The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Salvatore Pince

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Stefan Salvatore

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 8:42 am

Bonnie egyből megtalálta a varázsigét és megfogta a kezem és egyből mondani kezdte furcsa nyelven. Igaza volt kellemetlen érzés ezért próbáltam a kezemet elrántani, de nem tudtam, mert Bonnie jól megszorította. Közben behunytam a szemem és mikor kinyitottam már nem voltak fájdalmaim sőt nagyszerűen éreztem magam, de azért fáradtan. Észrevettem, hogy Bonnie-nak elkezdett vérezni az orra még a földre is csöppent. Nem tudtam, hogy fog erre reagálni a testem, de ismét elfogott a vér iránti vágyam. Szemem alatt ismét az erek megduzzadtak és a fogaim is elő jöttek. Felültem az ágyra.
- Elena nyugi minden rendbe lesz már. - feleltem és nehezen parancsoltam a testemnek és ismét újra normális volt az arcom.
- Bonnie ezt neked köszönhetem, hogy már sokkal jobban vagyok és nincsenek már fájdalmaim. Köszönöm. - feleltem teljesen normálisan már. Közeledtem Elenához, de egy lépést tett hátra , de nem ment tovább. Megálltam vele szembe és megcsókoltam. Minden normális volt végre már nem vágytam emberi vérre.
- Elena helyre jöttem már nem vágyok a véredre. - mondtam boldogan és szenvedélyesen megcsókoltam. Közben oda fordultam ismét Bonnie felé.
- Bonnie nagyon köszönöm hogy meg gyógyítottál ezért jövök neked eggyel. - feleltem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 8:27 am

- Okés. - mosolyogtam Stefan-ra. Bonnie elővett egy hatalmas, öreg könyvet, amely kicsit poros is volt. Jó vastag volt, s hamar meg is találta az oldalt.
Megfogta Stefan kezét, majd lehunyta a szemét. Nagyon erősen koncentrált én meg felváltakozva néztem rájuk. Olyan furcsa, hogy a legjobb barátnőim és a barátom is misztikus lény. Eléggé furán érzem így magamat.
Bonnie mondta a számomra idegen nyelvű szavakat és nagyon megerőltette magát. Jobban megszorította Stefan kezét, mert láttam rajta, hogy fáj neki, s próbálta elhúzni, de a boszi barátnőm nem engedte. Láttam, hogy barátnőm orrából elkezdett folyni a vér. - Bonnie. - súgtam neki halkan, de mintha nem is vett volna észre, majd abba hagyta a beszédet, s Stefan-ra nézett. Ekkor a vércsepp már a földre is hullott.
- Bonnie.. szerintem most menj ki innen. - suttogtam nagyon-nagyon halkan. Stefan egy vérszomjas vámpír és, ha Bonnie-ra támad.. Nem is tudom, hogy mit fogok tenni.

Hozzászólások száma : 163

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 8:20 am

Miután mindenki nyugtázta a tervemet, elővettem a táskámból a Grimoire-t, és kikerestem belőle a megfelelő varázslatot.
- Áhh, meg is van! Az elején lehet, hogy egy kicsit kellemetlen lesz, de utána már minden rendben lesz. - mondtam Stefannak.
- Légyszíves add ide a kezedet Stefan! - kértem, majd felém nyújtotta a kezét, amit egy határozott mozdulattal megfogtam, és elkezdtem hangosan kántálni a varázsigét.
Éreztem, hogy Stefan az elején próbálta elhúzni a kezét, a kellemetlen érzés miatt, de erősen tartottam, és nem engedtem kiengedni a kezeim közül. Végül, amikor végeztem, belenéztem Stefan zöld szemeibe, és vártam a reakcióját. Viszont ekkor észrevettem, hogy egy vércsepp hullott a padlóra. A saját vérem!
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 8:13 am

Örültem nekik, de szerencsém is volt, mert most nem volt a vér iránt vágyam inkább. Inkább a fájdalmakkal törődtem. Örültem mert Bonnie tudott egy varázslatot amivel enyhíti a fájdalmaimat.
- Rendben Bonnie bele egyezek csak kezdjük el mert nem bírom. - feleltem és vártam, hogy elkezdje. A fájdalom kibírhatatlan volt, de erősnek kellet, hogy legyek. Közben ide oda fordultam és olykor egy gyors pillantást vetettem a kezemre majd a lányokra, de leginkább Elenát figyeltem.
- Ne aggódj Elena nem lesz semmi baj minden rendben lesz. - mondtam és egy halvány mosolyt ejtettem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 7:51 am

Felfigyeltem Stefan-re mikor elkezdett szenvedni, s elhagyta az a szó a száján, hogy segítsetek.. Egyből kinyitottam az ajtót, s nem gondolkozva beléptem, s odafutottam hozzá. Megfogtam az arcát. - Jól vagy? - kérdeztem tőle aggódva.
- Bonnie, mindegy.. Bármit csinálhatsz, ami jó neki, mert nagyon szenved. - ráncoltam össze a szemöldökömet és féltem, hogy bármi komoly baja történhet. Ha esetleg Bonnie varázsa nem sikerül, akkor adok a véremből egy kicsit is, csak, hogy segítsek neki.
Vajon Damon most mit csinál, hol van? Jesszusom Stefan épp talán haldoklik, erre csakis Damon-ra tudok gondolni?!? "Stefan-t szereted, Stefan-t szereted!!" - hajtogattam magamban utasítóan.

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 7:45 am

Elena visszatérése frissítőleg hatott rám, és kizökkentett a dühös állapotomból. Stefan viszont láthatóan szenvedett. És ezt nem volt túl jó nézni. Így gyorsan kigondoltam valamit. Lehet, hogy egy varázslattal, tudnám enyhíteni a fájdalmát.
- Stefan! Mit szólnál, ahhoz, ha egy varázslattal megpróbálnám enyhíteni a fájdalmadat? - kérdeztem tőle, mindenféle bizonytalanság nélkül.
- Nekem jó ötletnek tűnt, de te döntesz. - mondtam és neki dőltem a falnak. Ezt még egyszer biztosan meg fogom bánni.
- Elena? Vélemény? - kérdeztem, de a válasz kiült az arcára, így nem kellett sokáig faggatnom a véleményéről.
- Szóval Stefan, rajtad áll! Neked kell döntened! Elfogadod a segítségemet, vagy pedig végigszenveded ezt a napot? - kérdeztem, és vártam a választ.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 7:35 am

Csak hallgattam a lányokat közben váltakozva fájtak a testrészeim kínná és pokollá vált.
- Segítsetek. - mondtam halkan, de féltem, hogy nem hallják meg. Végül vártam és végre Elena felfigyelt rám. Következőkben már az aggódást lehetett hallani meg az ajtó nyitódást.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 7:18 am

/A ház egyéb részei/

Nem tudom, hogy most mihez kezdjek. Szeretem Stefan-t, de egyben félek is tőle. Mi van, ha legközelebb rám támad és nem lesz ott senki, hogy megvédjen. Akkor nekem annyi lesz. És mégis mit érzek Damon iránt, hogy az előbbi mondatánál úgy elkapott a féltékenység.
Épp jöttem lefelé, s Damon eltávozott, valószínűleg vissza a házba. A lépcsőn voltam, s csak őt néztem. A szemei iszonyat csodásak voltak, de elment mellőlem, hidegen hagyva. Mégis mit akarok tőle, ha van egy szerető barátom. Idegesen a hajamba túrtam. Még jó, hogy a gondolataimat senki se olvassa. Az ilyeneket még a naplómba se írom le, mert azt bárki megtalálhatja..
- Sziasztok. - köszöntem Bonnie-nak és remélhetőleg Stefan még mindig fent volt. Most nem mentem oda a rácshoz, hanem tartottam a távolságot a biztonság kedvéért.

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 7:14 am

Az ágyon feküdtem és egyre rosszabbul voltam. Éreztem, hogy az emberi vér most hat igazán a szervezetem re mivel már ó néhány éve nem ittam ember vért és ezért most rosszul fogadja a testem. Közben Bonnie-tól megkaptam a fejmosásomat.
- Rendben Bonnie megértettem. - feleltem rekedt halkuló hangon. Elkezdett velem forogni a világ, de közben jól lettem és utána meg megint rosszul. Többször is a kezemre néztem és láttam, hogy szürke és utána meg megint normális. Valami nagyon nincs rendben. Nem akarok meghalni attól a butaság miatt amit elkövettem.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 7:03 am

Hát nem kicsit döbbentem meg azokon a dolgokon, amit Elena mondott. Nem is tudtam egy ideig mit kezdeni az információkkal, igazából csak néztem magam elé. Majd Damon hangja vonta el a figyelmemet. Pontosabban az a gúnyos hang, amivel ő szokott beszélni. Régebben ezt rendkívül idegesítőnek tartottam, de most már kezdtem megbarátkozni vele. Bár az, hogy lefeküdt Elenával, az is bizonyítja, hogy nem igazán változott, mióta a városba jött.
- Nem köszi, Damon! Remélem nem sértődsz meg, ha most visszautasítom z ajánlatod. - mondtam egy merő gúnnyal.
- Te pedig - fordultam Stefanhoz - remélem megtanultad a leckét. Ugyanis nem szeretnék vérszomjas vámpírokat látni városban. Mert sajnálom, de nem fog érdekelni, hogy ki az. Az a vámpír, aki embereket öl, az szintén meg fog halni, mégpedig az én kezeim által.
- Szóval - fordultam Damonhöz - az, hogy életben vagy, az eddig is csak a szerencséden múlt, viszont most már simán ki tudlak vonni a forgalomból, úgyhogy inkább vigyázz magadra, ahelyett hogy az ágyadba akarnál csalogatni. Undorító, amit művelsz, és megmondom neked az őszintét, fogalmam sincs, hogy Elena mit gondolt, amikor lefeküdt veled. Ugyanis olyannyira nem vagy rá méltó ,hogy az már fáj. - mondtam, és egyenesen Damon szemébe néztem.
- Stefan, te pedig remélem máskor jobban figyelsz, és nem fog rajtad megint elhatalmasodni a Damon iránt érzett gyűlöleted. Ha mégsem sikerül, akkor pedig sajnos azt kell mondjam, hogy szereztél egy új ellenséget. ENGEM! - mondtam, és az egész pince az én hangomtól volt hangos.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 6:43 am

- Damon! - szóltam már rá, miután Bonnie-t is próbálta az ágyába csalogatni. Bár.. Bonnie utálja, remélem van annyi esze, hogy ne dőljön be ennek az ócska dumának. Várj féltékeny vagyok most rá? Nem ez nem lehet! Én csakis Stefan-t szeretem, s senki mást.. Az az este semmit se jelentett számomra..
Megráztam a fejemet. Mi történik velem? Még jó, hogy a vámpírok nem tudnak gondolatba olvasni, Stefan már rég szakított volna velem..
- Kell egy kis levegő. - mondtam teljesen összezavarodva. Majd egyből felfutottam.

/folyt. a ház egyéb részei/

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 6:34 am

- Nézz csak oda, Stefan beismerte, hogy hibázott. Nagy előrelépés! - mondtam gúnyosan.
- Az én hibám annyi, hogy megvígasztaltam a barátnődet, miután kiakadt, és te nem voltál sehol, sokat ittunk, és az ágyban kötöttünk ki. Hiba volt, igen. De én legalább nem próbáltam megölni. - mondtam összeszűkült szemekkel. Remélem, Stefan észreveszi végre magát.
- Szia, Bonnie. Örülök, hogy látlak. - mondtam a kis boszorkánynak.
- Mi újság? Sokkot kaptál az előbb hallottaktól? Ha igen, fent van egy kis pia, ha gondolod. De vigyázz, nehogy a végén te is az ágyamban köss ki. - mondtam egy csepp gúnyt csempészve a hangomba, de alapjáraton véve normális volt.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 6:28 am

- Jól van Damon én befejeztem és elismerem, hogy hibáztam és sajnálom is, de nem azt jelenti, hogy csak az enyém. - mondtam higgadtan.
- Igen Bonnie ez történt. - helyeseltem Elena válaszára az ajtó mögül. Kisé rosszul éreztem magam ezért egy kicsit elfeküdtem az ágyon. A kezemet néztem és láttam, hogy folyamatosan változik. Egyszer normálisan néz ki, de közben meg szürkés színe lesz. Igaz, hogy 10 tasak vért megittam, de lehet, hogy a szervezetem máris kiürült az emberi vér és most meg vérhiányba vészek el. Igyekeztem minél többet tartalékolni az energiámat.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 6:18 am

- Nem használt ki Stefan! Részegek voltunk és az egész véletlen volt, persze meg egy NAGY hiba. - néztem rá gonoszan Damonre. Ami megtörtént, az megtörtént. Sajnos egy ilyen estét nem lehet elfelejteni.. "Sajnos"...
- Damon higgadj le! - szóltam rá, mikor elkezdett Stefan-nal ordibálni. Mindketten, vagyis mindhárman hibásak vagyunk ebben.
Bonnie csak ott állt, értetlenül, s ránéztem. Ideje bevallani az igazat.
- Lefeküdtem Damon-nel, majd bevallottam Stefan-nek, aki emberi vért ivott, hogy harcba szálljon ellene, de én megjelentem, s rám támadt, majd Damon mentette meg az életemet. - magyaráztam el neki. Lehet, hogy egy kicsit sok volt neki ez a túl sok információ, de valahogyan remélem, hogy meg fog majd birkózni vele.

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 6:13 am

Komolyan úgy éreztem magam, mintha egy rémálomba csöppentem volna. Konkrétan nem értettem semmit sem. Mit keres itt mindenki a pincében? És akkor láttam, hogy Elena közeledik felém. Átölelt, amire én egy még határozottabb öleléssel válaszoltam. És ekkor megláttam Stefant, aki épp a rács mögött üldögélt. Vajon hogy kerülhetett oda, és miért? Körbepillantottam, és persze Damont is észrevettem, aki láthatólag nem volt éppen a legnyugodtabb állapotban. Bár mikor volt ő valaha nyugodt? Hát nem is tudom, a hangulat leginkább egy kriptáéhoz hasonlított. Kriptahangulat. És sajnos még mindig nem tudtam mit kezdeni az információkkal, amik eljutottak az agyamig. Stefan embervért iszik? Elena lefeküdt Damonnal? Egyszerűen nem voltam képes kezelni ezt a sok információt.
- Valaki mondja már el, hogy mi fene folyik itt lenn?! - mondtam, kicsit felemelve hangom.
- Elena? - kérdeztem,majd vártam a választ.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 6:02 am

Most már tényleg nagyon mérges voltam. Nem elég, hogy Elena rámkente az egészet, még Stefan is engem hibáztat a saját hibája miatt.
- Igazán? Máshogy is elintézhetted volna! Nem az én hibám, hogy olyan hülye voltál, hogy embervért ittál! A saját döntésed volt, ezért én nem vagyok felelős! - mondtam, és a szemem ismét szikrákat szórt. Én is figyelmes lettem a hangokra, de most nem igazán érdekelt.
- Tudod mi a te bajod, Stefan? Hogy nem tudsz semmit feldolgozni! Igen, lefeküdtünk Elenával! Elkövettél utána egy hibát, és be sem ismered! Nőj fel, Stefan! - kiabáltam.
- Arról már felesleges beszélni, hogy nekem köszönheted, hogy nem ölted meg a barátnődet!
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 5:55 am

- Igen a te hibád is ha nem használtad volna ki Elenát ez az egész meg se történt volna. - mondtam és kezdtem újra a régi lenni amint elmúlt a vér iránti vágyam. ismét normálisabb voltam.
- Ne haragudj Elena, hogy most ezt kell látnod. - néztem a szemeibe és csak félelmet és aggodalmat láttam. Nem sokkal mint a többiek én is figyelmes lettem a hangokra, hogy kitől jön. Ó szóval Bonnie jött hát nem pont a legjobbkor, de ez van.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 5:44 am

Egy hétig? - Oké. - feleltem még mindig Damon mögül, majd hirtelen kinyitódott az ajtón, s alig rá pár másodpercre követte egy lány sikoly is. Kérdőn néztem Damon-re, majd a hang irányába futottam. Láttam, hogy a drága barátnőm Bonnie az. - Szia. - öleltem át. - Mi a baj? És hogyan kerültél ide? - bombáztam őt a kérdéseimmel, majd elengedtem. És miért van itt? Tudja, hogy Stefan visszatért az emberi vérre?

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 5:32 am

Otthon, édes otthon. Vagy inkább mégsem annyira, ugyanis nem vett rá a lélek, hogy haza menjek. Így inkább a Salvatore panzióba vettem az irányt, ugyanis Elena - legalábbis a gondolatai alapján - ide tartott. Régen voltam már itt, és nem is szívesen jöttem ide, a vámpírok otthonába. De mivel beszélni akartam Elenával, ezért muszáj voltam. Még mindig pont olyan hatalmas, amilyennek képzeltem. Csöngettem, de senki sem nyitott ajtót. Így benyitottam, de nem láttam senkit sem az előszobában. Mi történhetett? Kihaltnak tűnt az egész birtok. Majd egy hangra lettem figyelmes. Talán Elena hangja? Nem tudom, viszont elindultam a hang irányába. Akárki is volt, nem volt egyedül. Kicsit ez a jelenet is horrofilmszerű, de igyekeztem magamban elfojtani ezt az érzést. Majd nagy erőt vettem magamon, és elindultam lefelé a lépcsőkön. És igen, ott állt Elena, és beszélgetett valakivel, vagy inkább valakikkel. Nem tudtam eldönteni, így közelebb mentem. Jól van az egyik valaki Stefan volt. Viszont ekkor hirtelen becsapódott a pince ajtaja, és ekkor akarva akaratlanul is rám tört a sikíthatnék. Ekkor kezdtem a létező összes frekvencián sikítani, felhívva a figyelmet a jelenlétemre.

A hozzászólást Bonnie Bennett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 07, 2011 5:47 am-kor.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 5:29 am

- Ezt nem mondod komolyan? Te iszol meg vagy 10 zacskó vért és jössz be a szobámba zargatni! Ezek után még azt mondod, hogy az én hibám?!?! - kérdeztem kiabálva, már nagyon felment bennem a pumpa. (Pimpád :PPPPP)
- Önszántadból ittad a vért, ez nem az én bűnöm! - mondtam, és a szemem szikrákat szórt. Ekkor lépett be Elena. Nem tudom, mennyit hallott, nem is érdekelt. Hátráltam egy kicsit, hogy odatudjon menni. Nem szólaltam meg, csak akkor, amikor kérdeztek.
- Pár napig. Esetleg hétig. - mondtam komor arccal.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 5:09 am

Elhúztam a számat. Most akkor állatot kell hoznom Stefan-nek? Mégis, hogyan kell csapdába ejteni egyet? Nem olvasok olyan könyveket: "Hogyan ejts csapdába egy kisállatot, vámpír imádó emberek számára".
- Okés. - motyogtam és egy csókot nyomott ajkamra. Elmosolyodtam, majd mikor kinyitottam a szememet, Stefan kezdett ismét IGAZI vámpírrá válni. Még azelőtt Damon hátrébb tolt, maga mögé mielőtt Stefan figyelmeztetett engem.
- Meddig lesz még így érzékeny emberek számára? - kérdeztem aggódva Damon-től.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 5:05 am

- Én nem tudok róla, hogy tartanánk csak Damon emberi vérei vannak a hűtőben. - feleltem és egyenesen Elena szemébe néztem.
- Én is szeretlek, de még nem lennél biztonságban. - mondtam és egy nagyon gyors csókot ejtettem a szájára a rácsokon keresztül. Egyből hátrálni kezdtem. Éreztem, hogy a szemem alatt az erek megduzzadnak és elő jöttek a fogaim.
- Elena menj el az ajtótól. - kiabáltam felé nehogy történjen valami.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 4:55 am

Megpillantottam Stefan-t, aki hátrébb állt. Érthető. - Igen. - mosolyogtam, még mindig a rácsot szorongatva. - Szeretlek. - tátogtam neki.
- Nem tartotok itthon állati vért, vagy esetleg nincsen állatotok? - kérdeztem már-már nevetve. Épp az ujjamra pillantottam, s Stefan gyűrűjét láttam magamon. Mintha egy eljegyzési gyűrű lenne. Remélem senki se érti félre, csak én így vigyázok szerelmem gyűrűjére, a gonosz bátyától.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 4:42 am

Lassan már nemcsak ketten voltunk lent a pincében, hanem jött egy harmadik személy is, Elena. Mikor meg állt az ajtónál és a rácson keresztül szólt hozzám egyből felálltam és tettem pár lépést hátra nehogy tegyek valami butaságot.
- Elena jó újra látni jobban vagy már? - kérdeztem és egy nagyon halvány mosolyt ejtettem. Hamar le ültem az ágyra mert egyre inkább csak fogyott az erőm és inkább pihentem közben míg Elenával és a drágalátos bátyámmal cseverészek.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 4:36 am

/Stefan szobája/

Most szerencsére, már nem volt lakatra bezárva az ajtó, valószínűleg Damon is lent lehet. - Szia. - köszöntem neki. - Mi Stefan kedvenc.. "állata"? - rajzoltam macskakörmöket az égbe. Nem akarom, hogy kiszáradjon. Így is elég nehéz neki, egy kis, hideg szobában kuksolnia.
Majd Damon mellé álltam, s így rákényszerült, hogy arrébb álljon. Megfogtam a rácsot. - Stefan, szívem, hogy vagy? - kérdeztem tőle. - Hiányzol nagyon. - mondtam mosolyogva. Nem érdekelt, hogy Damon itt van mögöttem, főleg a történtek után jól esik ezeket mondani Stefan-nek most, hogy itt van.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Today at 5:07 pm

Salvatore Pince
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lilian Salvatore
» Stefan szobája
» Elena Gilbert /Salvatore/ - Folyamatban
» Delena Christianna Salvatore - Damon és Elena kislánya