The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Damon szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Szept. 08, 2011 5:53 am

Amikor megcsókoltam, Elena nem csókolt vissza. Csak állt ott, de nem húzódott el. Éppen, mint amikor Stefan csókolta meg. Ez enyhén zavart. Enyhén? Fel tudtam volna robbanni... Nem tudtam, mire véljem a dolgot, így inkább nem is emlegettem.
- Persze. - feleltem, majd megfogtam a kezét, és elindultunk lefelé. Elena viselkedése nagyon kiakasztott, de próbáltam megőrizni a hidegvérem. Még alighogy összejöttünk, máris veszekedjünk? Nem, azt nem fogom hagyni. Nem akarok vitázni, főleg nem Elenával. Én csak Stefannal szeretek veszekedni, mert oltásokban lenyomom, de Elenát nem akarom megbántani. Így sokkal jobb lenne ezt az egészet elkerülni.

/folyt. Nappali?/
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Szept. 07, 2011 7:26 am

A szerelmem az ágy széléhez jött, és a kezét nyújtotta felém. Óvatosan megfogtam, majd magához rántott, mintha egy apró madár toll lettem volna. - Lemehetünk. - bólintottam, és egy nagyot nyeltem. Nem bírtam azt az álmot kiverni a fejemből!
Átölelt, és én a derekára raktam a kezemet, most nem szorítottam magamhoz, semmi.. Erre megcsókolt! És nem viszonoztam! Elena így gyanút fog fogni! Csak mozdulatlanul ott volt a szám, be volt hunyva a szemem, és összeráncoltam a szemöldökömet. Kinyitottam, majd Damon épp kérdőn nézett rám. - Igen hát persze. - legyintettem a kezemmel. - Akkor lemegyünk? - tereltem el a témát.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Szept. 07, 2011 7:10 am

Elena kissé furán mosolygott rám, biztosra vettem, hogy valami nem oké vele, de nem zargattam. Majd elmondja, ha akarja. Odamentem hozzá, és a kezemet nyújtottam.
- Lemegyünk? - kérdeztem felvont szemöldökkel. Megfogta a kezemet, én pedig felhúztam. Magamhoz öleltem, és egy csókot adtam a nyakára, majd a szájára tértem.
- Szeretlek. - suttogtam mosolyogva az ajkai közé, majd elhúzódtam tőle. Nagyon érdekes fejet vágott.
- Biztos minden rendben van veled? - kérdeztem kissé hitetlenkedő fejjel.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Szept. 07, 2011 6:55 am

Fura hangokat? Jaj ne.. Remélem nem motyogtam álmomban.. - Ööö.. - haboztam egy darabig, és néztem magam elé tátott szájjal. Mégis mit mondjak? Veled, meg az öcséddel álmodtam? Csak néztem a szemébe, és egy eléggé furára sikerült fél mosolyt küldtem feléje. Zavarban voltam, sőt nem is kicsit!
- Jó reggelt. - mondtam én is, majd mikor pont háttal volt nekem. Hazudtam. Legalább így nem látja az arcomat. - Csak egy rossz álom. Már nem is emlékszek rá. - takaróztam be, és az oldalamra feküdtem. Damon-t figyeltem, amint kinyújtja a kezét, a hasizma megfeszült, és felvette magára a pólót.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Szept. 07, 2011 6:07 am

Elena azt kérdezte, miért keltettem fel. Most mit mondjak? Hogy azért, mert furán nyöszörgött?
- Eléggé... fura hangokat adtál ki. Minden rendben? Rosszat álmodtál? - kérdeztem felvont szemöldökkel, majd felkönyököltem, és a szemébe néztem.
- Amúgy jó reggelt. - mosolyogtam rá, és egy puszit adtam a homlokára. Felkeltem az ágyból, és a szekrényhez sétáltam. Kinyitottam, és kivettem belőle egy fehér trikót. Gyorsan magamra vettem, és újra Elena felé fordultam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Szept. 07, 2011 3:33 am

Damon-re néztem furán. Bár nem azért, mert felkeltett, hanem az álmom miatt. Nem is tudom, hogy mi volt. Mármint tudom, hogy mi történt benne, de azt nem tudom, hogy ez mit akar jelenteni?! - Miért keltettél fel? - kérdeztem rekedten, majd megköszörültem a torkomat. Álmosan pislogtam egy párat, majd megdörzsöltem a szememet.
Szólított még a nevemen is, de túl sok dolog kavargott bennem.

