The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Gilbert nyaraló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 8:01 am

Mindketten felkeltünk az ágyból, felöltöztem, s a táskámba raktam pár dolgot, amit nem szeretnék itt hagyni. Damon mögém osont, majd megfordultam, s egy szenvedélyes csókot váltottunk.
- Igen, mehetünk. Vezetsz? - kérdeztem tőle mosolyogva. Mivel úgysem kocsival jött ide, bár futással hamarabb hazaérne, de vele szeretnék tölteni annyi időt, amennyi lehetséges. Kisétáltunk a nyaralóból, s bezártam, majd beszálltam a kocsiba. Bekötöttem magamat, s elindultunk a Salvatore birtok felé.

/folyt. Salvatore panzió/

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 7:54 am

- Készülődjünk. - mondtam egy sóhaj kíséretében. Kimásztam az ágyból, majd a szekrényhez sétáltam, és kivettem belőle némi ruház. Felöltöztem, majd Elenára néztem. Ő is elkezdett öltözködni. Odasétáltam hozzá, és magamhoz húztam. Lágyan megcsókoltam.
- Mehetünk? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 7:03 am

Mindketten teljesen lenyugodtunk. Követtem a tekintetét, ami az órára pillantott. Hamarosan készülődni kell. Jó volt ez a pár nap "nyaralás".
- Tudom, én én is. - mosolyogtam. Damon mellkasára hajtottam a fejemet, ahol a szíve van, s hallgattam dobogását.
A szíve dobogását.. mely most értem dobog.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 6:57 am

Pár percig még össze-vissza vettem a levegőt, és a szívem sem a megszokott ritmusban vert, de néhány perccel később már minden rendben volt. Nyugodtan lélegeztem, és egyenletes mozdulatokkal simogattam Elena hátát. Az éjjeliszekrényen lévő órára néztem. 19:56. Jól elrepült az idő... Lassan ideje lesz visszaindulnunk, de én még egy kicsit pihenni akarok.
- Szeretlek, Elena. - mondtam ma már nem is tudom hanyadjára.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 6:53 am

Éreztem, hogy mindjárt itt a vége. A szerelmünk most már teljesen beteljesedik. Szinte már minden egyes lökésnél nyögtem, s az utolsó lökésnél egy halkat sikoltottam. A testem megfeszült, majd fáradtan bújtam oda Damon-höz.
Megcsókoltam a felsőtestét, majd elkezdtem cirógatni. Ott mosolyogtam a karjában, sose voltam még ilyen boldog. A baj, hogy hamarosan haza kell mennünk..

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 6:46 am

- Én is szeretlek! - válaszoltam lihegve, és tovább csókoltam. Ahogy egyre gyorsabb lett a tempó, úgy egyre többet nyögtem, ahogy Elena is. A halk sikolyos és kéjes hangok jelezték, hogy nemsokára itt a vége. Szenvedélyesen megcsókoltam, majd egy utolsót löktem rajta. Ekkor ernyedt el az összes izmom, és éreztem, hogy Elena is elengedi magát a karjaimban. Belecsókoltam a nyakába, majd legördültem róla. Magamhoz húztam, és átöleltem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 6:41 am

Hirtelen minden ruha lekerült rólunk, s megfogtam a kezét, s összekulcsoltam az ujjainkat. - Szeretlek. - suttogtam, majd belém hatolt. Egy kéjes, halk nyögéssel jeleztem. Most végre eszemnél vagyok, nem úgy, mint múltkor.
A tempón egyre jobban gyorsított. Egyre több csókot váltottunk. Egyre szaporábban vettem a levegőt, Damon tud valamit, de nagyon! Hirtelen belém hasított egy gondolat.. Nem védekezünk, de múltkor se estem teherbe, szóval nincs min aggódnom.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 6:16 am

Ahogy a kezei a mellkasomat és hasamat simogatták, mintha áramütés járta volna át a testem. Hamarosan a bikinitől is megszabadítottam, ő pedig lekűzdötte rólam a nadrágot. Így már semmi nem volt közöttünk, csak levegő. Finoman megcsókoltam, majd óvatosan beléhatoltam. Halkan felnyögtem, és hallottam, hogy ő is így tesz. Először lassú volt a tempó, majd egyre gyorsítottunk.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 6:08 am

