The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Damon szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Stefan Salvatore

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 9:50 am

- Elena nincs semmi baj és nem kell bocsánatot kérned. Én hibáztam és ezt meg is érdemlem. Én mondom örülök, hogy boldog vagy Damonnel. - mondtam, de ezt az utolsó mondatomat kicsit hazudtam, hisz még mindig nagyon szeretem és nehezem felejtem el, de úgy döntött ahogy a szíve akarta. Majd talán egyszer vissza szerzem szívét, de addig legyen boldog Damonnal akár örökre is - gondoltam mindezt magamban. Elena felé fordultam majd rámosolyogtam, hogy ne vehesse észre az érzéseimet mert nem akarom, hogy aggódjon.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 9:42 am

- Igen.. igazad van. - húztam el a számat. Elena, hogy lehetsz ennyire hülye! Damon-t szereted, s vele fogod felnevelni, Stefan-nal közös gyereketeket!!
Egyből felült az ágyra, majd én is úgy tettem, ahogy ő. Megsimogattam a hátát. - Bocsi, ha megbántottalak.. - motyogtam. - Meg mindenért.. - tettem még hozzá nagyon halkan. Remélem érti a célzásomat. Nem volt szép így szakítanom vele, hisz még most is nagyon szeret..

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 9:36 am

- Szerintem jó lenne az Elena, de még a Jessica is tetszik. A másik meg szerintem ne az én nevemet örökölje, hisz igaz, hogy én leszek az apja, de te tovább maradsz Damonnel és szerintem nem élvezné mikor a gyereknek a nevét ki kell mondani, mert érzem, hogy most nem nagyon kedvel. - mondtam majd felültem az ágyra és a földet kezdtem bámulni. Remélem Damon nem csinál semmi hülyeséget míg távol van, de kitudja a hír hallatán.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 9:29 am

"A te csöppségedet.." - gondoltam magamban.
- Ne már. Elena Salvatore? Komolyan? - vigyorogtam. - Ha fiú lesz.. akkor kéne szerintem a Te nevedet örökölnie. Vigye tovább a család nevét. Apukád ennek biztos örülne. - mosolyogtam.
- Lánynak pedig.. Jessica lehetne. De még jó sok hónapunk van hátra, hogy gondolkozzunk a pici nevén. - mondtam, majd az arcomhoz ért, s egy hajtincset arrébb söpört. Nem mondom, hogy nem lepett meg a közelsége..

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 9:21 am

- Tudom, tudom, hogy nem vagy beteg csak egy kis csöppséget hordozol. - feleltem mosolyogva.
- Mondjuk most ezzel a név kérdéssel megfogtál. Szóval ha lány lesz szerintem örökölje a te nevedet. - mondtam majd mellédőltem.
- De ha fiú lesz akkor nem tudom, hogy mi legyen a neve. Szerinted mi lenne jó neki? - mondtam majd egy hajtincset elsöpörtem az arcából.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 9:15 am

- Tudom. - pirultam el és ismét megölelt. - Tudod Stefan, kezd elfogyni a levegőm. - nevettem el magam és megpaskoltam a hátát. A következő mondatánál mosolyogva megráztam a fejemet. - Nem kell, köszi. Csak terhes vagyok, nem súlyos beteg. - vigyorogtam. Bár.. egész nap lustulhatnék.
- Még csak a 3. hétben járok. - dőltem el az ágyon és a hasamra raktam a kezemet. - Milyen neve legyen a gyereknek? - kérdeztem mosolyogva, elvégre ő az apa..

