The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Damon szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:26 pm

Nem viszonoztam a csókot, se semmit. Akkor egész végig egy játékszer voltam számára? Eléggé zavarba voltam, s nem figyeltem azokra, amit mondott.
Arrébb slisszoltam, majd felálltam az ágyról.
- Hiba volt eljönnöm, sajnálom. - mondtam már nem ránézve. Nem bírnék ezek után. Meggyűlölt.. örökre..
- Viszlát! - köszöntem el tőle, majd még egyszer hátranéztem.

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:20 pm

- Épp neked nem mondhatom el, Elena. - sóhajtottam. Éreztem, ahogy közelebb jön hozzám. Azt is éreztem, hogy egyre közelebb hajol hozzám, majd ajkát megéreztem az enyémen. Nem csináltam semmit, csak feküdtem. A szememet sem nyitottam ki.
- Stefan nem örülne ennek. - suttogtam, bár végtelenül boldog voltam ettől az icipici csóktól.
- Ezt miért kaptam? - kérdeztem, és kinyitottam a szememet.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:13 pm

Mit nem ért? Lehunyta a szemét, s csak ott volt. Közelebb bújtam hozzá, majd megfogtam a karját. - Bármi is az, ami bánt, nekem nyugodtan elmondhatod.. Meghallgatlak. - suttogtam, de még mindig semmit se tett.
Csak ott feküdt békésen, bár legbelül tudtam, hogy valami baja van.. Amiről nem mond el nekem semmit. Kiakarok valamit próbálni.. Lehunytam a szememet, s közelítettem hozzá, nagyon lassan. Majd óvatosan az ajkamat az övéhez érintettem.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:08 pm

A szemem sarkából láttam, hogy sír. Jesszus, ezt nem akartam. Nem hittem, hogy ennyire meg tudom bántani a szavaimmal. De nem szabad megtörnöm, most különösen nem, ha már eddig kitartottam.
- Nem értelek, Elena. - mondtam egyszerűen, majd következő mondata hallatán hatalmasat dobbant a szívem.
- Nem tartozol semmivel, Elena. Azért tettem, mert ezt kellett tennem. - mondtam egyszerűen, majd a puszija után lehunytam a szemeimet.
- Tényleg nem értelek. - ráztam meg a fejem, még mindig csukott szemmel.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 11:04 pm

Majd azt mondta, hogy menjek el, felejtsem el és, hogy éljek Stefan-nel. Könnyek gyülekeztek a szemembe. Gyorsan lehunytam a szememet, s éreztem, hogy elkezd lassan lefolyni a meleg folyadék az arcomon. Az egyik csepp az ágyon kötött ki. Letöröltem hirtelen.
- Hogy miért vagyok itt? - kérdeztem vissza. - Magam se tudom. De úgy érzem, hogy itt kell lennem.. - mondtam elbambulva. Remélem azért megértett. Rájöttem egy dologra, amit még nem háláltam meg. - Köszönöm, hogy megmentetted az életemet. Jövök neked eggyel. - mosolyogtam, s odahajoltam hozzá, majd egy gyengéd puszit nyomtam az arcára, s visszahúzódtam.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 10:56 pm

Nem válaszoltam arra, amit mondott. Ismert engem, de nem eléggé. Ha tényleg ismert volna, akkor azonnal tudta volna, hogy mi a bajom. És ezért nem akartam neki elmondani azon kívül, hogy leégetném magam. Mert tudnia kellett volna!
- Jó lenne, ha mennél. Mindkettőnknek könnyebb lenne, ha csak elfelejtenél, és élnéd tovább az életed Stefannal. - mondtam talán túl keményen, de nem tudtam máshogy. Nem akartam, hogy elmenjen, de ha ezt akarja, akkor oké. Aztán azt mondta, nem megy el. Magamban hálát adtam az Istennek, hogy itt akar maradni, velem. De nem értettem.
- Miért vagy itt, Elena? - tettem fel a kérdést, ami már azóta foglalkoztatott, hogy belépett a szobába.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 10:45 pm

