The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Nappali a házban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 8:23 am

Damon nem felelt a kérdésemre. Perceken belül Stefan rontott be a házba. Kitágult szemekkel meredtem rá. Eszembe jutott az álom. Szinte ugyanilyen gyorsaságba nyomott a falnak, és....
Nagyot nyeltem, és még mindig Stefan-t bámultam. Most komolyan ez lesz? Akárhányszor ránézek ugyanaz az álomkép villan be? Bár.. múltkor hagytam, hogy megcsókoljon, talán azért álmodtam ezt. Remélem több ilyen álom már nem lesz. - Damon rabul ejtett. Nem enged ki a házból. - forgattam meg a szemem. Szépen néztem Stefan-ra. - Te megengeded, hogy elhagyjam a házat? - kezdtem el rebegtetni a szempilláimat. Aljas egy ember vagyok.. De muszáj. Stefan-nek tudom, hogy a gyenge pontja én vagyok..

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 8:06 am

/ Régi Lockwood Rezidenca./

Hála a vámpírsebességnek hamar hazaértem. Kívülről láttam, hogy ég a lámpa a nappaliban. Egyből besiettem, de már nem vámpír sebességgel hanem gyors léptekkel. Amint a nappaliba értem láttam, hogy Damon és Elena a kanapén ül.
- Sziasztok. Damon mi olyan fontos, hogy haza kellet jönnöm? Épp egy programomat zavartad meg. Na, de mind1. Mond mi a baj? - mondtam oda nekik. Közelebb mentem és majd nem velük szembe álltam meg. Összekulcsoltam a karjaimat és türelmesen vártam a válaszra. Közben az járt a fejemben, hogy mikor vissza megyek Becky-hez, hogyan fogja kitekerni a nyakamat mert, hogy ott hagytam. De majd megbeszélem vele és remélem épségben is.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 7:52 am

A kanapéhoz tolt, és huncutul elmosolyodtam, de csak leültünk. Eltűnt a mosoly az arcomról, és ültünk egymás mellett.. - Nem kell figyelni. - néztem rá komolyan. - Nem vagyok gyerek. - forgattam meg a szememet, majd szinte minden közeli ismerősöm nevét felsorolta. Ha mind komolyan itt lesznek, vigyázva rám.. Semmi esélyem nem lesz megszökni. Komolyan még majd a fürdőbe is elkísérnek? Mindenhol majd a kezüket kell fognom, nehogy elraboljanak?
- Tisztában vagyok vele, jól átgondoltam már. És nem fogok elszökni. - néztem mélyen a szemébe, és végig simítottam az arcán. Fáj, hogy átvágom, de muszáj, ha szeretném, hogy éljenek.. Előkapta a mobilját, és küldött egy sms-t. - Kinek küldöd szívem? - néztem rá kérdőn.

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 7:32 am

- De még milyen cseles. - mosolyogtam, majd tovább csókoltam. Nagyon jól tudtam, hogy figyelnem és figyeltetnem kell Elenát. Jó lenne, ha Stefan is itt lenne, akkor ketten figyelnénk. Elena nagyon okos tud lenni, ha valamit akar... Éppen ezért kell még Bonnie is, és talán Jeremy, meg Rick. Ha mind segítenek, akkor talán meg tudjuk védeni Elenát nem csak Klaus-tól, de saját magától is... Elkezdtem hátrafele tolni, egészen addig, míg el nem értük a kanapét. Leültettem rá, és mellé ültem. Így sajnos meg kellett szakítanunk a csókunkat, de ilyen állapotban sebezhető vagyok, és ahogy ismerem, ezt kihasználná.
- Figyelj, ne is próbálj meg elszökni, figyelni foglak. És ha Stefan hazaér, ő is. Szólok Bonnie-nak, Jeremy-nek, talán Caroline-nek is, de neki inkább üzenek. Szóval semmi esélyed. Remélem ezzel tisztában vagy. - mondtam komolyan, a szemébe nézve. Gyorsan elővettem a mobilom, és elkezdtem írni Stefannak. "Stef, azonnal gyere haza. Segítened kell!" - írtam, neki, és már el is küldtem. Remélem, hogy hamar megkapja, és jön.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 7:16 am

