The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Salvatore Pince

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Lena

Hozzászólások száma : 41

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 6:51 am

A dolgok kezdtek elfajulni és nagyon későre járt már. Lehet hogy egy vámpír ezt meg sem érzi, de egy ember nagyon is.
- Sajnálom Selena. Bármi is történt nekem le kell dőlnöm egy kicsit. Majd holnap találkozunk megint és megbeszéljük rendesen. Úgy látszik a Salvatore testvérek sem tudtak sokat segíteni. Gyorsan megöleltem búcsúzóul és elviharoztam. Nem voltam biztos benne, hogy kibírom hazáig nyitott szemmel, de szerettem volna már egy jót aludni.

Befejezve
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Selena Gilbert

Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 6:45 am

Bosszú? Isobeltől? Anyámtól? Na ne már. Ez kezd nevetségessé válni. Különben is ez egy gyűrű. Mi ebben a bosszú?
Nem is csodálom hogy a Gilbertek nem kedvelték a vámpírokat, tényleg szörnyű lények.
Alig néhány napja lettem Gilbert máris átérzem a helyzetüket.
Vajon Jhon-t is Isobel kérte hogy vegyen a nevére?
Felzaklatott ez a cetli, sokkal jobban mint bármelyik másik cetli eddig életemben.
Lena

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 5:55 am

-Persze. - felvettem, a cimkén csak két szó állt "Bosszú, Isobell". Nagyon meg voltam lepődve. Most már tényleg elég rizikós volt a helyzet. Vajon mit akarhat Isobel? Vajon ki az az Isobel? Anyukámat is Isobelnek hívták ezért kissé mamakomplexusom támadt mikor valaki kimondja a nevét. Lassan már a nevemre se fogok emlékezni, ha ez így folytatódik. Átnyújtottam a papírcetlit Selenának és vártam a reakciójára.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 5:40 am

Nem tudtam Lena miért nem mozog. Ezért inkább én se mozdultam.
Nevetni akartam az arckifejezésén, de totál parasztság lett volna.
- Lena? - aggódóan néztem rá.
- Felolvasnád? - próbáltam a csendet kerülni, és rá venni hogy meg mozduljon végre. Ezt is Isobel küldte volna? Miért? A Salvatore-oknak?
Ez a helyzet egyre érdekesebb, és bonyolultabb lesz.
Szeretnék átölelni valakit. Úgy igazán, és szeretném hogy az a valaki is öleljen,
és az a valaki legyen Jeremy. Olyan gondtalan volt vele minden. Ezt újra érezni karom, de sürgősen.
Lena

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 5:32 am

Felszaladtam a borítékért amit otthagytam a kávézóasztalon még anno. Mikor visszaérkeztem Selena még mindig ott várt. Óvatosan feltéptem a borítékot és egy ugyanolyan gyűrű feküdt benne, mint amilyen mindannyiunké. Egy kis papírcetli hullott a földre. Eléggé ijesztő hatású volt, hogy valaki ilyen gyűrűket ad/küldözget embereknek ezért egyenlőre mozdulni sem mertem.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 5:23 am

Bűntudatom volt. Nem olyan, mint mikor lefeküdtem Jeremyvel, hanem olyan *összeromboltamaszegénylányálmait* érzés volt.
- Nem Lena, igazad van. Végül is nem sokat veszíthetünk. Nyisd ki nyugodtan. - biztattam és kedvesen mosolyogtam rá.
Türelmesen vártam hogy Lena tegye amit tennie kell. Remélem képes rá. Én nem biztos hogy megtenném, Damon már így is haragszik rám.
- Stefan úgy is jön neked eggyel. - kacsintottam a beszéd közben.
Hajrá Lena.
ez csak egy boríték. Engem pedig érdekel a tartalma.
Lena

