The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A ház egyéb részei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 5:28 am

Amikor a lány Katherine felől kérdezett, nem tudtam leplezni a meglepettségemet. Arcomra kiült a döbbenet, és el sem tudtam képzelni, hogy honnan ismerheti Katherine-t. Csendben hallgattam, de azért rajta tartottam a szemem. Még mindig féltettem tőle Elena-t.
Amikor Elena hisztérikusan Stefan után érdeklődött, a fájdalmat sem tudtam leplezni. Bár én és Elena nem voltunk együtt, akkor is fájt a tudat, hogy Stefant szereti, nem pedig engem. Gyorsan kisimítottam a vonásaimat, és reméltem, hogy Elena nem látta meg az átsuhanó gyötrelmet az arcomon.
- Mi közöd Katherine-hez? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 5:06 am

Ismét megölelt. - Shh.. ne sírj. - simogattam a hátát. Damon szólított, de nem néztem hátra, s most nem törődtem vele. Majd Selena elkezdett kérdezősködni Katherineről. Elengedtem és a szemébe néztem.
- Sajnos a városban van.. - vallottam be. - Miért kérdezed? - néztem rá aggódva, majd Damon-re. - Egyáltalán merre van Stefan??? - kicsit hisztérikusan hangzott, de.. ha valahova elment mindig is szólt nekem. Mi van, ha.. Nagyot nyeltem. Nem, nem tenne ilyet.. Nem lenne Katherine-nel..

Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 2:30 am

- Köszönöm - Sírtam Elenának. Lassan megnyugodtam. Én is átöleltem. Éreztem a feszültséget ami Damonból árad. Nem esett túl jól hogy ennyire bizalmatlan velem hisz én nem bántottam senkit sem.
- Katherine már nincs a városban ugye? - ebben reménykedni tudtam csak. Ha itt lenne hatalmas bajba keverednék. Amikor Isobelt utoljára láttam, Katherinnel beszélt telefonon és azt kérte tőle hogy öljön meg, de ő inkább eltűnt. Ha most meglátna Katherine nem is tudom mi történne..
Ah Damon még mindig nem adta fel. Közelebb jött és Elenát szólította, fogalma sincs mennyivel könnyebb lenne megismerkedni Elenával nélküle. Kezdem unni a pasit hiába erősebb meg minden IQ-ban nem hiszem hogy bárkit is le tudna nyomni kettőnk közül. Oké ez gonosz volt. Megérdemelte. Lehet hogy tisztelnem kéne amiért ilyen öreg, de egyszerűen nem megy. Ebbe belefájdult a fejem. Inkább folytattam Elena ölelgetését zavaró gondolatok nélkül.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 2:17 am

Elena ügyesen elvonta a figyelmem, majd odafutott a lányhoz. Halkan morogtam egy sort, amiért ilyen felelőtlen, majd lassan követtem. Alig egy-két méterre megálltam tőlük, hogy ha bármi történne, akkor közbeléphessek. Reméltem, hogy ez a lány tényleg nem akar rosszat, de attól még nem bíztam benne.
- Elena... - mondtam nyugodtságot erőltetve magamra, de a testem így is megfeszült. Nem akartam egy ismeretlen vámpír karjaiban látni a lányt, akit szeretek.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 2:10 am

- Damon.. - suttogtam és rám nézett, mélyen néztem a szemébe, így legalább elvontam a figyelmét, majd elfutottam tőle és Selena-hoz rohantam.
- Ne sírj, kérlek. - öleltem át és elkezdtem a hátát simogatni. - Itt vagyok neked. - csitítottam. Tudtam, hogy ez Damon-nak nem tetszik.. de ő a testvérem és tudom, hogy nem hazudik. - Nyugodtan maradhatsz nálunk. - súgtam a fülébe.
Majd elengedtem és a szemébe néztem, majd elmosolyodtam. - Hiszek neked. Tudom, hogy nem akarsz rosszat, mert akkor már hamarabb megtetteted volna. - mondtam neki biztatóan, közbe Damon lépéseit hallottam.

