The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Niklaus .....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Niklaus .....   Kedd. Aug. 16, 2011 11:21 am

Szép hosszú lett! A karakterlap elfogadva! (megjegyzés: A későbbiekben, hogy ebből ne adódjon probléma, Katerina-nak kell írni) Smile

Hozzászólások száma : 33

TémanyitásTéma: Niklaus .....   Kedd. Aug. 16, 2011 11:08 am

Név: Niklaus (ismeretlen)

Faj:Vámpír

Születési dátum:
Kr.e.: 476 , átváltozás: ismeretlen

Kor: 24-nek néz ki.

Foglalkozás:
Mi?! Minek az??

A karakter arca:
Joseph Morgan

A karakter tulajdonságai(Pár mondatban jellemezd a karaktered. Mi az amit szeret, mi az, amit nem, mik az alapvető tulajdonságai):
Kegyetlen, öntörvényű, hatalmaskodó, bosszúálló, makacs, okos, ravasz, utálja ha nincs igaza és nem is érdekli, uralomra tör, és szereti látni hogy mások mennyire szenvednek.

Előtörténet:
A születésem utáni időszak volt életem fénypontja, de sajnos csak két évig tartott, ugyanis megszületett a kis Elijah. Megkaphatott bármit amit kért és rólam mindenki elfeledkezett, mégis minden napom végén hálát adtam az Istennek hogy ide születtem, hiszen másképp már én is rég ott harcoltam volna ahol apám. Nem is bántam hogy olyan sokat volt távol hiszen amikor itthon volt, mindennap gyarapodott rajtam a sebhelyeim rengetege, és anyánkat is verte, meg persze a kis Elijah-t. Ők ketten rengeteget sírtak miatta. Én pedig ahogy nőttem egyre többet gondoltam rá hogy ez így nem mehet tovább.
Egyszer amikor anyám már alig lélegzett, mert apám annyira összeverte rávetettem magam a hátára és próbáltam megsebezni vagy leteríteni. Nem sikerült, egyáltalán. Csak annyit értem el vele hogy még dühösebb lett, de legalább a többiek biztonságban voltak. Nem is emlékszem mindenre. Nagyon gyorsan történt minden.
A lényeg az hogy megölt. Én meghaltam. Az életemet adtam a kis Elijah (23 éves a “kis” Elijah) ért és anyámért. Ilyesmik jártak a fejemben miközben az utolsó lélegzetemet vettem.
Béke uralta a lelkemet, örültem hogy végre elhagyhatom ezt a helyet, és soha többé nem kell ilyen kínokat elviselnem. Boldogságomban elsírtam magam, minden megszűnt létezni, mosolyogva haltam meg. A vége számomra egyet jelentett az Isten kegyelmével. Nem volt több időm gondolkozni, mert minden elsötétült.

Valami gond van. Föld alatt vagyok. Élek. Mi a fene? Én ezt nem akarom. Így nem is próbáltam kijönni. Vártam hogy megfulladjak, vártam a biztos halált, de nem történt semmi. Nem haltam meg. Vagyis de, egypárszor. Csak sosem véglegesen. Ezt pedig meguntam, és összetörtem belülről, elvesztettem a hitem, a hitem Istenben, a békében, és a jobb életben. Elvesztettem saját magamat is. Már nem érdekelt hogy kinek esik baja körülöttem. Mikor kiástam magam láttam hogy anyám mellé vagyok temetve. Szóval őt is? Miért?! Miért?! Miért nem érzek én most dühöt? Miért csak gyűlöletet és szomorúságot? Az előbbit egész világ felé. Szinte szét robban tőle a testem. Feszít belülről. A szívem, szét fog robbanni. Nagyon fáj. Bárcsak elmúlna, kérlek vedd el a kínokat. Könyörgök Istenem. Könyörgök. És megszűnt, megszűnt minden fájdalom, minden érzés elhagyta a testem. Csak kérnem kellett.

Később gond nélkül lemészároltam mindenkit, apámtól, a kis Elijah-ig mindenkit. Megtehettem, mert megvolt az erőm hozzá. Azt is csak úgy kértem, és megkaptam. Én, nem az öcsém, nem apám, hanem én, egyedül és ez hihetetlenül jó volt így.

Persze aztán jött az újabb kudarc. Elijah is felébredt. Mikor ezt láttam először csak meglepődtem, aztán haragudtam is, de nagyon. Ezt is elvette tőlem, mint minden mást eddig. Újra át kellett éljem hogy nincsen semmim ami csak az enyém. Ráadásul azt sem mondhattam az öcsémé és az enyém, mert terjeszteni kezdte. Nem tudtam akkor hogy hogyan, de egyre több hozzánk hasonlót teremtett aztán már ők teremtették magukat. Azt kívántam hogy bárcsak lenne bennem valami különleges, ami csak az enyém, de nem vált valóra, legalábbis így gondoltam egy teliholdas éjszakáig. Amikor különleges dolog történt. Össze estem, és fájt mindenem. Ordítottam a kíntól. Így vergődtem közel egy napig amikor megtörtént, átváltoztam. Vérfarkas lettem, amiben egyedül egy dolgot szerettem, hogy csak az enyém, senki másé. Ez sem tartott sokáig, feltűnt egy alak aki azt vallotta hogy a féltestvérem, és hogy ezt bizonyítsa nálunk maradt a következő teli holdig. Igazat mondott, ő is olyan volt mint én. Most már komolyan nem tudtam mit kezdjek magammal. Kínomban össze gyilkoltam mindenfélét, embert, vámpírt, vérfarkast, boszorkányt. Az utóbbi talán nem volt jó ötlet, mert később bosszúból megátkoztak, amit csak egy ötszáz évente feltűnő hasonmással lehet feloldani. Ami nagyon nem tetszett, mert így sebezhető voltam.

Türelmes várakozás után végre feltűnt a nő. Charlotte. Az áldozattal csak egy probléma volt…
Az hogy én beleszerettem, elbűvölő és bájos volt. a dolgok is alakultak közöttünk én elmondtam neki hogy mennyire kedvelem, de ő a lehető legfájóbb ponton talált el. Azt mondta ő mást szeret, egészen pontosan az öcsémet. Ezt már komolyan nem hiszem el. Ha lányt akit szeretek is elveszi tőlem, mégis mi marad nekem? Csak a kínzó fájdalom és düh. Mindezek ellenére mégsem voltam képes megölni a hasonmást. Hiszen szerettem. Inkább hagytam hogy az öcsémé legyen, csak legyen.
A következő ötszáz évet a kegyetlenség és az érzések kerülésének szenteltem, mégis mi értelmük van ha a jó és előbb rosszba fordul át?

Katarina Petrova volt a következő. Vele már majdnem sikerült megtörni az átkot, hiába fájt szörnyen hogy annyira hasonlít Charlotte-ra, már nem érdekelt a fájdalom az évszázadok során hozzá szoktam. Csak hogy Trevor és Rose elárultak Katarina pedig vámpírrá vált. Üldözni nem egy okból kezdtem, valóban az egyik az volt amit mindenki gondol, de volt még egy másik..
hogy újra láthassam, hiszen annyira hasonlít Charlottera. Persze ez a vadászat unalmasabbra sikerült, mint gondoltam, pláne hogy nem lesz következő hasonmás. már nem is nagyon kutattam utána amikor Elijah Mystic Fallsba ment. Azt hiszi nem tudtam róla. Tudtam hogy Katarina lesz a téma. Úgyhogy követtem, mert nem volt jobb dolgom. Akkor megpillantottam őt, Charlottot. Újra. Kár hogy csak a testét, de egyenlőre ez a legtöbb amiben vigaszt lelhettem. Mindent láttam. Hogy Trevor meghalt és ahogy Elenát megmentik a Salvatore testvérek, és hidegen hagyott az egész.
Leszámítva persze “Charlotte-ot”. Őt fájt látni. Ebből pedig elegem volt. Hogy ötszáz évente feltépkedik a sebeimet. Úgy döntöttem hogy nem lesz több ilyen. A mostani hasonmással feloldom az átkot. Összeszedtem a szükséges holmikat pl. : boszorkány, hajkefe törököző. És már úton is voltam Mystic Fallsba.

/Innentől ti is tudjátok/
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Niklaus .....
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Klaus hálószobája