The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Damon szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Stefan Salvatore

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:24 am

Meglepett a fájdalmas vissza csapás, de nem lepődtem meg. Míg a falhoz voltam szorítva. Hírtelen lépteket hallottam. Az illatból egyből tudtam, hogy egy ember és még nagyon is csábító volt. Amint belépett az ajtón az illat még erősebb lett. Szemeimnél az erek megduzzadtam és a fogaim előre törtek. Egyenesen a lányra néztem és megállás nélkül kiszabadultam Damon szorításából. Egyből a lány háta mögött voltam és bele mélyesztettem a fogaimat. Természetesen egyből felsikított. Élvezettel szívtam a vérét.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:16 am

/Elena szobája/

Leparkoltam, s kiszálltam a kocsiból, erősen becsapva magam után. A házhoz rohantam és szerencsémre, nem volt bezárva, így bementem, s felfutottam az emeletre. Damon szobájából jött a zaj, s berontottam az ajtón.
Épp Stefan a falnál volt, Damon odaszorította. - Damon álljál le!! - kiabáltam vele, nem törődve, hogy alig pár nappal ezelőtt, vele hemperegtem, az ágyában, ami csak pár lépésnyire van tőlem.
Még nincs késő! Tudtam, hogy el kell jöjjek. Egy karó és véget ér egy élet. Ezt semelyikőjüknek nem kívánom.

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:13 am

- Hú, öcsi, te vért ittál! Gratulálok! Legalább a nyuszik megnyugodhatnak, és Bambi sem fog lázadást szítani ellened! - mondtam vigyorogva, bár kissé nehezen jöttek a szavak a szorítása miatt. Megragadtam egyik kezét, és lefejtettem a nyakamról.Elég nagy erőfeszítésbe került, de végül sikerült. A térdemmel gyomron rúgtam, majd kicsavartam a kezét, és a falhoz szorítottam.
- Ne legyen olyan nagy a szád, Stefan! Pár zacskó vértől még nem leszel erősebb nálam! - mondtam mérgesen.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:08 am

- Még, hogy én betojni tőled, na, ne nevettess. Kapsz, még ha kérsz. - mondtam és azzal ismét egy gyors tempóval megragadtam a torták csak most nem hajítottam el sehova. Míg egyre erősebben szorítottam a nyakát egy üres tasak esett le a földre. A fenébe rájön, hogy hogyan vagyok most ilyen erős, na de mindegy.
- Na Damon még mindig nagy a szád? Vagy szeretnéd folytatni? Nem is tudom, hogy ki járna rosszul, de szerintem te lennél az. - mondtam és egy gonosz mosolyt ejtettem. Nem ilyen szoktam lenni, de vér, amit kényszer miatt fogyasztottam el teljesen elvette az eszemet.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:01 am

- Jólvan, hagyjál már! - intettem le mérgesen, majd próbáltam újra elaludni, de ekkor nekicsapott a falnak.
- Hogy mennél el a... - kezdtem mérgesen, de ekkor láttam, hogy elindult felém. Gyorsan felálltam, és rá néztem.
- Mi van? Csak nem játszod a nagyfiút? Na, gyere, verekedjünk! - mondtam, majd boxmozdulatokkal adtam hangsúlyt a szavaimnak.
- Na, mivan? Beszartál, öcsi? - kérdeztem, már teljesen éberen.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 10:55 am

- Na igen persze te a részeg, ismerlek már annyira Damon, hogy ezt hazudtad neki. Egy cseppet se változtál te és Elena teljesen más, mint Katherine, de te ezt nem érted meg. - feleltem idegesen. Eközben még hátat is fordít nekem ezzel teljesen felment a pipám.
- Na jól van te akartad. - mondtam és egy hirtelen mozdulattal megragadtam a nyakát és a falhoz dobtam.
- Na akkor így már figyelni fogsz rám. - kiabáltam és lassú léptekkel mentem felé.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 10:46 am

Lassan jutott el a tudatomig, hogy mit is beszél. Ohh, persze. Leitattam, aztán megdugtam. A kis Elena nagyon elferdítette a sztorit, de nem nagyon érdekelt.
- A kis barátnőd nem is különbözik annyira Katherine-től, mint gondolod. - mondtam, majd ásítottam egyet, és átfordultam a másik oldalamra. Stefan az átlagosnál egy kicsit idegesebb volt, de ezt betudtam annak, hogy a barátnője megcsalta velem.
- Amúgy meg mire ez a nagy kiakadás? Részegek voltunk, és ennyi. Felejtsük el. - mondtam, háttal fekve neki.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 10:43 am

