The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Nappali a házban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Hétf. Szept. 12, 2011 4:41 am

Letette az italát. Vajon érezte benne a verbénát? Nem hiszem.. A vámpírok még ilyenekre nem képesek.. szerencsére. Már most bűntudatom van, az egykori szerelmemet, Stefan-t bántani fogom. Bár még mindig szeretem, hisz örökké lesz egy helye a szívemben, bármit is fog tenni. Ő volt az első komolyabb kapcsolatom, Matt-tel már gyerekkorunk óta ismertük egymást, és a barátságból ilyen tini szerelem alakult ki. Vele egy csóknál sosem volt több.. Viszont Stefan-nel.. Vele tanultam meg milyen is a szerelem.
- Hogy másnak ne essen baja. - válaszoltam őszintén a szemébe nézve. Láttam, hogy a teáért nyúl, egyből odakaptam a szememet véletlenül kiborította. "A fr*ncba!!" ~ mérgelődtem magamban, és láttam, hogy egy picikét füstölt a keze. Egyből felkapta a vizet, rájött, hogy megakartam mérgezni.. Pedig nem ez lenne az első eset.. Hátat fordított nekem, de nem bántam meg. Láttam, hogy valamit pötyög a mobiljában, és még maradt teája. A hátralévőt gyorsan lehajtottam, de nem éreztem benne a verbénát. Jobb, ha van a szervezetemben, hisz így nem tud megigézni, mivel a nyakláncomból kiürült. De ez olyan kevés, hogy sajnos szinte pár óráig tud csak hatni..
- Stefan.. sajnálom. - mondtam úgy, hogy még mindig hátast volt nekem, és a konyhába futottam. Elővettem egy kést, és körbenéztem, de sehol se láttam őt. Ha kell magamba szúrom, így kénytelen lesz belőlem inni, vagy.. a legrosszabb esetben használnom kell ellene..

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Hétf. Szept. 12, 2011 4:03 am

- Nem nem mondták, de köszi a bókot. - mosolyodtam rá. A masszás után felajánlotta, hogy csinál egy italt. Erre csak bólintottam. Nekem mostanság minden gyanús szóval igen csak vigyáztam vagyis hallgattam, hogy mit csinál a konyhában. Hisz ott is van egy ajtó és majd lehet, hogy ott próbálkozik. Szerencsére most már nem próbált elszökni. Mikor besétált a tálcával rajta a két csészével. Az egyiket oda adta a másikat meg magának vette el. Igen csak gőzölgött ezért még nem ittam bele hanem letettem az asztalra hűlni.
- Elena miért akarod minden áron felajánlani magadat Klaus-nak?? - néztem rá kérdően. Most nem néztem, hogy hova nyúlok, de a teáért akartam. Pedig figyelnem kellet volna. Ahelyett, hogy megfogtam volna inkább kibutítottam, de egy kis rész a kezemre ment. Akkor igen csak felszisszentem. Égette a kezemet utána jöttem rá, hogy verbéna volt a teában.
- Elena ezt nem hiszem el! Ezt már nem néztem volna ki belőled. - mondtam idegesen. Teljesen mérges voltam annyi szerencséje van ha most nem Elena lenne az aki verbénával itatott volna akkor biztosan vége lett volna neki. A fájdalom szerencsére hamar elmúlt és a kezem is a régi volt. Hátast álltam Elenának. Most direkt nem néztem a szemébe mert az arcom dühömben ismét eltorzult. Szerencsére most hamar újra normális lett. Elővettem a telefont és írtam egy SMS-t Damonnak. ,, Damon azonnal gyere haza mert nem fog semmi jó dolog itt történni! Üdv: Stefan". Elküldtem és zsebre is vágtam a telefonomat. Elenához fordultam és összekulcsoltam a karomat a mellkasomon.
- Nos akkor meg is magyarázhatod, hogy még mit gondoltál, hogy simán leitattál volna verbénával? - néztem rá kérdően, de még azért mérges voltam rá. Még mos se fogtam fel, hogy megtette pedig nem ilyen szokott lenni. Miért nem érti meg, hogy nem akarjuk elveszíteni? Szerinte csak viccből van bezárva? Hát nem hiszem, de nem érti meg...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Hétf. Szept. 12, 2011 3:23 am

