The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A ház egyéb részei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 8:13 am

- Az fog történni, amit szeretnél. - feleltem én is suttogva, majd amikor nem mozdult, lehunytam a szemem, és ajkamat az övéhez érintettem. Először lassan csókoltam, hogy legyen ideje tiltakozni, és csak azután mentem tovább, hogy nem tette. Kezemet végighúztam a hátán, amibe beleborzongott. Elégedetten elmosolyodtam, majd jobban kezdtem csókolni, de még mindig lassúnak éreztem. Nem sietek sehova, Elena itt van velem. Az igaz, hogy részeg, de mit számít? Majd azt mondom, hogy én is az voltam. Ennyi.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 8:09 am

- Ez nem vicces. - feleltem neki duzzogva. - Öhh.. - mondtam zavartan, éreztem, ahogy egyre jobban pirulok és nem tudom megállni, hogy ne vigyorogjak úgy, mint egy őrült. Egyre közelebb hajolt hozzám, hol a szemét, hol az ajkát néztem. Nem mozdultam, hanem úgy álltam ott előtte, mint aki le lenne fagyva. Mikor már szó szerint centiméterek választotta el az ajkunkat megszólaltam. - Most mi fog történni? - suttogtam az ajkát nézve, majd a szemére fordítottam a tekintetemet.

A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Aug. 02, 2011 12:30 pm-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 8:06 am

- Fel, bizony. És többet ne is látod. - mondtam vigyorogva. Amikor szomorúan azt mondta: Elfogyott. kitört belőlem a röhögés.
- Drágám, szeretnél még inni, vagy inkább csináljunk mást? - kérdeztem felvonva egyik szemöldököm, és egyre közelebb hajoltam hozzá. Lassan közelítettem az arcához, hogy legyen ideje elhajolni, ha semmit nem akar, vagy inkább inni szeretne. Nekem az is jó, de ez lenne a legjobb.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 7:54 am

- Mutasd, meg amit tudsz. - kacsintottam rá, de már el is kezdte a pörgetést. Hanyatt voltam és teljesen közel volt az arca hozzám. Csak bámultam azokba a csodás kék szempárba.
Felhúzott olyan hirtelen, hogy szinte minden összemosódott körülöttem, majd a keze a csípőmön kötött ki. A szemünk nem hagyta el a másikét. Néha-néha egy féloldalas mosolyra felhúztam a számat. El sem hiszem, hogy táncolok. Bár, már egyszer volt Damon-nel egy közös táncunk, mikor Stefan nem jelent meg és ő jött helyette. Egy pörgős számra váltott, már egyből a levegőbe voltam, s a csípőjén landoltam, elkezdtem nevetni. Még egyszer megpörgetett, a pia miatt is szédülök, a pörgés még egy lapáttal is rátett.
- Imádom őket. Damon Salvatore végre felfedte magát előttem. - vigyorogtam és megfogtam a whisky-s üveget, majd jól meghúztam. - Elfogyott. - néztem Damon-re szomorkásan. - Mi a következő program??

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 7:44 am

- Tényleg kíváncsi vagy rá? - kérdeztem vigyorogva, majd meg sem várva a válaszát, megpörgettem, majd úgy fogtam meg, hogy hanyatt dőljön. Az arca vészesen közel volt az enyémhez, de még nem csináltam semmit. Felhúztam, a kezemet a csípőjére tettem, és finoman ringatni kezdtem magunkat. Közben végig a szemébe néztem. Szerencsére épp egy lassú szám ment, de tudtam, hogy hamarosan egy gyors jön, így felkészültem, hogy az újkori táncmozdulataimat is megmutassam neki. Amikor gyorsba váltott, felkaptam, és úgy emeltem meg, hogy a két lába a derekam két oldalán legyen, majd amikor letettem a földre, újra megpörgettem. Láttam rajta, hogy élvezi, ugyanakkor szédül is.
- Nos, Miss Gilbert. Hogy tetszenek a táncmozdulataim?
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 7:33 am

