The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Ryan Jasobs

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ryan Jasobs

Hozzászólások száma : 28

TémanyitásTéma: Ryan Jasobs   Hétf. Máj. 23, 2011 7:47 am

Név: Ryan Jasobs

Faj: ember

Születési dátum: 1992. január 14.

Kor: 19

Nem: férfi

Foglalkozás: felszolgáló/pincér a Mystic Grillben

A karakter tulajdonságai: Kedves, barátságos és melegszívű fiú. Önzetlen és imádja a romantikát, de persze a jófiú álca mögött ott bújkál valahol a másik énje is, csak még nem tört a felszínre.

Kinézet: bronzos bőr, kék szemek, barnás-szőkés haj

A karakter arca: Kellan Lutz

Előtörténet: 1992. január 14-én születtem itt Mystic Fallsban. Családom az ősi alapítók közé sorolható, de mi inkább csak amolyan ’megfigyelő’ család voltunk. Persze részt vettünk minden közösségi munkálatban, de nem voltunk olyan fontos emberek. Egy átlagos család, átlagos szülőkkel, átlagos gyerekkel, nem valami átlagos élettel. Kb. 14-15 lehettem, mikor a padláson kutatva - egy iskolai dolgozathoz való anyagokat kerestem - találtam egy kicsiny, régi bőrkötéses könyvet egy ősrégi dobozban. Persze a kíváncsiságom rögtön átvette felettem az uralmat és akaratlanul is, belelapoztam. Megdöbbentő feljegyzéseket találtam, amik teljesen felkeltették az érdeklődésemet, így fogtam a könyvet és lecsempésztem magammal a szobámba. Gyorsan bepakoltam egy kistáskába a könyvet, egy tollat és a jegyzetfüzetemet, majd elrohantam a parkba, hogy még véletlenül se kelljen a szüleimnek megmutatnom, amit találtam. A park csendes volt és viszonylag üres, szóval leültem egy hatalmas fa tövébe és elkezdtem olvasgatni. Teljesen ledöbbentem. A feljegyzések az ükapámtól származtak, aki az alapítók közé tartozott, és arról írt, hogy vámpírok, vérfarkasok és boszorkányok költöztek be a városba. Részletesen leírta mindegyik ’idegen’ faj külső és természetfeletti tulajdonságait, mikor mire képesek, mik a gyengeségeik és mindent, amit megtudtak róluk. Szorgosan lejegyeztem minden egyes fontos dolgot és információt. Minden egyes természetfeletti lényről tudtam már szinte mindent. Teljesen megdöbbentem, mivel csak ez a pár szó volt felírva az utolsó oldalra: napfénygyűrű, verbena, óvakodj mindentől és mindenkitől!! A hideg futott végig a hátamon, azt éreztem, hogy valami itt nem stimmel. Mialatt én kint üldögéltem a parkban az éjszaka is leszállt, és én egyedül voltam. Idegesen összekaptam a cuccaimat és szinte rohantam hazafelé. Mikor befordultam az utcánkba megláttam 2-3 rendőrautót és egy mentőt, amint a házunk előtt parkolnak és villognak. Kétségbeesve rohantam az ajtóig, amit mikor odaértem szinte feltéptem és úgy zuhantam be a nappaliba, ahol egy rendőr kapott el. Meghaltak. Végigcsordult egy könnycsepp az arcomon és gyászosan a halott szüleimre néztem, akiket a nappaliban a kanapén hagytak szétmarcangolt nyakkal és vérző sebekkel. Megszorítottam a kis könyvecskét a kezemben, majd mit sem törődve a történtekkel felmentem a szobámba, összepakoltam és elköltöztem. Ezek után évekig a különböző iskolák mellett a vámpírok, a vérfarkasok és a boszorkányok után kutattam… mindhiába. Az évek során határozottan eldöntöttem magamban, hogy én egyszer vámpír leszek, mivel ükapám feljegyzései teljesen megbabonáztak és én is egy akartam lenni ezek közül a varázslatos lények közül. Mikor egy váratlan hír hallatán megtudtam, hogy ismét furcsaságok történnek a szülőfalumban úgy döntöttem, hogy visszaköltözök, és kiderítem, hogy mi folyik ott, miközben megpróbálok eleget tenni mindkét kívánságomnak. Az egyik, hogy megtalálom az igaz szerelmet a másik… vámpírrá fogok válni…
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Ryan Jasobs
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thomas Ritter - kicsit másképp, de elkelt!
» Karakter kereső
» Voltam jó is persze, nem tudom, hogy rám ismersz-e - Nina & Ryan
» Az egyetlen, ami mindent elronthat, az az őszinteség hiánya. ~ Ryan & Nina
» Castor kis fekete notesze