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 5:17 am

Eléggé meglepődött mikor átöleltem, bár számítottam is rá. Elengedtem és próbáltam visszatérni a valóságba.
- Azt mondta olyan mint az ő napvédő gyűrűje, de mégse olyan. - próbáltam visszaemlékezni.
- Talán ha kinyitnánk a Salvatore borítékot, amiben elvileg még egy ugyanolyan gyűrűnek kell lennie... Nem ez nem jó ötlet...
Bűnös gondolatok jártak az eszemben... Fogalmam sincs mi kellene tennünk.
- Nem tudom mit kellene csinálnunk! - adtam fel végül.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 5:11 am

Szinte infarktust kaptam amikor megölelt. Meglepő volt.
- Hát ha belegondolsz Elena, és Kathrine is azok - határozottan meglepődve én is átöltem. Elvileg ő 19, én is az vagyok akkor hát húg vagy nővér?
- Milyen vámpírok hordják? - vissza akartam rángatni a valóságba. Ennek nem most van itt az ideje.
Majd ha ez lebonyolódott. Mondjuk ha belegondolok... én sem nagyon türtőztettem magam se Elenánál, se Jeremynél.
Megértem az érzéseit, nekem se volt senkim és most itt van nekem A húgom és a ...
Jeremy-m.
Lena

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 5:01 am

A folyosó vége fele meghallottam Sel mérgesebbik hangját.
- Itt vagyok! - üvöltöttem neki és még mindig nem tudtam abbahagyni a mosolygást. Fogalmam sincs mit váltott ki belőlem a Stefannal való találkozás, de olyannyira kellett mosolyognom a boldogságtól, hogy azt szavakkal nem igazán lehet kifejezni. Végighallgattam a nekem szánt kiselőadást, másszóval dühöngést. Majd kissé felbátorodva a sok boldogsághormontól és tudva hogy egy vámpír tartozik nekem miaért kihoztam onnan. Várjunk csak! Ez nem valami pontos, de így igaz.
- Szóval Selena, megtudtam, hogy ilyen gyűrűt a vámpírok hordanak. - mosolyogtam mint aki beszívott.
- Akár vámpír vagy, akár nem, velem nem fogsz így beszélni! - förmedtem rá. Az egyetlen jellemző szó rám, ami bárkinek elsőre eszébe jut rólam az a makacsság. Megmakacsolhatatlan vagyok.
- Most pedig beszélnünk kellene, mert... - a hirtelen hangulatváltozásaimat nem tudtam megmagyarázni de könnybelábadtak a szemeim és átöleltem Selenát.
- Annyira örülök, hogy kiderült rokonok vagyunk. - mondtam kissé éles hangon.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 4:48 am

Hova tűnt ez a lány már megint?
- Lena, merre vagy?! - hangokat hallottam arról a helyről ahol tegnap utóljára Stefant halottam. Ez a lány egy őrült, lement a vérszomjas ex-vega pasihoz?
Mikor leértem egy kérdés égette az elmémet.
- Te meg mi a jó büdös fenét csinálsz itt? - hiába voltam csak vendég nem fogtam vissza magam.
- Akár Petrova vagy akár nem hatalmas szarban vagy. - förmedtem rá újra.
Szörnyen dühös voltam. Miért kellett neki csak így eltűnni?!
Le is téphették volna a fejét. Most én is le téphetném.
Jól van, le kéne higgadni..
Hatalmasat ütöttem a falba és a kezem nyomán ki is tört a falból egy kis darab.
Most már sokkal jobban érzem magam. Elégedetten elmosolyodtam.
Végül szemöldök ráncolva vissza Lena-ra.
- Hallgatlak. - ez már emberien hangzott.
Lena

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 3:16 am

Nagyon meglepődtem a kedvességén. Igazából tudtam ki az az ember akire gondolt. A történelem tanárunknak is egy ilyene van a kezén, bár az kissé más. Vajon ő is vámpír lenne? Nem, az lehetetlen!
- Hát, nagyon köszönöm a segítséget. Szóval ebből az következik, hogy apám egy vámpír volt? - ijedeztem.
- Hiszen mindig is hordta a gyűrűt.
Ezután kissé kínos csend következett. Én szólaltam meg előbb.
- Hát azt hiszem... Nem tudom... hogyan is kérdezzem meg... hogyan lehet valakiből vámpír?
Elhalgattam.
Visszakasztottam a nyakamba a gyűrűt és próbáltam nem teljesen őrültnek kinézni.
- Tudod mit! Inkább nem akarom tudni. - mosolyogtam hosszasan és felálltam.
- Jobb lenne ha felmennék vissza Selenáékhoz. Velem tartasz? - kérdeztem és a kezemmel a kijárat felé mutattam, majd hosszasan mosolyogtam és bámultam rá a kedvesebbik arcommal. Nem vártam meg a választ és máris elindultam felfelé. Az egész úton nem tudtam abbahagyni a mosolygást. Nem mindennap találkozik az ember ennyire helyes és rendes pasikkal.
Stefan Salvatore

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 3:07 am

Örültem, hogy nem ijedt meg tőlem. Mikor a kezembe nyomta a gyűrűt észre vettem, hogy ez olyan a mi nekem a napvédő gyűrű, de mégis más.
- Értem. - mondtam. - Ez a gyűrű különleges erővel rendelkezik. Olyan mint az én napvédő gyűrűm, hogy ha nincs rajtam mikor süt a nap akkor meg is halhatok. Ez annyival más, hogy ha valaki meg öl és rajtad van ez a gyűrű egy kis idő után feléledsz ilyen az ereje. De ha nem hordod akkor tényleg meghalsz. Na túlzom itt a dolgokat egyszerű néven vissza hoz a halálból míg nálad van. - feleltem és vissza nyújtottam neki a gyűrűt.
- Amúgy ismerek valakit akinek pont ugyan ilyenje van ő jobban ismeri az erejét, majd megbeszélem vele, hogy segítsen neked.
Lena

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 2:51 am

Éreztem, hogy a gyomrom kezd visszaállni a rendes kerékvágásba. Pár percig emésztettem a szavait, de nem tűntek halálosnak. Számítottam rá, hogy vért iszik, de hogy állatból? Micsoda fura ötlet!
- Ez nagyon kedves gesztus tőled. Sajnálom, hogy így betörtem hozzád, de tényleg eléggé aggodalmas fajta vagyok. Igazából azért jöttem, mert Selena mondta, hogy te tudsz segíteni. Kiemeltem a nyakamból a láncot amin a gyűrű lógott és belenyomtam a kezébe, ügyelve hogy ne érjek hozzá.
- Ezt apám hagyta rám három éves koromban mikor lelépett, az ő kezén is volt egy ilyen de ezt külön nekem tartogatta. Sokszor mesélte el az Elsők történetét és a gyűrűjéről, mikor kicsi voltam. - elmosolyodtam a szép emlékek miatt. Vajon miért hagyott el olyan hirtelen?
- Nem tudom mi ez, de azért jöttema városba, hogy kiderítsem miért halt meg itt anyám. Összefutottam Selenával és ő mondta, hogy rokonok lehetünk a nevem miatt, de én úgy tudom, hogy nincs egy élő rokonom sem. - a szavak gondolatára eszembe jutott, hogy Selena nem is élő, de ezt már késő volt visszaszívni. A szememet az ajkaira szegeztem és vártam, hogy mondjon valamit. Annyira kedvesen viselkedik, talán végre találtam egy barátjelöltet magamnak. Senkit nem ismerek ebben a városban ahol valaha születtem. Jól jönne pár baráti kapcsolat.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 2:42 am

- Sejtettem, hogy kicsit sok lesz az infó. - feleltem, majd láttam rajta, hogy eléggé elsápadt ezért adtam egy kis helyet és vissza ült mellém.
- Nyugi én nem foglak bántani. - feleltem mosolyogva.
- Én úgy mond Vega vámpír vagyok nem táplálkozok emberi vérrel csak állat vért iszom. Amúgy azért vagyok bezárva mert ember vért ittam és teljesen be kattantam tőle, de hála Bonnie-nak már nem vágyok emberi vérre más néven újra normális vagyok, de meg is bántam, hogy emberi vért ittam. - mondtam majd figyeltem, hogy erre mit fog lépni mert az is lehet, hogy most egyből elrohan a félelemtől. Vagy az is lehet, hogy most itt fog elájulni a sokktól.
Lena

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 2:35 am

Sejtettem, hogy ő is valami fura lény. Talán most jött el az idő, amikor besokkoltam. Nagyon későre járt már és az agyam ennél többet nem bírt elviselni. Van egyáltalán még ember ebben a városban rajtam kívül?! Ki az a Damon?? Kezdtem félni, a neve nem sok jót sejtetett, de ez a férfi eléggé kedvesnek nézett ki.
- Hát meglepődni már nem nagyon tudok min, de ez most kicsit sok egyszerre. Bocsáss meg le kell ülnöm egy kicsit mert forog köröttem minden. - leültem óvatosan az ágyra újra mellé és próbáltam nem egyből összeesni. Forgott körülöttem minden és nem csak a mindenség, de a hasamban is pillangók röpködtek. Nem féltem tőle, de talán az agyamban kigyúlt piros vészjelző miatt... Talán csak most fogtam fel, hogy egy vámpírokkal teli házban vagyok és bármelyik pillanatban eledel lehet belőlem.
- Sajnálom! Én csak... - nem tudtam szóhoz jutni. Próbáltam mosolyogni, hogy ne tűnjek holtsápadtnak, de igen, ez a név ez kiütötte a biztosítékot az agyamban.
- Azt hiszem kissé félek tőled. Ugye nem akarod átharapni a torkomat? - mosolyogtam kedvesen miközben kissé bambán a szemébe néztem. Eléggé fura látvány lehettem, de tudtam már csak pár perc és jobban leszek csak meg kell szoknom a látvány és a tudatot. Nagyon figyeltem nehogy hozzáérjek, nem tudtam mi történne velem akkor... Egy régi emlék jutott eszembe az első íjjászórámról. Kb. 5 éves lehettem és nagyon izgultam és egyben féltem is, de tudtam ez jó lesz nekem és nincs mitől tartanom. Persze most semmilyen eszköz nem állt szolgűlatomban a védelmem érdekében, nem hogy egy íjj is. Inkább egy hatalmas álmosollyal próbáltam leplezni magamat.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 2:19 am

- Az a helyzet, hogy én nem vagyok ember és igen misztikus lény vagyok. - feleltem és vettem egy mély levegőt.
- Én vámpír vagyok úgy mint Damon is, de ha ennyire tudod ezeket akkor nem nagyon lepődsz meg. - mondtam és figyelmesen figyeltem, hogy mit fog reagálni a dologra. Lehet, hogy csak a boszorkányokról tud, vagy a vérfarkasokról na, de ki tudja lehet, hogy mindegyikről tud.
Lena

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 2:16 am

- Rendben. Most nagyon megnyugodtam, hidd el! Nem mindennap találok embereket a pincében! - mosolyogtam és felálltam, szembe Stefannal.
- Te is valami misztikus lény vagy? - kérdezősködtem.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 2:03 am

- Ne aggódj biztosan jól vagyok. - feleltem és elmosolyodtam. Teljesen jól éreztem magam és már nem vágytam az ember vérre tudtam, hogy Bonnie-nak köszönhetem ezt.
- Amúgy nem szívesen mesélem el a történteket, de inkább beszéljünk másról és már nem kell aggódnod semmiért se Lena. - mondtam. Tudtam, hogy itt az idő, hogy ki jöjjek a pincéből és majd, hogy Elenával lehessek és, hogy helyre hozzam amit tettem.
Lena

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 1:55 am

Nagyon aggódtam a férfiért. Ilyenkor jön elő az érzékibb részem. Szerettem volna elvinni egy orvoshoz, esetleg megölelgetni. Hány napja van ide bezárva? Hihetetlen! Aztán megszólalt. Aggódó tekintettel figyeltem amit mond. Ő lenne az egyik Salvatore? Miért fekszik a saját háza pincéjében, mikor legalább két vendégszobát hagytam el a fenti folyosókon? Ez érthetetlen számomra. Nem nézett ki idősebbnek nálam, maximum két évvel.
-Biztos jól vagy? - aggódtam és leültem mellé az ágyra.
- A nevem Lena Petrova. - nyújtottam oda neki a kis kezemet, hogy kezetrázhassunk. Ez olyan férfiszokás, de én ímádtam.
- Megmagyaráznád végre hogy mit keresel itt lennt? Ha te vagy Stefan Salvatore, akkor te vagy az aki talán segíteni tud nekünk. Vagyis Selena valami ilyesmiről hebegett odafent.
A nyakamban egy láncon lógott a gyűrű, ugyanolyan mint amit Stefan viselt az ujján, vagyis afféle mintájú és alakú. Elvileg ez a gyűrű az ami miatt most itt vagyok. Talán megkérdezhetném miért van ilyen Selenának is és miért küldött Isobell is egyet Elenának. Nem! ez még várhat! A női ösztöneim azt súgták most egy megtörött férfi lelket kell itt ápolgatni, legalábbis nem normális dolog egy pincében aludni, főleg még magadra is zárni az ajtót.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 1:33 am

Az ágyon pihenve és közben aludtam, de hangokra lettem figyelmes később még ajtónyitásra is. Egy fiatal lányt pillantottam meg aki igen csak aggódó arccal kérdezte, hogy jól vagyok e.
- Nyugi nincs semmi bajom. -feleltem és felültem az ágyon. Végig néztem a lányt, de nem tudtam, hogy ki ő.
- Amúgy te kivagy? Én Stefan Salvatore vagyok. - feleltem, de majd nem hozzá tettem, hogy vámpír is és lehet, hogy ő ezekről nem tud.
Lena

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Hétf. Aug. 08, 2011 1:27 am

A ház valami eszméletlen, igaz csak a folyosókon kóborolgattam pár percig. Fogalmam sincs hogyan, de egyre méllyebbre és méllyebbre vezettek a folyosók míg a fény is kezdett eltűnni. Talán a pincében lehetek. Jobb lesz ha visszamegyek mert itt semmi keresnivalóm. Igaz, ímádom a veszélyt! A szívemre hallgattam és továbbindultam a folyosón. Egy ajtóhoz érkeztem és volt rajta egy kis ablakszerűség üveg nélkül. Egy ember feküdt benne és nem igazán láttam rajta, hogy venne levegőt. Szomorúan magába volt roskadva ezért gyorsan a kilincshez kaptam és megpróbáltam kinyitni. Talán még a mentőkre is szükség lehet itt. Miért tartanak a Salvatore házban egy embert a pincében? Próbáltam értelmes választ találni rá, miközben teljes erőmmel az ajtó feltépésén voltam, de nem sikerült.
- Tarts ki! - üvöltöttem és sikerült felnyitnom a nyílászárót. Odarohantam a férfihoz és legugoltam elé.
- Minden rendben? - teljesen pánikban voltam.
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 10:16 am

Láttam rajta, hogy észrevette, hogy valami nem stimmelt velem. Bűntudatom lett hirtelen, hogy így bánok vele. - Semmi baj. - mondtam és megsimogattam a felsőkarját. - Okés. Szia. - mentem oda hozzá, majd megcsókoltam a homlokát. Végig simítottam a kezemet az arcán, majd kiléptem, s bezártam a zárat. - Szia. - súgtam neki még utoljára. - Bonnie érezd magad otthon, van némi elintéznivalóm. - mondtam és avval a lendülettel felfutottam a lépcsőn, egyenesen Damon szobája felé mentem.

/folyt. Damon szobája/

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 9:20 am

Egyébként észrevettem, hogy Elena nem nagyon örült, hogy így megcsókoltam, de hisz ez várható volt. Egy kicsit fájt is, de ez az én hibám.
- Sajnálom amit tettem. - súgtam a fülébe és vissza mentem az ágyhoz és leültem.
- Figyeljetek most még nem biztos, hogy teljesen jól vagyok ezért arra kérlek titeket, hogy most menjetek ki és zárjatok vissza az ajtót és majd holnap meglátjuk, hogy mi lesz. Így a biztos. - mondtam komoly hangon. Azzal elköszöntem tőlük és a kérésem alapján úgy tettek.
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 9:11 am

Stefa-ból megint előbújt az állat, de azt mondta, hogy nem kell félnem. Persze, nem kell félnem csak ismét rám fog támadni.. Majd ismét visszaváltozott teljesen emberré az arca, közelebb lépett hozzám, de én csak hátrébb léptem. Féltem még mindig tőle. Fájt, amit tegnap este velem tett.. De a fal volt a hátam mögött és nem bírtam tovább hátra menni. Majd megcsókolt, viszonyoztam, de nem olyan szerelemmel teli szokásosan, hanem váratlanul, furcsán.
Nem vágy a véremre? Ennyire szar lett volna? Majd megint egy váratlan csókot kaptam, amit gyorsan viszonyoztam neki. Remélem nem volt ennyire feltűnő a viselkedésem, de engem egyre inkább az foglalkoztatott, hogy hol van Damon.. Még szerencse, hogy nincs egy nagy D betű írva a fejemre. Nem lehet, hogy állandóan arról az önző dögről fantáziálgatok.
Stefan és Bonnie beszélgettek, addig én elbambultam, majd Bonnie édes nevetésére lettem figyelmes. Olyan magas hangon nevet, hogy mindig mosolyra kényszerít ez a nevetés, majd átölelt minket, s így voltunk pár másodpercig mi hárman. Szép volt így.. Mint a barátok. Mi vagyok akkor én Stefan-nal? Bárcsak valakinek eltudnám mondani a problémáimat..

Hozzászólások száma : 163

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 8:58 am

Éreztem, hogy valami nem stimmel. Szédülök, és homályosan látok. Majd hirtelen minden ugyanolyan volt. Stefan arcát láttam, és a szemfogait. Gyorsan hátrébb húzódtam, és bele is ütköztem Elenába, aki azt próbálta nekem suttogni, hogy tűnjek el a pincéből. Viszont én úgy éreztem magam, mint aki kővé dermedt. Nem voltam képes egy mozdulatot sem megtenni. Majd Stefan biztosította Elenát arról ,hogy minden rendben van, és már nem vágyik a vérére. Hála Istennek, végre én is megnyugodhattam. Majd megcsókolták egymást, és egyben engem is egy nagyon jó érzés fogott el. Biztonság, és szerelem egyvelege. Majd Stefan elkezdett nekem bőszen hálálkodni, ami meg kell mondjam, igen jól esett. Valaki végre értékeli a munkámat, és nem magától értetődőnek várja el, mint egyesek.
- Nagyon szívesen, és igen tudom, be is fogom vasalni rajtad. - mondtam, majd a mai nap először elkezdtem önfeledten nevetni. Valamiért az ő boldogságuk, engem is megfertőzött. Odamentem hozzájuk, és mindkettőjüket megöleltem. Nem tudom mi ütött belém, de úgy hiszem meg tudnék barátkozni ezzel az érzéssel.

//folyt. nappali //

A hozzászólást Bonnie Bennett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 08, 2011 12:09 am-kor.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Today at 9:37 am

Salvatore Pince
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lilian Salvatore
» Stefan szobája