A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 07, 2011 6:49 am-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Szept. 06, 2011 6:05 am

Az éjszakám nyugodt volt, és álommentes. Szerencsére. Eléggé kimerített az Elenával való szeretkezés, és meg is nyugtatott. Mindenképpen jó hatással volt rám, ahogy maga Elena is. Nem is tudom, mikor ébredtem fel. Egy ideig még csukott szemmel forgolódtam és pihentem, majd Elena nyöszörgésére lettem figyelmes. Azonnal felpattant a szemem, és kedvesemre emeltem a pillantásomat.
- Kicsim, jól vagy? - kérdeztem kicsit félve, amikor kinyitotta a szemét. - Elena...? - szólongattam, remélve, hogy végre rám figyel. Rám emelte nagy, barna szemét. Próbáltam olvasni benne, de annyi érzelem kavargott benne, hogy egyszerűen semmit nem tudtam kivenni.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Hétf. Szept. 05, 2011 7:20 am

Álom:

Egy fekete hátul mélyen kivágott ruhát hordtam. Épp indultam le a Salvatore ház lépcsőjén. Közben ide-oda tekintgettem. Nem volt jelenleg semmi, majd meghallottam a kopogást az ajtón. Gyorsan szedtem a lábaimat, és odafutottam. Kinyitottam az ajtót, és Stefan volt az. Bájosan rámosolyogtam az egykori szerelmemre. Nem tudtam semmit se kiolvasni a szeméből, de láttam, ahogy végig néz rajtam. Hirtelen a falnak lökött, és heves csókolózásba kezdtünk. A hajába túrtam, és már készültem kigombolni az inge gombjait mire megjelent Damon, és kérdőn lesett ránk. - Szia édes. - súgtam feléje, és lelöktem magamról Stefan-t. Egy csíkban végig húztam a barátom mellkasán az ujjamat, és huncutul lestem rá a szempilláim alól. - Beszélnünk kell. - hagyta el az alábbi mondat kedvesem száját. - Hát beszéljünk. - tettem csípőmre a kezemet, és mindkét fiúra ránéztem. - Kövessetek. - húztam ki a hátamat, és elindultam előre. A magassarkúm kopogására hallgattam, majd a nappaliba sétáltam be. Arrébb mentem. - Üljetek le. - intettem a kanapé felé. Leültem a szemben lévő asztalra, feltéve a lábamat, hogy hadd gyönyörködjenek rajta. A hajamba túrtam, és kajánul mindkettőjükre rá mosolyogtam. - Az igazság az, hogy.. én mindkettőtöket szeretlek. - néztem rájuk komolyan. - Nem értem, hogy miért kell ennyit veszekednetek rajtam. Hisz nem vagyok a tulajdonotok. Tudtok osztozni is. Mi hárman olyan jól ellenénk. - álltam fel a helyemről megigazítva a ruhámat. Damon-re másztam közben ő elkezdte csókolgatni a nyakamat, majd magamhoz rántottam Stefan-t, és szenvedélyesen megcsókoltam. Majd most a másik Salvatore-t kezdtem el csókolgatni. Elengedtem őket, mire egymásra néztek, újra rám, és mindkét oldalról a nyakamba haraptak. Hangosan elkezdtem sóhajtozni.

Valóság:

Arra lettem figyelmes, hogy valaki szólogat. "Kicsim jól vagy?" Egy számomra ismerős hang volt. Kinyitottam a szememet, és kíváncsian felé fordultam.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Hétf. Szept. 05, 2011 5:57 am

Elmosolyodtam, és bekentem az egész testét a tusfürdővel. Láthatóan nagyon élvezte. Aztán magamat is megmostam, majd a habot leöblítettük. Elena kiszállt, és magára csavart egy törölközőt, majd átment a hálóba. Én is hamar kiszálltam, és követtem. Elena addigra már az ágyban feküdt, és szuszogott, valószínűleg már alszik. Egyem a szivét, de aranyos. Én is magamra kaptam egy nadrágot, majd befeküdtem mellé. Átkaroltam, és magamhoz húztam, vigyázva, hogy ne ébredjen fel. Lecsuktam a szemem, és én is hamarosan elaludtam.

