The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Lesley lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ryan Jasobs

Hozzászólások száma : 28

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Hétf. Jún. 13, 2011 8:06 am

Unottan és kissé zaklatottan indultam el a megadott irányba. Lépcső... ahha, meg is van. Félva nyúltam a kilincs után. Nem akartram még menni, de muszály volt. Tudtam, hogy nehéz lesz a tudat, hogy nem tudtam meg semmit az előző estéről. Az, hogy nem tudom miért ébredtem itt, miért vagyok csupa vér, ami nem mellékesen elég zavaró, főleg ha azt nézem, hogy ki fogok menni az utcára... Na mindegy. Épphogy becsuktam az ajtót magam mögött képek jelentek meg előttem. Lesley belép a Grillba... majd hamar távozik... én utánna rohanok... a sikátorban... az a férfi... megölte... megtámadott.
- Vámpír... - suttogtam magam elé amilyen halkan csak tudtam. Vágyakozón visszanéztem a házra. Eszembe jutott, hogy mi a célom és hogy mit érzek Lesley iránt, de tudtam, hogy most nem lenne tanácsos erről beszélnem vele. Kissé zaklatottnak tűnt.
- Hamarosan újra találkozunk. - mondtam, majd zsebrevágott kézzel indultam el hazafelé.

//Befejezett//
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Lesley Petrova

Hozzászólások száma : 37

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Hétf. Jún. 13, 2011 7:57 am

Tessék, nem is kell a fránya képesség! Megy ez mint a karika csapás! Mostantól csak le kell szarnom a fejét magasról és minden tökéletes lesz. Basszus bűnbánat ki a mellkasomból, vili? Ez csak egy ember! Oké, jóképű meg minden, kedves is...Befejeztem? Te jó ég már megint magammal beszélek! Le kell erről mihamarabb szoknom.
- A lépcsőnél jobbra - válaszoltam, és már el is tűntem. Kitalál majd, nyugtatgattam magam és beléptem a hálómba. A legalsó fiókot kutattam amikor végre megtaláltam. Egy megsárgult kép volt, arany, régi díszes - ma már csicsás - kerekben.
- Daniel - suttogtam ujjammal megsimítva gyönyörű barna haját - Úgy hiányzol - öleltem magamhoz a képet és éreztem ahogy a sós könnyeim utat törnek és rápottyannak halott férjem utolsó fényképes emlékére. Örök hálát fogadtam neki, és nem volt benne a fogadalmunkba, az a bizonyos "míg a halál el nem választ..." tehát nem szeghetem meg amit Isten színe előtt ígértem.Mert kötelességem a halála után is ugyan olyan szeretettel visszagondolni rá, mint egykor. És ha ehhez az kell, hogy távol tartsam magamtól Ryant, - még ha valamilyen módin nehezen esik - akkor azt fogom tenni.
Ryan Jasobs

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Hétf. Jún. 13, 2011 7:42 am

Hát ez hihetetlen... Csak így lepattintott magáról. Hát jó, bár tudom, hogy tud valamit a témáról inkább hagyom a fenébe.
- Rendben. - válaszoltam nyugodtan, majd elindultam a kijárat felé, de még a konyhaajtóban rájöttem, hogy nemigazán tudom hol vagyok, szóval azt sem tudom hogyan juthatok ki a lakásból.
- Esetleg kikísérnél, ha nem lenne túl megeröltető a számodra? - néztem vissza Lesleyre. Nem tudkm miért, de elő jött belőlem a pimaszabbik oldalam. Ha ő így, akkor én is így gondoltam, miközben arra vártam, hogy mit válaszol a láyn.
Lesley Petrova

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Hétf. Jún. 13, 2011 7:29 am

Unottan hallgattam beszámolóját, de persze megpróbáltam úgy tűnni mint aki érdeklődik a téma iránt. Oké, az természetesen rettentően sokkolt, hogy ennyit tud a fajtánkról, de mint azt Rachel is tanította ilyenkor a legjobb dolog a terelés. És én a terelésben világhírű vagyok!
- Kár - jelentetem ki miközben megkevertem a kávémat, és úgy tettem mint aki az előző elbeszélésből egy szót se hallott volna. - Azt hiszem ideje menned - jelentettem ki olyan ellentmondást nem tűrő hangon, amit csak nagyon régen és csak is vészhelyzetbe használtam. Miért ez talán nem az?
Ryan Jasobs