- Annak örülök. - mondtam boldogan, majd leálltam a tánccal. Meghúztam még egyszer az italt és felajánlottam neki, de még nem is vártam meg a válaszát, majd a mellettünk lévő asztalra leraktam.
- Megmutatná nekem a titkos táncmozdulatait? - kérdeztem mosolyogva. Meghajolt előttem, nekem nyújtotta a kezét ismét ráraktam, most is szorosan magához húzott, de egymás szemeibe néztünk most már, majd elkezdtünk táncolni.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 7:26 am

Amikor átkarolta a nyakamat, és fejét a mellkasomra hajtotta, úgy éreztem, mintha egy áramcsapás ment volna végig a testemen.
- Én? Én sosem voltam boldogabb, Miss Gilbert. - vigyorogtam rá. Egyik kezemet a hátán hagytam, a másikat lecsúsztattam a derekára, úgy táncoltattam.
- Tudod, Elena, az én koromban mindenki tudott táncolni. Alapkövetelmény volt. - mondtam vigyorogva, kicsit hencegve.
- Az már más, hogy a mai ficsúrok szart se értenek a tánchoz, csak ugrálnak az aluljárókban, és azt tartják menőnek. - mondtam nevetve.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 7:22 am

Megpörgetett én pedig közben nevettem. - Nem is tudtam, hogy ilyen jól táncolsz. - vigyorogtam, s kikapta a kezemből az üveget és durcásan néztem rá. Csak meghúzta és ismét foghattam az üvegecskét.
- Köszii. - mosolyogtam és közelebb húzott magához. A kezemmel átkaroltam a nyakát, amelyikben az üveg volt és a mellkasára hajtottam a fejemet.
- Tökéletesen. - motyogtam. - És maga, Mr. Salvatore? - néztem fel rá, felvont szemöldökkel.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 7:14 am

- Hogyne táncolnánk! - mondtam, majd magamhoz húztam, és megpörgettem. Közben kivettem a kezéből az üveget, mire sértődött arcot vágott. Meghúztam az üveget, majd elnevettem magam.
- Na, ne sírj! Visszakapod! - mondtam, és felé nyújtottam az üveget, várva, hogy elvegye. Amikor a kezébe került, újra pörgettem egyet rajta, majd magamhoz szorítottam, és úgy kezdtem el vele táncolni.
- Na, hogy érzi magát, Miss Gilbert? - kérdeztem vigyorogva.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 7:09 am

Bekapcsolta a zenét és a testem elkezdett a zene ritmusára táncolni, közben persze párszor meghúztam a whisky-t. - Tökéletes. - mondtam és már ráztam a fejemet is. Damon odajött hozzám és, mint valami úriember nekem nyújtotta a kezét.
Rátettem a kezemet az övére, megint bizsergés futott át végig a testemen. Egy ideig a szemébe néztem, majd el és újra vidáman feleltem. - Na nem táncolunk? - vontam fel a szemöldökömet.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 6:50 am

Ismét csak nevettem. Elena fantasztikus egy csaj, főleg részegen. Amikor felállt, és elment a whisky-s üvegért, már a hasamat fogtam a nevetéstől. Nem sokszor lehetett engem így látni, talán az alkoholnak is köze van hozzá. Sőt, biztos...
- Igen, igazad van, abból egyszerűbb. - mondtam, majd kérdésére bólintottam. Felálltam, és elmentem a hifiig, majd bekapcsoltam a válogatás CD-met. Csak pörgős számok vannak rajta.
- Na? Ez megfelel az én gyönyörűmnek? - kérdeztem vigyorogva, és a kezemet nyújtottam felé, mintha 1864-ben lennénk, és éppen felkérném táncolni.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 6:41 am

- Igen naaagyon is örülök neked. - mondtam hosszan az a betűt. Nem tudom mi lett velem, hirtelen nagyon boldog lettem, s örültem, hogy ezt a boldogságot megtudom osztani Damon-nel.
Rám mosolygott, avval a szokásos, csábító rossz fiús mosolyával, amivel szerintem már lányok ezreit sikerült levenniük a lábáról. - Bizonyítani? - vontam fel a szemöldökömet. - Mégis mit? - vigyorogtam tovább, majd közelebb hajoltam hozzá. - Damon.. - suttogtam halkan és a szemébe néztem, majd hirtelen felálltam, majdnem hátraesve, s a bárpulthoz sétáltam, egyszer neki is mentem az asztalnak.
Megfogtam a whisky-s poharat. - Könnyebb ebből inni. - kacsintottam. - Nincs valami pörgős számod? - néztem rá biggyesztett ajkakkal.

Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 6:38 am

Leüvöltött mintha nem tudná hogy én vagyok ... Remek tehát ez reménytelen. Mégis hova a jó fenébe mehetnék? Ha egyszer erősebb leszek ő lesz az első akit kinyírok.
- Te alkoholista tetű - mondtam magam elé olyan hangerővel hogy azt Damon mindenképp Elena viszont semmiképp se hallja.
Ha esetleg lenne valaki aki erősebb nála és kedvelne most tutira megkérném hogy üsse le. Ez a fazon egy kőbunkó neander-völgyi kretén.
Közeledni éreztem azt a bizonyos szagot. Hát akkor tűnés gondoltam.
Visszasiettem az autóhoz. Még félúton eszembe jutott hogy lakás kulcsot nem kaptam. Remek. Mindegy akkor Elenáéknak volt egy ajtójuk.

/Egyébként egésznap csekkolgattam az oldalt hogy mikor írtok. Most meg.. Hát köszi .. Csak mellékesen jegyzem meg hogyha ez a játék valóság szerű márpedig az nem tudjuk azt mondani a másiknak hogy most csak mi akarunk játszani/

Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 6:37 am

Elnevettem magam. Nem csoda, hogy jó kedve van. Ettől a piától még a legmerevebb nő is jólérzi magát. Én is megittam a whisky-met, majd gyorsan újratöltöttem a poharakat.
- Nicsak, Elena! Te örülsz nekem? - kérdeztem vigyorogva. - Na, és mennyire? - húztam fel egyik szemöldökömet. Rosszfiús félmosolyt villantottam rá, majd vártamm a pofont, aminek jelen esetben most nagyon örültem volna. Azt jelentette volna, hogy sikerült felbosszantanom, ami egyértelműen annak a jele, hogy vette a célzást.
- Bizonyítani is tudod? - feszítettem tovább a húrt-
.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 6:32 am

- Mindegy. - néztem rá. - Áá nem kell. - legyintettem a kezemmel, de már ment is a nasiért. Megforgattam a szememet, majd letette elém az asztalra. Egy ideig bámultam, majd Damon-re néztem. - Tökéletes. - villantottam ki a fogaimat számára.
Minden jó volt, a hangulat is erre ablaktörés zavarta meg a nyugalmunkat. Ijedten néztem a törött szilánkokra, ami a földön van és a hatalmas kőre, ami mellette van. Damon kiabált, lehúzta a redőnyt, majd megmagyarázva a történteket vissza ült hozzám. Míg háttal volt nekem, addig egy darab ropit megettem, s már le is húztam a whisky-t. - Ma olyan jó kedvem van. - mosolyogva mondtam. - Igen, én is nagyon örülök, hogy itt vagy. - mondtam dalolva.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 6:26 am

Magamban mulattam azon, hogy azt hiszi, ágyba akarom vinni. Bár volt alapja ezt feltételezni, de azért mégis mulatságosnak találtam.
- Mit szeretnél? Tisztát, esetleg egy újabb keveréket? Esetleg valamit enni, hogy azért teljesen ne veszítsd el a fejed? - kérdeztem vigyorogva. Bár nagyon szerettem volna, ha Elena seggrészegre issza magát, azért mégsem akartam egy részeg Elenát pátyolgatni. Meg sem vártam a válaszát, elrohantam egy kis nasiért. Az itteni szekrényben volt néhány csomag ropi, valamint keksz. Elővettem pár csomagot, és letettem az előttünk lévő asztalra.
- Egyél! - mondtam, majd a kanapé mögött lévő bárszekrénybe nyúltam, és kivettem belőle egy üveg whisky-t.
- Ez jó lesz folytatásnak? - kérdeztem mosolyogva. Aztán meghallottam az ablaktörést. Felmordultam, majd az ablakhoz léptem. Kinéztem rajta, és megláttam a kiscsajt a földön. Beszarok. Nem igaz, hogy nem tud lelépni.
- Nem kéne dobálni az ablakot. Tűnj innen! - mondtam, majd lehúztam a redőnyt az összes ablakon, ami a szobában volt. Végül Elena felé fordultam.
- Hulligánok. Hülye tizenévesek, akiknek nincs jobb dolguk. Szerencséjük, hogy itt vagy, különben levadásztam volna őket. - mondtam, majd újra leültem Elena mellé.

