The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Damon szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Márc. 20, 2011 1:25 am

Először felültem, nyeltem és próbáltam eldönteni, mit is érzek valójában. Elenat néztem, képtelen voltam másra koncentrálni, sose gondoltam volna, hogy pont ilyen körülmények között fog a szobámban aludni, ennél jóval kellemesebb előzményeket szántam az itt alváshoz. Önző módon valahol örültem annak, hogy Caroline megharapta Elenat, sőt, ha Katherine nem tér vissza és nem változtatja át Carolinet, erre az éjszakára esélyem sem lett volna, tehát végül is, Katherinenek köszönhetem, hogy Elenat a karjaimba űzte. Remélhetőleg emiatt majd nagyon-nagyon dühös lesz és nagyon-nagyon fogja ez zavarni. Egy kis bónusz öröm. Őgy tűnik, a vámpírok istene végre letekintett rám, vagy Fortuna fogadott kegyeibe. Bégül is, mindegy, a lényeg, hogy megtörtént.
- Mégis mit csinálnánk? - kérdeztem huncut mosollyal. Elkaptam a csuklóját és közel húztam magamhoz, másik kezemnek az ujjait a válla köré fontam és úgy tartottam az ágyon. Ott ültünk egymással szemben és nagyon reméltem, ő is érzi, amit én és nem akar majd őzgida módjára kiugrania a karjaim közül.
- Tagadhatjuk még ezt, ami köztünk van, vagy most itt a tökéletes alkalom és kis improvizációs gyakorlatként engedhetjük kibontakozni a köztünk levő szikrákat - egyre közelebb hajoltam hozzá, miközben beszéltem, míg végül csak pár centi volt ajkaink között. Elengedtem a karjait, hadd menjen, ha akar, de jobban reméltem, hogy maradni fog.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Márc. 20, 2011 12:40 am

Stefan... Vele kellene most itt feküdnöm, nem? Vele kellene azt éreznem, amit most érzek... az ő karjainak kéne átölelniük... az ő ágyában kéne feküdnöm és mégsem. Damon szobájában vagyok, Damon ágyában...Damonnel. Kettesben, nagy valószínűséggel az egész házban. Nyeltem egy nagyot, majd amint Damon kezei vészesen közel merészkedtek az enyémhez, elhúztam és magam elé meredve ültem az ágyon.
Fogalmam sem volt, hogy mit érzek vagy, hogy Damon mit érez irántam, de jelen pillanatban nem is akartam ezzel foglalkozni. Túl sok mindennel kellett már így is elszámolnom magamban, nemhogy még ezzel is.
- Tudom, hogy nem történt semmi... vagyis...bíztam benne - dünnyögtem magam elé, majd szégyenlősen felnéztem Damonre. Ha egy éven át is gondolkodom azon, hogy mit érzek jelen pillanatban, akkor se jöttem volna rá. - Mit csinálunk? - néztem rá kérdőn, de nem csodálkoztam volna, ha ő sem tudja rá a választ.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Márc. 20, 2011 12:14 am

Ahogy sejtettem, mikor magához tért Elena az álom súlyos ködből, szinte kitépte magát a karjaimból és az ágy szélébe húzódott. Egy ideig csak némán bámultuk egymást, válaszok , megfejthetetlen de mégis egyértelmű érzések után kutattam a tekintete mélyén.
- Nyugi, nem történt semmi - mondtam halkan, és begyömöszöltem egy párnát a fejem alá és tarkómat a csuklómnak támasztottam. A másik kezemet Elena irányába nyújtottam és én is játszani kezdtem a takarón ujjaimmal.
Nem tudom mire emlékszik a tegnap éjszakából, de nem akarom, hogy azt higgye, kihasználtam, hogy annyira ki volt ütve...
- Stefan nincs itthon - mondtam kicsit fülelve - és Carolinék is leléptek - ezzel nem azt a akartam mondani, hogy csak ketten vagyunk és mienk a pálya, szeretkezzünk minden sarkában a háznak, hisz Stefan és Katherine is bármelyik pillanatban betoppanhatnak, csak megakartam nyugtatni, hogy ha nem akarja, senki nem fogja megtudni.
Figyeltem őt és mosolyogtam azon, mennyire zavart, és volt ott valami más is. Magabiztosság vagy nem is tudom, de mintha nem bánná annyira ezt az éjszakát, mint amennyire bánnunk kéne...
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Márc. 20, 2011 12:03 am

Az utóbbi időkhöz képest és azt is beleértve ami tegnap este történt..., talán még soha nem aludtam ennyire nyugodtan, mert egy hatalmas, biztonságot nyújtó, erős kar ölelt egész éjszaka. Damon karja. Damon...
Kipattantak a szemeim és olyan hirtelen ültem fel, mintha tűvel szurkáltak volna. Mit tettem? Miért fekszem itt? És miért nem bánom? Ezek a gondolatok cikáztak a fejemben, majd megfordultam és mikor megpillantottam Damont, minden kételyem elpárolgott. Tudtam, hogy miért fekszem itt, és hogy miért nem mentem még el... de azt nem tudtam, hogy ez mennyi kockázattal jár. Hirtelen eszembe jutott Stefan, és az arc amit most vágna. Csalódottság, undor, reménytelenség, hitetlenség... és én nem tehetnék ellene semmit. Mert igaza van.
Gondterhelten beletúrtam a hajamba, majd elszakítottam a pillantásom Damonről és a takaró csücskével kezdtem játszani. Fogalmam sem volt, hogy mit mondjak, vagy hogy kellene-e valamit mondanom. Ismeretlen volt a helyzet de nem bántam.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Márc. 19, 2011 11:48 pm

Éberen aludtam, vigyázva a karjaim közt tartott karcsú testre. Lassan nyitottam ki a szemem és pislogtam párat, hogy szokjam a napfényt, holott csak néhány vékony sugárban tudott beszökni a súlyos brokát sötétítők között.
Megráztam magam és közelebb vontam magamhoz Elenat, majd apró, hűvös csókkal illettem a nyakát, úgy ébresztőképp.
Élesen égtek elmémben a tegnap este eseményeinek emlékei: Katherine bemutatkozása, Elena kétségbeesett, csalódott arca, a farkas, ahogyan Elena arcába csorgatja a nyálát, és Caroline, ahogy beleharap. Még mindig dühös voltam a lányra, nagyon dühös. De a lényeg, Elena jól van és ezt a kis konfliktust majd rendezzük Carolinenal.
- Minden rendben lesz - súgtam halkan Elena fülébe, de nem tudtam, ébren van-e már. A légzése ugyanolyan ritmusú, mint mikor aludt, így valószínű, hogy alszik. Meg amúgy is, szerintem ha felébred és ráeszmél hol is van kifutamodik a karjaim közül ás Stefanhöz, aki szokás szerint és már jó ideje nem jár haza...
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Damon szobája   Szomb. Márc. 05, 2011 8:53 am

Damon Salvatore szobája a panzión belül.
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Today at 9:38 am

Damon szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Damon szobája
» Damon szobája