//Befejezett//
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Hétf. Szept. 05, 2011 5:50 am

Huncutul rámosolyogtam, de nem tudtam felelni, mivel ajkunk újra egymásra találta. Amit persze egyáltalán nem bántam, sőt.. Mikor elengedett, mélyen a szemébe néztem. - Benne lennék. - jelentette ki szélesen elmosolyodva, megmutatva a fogam fehérjét.
Bekente az egész testemet, majd lemostam. Nagyon élveztem az egészet, ahogy fantasztikus kezei bejárják a testemet. Kiszálltam a fürdőből, egy törölközőbe csavartam magamat, majd Damon szobájába mentem. Kinyitottam a bőröndömet, és pont szerencsémre a legtetején volt a pizsama nadrágom, a felsőmmel. Gyorsan felvettem, majd bebújtam az ágyba. A mellkasomig felhúztam a takarót, és magzat pózba feküdtem. Nem bírtam megvárni szerelmemet, hisz nagyon fáradt voltam. Alig bírtam nyitva tartani a szemeimet. Hamar lecsukódtak, és mély álomba merültem.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Hétf. Szept. 05, 2011 5:24 am

Elena lemászott a földre, hogy a saját lábán álljon. Egy kicsi megszédült, de azért rendben volt. Finoman megcsókolt, amit én viszonoztam. Érdekes módon nem vágytam egy újabb menetre, vagy egy szenvedélyes csókra. Most ez a romantikus gyengédség játszott nálam, remélem, nála is.
- Persze. - feleltem mosolyogva. Megnyitotta a vizet, a rózsából pedig elkezdett csorogni a meleg víz. Gyorsan adtam szerelmemnek egy csókot, majd levettem az egyik tusfürdőt a kispolcról. A tenyerembe nyomtam, majd ránéztem huncut mosollyal.
- Szeretnéd, hogy én mossalak meg? - kérdeztem hatalmasat vigyorogva, majd újra megcsókoltam, mielőtt leszidhatna, hogy milyen tapintatlan tuskó vagyok. Bár biztos vagyok benne, hogy ő is élvezné. Teljesen biztos.

/bocsi szar rövid lett, nem vagyok formában :S/
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Szept. 03, 2011 6:51 am

Tudtam, hogy már csak pár lökés hiányzik, és eljutunk a csúcshoz. Damon-ön is látszott, hogy mennyire élvezte. És igen elértük a mennyországot. Éreztem, ahogy a testem megfeszült, majd egy halk sikoly hagyta el a számat, és elernyedtem karjaiban. A vállára hajtottam a fejemet, és kapkodtam a levegőt. Érzelmesen átöleltük egymást. Soha nem szerettem még jobban. Annyira örülök, hogy visszakaptam az emlékezetem nagyját. Bár kíváncsi lettem volna, hogy Stefan ki használja-e azt a helyzetet, hogy tudatlan vagyok, vagy nem. Én bizonyára nem nézem ki belőle, de ki tudja..
Damon elengedett, és végre a saját lábaimra tudtam állni. Kicsit szédültem, hamar szerelmembe kapaszkodtam. Egy gyengéd csókot leheltem ajkára, majd beállítottam a vizet, és elkezdett folyni a zuhanyrózsából. - Akkor most mehet a tusolás? - vontam fel a szemöldökömet, és elmosolyodtam.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Szept. 03, 2011 6:40 am

Minden egyes Elenával töltött perc felülmúlhatatlan. Mintha vele megtaláltam volna önmagamat... Azt a Damont, aki 1864 előtt, az átváltozás előtt voltam. Nem egy ripper, nem egy gyilkos. Bár nem szeretnék papucs lenni... Azért megvan még minden bennem, ami vámpírként volt, de egyre jobban kezdek... emberi lenni. És ez egy picit meg is ijeszt. Egyre erősebb és gyorsabb lett a tempó, és én már éreztem a végét. Eddig Elena volt a leggyorsabb, aki képes volt eljuttatni a csúcsra. Vajon ez érzelmi kérdés, vagy azért, mert olyan ellenállhatatlanul szexi? Nem, ugyanúgy néz ki, mint Katherine, de rá mégis jobban felizgulok. Akkor a szerelem miatt... Ez még jobban megrémít.
Löktem rajta még párat, majd éreztem, hogy Elena teste megfeszül a karjaimban, majd elernyed. Ez is elég érdekes, hogy ugyanabban a pillanatban jutunk el a csúcsra. De most nem ezzel kellene foglalkoznom. Magamhoz öleltem, de most nem szorítottam, és nem olyan szenvedélyesen öleltem, mint szex közben. Ez az ölelés érzéki volt, és gyengéd.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Pént. Szept. 02, 2011 9:28 am