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Csüt. Jún. 09, 2011 1:08 am

- Tudod, hogy nem azokra a bugyuta történetekre gondoltam... - elvörösödött arccal ültem vissza egy székre az asztalnál, ahol az előbb is voltam. - Hanem az igazi élő vámpírokra. - kezdtem bele tárgyilagosan. Könyökömmel megtámaszkodtam az asztalon és elhatároztam, hogy valamit megpróbálok kiszedni ebből a lányból, csak még azt nem tudom, hogy mit... Ha szerencsém van és tud valamit, akkor megéri próbálkozni, de ha nem tud semmit, akkor maximum bolondot csinálok magamból. Mély levegőt vettem és elkezdtem körülírni Mystic Falls ősi történeteit. Elmondtam szinte mindent addig a részig, hogy a vámpírokat (az ősök szerint) mind elpusztították...
- ...De én biztos vagyok benne, hogy maradtak még élő vámpírok itt Mystic Fallsban, mivel találtam egy réges-régi naplót a padlásunkon. Az ükapámé volt úgy, mint ez a gyűrű itt. - mutattam ismét a gyűrűmre. - Egy vasfű nevű növény van benne, ami méregként hat a vámpírokra, de ebben a mennyiségben csak az elmémet tudja megvédeni tőlük. Fizikai károkat viszont képesek okozni... - Akaratlanul is a nyakam felé nyúltam, ahol azok a furcsa sebek voltak. Az előző éjszaka emlékei még mindig csak részben tértek vissza és mivel Lesley történetében nem igazán hiszek, addig fogok erőlködni, amíg eszembe nem jut valami. Amíg vártam, hogy megemészthesse a hallottakat, elkezdtem az emlékeim között kutatni a Katherine Pierce név után, kisebb-nagyobb sikerrel.
- Katherine?... Pierce?... nem, azt hiszem nem ismerős... Szerintem nem hallottam még róla, sajnálom...
Lesley Petrova

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Szer. Jún. 08, 2011 5:00 am

Tehát a nagyapja ismerte a a vámpírokat. Na de nagy mákom van! Meg csak az kell, hogy ő is tudjon róluk. Vagyis rólam. Láttam az arcán átfutó borzongást, miközben kiejtette az szüleim szót. Tehát neki sincsenek jó emlékei az őseiről. De végülis nem vagyok illetlen, így figyelmen kívül hagytam ezt a kis felfedezésemet. És akkor rákérdezett, és én majd félre nyeltem a kávémat. Oké, Lesley csak nyugodtan ahogy Rach tanította menni, fog hajrá...
- Persze! - villantottam rá egy rövid mosolyt. - Imádnám ha Edward Cullen engem is átváltoztatna. De ha nagyon érdekel vedd meg a Twilightot és tuti mindent megtudsz majd az édi- bédi vérszívókról - tettem hozza gúnyolódva, és égnek emeltem a tekintetem. Huh, úgy néz ki megérte elmenni arra a két hónapos színésztanfolyamra Miamiba. Szuperül csinálom!
- És te nem ismerd véletlenül egy Katherine Pierce nevű nőt? - basszus, basszus, basszus BASSZUS! Miért ilyen nagy a szám? Hol az a lakat amikor kell? Hogy lehet, hogy ez a srác mindent kiszed belőlem? Hogy a francba bizhatok meg benne ennyire? Komolyan nem vagyok normális...
Ryan Jasobs

