The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Lena Petrova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Lena Petrova   Hétf. Máj. 23, 2011 8:41 am

Név: Lena Petrova

Faj: Ember

Születési datum: 1992.06.28

Kor :19 éves és nagyon fiatalnak néz ki.

Nem: nő

Foglalkozás: Egy könyvesboltban dolgozom hétköznap délután 5 és 10 között iskola után. Végzős vagyok a gimnáziumban.

A karakter tulajdonságai: Nagyon vágyom egy családra. Érdekel a titokzatos ősi történetek és legendák. Szoktam utánuk olvasni a könyvtárban. Eléggé makacs jellemű vagyok, amit a fejembe veszek az úgy is lesz. Van egy nyakláncom a nyakamban amin egy szivecske alakú medal van, amit az anyukámtól kaptam, aki vámpírtámadásban halt meg. Ímádom a napsütést és eléggé lehangolnak az esős napok, főleg itt Mystic fallsban. Ímádom az állatokat. Teljesen önállóan próbálok viselkedni, túlságosan felnőttnek érzem magamat.
Kinézet: 19 éves koromhoz képest nagyon fiatalnak nézek ki, sokan gyereknek néznek, világos szőkésbarna hajam leér a melleim alá, szinte már fekete színűek a szemeim. Kerek formájú arcom van és kissé barnás a bőröm. Nagy rózsaszín szájjal áldott meg az Isten, ami ugyancsak hozzátesz még egy lapáttal a kislányos kinézetemhez. Szeretem az egyszerű ruhákat.

A karakter arca: Bella Thorne

Előtörténet: Amióta csak az eszemet tudom árva vagyok. Egyetlen rokonom akiről tudok, az az anyukám Melinda, aki meghalt 2 éves koromban. Mondhatjuk, hogy az állam nevelt fel. Nagyon érdekelnek a rejtélyek és szeretnék többet megtudni a családomról, így visszaköltöztem az eredeti szülővárosomba, Mystice fallsba. Anyu állítólag egy vámpírtámadásban halt meg. Persze én elhittem, pedig micsoda hülyeségnek hangzik. A rendőrség azt mondta, hogy állattámadás áldozata lett és a saját kutyája harapta meg. Utána néztem és nem is volt kutyája soha. Már itt bűzlik a dolog. Egyetlen örökségem a kisvárosi házunkon kívűl(ahol megjegyzem a kutya se járt már vagy 17 éve) egy nyaklánc. Mindig magamon viselem. Ímádom az állatokat és minden erőmön azon vagyok, hogy orvos legyek. Ezért is tanulok olyan keményen és dolgozom suli után a könyvesboltban. Sajnos a férfiakkal eddig nem volt sok szerencsém. Hát ha volt egyáltalán dolgom velük. Én úgy tartom, hogy senki sem hozzám való.

Az egyetlen dolog amit nem szeretek, hogy ahová megyek ott úgy néznek rám az emberek, mintha egy Labrador kölyök lennék. Minden pillantás a puha hosszú hajamra szegeződik és csak lágy tekinteteket látok. Mindenki csak a szép kis külsőmmel van elfoglalva, mindenki óvni akar mindentől, de nem veszik észre a bennem rejlő akaratos és makacs felnőtt érett nőt, aki vagyok! Ez nem fair!

Az első pár napom Mystice fallsban eléggé zűrös volt. Még nem sikerült sok barátra szert tennem, de ez mindig is így volt. Itt az ideje barátokat szerezni!! Yuhhé! Igazából van egy titkom! Mindig egy plüssmacival alszom, amit még anyutól kaptam. Tudom, hogy gyerekes, de hát... Most már kezdek beilleszkedni, pedig még most sem ismerek nagyon sok embert. Nagyon sok időt töltök a könyvtárban, hogy minnél többet megtudjak a felmenőimről. Meg akarom tudni, hogy honnan származik a vezetéknevem. Talán hosszútávon nem lesz jóvége ennek az unkommunikációs tevékenységemnek. Részt vettem pár Unicef programban és segédkeztem pár állatmentő akcióban. De úgy érzem, hogy az életem itt kezdődött csak el igazán, Mystice fallsban.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net

Lena Petrova
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tatia Petrova
» Charlotte Petrova