Erősen a hajába túrtam, és még közelebb húztam magamhoz, amennyire csak lehetett. Mikor a nyakamra tért szinte állandóan sóhajtottam. Ahogy a puha szája a bőrömet súrolja. Mennyei érzés.. Egyre jobban gyorsított a tempón, és éreztem már a saját heves szívdobogásomat is!
- Annak örülök. - nyögtem, és megfogtam az arcát, majd szenvedélyesen megcsókoltam. Éreztetni akartam vele, hogy Ő számomra nekem mennyire fontos, és mennyire szeretem. Csak hát sok bökkenő is van a kapcsolatunkba, pl. ott van Klaus. Ha engem.. esetleg elrabol, vagy rosszabbik esetben megöl, bele se merek gondolni, hogy Damon mit csinálna utána. De most ne ezen agyaljak, hisz épp szerelmeskedek a párommal, és elég fura, hogy most Klaus-on jár az eszem.
Többször is felnyögtem izgalmamban. Alig várom, hogy ezt a pár napot, vagy esetleg hetet itt a Salvatore birtokban tölthessem, mert legalább most kiderül, hogy egymásnak vagyunk-e teremtve Damon-nel.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Pént. Szept. 02, 2011 8:47 am

Olyan szenvedéllyel csókolóztunk, amivel eddig soha. Annyira fel voltam pörögve, hogy nem is bírtam magammal, és láttam, hogy Elena is így van vele. Kezeim az egész testét bejártál, mindenhol. Közben néha-néha elszakadtam az ajkától, és a nyakát kényeztettem, majd újra visszatértem egy szenvedélyes csókra. Közben folyamatosan löktem őt, nyögések közepette.
- Nem lesz. Soha nem lesz. - feleltem suttogva, bár inkább hangzott nyögésnek, mint rendes beszédnek. Annyira szerettem Elenát, hogy azt elmondani sem tudom. Ez egy teljesen ismeretlen terültet számomra, sosem éreztem még így senki iránt. Katherine-t csak szerettem... Elenába viszont szerelmes vagyok. Azt hiszem. És biztos vagyok benne, hogy ez így is fog maradni, örökre. Az már csak rajta múlik, hogy mennyi is az "örökre". Talán csak néhány évtized... Ha nem akar átváltozni, akkor meg fog halni előbb utóbb. Én pedig követni fogom, mert nélküle az életem semmit sem ér. Ugyanúgy ripper lennék, mint amikor Katherine-t hiányoltam. Így értelme sem lenne élni, tudva, hogy Elenát nem kapnám vissza.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 31, 2011 7:07 am

A bugyim hirtelen lekerült rólam, és Damon erővel, de azért vigyázott rám a falnak nyomott, s egyből belém hatolt. Egy hangos nyögés hagyta el a számat. A csempe hideg volt a hátam mögött, de a víz pedig jó meleg, így nem fáztam. Megcsókolt. A szenvedélyességből fokozatosan egyre vadabbá vált a csókunk, a nyelveink csak úgy táncoltak egymással. A hátán pihent a kezem, és néha belemartam. Nagyon jól esett. Ismét kihasználta a gyenge pontomat, vagyis az ujja begyét végig húzta az oldalamon. Beleborzongtam, és egy mosolyra húztam a számat. Ismét egy olyan pózba keveredtünk, mint kint a szekrényénél. A vállánál megfogtam közelebb rántottam magamhoz, és vadul megcsókoltam. Teljesen más oldalamat hozza ki. - Én is. Sose legyen kétséged efelől. - mondtam kapkodva a levegőért. Időközben a számat egy-egy kéjes nyögés hagyta el.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 31, 2011 6:59 am