Láttam rajta, hogy fel van háborodva. - Még te vagy felháborodva? Engem zártatok be ide! - emeltem fel én is a hangomat. Komolyan már nem tudok, hogy viselkedni. Menjen vissza a randijára nem kell nekem bébicsősz. Felállt, és a remény felcsillant a szemeimben. - Értettem. - feleltem egy kicsit gúnyosan. Utálom amikor kihozzák belőlem ezt az énemet! Mikor kilépett a szobából, egyből felpattantam a helyemről, és elindultam a főbejárat felé lábujjhegyen. A szívem egyre gyorsabban vert, nőtt az adrenalin szintem. Hallottam, ahogy megnyitja a vizet, hisz azért nem vagyok süket.
A kilincshez nyúltam, és elfordítottam. Egy kicsit hangos volt, gyorsan körbenéztem, de sehol senki. Megkönnyebbültem, és kinyitottam. A nap meleg sugarai egyből megcsapták az arcomat, már szinte készültem kilépni az ajtón, mikor Stefan elállta az utamat. Meglepett.. Azt hittem, hogy sikerül nekem végre elszökni. Komolyan most már elakarok szökni? Csak ez az egyetlen esélyem? Hisz, ha úgy nézzük bezártak engem.. Nem szeretnék ehhez az eszközhöz nyúlni, de biztos van itt valahol verbéna... És ekkor beugrott, hogy a nyakláncomba van! Ha kinyitom, és az italába keverem, avval már pár perc előnyt szereztem.. Megfogta a kezemet, persze nem szorítva, és visszavitt a házba. Sajnos a tervem nem vállt be.
- De Stefan.. Te meg fogd már fel, hogy nem tarthattok itt örökre. - néztem rá felhúzott szemöldökökkel, majd mikor barátságos lett újra az arca, egy féloldalas mosolyra húztam a számat. Lefektetett a kanapéra, majd megszabadított a cipőmtől. Furán néztem rá. - Ööö.. Stefan te mégis mit művelsz? - kérdeztem tőle nagyon zavartan, és egy percre eltűnt majd visszajött. Nem is tudtam volna elszökni, mivel gondolkodni se tudok, és olyan gyors volt. Majd hirtelen leesett minden. Masszírozni akar. - Oh. Köszönöm. - néztem rá meghatottan, majd elkezdte a talpamat masszírozni. Lehunytam a szememet, és élveztem. - Isteni masszőr vagy, mondták már? - vigyorodtam el, majd kitört belőlem a nevetés, mivel egy csikis helyre tapintott rá. Nem akarom beverbénázni Stefan-t.. De sajnos muszáj. Majd pár perc múlva abbahagyta, és hálásan tekintettem rá. - Mit szólnál, ha készítenék neked egy italt? - kérdeztem tőle mosolyogva. - Nyugi nem szökök el, főleg ezután nem. - húztam fel újra a cipőmet, és a konyhába mentem. Felforraltam a vizet, közben levettem a nyakláncomat. Beleraktam a teafiltert, és míg forrt, addig gyors kinyitottam, vigyázva nehogy kihulljon belőle a verbéna. Kiöntöttem két bögrébe, az egyikbe beleszórtam a verbénát és elkevergettem. Visszavettem a nyakláncot, nehogy feltűnjön, hogy nem hordom. A nappaliba visszamentem a két bögrével a kezébe. - Tessék. - adtam át neki a beverbénázottat. Közben az enyémbe lassan elkezdtem kortyolni. Amúgy nagyon finom.. Anyu receptje.

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Hétf. Szept. 12, 2011 3:08 am