Teljesen kiakadt rám, s végül kicsit megrándultam. A hangján hallottam, hogy valami komoly baj van. Látom nem sokáig bírja az idegei, így hamar elfogja nekem árulni. - De van! Damon, Ne próbálj átverni. Ismerlek téged! - próbáltam győzködni. Most már a könyökömet támasztottam az ágyra, és úgy fogtam a fejemet. Oldalt feküdtem, nem annyira fáj így a gerincem.
Majd ekkor a következő mondata hirtelen jött és megcsapott, mint a hideg szellő. - Ne légy ilyen. - suttogtam. Most mit feleljek? Nem érzem jól magam Stefan-nel, mert állandóan rettegek, hogy újra rám támad? - Akarod, hogy elmenjek? - kérdeztem tőle. - Mert, ha igen, az a te bajod, mert én innen NEM mozdulok. - mondtam és egy halvány mosolyt ejtettem. - Na Damon, áruld már el..

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 10:40 pm

- Semmi bajom nincs, Elena! - mondtam egy picit idegesen, majd lehalkítottam a hangom. Nem bírtam már sokáig, ha még mindig zaklatni fog ezzel, biztosan elmondom neki. De, nem. Az nem én lennék. Damon nem önti ki a lelkét senkinek, csak saját magának!
- Miért nem mész inkább vissza Stefanhoz? Biztos jobban éreznéd magad vele. - mondtam összeráncolva a homlokomat.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 10:35 pm

Még mindig nem nézett rám! Ekkor már rég elkezdte volna a gúnyolódást.. Ez nem Damon, valami nagy probléma lehet, hogy ilyen.. Na jó, én ezt nem bírom tovább! Hasra feküdtem, felkönyököltem az ágyra, a vállaink már szinte összeértek. Nem érdekelt, hogy zavarom, mert Damon a barátom (vagy még se?) és segíteni akarok rajta. Nem bírom ki, hogy én így látom őt.. Szenvedve.
- Damon. Kérlek mond már el mi a bajod.. - néztem rá könyörgően. - Valamit tettem? - simogattam meg a karját, majd a karján hagytam a kezemet, s nem is tűnt fel. Amint megpillantottam, egyből elhúztam onnan.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 10:29 pm

Elena annak ellenére, hogy "nem voltam itt", mégis bejött. Mégis mire számítottam, hogy majd elmegy? Sóhajtottam egyet, de még mindig nem néztem rá. Közelebb jött, és leült az ágyam szélére. Most már tényleg rá akartam nézni, de inkább megőrzöm a méltóságom. Így még mindig a plafont bámultam.
- Semmi. - mondtam egyszerűen. Nyílván valami... hosszabb és megmagyarázóbb válaszra számított, de most mit mondjak neki? Fáj, hogy rámverted az egészet, fáj, hogy Stefan ballépése miatt is én vagyok a hibás, fáj... hogy nem állsz ki mellettem? Ezzel valószínűleg el is áshatnám a méltóságomat a föld alá...
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 10:20 pm

Némi várakozás után meghallottam a hangját, ami azt felelte, hogy nincs itt. Megforgattam a szememet. Most mit tettem ellene?
Megfogtam a kilincset, egy ideig csak néztem a kezemet, majd elforgattam, s beléptem. Egyből megpillantottam Damon-t az ágyon fekve. - Mégis itt vagy. - motyogtam félénken. Mégis mit mondja miért vagyok itt? Mondjam azt, hogy Damon hiányzol? Nem, nem adom meg neki ezt az örömöt.
Kicsivel beljebb léptem, s körülbelül azon a helyen állhattam, ahol Stefan épp rám támadott. Kirázott a hideg tőle. Nem figyelt rám, csak azt az átkozott plafont bámulta!
- Damon, elárulnád, hogy mi a bajod? - kérdeztem, majd az ágya szélére ültem, s a combomra raktam a kezemet várva megmagyarázó válaszára.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 9:50 pm