- Megértem, de neked meg azt kell megértened, hogy nem engedem, hogy meghaljatok értem.. - motyogtam, és átkarolta a derekamat. Próbáltam hátrálni, persze nem tudtam. - Cseles. - húztam egy apró mosolyra a számat. Újra folytattuk a csókcsatánkat, átkaroltam a nyakát, és most már eszem ágában sem volt elszökni. Majd este mikor alszik.. Minden könnyebb lesz akkor.
Elterelem a figyelmét, majd gyorsan kiosonok, és az erdőn keresztül elfutok. Majd valahogyan hazatalálok. Vagy elő kéne keresnem Alyson telefonját.. Ha egyáltalán van neki, mivel Klaus szolgája. De biztos, hogy van.. Ő legalább tudja, hogy hol bujkál. Könnyű lesz ez az egész. Damon egyáltalán nem fogja sejteni, hogy mire készülök. Csak bele kell mennem a játékba, úgy tettetni, mintha megtudnak védeni, mikor nem tudnak.. Sajnos.. Én sem örülök, hogy meghalok, de ha ez szükséges, hogy a szeretteim életbe maradhassanak, és biztonságban, akkor muszáj..

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 6:43 am

- Nem. Ez az igazság, Elena. Te nem akarsz elveszíteni engem. Én sem téged. Ezt meg kell értened. - mondtam. Elena kibújt a szorításomból, és már készültem, hogy újra megragadjam, de ekkor megcsókolt. Kissé megenyhültem. Nagyon szeretem Elenát, és ez a szeretet ez váltja ki belőlem. Bármit megteszek azért, hogy megvédjem. Átkaroltam a derekát, elég szorosan ahhoz, hogy ne tudjon megszökni. Ismerem Elenát, tudom, hogy minden trükköt be fog vetni azért, hogy megléphessen.
- Szeretlek. És ezért nem fogom engedni, hogy bajod essen. - suttogtam az ajkai közé, és tovább csókoltam. Annyira jó volt újra érezni őt, és most itt nem feltétlenül a szexre gondolok, inkább arra, hogy milyen romantikusak vagyunk. Elena előttig undorodtam ettől a szótól, de mostmár értem a lényegét.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 6:29 am

Félve indultam az ajtó felé, hirtelen Damon előttem teremt. Tudtam! Úgy tudtam, hogy nem fogja hagyni. Meglepett, kicsit, megragadta a karjaimat. - De! Megyek! - artikuláltam a szavakat.
- Ez zsarolás. - húztam el a számat. - Szeretlek. Mindannyitokat szeretem, és ezért nem hagyhatom, hogy bármi bajotok essen. - Damon.. Klaus több, mint ezer éves.. Nem lehet ellen harcolni. - nem irányban megráztam a fejemet. Nincs más esélyünk. A Salvatore-ék, még nem is töltötték be a 200. életévüket! Stefan könnyen végezni tudna velük.. Bonnie-t néha megerőltetik a varázsigék, így halt meg sajnos a nagymamája is. Nem hagyhatom, hogy Ő is ugyanarra a sorsra jusson!
Óvatosan kibújtam a szorító kezei alól, és lábujjhegyre álltam. Lehunytam a szememet, és lassan a számmal megérintettem az övét, és lágy csókolózásba kezdtünk. Hisz sosem tudni mikor lesz vége az életnek..

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 6:04 am

- Éppen ezért nem fogom hagyni, hogy veled történjen valami. - feleltem neki, már én is megnyugodva. Elena ember, nem sokat ér ellenem. Ha akarom, itt tartom. Nem tud megszökni. Elindult az ajtó felé, de én amilyen gyorsan csak tudtam, elé kerültem. Mélyen a szemébe néztem, és mindkét karját megfogtam.
- Nem. Mész. Sehova. - mondtam, minden szót lassan ejtve, hogy világos legyen. Tudtam, hogy önszántából sosem maradna itt. Megigézni nem fogom, sosem tennék ilyet vele. Szóval marad a "nem-hagyom-hogy-elhagyd-a-házat-és-örömmel-akadályozom-meg-újra-és-újra" című terv. Bár az "örömmel" része nem igazán helytálló.
- Elena... ha tényleg szeretsz engem, akkor itt maradsz, és hagyod, hogy megoldjam. Bonnie és Stefan is segítenek, Klaus pedig el fog tűnni innen. - mondtam, olyan hangon, hogy még én magam is majdnem elhittem. Majdnem!
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 5:56 am