Úgy mentem be Damon szobájába, hogy szinte betörtem az ajtót és még neki állt feljebb. Igen csak álmos feje volt, de nem érdekelt.
- Ó bocsánat tán én is itt lakom ahogyan te! És nem nem mondtad ezért is fáradtam be! - mondtam felháborodottan az emberi vér kicsit a fejembe szált ezért még utálatosabb lettem.
- Elég érdekes, hogy elmegyek vadászni és te egyből leitatod Elenát és utána meg az ágyba vitted. Mondhatom szép kis testvér vagy, de ez nem számít. - feleltem karba tett kézzel és gyors az ágya mellé álltam.
- Ezt még is, hogy merészelted meg tenni vele? - kérdeztem felháborodva.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 10:33 am

Az Elena-val való beszélgetés utána azonnal hazajöttem, és bedőltem az ágyra. Csak gondolkodtam, és az este minden egyes pillanatát felidéztem újra, és újra. Közben mosolyogtam. Nem sok idő múlva elaludtam. Nem álmodtam semmit, bár az ébredés nem volt valami kellemes. Kicsapódott a szobám ajtaja, és lábak dübörgését hallottam. Hunyorogva kinyitottam a szemem, és a vendégemre néztem.
- Stefan...? - kérdeztem lassan felülve. - Mi a szart keresel itt? Mondtam, hogy bejöhetsz? - tettem hozzá kissé ingerülten.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 03, 2011 5:41 am

Gyorsan átmentem a társalgóba, ahol felvettem a felsőmet. Minden sötét volt, az összes függöny behúzva, az egyik sarokba ott voltak az üvegszilánkok. Kezdett minden beugrani. - Ohh Elena, mit tettél? - leültem a kanapéra és a fejemet fogtam, közel voltam a síráshoz, de Damon teljesen elszédített. Vele minden olyan vad, olyan őrjítő. De Stefan-nal meg szép és ő belé meg szerelmes vagyok. Akkor hogyan tehettem egy ilyet. Kezdek Katherine lenni, bár ő saját akaratából.. Én meg csak ittas voltam.
Körbenéztem, mindenem meg volt. Még a cipőmet megkerestem felhúztam, s lesétáltam a nappaliba.

/folyt. Salvatore panzió, házának egyéb részei/

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 03, 2011 5:34 am

Szavai hallatán felnevettem. Tudtam, miért csinálja ezt.
- Ugyan, Elena! Te is tudod, hogy én sokkal többet ittam. Ráadásul csak azért mondasz ilyeneket, mert nagyon is jól tudod, hogy igazam van. Tégy, amit jónak látsz. Én legalább őszinte vagyok önmagamhoz. - mondtam, azzal otthagytam a szobában. Lesétáltam a nappaliba, de biztos voltam benne, hogy nem fogja ennyiben hagyni. És biztosan nem fog rám hallgatni, és nem is fogja beismerni, hogy ő is benne volt. De nembaj. Én legalább tudom.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 03, 2011 5:28 am

- Azt tudom.. - mondtam elgondolkozva.. Pár homályos részlet a tegnapi estéről kezdett eszembe jutni. Időközben felvettem a bugyimat, meg a melltartómat is megtaláltam. Damon odadobta nekem a nadrágomat, mindkét ruhát felvettem, egyedül a felsőm hiányzott. A fal.. a társalgóban, hát persze ott hagytam!
Mikor gonoszan Damon-re pillantottam, akkor fedeztem fel, hogy semmi sem takarja el izmos, kidolgozott testét, amit még tegnap csókokkal hintettem be. Beleborzongtam most, hogy visszaemlékeztem. - De ezt megfogod bánni. - vágtam vissza. - De Te vámpír vagy, én ember. Neked nagyobb a tűrőképességed. - mondtam már szinte ordítva. Ezt hozza ki belőlem.. - Damon, te aljas állat. - csak úgy köptem a szavakat. - Soha többé nem akarom, hogy a közelembe jöjjél. - tekintettem rá szúrósan. Ha elmondom Stefan-nak, őszinte leszek hozzá.. de ki tudja, hogy mit fog átélni, de ha nem.. boldogok leszünk, de én fogok szenvedni a bűntudattól.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 03, 2011 5:19 am