Nem sokáig bírtam már a pincében maradni, így felsiettem a szobámba. Felfelé jövet Elena ment el mellettem, de nem néztem rá. Csak elsétáltam mellette. Amikor felértem, ledőltem az ágyamra, és csak néztem a plafont. Nem tudtam, mennyi ideje feküdtem már ott, amikor kopogást hallottam, majd Elena hangját. Elgondolkodtam egy kicsit. Szerettem volna látni, de mégsem. Azért szerettem volna, mert még talán a harag ellenére érzek iránta valami mást is... És azért nem szerettem volna, mert féltem, hogy újra megsebez. Így azt tettem, amit minden épelméjű ember tett volna, és ezt válaszoltam:
- Nem vagyok itt!
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Vas. Aug. 07, 2011 10:19 am

/Salvatore pincéből/

Egyből felsiettem Damon szobájába, ezerrel vert a szívem, hogy újra láthassam Őt, meg mert futottam is. Tudtam, hogy ez nagy őrültség, amit csinálok, de kiszeretnék próbálni valamit...
Milyen érzés fog majd elfogni, ha elém kerül.. Tudnom kell, hogy a testem hogyan reagál rá. De, ha én még valami halvány dolgot is éreznék iránta, az nem garantálja, hogy ő is.. Mert az eddigi barátnőit, vagy kihasználta, vagy megette.. Nem akarok én is arra a listára kerülni. De ez a pár hónap alatt olyan közel kerültünk egymáshoz, s tudom, hogy Ő jó ember. Látom rajta, érzem rajta.
Erőt vettem magamon és bekopogtam az ajtón. - Damon, odabent vagy? Én vagyok Elena. - mondtam várva válaszra.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 12:11 pm

Odadobta nekem, s egyből elfordult. - Micsoda úriember. - mondtam mosolyogva. Megtöröltem az arcomat, majd magam köré csavartam, s kiléptem a fürdőből.
- Kösz, ha öngyilkos szeretnék lenni, akkor legalább nem így ölném meg magam. - mondtam. - Stefan hol van? - néztem rá furán. Remélem nem bántotta komolyan. Majd elmesélte, hogy a pincébe lezárta. - Helyes. Nem szabad újra visszaszoknia az emberi vérre, mert nem bírná.. - húztam el a számat aggódva. - Ha nem zavar, míg Stefan lent lesz, addig itt fogok aludni, a szobájában. - tettem még gyorsan hozzá. Még szerencse, hogy Stefan szobájában van pár holmim..
- Én megyek öltözni, oda Ne jöjj kérlek. - kacsintottam rá, s bementem Stefan szobájába, ahol felvettem egy minisortot egy toppal. Kifésültem a hajamat, s halkan leosontam a földszintre. Tudtam, hogy hol a titkos pince, mivel Damon is oda volt bezárva.

/folyt. Salvatore pince/
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 12:07 pm

Amikor Elena nem válaszolt, kezdtem megijedni, így benyitottam. Háttal állt nekem, és épp a haját mosta. Amikor megfordult, tágra nyílt szemekkel néztem rá, az arcom döbbent volt.
- Persze. - mondtam majd megfogtam a széken heverő törcsit, és odadobtam neki.
- Ne haragudj, csak nem válaszoltál, és azt hittem, belefojtottad magad a vízbe. - mondtam, és nagyon igyekeztem nem odanézni. Enyhén kínos lett volna, bár a legszívesebben tátott szájjal bámulnám. Csak akkor néztem rá, amikor maga köré csavarta a törcsit.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 12:05 pm

Elkezdtem halkan dúdolni és annyira koncentráltam a vízre, hogy nem is hallottam, hogy valaki bejött.. Épp a hajamat mostam meg, s megfordultam, majd az illetőre néztem. - Damon? - vontam fel a szemöldökömet. Ilyenkor most ki kéne akadnom, hogy mégis mit képzel, de megmentette az életemet. És különben is nem szeretnék most vitát. - Te mégis mit keresel itt? - néztem rá kíváncsian, s majdnem elnevettem magam az arckifejezésén.
- Ha már itt bent vagy. Lennél szíves odaadni azt a törölközőt? - kérdeztem tőle, a törölközőre mutatva.

