The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Josephine Jormany

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
josephine jormany

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTéma: Re: Josephine Jormany   Szomb. Aug. 06, 2011 11:18 am

Név: Josephine Jormany
Faj: vámpír
Születési dátum: 1750
Vámpírrá válás dátuma: 1770
Kor: 20 körül
Nem:nő
Foglalkozás: megkeseríteni mások sorsát és a világot (kedvtelésből bérgyilkos)
A karakter tulajdonságai: Ímád szórakozni az emberekkel, sokat törődik a kinézetével, ímádja a pörgős számokat, főleg a 80s-ból. A kedvenc elfoglaltsága a sakk és abban verhetetlen. Ímádja Shakespearet és szó szerint vagy százsor kiolvasta már minden kötetét. Elég ismert neve van a vámpírok között, de nem feltűnően. Sok ellensége van és persze sokan tartoznak neki, ahogy ő is sokaknak tartozik. Pasifaló!
Kinézet: Ázsia beütésű, kissé pirítottbarna bőr, mogyoróbarna és fekete átmenete a derékig érő hosszú haja, amit szívesen süt be. Ímádja a sexi fülbvalókat amit gyakran is hord.
A karakter arca: Kang Yui

Előtörténet:
Éreztem, ahogyan a meleg vér kifolyik a testemből. A harapás okozta fájdalom kezdte az egész testemet elzsibbasztani, de én nem hagytam magamat. Végre megtaláltam a kezeimet és jó erősset taszítottam a rám akaszkodó férfin, aki már megint egy Dracula jelmezbe bújt idióta volt. Letöröltem a művért a nyakamról és továbbálltam az italpult felé. 2011-at írtunk és kedvem lett volna egy jót táncolni. Sajnos egy munka miatt voltam hivatalos belépni erre a jelmezes bohém bulira is. Csak a munkám végzem és a munkámban csak három dolog számít. Megtalálni, Megölni,Eltüntetni. Cserébe jó sok pénz ugrik a markomba és még csak nem is kell erőlködnöm érte. A mostani áldozatom egy igencsak könnyű préda lesz! - gondoltam még akkor én. A neve Elena Gilbert. Aztán megpillantottam az áldozatot az egyik Salvatore testvérrel táncolni, akit csak látásból ismertem még régebbről. Ez nehezebb lesz mint gondoltam. Egyenlőre senki sem sejti mire készülök és remélem ez így is marad...Azzal lecsaptam az asztalra az üres poharamat és jobbnak láttam elviharozni innét...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Alaric Saltzman

Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTéma: Re: Josephine Jormany   Szer. Jún. 01, 2011 9:22 am

Amíg nem javítod a korodat minimum 3500 évvel, addig nem hagylak jóvá.
josephine jormany

TémanyitásTéma: Re: Josephine Jormany   Szer. Jún. 01, 2011 8:43 am

Josephine Jormany

Név: Josephine Jormany (eredeti név: Klaudia)
Születési dátum:
Kb. I.e.2000-ben született. Átváltozás ideje: Kb. I.e.1984. (16 éves)
Kor 16-18 körül.
Nem: nő
Foglalkozás: Utál dolgozni és utálja, ha neki kell elvégezni a “piszkos munkát”.
A karakter tulajdonságai: A világon a legtürelmetlenebb lény, aki valaha létezett. Imádja a francia kultúrát, ahogy festeni is szeret. Igazi gyilkos, szemrebbenés nélkül képes ölni. Imádja a haját tekergetni és sosem jön zavarba. Igazi gyilkoló gép. Bárkit meg tud győzni az igazáról és sosem adja fel. Egyik álma, hogy a világon a vámpírfaj uralkodjon és önmagát tekinti a „királynőnek”. Megállíthatatlan bármiről is legyen szó. Legjobb barátainak azokat tekinti, akik körülbelül annyi évesek, mint ő. Nagyon komoly személyiség a külseje ellenére. Nagyon kevesen ismerik őt, mindenki azt hiszi, hogy Klaus a legidősebb vámpír, de Josephine nála is idősebb, de nem a legidősebb. Általában akibe szerelmes lesz, azt megöli, hogy ne akadályozza őt az álma megvalósításában. Egy kötelék túl erős ahhoz, hogy tönkretegye a több ezer éves munkáját.
Kinézet: A 16 éves teste cseppet sem mutatja idősnek, sőt az ázsiai beütésű arca miatt nagyon az sem látszik, hogy vámpír. Sokan lebecsülik a kis termete miatt. Hosszú, fekete haját mindig kiengedve vagy copfban hordja. Imádja a magas sarkú cipőket és különösen allergiás rá, ha letörik a sarka valamelyiknek. Arca gyönyörű és hosszasan el lehet veszni a tekintetében. Nincs szüksége semmilyen csecsebecsére, hogy kint maradhasson a napfényen, de visel egy gyémántból készült sárkányfülbevalót, ami hátulról indulva feltekeredik a füle köré. Ez megvédi a boszorkányoktól és lehetetlen leszedni róla, hacsak le nem vágják vele a fülét is. Hidegben, fagyban, melegben, kánikulában is egy nagyon rövidszárú rövidnadrágot visel egy fehér ujjatlan toppal. Ez a kedvenc öltözéke és általában másban nem is jelenik meg, kivéve persze ünnepélyeken.

