The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Salvatore Pince

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Stefan Salvatore

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 3:09 am

- Igen tisztába vagyok vele és meg is bántam már. Csak, hogy tudd ez is te miattad volt tudod ez nem történt volna meg ha nem használod ki Elenát. - mondtam idegesen. Felálltam az ágyról és az ajtóhoz sétáltam.
- Hiába lesz bármilyen jó kapcsolatunk vagy bármi más csak tudd, hogy gyűlölni foglak amíg élsz. - feleltem és hirtelen megint eltöltött a düh és megragadtam Damon nyakát az ajtón keresztül. Végül semmire se mentem vele, hisz már kezdtem egyre gyengébb lenni, így az erőm is fogyott. A szorításom nem tartott tovább pár másodpercig sem.
- Jól van Damon te nyertél. - mondtam és az ajtó aljához térdeltem le.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 3:01 am

- Nem. Semmi ilyen szándékom nincs. Csak meg akartam nézni, hogy mikor engedhetlek ki. - mondtam összeszűkült szemekkel.
- Tisztában vagy vele, hogy majdnem megölted Elenát? És így is súlyosan megsebesítetted. - mondtam mérgesen. A legszívesebben megvertem volna.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 2:57 am

Másnap reggel az ágyon ülve és a földet bámulva lépteket hallottam az ajtó felé. Azt hittem, hogy Elena jön, de erre Damon volt helyette.
- Mit akarsz Damon? Talán dicsekedni, hogy nyertél meg, hogy erősebb vagy nem is tudom? - kérdeztem már nyugodtabban. Már nagyjából kitisztult a fejem, de még mindig ugyanaz a jelenet játszódik le bennem amit este műveltem Elenával.
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Vas. Aug. 07, 2011 2:52 am

Másnap reggel lementem a pincébe, hogy megnézzem, hogy van Stefan. Remélem, már kitisztult a feje. Amikor leértem, Stefan az ágyon ülve nézte a földet.
- Jó reggelt, öcsikém. Most már normális vagy? - kérdeztem, tőle. De nem mosolyogtam. Nagyon mérges voltam rá, amiért bántotta Elenát. Tény, hogy józanul nem tette volna, de kishíján megölte.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Szomb. Aug. 06, 2011 8:52 pm

- Én is szeretlek. - mondtam és azzal el is ment. Nem baj legalább nem tudok benne most több csalódást és fájdalmat okozni. S azzal szintén vissza mentem a falhoz és ismét neki dőltem. Pár percig csak a földet néztem majd elnyomott az álom. De nem tudtam sose sokáig aludni mert mindig felébredtem.
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Szomb. Aug. 06, 2011 8:47 pm

- De Stefan! Nem kellett volna! Nézd mi lett a vége.. - suttogtam már a végén. Ha Damon nem lett volna, már rég halott lennék. Kerülte a tekintetemet, s a szemben lévő falat bámulta, úgy beszélt hozzám.
- Ezt már én is mondtam neki, mert, hogy Nektek nagyobb a túrókepésségeket. De nekem azt mondta, hogy többet ivott. - forgattam meg a szememet.
Idejött hozzám, már készültem hátrébb állni, de csak a gyűrűjét adta át. Megfogtam, s körül néztem, sehol nem szivárogna be a nap. Felhúztam az ujjamra a gyűrűt, kicsit nagy volt, de legalább Stefan mindig velem van.
- Nem fogom hagyni. - mosolyogtam. - De nekem mennem kell. Szeretlek! - köszöntem el tőle, s bezártam magam után zárra az ajtókat, majd elindultam az emelet felé, egyenesen Stefan szobájába.

/folyt. Stefan szobája/
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Szomb. Aug. 06, 2011 8:38 pm

- Azért tettem, hogy Damon megfizessen amit veled művelt. Túl gyenge lettem volna ha akkor támadom meg mikor nincs is bennem ember vér. Miután meg ittam azzal tudtam, hogy ezt még megfogom bánni, de csak így tudtam volna megleckéztetni. - mondtam, de nem merem ránézni nehogy az legyen mint az előbb.
- Elena ismerem a bátyámat és biztos józan volt ő mikor megtörtént csak neked adta be, hogy nem volt az. - feleltem.
- Én is szeretlek - mondtam és fel álltam és az ajtóhoz mentem. Leszedtem az ujjamról a nap gyűrűt és oda dobtam Elenának.
- Tessék vigyázz rá és mikor úgy érzed, hogy minden rendben lesz akkor úgyis tudod, hogy mi a dolgod, és ne hagyd , hogy Damon elvegye. - feleltem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Szomb. Aug. 06, 2011 8:30 pm