A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 06, 2011 12:08 pm-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 12:01 pm

Elena már jó régóta bent volt, így kezdtem kissé aggódni, hogy talán belefulladt a vízbe. Ez az aggodalom azonnal elszállt, mert rájöttem, hogy ha Elena meghalna, akkor vámpír lenne. Így most nincs mitől félteni. De azért mégis bennem volt a félsz, így felálltam, és a fürdőajtóhoz léptem, majd bekopogtam rajta.
- Elena...? - szóltam be. - Minden rendben?
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:58 am

Szépen lassan elkezdtem magamról levenni a ruhákat, addig megindítottam a meleg vizet. Mikor már minden lekerült rólam, beszálltam, s először jó alaposan megmostam a nyakamat. Bekentem magamat mindenhol, s élveztem a meleg vizet.
Sosem örültem most egy jó forró zuhanynak ennyire az életemben, mint most. Bár a víz színe néha elszíneződött pirossá, de nem zavart.
Gondoltam, hogy ideje lenne kimenni, de még maradtam. Legalább kevesebb percet kell Damon-nel töltenem.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:55 am

- Jól van, jól van, megyek már. - mondtam nevetve, amikor elkezdett kitolni az ajtón. Miután kívülre kerültem, becsapta az ajtót, és bezárta. Mintha egy zár egy vámpír útjába állhatna... Leültem az ágyamra, és a pincére koncentráltam, hátha meghallok valamit. Stefan teljes erővel verte az ajtót, hátha kiszabadul, de nem sikerült neki. Hála Istennek. Nem tudom, mit csinálnék vele, ha kijönne. Lehet, hogy megölném. Amíg veszélyt jelent Elenára, addig nem érdekel.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:52 am

Vajon tényleg megölt volna? Nem látta, hogy én vagyok az? Elena, akit szeret.. A nyakamhoz nyúltam, a seb már beforrt, de körülötte ragadok a vértől.
Damon kinyújtotta a kezét, s segített felállni, majd elengedtem. - Köszönöm. Öö.. - néztem rá furán. - Tudod nagyon szeretném, ha megmosnád a hátamat. - mondtam kinyújtva a nyelvemet. - Na, Damon sipirc! Menj ki! - kezdtem a hátánál kitolni az ajtón.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:49 am

- Látszik, hogy nem ismered a kattant vámpírokat. Egy szempillantás alatt megölt volna, nem tudja, hol van, hogy ki vagy. Csak a véred érezte. - mondtam, majd amikor elkezdte szívni a vérem, abbahagytam a beszédet. Egy idő után már tudtam, hogy jól lesz.
- Elég lesz. - mondtam, és elhúztam a kezem. Letöröltem róla a vért, és láttam, hogy a seb szinte már el is múlt.
- Lehet, hogy egyszer megtudod. - mondtam, és felálltam. - Igen, az nem ártana. Ragadsz a vértől. - mondtam, és végignéztem rajta.
- Ne aggódj, amíg nem kérsz rá, nem foglak átváltoztatni. - mondtam egy mosollyal.
- Szeretnéd, hogy kimenjek, amíg zuhanyzol, vagy inkább maradjak? - kérdeztem, felhúzva egyik szemöldökömet.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:45 am

