The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Gilbert nyaraló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 11:25 am

Útközben kinyitottam a gardróbot, s kivettem két törölközőt egyet Damon-nek dobtam, másikat meg magam köré csavartam. - Itt lenne a szobám. - mondtam mosolyogva és kinyitottam. Beléptünk mind a ketten. Szerencsére rend volt, rég voltam már itt.
- Akkor itt van a folyosó végén egy fürdőszoba, meg lent is. Használd a fentit én addig lemegyek. - adtam egy gyors csókot a szájára, majd megfogtam pár dolgot, s indultam máris le.
Gyorsan letusoltam, s megszárítottam a hajamat. Utálom, ha göndör Katherine-re emlékeztet. Kifésültem szépen, még szerencse, hogy alapból egyenes hajam van. Felvettem egy lila, selyem hálóinget, s elmosolyodtam. Visszamentem a szobába, Damon még mindig fürdött, addig befeküdtem az ágyba, s vártam őt.

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 11:19 am

- Akkor nézzük meg. - mondtam, kacsintva egyet, majd olyan gyorsan úsztam ki, amilyen gyorsan csak tudtam. Elena később ért ki, mint én, és egy gonosz nézést vetett rám, én pedig csak vigyorogtam. Aztán odajött, és megcsókolt. Elindultunk befelé, miután összeszedtük a cuccainkat. Én még felkaptam a pokrócokat, majd bementünk a házba, és meg sem álltunk Elena szobájáig.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 11:14 am

Lehúzott a víz alá, szerencséje épp vettem levegőt, de hamar vissza is engedett. - Ne nevess. - nyújtottam ki rá a nyelvemet.
- Szeretnék pihenni. - mosolyogtam. - Még nem is láttam milyen a szobám. - mondtam izgatottan, majd lebuktam a víz alá és elkezdtem úszni gyorsan. Mindig is gyors úszó voltam, majd a stéghez értem, s kiszálltam, de Damon már hamarabb kint volt.
Gonoszan ránéztem, de nem tudtam sokáig így tartani a szememet. Olyan jól nézett ki. Közelebb mentem hozzá, a hajába túrtam, s megcsókoltam.
Felkaptam a ruháimat. - Akkor mehetünk? - néztem vissza hátra.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 11:10 am

- Na, azért. - mondtam vigyorogva, és elkaptam a derekát, majd lehúztam a víz alá. Azonnal fel is engedtem, nehogy megfulladjon a drágaság. Amikor felért, ránevettem.
- Na, úszunk még, vagy lepihenünk? - kérdeztem mosolyogva, és elkezdtem lassan kifelé úszni.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 11:05 am

Közelebb jött hozzám Damon és felé fordítottam a fejemet. A szemei csillogtak, ahogy a hold megvilágította.
- Hát tudod ez csak olyan természetes. - rántottam meg a vállam és olyan gúnyos volt a hangom, mintha Katherine lettem volna.
- Amúgy igen nekem is. - mosolyogtam Damon-re.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 11:00 am

- Igazán? - kérdeztem vigyorogva, amikor letöröltem a vizet az arcomról. Elena hanyatt feküdt a vizen, annyira gyönyörű volt!
- Mondhatjuk úgy is. - feleltem vigyorogva, majd közelebb úsztam hozzá.
- Na és neked? - kérdeztem, és ránéztem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 10:58 am

- Nem tudom. - mosolyogtam, de egyből fintorogtam mikor a víz az arcomba került. - Vigyázz, mert a végén te is kapsz. - incselkedtem vele, s egy nagyobb adagot ráfröcsköltem.
Így kezdjenek velem ki a vámpírok! - Na Damon, egy álom vállt valóra számodra? - vigyorogva kérdeztem, s a vízre feküdtem. Néztem a csillagokat. Nem, mintha nekem nem vállt volna valóra..

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 10:54 am

A csókunk kezdett nagyon szenvedélyes lenni, ekkor húzódott el Elena. Azt mondta, ússzunk. Elmosolyodtam, majd utána indultam. Hamar beértem, majd amikor mellette haladtam, lelassítottam.
- Meddig akarsz úszi? Nehogy elfáradj. - mondtam vigyorogva, és egy pici vizet spriccoltam az arcába.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 10:49 am

Áá Damon, egy nagy csobbanós bombát ugrott. Tiszta víz lett az arcom. Letöröltem, majd már fel is bukkant. - Én megmondtam. - mosolyogtam bele a csókunkba, közben a lábamat a csípője köré fontam.
Egyre szenvedélyesebben kezdtünk el csókolózni, majd már a stég lábának toltam. De le kellett magamat állítanom! Bármennyire is kívánom Damon-t mellőzni kell, mivel nem akarom elsietni a kapcsolatunkat. Elszakadtam tőle és egy finom csókot nyomtam ajkára. - Ússzunk egyet. - mosolyogtam, s előre mentem mellúszásban.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 10:43 am

- Inkább maradjunk idekint. - mondtam mosolyogva, majd viszonoztam a csókját. Boldog voltam, hogy Elena velem van. Aztán amikor levette pulcsiját, majd elkezdett futni, hangosan felnevettem. A csobbanás után és is elindultam a stégen, és elkezdtem levetkőzni. Amikor a széléhez értem, már csak alsónadrág volt rajtam. Elenára mosolyogtam, majd ugrottam egy bombát. A víz alól feljőve elkaptam Elena derekát, és magamhoz húztam.
- Tényleg jó a víz. - mondtam, majd megcsókoltam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 10:38 am

- Igen. - mosolyogtam.
- De ha akarod felmehetünk és pihenhetünk. - könyököltem fel, majd megcsókoltam. Hosszan, szenvedélyesen csókoltam meg. Elszakadtam tőle, támadt egy hirtelen ötletem. - Élvezzük ki ezt a pár nap kikapcsolódást. - suttogtam az ajkára. Felültem, levettem magamról a pulcsimat és félredobtam. Talán mást hitt, talán nem. Felpattantam a helyemről.
- Ha van kedved, csatlakozz. - kacsintottam rá, s elkezdtem beljebb futni a stégen. Útközben lekaptam magamról a felsőmet, majd ledobtam a földre, majd így tettem a sortommal is, mire már majdnem a szélénél voltam. Gyorsabban futottam, majd ugrottam egy fejest a vízbe. Lehet, hogy lehűlt már a levegő, de a víz kellemes volt. Feljöttem a felszínre és vettem egy mély levegőt. - Nem jössz be? Nagyon jó! - kiabáltam Damon-nek.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 10:33 am

Amikor Stefan azt mondta, áll a bál otthon, majdnem sokkot kaptam. Ha nem ígértem volna meg Elenának, hogy maradunk pár napot, akkor most hazamennék, és szétrúgnám az összes seggét.
- Ajaj, most akkor azt teszel velem, amit akarsz. - feleltem vigyorogva Elena elrablós kijelentésére.
- Köszi Stefan, hogy rendet teszel otthon. Rúgd szét a seggüket helyettem is. Szia! - köszöntem el az öcsémtől.
- Hát... igen. - mondtam, és megcsókoltam. Majd kimentünk a stéghez a plédekkel. Leterítettük őket, majd leültünk. Elena hozott egy plusz plédet, amit magunkra csavart.
- Jó, hogy most kettesben vagyunk. - mondtam, és átöleltem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 10:20 am

- Az igen, akkor mindenféle misztikus lény nálatok lehet. - nevettem hangosan. - Okés, sok szerencsét! Szia Stefan és köszi. - mosolyogtam, mielőtt elment volna, adtam neki egy utolsó ölelést, majd elrohant. Bezártam az ajtót zárra. A poharát a mosogatóba raktam.
- Na, akkor már csak ketten maradtunk. - néztem Damon-re huncutul. Megittam a maradék boromat, majd kimentem a stégre, de most már hoztam magammal plédeket is. Leterítettem a földre, a másikat meg már magamra, hisz már eléggé lehűlt kint a levegő.

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 10:13 am

- Hát hogyan is mondjam egy embert akkor Selenát, meg egy vérfarkast mikor már eljöttem, de nem volt időm elrendezni a dolgokat ja és még egy boszit engedett be. - mondtam majd a pohara az asztalra raktam.
- Nos rendben akkor nem is zavarok tovább hisz ki tudja, hogy mit művelek otthon. További jó pihenést nektek. - mondtam azzal elindultam az ajtó felé.
- Sziasztok. -feleltem mosolyogva majd kimentem az ajtón és vámpírtempóba váltottam és haza mentem.

/folyt. Salvatore birtok/
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 10:06 am

Láttam, hogy Damon kezd ideges lenni, így én beszéltem helyette.
- Hogy mi van?!?! Mégis kiket? - kérdeztem furcsán, majd Damon-ra néztem könyörgően. Nem akarok még hazamenni.. úgy volt, hogy pár napot még itt leszünk.
- Hát.. akkor Stefan. - kezdtem bele vigyorogva. - Erről te fogsz gondoskodni, mert Damon pár napig nem lesz otthon. - karoltam én is át Damon-t. - Ezt úgy veheted, hogy elraboltalak. - vigyorogtam Damon felé.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 10:02 am

Sokáig mosolyogtam mikor Elena megkért, hogy ne mondjam el senkinek hát nem is fogom.
- Rendben ígérem nem mondom el senkinek se. - mondtam majd megittam a maradék boromat.
- Amúgy Damon ma álla bál otthon és Bonnie mindenkit beenged. - mondtam majd elhúztam a számat.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 9:56 am

- Köszi. - mondtam mosolyogva Damon felé, aki mellém állt szintén a boros pohárral a kezében, átkarolta a derekamat, koccintottunk egyet, majd ittunk mindannyian egy kortyot.
El sem hittem volna, hogy Damon és Stefan ilyen jóba lesznek valaha is.. Akkor Stefan kipipálva, már csak a többieknek kell elmondanom, hogy Damon-nel vagyok együtt.
- Stefan.. és ha lehetne senkinek ne szóljál rólunk, majd mi szeretnénk bejelenteni. - néztem csillogó szemekkel Damon-re.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 9:50 am

Végeztünk a beszélgetésünkkel és pont jött be Elena. Elmosolyodtam mikor láttam, hogy milyen boldog. Kérdezte, hogy kérek e vörösbort természetesen bólintottam és mikor megkaptam megköszöntem.
- A barátságunkra meg a ti kapcsolatotokra ami tartson jó sokáig. - mondtam majd ittam pár kortyot a bórból.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 9:44 am

Elég percet hagytam magukra. Felpattantam ismét a helyemről és bementem. A mellkasomon összefontam a karomat. Épp akkor mentem be mikor kezet ráztak, elmosolyodtam a látványon. Nincs szebb annál, hogy a testvérek kibékülnek. Csodás dolog a szeretet.
Ez szép.. Míg Katherine szétrobbantotta őket én meg újra összehoztam. Boldog vagyok, hogy emiatt én is részese vagyok. - Na sziasztok. - mosolyogtam. - Stefan, te is kérsz egy üveg vörösbort? - mosolyogva kérdeztem. Bólintott, s neki is töltöttem. - Tessék. - adtam oda neki, s én is megfogtam a sajátomét. A kanapénak dőltem. - Egészségedre. - nyújtottam feléje, majd ittam belőle egy kortyot.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 9:38 am

- Fátylat rá! - legyintettem, és elmosolyodtam.
- Boldog. Úgy látom, nagyon boldog. Örülök, hogy ezt meg tudom adni neki. - mondtam elgondolkozva. Eszembe jutott, hogy milyen jól érezte magát odakint a fűben. Újra elmosolyodtam.
- Az elmúlt napokban olyan... lehangolt volt, de ma... sokkal boldogabb. - mondtam.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 9:35 am

- Oké ennek örülök. - mondtam mosolyogva.
- Bocsi ez volt az utolsó csók vagyis utolsó búcsúként adtam neki na de hagyjuk. - feleltem.
- Amúgy eddig, hogy van mert ahogy látom, hogy máris boldog és ennek örülök. -mondtam mosolygó arccal.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 9:31 am

Damon megfogta a kezemet, s besétáltunk Stefan-hoz, de Stefan ragaszkodott, ahhoz, hogy csak kettesben beszéljelek.
- Megértem én. - mosolyogtam felemelve a kezeimet a magasba, mintha megadnám magamat. Ilyenkor kívánom, bárcsak vámpír lennék, hogy mindent hallhassak.
Kimentem a hátsó ajtón, s oda feküdtem, ahol Damon-nal voltam.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 9:30 am

- Drágám, megtennéd, hogy egy picit magunkra hagysz minket? - kérdeztem olyan kedvesen, amilyen kedvesen csak tudtam. Elena bólintott, és kiment.
Csendben hallgattam, amit mond. Nem kicsit lepett meg, de örültem, hogy nem akar megölni, hogy aztán öngyilkos lehessen...
- Béke. - ráztam meg a kezét, és elmosolyodtam.
- Amúgy... csak közlöm, nem tetszik, hogy megcsókoltad a barátnőmet. De nem akadok ki, mert én rosszabb voltam. - mondtam, és kacsintottam egyet felé. Reméltem, hogy Elena nem hallotta ezt.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 9:26 am

- Inkább jobban szeretném ha kettesben beszélnénk meg, mert inkább ilyen testvér ügy ,ha nem bánod. - feleltem. Majd Damon nagy nehezen bele egyezett és kiküldte Elenát.
- Nos én csak azt szeretném mondani, hogy sajnálom amit tetem ebbe a pár napban és, hogy fojtogattalak is. Teljesen igazad volt mindenben most az egyszer. -feleltem és egy halovány mosolyt ejtettem.
- A másik pedig, hogy én már elengedtem Elenát legyetek boldogok és vigyázz rá nagyon és, hogy furcsállni fogod meg minden, de örülök, hogy veled boldog és tégy is arról, hogy továbbra is az legyen. - feleltem majd a kezemet a vállára tettem.
- Sajnálom még egyszer is. - mondtam. Pár perc múlva oda nyújtottam a kezem.
- Legyen ismét béke ha te is benne vagy. - mondtam majd vártam a reakciót.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 9:16 am

Az egész beszélgetést hallottam, bár még mindig a fűben feküdtem. Akkor kezdtem csak mérges lenni, amikor hallottam a "cuppanást". Felmordultam, majd felültem. Ekkora hallottam meg Elena hangját.
- Megyek. - sóhajtottam, majd felálltam. Átmentem a házon, nyomomban Elenával. Végig fogtam a kezét, azt akartam, hogy ő is ott legyen. Stefan már a házban várt.
- Stefan. - köszöntem neki egy biccentéssel.
- Hallgatlak. - mondtam.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Today at 5:05 pm

Gilbert nyaraló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gilbert ház