- Nem leszek valami rab! És nem is fogod nekem megparancsolni, hogy mit tegyek, és mit ne. - néztem rá szúrósan, és a kezemmel megérintettem a nyakamat. Megnyugodtam. Hordom a nyakláncomat, ami megvéd a vámpírok igézése alól. - Nem vagyok a tulajdonod. Nem fogok itt maradni. - ráztam meg a fejem. Valahogy felkeresem Klaus-t, és átadom magam. Alkut fogok vele kötni, hogy a többieket ne bántsa, és miután végez velem, hagyja el a várost.. örökre.
- Én is szeretlek, de nem tudnám elviselni, ha valami történne veled. - álltam fel a helyemről, és megigazítottam a felsőmet. Az üres poharat kivittem a konyhába, és elmostam. A pultra támaszkodtam behunyva a szememet, és mélyen vettem a levegőt. Még szerencse, hogy elveszítettem a gyereket, hisz akkor velem együtt kellene meghalnia.. Az meg még jobban fájt volna. Bár szinte csak halovány emlékezetem van róla. Milyen lett volna? Rám, vagy Stefan-ra ütött volna? Nem is figyeltem rá, de a kezem már a hasamra vándorolt, és sóhajtottam egy nagyot. Ismét visszamentem a nappaliba, és bocsánatkérően Damon szemébe néztem. Annyira szeretem őt, és nehéz lesz őt elengedni.
- Szeretlek! És épp ezért nem fogom hagyni, hogy bármi bajod essen! Kérlek ne gyere utánam.. - súgtam, és elindultam az ajtó felé.

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 5:49 am

- Rendben. Nem nézed végig. De ez nem azt jelenti, hogy meg fogsz halni. Nem mész el Klaus-hoz, mert nem hagyom. Stefan sem hagyja, Bonnie sem hagyja. Majd megkérem, hogy valami hókuszpókuszszal zárjon be a házba, hogy ne mehess sehova. - feleltem teljesen nyugodtan. Ha ő így, akkor én is így. Nem érdekel, hogy ezzel megsértem őt, vagy megbántom. Bármit megteszek azért, hogy biztonságban legyen.
- Igenis változtathatok. Nézd csak meg. - mondtam, és farkasszemet néztem vele. - Amint lehet, felhívom Bonnie-t, és elintézzük ezt a dolgot. Itt maradsz, amíg mi megoldjuk a dolgot, akár tetszik, akár nem. - mondtam komolyan. Nem szerettem, hogy így kell bánnom vele, de annyira makacs, hogy muszáj ilyen eszközökhöz folyamodnom. Nyilván neki se tetszik, de ő csinálta magának.
- És hiába ellenkezel. Semmi értelme. Szeretlek, Elena, éppen ezért teszem ezt. Muszáj megvédenem téged. - mondtam még mindig nagyon komolyan. Megittam a maradék whisky-met, majd a poharat letettem az asztalra. A karomat összefontam a mellkasomon, és figyeltem Elena reakcióját. Semmi jóra nem számítottam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 5:40 am

Láttam rajta, hogy meglepte, amit mondtam. Számíthatott volna erre. - Jól hallottad. - motyogtam. Nem gúnyolódtam vele. Makacs vagyok azt tudom. És ha valamit elhatározok, azt végbe is viszem! Hirtelen a falba ütött egy hatalmasat, és kicsit felugrottam a helyemről. Még szerencse, hogy nem engem bánt. Nem jó, ha egy felbosszantott vámpír közelében vagy.
- Ne beszélj hülyeségeket. - ráztam meg a fejem. Tudom, hogy törődik velem, meg minden, de azt nem bírnám elviselni, ha Damon-nek miattam kéne meghalnia.. Sosem bocsátanám meg magamnak. A következő mondatánál szinte fal fehér lehettem. Ezt most komolyan gondolja? Nézzem végig, amint elveszítem az öcsémet, Jenna-t, meg mindenkit akit szeretek? - NEM! - emeltem fel én is a hangomat. Nem fogom hagyni. Ha Klaus-nak ÉN kellek, akkor megkap.
- Lehet, hogy sokan áldoznák fel magam érte, de Klaus-nak ÉN kellek. Nem tudom, hogy miért, de ÉN kellek neki. És én csak egyedül egy ember vagyok. Megfogok halni, de senki nem hallhat meg körülöttem! - határoztam el. - Nem változhatsz ezen semmit... - halkultam már el.