A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Aug. 02, 2011 2:23 am-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 1:55 am

- Mi értelme lenne ilyen témában hazudni a fenébe is? - ordítani akartam, de csak suttogni tudtam, suttogni és sírni. Képtelen voltam abba hagyni.
- Nem tulajdoníthatod el ő a testvérem Damon. Senki más nincs akihez fordulhatnék csak ő. Senki sincs akivel törődhetnék csak ő. Senki sincs aki velem törődhetne csak ő. Senki sincs akire számíthatok csak ő. Ha lenne is olyan gyűrűm mint nektek se tudnám használni hiszen minek is mennék akárhova ha nincs senki akivel megoszthatom vagy akihez épp mehetnék. Tudom hogy te ismered ezt az érzést. Isobel mindent elmondott rólad. Mindent amit ő illetve Kathrine együtt tudtak tudok én is. Ha baj van jól is jöhetek nektek. - az elején még megvolt a hangom de aztán újra zokogósra vettem a figurát. Csúcs, ezentúl majd beszélni se tudok.
- Elena azért nem mondtam el hogy vámpír vagyok hogy nehogy megijedj tőlem, de nagyon úgy fest hogy így is elcse*ztem. Ne haragudj kérlek.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 1:43 am

-Elena, abba bele sem gondoltál, hogy hazudik, és nem is a testvéred? - kérdeztem felvont szemöldökkel. De Elena nem akarta, hogy bántsam... És amíg ez így van, addig nem is fogom. Bár annyira idegesített a lány, hogy a legszívesebben kinyírtam volna.
- Van egy boszi itt, Bonnie Bennett, menj keresd meg, és tűnj el. - mondtam összeszűkített szemekkel. Nem tetszett nekem ez a lány. Nem bíztam benne, nem tudom, miért. Talán csak Elenát féltem... Lényegtelen. Akkor sem jó, ha egy fiatal vámpír közelében van, akiről semmit nem tudunk.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 1:38 am

- Damon. - szóltam rá hangosan, hisz már mindjárt elkezd sírni Selena. Annyira megsajnáltam.. Hisz csak családot akar, hogy érti, hogy napfényt? Kinéztem az ablakon sötét van kint.. és nincs rajta semmilyen ékszer. - Értem.. - súgtam magam elé. - Egy boszorkányt keresel, hogy készítsen neked gyűrűt, igaz? - néztem Selena-ra.
- Ne! - szóltam rá a testvéremre, éreztem, hogy Damon teste megfeszült mellettem. Már én is átkaroltam és megszorítottam. - Ne tegyél semmi olyat, amivel másokat bántanál. - néztem rá komolyan. - Lehet, hogy nem mondta el az igazat, de a testvérem, NE bántsd. - hangsúlyoztam ki. Remélem, hogy hallgat rám, hisz tudom, hogy Damon-ben van némi emberség. A szíve mélyén.. ő is érez, csak nem meri bevallani magának.
Ekkor elkezdett sírni Selena, odaakartam volna menni hozzá, megvigasztalni, de Damon még jobban magához szorított, így mozdulni se tudtam.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 1:31 am

- Én csak két dolgot szeretnék. Családot és napfényt. Isobel nincs sehol. Vagy meghalt vagy nem akarja hogy megtaláljam és ha nem akarja nem is fogom megtalálni. És nem egyedül érzem magam. Én egyedül vagyok. - könnyek gyűltek a szemembe, küzdöttem hogy véletlenül se törjenek ki. Hogy lehet valaki ennyire szívtelen?
- Miért kéne minden vámpírnak rosszat akarnia? Paranoiás vagy. Vissza akarom kapni az életemet. Vagy legalább egy kis részét. Érted? Semmi szükségem egy magad fajta tömeg gyilkos kioktatására. - Jézus Mária én, én hülye vagyok. Mi lesz ha most ez a pasi ide jön és kitépi a szívem? Vagy rosszabb? Mi a?? Nedvességet érzek az arcomon. Anélkül sírtam el magam hogy éreztem volna? Remek.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 1:22 am