- Igen ülünk és nézünk ki a fejünkből! - mondtam felháborodottan. Azt hittem könnyebb lesz rá figyelni, de így úgy viselkedik mint egy gyerek. Na, de mind1. Akkor is ha nappal van ugyan úgy bármikor meg támadhatja Klaus ahhoz még feltűnés se kell neki. Vagy megigéz egy embert és majd vele elvezeti valahova Elenát és akkor nyakig benne vagyunk a pácban. Fel álltam majd egy pár percre kimentem a szobából.
- Ne próbálkozz mert mindent hallod. - kiabáltam vissza. Majd a fürdőszobába mentem vámpír iramban. Megmostam az arcomat, hogy egy kicsit felfrissüljek. Amint letettem a törülközőt azt hallottam, hogy Elena épp az ajtót nyitja, hogy kimenjen.
- Úgyse sikerül neki. - mondtam hangosan. Mielőtt teljesen kinyitotta volna az ajtót egyből vámpírsebességre kapcsoltam és mielőtt ki ment volna elálltam az útját. Kicsit meglepődött.
- Mondtam, hogy én mindent hallok. - mondtam kicsit mérgesen. Óvatosan megfogtam a kezét és vissza húztam a házba. Egyből becsuktam az ajtót és a nappaliba vittem.
- Elena értsd meg, hogy nem mehetsz ki a te érdekedben. - halkult el a hangom. Nem voltam rá képes sokáig haragudni. Ez olyan érzés lehet neki mint mikor még én is a pincébe voltam bezárva. Ismét leültem mellé és gondoltam egy kicsit kényeztetem, hogy lenyugodjon. Lefektettem a kanapéra levettem a cipőjét és egy finom rózsa illatú olajat hoztam le gyorsan. Felemeltem a lábát és a combomra raktam.
- Kapsz egy kis kényeztető masszást. - mondtam vigyorogva. Egy kis olajat a kezembe nyomtam majd elkezdtem a lábát masszírozni. Teljesen lenyugodott akkor és élvezte is. Olykor még nevetett is mert egy-két helyen csiklandozta a masszás.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Vas. Szept. 11, 2011 8:51 am

A mosolyom hamar fintorrá vállt, majd lebiggyesztettem az ajkamat, és szomorúan tekintettem Stefan-re. Pedig már úgy beleéltem magam, hogy újra tudok sétálni az utcán.. Megforgattam a szememet. Nem vagyok gyerek! Tudok magamra is vigyázni, hamarosan 18 leszek, vagyis felnőtt! Kellett nekem a vámpírok dolgába beavatkozni, most szinte már egy szabad időm sincs.. Pedig régebben mennyivel könnyebb volt minden..
- És mit csinálunk amíg Damon nem jön vissza? - feleltem egy kicsit durván. - Ülünk, és nézünk ki a fejünkből? - vontam fel a szemöldökömet. Nem értem.. Nem lenne semmi bajom, hisz Klaus biztos nem a fényes napon rabolna el, mindenki szeme láttára..
- Nem kérek semmit. - motyogtam durcásan, és hátradőltem, majd a mellem alatt összefontam a karomat. Nem néztem Stefan-re, csak előre. Valahogy így képzeltem el az elkövetkezendő pár órát..

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Vas. Szept. 11, 2011 8:45 am

- Értem én, de ne haragudj Elena. Nem mehetsz sehova se lehet, hogy míg elmész Carolinehoz addig Klaus meg elkap és akkor meg szinte védtelen vagy. Itt a házban viszont biztonságban vagy mert nem jöhet be csak akkor ha behívják. Szóval nem mész sehova. Most megvárjuk míg Damon vissza nem jön. - mondtam majd ránéztem. Bántott a dolog, hogy nem engedhetem ki, hisz már nagyon ki akart menni. De egyszerűen nem lehet és remélem ezt megérti. Max. csak a kertbe, de oda is csak velem jöhet. Ott se tudna elfutni, hisz gyorsabb vagyok.
- Még most se kérsz semmit se a konyhából? - kérdeztem, hogy gyorsan tereljem a témát, mert nem szeretnék vitát rendezni vele, hogy miért nem engedem ki hisz tudja úgyis a választ. Hát ez Elena addig hajt, míg nem sikerül neki a terv amit eltervezett.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Vas. Szept. 11, 2011 8:22 am

- A problémák.. - forgattam meg a szemem. - Minden egyes embernek, vagyis.. - húztam el a számat. - lénynek. - javítottam ki magam vigyorogva. - vannak problémái. - a mondandóm végén elmosolyodtam.
- Nem az, hogy mérges vagyok, hanem eléggé fura így bezárva lenni. - néztem el. Egy kis idő után újra visszanéztem rá. - Csak egy kis friss levegő. Komolyan. Nem megyek el Klaus-tól. Légyszíves Stefan. - néztem rá könyörögve. - Caroline-hoz megyek, de nem bírom már a bezártságot!! - most már a kezét fogtam meg szorítva, és bociszemekkel néztem a szemébe. Kár, hogy nem fordított helyzetben vagyunk, hogy megtudjam igézni. Már tényleg kezdett elegem lenni, hogy egész nap a házban ücsörögjek, ki kell mozdulnom.
- Már rég letettem a tervemről. Bízom Bennetek. Csak egy óra maximum, és itt leszek. - néztem rá még mindig könyörögve.

