The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Gilbert nyaraló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 3:23 am

Amikor megláttam a kis csónakot, elkezdtem nevetni. Kék-fehérre volt festve, és nagyon leleményesen a neve Blue Sky volt.
- Nagyon... cuki kis csónak. - mondtam vigyorogva, majd besegítettem őt. Megtoltam a csónakot, majd én is beugortam mellé.
- Szeretnél evezni, vagy inkább én végezzem a munkát? - kérdeztem vigyorogva, majd megfogtam mindkét evezőt, és elkezdtem evezni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 3:15 am

Csak egy nadrágot vett fel, s szabadon hagyta, kidolgozott testét. Egyáltalán nem zavar a hiányos öltözete. Sőőt.. így sokkal jobb!
- Mehetünk. - összekulcsoltam az ujjainkat, s azzal elindultunk lefelé, majd ki. - Ott a csónak. - mosolyogva mutattam a kék-fehér színű csónakra.
Az oldalán a neve állt, amit még én találtam ki, Blue Sky. Hát igen, kék ég. Kicsinek nem volt azért annyira dús a fantáziám.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Kedd. Aug. 09, 2011 3:10 am

Mosolyogva mentünk fel Elena szobájába. Ő felvett egy bikinit, egy topot és egy sortot, én pedig csak egy rövidgatyát kaptam magamra. A póló nem áll jól, max az ing, de sokkal jobban szeretem, ha a felsőtestem szabadon van.
- Mehetünk? - kérdeztem mosolyogva, és megfogtam a kezét, majd elindultunk a tóhoz.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 10:59 pm

- Én is arra gondoltam! - vigyorogtam, s felálltam, majd megfogtam a tányérokat és a mosogatógépbe raktam. Megfogtam a kezét.
Beborulni? Mégis mik a szándékai. - Okéé. - mosolyogtam, majd felmentünk az emeletre, be a szobámba.
Kinyitottam a szekrényemet, s kivettem a bikinimet, egy sötét kék felsőt, farmer sorttal. A fürdőbe mentem és gyorsan átöltöztem, majd kivasaltam a hajamat és összefogtam.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 1:37 pm

- Hmm... A csónakázás jól hangzik. - mondtam mosolyogva, és megettem az utolsó falatokat is.
- Csak előbb öltözzünk át. - mondtam vigyorogva, majd felálltam, és a kezemet nyújtottam Elenának.
- Vízálló ruhát vegyél fel. Lehet, hogy a csónak fel fog borulni. - mondtam vigyorogva, és rákacsintottam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 1:35 pm

Miközben gondolkozott, illetve beszélt addig én ettem tovább a reggelimet. - Igen tudom és az vagy már.. jó rég óta. - mosolyogtam.
Megforgattam a szememet. - Jó. És mi legyen a mai terv? Csónakozás a tavon, túra az erdőben, vagy valami más? - néztem rá kérdőn.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 1:27 pm

- Hát... - mondtam elgondolkozva. Esetleg mondhatnám, hogy tudok, és rendelhetnék valami olasz kaját.. Bár Elena tuti észrevenné a különbséget, így ezt az ötletet elvetettem.
- Igazából semmit nem tudok főzni. Tudod, én vérszívó vagyok. - mondtam vigyorogva, és ettem egy újabb falatot.
- De tudok egy jó olasz éttermet, ahonnan tudok kaját rendelni. - mondtam mosolyogva.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 1:20 pm

- De jó tudni. - nevettem.
- Az biztos. Azért kíváncsi vagyok, hogy te mit tudnál készíteni. - mondtam elgondolkozva. - Ma este te gondoskodsz a vacsoráról. - jelentettem ki mosolyogva, bár szerintem előtte jó sokat eszek, mert fogalmam sincs, hogy Damon mit tud elkészíteni.
Kihúzta nekem a széket és helyet foglaltam. Igazi úriember! - Köszi. - pillantottam rá, majd neki láttunk. Igaza volt tényleg finom, így válaszként csak bólintottam.
- Salvatore, az olasz igaz? Nem tudsz valami jó olasz ételt készíteni? - szúrtam a villámra a bacont és bekaptam.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 1:16 pm

- Dehogy. Ha meg akarnálak enni, már megtettem volna. - kacsintottam rá, majd következő megjegyzésére csak egy mosoly volt a válaszom. Nem tudtam, mit mondhatnék erre. Érzelmekben nem vagyok valami jó...
- Hozzám képest mesterszakács vagy, drágám. - mondtam, és adtam egy puszit a homlokára, majd mindketten leültünk.
- Jó étvágyat. - mondtam egy mosollyal, majd egy falatot a számba vettem.
- Nagyon finom. - mondtam elismerően.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 1:13 pm

- Aha többnyire. - néztem rá a szemem sarkából. - És engem meg szándékozol enni? - vontam fel a szemöldökömet.
- Ami az asztalon van. Nem vagyok valami mesterszakács, de az évek során anyutól ezt megtanultam. "Anyutól", igen a nevelőanyukámtól, de nekem ő mindig is az anyukám marad, hisz Isobel.. Ő nekem senkim..