/nincs sorrend, most ketten szeretnénk játszani. Elena nem azért küldött el, hogy utána betörd az ablakomat.../
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 6:20 am

Ez a nő tuti kinyír ha megtalál ráadásul a léptek sem erre jöttek hanem távolodtak.. Egyre feljebbről halottam őket aztán már alig.
Ezt tutira megfogom bánni...
Megfogtam egy nagyobb követ és bedobtam vele az egyik felső ablakot, azt amelyik felé lépéseket halottam. Gondolom ez elég feltűnő lesz. Lehet hogy ez egy drasztikus lépés volt, de nem akarok bujkálni nekem az is épp elég ha valaki aki törődik velem mellettem van a végén.

Akkor nem Selena, Elena , Damon a sorrend?
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 6:17 am

Damon azt javasolta, hogy menjünk fel. Felvontam a szemöldökömet. - Óóó, nem, nem, nem.. nem fogsz az ágyba vinni. - mondtam vigyorogva. De nem azt mondta, amire számítottam, hanem egy társalgó. Jól hangzik.. Gondolataimba merültem, de Damon már megfogta a karomat és felsegített. Mosolyogva felmentem a lépcsőn, majd a szobába irányított.
Tényleg nagyon aranyos kis helység volt. Kandalló az egyik oldalon, melyből árad a melegség, s egy bárpult. - Itt tényleg nagyon jó. - mondtam körbenézve, majd le is ültetett, mintha egy gyerek lennék, s a segítségére szorulnék. - Na mi a következő fogás? - néztem rá nagy szemekkel.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 6:14 am

Ahogy Elena beszédbe kezdett, meghallottam az eszeveszett csengetést. Még szerencse, hogy halkan szól. Beleszagoltam a levegőbe, és megéreztem Elena tesókájának az illatát. Elena látszólag nem vette észre, nekem pedig eszem ágában sem volt még akár egy percet is eltölteni azzal a lánnyal.
- Figyelj, Elena. Mi lenne, ha felmennénk? Ott egy sokkal kényelmesebb társalgó van, és kandalló, meg sokkal több pia. - mondtam, és meg sem várva a válaszát, finoman megfogtam a karját, és felsegítettem. Felvittem a lépcsőn, egészen az emeleti társalgóig. Ott már én is alig hallottam a csengőt, Elena pedig semmit nem hallhatott.
- Na, itt már jó. - mondtam, és leültettem az egyik nagy kanapéra, én pedig mellé ültem.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 6:08 am

Figyeltem, körülbelül 3 különböző italt kevert össze, de engem az se érdekel. Különben is én bírom az italt.. remélem nem fogom elveszíteni a fejemet, főleg most csak Damon-nel vagyok.. - Köszi. - mosolyogtam és elvettem tőle, egyből bele is kortyoltam. Egy kicsit fintorogtam, mert iszonyat erős volt, de pont erre van szükségem.
Damon mellém ült, s egyből elkezdett kifaggatni. Ránéztem, majd el. Ismét ittam egy kortyot, ugyanolyan arcot vágva, de már kezdem megszokni. - Minden. - mondtam egy sóhaj közepette. - Ma este ide akartam jönni, hogy láthassam Stefant, mert már rég hallottam felőle erre csöngetnek és ki állt ott a testvérem, aki mellesleg egy vámpír. - ömlött ki belőlem az őszinteség, majd lehajtottam az egészet. - Damon Salvatore. Sosem hittem, hogy neked fogom kiönteni a bánatomat, miközben iszok. - mondtam már mosolyogva. Kezd megártani az ital.. - És még ami rátesz a lapáttal, hogy Katherine a városban van..