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 5:25 am

Tágra nyílt szemekkel néztem rá. Szinte fel sem fogtam, miről beszél. Üvölteni volt kedvem, letépni annak a majom Klaus-nak a fejét, valamint Elenát bezárni valahova, hogy eszébe ne jusson elszökni, és meghalni.
- Te meg mi a jó büdös francról beszélsz, Elena?! - kérdeztem majdnem kiabálva. A dühöm egy része felé irányult, mert ilyen marhaságokat hord össze, és ahogy ismerem, komolyan is gondolja. A másik része pedig Klaus felé, akit puszta kézzel akartam megölni. Megpördültem, és olyan erővel csaptam bele a falba, hogy az behorpadt. Lassan visszafordultam Elena felé.
- Nem érdekel, hogy kinek kell meghalnia, akkor is megvédelek. Ha kell, én is meghalok. De azt nem hagyom, hogy téged bántsanak, Elena! - mondtam már egy fokkal nyugodtabban, de a szemem még mindig szikrákat szórt, és az arcom is merev volt.
- Igenis végig fogod nézni, ha ez az ára annak, hogy életben maradj. Te pedig ne kérd tőlem, hogy végignézzem, ahogy meghalsz! Mert nem fogom megtenni. - támadtam vissza ugyanazzal.
- Bárki hajlandó feláldozni magát érted, Elena! Nem fogsz meghalni. Akármit is akar Klaus, nem fogom hagyni, hogy bántson téged.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 5:06 am

Rémülten tekintettem rá, és megrezzentem, ahogy kiabált velem. Most erről én tehetek, hogy megakar ölni?! Egy nagyobb kortyot ittam az italból, és éreztem, ahogy a torkomat mardossa. Fájt.. Nem is kicsit. Egy párat köhögtem, és elfintorodtam, majd újra visszatértem az énemhez. Még szerencse, hogy Damon messze van tőlem. Nem szóltam egy szót se percekig, lehet, hogy bocsánatot kért, de ez nagyon váratlanul ért engem.
- Te csak így fogod fel? - kérdeztem vissza. - Hogy húú megfogok halni, mert igenis ezt az utat fogom választani, ha a szeretteimet meri bántani! - tettem le a poharat. - Ne várd azt el tőlem, hogy végig figyelem, ahogy mindenkit megöl. - ráztam meg a fejem. Elég nehéz volt elveszítenem a "szüleimet."
- Te is tudod, hogy mi a teendő. - pillantottam le a földre. Vettem egy mély levegőt. - Átadni Klaus-nak. - mondtam összeszorított fogakkal. Damon evvel biztos, hogy nem fog egyetérteni, hisz ha nem is lennénk együtt, akkor se adna át.. De nincs más lehetőségünk..

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Pént. Szept. 09, 2011 4:54 am

Amíg lefelé sétáltunk a lépcsőn, Elena megszorította a kezemet. Ez vajon mit jelent? Hogy még szeret, csak lusta volt visszacsókolni? Vagy, hogy már nem szeret? Tényleg, mi van, ha így van? Visszatér az agymosott Stefanhoz... Amikor leértünk, Elena leült a kanapéra, és megkérdezte, mi lesz Klaus-szal.
- Nem tudom, Elena. Nem akarok Klaus-szal foglalkozni, ha akarnék se tudnák. Nem tudom, mit akar, ki ő, és miért akar téged megölni! - keltem ki magamból. Talán kicsit bunkó voltam, mivel felemeltem a hangomat. De ez a dolog megijesztett, és nagyon zavart, hogy Elena ennyit kérdezősködik róla. Mondjuk megtudom érteni, mivel meg akarják ölni. De inkább hagynia kéne, hogy ezt mi intézzük el.
Odajött, és a kezembe nyomott egy pohár whisky-t.
- Köszönöm. - mondtam halkan, majd elvettem, és meghúztam, de azért még maradt benne. Leültem az egyik konyhában lévő székre, és a kezemmel megtámasztottam a fejemet. Annyi minden történt mostanában, hogy nehezen tudtam megőrizni a hidegvéremet.
- Sajnálom. - kérdeztem bocsánatot az előbbi kirohanásomért. - Csak féltelek, és tényleg nem tudom, mit csináljunk.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Csüt. Szept. 08, 2011 6:03 am