Előtörténet:
Az ő több mint 4000 éves élete alatt nagyon sok mindent tapasztalt meg, vitt véghez és tett tönkre. Kb. I.e.2000-ben született Ázsiában, Kínában. A Sárga-folyó melletti kis falucskában kezdte meg hosszas életét, ami a mai napig is tart. Szegény család egyetlen gyermekeként. E kietlen világon kóborol évezredek óta és szeretne végre nyugalomra lelni, ezért jött Mystice Fallsba is.
Alaric Saltzman

Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTéma: Re: Josephine Jormany   Szer. Jún. 01, 2011 5:55 am

Első eleve nem lehetsz. Ütközik a sorozattal. Elijah és Klaus az Elsők. A lapod több sebből vérzik (szépen megírtad, nem az a baj, hanem túl sok felesleggel töltötted ki, és nem értem, miért pont a Salvatore testvérektől (akik 146 évesek, és te pedig 4000 (WTF?) éveddel) akarsz információt szerezni. ráadásul szerinted a 4000 éves vámpír a legtürelmetlenebb?) ÍRD ÚJRA A LAPOT!
josephine jormany

TémanyitásTéma: Josephine Jormany   Szomb. Máj. 28, 2011 1:22 am

Josephine Jormany

Név: Josephine Jormany (eredeti név: Klaudia)
Születési dátum:
Kb. I.e.2000-ben született. Átváltozás ideje: Kb. I.e.1984. (16 éves)
Kor 16-18 körül.
Nem: nő
Foglalkozás: Utál dolgozni és utálja, ha neki kell elvégezni a “piszkos munkát”.
A karakter tulajdonságai: A világon a legtürelmetlenebb lény, aki valaha létezett. Imádja a francia kultúrát, ahogy festeni is szeret. Igazi gyilkos, szemrebbenés nélkül képes ölni. A legidősebb vámpír a Földön. Ő volt az első. Imádja a haját tekergetni és sosem jön zavarba. Igazi gyilkoló gép. Bárkit meg tud győzni az igazáról és sosem adja fel. Egyik álma, hogy a világon a vámpírfaj uralkodjon és önmagát tekinti a „királynőnek”. Megállíthatatlan bármiről is legyen szó. Legjobb barátainak azokat tekinti, akik körülbelül annyi évesek, mint ő. Nagyon komoly személyiség a külseje ellenére. Nagyon kevesen ismerik őt, mindenki azt hiszi, hogy Klaus a legidősebb vámpír, de Josephine nála is idősebb. Általában akibe szerelmes lesz, azt megöli, hogy ne akadályozza őt az álma megvalósításában. Egy kötelék túl erős ahhoz, hogy tönkretegye a több ezer éves munkáját.
Kinézet: A 16 éves teste cseppet sem mutatja idősnek, sőt az ázsiai beütésű arca miatt nagyon az sem látszik, hogy vámpír. Sokan lebecsülik a kis termete miatt. Hosszú, fekete haját mindig kiengedve vagy copfban hordja. Imádja a magas sarkú cipőket és különösen allergiás rá, ha letörik a sarka valamelyiknek. Arca gyönyörű és hosszasan el lehet veszni a tekintetében. Nincs szüksége semmilyen csecsebecsére, hogy kint maradhasson a napfényen, de visel egy gyémántból készült sárkányfülbevalót, ami hátulról indulva feltekeredik a füle köré. Ez megvédi a boszorkányoktól és lehetetlen leszedni róla, hacsak le nem vágják vele a fülét is. Hidegben, fagyban, melegben, kánikulában is egy nagyon rövidszárú rövidnadrágot visel egy fehér ujjatlan toppal. Ez a kedvenc öltözéke és általában másban nem is jelenik meg, kivéve persze ünnepélyeken.