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 5:59 am

Vissza indultam Elenáékhoz. Útközben furcsa ismerős szagot éreztem. Ilyen volt Isobel is amikor Katherinetől jött. Tehát.. na ne. Nem lehet hogy már is. Katherine és én. Nem, nem akarok vele találkozni. Leállítottam, az autót ott hagytam ahol volt csak még gyorsan bezártam. Majd mint az őrült rohantam vissza oda ahol Elena is volt. Csöngettem, annyira hogy még így vámpírként is megfájdult az ujjam. Gyerünk már. Most már folyamatosan nyomkodtam mint aki most lát először csengőt és élvezi a hangját. Végre lépéseket halottam bentről. Ettől megnyugodva levettem a kezem a csengőről.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 5:53 am

- Egy erős keverék rendel. - mondtam vigyorogva, majd whisky-t, pálinkát, és martinit kevertem össze. Ilyet még nem próbáltam, de Elena erőset kért, hát megkapja. Amikor kész lettem vele, odavittem neki. Visszafutottam a pulthoz, és magamnak is csináltam egyet. Amikor azzal is megvoltam, odaültem mellé.
- Na, kicsi Elena, mi nyomja a lelkedet.Tudod, hogy Damon bácsinak nyugodtan elmondhatod. - puhatolóztam, majd belekortyoltam a piába. Nem is olyan rossz... Sőt, finom. Reméltem, hogy Elena nem int le azzal, hogy hagyjam békén, hanem tényleg megnyílik, ha csak egy kicsit is.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 5:48 am

Nem tudtam ellenállni a megjegyzésének, így ejtettem egy mosolyt. Ez a jó Damon-ben mikor ilyen boldog. Mikor megtudta, hogy Katherine nincs a sírban, nagyon magányos lett.. Azt hittem már sosem fog kilábalni, de sikerült neki.
- Damon. - néztem rá komolyan, mikor elkezdte felrázni az italt, mint valami koktélkeverő. - Mindegy. Csak legyen erős. - vontam meg a vállamat és lehuppantam a kanapéra, majd hátradőltem. Jó kényelmes volt. Hátra hajtottam a fejemet és lehunytam a szememet. Mély lélegzeteket vettem, ekkor jöttem rá, hogy szabadon van hagyva a nyakam. Gyorsan kiegyenesedtem és a hajamat megigazítottam, hogy a mellkasomra hulljon. Mégis egy vámpír közelébe vagyok.. nem szeretnék vacsora lenni.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 5:43 am

Amikor Elena elküldte a lányt, sóhajtottam egyet. Nagyon örültem, hogy megszabadultunk tőle, ha még csak egy rövid időre is. Gyorsan bezártam utána az ajtót, és Elenára néztem. Amikor valami erős italt kért, nem tudtam megállni, hogy ne vigyorodjak el.
- Elena, drága. A Salvatore villában vagy, kemény piákkal vagyunk felszerelve. - mondtam még mindig vigyorogva, majd a nappaliban lévő bárpulthoz vezettem.
- Mivel szolgálhatok a hölgynek? - kérdeztem beállva a pult mögé, italkeverőt játszva.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 5:34 am

Mikor visszanéztem Damon-re, az arca semmit nem tükrözött.. Ezek szerint ő sem tud semmit Stefan-ról. De Selena még mindig zokogott. - Nézz ide. - mondtam a lánynak. Odaadtam neki a kocsikulcsomat. - Te is tudod, hogy hol lakom érezd magad otthon. Ha Jenna, vagy Jeremy kérdezősködik szólj, hogy a barátnőm vagy és pár napig nálunk maradsz. - mondtam mosolyogva. Megvártam, míg megkönnyebbül egy kicsit, majd megfordult, s elment a kocsimmal.
Damon bezárta az ajtót én meg a falnak dőltem. Egy nagyot sóhajtottam és könyörögve Damon-ra néztem. - Nincs valami erős italod? Most nagyon rám férne.. - teljesen ki vagyok akadva. Ez a mai nap túl sok volt nekem. Először is megtudtam, hogy van egy testvérem, aki egy vámpír. És a vámpír barátom meg nem bukkan fel..

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Today at 9:39 am

A ház egyéb részei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)
» Kiképzőterepek
» Part 14 / 12
» A Föld Vándorló Színészei
» Sétányok, ravatalozó és egyéb helyszínek