/Damon szobája/

Kéz a kézben lecammogtunk a nappaliba. Szerencsére senki se volt itthon, az egész ház üres volt rajtunk kívül. Furán éreztem magam az álmom miatt, de nem akarom, hogy Damon emiatt rosszul érezze magát. Kicsit megszorítottam a kezét, hogy tudassam vele, hogy törődik én azért az érzéseivel. Amit az előbb műveltem.. Ha fordított helyzetben történt volna, ki lennék akadva. Nem is csodálkoznék, ha ő is.. Jogos lenne.
Leértünk, és elengedtem szerelmem kezét. Egyből a kanapéra hevertem. - Mi lesz Klaus-szal? - nyögtem ki végül a kérdést. Tudnom kell, hogy számítsak-e a halálra, vagy sem.. Mert annyi mindent szeretnék még megvalósítani, mielőtt elhagyom ezt a békés földet.. Felálltam a helyemről, és a bárpulthoz sétáltam. Megfogtam két poharat, és öntöttem bele Damon kedvenc whisky-jéből. Megfogtam, és a kedvesemhez sétáltam. - Tessék. - mosolyogva adtam át neki, majd ugyanoda a helyre leültem, kortyolgatva az italomat. Piával a legjobb kezdeni a reggelidet! Ilyen biztos sosem lesz többé.. Egyszeri alkalom.

Hozzászólások száma : 94

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Csüt. Szept. 01, 2011 6:15 am

Végül Damon is elköszönt tőlünk, majd Elena követte őt. Nah, ebből a zsúfoltságból hirtelen már csak két ember maradt. Caroline és én. Car elég lehangolt volt, gondolom Stefan miatt. Sajnáltam, hogy így alakultak a dolgok, de ez van, nem tudunk ellene mit tenni. Ami történt az megtörtént. Nincs értelme ragozni, így hát úgy döntöttem ezt a témát lezártnak tekintem.
Csend volt körülöttünk, egyikőnk sem szólalt meg, mindketten elmélyedtünk a gondolatainkba. Kifelé tekingettem az ablakon, figyeltem, ahogy szél fújdogálja a fák lombjait és ahogy zajlik az élet a természetben is. Idő közben eszembe jutott, hogy lassacskán haza kéne indulnom.
-Caroline, sajnálom, de nekem mennem kell.- mondtam és vigasztalásul megöletem majd elköszöntem tőle és elindultam a kijárat felé. Lassú léptekkel hagytam el a hatalmas Salvatore birtokot.

/ Részemről befejezve /
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Kedd. Aug. 30, 2011 10:10 am

Becky, ha jól hallottam a nevét, is Stefan után ment, követte őt, mint valami kutya. Tiszta szánalom. Caroline kiborult, nem is kicsit. De nem csodálkozom, hisz ha jól látom rajta még mindig szereti Stefan-t. Biztosan szörnyű lehet ennek a szemtanúja lenni. - Hát. - vakartam meg a tarkómat. - Én igazából nem tudok semmit. - húztam el a számat. Esetleg, ha korább jöttem volna el otthonról, akkor elcsíptem volna a beszélgetés első részét, és nem csak a közepén csöppenek bele. De engem is nyaggatott valami. Mi történt Stefan-nel. Hisz az előbb.. Bár azt inkább legszívesebben elfelejteném. Ez a Becky nagyon megváltoztatja őt, de inkább nem is törődök vele.
Damon hidegen hozzám szólt, legszívesebben elrohantam volna, valamerre messze, és elsírnám magam. De nem. Nem vagyok gyenge. Közelebb mentem hozzá, és megfogta a kezemet. Ez már egy jó jel. Minden rendbe lesz. - Menjünk. - mondtam, és felmentem vele a szobájába.