A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 11, 2011 9:22 am-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 9:10 am

- Elena tudod, hogy érted bármit megteszek. - mondtam és átöleltem volna, de inkább nem tettem mert már lassan kezdtem túlzásba vinni az ölelést. Legszívesebben megcsókolnám, de ezt nem szabad mert már Damonnel van együtt és nem szeretném ezt is tönkre tenni neki.
- Hozhatok neked még valamit? - kérdeztem majd a szemébe néztem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 9:03 am

- Köszi. - mosolyogtam, s hirtelen eltűnt. Na már Stefan is itt hagyott? De hamar visszaért egy teával a kezében. Csak úgy gőzölgött, és extra citrommal készítette, pont, ahogy szeretem. - Igazi életmentő vagy. - vigyorogtam, s odaadta nekem.
Lassan elkezdtem kortyolgatni. Mikor az első kortyot lenyeltem, azt hittem, hogy leforráztam a nyelvemet. - Húú forró. - nevettem, s elkezdtem fújni, majd pár perc után ismét elkezdtem kortyolgatni. Leraktam az asztali szekrényre és Stefan-ra néztem. - Még egyszer köszönöm, mindenért. - mosolyogtam.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 8:55 am

- Ne aggódj Elena ha Damont jól ismerem akkor talán hazajön. El tudom képzelni, hogy hogyan fogadta a hírt. Ha meg nem jön egyhamar haza én megyek utána és vissza hozom. - feleltem. Fel álltam mellőle és vámpír iramban hoztam neki meleg teát hátha jól esik neki most. Odaadtam a kezébe majd ismét leültem mellé és néztem ahogyan a teáját iszogatja. Kicsit elmosolyodtam mikor felém fordult akkor meg nem mutattam mosolyt.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 8:49 am

Kinyitódott az ajtó, s egyből odakaptam a fejemet. Már majdnem kimondtam, hogy Damon erre Stefan jelent meg. - Igen, jól vagyok. Csak rosszat álmodtam. - én is átöleltem, s jó szorosan magamhoz szorítottam.
- Nincs itt.. - suttogtam. - Ha esetleg őt keresnéd. Elmondtam neki az igazat és elrohant. A nyoma veszett, fogalmam sincs, hogy hol van. - néztem el. Az alsó ajkamra haraptam, mindig ezt csinálom, ha ideges vagyok. Észrevettem, hogy elkezdett remegni a térdem, így gyorsan rátámaszkodtam.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 8:43 am

/Stefan szobája/

A szobámban voltam és vártam, hogy mi fog történni a továbbiakban. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy Elena egy nagyot sikít. Egyből átrohantam Damon szobájába. És láttam, hogy Elena egyedül ül az ágyon és a fejét fogja. Odamentem hozzá és átöleltem.
- Elena minden rendben? Miért sikítottál? - kérdeztem majd az ölelés után a szemébe néztem. Láttam rajta, hogy a szomorúságot. Körülnéztem gyors a szobában és Damont sehol se láttam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Csüt. Aug. 11, 2011 1:00 am

Elálmosodtam a sok óra várokozás után, s elaludtam úgy, hogy közben a kezem a hasamon volt. Álmomban Damon-nel voltam az erdőben, s kéz a kézben, nevetve sétáltunk. Boldogok voltunk, egyre beljebb mentünk, már nem is tudtam, hogy merre járunk. A hasam már jó nagy volt és szélesen mosolyogtam a szerelmemmel együtt. Hirtelen mennydörgés lett, s beborult az ég. Láttam, ahogy Damon arca eltorzul, s az erei megduzzadtak a szeme alatt. Megijedtem, s elkezdtem tőle futni, majd egy fagyökérbe elestem a földre, tiszta sár lett a kezem. Gyorsan felpattantam és rohantam tovább. Hátra néztem, de nem láttam őt sehol. Majd valami hegyes dologba belefutottam.. Előre néztem és egy tőr állt ki a hasamból, amit Damon tartott a kezébe.. "Nem az én vérem!" - suttogta és a földre rogytam.
Sikítva ültem fel az ágyamra, majd a hasamhoz kaptam. Csak egy rossz álom, nyugtattam magamat. Felálltam és a fürdőbe mentem. A tükörbe néztem és hideg vízzel megmostam az arcomat. Nagyon jól esett, majd összefogtam a hajamat. Körül néztem a szobába, Damon sehol.. Vajon elment? Mennyi időre? Örökre?
Leültem az ágy szélére és a hajamba túrtam.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 10, 2011 7:08 am

A kifejezése semmit sem tükrözött. - Damon.. - suttogtam, majd hirtelen felállt, s kisétált az ajtón, majd olyan erősen becsapta maga után, hogy belerezzentem. Mit tettem? - Ne Damon! - kinéztem az ablakon, s láttam, hogy vámpírsebességgel fut be az erdőbe. "Csak NE öljön meg senkit.." - könyörögtem magamban.
- Szeretlek Damon.. - néztem magam elé, s eldőltem az ágyán, hasamra rakva a kezemet.