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Kedd. Jún. 07, 2011 8:30 am

- Hmm? - fordultam vissza, Lesley kérdésére. - Ja ezt? - forgattam meg a gyűrűmet az ujjamon. - Ezt még az ükapám cuccai között találtam, amikor még éltek a szüleim... - egy halvány mosoly ült ki az arcomra, mikor gondolatban megjelentek előttem a szüleim, amint rám mosolyognak, de ez a varázs hamar eltűnt. A következő kép az volt, ahogy ott fekszenek a kanapén vérbe fagyva. Eszembe jutott az ükapám jegyzetfüzete, és az, hogy miért jöttem vissza Mystic Fallsba...
- Hallottál már a... vámpírokról? - csúszott ki a számon véletlenül, miközben magam elé bámultam, de amint rájöttem, hogy ezt tényleg megkérdeztem lassan felemeltem a tekintetemet és Lesley szemeibe néztem. Hirtelen egy igen érdekes kép villant be előttem, ahogy ez az ártatlan lány vérben forgó szemekkel néz rám, de gyorsan megráztam a fejemet azt remélve, hogy ki tudom űzni a gondolatot is a fejemből. Érdeklődőn néztem vissza Lesleyre és vártam, hogyan reagál a rá szegezett kérdésemre...
Lesley Petrova

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Kedd. Jún. 07, 2011 6:04 am

Éreztem a belőle áradó nyugtalanságot és félelmet. Tehát végre fel tőlem. Helyes, gondoltam miközben nagyot kortyoltam a kávémból. Bár nem tudom a szokásos módon megidézni, úgy tűnik van más tulajdonságok is amit bevethetek.
- Jobbra az emeltem, a második ajtó - feleltem mitsem törődve a hogylétével, és hirtelen megakadt a szemem az ujján levő gyűrűn. Égtek a kíváncsiságtól vajon honnan is szerezte azt a kis csecsebecsét, igy még mielőtt elindult volna, utánna szóltam.
- Hé...a gyűrűdet hol szerezted? - elszakította a pillantásomat a kezéről és belenéztem gyönyörű tengerkék szemeibe. Eddig m ég nem is tűnt föl de a szeme árnyalata a fénybe olyan mint Danielé volt. Ami egykor örvényként szippantott magába, és arra biztatott hogy sose adjam fel a harcot. A remény csillogott benne nap mint nap. És most több száz év elteltével megint látom azt a csillogást Ryan szemébe, amit oly régóta keresek minden férfiban aki mellett elhaladok. A remény és a kitartás örök szikráját.
Ryan Jasobs

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Csüt. Jún. 02, 2011 7:56 am

Tényleg verekedtem volna? Nos, ez igazán nem jellemző rám... bár amilyen nyugodtsággal meslét a tegnap estéről Lesley már-már kezdtem hinni neki. Idegesen kifújtam a levegőt, majd beletúrtam a hajamba. Aúú, ez a francos gyűrű. Belegabajodott a csapzott, száraz és vértől összeragadt tincseimbe... hmm azt hiszem nem ártana lezuhanyoznom, mielőtt társaságba megyek.
- Ahham, értem. Nem akarok bunkó lenni, de használhatnám a zuhanyzódat? Azt hiszem kicsit rendbe kéne hoznom magamat. - óvatosan felemeltem a tekintetemet Lesleyre, nem tudom, hogy miért, de mióta lejöttem hozzá mindig attól félek, hogy valami baj lesz, ha túl közel megyek hozzá, vagy nem is tudom... Mindegy verekedtem és kész, fogyadd el a tényeket.
Lesley Petrova

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Csüt. Jún. 02, 2011 7:44 am

Amíg a kávémat iszogattam, elgondolkodtam, hogy mit fogom csinálni h ezt az egész Ryan ügyet lerendeztem. Majd kifaggatom Jane honnan hallott Katerinaról, megkeresem az ürgét és szépen elmondja nekem hol találom az anyámat. Igen, ez zseniális, mosolyodtam el, és alig vetem észre, hogy Ryan megyarárazatot akar a tegnap estére.
- Csupán annyi történt, hogy követtél engem hazáig majd, összeverekedtél az exemmel, mert nem akart elmenni. Majd valami élesel neked ment és neki vágott a falnak. Én behoztalak, mert mégsem hagyhatalak ott a fűben amíg a rendőrök találnak meg és engem gyanusitsanak. Ennyi. - zártam le a témát és belekortyoltam a kávémba, és közben azt lesték Ryannek mennyi idő kell, hogy elfogadja a tényeket.
Ryan Jasobs

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Szomb. Máj. 28, 2011 2:39 am