/folyt. Damon szobája./

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Kedd. Aug. 30, 2011 10:03 am

Stefan felment a szobájába a Rebecca nevű lány kíséretében. Hát, nem semmi... Szerintem valami súlyos baja lehet, mert egyáltalán nem úgy viselkedik, mint régen. Meggárgyult az öcsi.. Hehee. Elena felállt, és közelebb jött hozzám. Azt mondta, meg kell beszélnünk.
- Igen, meg kéne. Van mit. - feleltem teljesen hideg hangon, bár igazából megszakadt a szívem. Caroline gúnyos megjegyzésére egy csúnya nézéssel válaszoltam.
- Nem tudom, mi történt. Stefannak gond van a fejével, az biztos. - feleltem Caroline kérdésére mogorván. Most igazából semmihez nem volt kedvem. A legszívesebben megöltem volna valakit. De Elena miatt nem tehetem. Mennyi áldozattal jár egy párkapcsolat...
- Gyere, Elena. Menjünk fel. - mondtam, majd megfogtam a kezét, és elkezdtem az emelet felé húzni. Még jó, hogy Stefan szobája nem az enyém mellett van. Bár valószínűleg én így is mindent tisztán fogok hallani. Bármit is csinálnak.

/folyt. Damon szobája/
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Kedd. Aug. 30, 2011 9:44 am

Nem lett sokkal jobb a hangulat, de legalább az ordítozás abbamaradt. Ennyi ember egy rakáson miért csak úgy tud megférni, ha kiabálnak...
- Oh elnézést....- mondtam, de semmi megbánás nem volt bennem. Nem tettem semmi rosszat az ő drágalátos lámpáival. Hogy félti a cuccait..
Végül Stefan elég rossz állapotban volt és felment a szobájában. Szegényt eléggé kiborította ami nap. Hát nem pont úgy sikerült ahogy elképzeltem.
- Még egyszer sajnálom Stefan.- mondtam miközben haladt felfelé a lépcsőn. nem kellett sokat várni Rebecca is csatlakozott hozzá aminek felettébb örültem. Nem nagyon fog hiányozni. Egyszerűen falra mászok a lesújtó pillantásától. Mintha valami kis pisis lennék akivel kedvére szórakozhat ahogy csak akar. Velem pedig aztán nem fog az fix.- keltem ki magamból elég rendesen de aztán egy mély levegőt vettem és próbáltam lenyugodni. De azonban Caroline-nak örültem és egy nagy mosollyal viszonoztam a kedves integetését.
- Hát te meg mit keresel itt Car?- kérdeztem meg tőle. Valahogy jól esett végre olyannal beszélnem aki megért és nem fog lehordani minden másodpercben.
Közben körülnéztem, hogy kik maradtak itt. Még mindig itt volt a számomra ismeretlen lány és a csöppet sem viccel vámpír. Szép kis társaság.
Caroline Forbes

Hozzászólások száma : 75

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Kedd. Aug. 30, 2011 9:07 am

- Dominóztam a pókokkal - emeltem égne a szemmem Damon kérdésére. majd pont neki fogok mindent bevallani... - Ne szokj hozzá - tettem hozzá fintorogva, majd Jenny felé fordultam és aprócska mosollzal az arcomon integetni kezdtem az én szöszi barátnőmnek. -
- Szia Jenny. Jé, Rebecca te még mindig itt vagy? Azt hittem már elment a vonat ribanc országba - vigyorogtam rá gúnyosan, majd szó nélkül Damon mellé léptem és szó nélkül felhajtottam egy pohár erős whiskyt. - Majd kapsz egyet a szülinapodra - utaltam a nem rég összetört üvegre, és éreztem ahogy megremeg a belsőm. Milyen régen is volt, amikor Stefannal olyan jól szórakoztunk! Azok a lopott csókok...hm... Te jó ég mi van ebbe a whiskyben? Lehet, hogy Damon elővigyázatosságból rakott bele valamit?
Stefan kitörése, egy kicsit meglepett, és furcsa is volt. Vajon mi történthetett az erdőbe amíg én az ő régi poros naplóit vizslattam? ( Oké, ez nem valami szép dolog, de az se lett volna ha ott halok meg az unalomtól! Amúgy is csak egy... Pár oldalt olvastam el belőlük! ) Ahogy ekhaladt mellettem éreztem ahogy a szívem összeszorul. Amikor pedig Becky utánna ment, lángolt. Hogy merészeli az a kis csicska? Te jó ég, Damon rossz hatással van rám... Bár ez nem az ő hibája, mégis kit hibáztassak?
- Elárulná valaki mi a fene folyik itt? - törtem ki idegesen, és jelentőségteljesen Elenára néztem. Milyen régen is beszéltünk, úgy igazából! Olyan mintha egy hatalmas szakadék lenne köztünk, mintha két világba élnénk...
Rebecca

