The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Gilbert nyaraló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 9:09 am

- Mitől ijednék meg? - vontam fel a szemöldökömet, de már a következő másodpercben az ajkát az ajkamon éreztem. Lehunytam a szememet, s finoman viszonyoztam a csókot. Közben egy könny le is csordult az arcomon, s éreztem a sós ízét.
- Ennek én is örülök. - szorítottam meg erősen. Letöröltem a könnycseppet az arcomról. - Hát persze, de gyere be. - nyitottam ki az ajtót. Bejött én addig kifutottam a stégre.
- Damon, Stefan szeretne veled beszélni. - mondtam neki kapkodva a levegőért.

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 9:05 am

Örültem, hogy boldog végre. Vissza akarta adni a nyakláncot, de mondtam neki hogy tartsa meg mert neki szántam meg a vámpírok ellen. Továbbra is Elenát néztem.
- Elena ne ijedj meg meg semmi. - feleltem és utolsó búcsúként adtam a szájára egy csókot.
- Nekem ez a búcsúm a volt kapcsolatunkból és örülök, hogy legalább nagyon jó barátok leszünk továbbra is. - feleltem és megöleltem miután megöleltem még Damonnel is akartam beszélni.
- Elena szolnál Damonnek? szeretnék vele is most normálisan megbeszélni a dolgokat. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 8:55 am

Honnan tudja, hogy Damon-nel vagyok? Inkább nem is kérdezek vissza csak mosolyogtam.
- Stefan.. mindig is a szívemben foglak őrizni, ezt NE felejtsd el. - már a könnyekkel küszködtem. Lehet, hogy Matt volt az első barátom, de a legnagyobb szerelmem Stefan volt. A nyakláncomért nyúltam, hogy visszaadjam neki, de azt mondta tartsam meg, mert a vámpírok ellen védelmet nyújt és, hogy azt nekem szánta.
- Köszi. - feleltem. - Jó tudni, hogy van egy ilyen barátom. - mosolyogtam.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 8:52 am

- Igen meg értem és meg is bántam és tényleg jobb is így, hogy Damonnel vagy vele legalább boldogabb vagy és én ennek csak örülni tudok ha boldog vagy. - feleltem és vissza öleltem.
- Legyünk barátok ahogy mondtam meg úgyis tudod ha bármi baj van én segítek neked. Meg persze Damon is - mondtam és egy halvány mosolyt ejtettem.
- Még azért szeretlek, de el kell, hogy engedjelek lehet, hogy örökre vagy nem is tudom meddig. - mondtam mosolyogva.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 8:44 am

- Értem. - bólintottam és kijöttem. Becsuktam magam után az ajtót. Bár nem tudom miért nem lehet bent megbeszélni.
- Stefan.. Nem lehetünk már együtt. - suttogtam. - Amikor rám támadtál.. nagyon megijedtem, mi van, ha megint rád jön és nem lesz ott senki, hogy megvédjen? - vontam fel a szemöldökömet. - Hidd el, veled tökéletes volt minden. És sajnálom, hogy így kellett vége lennie. - öleltem át bocsánatkérően. - De remélem azért barátok tudunk maradni. - mosolyogtam.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 8:38 am

- Szia Elena. - feleltem kicsit félénken ne hogy rám csapja az ajtót.
- Elolvastam az üzenetet amit hagytál az ágyamon és csak azért jöttem, hogy ezt normálisan megbeszéljük ha te is szeretnéd. - mondtam és vártam, hogy mi lesz a mondandója. Közben hátra léptem pár lépést és mutattam, hogy jöjjön ki mert nyugodtan akartam vele beszélni és, hogy Damon ne hallja. Mert tudtam, hogy most is hallgatózik.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 8:29 am

Damon szólt, hogy csöngetnek, de én is azért haloványan hallottam. - Rendeltünk pizzát, vagy mi? - viccelődtem, s mielőtt felkeltem volna, egy puszit nyomtam az arcára. Felpattantam, megigazítottam a felsőmet és a nyaralóba futottam. Az ajtót kinyitottam, s ledöbbentem álltam ott.
Stefan Salvatore.
- Stefan? - kérdeztem zavartan. - Öö mit keresel itt? - kérdeztem és megvakartam a tarkómat. Régebben már mi is voltunk itt kettesben szóval most nem kell őt már beinvitálnom..

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 8:24 am

/ Stefan szobája/

Sietve a birtokról egyenesen a nyaraló felé vettem az irányt. Hamar meg is érkeztem és már hangokat is hallottam. Az egyik biztos Elenáé volt a másik meg Damoné. Tudom előre, hogy majd Elena nehezen akar velem beszélni, de egy próbát meg ér. Megbántam már 1000szer amit tettem, de akkor se megbocsáthatatlan amit műveltem. Oda mentem az ajtóhoz és kopogtam aztán vártam, hogy ajtót nyissanak nekem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 8:09 am

- Inkább arra, aki a fűn fekszik. - nevettem, de nem hagyta abba. Néha-néha ilyen hidegrázásom volt, ami csak pár másodperces. - Ilyen hatással vagy rám. - motyogtam, s gyors kinyújtóztam és egy csókot nyomtam a nyakára.
- Én jelenleg nagyon boldog vagyok. - mosolyogtam. - És te? - néztem fel rá.

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 8:05 am

- Igazán? Rászóljak a fűre, hogy ne csikizzen? - kérdeztem vigyorogva. Tovább simogattam a hátát, és nem szóltam semmit. Csak feküdtem. Annyira jó érzés volt, és nem volt kínos a csend. Igazából nagyon is élveztem. A csillagokat néztem, és mélyen beszívtam Elena illatát. A csillagok mintáit néztem, de valahogy egyikben sem láttam semmit.
- Hogy érzed magad? - kérdeztem végül.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 7:48 am

Még szerencse, hogy a konyhába hagytuk a poharunkat, mert akkor már rég kifolyt volna, s eltört volna a pohár. A földön feküdtünk, s átkaroltam Damon-t. Sosem hittem volna, hogy Ő és Én valaha itt leszünk, kettesben..
- Igen így. - mosolyogtam. Olyan szép, nyugis volt így minden. Örökké itt maradnék.
- Ez csikis. - mondtam halkan kuncogva.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 7:43 am

- Ránk! - koccintottam vele, majd ittam egy kortyot. Aztán amikor azt mondta, mutatni akar valamit, izgatottan követtem. Kimentünk a ház mögötti kertbe, ahol megláttam egy tavat és egy stéget. Nagyon szép volt.
- Még most is? - kérdeztem mosolyogva, majd megfogtam a kezét, és meghúztam, majd elvágódtam a füvön, Elenát is magammal húzva. Átkaroltam, és a hátát kezdtem simogatni.
- Valahogy így? - kérdeztem mosolyogva, a csillagokat nézve.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 7:33 am

- Mondjuk ránk. - mosolyogtam, majd koccintottunk, s belekortyoltam. Nagyon finom volt, kinéztem az ablakon és már sötét volt. - Gyere. - fogtam meg a szabad kezemmel a kezét. - Valamit mutatnom kell neked. - majd kivezettem a hátsó ajtón, s a stégen sétáltunk. Ilyenkor semmilyen lámpa nem ég, s gyönyörű pillantást vehetünk az égre, ami most csillagokkal van tele. Csak úgy ragyognak.
- Kicsinek, mindig kijöttem ide, lefeküdtem, s csak bámultam őket. - mosolyogtam Damon-re. - Valahogy mindig elvonta a problémákról a figyelmemet. Meg persze ilyenkor sok hullócsillagot is lehet látni. - mondtam felnézve.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 7:27 am