Elvigyorodtam a válaszán, majd letéptem róla az utolsó ruhadarabot is. Eszméletlen gyorsasággal a falnak nyomtam, és azonnal beléhatoltam. Jólesően felnyögtem, és hallottam, ahogyan ő is. Szenvedélyesen megcsókoltam, és végigsimítottam az oldalán. Beleborzongott az érintésembe. Bár lehet, hogy csak a hideg csempe miatt... Mindkét lábát felemeltem, és a csípőm köré fontam, hogy minél közelebb lehessek hozzá.
- Szeretlek. - súgtam neki, miközben újra és újra löktem rajta.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 31, 2011 6:46 am

Elkezdett a zuhanyzó felé húzni, majd beálltunk alá. A nadrágom már most csupa víz volt. Szélesen elvigyorodtam. Damonnel az élet vad. - Hmm.. a rabszolgád vagyok. Azt tehetsz velem, amit csak akarsz. - súgtam huncutul az ajkára, majd megcsókoltam szenvedélyesen. Lekerült rólam a melltartó, majd a nadrágomat próbálta rólam leszedni. Egy kicsit szenvedett, majd attól is megszabadultam.
- Hát persze. Miért ne élvezném? - vigyorodtam el kajánul. A nyaka köré fontam a karomat, és még közelebb léptem hozzá, amennyire csak tudtam. Damon nagyon beindította a fantáziámat, siessen már annyira akarom őt. Ez egyáltalán nem úgy hangzik, mintha én lennék, de a szerelmem ezt váltja ki belőlem.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 31, 2011 6:31 am

- Dehogynem. - mondtam vigyorogva, és elkezdtem hátrálni a zuhanyzó felé, őt is magammal húzva. Nem zavart, hogy nadrág is van rajta, majd megszabadítom tőle. Behúztam a zuhany alá, és magamhoz szorítottam.
- Na? És most mit csináljunk? - kérdeztem vigyorogva, majd megcsókoltam. Végigsimítottam a hátán, és kikapcsoltam a melltartóját, amit le is vettem róla. Aztán a nadrágja gombjával kezdtem babrálni. Szerencsére hamar megadta magát, és lecsúszott róla, így már csak a bugyijától kell megszabadítanom. De azt majd később.
- Élvezed, Kicsim? - kérdeztem vigyorogva.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 30, 2011 1:12 pm

- Ööö.. - kezdtem el zavartan még mindig kábultan a látványtól. Egy szó ismétlődött a fejemben: Nagy, nagy, nagy..
Megráztam a fejemet, és mély levegőket szívtam be. - Bocsi. - kértem tőle elnézést. - Mindjárt jobban leszek.. - motyogtam, de magához húzott. - Ááá. - kezdtem el nevetni. - Vizes leszek!! Csatlakozni? Én? Nem, nem nem Damon. - vigyorogtam. Még Stefan-nel se fürödtem együtt, bár Damon-nel az élet teljesen más..
- Persze csakis. - néztem rá összeszűkült szemekkel, de egyből megbékéltem mikor adott nekem egy csókot. De azért belekokszoltam a mellkasába. Bár.. egyszer élek. És ha Klaus értem jön, és megöl legalább Damon-nek legyen pár szép emléke rólam. - Na mikor megyünk be? - néztem rá huncutul, és most én álltam lábujjhegyre, hogy megcsókolhassam.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 30, 2011 1:05 pm

Hallottam Elena lépteit, és elégedetten elvigyorodtam. Bejött, és amikor meglátott, eltakarta a szemét.
- Elena, láttál már így. Csak nem gondold, hogy megsértődtem? - kérdeztem, és nevetni kezdtem. Kimásztam a zuhany alól, de a vizet nem zártam el. Úgy érzem, még szükségünk lesz rá. Odaléptem Elenához, és magamhoz húztam.
- Miért nem csatlakozol te is, Szívem? - kérdeztem kaján vigyorral, és nagyon büszke voltam magamra, amiért átvertem.
- Ilyen az, amikor Damonnel játszadozol. Ugye te is jól szórakoztál? - kérdeztem vigyorogva, és ismét nevetni kezdtem. Gyors megcsókoltam, mielőtt a képembe vághatná, hogy milyen egy elvetemült és gonosz vámpír vagyok.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 30, 2011 12:58 pm