Hozzászólások száma : 49

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Kedd. Aug. 30, 2011 8:39 am

- Jéé megjelent a kedvenc szőkeségem! - nevettem el magam Caroline láttán. - Rég találkoztunk nem gondolod? - kacsintottam rá. Olyan lelkesen fogadott, hogy egy 1000 wattos mosolyt villantottam rá. Kicsinálni engem? Egy ilyen kis fiatal vámpír? Képtelenség.
Damon elkezdett velem kiabálni. Az egyik kezem a csípőmön volt, míg a másik előttem, s a körmeimet tanulmányoztam. - Bla bla bla. - mondtam unottan, és ásítottam egyet. Láttam, hogy a kis Sabrina tini boszorkány utánzatnak nagyon nem tetszett ez az egész, így a fénnyel egy kicsit elszórakozott. Húú most azt várta, hogy mindenki sikítva rohanjon körbe-körbe? Ha igen, hát nem nagyon sikerült neki.
Bólintottam Stefan mondatára. Figyeltem miközben elment. "Micsoda hátsó kilátás." ~ gondoltam magamban, és megnyaltam az ajkamat. Megfogtam a 2 tasak vért, amit felhoztam, és egy üveg vodkát. - Bocsi gyerekek, de van jobb dolgom, mint, hogy veletek veszekedjek. Élvezzétek jól magatokat! - nevettem el magam, majd felfutottam Stefan után..

/folyt. Stefan szobája/
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Kedd. Aug. 30, 2011 8:32 am

Rebecca-t figyeltem egész végig. Mégis mit képzel? Nem szóltam semmit. De Damon megvédett. Rápillantottam, és azt hittem elsírom magam. A szerelmem.. Aki kiáll mellettem, én pedig ezt műveltem. De le voltam blokkolva..
Láttam Stefan-ön, hogy nagyon fájt neki. Elszomorodtam én is, de most a legfontosabb, hogy Damon-nel tisztázhassam a dolgokat. Caroline megjelent, és hát ő is beszólt Stefan-nek. Stef nem is tudja, hogy ő és Care jártak.. Szegényke.. - Okés. - bólintottam. Fura lett volna, ha azt mondom, hogy semmi baj. Inkább kevésszer szólalok meg. Hirtelen sötét lett, de hamar vissza is jött a világítás. Damon a másik számomra ismeretlen szőke lány felé morgott. Ezek szerint ő tette. Bonnie is tud ilyeneket, akkor ő is boszorkány lehet? Ide-oda kapkodtam a fejemet, és hamar rájöttem, hogy a szobában egyedül én vagyok ember.
- Oké. - suttogtam Stefan újabb mondatára. Nem köszöntem el tőle, csak figyeltem, ahogy elment. Bár nem értettem, hogy mit mondott Becky-nek, a vérszívónak. Eléggé kényelmetlenül éreztem magamat. Ha jól észrevettem, akkor sajnos Caroline is látta, ahogy Stefan megcsókolt. - Damon. - álltam fel a helyemről. - Meg kéne ezt beszélnünk. - jelentettem ki magabiztosan. Nyeltem egy nagyot, mert féltem a következményektől, de abban biztos voltam, hogy muszáj vele beszélnem.