Damon arra a féloldalas 'mindenkit leveszek a lábamról' mosollyal csábított el, már nem tudom hányadszorra, s kezei szinte az egész testemet bejárta, majd rá pár percre le is került rólam a sort. Nekem könnyebb dolgom volt, hisz csak rajta egy darab fürdőgatya volt, míg rajtam most már csak egy bikini.
Az én kezeim végig simogatták az egész, izmos felsőtestét.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 6:03 am

Hatalmasat mosolyogtam, de nem válaszoltam neki. Szenvedélyesen megcsókoltam, és kezem felfedezőútra indult a testén. Először az oldalát simogattam, majd a derekát és a fenekét. Amíg csókoltam, finoman elkezdtem lehúzni róla a sortját, miután kigomboltam. Amikor sikerült, elhajítottam a szoba másik felébe.Hirtelen dejavu érzésem lett, bár tudtam, hogy most ez teljesen más, mint az. Itt most mindketten szerelemből csináljuk.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 6:00 am

Az ölébe kapott én pedig önfeledt nevetésbe kezdtem. Az ágyra tett, s magamra húztam, a csípője köré fontam a lábamat, és tele szenvedéllyel csókoltam, melyben kihangsúlyozom minden egyes érzésemet, amit Damon Salvatore iránt érzek.
Majd a nyakamra tért, s halk sóhajok hagyták el a számat. Feltett egy kérdést. Elgondolkoztatott. - Készen állok. - suttogtam nagyon halkan. - Szeretlek. - s újra ajkunk megtalálta a másikét.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 5:52 am

Elena hátrálni kezdett a nyaraló pedig, majd amikor beléptünk, felkaptam, és a szobájába vittem. Ledőltünk az ágyra, úgy folytattuk tovább a csókolózást. Otthagytam az ajkait, és a nyakát kezdtem kényeztetni. Úgy vettem észre, ezt nagyon szereti.
- Készen állsz? - kérdeztem suttogva. Tudnia kellett, mire gondolok. Amíg ő nincs kész, én nem teszek semmit.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 4:48 am

Belemosolyodtam a csókba, s átkaroltam a nyakát, s vizes hajába beletúrtam. Ahogy a hátamon végigsimított, kirázott a hideg, tiszta libabőr lettem.
Közelebb húztam magamhoz, ennél is jobban. - Én is. - súgtam, közben el nem szakadva tőle, lépegettem egyre hátrább befele a nyaralóba.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 4:36 am

- Tudom. - kacsintottam rá, majd magamhoz húztam, és megcsókoltam. Végigsimítottam a hátán, majd mindkét kezem megállapodott a derekán.
- Szeretlek, Elena. - mondtam bele a csókba, majd folytattam. Annyira jól esett az érintése, és a tudat, hogy itt van velem. Hogy az enyém.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 4:28 am

Egy nyugtató puszit adott a homlokomra, de ezt nem felejtem el ilyen korán. - De Damon, most vizes lettem. - nyafogtam nevetve.
A szerelmem elindult, s követtem őt, de sokkal gyorsabb volt nálam.
Kiszállt, s felém nyújtotta a kezét. Megfogtam, és kihúzott. Kiegyenesedtem, s elpirultam a megjegyzése hallatán. - Te sem vagy semmi. - kacsintottam rá.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 4:24 am

Felnevettem, ahogy Elena elkezdett kalimpálni és ütögetni.
- Nyugi, szívem, én figyelmeztettelek. - mondtam vigyorogva, majd adtam egy puszit a homlokára.
- Na, gyere. - mondtam vigyorogva, majd megfogtam a csónak kötelét, és elkezdtem úszni. Meg se kottyant, hogy kihúzzam a partra. Elena követett. A csónakot a vízben hagytam, és kikötöttem egy rúdra, majd kimásztam, és Elenát is kiemeltem.
-Szép vagy vizesen. - mondtam vigyorogva.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 4:19 am

Elkezdtünk visszafelé indulni, majd kicsit megrándult a csónak. - Damon. - néztem rá komolyan. - Ne! - próbáltam ellenezni, s majd sikítottam és beleestem a vízbe.
Jóval melegebb volt, mint tegnap este, de nem vettem levegőt. Elkezdtem kalimpálni a vízben, majd valaki megfogott, s felhozott a felszínre.
- Damon te őrült!! - kiabáltam és ide-oda ütöttem őt, de persze finoman.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 4:15 am