- Nem ölt volna meg. - vágtam gyorsan vissza, majd mikor azt mondta, hogy itt emberi vért teljesen ledöbbentem. És ez miattam történt.. Mind miattam. A csuklójába harapott, s odatartotta hozzám. Igaza volt Damon-nek ez az egyetlen egy túlélési esélyem. A csodás kék szemeibe néztem, majd megfogtam a csuklóját a két kezemmel, s a számhoz vezettem. Figyeltem a vért, ahogyan folyik, először azt nyaltam le óvatosan, majd elkezdtem szívni, míg azt nem mondta, hogy ennyi elég. Megtöröltem a számat.
- Nem tudom, Ti mit szerettek a vérben. - mondtam fintorogva. Lenéztem a ruhámra. - Le kéne fürdenem. - húztam el a számat. - És kérlek.. ne ölj meg. Nem szeretnék még vámpírrá változni. - hangsúlyoztam ki a még szócskát.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:41 am

- Ha nem szedem le rólad, megöl. - mondtam teljesen nyugodtan, bár kissé aggódva. Odaléptem hozzá, és leguggoltam mellé.
- Stefan emberi vért ivott, és megkattant tőle. - mondtam, majd a csuklómba haraptam, és felé nyújtottam a karomat. Kitágult szemekkel nézett rám.
- Ígyál, az isten szerelmére, Elena! Különben elvérzel! - mondtam idegesen, bár csak a félelem beszélt belőlem. Kissé túlzás volt, hogy elvérezhet, de remélem elég ahhoz, hogy megijedjen, és igyon a véremből. Attól biztosan meggyógyul. Stefant kinyírom, amikor már önmaga lesz.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:37 am

Stefan eltűnt hirtelen, a következő dolog, amit már éreztem, hogy valami erős átszakítja a bőrömet, s irtózatosan fáj. Egyből feltört belőlem a sikoly, s Damon jött engem megmenteni. Vajon Stefan lehetett az? Miért támadt rám? Letépte rólam a barátomat, s rám parancsolt. A nyakamhoz kaptam, s futottam a fürdőszobába. Pont ekkor kell felvennem fehér pólót!
Nem tudom, hogy mit csináltak, csak azt tudom, hogy nagyon csíp a seb.. A földre csúsztam. Hamar megjelent Damon. - Jól vagyok. - mondtam, s a felsőmre néztem. Tiszta véres.. Vajon Damon, nem lesz rosszul a közelemben? - Így is már eleget segítettél. - mondtam neki gúnyosan. - Owww. - sziszegtem, s elvettem a kezemet, ami tiszta véres volt. Megfogtam egy törölközőt, s már avval próbáltam elszorítani a vérzést.

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 11:29 am

Pár másodperccel később Elena lépett be, ami elvonta a figyelmem, így Stefan kiszabadult. Rávetette magát Elenára, aki felsikított. Abban a pillanatban nem érdekelt semmi, csak az, hogy megvédjem Elenát. Rávetettem magam Stefan-ra, és letéptem Elenáról.
- Menj a fürdőmbe, és ne gyere ki addig, míg nem szólok! - parancsoltam rá Elenára, majd lefogtam a vergődő Stefant, és igyekeztem levinni a pincébe. Olyan erősen szorítottam, amilyen erősen csak tudtam. Ha most kiszabadul, és kárt tesz bennem, akkor már nem lesz itt senki, hogy megvédje tőle Elenát. És most ő a legfontosabb. Amikor sikerült leérnem a pincébe, belöktem az ajtón Stefant, és rázártam.
- Most itt maradsz addig, míg le nem nyugszol. - mondtam neki lihegve, majd vissza indultam a szobámba.
- Jól vagy? - kérdeztem Elenától, amikor megláttam. A nyakán még ott volt a seb, és folyt belőle a vér. Tettem felé egy lépést.
- Kérlek, hagyd, hogy segítsek! - mondtam kérlelő tekintettel.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Damon szobája   Today at 5:06 pm

Damon szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Damon szobája
» Damon szobája