Előtörténet:
Az ő több mint 4000 éves élete alatt nagyon sok mindent tapasztalt meg, vitt véghez és tett tönkre. Kb. I.e.2000-ben született Ázsiában, Kínában. A Sárga-folyó melletti kis falucskában kezdte meg hosszan életét, ami a mai napig is tart. Szegény család egyetlen gyermekeként, akkor még csak Chiyonak emlegették. Mikor 15 éves lett anyja, Fukamy Akyrou másodszorra megnősült egy titokzatos férfihez, aki nyugatról érkezett hozzájuk és egy vándorutat folytatott. A férfi neve Crolean volt és volt egy fia Klaudiusz. Pontosan fél év telt el, mire Klaudiusz is találkozhatott Josephine családjával és persze az akkor már ott élő apjával. Chiyo tudta, hogy a férfi azért jött vissza, hogy feleségül vegye. Nagyon félt attól, hogy mi vár rá. Amikor a férfi megérkezett a falucskába mindenki fura szemmel méregette a különösen jóképű embert. Éjfekete haján megcsillant a napfény, zöld szemeiből áradt a misztikus vágy. Izmos jobb karján egy tetoválás díszelgett. Nem is tetoválás, inkább bele volt maratva a bőrébe egy különösen csillogó ékkő. Szinte hihetetlen volt, a kő úgy bele volt ágyazva, minta mindig is ott lett volna. Pár nap elteltével kezdték megszokni az emberek a kivételesen jóképű Klaudiuszt. Fél év múlva már csak pár nap volt Chiyo születésnapjáig. Ezt a napot tűzték ki az esküvő időpontjának. Az volt a szokás a faluban, hogy fél évig nem szólhatnak egymáshoz a jegyesek és az esküvő előtti pár napot együtt kell tölteniük átbeszélve az éjszakát. Ez arra volt jó, hogy a fél év alatt ne unják meg egymást, mivel hátralevő életükben örökké együtt kell maradniuk. Josephine nagyon félt, de mikor eljött az idő minden bátorságát összeszedte és bement abba a faházba, ami a falutól párszáz méterre terült el. Amint besötétedett meg is jelent Klaudiusz az ajtóban. Josephine karja remegett a félelemtől. Hiába szokta meg a falu ezt az idegen embert, ő sosem tudta. Mégis valami különös vágyat érzett iránta.
- Ne félj! – mosolyogott a férfi.
- Nem félek tőled! – szorult ökölbe a keze, ahogy a sarokban guggolt. Klaudiusz odaguggolt vele szemben és pár percig farkasszemet néztek egymással.
- Érzem, hogy félsz tőlem, Chiyo! – mondta teljes nyugodtsággal. A lány nem válaszolt, csak túl akart már lenni ezen az egészen. Szemei a karjára meredtek, ahol bele volt égetve egy ékkövekből kirakott minta, még a sötétben is ragyogott.
- A karomat nézed? – még mindig mosolygott. – Tudod, kb. 3000 évet vártam rád.
Josephine szemei kitágultak a szavak hallatán. A szívverése felgyorsult és reflexből felpattanva a kijárat fele vette az irányt. Valami erős megragadta a lábát és az egész teste a fapadlóra csapódott. Minden porcikája remegett, mert érezte valami visszafele húzza a földön. Meleg karok ölelték körbe a derekát és egy kéz az álla alá nyúlt a sötétben. Túl erős volt a szorítás, mégsem okozott fájdalmat, viszont szabadulásra esélye sem volt. A teste a férfi testéhez nyomult és valami meleg ért az ajkaihoz.
- Nem kell félned tőlem! Már mondtam. Nem foglak bántani! Nem fogok sebet ejteni rajtad.
A lány remegése alábbhagyott és a feszülő izmai elengedtek. A férfi enyhített a szorításán.
- Mit akarsz te tőlem? Mi vagy te? – a gyűlölet egyértelműen kivehető volt a lány hangjából.
- Én vagyok az éjgyermekeinek egyike. Megjósoltak nekem és én vártam rád. Azért létezel, hogy az enyém lehess.
- Már megbocsáss, de ezt nem te döntöd el!
- De te sem! – azzal Klaudiusz hanyatt döntötte a lányt és oldalra fordította a fejét. – Ígérem nem fog fájni! – Josephine kis fájdalmat érzett az álla alatt. Vér tört elő a bőre alól, majd erős sötétség. Mikor reggel felkelt a fülébe égve találta azt a sárkányékkövet, de a férfi nem volt sehol. Ekkor kezdődött meg vámpírléte, kb.I.e. 1984 nyarán. 566 környékén Franciaország területére utazott, itt vette fel a Josephine Jormany nevet. 1600 környékén, Pannónia területén élt, majd áthajózott a mai USA földjére. Egyetlen célja a századok során megtalálni Klaudiuszt. Belül nagyon is sokat érzett a férfi iránt, de olyan sok kérdést halmozott fel benne, olyan sok beteljesületlen érzelmet és persze gyűlöletet. 1898-ban visszatért Európába. Elég sok adatot gyűjtött össze az akkora létrejövő vámpírokról, mint még senki. Ahogy, teltek az évek egyre több vámpír jött létre. Biztos volt benne, hogy Klaudiusz még él és valahol ezen a bolygón. Sajnos 4000 év kevés volt hozzá, hogy megtalálja, így 2009-ben eljött Mystice Fallsba, hogy információkat szerezzen a híres Salvatore testvérekről. A legnagyobb kérdés amit valaha feltett magának az volt, hogy miért ő az egyetlen vámpír aki hordja azt a furcsa ékkövet a bőrébe égetve? Vagyis nem is az egyetlen, hiszen ott van Klaudiusz is.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Josephine Jormany   Today at 9:38 am

Josephine Jormany
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal