The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A ház egyéb részei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 163

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Hétf. Aug. 08, 2011 1:12 am

Döntések, döntések. Sosem voltam jó ebben. Néha abszolút döntésképtelenek éreztem magam, és ez most éppen egy ilyen eset volt.
- Nem is tudom Selena. Mi a bizonyíték arra, hogy nem csapod le rögtön le a fejem, amint beléptünk az ajtó? Semmi! Hát épp ez az! Nem ismerlek téged, éppen ezért nem is bízhatok benned, főleg mivel még vámpír is vagy ráadásul. De ez már csak tényleg hab a tortán. - mondtam, és próbáltam hinni a saját szavaimnak. Majd elgondolkodtam. Mi van, ha Selenáék tényleg igazat mondanak? Áhhhh, nem bírom ezt. Végül meghoztam a döntést, de később ezért biztosan meg fogom magam utálni.
- Ezt még nagyon meg fogom bánni. De legyen! Gyertek be a házba! - mondtam, és beinvitáltam őket a házba. Majd vártam, hogy a vámpír hirtelen lecsapjon rám. Viszont én is felkészülve vártam a támadást. Azonban nem történt semmi, sőt kedvesen rám mosolyogtak, ami igazán jól esett, és egyben tudatosult bennem, hogy bizony nem döntöttem rosszul. Végre először.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Selena Gilbert

Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Hétf. Aug. 08, 2011 1:01 am

Nem is volt időm gondolkozni, megint rám hárult a súlya a válaszoknak
- Bonnie én tisztában vagyok vele. Megértelek és nem várom el , csak jó lenne, de be kell engedned.
- És, Lena vámpír vagyok. Nem mehetek be amíg nem hívtak be. Érted? Majd megbeszélünk bent mindent rendben? - nem akartam egész este kint maradni, és Lena is vacogott már.
- Bonnie kérlek... - végszavaztam a saját mondatomat.
Lena

Hozzászólások száma : 41

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Hétf. Aug. 08, 2011 12:58 am

- Bocsánat! - vágtam közbe.
- Most akkor miért is jöttünk ide ilyen sűrgősen ennyire késő este??? - tudakoltam. Felfogni nem bírtam, hogy mennyire hülyén érzem magamat ebben a helyzetben. Na és ki ez a Bonnie Benett? Úgy tudtam a Salvatore testvérek fognak segíteni kideríteni a gyűrűk történetét és még számukra is van egy csomagom. Most meg miért ne mehetnénk be? És Selena tényleg ennyire bunkó, hogy addig nem képes bemenni míg be nem hívták? Nagyon furán néztem rá ezek után. Odafordultam hozzá.
- Rendben. Szerintem itt mindenki tud valamit csak én nem. A sejtettem nem egyenlő a tudtammal. Szeretném végre ha valaki rohadt gyorsan elmesélné mi folyik itt és miért vagyunk mi ennyire rokonok???
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Hétf. Aug. 08, 2011 12:43 am

Hát a már amúgy is döbbent arcom, ha lehet akkor még döbbentebb lett. Hogy ez a lány lenne Elena testvére? Micsoda? És ezt nekem Elena eddig nem is említette. Úgy látszik, ez most egy ilyen nap. Minden információ csak úgy zúdul rám, viszont nem tudok velük mit kezdeni. Időt sem hagynak rá ,hogy feldolgozzam, ugyanis mindig jön egy újabb információzuhatag. Megpróbáltam normálisan viselkedni, és viszonylag megnyugodni.
- Sziasztok! - köszöntem, és kiléptem az ajtón.
- Én Bonnie vagyok, Elena legjobb barátnője, és boszorkány. De te ezt már tudtad Selena. Mégis honnan, Elena említett engem? - kérdeztem, és átvette rajtam az uralmat a kíváncsiskodás.
- Bonnie Bennett a teljes, örülök, hogy megismerhetlek titeket, vagyis hát nem teljesen. - mondtam, és elgondolkoztam.
Szóval ez a lány ( Selena ) vámpír. És Elena testvére? És idejön, hogy csináljak neki napfényvédő gyűrűt, meg hogy láthassa Stefan-t. Ez eléggé furcsa.
- Bocsi, de szerintem lesz egy kis probléma, ugyanis alig ismerlek titeket. Komolyan elvárod, hogy tőlem, hogy csináljak neked egy gyűrűt? - kérdeztem, és nekidőltem az ajtónak.
- Amúgy sajnos, köztudottan, nem vagyok a vámpírok rajongói, szóval...... - inkább nem fejeztem be a mondatot.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Hétf. Aug. 08, 2011 12:32 am

Ő valószínűleg Bonnie. remélem kedvesebb, mint Damon, és megértőbb..
- Hát ízé ... Szia Bonnie. Elena nővére vagyok, Selena. Kéne valaki aki behív aztán pedig le szeretnénk menni Stefanhoz, és nagyon nagyon szépen kérlek csinálj nekem olyan napos gyűrűt.. - hát oké tudom hogy Bonnie nem ez a természet , de egy próbát megért..
Elena már nincs itt. Éreztem ahogy ki ürül az illata a levegőből, tehát nincs tanú csak Stefan, de ő bent van. Ez cinkes egy kicsit...
Lena

Hozzászólások száma : 41

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Hétf. Aug. 08, 2011 12:28 am

Az út nem volt valami necces és egészen csöndben telt el. Nagyon kiváncsi voltam vajon ki nyit majd ajtót, hiszen eddig kétszer is hoppon maradtam. A hideg megint megcsapott mikor már jó ideje mentünk. Már sajnáltam, hogy visszaadtam a pulcsit Jennynek. Beledugtam a kezemet a jó meleg zsebembe és máris jobban éreztem magamat. Az apró kezek egy éles papírba ütköztek, a Salvatore levélbe. Kiváncsi voltam vajon ebben is egy gyűrű van és ez valami vicc, de ezt nem tudhatom biztosan. Mikor megérkeztünk egy nagyon szép lány nyitott ajtót kissé furcsa tekintettel. Már láttam párszor a suliban, de nem ismertem annyira. Tőle is ugyanolyan fura energia származott, mint Jennytől. Vajon ő is boszorkány lenne? Annyi kérdésem volt. Ilyen hirtelen belecsöppeni egy ennyire érdekes világba. Még akkor is ha sejtettem a létezését. Csöndben vártam, hogy Selena megszólaljon.

Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Hétf. Aug. 08, 2011 12:19 am

Az unalom gyenge kifejezés arra, amit jelent pillanatban érzek. Stefan lent van a pincében, remélhetőleg alszik. Damon és Elena, hát a jóég tudja csak szerintem, hogy hol vannak. Mindegy, úgy döntöttem, hogy el fog ütni itt az időt. Még szerencse, hogy volt az asztalon egy kis pia, illetve poharak. Benyomtam egy számot, és közben iszogattam. Eleinte jó ötletnek tűnt, viszont már egy fél órával később kezdtem eléggé unni ezt az egészet. Ám ekkor megszólalt az ajtócsengő. Gyorsan odaszaladtam, hogy kinyissam. Előtte azonban felkiabáltam Damonnak, illetve Elenának. Semmi válasz, süket az egész ház. Így kénytelen voltam én magam kinyitni az ajtót. Számomra két teljesen ismeretlen lánnyal találtam magam szemben, és mint minden ilyen alkalommal, döbbenet ült ki az arcomra.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Hétf. Aug. 08, 2011 12:17 am

Csendben és gyorsan telt az út.
Lena egy kicsit lihegett. Én pedig kopogni kezdtem.
- Noss, van esély rá hogy nem nyitnak ajtót nekünk. Az egyikük nem igazán kedvel, és vendégek is vannak náluk. Ketten feltételezem az egyik Elena, a másik egy boszorkány elég erős aurával, talán Bonnie. - ezt így elhadarni nem volt nehéz.
Reméltem hogy mihamarabb ajtót nyitnak és valaki be is hív, mert különben nem sokra mennék.
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 7:11 am

/Salvatore pince/

Feljöttem, megragadtam egy vörös bort és jól meghúztam, majd ittam, amíg el nem fogyott. Nem szoktam inni alkoholt, de az utóbbi időben eléggé rákattantam. Damon.. Egész végig ez a név járt a fejemben.
Vajon szeretem őt? Nem, az biztos, hogy nem.. Vagy mégis? Nem! Én Stefan-t szeretem.. De ezek után is? Most, hogy rám támadt?
Nem fogok-e félni tőle? Reszketni, nehogy ismét rám támadjon? Nem tudom.. Majd ismét lementem a pincébe.

/folyt. Salvatore pince/

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 6:39 am

Egyik megjegyzésére sem reagáltam semmit, csak néztem ki az ablakon. Eléggé rosszul éreztem magam, és már nem is volt erőm ahhoz, hogy megpróbáljam tettetni az ellenkezőjét. Amint bekötötte magát, ráléptem a gázra, és lassan elindultam. Ez a lassan körülbelül 90-100 km/h-t jelent. Egész út alatt nem szóltam semmit, csak bámultam az utat. Nem hajtottam olyan gyorsan, nehogy Elena megrémüljön, meg amúgy is több időt akartam vele eltölteni. Bármennyire is akartam volna, hogy az út örökké tartson, hamar elérkeztünk a Gilbert házhoz...

/folyt. Gilbert ház/
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 6:36 am

Damon másodpercek alatt eltűnt, s percek múlva visszajött a csillogó, fekete Aston Martin-jával. - Szép kocsi. - dicsértem meg, majd kinyitotta nekem az ajtót, beszálltam, s becsaptam. - Hoppáá. - néztem Damon-re. Bekötöttem magamat, s az ablaknak döntöttem a fejemet. Iszonyatosan fáj még mindig.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 6:33 am

Elena láthatóan megnyugodott, és beleegyezett, hogy hazavigyem.
- Várj meg itt! - mondtam, majd visszaindultam a kocsiért. Vámpírgyorsasággal haladtam, hogy minél hamarabb újra Elena közelében lehessek. Besétáltam a garázsba, majd bepattantam az éjfekete Aston Martinomba, és visszaindultam Elenához. Kocsival sokkal lassabban haladtam, de csak pár percbe telt, hogy visszaérjek. Megálltam Elena mellett, és kinyitottam neki az anyósülés felőli ajtót, várva, hogy Elena beüljön.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 6:13 am

-Az igaz.. - halkultam el és már kezdtem nyűgös lenni. - Damon.. akkor elfogadom az ajánlatodat, ha még mindig áll, hogy hazaviszel. - néztem rá. - De haza.. - mondtam komolyan. Láttam, hogy valami bántja őt, de nem fogok most rákérdezni. Nem akarok most lelkizni, nem akarok emlékezni a tegnapi napra!
- Csak vigyél haza.. - suttogtam magam elé dermedve.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 6:03 am

Ismét felnevettem, bár a szavai éles késként hatoltak belém. Vajon meddig kell még szenvednem azért, hogy Elena szeressen? Valószínűleg örökké... Ő a zakkant öcsémet szereti, és nekem semmi esélyem rá, hogy valaha engem fog. Ez persze nem az jelenti, hogy feladom.. Nem, egyáltalán nem. Csak... nem tudom. De nagyon fájt, amiket mondott. Persze bolond lettem volna kimutatni.
- A legutóbb, amikor elraboltalak, egészen jól érezted magad. - mondtam mosolyogva. De jó kis nap volt! Leszámítva azt, hogy meg akartak ölni... De Elena megmentett.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 5:59 am

Megérintettem benne valamit? Tudom, hogy még mindig rejtőzik benne valami emberi, de a tegnap este.. az egyáltalán nem emberi volt. Egy pillanatig ránéztem, majd ismét előre. Először gúny, most meg viccelődés? - Rohadj meg, Damon Salvatore. - mondtam sziszegve. - Még azt is feltétezném rólad, hogy elrabolsz.. - néztem rá összeszűkült szemekkel.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 5:55 am

- Persze, Elena... Hogyne. Az egyetlen lányt, aki megérintett bennem valamit, tönkre akarom tenni. Igazán... logikus feltételezés. - mondtam kissé gúnyosan, de még mindig mosolyogtam.
- Le akarod gyalogolni a lábad? Sokkal egyszerűbb lenne, ha beülnél a ocsiba, és hagynád, hogy hazavigyelek. Nem is kell beszélnünk, de nem akarom, hogy fájjon a lábacskád. - mondtam viccelődve, és szélesebben mosolyogtam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 5:51 am

Sétáltam tovább, hirtelen Damon megjelent. A frászt hozta rám.. Egyből ökölbe szorítottam a kezemet. - Damon.. jobb lenne, ha elmennél. - mondtam még nyugodtan. Ránéztem és mosolygott. Óó de letörölném én azt a mosolyt.
- Szerintem már így is tettél eleget értem. Tönkre tetted az életemet, ezt akartad eddig is, ugye? - szúrtam oda neki egyet. Mi, van ha elhenceg Stefan-nak, pl. hónapok után.. Sosem bocsátana meg nekem.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 5:48 am

Leültem a kanapéra, és a fönti zajokra figyeltem. Hallottam, ahogy Elena letrappol, majd kimegy. Már tudtam, hogy nem fog tudni hazamenni, mivel a kocsija nincs itt. Hallottam a kiabálását, és halkan kuncogtam. Amikor elindult gyalog, felálltam, és utána mentem. Alig két másodpercbe telt, és már mellette álltam.
- Komolyan haza akarsz sétálni? - kérdeztem mosolyogva.
- Ha gondolod, haza tudlak vinni. - mondtam mellette lépdelve.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 5:44 am

/Damon szobája/

Idegesen letrappoltam a lépcsőn, néha egy-egy festmény bele is remegett, ami a falon volt. Nem érdekelt, hogy ezt Damon látja. Hivatalosan is elegem van belőle! Nem köszöntem el tőle, hanem kinyitottam az ajtót, erre a kocsim.. sehol. - A francba! - mormogtam és eszembe jutott. Tegnap odaadtam Selena-nak a kocsi kulcsaimat. Az égre néztem, felraktam a kezeimet a magasba. - Miért? - kiabáltam. Sebaj.. hazajutok.. valahogyan. Hisz gyalog.. hát elég messze van.. Mindegy, majd sietek. Kiléptem az ajtón és elkezdtem sétálni.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 10:15 am

Amikor megkaptam a jelet egy "igen" formájában, azonnal megindultam vele a szobám felé. Szerencsére nem volt messze innen, így csak pár ajtónyit kellett futnom. Berúgtam az ajtót, majd miután beléptem, a lábammal be is csuktam.
Az ágyhoz sétáltam, közben végig csókoltam Elenát. Amikor letettem az ágyra, fölé emelkedtem, és a nyakát kezdtem csókolgatni, majd a kulcscsontját, végül a melleit.

/folyt. Damon szobája/
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 10:00 am

A felsőm alá nyúlt, s végig simított a hasamon, majd lehámozta rólam. Most már a mellemet kezdte el kényeztetni. Óvatosan a fülemhez súgott egy mondatot én a nyakához hajoltam, s lágyan megcsókoltam. - Igen. - súgtam neki én is. Majd ajkam újra rátalált az övére, s gondolkozás nélkül ismét csókolni kezdtem.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 9:47 am

Amikor a nevemet mormolta, elképesztően jó érzés kerített hatalmába. Amikor a gombjaimmal kezdett babrálni, benyúltam a pólója alá, és végigsimítottam a hasán. Amikor felsóhajtott, lehúztam róla a pólót. Végigsimítottam a mellém, majd a füléhez hajoltam.
- Szeretnéd egy kényelmesebb helyen folytatni? - kérdeztem rekedtes hangon.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 9:27 am

A testünk súrolta a másikét, majd megemelt, s a lábaimat a csípője köré fontam. Mindkét kezemmel átkaroltam a nyakát és tele szenvedéllyel csókoltam. Abbahagyta és hirtelen megfordult az eszemben, hogy valami rosszat csináltam, de nem, hisz most a nyakamat kezdte el kényeztetni finom csókjaival. - Ohh, Damon. - sóhajtottam, s a kezeim lassan elkezdték kigombolni fekete ingét.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 8:23 am

Elena belevetette magát, ami meglepett, de nagyon örültem is neki. Finoman a falnak toltam, és teljesen magamhoz préseltem. Kezem felfedezőútra indult a testén, majd mindkét kezemmel megfogtam a combjait, és megemeltem. A lábait a derekamra igazítottam, úgy csókoltam tovább. Elszakítottam ajkamat az övétől, és nyakát kezdtem kényeztetni. Eszembe sem jutott, hogy beléharapjak, és megkóstoljam a vérét. Meg sem fordult a fejemben. Most csak kényeztetni akartam őt.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 8:17 am

Még mindig nem tudtam se mozdulni, se tiltakozni, csak néztem a szemébe, amibe elvesztem. Lehunyta a szemét, így én is ugyanúgy cselekedtem, ahogy ő is. Az ajkát az enyémhez érintette, lassan, és óvatosan. Gyengéden megcsókolt, s végighúzta a gerincem vonalán az ujját, így teljesen libabőrös lettem. Túl lassú volt ez nekem.. A hajába túrtam, s vadul elkezdtem csókolni, belevonva a nyelvemet is. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, majd már a falnak lökött óvatosan, s folytattuk, amit félbehagytunk.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Today at 5:06 pm

A ház egyéb részei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)
» Kiképzőterepek
» Part 14 / 12
» A Föld Vándorló Színészei
» Sétányok, ravatalozó és egyéb helyszínek