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Vas. Szept. 11, 2011 8:05 am

- Én azért nyugodt vagyok csak mostanság minden fajta probléma jelent meg. - mondtam. Mikor a nevemet mondta ránéztem. Egyből átölelt és a fülembe súgta, hogy én rá bármikor számíthatok. Akkor elmosolyodtam. Majd egy puszit is kaptam az arcomra.
- Köszönöm Elena. - mosolyogtam rá. Valahogyan mindig fel tud vidítani.
- Gondolom azért még mindig mérges vagy ránk, hogy nem mehetsz sehova se. Csak tudd mind a ketten Damon is meg én is biztosan belehalnánk ha elveszítenénk téged. Ezért nem tudod a tervedet megvalósítani. Nem hagyjuk. - biztatóan rámosolyogtam. De tényleg ha most mégis sikerülne elszökni e meg, hogy Klaus még meg is ... Én biztosan belehalnék ha nem lenne többé velünk. Azt sose bocsátanám meg magamnak. Akkor saját magamat is megölöm vagy valami. Szóval minden egyes lépését és mozdulatát figyelni fogom. Vagyis akkor mikor nem Damonnel van kettesben mert akkor igen csak érdekes lenne.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Vas. Szept. 11, 2011 7:48 am

Válaszára csakis bólintani tudtam. Olyan komolyan beszélt hozzám, hogy meg se mertem szólalni. Úgy látszik Caroline nagyon megbánthatta, mivel Stefan-on mély sebet hagyott. Vajon Care is ilyen ramaty állapotban fogja érezni magát, ha Stefan-t felhozom? Majd ideje lenne meglátogatnom Őt is..
Megsimogattam Stefan felsőkarját. - Nyugi. - mosolyodtam el. Annyira roncs érzelmileg, és nagyon sajnálom őt. Szüksége van egy nagyon közeli barátra. És szerintem én tudnék neki támogatást nyújtani. - Stefan. - szólaltam meg, majd hirtelen átöleltem, és magamhoz szorítottam. Lehunytam a szememet, közben a kezeimet a nyaka köré volt összefonódva. Remélem nem veszi ezt nyomulásnak, meg, hogy többet akarok. Csakis azt szeretném, ha barátok tudnánk maradni, hisz belepusztulnék, ha elveszíteném Stefan-t.
- Ha bármi baj van, keress fel, és beszélgessünk. - súgtam a fülébe. Még egyet szorítottam rajta, majd adtam egy baráti puszit az arcára, és elengedtem. - Tudd, hogy számíthatsz rám. - mondtam mosolyogva.

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Vas. Szept. 11, 2011 3:52 am

- Biztos nem hagytalak volna el akkor is veled maradnék ha még együtt lennénk, de már nem. - komoly hangon mondtam neki. Mikor mondta, hogy Damonnel megvannak egy picit furcsa volt, de csak bólintottam rá.
- Inkább ne is beszéljünk Carolinerol.. Az utolsó beszólása hát ütött szóval nem mostanság szeretnék vele találkozni. Na meg teljesen felesleges volt a kapcsolatunk mert alig pár óra alatt úgymond ok nélkül dobott ki. De lehet, hogy nem ok nélkül, de én nem tudom az okát és már nem is akarom. - jelentettem ki. Még azért a szívem húz Caroline iránt, de már nem annyira mert elég rendesen elintézett. Majd megbeszéljük egyszer ezt a dolgot és továbbra is barátok maradunk csak. Remélem.
- Hát lényegében még kicsit szar az életem, de kezd lassan ismét a régi lenni, de még az se biztos. - mondtam. Nyújtóztam egyet majd ismét Elenára néztem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Vas. Szept. 11, 2011 1:47 am

- Aha. - bólintottam. Inkább ehhez a Becky témához nem fűzök semmit se, mert nem jönnék ki jól.. Valamit viszont tudnom kellett. - Ha még együtt lennék, és felbukkant volna Becky, akkor elhagytál volna? – tettem fel kíváncsian a kérdést. Nem azt mondom, hogy szeretnék vele együtt lenni, hanem, hogy ha nem lettek volna érzelmeim a bátya iránt, vajon neki lett volna Becky iránt?
Érdeklődött, persze finoman, hogy mi van Damon-nel. - Meg vagyunk. - bólintottam. Persze azt nem árultam el neki, hogy a reggelünk eléggé furán indult, a hülye álmom miatt. Arról senkinek nem kell tudnia, csakis nekem.. Így is van már elég problémánk. Szerencsére Stefan túllépett rajtam is, illetve úgy néz ki, hogy Caroline-on is.. Pedig milyen szép párt alakíthattak volna.. - És mi van Caroline-nal? - néztem rá kíváncsian. Remélem Care-nek nem törte össze a szívét, mert, ha igen minél hamarabb meg kell, hogy látogassam drága barátnőmet..

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Szomb. Szept. 10, 2011 10:34 pm

- Igen vele volt, de majd később vissza megyek akkor majd megkapom tőle a fejmosást na de mind1. Igaz, hogy majd szidni fog engem, de látom rajta, hogy igyekszik megtartani engem. Hisz 90 évvel ezelőtt én faképnél hagytam és ugyebár én magam is meglepődtem, hogy megtalált. - fejeztem be végül az egészet. Míg meséltem Elena kiment a szobából. Végig hallottam, hogy mit csinál és szerencsére nem szökni próbált.
- Na és mesélj ti hogy vagytok Damonnel? - kérdeztem rá óvatosan. Lehet, hogy nem szeret erről beszélni, de ki tudja. Hátradőltem a kanapénak és igen figyelmesen hallgattam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Szomb. Szept. 10, 2011 10:13 pm

A mellkasom alatt összefontam a kezemet, és úgy figyeltem rá. A szemem sarkából a csuklómra pillantottam, és már nem vérzett a kezem. Szerencsére. Remélem Damon nem fogja ezt majd megpillantani. - Hallak, nyugodtan mond csak. - mosolyogtam rá, majd felálltam a helyemről, és a konyhába szaladtam. Stefan még beszélt, és hallottam is. A csap alá tettem a csuklómat, és megnyitottam a vizet, hogy mossa le a vért. Lejött minden, csak két pont látszott, a vámpírfogak nyoma..
Visszasétáltam hozzá, és pont befejezte a mondandóját. Visszaültem mellé. - Értem és ez a randi, avval a szőke vámpírral volt? - kérdeztem tőle kíváncsian. Az aki nem volt nekem szimpi. Látszott rajta, hogy nem tasakos véren él, és jól tudom, hogy Stefan-nak volt egy sötét múltja.. Pont kb. 90 évvel ezelőtt.. Akkor biztos ő fűződik hozzá. Biztatóan rámosolyogtam mikor mondta, hogy megfog védeni Klaus-tól. Hát azt meglesném, hogy hogyan szállnak szembe egy 1000 éves vámpírral.

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Szomb. Szept. 10, 2011 8:54 am

A kérdése igen meglepett, de higgadtan válaszoltam rá.
- Hát nem is tudom, hogyan kezdjek hozzá.. Teljesen jól voltam meg minden és mikor az erdőben voltam ott sok minden történt. Mikor haza hoztak akkor tasakos vért kaptam, hogy jobban legyek. De a vágy valamiért erős és hát ezért maradok a tasakos vérnél.. Szóval nem fogok embert ölni vagyis igyekszem, de még szerencsére nem volt példa rá és remélem, hogy nem is lesz. - meséltem el röviden a történetet.
- Amúgy egy romantikus randiról hívtatok el, de nem baj majd úgyis megkapom érte a magamét szóval így alakult most. De azt nem hagyom, hogy itt feláldozd magad meg minden. Azt felejtsd el mindenképp. Úgyis tudod, hogy megállítunk és megvédünk Klaustól. - jelentettem ki. Bár tudtam, hogy Klaus ellen vagyis ha harcolunk ellene akkor meghalunk, de ez nem érdekel! Az érdekel, hogy Elena biztonságban legyen. Már most készen állok bármilyen harcra. Már ismét a régi formámat hozom vagyis mikor még emberi véren éltem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Szomb. Szept. 10, 2011 8:27 am

Leültünk a kanapéra. Hátradőltem, és a lábamat az ölébe raktam, kényelembe helyezve magamat. Egy széles vigyort küldtem feléje. Remélem nem bánja. Elvégre barátok maradtunk.. - Semmi baj. Nem te tehetsz róla. - mosolyodtam el, legyintve a kezemet.
Megráztam a fejemet a kérdésére. - Nem, köszi. - néztem rá hálásan. Ugyanaz a régi Stefan van előttem, de valamiben mégis más.. - Mi lett veled? - csúszott ki hirtelen a számon. Még át se tudtam gondolni! - Hisz, bármikor felajánlottam a véremet.. Sosem fogadtad el, de most.. - mondtam elhalkulva a végén. Megérintettem a kezét. - Nyugodtan elmondhatod nekem. - néztem rá biztatóan.

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Szomb. Szept. 10, 2011 8:21 am

Belém kapaszkodott, hogy nehogy elessen. Még tovább fogtam a csuklóját és a kanapéhoz húztam és leültettem, hogy jobban legyen.
- Amúgy igen most már mindenre emlékszek. Minden egyes percre és napra. Szóval minden a régi a fejemben. Ja és igen mielőtt elfelejtem elmondani. Sajnálom a múltkori csókot szóval hát akkor ugyebár nem emlékeztem a dolgokra. - mondtam komor hangon majd leültem mellé. A földet kezdtem el nézni. Nem hiszem el, hogy képes voltam friss emberi vért inni. Ez nem én vagyok az már biztos.
- Hozzak valamit neked? - kérdeztem rá óvatosan. Biztos félt még tőlem, hisz még úgy ismert meg, hogy én nem bántok embereket vagyis nem rajtuk élek most meg... Ismét egy szörny lettem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Szomb. Szept. 10, 2011 8:09 am

Már éreztem a fogait a nyakamon, és egyre gyorsabban kapkodtam a levegőt. Behunytam a szememet, és arra gondoltam, hogy nem fog fájni.. Hirtelen megfogta a csuklómat, és abba harapott bele. Összeszorítottam a fogamat, és halkan felnyögtem, persze fájdalmamban. Kinyitottam a szememet, és figyeltem ahogy szívja a véremet. Majd nem bírtam már azt tovább nézni, így a plafonra emeltem a tekintetemet.
Éreztem, ahogy egyre kevesebb lett az erőm. Elkezdtem szédülni, és abbahagyta. Fogta a csuklómat, de már szinte alig vérzett. A vállába belekapaszkodtam, nehogy elessek. - Bocsi. - mondtam mély levegőket véve. Nagyon rég szívták ki a véremet, és nem vagyok hozzászokva..
- Semmi baj. - ráztam meg a fejem, és visszanyertem az egyensúlyomat. - Most már emlékszel? Mármint.. a dolgokra? - kérdeztem tőle. Remélem vette az adást, hogy újra visszanyerte-e az emlékezetét.

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Szomb. Szept. 10, 2011 8:00 am

- Ez igaz, hogy elszöknél akkor biztosan maradok, de akkor maradj most még távol tőlem. - komoly hangon szóltam hozzá. De nem tántorodott. Végre nehezen ránéztem és mikor megkérdezte, hogy éhes vagyok halványan bólintottam neki. Igen csak meglepődtem mikor felajánlotta a nyakát.
- Elena kérlek ne. - szóltam lágyan. A vágyam túl erős volt. Lassan közelítettem hozzá. A nyakához hajoltam és csak egy kicsit megérintettem a fogaimmal a nyakát, de nem haraptam belé. Felemeltem a fejemet és megfogtam az egyik kezét. A számhoz emeltem és nagyon óvatosan beleharaptam. Hallottam, hogy kicsit fájt neki, de tűrte. Elkezdtem szívni a vérét. Hamar abba is hagytam nehogy valami baj legen belőle vagy, hogy Damon megjelenjen és akkor megint kezdődne a baj. Felemeltem a fejemet ismét és a szemébe néztem. Az arcom ismét a régi volt.
- Elena sajnálom, hogy megint ezt kellet látnod. - jelentettem ki.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 9:54 am