Sóhajtottam egyet. Tényleg semmire nem emlékszik. Na, nem baj, majd felfrissítjük az emlékezetét.
- Elena, tudod, hogy történt? Ideges voltál, erős piát kértél, amit meg is kaptál! Mindketten részegek voltunk, így történt. - mondtam, majd magamra kaptam az ingemet, de nem gomboltam be. Had nézze csak a mellizmaimat és a kockákat a hasamon.
- Szerintem én semmit nem fogok megbánni. Szólsz Stefan-nak? Ne feledd el, hogy a szexhez két ember kell. És az egyik te voltál, és mint mondtam, részegek voltunk. Szóval ugyanannyira hibás vagy, mint én. Hiába szólsz Stefannak, a lelkébe fogsz gázolni. Szerintem jobb, ha erről nem tud. De ha te össze akarod törni a pici szívét, akkor rendben. - mondtam, és felvettem a földről a nadrágját, amit odadobtam neki.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 03, 2011 5:14 am

- Mi? Aha persze.. én saját magamtól sose tettem volna ilyet. - túrtam bele a hajamba idegességemben. Felállt, így hátulról tisztán láttam mindent, egy másodpercre elbambultam, majd visszatértem a valóságba. - Damon Salvatore.. ezt nagyon megfogod bánni, hogy tehetted ezt? - csavartam magam köré a takarót és felkeltem, kutatva a ruháimért.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 03, 2011 12:50 am

A pihentető alvásból női sikolyra ébredtem. Pár másodpercig nem tudatosult bennem, aztán rájöttem, hogy Elena visít. Felültem az ágyban, és ránéztem. Teljesen meztelen volt. Lassan kezdett derengeni a tegnap este, de azért a nagy része még homályos volt.
- Elena, nem sok mindenre emlékszem, de arra nagyon is, hogy nem tiltakoztál! - mondtam elnyomva egy ásítást, majd felkeltem az ágyból nem zavartatva magamat, és felhúztam a nadrágomat.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:26 am

Egyre gyorsabb lett a tempó, s egyre hevesebben dobogott a szívem, meg a nyögések száma is megnövekedett. Már alig pár lökés választ el minket a mennyországtól és jól tippeltem. Testem megfeszült, s egy kéjes nyögés hagyta el a számat. Ismét a nyakamba temette a fejét, majd mellém feküdt, átkaroltam, s a hátamat kezdte el simogatni. Nagyon gyorsan vettem a levegőt és nem tudtam megszólalni. Olyan vidám volt a mai nap, bár nagyon álmos vagyok. Nem kellett sok hozzá, hamar lecsukódott a szemem, s álommanó magával ragadott.

Reggel.
A függöny egy résén beszivárgott a nap, és pont a szemembe sütött. Fájt a fejem.. ezerrel, mi történhetett tegnap? Épp szerelmemet Stefan-t karoltam át, annyira szeretem őt, bármit megtennék érte. Már nem bírtam tovább a napfényt, így kinyitottam a szememet, s Stefan felé fordultam, de nem őt láttam! Hanem Damon-t. Magamra néztem, nincs rajtam felső.. csak a takaró takar el minket. Hogy én? És Damon? Együtt? Hogyan? Elkezdtem sikítani, amire Damon felriadt, s felült. Magamra kaptam a takarót. - Damon, te perverz állat. Mit tettél??? - kérdeztem tőle kiabálva, egyben pánikozva. És én mit tettem.. a drága Stefan-ommal..

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:22 am

Egyszerűen nem tudtam leállni. Egyre gyorsabb tempót vettem fel, egyre keményebben mozogtam benne. Éreztem már, hogy nem vagyok messze a gyönyörtől, ahogy Elena sincs. A végén nagy hajszába kezdtem, majd amikor Elena elernyedt a karjaimban, én is követtem őt. Fejemet újra a nyakához hajtottam, és halkan szuszogtam. Lefordultam róla, és magamra húztam, majd a hátát kezdtem simogatni. Még egy ideig hallottam, ahogy egyenletlenül veszi a levegőt, és össze-vissza ver a szíve, majd mindkettő egyenletes lett, és halkan szuszogni kezdett. Elmosolyodtam, majd lehunytam a szemem és én is álomba merültem.