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Kedd. Aug. 30, 2011 8:22 am

Miután Elena elmondta, hogy már egy jó ideje Damon a szerelme hát eléggé összetörtem. Furcsa érzés volt mintha már másodszorra mondta volna. Hitelen az emeletről le jött Caroline. Na már csak ő hiányzott.. kiváncsian vártam, hogy tőle meg milyen szidást kapok. Na szuper még barom is vagyok jól van..
- Értem Elena akkor bocsánat az előbbiért. - ezt úgy mondtam, hogy a szemébe se néztem. Minden ki vitázott mindenkivel ebből elegem volt. Pedig én voltam a hibás, pedig azt se tudtam, hogy mi történt velem. De akkor inkább nem is akarom tudni. Jenny is ideges lett ezért varázsolt megint. Kicsit csillapodtak a veszekedések, de nem tűnt annak.
- Na jól van köszönöm, hogy elmondtátok, hogy mi történt velem amiből semmit se tudtam meg, de már nem is érdekel! Caroline oké egy barom vagyok még valami? Damon te pedig nyugodtan utáljál tovább sose kedveltél még testvérként is ezt tudom jól. Elena te légy boldog mellette. Jenny neked meg köszönök mindent ami jót tettél. Becky te majd úgyis tudod.. - nem fejeztem be nála mert tudtam, hogy tudja mire céloztam. Még egyszer végignéztem mindenkin.
- Ha nem bánjátok én most felmegyek.. Sziasztok. - mondtam majd fel álltam a kanapéról és hátas utoljára intettem nekik és felmentem a szobámba.

/ folyt. nálam Stefan szobája/
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Kedd. Aug. 30, 2011 8:05 am

Elena azt mondta, később megbeszéljük... Remek. A szőke vámpírcsaj kijelentése elgondolkodtatott.
- Nem! Nem szereti Stefant! - mondtam nagyon dühösen, de igazából ez csak egy formája volt a szomorúságomnak. Ha valami bánt, támadok. Inkább, minthogy sebezhető legyek.
- Elena nem Katherine! - kiáltottam rá. Nem vádolhatja ezzel. Én ismerem a barátnőmet, és ő nem Katherine! Közben megérkezett Caroline is.
- Te meg mit kerestél az emeleten? - kérdeztem összevont szemöldökkel, de amit mondott, azzal teljesen egyet értettem. Na, ilyen sem volt még, és valószínűleg nem is lesz.
- Végre valaki, aki egyet ért velem. - morogtam, és megforgattam a szememet. Felkaptam a whisky-s üveget, valamint a poharamat, és töltöttem bele egy jó nagy adagot. Egyszerre lehúztam az egészet, mintha ez segíteni tudna. Talán tud is. Hirtelen a lámpák villódzni kezdtek, majd kialudt az összes. De csak pár másodpercre. A másik szőke lány megszólalt.
- Légyszíves ne szórakozz a lámpáimmal. Köszönöm. - mondtam kissé gúnyosan a lánynak, akiről mint kiderült, boszorkány.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Kedd. Aug. 30, 2011 7:53 am

Most már mindenki ideges volt és csak ordibáltak egymásra. Nem szerettem a kiabálást, hiszen nem vezet semmire. Nem leszünk se előrébb, se pedig hátrébb ha mindenki cseszeget mindenkit. Miért nem lehet higgadtan elmondani, hogy mi volt és mi miért volt. nem az oviban vagyunk már, hogy ne tudnánk megoldani a problémát felnőttek módjára.
Rebecca nem éppen kedvesen, de gondolom a tőle várható legkedvesebb módon "megköszönte" amit az előbb csináltam. Na nem mintha én jobban bírnám őt vagy valami, csak nem akartam, hogy bárkiben is kárt tegyen. Már csak az hiányozna, ha valakinek tényleg komoly baja esne. Mára elég volt már a balesetekből.
És akkor hirtelen Caroline-t láttam meg. De, ez, hogyan? Honnan került ide?
- Caroline?- néztem ár döbbenten. Elég sokan voltunk már a szobában, de még így sem voltunk zsúfoltan, mert a nappali egy teniszpálya nagyságú volt. Nem egy kicsi darab az biztos. Most, hogy Caroline megérkezett csak egyre több vita lett. Most már én is mérges lettem és felpattantam a fotelből. Körülnéztem és úgy döntöttem, hogy cselekszek. A lámpákra koncentráltam. Hirtelen a fények "pislogtak" kettőt majd elaludtam pár pillanatra. Nem hagytam, hogy sokáig legyen, csak pár pillanat és visszagyújtottam őket.
- Nem lenne ésszerű lehiggadni? És szerintem senki sem süket, hogy kiabálni kéne.- mondtam mérgesen majd visszaültem, mert kicsit kifáradtam. Ma elég sokat varázsoltam. Kicsit kimerített.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Nappali a házban   Today at 9:39 am

Nappali a házban
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 12 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nappali & Előszoba (földszint)
» Nappali
» Part 14 / 2
» Emeleti nappali