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 1:08 pm

- Nem vagyok éhes, másra, és amúgy sem eszek mókust. - mondtam vigyorogva.
- És a barátnőimet sem eszem meg. Többnyire. - mondtam hatalmas mosollyal, majd újra megcsókoltam.
- Hmm... Na és mi finomat készítettél? Kis konyhatündér. - mondtam, és az asztalra néztem. Baconös rántotta. Az finom!
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 1:05 pm

- Szia! - ugrottam Damon nyakába, majd megcsókoltuk egymást. - Gondoltam megleplek valamivel. - mosolyogtam. - Bár, ha éhes vagy "másra" - rajzoltam macskakörmöket a levegőbe - akkor szólj és keresünk együtt egy mókust. - nevettem. - Vagy egy pár cseppet az enyémből is kaphatsz. - vigyorogtam. Még úgyse ivott a véremből..

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:58 pm

Reggel arra ébredtem, hogy bacon és tojás illatát érzem. Megtapogattam magam mellett az ágyat, de az üres volt. Felkeltem, és körülnéztem. Elena sehol. Biztosan odalent reggelit készít. Lassan lesétáltam a konyhába, ahol megláttam Elenát.
- Jó reggelt. - köszöntem mosolyogva. Olyan aranyosan forgott a konyhában, rám várva, hogy majdnem azt mondtam, " Jó reggelt, Asszony". Ki is akadt volna rendesen. Odasétáltam hozzá, és egy lágy csókot adtam az ajkaira.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:54 pm

Az éjszakám eléggé álmatlanul telt el. Reggel viszonylag hamar felkeltem, Damon karjaiban, s egy ideig csodálkoztam benne. Elmosolyodtam, majd halkan felkeltem az ágyból, s lábujjhegyen kimentem a szobámból. A konyhába mentem, s előkészítettem pár dolgot. Megterítettem, elővettem a narancslevet, s csináltam rántottát bacon szalonnával.
Már csak Damon-re kell várni, hisz bármelyik percben kész van.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:48 pm

- Álmodni se. - mondtam mosolyogva, majd észrevettem, hogy elég fáradt.
- Jóéjt, Elena. - suttogtam, majd én is lehunytam a szememet. Egy ideig még hallgattam, ahogy Elena lélegzik, majd amikor egyenletessé vált, én is rászántam magam, hogy elaludjak. Nem volt nehéz, a mai nap nagyon kifárasztott, így alig pár percbe telt, míg elaludtam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:43 pm

- Álmodni se? - biggyesztettem le az ajkamat. - Hát igen. - mondtam közelebb kerülve hozzá.
Ekkor kimondta azt az 1 szavat, amit még ma írtam neki le a levélben. Írva minden könnyebb.. - Aha.. - motyogtam és gyorsan lehunytam a szememet, próbáltam úgy tenni, mint aki alszik. Szeretem meg minden, de nem akarom elsietni a dolgokat.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:41 pm

- Ha lett volna egy kis esze, ezt tette volna. - mondtam vigyorogva.
- Pff... ne is álmodj róla, hogy olyan szar séróm lesz. - mondtam nevetve, amikor ő került felülre.
- Az biztos. Ő a megtestesült nyál, én meg maga a tökély. - mondtam vigyorogva, majd amikor ledőlt mellém, magamhoz húztam, és átöleltem.
- Szeretlek. - suttogtam, majd adtam egy puszit a homlokára.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:34 pm

Hirtelen maga alá gyűrt, akaratlanul is előtört belőlem a nevetés. Lehunytam a szemem mikor a nyakamat kényeztette. Vajon mit érez, mikor csókolgatja? Vérszomjat?
- Hát igen.. Eléggé gáz. Bella-nak le kellett volna itatnia. . vigyorogtam.
- Még szerencse, hogy nem vagy Edward. - mosolyogtam. - Bár szívesen megnéznélek Edward séróval. - mondtam, majd fordult a kocka, én kerültem felülre. Elsöpörtem az arcomból a hajamat és a szemeibe néztem.
- Egyezzünk meg abban, hogy Te és Edward két külön fogalom. - mosolyogtam, majd megcsókoltam, s vissza huppantam mellé az ágyra.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:28 pm