A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Aug. 02, 2011 11:49 am-kor.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:06 am

Nem akarta megizlelni a véremet, de nem is bánom.. majd később. Nagyon hamar lekerült rólunk az alsónemű, majd belém hatolt. Egy nyögéssel jeleztem elégedettségemet. Tüzes, vadító volt. Lökött rajtam egyet, ami egy hangosabb nyögéssel járt. A kezem a hátán pihent, s néha belekarmoltam egyet, persze óvatosan.
Majd beletúrtam a hajába, s megcsókoltam. Nem tudtam betelni az ajkával.. Azokkal a szép, formás ajkakkal.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:02 am

Azt suttogta "Harapj meg!". Nagyon akarta. Megízlelni a vérét, a finom, édes, vörös vérét. De nem. Most nem azért vagyunk itt. Nem iszok a véréből.
- Nem. - suttogtam a fülébe, majd sietve megszabadítottam magunkat az alsóneműtől, és beléhatoltam. Nem túl keményen, de nem is Stefan módra. Ez legalább eltereli a figyelmemet az ereiben lüktető vérről, ami annyira csábít...
Egy aprót löktem rajta, mire felnyögött, ahogy én is. Fejemet a nyakába temetettem, úgy mozogtam benne.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:52 am

Hirtelen alá kerültem. - Ohh Damon, de vad valaki. - tettem meg a megjegyzést, s le is szedte rólam a saját nadrágomat, amit persze nem bántam. A szoba másik sarkába hajította. Vadul megcsókolt, nyelvünk táncra perdültek és egy kicsit megemelkedtem, hogy kitudja kapcsolni a melltartópántomat, de egyből sikerült. Azt is edobta. Már csak az alsónemű választ el minket a testi gyönyörtől. Most ismét a nyakamra tért, s olyan jól csókol.. - Harapj meg.. - súgtam neki.

A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Aug. 02, 2011 12:34 pm-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:47 am

Ahogy a nadrágomhoz ért, nem bírtam magammal. Aztán amikor benyúlt az alsógatyámba, minden borult. Magam alá gyűrtem, és egy gyors mozdulattal leszedtem róla a saját nadrágját. Fölé hajoltam, és megcsókoltam. Szenvedélyesen, vadul, de vigyázva. Benyúltam alá, és a hátát végigsimítva kerestem a melltartópántját. Amikor megtaláltam, azonnal kikapcsoltam. Volt már gyakorlatom, nem is kevés, így szinte azonnal elpattant. Lehámoztam róla, majd a nyakát kezdtem csókolni.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:40 am

Újra visszatértem finom ajkához. - Kellesz nekem. - súgtam az ajkára, s kezeim egyre lejjebb vándoroltak. Kikapcsoltam az övét, a többi már az ő dolga. Így is tette, lerúgta magáról a farmerjét, persze segítettem én is neki.
Tovább csókolgattam, azokat a csodás ajkakat, közben a kezem bejárta az egész, izmos felsőtestét. Végre elértem a "vigyázzban álló katonát", s benyúltam az alsógatyájába. Éreztem, ahogy a teste megfeszül és mikor a nyakát csókolgatom, akkor folyton nyög, vagy sóhajt, de állandóan visszatérek az ajkához. Annyira jó..

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:26 am

Hagytam, hogy fölém másszon, hisz neki is kell hagyni egy kis irányítást. Nem bántam meg. Először a nyakamat, majd a hasamat halmozta el csókokkal. Felnyögtem, és csak feküdtem. Hagytam, hogy azt csinálja, amit akar. Annyira jó érzés volt, ahogy hozzám ért, ahogy csókolta a testemet. Minden, amit ő okozott, maga volt a gyönyör.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:22 am

/Salvatore panzió/

Behozott a hatalmas, tágas szobájába, ahol eddig csak egyszer, vagy kétszer voltam.. Igazából, csak egy hatalmas nagy ágy van a közepén, amit most ki is fogunk használni.
Lefektetett az ágyra, s a nyakamat, majd a mellemet kezdte el kényeztetni. Hirtelen rámásztam, s magam alá gyűrtem. A csípőjére ültem. Hátrasöpörtem a hajamat, majd lehajoltam hozzá, s most én kezdtem el csókolgatni a nyakát, hasát.

Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Hétf. Aug. 01, 2011 10:19 pm

ÚJRAINDUL A TÉMA! VAGYIS A RÉGI BESZÉLGETÉS LEZÁRT!!
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Today at 5:05 pm

Damon szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Damon szobája
» Damon szobája