- Persze, maradhatunk. - mondtam mosolyogva. Legalább az öcsikém nem rondít bele, és pár napig egyedül lehetek Elenával. Megfogtam a bort, és a nyitóval kinyitottam, majd a poharakba öntöttem. Megfogtam az egyiket, a másikat Elena kezében hagytam.
- Igyunk... mire igyunk? - kérdeztem mosolyogva.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 7:20 am

- Én is. - suttogtam, majd ajkait már a sajátomon éreztem. Csók közben a hajába túrtam, s úgy éreztem, hogy boldogabb nem is lehetnék.
Bárcsak ne feküdtem volna le Damon-nel pár nappal ezelőtt, mert az nem szívből jött. Mikor elszakadtunk egymástól hosszasan a szemébe néztem. - Maradjunk itt egy pár napot kettesben. - ajánlottam fel mosolyogva. Legalább próbára tesz minket, hogy hogyan bírjuk ki egymással.
- Kérsz valamit? - kérdeztem a konyha felé menve. - Van itt nagyon finom vörösbor. - mutattam neki, s meg se vártam válaszát elővettem két darab boros poharat. - Kibontanád? - nyújtottam feléje.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 7:03 am

Elmosolyodtam a reakciója hallatán. Olyan öröm volt bennem, ami eddig talán még soha. Még Katherine-nél sem éreztem ilyet.
- Szeretlek, Elena Gilbert. - mondtam mosolyogva, és megcsókoltam. Csók közben gondolkoztam. És nem csak azon, hogy mit csinálnék Elenával. Nem... Most ilyen eszembe se jutott. Talán kezdek elpuhányodni... Nem, az nem lehet. Most csak túl boldog vagyok ahhoz, hogy mocskos dolgokra gondoljak. Azon agyaltam, hogy mit fognak szólni hozzánk. Bár megbeszéltük, hogy ezt félretesszük, mégis aggasztott. Nem lenne jó, ha Bonnie mérgében megsütne, vagy Stefan ki akarná nyírni magát... Persze még mindig haragszom rá, meg sosem voltunk jó testvérek, de akkor is az öcsém.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 6:54 am

Elmosolyodtam, olyan szép volt ez a pillanat. Ki hitte volna, hogy Damon ilyen romantikus?
Átkarolta a derekamat én pedig nem hagytam el a tekintetét. Nagy erőt vettem magamon. - Vágjunk bele! Ne érdekeljen mások véleménye. - mosolyogtam. - Ha valaki szeret valakit, akkor semmi sem állhat az utukba. - kulcsoltam össze a kezemet a nyakánál.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 6:50 am

Elmosolyodtam, és újra magamhoz húztam.
- Mi sem egyszerűbb? Én is Téged akarlak, Elena. Már nagyon régóta... - suttogtam, és közelebb hajoltam hozzá. Az ajkam már majdnem elérte az övét, de akkor megálltam.
- És kész vagy belevágni? Mersz, belevágni? - suttogtam halkan. Közben átkaroltam a derekát.
- Mert én igen!
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 6:47 am

Látom rajta, hogy mennyire fájt. Majd megkérdezte, hogy mit akarok..
Egészen közel mentem hozzá, s megfogtam az arcát. - Tudod, hogy mit akarok? Téged! - jelentettem ki.
- Téged akarlak Damon Salvatore. Teljesen megőrültem tőled. - néztem a szemébe. Egy nagyon kis részem attól félt, hogy pofán fog nevetni. Ha ez lenne, akkor félreismertem Damon-t, de biztos, hogy nem lesz ez.. mert Damon-nek van lelke.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 6:42 am

A mosoly lehervad az arcomról. Úgy éreztem magam, mint akit hasbaszúrtak egy karóval. Fájt beismerni, de igaza van. Ha együtt leszünk, akkor tényleg sokmindennel kell megkűzdenünk. Mondjuk a kis Bonnie-val, vagy éppen Stefannal.
- Elena... Tudod, mit akarsz? - kérdeztem hatalmas szemekkel. Már nem bírtam, hogy nem tudom, mit érez valójában, pedig az egész csak néhány napja kezdődött... Én mégis beleőrülök.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 6:36 am

Elpirultam, amikor egy csókot adott a kezemre. A testünk már szinte összeért. Én is elmosolyodtam, ahogy ő is. Túl szép, hogy igaz legyen..
Szeretem Damon-t, de vajon én készen állok az egyik kapcsolatból bele sétálni a másikba? Kérjem meg őt, hogy várjon rám? Teljesen bonyolult az életem.
- Damon, ha ez valósulna.. Egy álom lenne, csak sajnos ez nem egy álom. - ráztam meg a fejem. - A valóságban sok mindennel meg kell küzdenünk. Még nem is búcsúztam el Stefan-tól, ennyit megérdemel.. - léptem el tőle. Fáj, így bántani őt, mert szeretem. És, ha most együtt lennénk, félnék, hogy nem töltöttem el elég időt, hogy elfelejtsem Stefan-t..

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 6:30 am

Megfogta a kezemet, én pedig magamhoz húztam. A másik kezét is megfogtam, majd egy lágy csókolt leheltem rájuk.
- Igen, Elena. Biztos vagyok benne. - mondtam halkan. Olyan közel volt hozzám, hogy közelebb már nem is nagyon lehetett volna.
- Engem már úgyis mindenki utál. - mosolyodtam el. Ez nem is érdekelt. Csak az számított, hogy Elena mit érez irántam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 6:27 am

Mikor a levélről kezdett beszélni, szinte kővé dermedtem, s ránéztem félve. Most mit fog tenni? Nagyon zavarban volt, hisz az érzéseiről beszél, ami számára elég nehéz a kemény külseje ellenére.
A következő vallomását sokként éltem át. - Damon. - nyúltam a kezéért, s megfogtam. - Biztos vagy benne? - léptem hozzá közelebb. - Mert, ha ezt a lépést megtesszük, sok embert fogunk magunkra haragítani. Készen állsz erre? - kérdeztem tőle komolyan. Pl. ott van Jenna, Caroline, Bonnie és, aki a legjobban lenne megbántva.. Stefan.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:43 am

- Szia! - köszöntem idegesen, majd amikor behívott, beléptem a házba. Kiszúrtam a kezében lévő kést, és elmosolyodtam. Szegény kezd paranoiás lenni.
- Hát... Megkaptam a leveled. És... nem hagyhattam, hogy csak úgy lelépj... - kezdtem össze vissza beszélni. jelenleg nagyon hülyének éreztem magam, de muszáj volt idejönnöm.
- Nem akarom, hogy elmenj. Azt akarom, hogy az életem része legyél. - mondtam, és már készítettem a büszkeségemet, hogy eláshassam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Hétf. Aug. 08, 2011 12:32 am

Hirtelen dübörgő kopogásra lettem figyelmes, majdnem kiugrott a szívem a helyéről. Ki lehet ez az őrült? Megfogtam a kést és lassan elkezdtem közelíteni az ajtó felé. Kinyitottam, s Damon állt ott. Furán néztem rá, majd eldugtam a kést a hátam mögé - Mit keresel itt? - kérdeztem, majd rájöttem, hogy nincs behívva. Kitártam az ajtót. - Gyere csak be. - invitáltam be, majd a konyha felé elkezdtem indulni, ahol leraktam a kést. - Szóval? - néztem hátra, felvonva a szemöldökömet.

TémanyitásTéma: Re: Gilbert nyaraló    Today at 5:05 pm

Gilbert nyaraló
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gilbert ház
» Jeremy Gilbert - Átvételi szándékát az adminnál lehet jelezni
» Elena Gilbert /Salvatore/ - Folyamatban