- Magamat? És mégis miért? Én nem vagyok nyálas, meg is mutatom. - mondtam, és ráfeküdtem. Apró puszit adtam a nyakára, majd csókolni kezdtem.
- A kis Edward nem merte lefektetni Bellát, csak kompromisszum árán. Mégis milyen férfi az ilyen? - kérdeztem belenevetve a nyakába.
- Semmilyen. - válaszoltam meg a saját kérdésem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:22 pm

- Vigyázz, mert a végén még leharapom. - vigyorogtam.
- Ízlésficamom van? - vontam fel a szemöldökömet. - Akkor miért fekszek veled együtt egy ágyban? - nevettem. - Evvel inkább magadat sértetted, drágám. - mosolyogtam, a következő mondatánál meg már el is nevettem magamat. A kis egoista.
- Jó, nézek! Igen, te egy férfi vagy! Ezt büszkén kijelentheted! - paskoltam meg az izmos hasát.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:18 pm

- Cuki? Nem tudom, nem illene hozzám a cukiság. - dugtam ki rá a nyelvem.
- Edward sexy? Jesszusom, drágám! Úgy tűnik, ízlésficamod van. - mondtam nevetve.
- Még hogy az a nyálgép szexi... Nézz rám, Elena! Én egy igazi férfi vagyok. - mondtam vigyorogva.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:04 pm

- Ohh yeah, cuki lennél. Az voltam! - javítottam ki. - Mielőtt megtudtam, hogy a valódi vámpírok teljesen másik. - mosolyogtam. A bal keze a mellkasán pihent, ahogy az enyém is. Összekulcsoltam az ujjainkat, s sokáig tanulmányoztam a gyűrűjét.
Vajon egyszer én is fogok ilyen lapis lazuli gyűrűt viselni? Vámpír leszek-e egyszer, vagy sem?
- Hát tudod Edward olyan szexi. - nevettem. - De te jobban nézel ki, és ezt mindenki tudja. De a kérdésedre válaszolva, nekem így jó vagy.. Ha csillognál, akkor nem mehetnél ki napfényben, ami már egy hátrány. - vigyorogtam.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 11:58 am

- Persze, esetleg egy rózsaszín tangát? - kérdeztem nevetve, majd lágyan megcsókoltam. Majd felnevettem a kijelentése hallatán.
- Szóval te is Twilight-fan vagy? - kérdeztem nevetve. Nem igaz, hogy az a film mennyi mindenkit meghódított, pedig tiszta hülyeség... Csillognak a napfényben? Gratulálok.
- Örülnél, ha én csillognék a napfényben? - kérdeztem még mindig nevetve.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 11:48 am

Kezdett unalmassá válni a várakozás. Vagy az oldalamon, vagy a hátamon feküdtem, vagy volt olyan is, hogy az ágyra könyököltem. Megjelent Damon egy szál törölközőben.
- Bárcsak hamarabb visszaadtam volna neki.. - mondtam nagyon halkan. - Vagy biztos találtunk volna valamit az enyémből, ami rád ment volna. - kacsintottam Damon-re. Egész végig Damon-t, s izmos hátizmát bámultam. Az alsó ajkamra haraptam, majd visszatértem a valóságba. Ő is bejött az ágyba, betakartam, s jó szorosan hozzá bújtam mosolyogva. - Ameddig nem tudtam a létezésetekről azt hittem, hogy a vámpírok nem tudnak aludni.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 11:33 am

- Rendben. - mondtam mosolyogva, majd bementem a fürdőbe. Gyorsan beálltam a zuhany alá, és megmosakodtam. Jó meleg volt a víz, így ellazította az izmaimat. Amikor végeztem, kiszálltam a zuhany alól, magamra csavartam a törcsit, és elindultam valami használható ruha után kutatni. Elena már bent volt az ágyban, amikor bementem, rá mosolyogtam. Kinyitottam a szekrényét, és megláttam Stefan pár cuccát.
- Még jó, hogy az öcsi itthagyta a ruháit. Most ha nem lennének, meztelenül kéne aludnom. - mondtam, és hátrapillantottam Elenára, majd kikaptam a szekrényből egy boxeralsót. A törcsit a szekrény ajtajára akasztottam száradni, majd felkaptam a gatyát. Bemásztam Elena mellé az ágyba, és átkaroltam.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Today at 9:37 am

Gilbert nyaraló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gilbert ház
» Jeremy Gilbert - Átvételi szándékát az adminnál lehet jelezni