Mikor Lesley sarkon fordult és kiment a szobából hirtelen felültem az ágyon, majd egy hirtelen jött fájdalmat elrejtve felszisszentem.
- Várj! - de már késő volt. Az ajtó becsukódott én pedig egyedül maradtam a hiányos emlékeimmel. Óvatosan lemásztam az ágyról, majd kisétáltam a fürdőszobába, amibe a jelenlegi szobámból egy ajtó vezetett. Lassan odasétáltam a tükörhöz és belenéztem. Csapzott hajam össze-vissza állt, és a nyakam...
- Te ... jó ... ég! - suttogtam magam elé szaggatottan. Mivel elég sok vér volt rászáradva egy elég nagynak látszó sebre gyorsan bevizeztem a kezemet, és óvatosan lemostam a nyakamat. Mikor ismét belenéztem a tükörbe, megláttam egy méretes sebet az ütő erem környékén. Két félkör alakú, viszonylag mély ... vágás?? Nem tudom, hogyan szerezhettem ezt, de elég durván néz ki. A fejem még kicsit lüktetett, de már nem zavart annyira. Sokkal inkább zavart az, hogy mi történhetett velem. Hamar felkaptam a ruhákat, amiket minden bizonnyal Lesley hagyott ott nekem, majd elindultam a lány után.
Kis időbe bele telt, mire rátaláltam a konyhában üldögélő lányra. Gyorsan levágódtam vele szemben egy székre és mélyen a szemébe, néztem. Emlékszem, hogy tegnap ismertem meg a Grillben és hogy hamar elment valamiért, meg arra, hogy utána mentem, de onnantól minden teljesen homályba van burkolva.
- Kérlek, válaszolj! Mi - történt - tegnap - este? - Erősen tagolva mondtam a szavakat, hogy azoknak elég nagy súlyuk legyen. Mindenáron meg akartam tudni, hogy mi történt velem előző éjjel.
Lesley Petrova

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Pént. Máj. 27, 2011 10:55 pm