- Erre inkább nem mondok semmit. - mondtam vigyorogva, majd megfogtam az evezőket, és elkezdtem a part felé evezni. Már amikor majdnem elértük, kicsit megdöntöttem a csónakot. Láttam Elena rémült arckifejezését, és hatalmasat vigyorogtam.
- Még jó, hogy bikini van rajtad. - mondtam, majd egy rántással felborítottam a csónakot. A víz alatt megkerestem Elenát, és felhoztam a felszínre, nehogy megfulladjon nekem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 4:06 am

Hangosan elnevettem magamat, most már felé fordultam, és nem zavart, hogy felülről csak egy bikini felső takart, hisz már többet is látott.
- Nekem teljesen mindegy. - vontam meg a vállamat. - Hisz te evezel. - kacsintottam rá. - Felőlem átmehetünk az óceánon és kikötünk a Nílusban. - mosolyodtam el szélesen.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 3:56 am

- Én sem. Büdös szőrcsomók. - mondtam undorodva. Ki nem állhatom őket. Fujj!
- Hmm, nem tudom, meddig szeretnél még csónakázni? - kérdeztem vigyorogva. Eszembe jutott, hogy még nem borítottam fel a csónakot. Na, majd amikor kifelé megyünk. Szegény Elena, előre sajnálom. Persze jobban fogom élvezni, minthogy ezen rágódjak. ~ gondoltam magamban vigyorogva. Eszembe jutott, hogy van nálam fényképező. Ezeket a pillanatokat meg kell örökíteni.
- Na, gyere ide. - mondtam mosolyogva. Magamhoz húztam, a számat az övére tapasztottam, majd lefotóztam magunkat. Aztán csak vigyorgósakat meg arcrapuszisokat csináltunk, de mind jó lett.

A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 10, 2011 10:49 am-kor.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 3:51 am

- Hát, azért, ha van ott egy farkas. Megmondom neked az igazat, sosem szerettem őket. - vigyorogtam.
Elmosolyodtam, mikor megcsókolta a nyakamat.
- Hát persze, ez jó ötlet. - bólintottam. - Most merre fele? - kérdeztem tőle.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 3:46 am

- Rendben. Menjünk este haza. Remélem azért Stefannak sikerült kiraknia az élősködőket. - mondtam kuncogva, majd következő mondata hallatán a szívem majd kiugrott a helyéről.
- Én is szeretlek, Elena. - suttogtam a fülébe, és egy apró csókot nyomtam a nyakára.
- Csónakázás után elmehetnénk sétálni az erdőbe. - mondtam, és elengedtem a derekát.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 3:39 am

Abbahagyta az evezést, s átkarolt. A kezére raktam a kezemet, s kicsit oldalra biccentettem a fejemet.
- Örökre. - mosolyogtam. - De szerintem, ha gondolod ma este már hazamehetünk. - fordítottam el a nyakamat, s egy apró csókot nyomtam a szájára.
A szívem egyre gyorsabban dobogott, ránéztem és gondoltam ideje bevallanom az igazat. - Damon.. - nyeltem egy nagyot. - Szeretlek.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 3:32 am

- Nehogy az legyen. - mondtam vigyorogva, és addig eveztem, míg be nem értünk a tó közepére. Ott behúztam az evezőket, és csak hagytam, hogy a csónak erre menjen, amerre akar. Elena mögé ültem, és átkaroltam a derekát, majd a nykába csókoltam.
- Meddig szeretnél maradni? - kérdeztem mosolyogv.a
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 3:27 am

A vállába bokszoltam. - Ne nevesd ki. - vigyorogtam, majd megfogtam a kezét, s beszálltam. Én ültem elől, háttal neki.
- Nem szeretném, ha hólyagos lenne a kezem, szóval, ha megtennéd.. - fordultam hátra hozzá mosolyogva, majd visszafordultam, s a tavat csodáltam, ahogy a nap megsüti, s gyönyörűen csillog.
Lekaptam a felsőmet, s megtámaszkodtam a kezeimen és a fejemet a nap felé fordítottam. Egy kis D vitamin sose árt!

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Today at 9:35 am

Gilbert nyaraló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gilbert ház
» Jeremy Gilbert - Átvételi szándékát az adminnál lehet jelezni
» Elena Gilbert /Salvatore/ - Folyamatban