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 10, 2011 6:43 am

- Szia. - köszöntem egy mosoly kíséretében Elenának, amikor bejött. Láttam rajta, hogy valami baj van. Amikor közölte, hogy terhes, majdnem azt mondtam: Igen, drágám. Tegnap óta tudjuk. Ám amikor kimondta az öcsém nevét, a mosoly lehervadt az arcomról. Igazából teljesen kifejezéstelen lett. Megfeszítettem az állkapcsomat, és igyekeztem elfojtani az érzéseimet. Nem voltam mérges. Sem ideges. Egyszerűen... szomorú voltam. Nagyon fájt. És összezavarodtam. Azt mondta, engem szeret, mégis az öcsém gyermekét hordja a szíve alatt. A szemem szúrni kezdett. Ritkán éreztem ilyet, csak akkor, ha hatalmas fájdalmam van. Egy szó nélkül felpattantam az ágyról, és kiléptem az ajtón. Olyan erősen csaptam be magam után, hogy azt hittem, kitörik a helyről. Lerohantam a lépcsőn, ki a házból. Nem tudtam, hová megyek, de azt igen, hogy itt nem maradok.

/folyt. Erdő/
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szer. Aug. 10, 2011 6:35 am

/Stefan szobája/

Bementem szerelmem szobájába, s bezártam az ajtót. Megpillantottam az ágyon, odasiettem hozzá és egy gyors csókot nyomtam a szájára. - Szia. - ültem le melléje.
- Van egy kis probléma.. - kezdtem bele. "Kis? Ez inkább ÓRIÁSI.." - gondoltam magamban.
- Terhes vagyok. - nyeltem egy nagyot. - Stefantól.. - nyögtem ki végre, mielőtt bármit is mondott volna közbe vágtam. - De ÉN téged szeretlek!

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Hétf. Aug. 08, 2011 12:19 am

Hirtelen papírcsiszirgást hallottam, így felültem. Egy kis papírt láttam az ajtóm előtt. Összevontam a szemöldököm, majd felálltam, és felvettem a papírt. Végigolvastam, és majdnem szívrohamot kaptam. Kicsaptam az ajtót, és szélsebesen kezdtem el rohanni le a lépcsőn. Nem tudtam, Elena hová ment, de meg kell találnom. A nappaliban voltak páran, köztük Bonnie is, de nem zavart. Elszáguldottam mellettük, és kirohantam az ajtón. Hova mehetett Elena, ahol nem akarja, hogy megtalálják. A válasz szinte égette az elmémet. A Gilbert nyaraló felé kezdtem rohanni, és közben a levélben olvasott egyetlen szó dübörgött a fejemben...
Szeretlek...
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Hétf. Aug. 08, 2011 12:06 am

- Talán az volt. - suttogtam magam elé, amikor már elment. Egy részem utána akart menni, de az okosabbik tudta, hogy az egy hiba lenne. Így csak ledőltem az ágyra, és újra a plafont kezdtem bámulni.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Hétf. Aug. 08, 2011 12:00 am

A szívem elkezdett hevesen dobogni a mosolya láttán. Nem tudom, hogy most mit érezzek. Fájdalmat, dühöt, csalódottságot? - Értem. - mondtam nagyot nyelve, s visszahúzta a kezét, de a tekintete nem hagyta el az enyémet.
Ha bevallom neki az érzéseimet, úgy fogok tűnni, mint Katherine. Akkor most mit tegyek? Hagynom kéne, hogy élje az életét? Stefan-nel se csinálhatom ezt, amíg ő ott lent szenved, én itt vagyok a bátyával..
- Hiba volt eljönnöm! - ismét evvel mentegetőztem. El kell innen tűnnöm most rögtön! - Sajnálom.. - suttogtam és felpattantam, majd amilyen gyorsan csak tudtam átfutottam Stefan szobájába.

/folyt. Stefan szobája/

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:53 pm

Elmosolyodtam.
- Amíg te sem tudod mit érzel, addig én nem tudhatom, hogy mi van közöttünk. És ez fordítva is igaz. Bár... én tisztában vagyok az érzéseimmel, neked is annak kéne lenned. - mondtam.
- Barátságnak tényleg nem. De úgy tűnik, hogy eddig másnak sem. - mondtam, és ajkam lefelé görbül. Elengedtem az állát, de még mindig a szemébe néztem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:48 pm

A finom kezével megfogta az államat és azokba a csodás kék szemekbe bámultam. Mennyire igaza van! Nagyon ismerhet, ha látja, hogy mikor hazudok.. Tudtam, hogy Damon-nek mindig is volt egy érző lelke.
- Mi van közöttünk? - suttogtam. - Mert ez barátságnak, már rég nem nevezhető. - néztem rá. Fogalmam sincs, hogy mi mást mondjak.
A következő mondatával teljesen egyet értek, de ennek van egy hátsószándéka is. Ha elmondom, akkor ő is.. Úgy látszik, ma ilyen őszinte nap van..

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:44 pm

Benyúltam az álla alá, és finoman felemeltem úgy a fejét, hogy a szemébe tudjak nézni.
- De igen, tudod, Elena. Csak nem akarod elmondani. - kezdtem lágyan beszélni.
- Ha nem fogadsz bizalmadba, én hogy bízzam benned? - kérdeztem. Ez egy utalás volt arra, hogy ha ő nem őszinte velem, akkor én miért legyek az, és miért mondjam el, hogy mi bajom. Remélem, érti.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:40 pm

Az igazat akarja. Mondjam el neki, hogy valami oknál fogva állandóan rá gondolok, és, hogy ami már közöttünk van, az már rég nem barátság? Be kellene ezt vallanom neki?
- Nem tudom. - néztem telhetetlenül a szemébe és megráztam a fejemet. - Nem tudom.. - suttogtam még egyszer és lehajtottam a fejem.
Nem bírtam tovább a szemébe nézni, fájt, meg a helyzet is eléggé kínossá vált.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:38 pm

Azt mondta, hiba volt. De én ezt nem hiszem el. Kétszer követte el ugyanazt a hibát, ennyire ő sem hülye...
- Mit akarok? Az igazat, Elena. - mondtam, és lehúztam az ágyra. A szemébe néztem.
- Mondd el az igazat, Elena. Miért vagy most itt? Miért csókoltál meg? - kérdeztem, és olyan mélyen néztem a szemébe, hogy szinte láttam a választ. Szinte!
- És kérlek, légy velem őszinte! - tettem még hozzá, majd vártam a válaszát.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:35 pm

Utána szólt. Elmosolyodtam, majd hamar elhervadt mikor csak az a nyamvadt, hülye kérdés érdekelte.
Azt mondta, hogy menjek oda. Hátrafordultam, s kinyújtotta a kezét. Megfogtam és, mintha valami áram csapott volna belém. Egész végig a padlót bámultam. - Mint mondtam hiba volt.. - suttogtam, de azért is közelebb léptem hozzá.
- Mégis mit akarsz? Mit mondjak? - néztem fel én is végre a szemébe.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:31 pm

- Elena! - szóltam utána, és felültem, még mielőtt kiléphetett volna.
- Nem válaszoltál a kérdésemre! - mondtam, kiskutya szemekkel. Remélem ez meghatja. Mi lehetett most a baja? Az, hogy nem csókoltam vissza? Akkor megint én lettem volna a strici, aki rámászott... Majd mégegyszer elkövetem ugyanazt a hibát, persze.
-Gyere ide. - kértem, és kinyújtottam felé a kezem, és reméltem, hogy idejön, és válaszol a kérdésemre. Ezt tudnom kellett.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Today at 5:04 pm

Damon szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Damon szobája
» Damon szobája