- Hogy, mi? - vigyorogtam. Mikor felállt az ágyból döbbenten néztem utána. Hát nem értette a viccet, miért kell egyből megsértődni? Nem válaszoltam neki semmit. Hátradőltem, és a mennyezetet kezdtem el bámulni. Bocsánatot kéne kérnem tőlem. Felkeltem az ágyból, és lábujjhegyen halk léptekkel elkezdtem a fürdőszoba felé indulni. Az ajtó egy kis résre volt hagyva, így gyorsan belopództam. A víz folyt, megfordultam, és egyenesen Damon-nel találtam magam szembe, és semmi sem takarta őt. És megláttam... Kitágultak a szemeim, és nagyra nyitottam a számat. Hirtelen elfordultam eltakarva a kezemmel a szememet, de még mindig nem tudtam felfogni a látványt. - Bocsi. - motyogtam.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 30, 2011 12:45 pm

Elena végigcsókolta az egész testemet, de a hasam aljánál megállt. Gonosz boszorkány!
- Ha tudnád, hogy. - nyögtem, majd felsóhajtottam. Elena gonosz kis játékot űz, de végül úgyis én nyerek. Ebben biztos voltam. Amikor azt mondta, nem kaphatom meg, úgy döntöttem, én is beszállok. Leemeltem magamról, majd kimásztam az ágyból.
- Ha nem, hát nem. Megyek lezuhanyozni, ha keresnél. - mondtam nemtörődöm hangon, majd átsétáltam a szoba túloldalán lévő fürdő bejáratához. Még visszapillantottam Elenára a vállam felett, majd beléptem a fürdőbe. Már éreztem, hogy ez izgalmas lesz. A zuhanyzóban csinálni a legjobb. Megnyitottam a zuhany csapját, ledobtam a nadrágomat, és beálltam a csorgó víz alá. Kíváncsi voltam, Elena vajon követ-e.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 30, 2011 12:37 pm

- De, de bántani foglak. - kuncogtam halkan. - Mégis mivel kezdjek? - suttogtam felvont szemöldökkel, és közelebb hajoltam hozzá. Talán egy kis kínzás az tökéletes lenne.. Kezeimmel még mindig hátra szorítottam az övét, hogy eszébe se jusson kiszabadulni. Apró csókokkal leptem be egészen a nyakától, a hasa aljáig. Lassan, közeledtem egyre lejjebb.
Már hallottam szerelemem elégedett sóhaját. Lejjebb is mennék, de majd máskor, amikor csak kettesben vagyunk, hisz mégis csak vannak szomszédjaink. - Akarsz mi? - néztem rá vigyorogva. A hajamba túrtam, hátrasöpörtem a tincseket az arcomból. Közel hajoltam a szájához, és megfogtam a vállát. Felhúztam magamhoz. Szinte majdnem egy derékszögbe ült. Közeledtem hozzá, mintha megakarnám csókolni, majd visszalöktem az ágyra. - Csak nem kaphatsz meg. - kacsintottam rá.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 30, 2011 12:17 pm

Olyan szenvedéllyel csókolóztunk, amilyennel még soha. Szerintem Stefant sosem csókolta meg így... Biztos csak ilyen tutyimutyit szexeltek, afféle "berakom-kiveszem" alapon. Szegény Elena biztos nem tudta rendesen kiélni magát... Most velem megteheti.
- Én is szeretlek. - suttogtam neki vissza, majd újult erővel csókoltam végig a nyakát és az arcát. Hirtelen én lettem alul, a kezeimet pedig leszorította. Rávigyorogtam, majd ijedt képet vágtam.
- Jaj ne! Csak ne bánts! - könyörögtem neki, majd elnevettem magam. Könnyedén fordíthatnék a dolgokon, de úgyis olyan unalmas volt eddig, most legalább játszunk egy kicsit. Kíváncsian vártam, hogy mivel rukkol elő az én Elenám. Vajon neki is olyan mocskos fantáziája van, vagy tényleg el fog fenekelni? Remélem valami izgit talál ki, és valami olyat, amit mindketten élvezni fogunk. Bár Elenával én mindent élvezek.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Today at 5:06 pm

Damon szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Damon szobája
» Damon szobája