folyjanak maguktól, mint a való életben.
- Hogy szerzett a boszi-barátnőd képet Katerina-ról? A családja száműzte, és akkoriban maximum nagyon gyenge minőségű kép készülhetett volna, amit elűzásekor valószínűlegg megsemmisítettek, ha meg nem tudja, hoyg felvette a Katherine Pierce kép nevet nem hiszem, hogy találna mostani képet róla

Amúgy nagyon élvezhető, ahogyan írsz! Ha ezeket betartod, már jobb is lesz, mint a jó Very Happy
Remélem hamarosan összefutunk a valós a játékban is! Wink

Lesley Petrova

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTéma: Re: Lesley Petrove   Vas. Máj. 22, 2011 8:08 am

Miközben a tequilámat iszogattam, hogy enyhítsem a szomjamat megrezzent a telefonom a zsebembe, és én ijedtembe az egész adag italt a fehér Armani nadrágomra öntöttem. Nagy szitkolózások közepette nyitottam be a női mosdóba ahol szerencsére senki nem tartózkodott. Így legalább egy hullát se kell eltüntetnem. Meg hát, megígértem Rachelnek, hogy leállok a mészárlással. Ahogy megpróbáltam kiszedni a foltot a nadrágomból eszembe jutott, hogy az a valaki aki tönkretette a 300$ nadrágomat még mindig várja a válaszomat. Kihúztam a zsebemből a kis kütyüt és rápillantottam a kijelzőjére. Naná, hogy az én drága, egyetlen boszorkánypajtásnőm volt az.

Mi újság arra felé, drágám? Sikeres volt a leszállás ugye, és nem hallom majd holnap a híradóban, hogy az egész legénységet egy névtelen bérgyilkos ölte meg? Mellesleg örömmel tudatom veled, hogy itt vagyok Londonba, ahol hihetetlen feljegyzéseket találtam Katerináról! Képzeld ide szökött pár évvel a születésed után és megismerkedett egy nemesi családdal. Még kutatok de úgy tűnik nem sokára megtudjuk mivel töltötte itt az idejét a te drága édesanyád! Sok szerencsét a kutatáshoz Smile xoxo

U.I. Melléklettel küldök egy képet róla hátha így segíthetek Wink

Elmosolyodtam miközben Rach sorait olvastam. Alig egy-két évtizede még, amikor egy sötét sikátorba az életemet követelte el se tudtam képzelni, hogy ő lesz a legjobb barátnőm. Most meg! Abból áll az egész élete, hogy nekem segít megtalálni a családom. Itt a bizonyíték, hogy létezik barátság boszorkány és vámpír között.
Az ujjaim remegtek mikor megnyomtam a megnyitás gombot a telefonomon. Végre láthatok róla egy képet! Ahogy a kép megjelent, elvarázsolt a sok hasonlóság. A barna haj, szem, a vonások... kicsit olyan volt mintha magamat nézegetném. Istenem, végre tudom, hogy néz ki!

Köszönöm, köszönöm, köszönöm, köszönöm!!! Nagyon nagyon köszönöm Rach, imádlak!

U.I. Jössz nekem egy Armani nadrággal!