Mondta, hogy menjek vissza, de tudhatná, hogy én egy nem szót fogadó lány vagyok. Elfordult előlem, és megmagyarázta, hogy már nem állat véren él, hanem ember.. Vagyis tasakos, de szinte ugyanaz. Tisztára előttem van a múltkori alkalom, mikor egy ártatlan lányra támadott rá, csak azért, mert újra a zacskós vérhez nyúlt. Múltkor is rám támadt.. Féltem, hisz most csak kettesben maradtunk.. Nincs itt senki, aki megmenthetne. De bízok annyira Stefan-ben, hogy nem ölne meg. - Ha elmennél, te is tudod, hogy elszöknék.. - suttogtam evvel bevallva, hogy azt tervezem, hogy lelépek. Megragadtam a kezét, és odamentem hozzá. Kicsit féltem, de a bizalom, amit iránta érzek erősebb, mint a félelem. Óvatosan a kezéről az arcához csúsztattam a kezeimet, közben a szemét, illetve az ereket néztem az arcán. - Nyugi. - mosolyodtam el, és simogattam az ereit, hátha lecsillapodik.. - Nincs semmi baj. Éhes vagy? - kérdeztem tőle kicsit félénken, mire halványan bólintott. Lehunytam a szememet, és vettem egy nagy levegőt. - Bízok benned.. - billentettem oldalra a fejemet, feltárva a nyakamat számára.

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 9:47 am

- Elena kérlek menj! ülj vissza. Nem lesz semmi baj csak... - nem fejeztem be a mondatot. Nem akartam, hogy Elena ismét így lásson. Régen volt mikor utoljára így látott vagyis mégse olyan régen. Nem néztem rá inkább vissza fordultam, hátha jobb lesz már a helyzet.
- Elena valamit tudnod kell, hogy én már nem állat vérrel táplálkozok hanem csak tasakos véren. De nem fogok egy embert se megölni ezt most megmondom, de ha így folyatódik akkor kénytelen leszek elmenni, hogy lenyugodjak és biztosan ne bántsak senkit se. Főleg téged ne. - jelentettem ki. Láttam a félelmet Elena arcán, de ez más féle volt. Közelebb jött és mindkét kezét az arcomhoz rakta. Kicsit már lenyugodtam, de féltem, hogy lehet, hogy neki esek. Az előbb még az erdőben nem volt ilyen vágyam. Lehet, hogy Beckynek igaza lesz. Majd még kiderül.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 9:34 am

A mellkasom alatt összefontam a karomat. Nem lehet, hogy nem tudok megszökni! Ilyen nem történhet! Damon egyetértett Stefan-nal, hogy megy szólni a többieknek. Tudja, hogy Stefan nem fog nekem kegyelmezni, és nem enged el.. Sajnos túl jól ismeri az öccsét. Utálom mikor összefognak ellenem! Damon felállt, adott egy lágy csókot a számra, és máris kiment az ajtón. Stefan hozzám fordult, és elkezdett beszélni.
Az egyik lábamra támaszkodtam, és félrebiccentett fejjel figyeltem őt. Ideges voltam, nagyon, hogy nem engednek ki. És ha valami komolyabb baj történne? Akkor is itt kéne kuksolnom? - Stefan kérlek. - könyörögtem neki ismét, hátha tudok hatni rá, de semmi. Hirtelen elfordult, és elsétált tőlem. - Ez lesz akkor? Nem beszélünk egymáshoz, de foglyul tartasz? - kérdeztem kitárva a karjaimat, majd észrevettem, hogy valami baja van.. Közelebb mentem hozzá. - Stefan? - szólítottam meg egy kicsit aggódva. Remélem, hogy nincs semmi baja. Hisz semmi sértőt nem mondtam. Megérintettem a vállát, és ránéztem. Ekkor fedeztem fel, hogy az arca... olyan, mint egy vámpíré.. Kitágultak a szemeim, és nyeltem egy nagyot..

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 9:26 am

- Ne haragudj Elena, de ezt nem hagyhatom, hogy ezt tedd magaddal. Sajnos be leszel ide zárva míg meg nem oldjuk ezt a Klaus problémát. - komoly hangon mondtam. Majd ránéztem Damonre.
- És akkor míg te elmész szólni a többieknek addig vigyázzak rá vagy most egy jó ideig maradjak itt? Te hívtál szóval meg is mondhatod, hogy mi legyen. - böktem oda. Nem voltam valami jó hangulatban, nem tudtam, hogy miért. Lehet, hogy azért mert ott kellet hagynom Beckyt akivel végre alakult az életem. De majd kiderül.
- Tudom Elena, hogy én most ebben nem lennék benne, de a te érdekedben és a biztonságod érdekében is itt fogsz maradni. Sajnálom tényleg. Innen meg nem lesz egyszerű elszökni már elég jól ismerünk. - vetettem fel neki. Kissé idegesnek tűnt Elena, hogy be lesz zárva, de semmi mást nem tehetünk. Már egy jó ideje csak Elenát néztem és egyszer csak a szívem egy hatalmasat dobbant. Éreztem a vére illatát és elfogott a vér iránti vágy. Tudtam, hogy nem szabad a friss emberi vérre gondolni. Éreztem, hogy az arcom kezd torzulni és elő jönnek a hegyes fogaim. Gyorsan elfordultam és mindegyiküknek hátast voltam. A kandallóhoz mentem és és ott a kis párkányra tettem a kezem. Igyekeztem leküzdeni a vér iránti vágyamat. Nem szabad, hogy úrrá legyen rajtam mert még bántódása eshet valakinek. Egyfolytában meg állás nélkül meg feltűnés nélkül igyekeztem leküzdeni a vágyamat. Ahelyett, hogy csillapodott volna inkább felerősödött. Türtőztettem magam, hogy maradjak a helyemen. Egyszer csak hallom, hogy Elena fel áll és felém közelít.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 8:59 am

Szúrósan tekintettem Stefan-ra. Ezt is megjegyeztem.. Nem hajlandó segíteni egy barátnak. Hát szép.. Ekkor Damon felvázolta Stefan-nak, hogy mi is a tervem. - Terveztem. - javítottam ki. Azt kell, hogy higgye, hogy erről a gondolatról már rég letettem. - Már nem. - ráztam meg a fejem, komolyan tekintve mindkettőjükre. Felváltva. Ez a helyzet nagyon ismerős volt számomra.. Körül néztem.. A nappaliban vagyunk hárman.. Ugyanez volt az álmomban! Csak akkor a fiúk ültek, és én álltam előttük.. Pontosan.. Itt ugyanezen a kanapén, ugyanebben a szobában. Kicsit furán tekinthettem, majd újra normálisan néztem mindkettőjükre.
- Na nem! - álltam fel a helyemről. - Nem fogok sehova se menni, de nem zárhattok be ide. - nyafogtam, majd Stefan-ra néztem. Ő mindig megért engem, és nem ellenem fordul. - Stefan.. - könyörögve néztem rá. - Ezt te sem hagyhatod.. - suttogtam kétségbeesetten.
- Nem leszek én fogoly! Ember vagyok. Jogaim vannak. Nem tarthattok itt! - emeltem fel a hangomat. Ilyen nem lehet.. Ha komolyan bezárnak.. Akkor egyáltalán nem tudnék kiszabadulni, és a tervemnek akkor lőttek..

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 8:51 am

Hamarosan megjelent Stefan, így már nem válaszoltam Elena kérdésére.
- Jó, hogy megjöttél. - szóltam oda Stefannak, majd amikor Elena könyörgött Stefannak, hogy engedje el.
- Elena azt tervezi, hogy átadja magát Klaus-nak. Figyelni kell, nem mehet sehová. - mondtam komolyan, és felálltam a kanapéról. Ránéztem Elenára. Annyira sajnáltam, hogy ezt kell tennem vele... Borzalmasan érzem magam emiatt, mert szeretem őt... És nem akarom bezárni, de nem hagy más választást.
- Stefan, szólni fogok Bonnie-nak, Jeremy-nek, és mindenkinek, aki hajlandó figyelni őt. Arra is gondoltam, hogy Bonnie valami hókusz-pókusszal bezárhatná ide, hogy véletlenül se mehessen ki. - fedtem fel a tervemet Stefannak. Szinte már vártam Elena tiltakozását... Szinte.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 8:34 am

- Hát az sajnos nem az én problémám, hogy rabul ejtett, de a tekintetéből már sejtem, hogy miért. - mondtam és igen komolyan ránéztem. Majd elkezdte a szemeit rebegtetni tudta, jól, hogy ő a gyenge pontom, de most már nem már minden megváltozott az egész életemben. Még mindig megvédem Elenát bármi is legyen, de már nem tud annyira rám hatni most már nem.
- Sajnálom Elnena, de nem mehetsz ki a házból. Nem fogsz semmilyen butaságot csinálni. - jelentettem ki. Lehet, hogy ezzel most megbántom, de az ő érdekében. Ellenünk mit tudna most csinálni semmit. Ha csak nem hordoz magánál verbénás fecskendőt vagy valami mást.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Today at 5:07 pm

Nappali a házban
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 12 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nappali & Előszoba (földszint)
» Nappali