- Elárulod végre, hogy mit akarsz itt, vagy nekem kell kierőszakolni belőled? - kérdeztem már mérgesen. Már első ránézésre sem volt szimpatikus a lány, nemhogy így, hogy azt hiszi, itt magyarázhat. És megmondja mit csináljak... Beszarok.
- Kicsilány, szerintem jobb lesz, ha most elmész. Senki nem kíváncsi rád. Ha annyira egyedül érzed magad, keresd meg az anyádat. - mondtam mereven nézve rá. Jó, kicsit kemény voltam, de felment a pumpa. Ez van.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 1:14 am

Abban igaza volt Selena-nak, hogy már rég bánthatott volna.. De az, hogy úgy hívtam be, hogy nem mondta el nekem, hogy vámpír.. az fáj nekem, főleg, hogy a testvérem.
- A testvérek nem hazudnak egymásnak. - mondtam neki, de még mindig reszkettem és kezdtem kényelmetlenül érezni magam Damon mellett. Jó biztonságban éreztem magam, de mégis nem a szerelmem karol át, ez így nem helyes.
Legalább nem tud bejönni, az a szerencse.. Bárcsak elmenne, nincs kedvem veszekedéshez. Talán később.. lehiggadt állapotba tudok vele beszélni, de most nem..

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 1:07 am

- Légyszíves Damon ne.. ne terorrizálj, mert nem azért jöttem.. - ez milyen szöveg ?? Úristen.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 1:05 am

- Könyörgök, valaki mondja meg mi értelme súgdolózni ha egyszer vámpír vagyok?? - tényleg ekkora egy lúzer vámpírnak tűnök?
- Elena az én családom, mindig összetartott, ha bántani akarnálak megtettem volna amikor kijöttél hogy megvigasztalj. - Hiába beszéltem Elenához, nem bírtam nem Damon szemét nézni. Nagyon szép szeme van, de valami másra kéne fókuszálni. Elkaptam a tekintetem és az ajtókeretet kezdtem bámulni, de sajnos túl gyorsan és feltűnően rántottam el a fejem. Csak remélni tudtam hogy Elena túlságosan megijedt ahhoz észre vegye.

A hozzászólást Selena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Aug. 02, 2011 1:17 am-kor.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 1:00 am

Enyhén szólva zavart az a stílus, amit ez a kislány megengedett magának, és épp készültem leoltani, amikor Elena szólt, hogy behívta a házba.
- Rendben, akkor én nem hívlak be. - mondtam a küszöbön ácsorgó lánynak.
- És jobb lenne, ha valami hihetőbb mesével állnál elő. És gondold meg kétszer, hogy mit mondasz egy énkorombeli vámpírnak, kiscsillag. Még mielőtt kapsz egy karót a csinos kis szívedbe. - mondtam komoran, és le sem vettem róla a szememet. Még mindig fogtam Elena derekát, nehogy gondoljon egyet, és odamenne a lányhoz.

/sorrend: Damon, Selena, Elena//
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 12:56 am

Damon megfogta a derekamat és még közelebb húzott magához. A hideg végig járt a testemen és beleborzongtam. Érdekes lett volna, ha most állít be Stefan.. Óó Stefan.. merre lehet?
Isobel még egy lányt szült? Egy éve vámpír? Ezek szerint John is tudott róla.. Vajon az ő lánya?? Inkább csöndbe maradtam és hallgattam őket.. Vagyis figyeltem, az eszem teljesen máshol járt. Alig tudtam elhinni, hogy egy vámpír. - Okés. De van egy kis probléma.. beinvitáltam hozzánk. - súgtam oda Damon-nek.

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 12:54 am

- Nem bántanám, én szerettem családban élni. - ennyire futotta Damon személyisége egyszerűen leblokkolta az agyamat. Ez még annál is nehezebb lesz mint hittem.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 12:51 am

Látszólag Elena hitt nekem, és tett felém egy lépést. Ám most rajtam volt a meglepődés ideje. A testvére? Lemaradtam valamiről? Elkaptam Elena derekát, és közelebb húztam magamhoz, hogy távolabb legyen a "testvérétől".
- Isobel gyereke? Ha igazat is mondasz, akkor is, mit keresel itt? - kérdeztem mereven. Csak reménykedni tudtam benne, hogy Elena nyugton marad, és nem megy vissza a lánykához. Nem lenne jó, ha most is olyan önfejű lenne, mint amilyen általában lenni szokott.
- Maradj nyugton. - súgtam Elenának, de még mindig nem nyugodtam meg. Ha a lány tényleg a testvére, akkor nagyon fiatal. Egy mozdulattal végezhetek vele. Ha bántani meri Elenát, velem gyűlik meg a baja...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 12:50 am

- Hm.. én is nagyon őrülök hogy találkoztunk Damon. Anyám mondta hogy nem vagy olyan kellemes személyiség, de még így is csalódtam benned. Viszont igazad van. Vámpír vagyok egy éve. Egy magad fajta elme bajos változtatott át. Egyedül maradtam. 1 hónap múlva feltűnt az anyám Isobel. Megtanított pár dologra. Aztán eltűnt, végül John a nevére vett. Szánalomból. Én nem hazudtam neked Elena tényleg te vagy az utolsó élő rokonom.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 12:45 am

- Kösz. - mondtam szúrósan ránézve, majd már teljesen furán éreztem magam. Most Selena vámpír? Vagyis vámpír a testvérem. Kérem ne legyen igaza Damon-nek, bár az ő 165 évével biztos.. De.. és behívtam a házamba mit tegyek.
Teljesen leblokkoltam, majd Selena-hoz fordultam. - És az igaz, hogy a testvérem vagy? - kérdeztem és már éreztem, hogy a könny kezd összegyűlni a szememben, de küszködtem ellene.
- Mit akarsz tőlem? - suttogtam teljesen megbántva és egy lépést Damon felé tettem, legalább benne jobban megbízok, mint benne.. Hol van Stefan, amikor kellene??

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 12:36 am

- Nem, nem járt. De az ördögi hasonmása igen. - mondtam én is gúnyosan. Elena láthatóan meglepődött, és nem értette, mire gondolok. A lányra bökött, jelezve, hogy fogjam be a számat. Biztos azt hiszi, hogy kis tudatlan a csaj.
- Elena, éppen a kis barátnődre gondolok. - mondtam a mellette álló lányra néztem. - Érzem a szagán, hogy vámpír. Nem igazán lehet az ilyet eltitkolni, főleg, ha tudja az ember, vagyis a vámpír, hogy mit keressen. - mondtam mereven bámulva a lányt. Felemeltem a poharat, és egy nagy kortyot ittam belőle. Végül az egészet lenyomtam.
- Szóval, szerintem a lányka tartozik egy igen érdekes magyarázattal. - tettem még hozzá.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 12:32 am

Ahelyett, hogy Stefan lágy, édes hangját hallottam meg volna, erre Damon gúnyos megjegyzésére lettem figyelmes. Megforgattam a szememet és figyeltem őt. Hát persze megint a piába folytja a bánatát. - Köszi. - mondtam mogorván. - Mi van, talán Katherine megint itt járt? - vontam fel a szemöldökömet és a pohárra intettem.
- Hogy mi? - néztem rá érthetetlenül, majd a fejemmel Selena felé böktem és kitágult szemekkel bámultam őt. Ismét sikerült elrontani mindent Damon-nek. Most magyarázkodhatok a testvéremnek, vagy kitörli az emlékezetét. Szívem szerint semelyiket nem választanám..

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 12:27 am

A nappaliban ültem a kanapén, és iszogattam, amikor meghallottam a kopogást, majd az ajtó nyitódását. Aztán Elena hangját. Stefan-t kereste, hát persze... Egy sóhaj kíséretében felálltam, majd fogva az a whisky-s poharat elindultam a fürdőszoba felé.
- Sajnálom, hogy ezzel elrontom a kedved, Elena, de Stefan nincs itt. - mondtam egy félmosoly kíséretében. Akkor vettem csak észre, hogy nincs egyedül. Felvontam egyik szemöldököm, és végignéztem a lányon. Csinos, barna hajú, barna szemű csaj volt. Azonnal beleszagoltam a levegőbe, hogy megérezzem vére finom illatát, ehelyett arcon vágott a felismerés.
- Te tényleg nem bírod ki vámpírok nélkül? - néztem Elenára, felvont szemöldökkel.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Kedd. Aug. 02, 2011 12:21 am

/Gilbert ház egyéb részei/

Megállítottam a kocsimat a Salvatore panzió előtt. - Hát itt vagyunk. - mondtam egy sóhaj közepette a testvéremnek.. Nehéz lesz megszokni. Remélem nem tud a vámpírokról. Így is elég nehéz nekem Jeremy-t óvni tőlük.
Kiszálltam a kocsiból és végig néztem a házon. égnek a villanyok valaki biztos van otthon. Csak ne Damon.. Nekem most Stefan-ra van szükségem, de nagyon.
Bekopogtam, de nyitva volt az ajtó, mintha már számítanának valakire. Beléptem és körül néztem. - Stefan? Itthon vagy? - mondtam, nem is olyan hangosan, de visszhangzott. Beleborzongtam és vártam. - Stefan? - kérdeztem megint.

Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Hétf. Aug. 01, 2011 10:15 pm

ÚJRAINDUL A TÉMA! VAGYIS A RÉGI BESZÉLGETÉS LEZÁRT!!
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Lena

Hozzászólások száma : 41

TémanyitásTéma: Lena Petrova   Kedd. Máj. 24, 2011 2:12 am

Bátortalanul közeledtem az ijesztően régi és poros ház felé. Éreztem, hogy a lábaim reszkető állásba állnak. El sem tudtam képzelni, hogy itt még lakhat valaki, pedig eléggé otthonosan nézett ki, csak elrémisztett a hatalmas történelmi kinézete, ami biztos megélt jópár évtizedet már. A kert gondozatlan volt, de amennyire beláttam az ablakon nagyon is lakható helyiséget pillantottam meg. Ugyanolyan hatalmas lehet belülről is, mint kívülről. El sem hiszem, hogy ilyen lassan mozognak a lábaim a ház fele. Hiszen csak egy papírt hoztam a hivatalból az állítólagos Damon Salvatorenak. Nem ismerem, de nagyon sokat olvastam róla és a családjáról a könyvtárban. Nagyon tetszik így mindent összevetve ez a hatalmas ház. Ímádom a rejtélyes és időmúlt dolgokat, ezért is bújok suli és munka után a könyvtárban.

Megérkeztem a bejárati ajtó elé. Minden olyan régi. Ráférne egy kiadós felújítás. Biztosan valami öregemberek lehetnek ezek a Salvatorok. Úgy is mindenki kislánynak néz a rendkívül kis termetem miatt és az aranyos kis pofim miatt. Pedig már 19 vagyok. "Ugyan már Lena nem kell félni!" - nyugtatgattam magamat. De igenis féltem. A levélt teljesen összegyűrtem, mert olyan erővel szorongattam. Tényleg ijesztő újnak lenni egy ilyen rejtélyes kisvárosban. Hosszú hajamat eltúrtam a vállamról és megigazgattam a farmerkabátomat, hogy ha kinyitja az öreg bácsi az ajtót gyorsan megvillantsam gyerekes mosolyomat és elhúzhassak végre innen. Hangok szűrődtek ki a házból, remélem nem zavarok meg senkit.

Tehát megnyomtam a csengőt és idegesen várakoztam, hogy végre kinyissa valaki.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Today at 5:07 pm

A ház egyéb részei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)
» Kiképzőterepek
» Part 14 / 12
» A Föld Vándorló Színészei
» Sétányok, ravatalozó és egyéb helyszínek