Még egy pillantást vetettem magamra a tükörben és visszasiettem a pulthoz. Rendeltem magamnak még egy italt, hogy egy kicsit fokozzam a szomjúságom. Még ki kell bírnom estig, aztán pedig irány a közeli vérbank! Bár ez a fiú...hm, mégis csak jobb ha a kaja házhoz jön. Állj, Lesley stop! Gondolj Rachelre, gondolj rá mennyit tett érted, ne gondolj a vérre...
A gondolataimból egy dallamos női hang vert föl, aki a jobb oldalamról szólt hozzám. Engem ugye úgy neveltek, hogy udvarias legyek most ez az oldalam elveszett a süllyesztőbe. Még arra se vettem a fáradságot, hogy egy pillantást vessek rá, inkább kortyoltam még egyet az italomból, és vártam mikor hagy már itt, hogy tovább szőhessem terveimet.
Azért én is megérem a pénzemet. Az első helyen összefutni vámpírral aki gyilkolásra akar rávenni fényes nappal. De azért én se vagyok olyan befolyásolható mint amilyennek tűnök.
- Nekem kösz de ez is megfelel - szóltam oda félvállról, de még mindig túl lusta voltam felé fordulni. És ki tudja lehet, hogy egy Első és akkor simán rávesz, hogy irtsam ki ez a helyet. Nem hiába végeztem annyi kutatást az ilyenekről.
- A tiéd lehet ha annyira akarod - pillantottam rá és őszintén szólva majd kiugrottam a bőrömből az elém táruló látványtól. Kizárt, hogy nekem ilyen szerencsém legyen. Vagy talán odafent valaki gondol rám? Gyorsan rendeztem az arcvonásaimat és a kedvenc gonosz mosolyomat felvéve felé fordultam.
- Örülök, végre találkoztunk . Már nagyon régen várom ezt a pillanatot Katerina.
Látom szépen túl élted az előző pár száz évet.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Re: Lesley Petrove   Vas. Máj. 22, 2011 5:47 am

Újabb unalmas nap egy unalmas kisvárosban. Kezdem unni a Mystic Falls-ban tengetett mindennapjaimat. Ó, persze, nem kellene, hogy panaszkodjak, elvégre is szerencsére Klaus még nem talált meg, szóval még élek… szabadon… már amennyire élet ez a menekülő-lét. Stefan elfoglalt mostanában nem találkoztam vele, Damon pedig szerintem a legutóbbi elbizonytalanodása óta szándékosan kerül engem, Mason… hát vele én nem találkozom, míg nem tud hasznos infóval szolgálni a Holdkőről. Így viszont számomra – türelmetlen vámpír lévén – kezd dögunalommá válni az itt töltött idő. Szóval unalmamban nem bírok magammal, így ma is kénytelen voltam feladni az álcámat, és egy véletlen az egyik sikátorba betévedt emberrel végezni. Nem kell ítélkezni, jó? Éhes voltam, most nem vagyok, ergó hasznos akció volt. A testet eltüntettem, ergó Stefan-nek meg sem kell tudnia. Miután ily módon jóllaktam, visszamentem a Salvatore Panzióba, gyorsan letusoltam, és felöltöztem a szokásos bőrszerkómba, amit pár ékszerrel nőiesebb szereléssé varázsoltam, és természetesen újfent nem voltam hajlandó kivasalni hullámos loknijaimat. A kihaltságra tekintettel úgy döntöttem, hogy beugrom a Grillbe, hátha szórakozhatom egy kicsit Elena valamelyik ismerősével oly módon, hogy szokásomhoz híven megtévesztem. Például ott van Jenna néni. Hú, de mulatságos lenne összefutni vele!
Ez a gondolat csintalan mosolyt csalt arcomra, miközben átléptem a kis vengéglátóhely küszöbét. Pillanat törtrésze alatt körbefutattam tekintetemet a helyiségen, és kissé csalódottan állapítottam meg, hogy egyik jelenlévőről sincs tudomásomban, hogy közelebbről ismerné Elenát. Finom, elegáns mozdulatokkal a pulthoz sétáltam, ahol már egy körülbelül velem egykorú lány ült.
- Helló! – köszöntem neki bágyadtan, mintegy csak udvariassági formaként, majd intettem a pultosnak, és unottan rendeltem magamnak egy hűsítő, kis mértékben alkoholos koktélt. Persze jobb szeretem az ütősebb koktélokat, de a korom miatt ebbe beleköthetnek, most meg nem volt túl sok kedvem megigézni a srácot, aki hamarosan kiszolgált az italommal, főleg nem egy lány társaságában. Miközben kortyoltam egyet az italomból, feltűnt hogy az ismeretlen mellettem, mintha feszengne. Arra emlékeztetett, mikor valaki nem akarja felfedni valódi önmagát. Vámpír… Hogy nem jöttem rá erre először? Túl közömbös vagyok ahhoz, hogy az ilyesmit kiszúrjam, pedig tapasztalt vámpír lévén már látomást meg tudom állapítani, ki fajtám beli, s ki nem.
- Tudod, nem az alkohol az egyetlen, amivel enyhíteni lehetne az éhséget – jegyeztem meg halkan, hogy csak ő hallja, és enyhén felé fordítottam a fejem. Finom vonásain végig siklott a tekintetem, barna szem és barna, hullámos haj. Egészen hasonlít Betty Jane-re… ami azt jelentené hasonlít rám… Nem, nem! Mióta kiderült, hogy állítólag van egy testvérem, kezdek rémeket látni! Klaus tett róla, hogy a családom egyetlen tagja se éljen, még egy nem tűnhet fel ilyen véletlenül!
- Itt szinte mindenki elalszik unalmában. Fel sem tűnne nekik, ha a pultosfiú eltűnne – jegyeztem meg gonosz mosoly kíséretében, és mintha nekem mindegy lenne mit csinál, ami igaz is, megrántottam a vállam, majd visszafordultam a koktélomhoz.