Miután hazaértem és Ryant lefektettem az egyik szabad szobába leültem a kanapéra kezembe a telefonommal Rach számát keresve. Biztos, hogy jó ötlet most az éjszaka közepén felzaklatni őt ezzel? Talán inkább holnap reggel, ásítottam egyet és elvonultam, hogy pihenjek egy kicsit. De még mielőtt álomra hajtottam volna a fejem, benéztem Ryan szobájába és amikor láttam ahogy édesen alszik akaratlanul is elmosolyodtam.
Reggel, valami idegesítő zajra ébredtem. Morgolódva nyúltam a telefonom után és anélkül, hogy megnéztem volna a kijelzőjét beleszóltam a vonalba.
- Eeegen? – nyújtottam el a szót, miközben egy nagyot ásítottam.
- Jó reggel álomszuszék! Na mesélj mi újság arra felé? – hallottam meg Rachel vidám, optimista hangját és abban a pillanatban úgy pattantam fel a pihe puha ágyból mintha egy dézsa vízzel öntöttek volna nyakon. Eszembe jutott a tegnap este, a tetteim és Ryan. Te atya, jóságos ég mit tettem?!
- Öhm, semmi különös, na és feléd? Milyen London? Találtál valamit? Esetleg feljegyzést vagy valamit? – hadartam idegesen miközben, magamra próbáltam húzni a farmeremet. Végül is, ha nem akarok totálisan beégni egy szál bugyiban a vendégem előtt jobb, ha gyorsan magamra kapok valamit,
- Istenem, Lesley mit csináltál? – szinte láttam magam előtt ahogy égnek emeli a szemét miközben nagyot kortyol a kávéjából. Csak az a baj, hogy rettenetesen jól felismeri ha valaki terel vagy hazudik. Átkozott hatodik érzék!
- Oké, elmondom, de ígérd meg, hogy nem kapod fel a vizet! – figyelmeztettem, és miután elmorgott egy Ahogy akarod-ot, mély levegőt vettem majd folytattam – Tudod az történt, hogy… - és elmeséltem. Elejétől a végig. Hogy miképp találkoztam Ryannel és, hogy mennyire bejöttem neki, valamit, a hirtelen éhséget és az utána következő mészárlást. Az utóbbit úgy hadartam el, hogy csodálkoztam, hogy megértette. Aztán csönd. Istenem de utálom a csöndet!
- Jaj, Rach szólj, már valamit könyörgök! Szidj le, ocsmárolj bármi, csak reagálj már valamit! – könyörögtem, már szinte sírva. De ahelyett, hogy ordibálni kezdett volna, egy gondterhelt sóhajt hallatott, majd ennyit szólt;
- Hogy van? – semmi „Most nagyot csalódtam benned!” vagy „Normális vagy? Most jöttél és azt akarod, hogy máris elüldözzenek?”. Mikor odaértem Ryan ajtajához óvatosan benyitottam, majd amikor mellé értem végig simítottam szőkésbarna tincsin és enyhén borostás állán. Mennyire hiányzik róla az a csibész félmosoly!
- Ha felébred, majd azt mondom neki, hogy összeverekedett valakivel és beütötte a fejét, Nem olyan súlyosak a sérülései – vonultam félre, és bekapcsoltam a TV-ét, hogy megnézzem leadták e már a tegnap esti állattámadást.
- Semmi, úgy látszik, senkinek se hiányzik a fickó. A hírekben legalábbis még nem jelentették be.
- Oké – felelt és kihallottam a hangjából, hogy már a harmadik kávéját issza, több adag nyugtatóval. Ha nem így lenne, most valószínűleg az egész ház tőle lenne hangos.
- Azt mondod nem hirtelen jött? És, hogy az ő vére okozta? – Szinte éreztem, hogy az ő-nél borzongás fut végig a hátán.
- Igen. Mint valami meteor. Most mit csináljak Rach? – kérdeztem ijedten, miközbe láttam, hogy Ryan ébredezni kezd.
- Tartsd távol magad tőle hallod? Veszélyes rád nézve, és rá is. Most koncentrálj a legfontosabb dologra világos?
- Értettem – naná, ennél világosabb fenyegetést nem is kaphattam volna.
- Majd még hívlak, ha vannak további fejlemények – és kinyomta. Nem várta meg, hogy visszaszóljak, ebből adódóan – na meg a hangnemére és a többi tényezőre – tuti berágott rám. De nem csodálom. Én is haragszok magamra a tetteimért. Hirtelen meghallottam Ryan rekedt hangját a hátam mögül, ahogy azt akarja tudni mi történt. Gondolj arra amit Rach mondott. Tarts távol magadtól – ahogy lehet!
- Na végre, jó reggelt csipkerózsika – kezdtem cinikusan, majd érzelemmentesen hozzá tettem – Kapd össze magad mert még sok dolgom van ma. Ruhákat találsz a fürdőbe - ezzel pedig fogtam magam és kisétáltam a szobából. Asszem nekem is szükségem lesz pár adag kávéra és nyugtatóra.
Ryan Jasobs

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Pént. Máj. 27, 2011 8:09 am

Valami iszonyú fejfájás mellett ébredtem föl egy új, ismeretlen helyen. Mindezt csak az érzéseim súgták, mivel a szememet nem volt erőm kinyitni. A fejem majd szétrepedt és, ami azt illeti a nyakam is eléggé fájt. Minden erőmmel azon voltam, hogy visszaemlékezzek, hogy mi történt velem, de minden arra utal, hogy enyhe emlékezetkiesésem van. Halkan, de elég fájdalmasan nyögtem egyet, majd felemeltem a kezemet és végigsimítottam a fejem hátulján. Azta! No mi van, csak nem verekedtem? Egy hatalmas pukli dudorodott a fejem hátsó felén, és ahogy érzem a nyakamon igen csúnya sérülések, keletkeztek. Óvatosan résnyire kinyitottam a szememet és kilestem a szempilláim alól. Vajon hol lehetek? Gondolkoztam, mikor megláttam Lesleyt, aki az ágy körül sétálgatott föl-alá idegesen és gondterhelten.
- Mi történt? - szólaltam végül meg elég rekedtes hangon, azt remélve, hogy eszembe jut valami.
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Lesley lakása    Kedd. Máj. 24, 2011 8:22 am

(Ha szeretnél képet akkor küldj PM-be és be íllesztem. Smile )
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Lesley lakása    Today at 5:03 pm

Lesley lakása
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lakónegyed
» Mayakashi Kaen agglegény lakása