- Nem tennél semmit. - tiltakoztam. Bízok benne, s biztos csak rám akarja hozni a frászt. Felém fordult, majd Stefan homályos lett. Gyorsan hátraugrottam egyet, mert az ajtónak csapódott. Ijedten néztem rá. Mit tett vele az emberi vér?
- Nem félek tőled. - mondtam és egy kicsivel közelebb léptem hozzá. Majd egyik nap be is megyek, de most túl korán lenne hozzá. - Stefan szeretlek. - hangsúlyoztam ki.
- Miért tetted ezt? - néztem rá kérdőn. - Te is tudod, hogy mit művel veled a vér..
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Szomb. Aug. 06, 2011 8:27 pm

Halk lépéseket hallottam és egyszer csak megszólal valaki. Mikor mondta, hogy ő Elena az ajtó felé néztem.
- Nem szabadna itt lenned ki tudja, hogy mit csinálok majd. - feleltem még egy kicsit ingerülten. Közben megéreztem vére édes illatát és vámpírsebességgel neki csapódtam az ajtónak, hogy megragadjam. Jó volt a reakciója mert sikerült hátra ugrania a kezeim elöl.
- Mondtam én, hogy veszélyes itt lenni. -vettem vissza a kezeimet és a fejemet fogtam, hogy megint mit akartam vele művelni. Ismét vissza mentem a falhoz és próbáltam nem a vérére figyelni.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Szomb. Aug. 06, 2011 8:19 pm

Kinyitottam a lenti ajtót is, majd felkapcsoltam a villanyt. Így legalább már látok is valamit. Elindultam balra, s akkor fogtam fel, hogy hideg van ide lent. Valami meleg holmit kellett volna felvennem. Elértem a rácsos ajtóhoz, s benéztem rajta.
Az egyik sarokban ott kuporodott Stefan, arcát a kezeibe temetve. - Szia. - suttogtam, a saját meleg leheletem megcsapva az arcomat.
- Elena vagyok. - mutatkoztam be, hisz nem tudom, hogy most önmagánál van-e, vagy sem.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Szomb. Aug. 06, 2011 8:14 pm

/ Damon szobájából/

Damon hamar meghiúsította az étkezésemet. Mivel nem hagyta, hogy tovább szívjam a lány vérét ami igen csak csábító volt. Minden gyorsan történt az egyik pillanatban eszek a másikban meg már a földön vagyok és nem tudok szabadulni Damontöl és még le is zárt a pincébe. Hossza próbáltam betörni az ajtót, hogy kiszabaduljak, de minden hiába az ajtó jól bírta. Pár perc után már abba hagytam mert úgyse tudtam volna kiszabadulni. Sétálgattam ide-oda azon gondolkozva, hogy hogyan is jussak ki. Egyik terv se jött be. Lekuporodtam a földre és a hátamat a falnak támasztottam közben lehajtottam a fejemet is. Aztán beugrott, hogy ki volt az a lány.
- Jézusom Elena! Mit tettem vele. - mondtam hangosan és mindkét kezemmel megfogtam a fejemet. Pedig mondtam neki, hogy ne jöjjön ide, de mégis. Jaj mit tettem.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Szomb. Aug. 06, 2011 10:28 am

/ Elena szobájából/

Vámpír iramban bementem a házba és egyből le a pincébe. Reméltem, hogy Damon nem hallotta meg, de jót tudtam amint beértem, hogy benn vagy a szobájában. Odasiettem Az emberi vérrel teli hűtőhöz és néztem. Vettem egy mély levegőt és kinyitottam. A hűtő teli volt színpompás piros vérrel. Megfogtam az egyik tasakot és nagy bátorsággal megittam belőle a vért. Kicsit kirázta a hideg és erővel töltötte fel. Olyan finom volt, hogy nem bírtam megállni, hogy ne igyak többet. 10 tasak vért biztosan megittam és végre rá szántam magam, hogy abba hagyjam. Teljesen feltöltődve és erősen felmentem Damonhöz.

/ Folyt. Damon szobája./
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Salvatore Pince   Szomb. Aug. 06, 2011 10:17 am

Úgy nevezett fogda és vér raktár
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Salvatore Pince   Today at 9:37 am