//1. Bocsánat a névelírásért, nem szándékos volt Embarassed
2. Ahhoz képest, hogy azt írtad, kezdő vagy, szerintem nagyon szépen fogalmazol, csak pár apróságba tudnék belekötni, de ha már itt vagyunk, akkor megteszem Smile
- Mivel még csak most érkeztél a városba - meg egyébként is. lásd: én - leírhattad volna, hogy mik voltak cselekményed előzményei, honnan kerültél oda.
- Esetleg adhattál volna támpontot, hogy miképpen nézel ki: mit vettél fel.
Egyelőre ennyi Very Happy//

Lesley Petrova

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTéma: Re: Lesley Petrove   Vas. Máj. 22, 2011 4:17 am

A tavaszi napsütésben sétáltam Mystic Falls utcáin miközben azon töprengtem milyen lett volna ha az igazi családom nevel fel. Hogy szeretett többet kaptam volna arról fogalmam sincs. De talán akkor nem lennék az ami most vagyok. Lélektelen, szörnyeteg aki a túl élésért gyilkol. Van amikor gyűlölöm magam a döntésemért. Meg kellett volna halnom ott, miután életet adtam a fiamnak. De ez már a múlt, sóhajtottam és betértem egy Mystic Grill nevű helyre. Bent alig ült pár fiatal akik a jelek szerint lógtak, mert még csak alig tíz óra volt. Hm, gimi... azt hiszem majd nekem is meg kéne jelennem pár órán ha nem akarok feltűnő lenni. Leültem a bárpulthoz és türelmesen vártam mikor vesz már észre az a cuki pincérfiú. Már éreztem ahogy a szemfogaim nőni kezdenek, amikor végre odajött hozzám.
- Hozhatok valamit hölgyem? - most mondjam azt, hogy téged kérlek jól kicsavarva? Talán az még ennek a pár embernek is feltűnne. Basszus pedig éhes vagyok!
- Egy tequilát kérek jéggel - feleltem, és elfordítottam a fejem, hogy ne lássa ahogy a szemem is átváltozik. Mély levegőt vettem, és pár perc múlva amikor a srác már elment a gyönyörű emberi arcommal fordultam vissza az italom felé.

Felhasználó profiljának megtekintése
Katherine Pierce

TémanyitásTéma: Lesley Petrove   Vas. Máj. 22, 2011 12:24 am

Én kicsi lányom oktató kuckója Razz

Légy szíves írj egy kezdőpost-ot, hogy felmérjem mit tudsz, aztán el is kezdődhet az oktatásod Smile

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Lesley Petrove   Today at 11:13 am

Lesley Petrove
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal