The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Elena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Stefan Salvatore

Hozzászólások száma : 187

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 2:03 am

- Tudom, hogy erősebb, de majd meg kell tennem valamit amit egyszer megfogok bánni és jól ismerem Damont az elején biztos kitervelte és ezért itatott le. Ki tudja, hogy ő is ivott e vagy nem? hát senki. - feleltem komolyan.
- Akármi is volt én nem tudok rád haragudni, de mondjuk most egy kicsit , de nem érdekel, Igazán Damonra vagyok mérges. - mondtam és egy lágy csókot nyomtam a szájára. Jó érzés volt megtenni. Egyszerűen nem tudok rá haragudni, de azért fáj, hogy megtörtént csak nem mutatom ki mert nem akarom, hogy rosszabbul legyen.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 1:54 am

Nem ment el, nem tolt el magától. Kicsit megnyugodtam. Mikor kimondta, hogy szeret megkönnyebbültem. Egy sóhajjal jeleztem ezt. - Nem vagyok terhes. - mondtam komolyan. - Nem lehetek! - tiltakoztam. Még Damon mondta nekem anno, hogy nem tudnak utódokat nemzeni, de imádnak próbálkozni. Majd átölelt. Pont ez kellett nekem, nagyon jól esett a közelsége.
- Vigyázz magadra. - néztem fel rá. Damon sokkal erősebb nála, mivel ő emberi vért iszik. - De.. Stefan.. félek, hogy ellened fog fordítani. Mivel nekem is azt mondta, hogy ugyanannyira hibás vagyok, mint ő.. - mondtam elnézve, de még mindig nem engedtem el. Nem bírom őt elengedni!

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 1:48 am

Kicsit már lenyugodtam, de még akkor se eléggé. Elena közben megfogta a kezemet jó érzés volt, de ki tudja, hogy meddig.
- Én is szeretlek, de ez most sok és mi van ha tényleg terhes vagy?. - feleltem és kis bűntudattal átöleltem.
- Esküszöm, hogy ezt keservesen megfogja bánni először leitat és utána meg szórakozik veled ezt nem fogja szárazon megúszni. - mondtam idegesen.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 1:38 am

- Stefan.. kérlek ne. - álltam fel és odamentem hozzá. - Hiba volt. Túl sokat ittunk. Te is tudod, hogy én nem érzek iránta semmit. Mindig is te voltál nekem az igazi és ez az érzés sosem fog megváltozni!!! - megfogtam a karját. Nem akarom őt elveszíteni, bár ezek után biztos, hogy meg fog utálni. Láttam a gyűlöletet, az idegességet, amit tükrözött. Ez az Elena, mindent elrontottál! De nem tudtam volna neki hazudni tovább..
Sőt, ha valaki mástól tudta volna meg, még szörnyebb lett volna. Pl. most is Selena elszólta magát, Caroline is eléggé pletykás, na meg ott van Damon.. Simán kinézem belőle, hogy elhencegne vele..
- Szeretlek Stefan. - mondtam meg az igazat. - Lehet, hogy nem hiszed el, de én így érzek irántad. - suttogtam. - Kérlek higgy nekem! Nem tudnám valahogy neked bebizonyítani? - kérdeztem már zokogva.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Aug. 06, 2011 12:33 am

Nagyon örültem mikor jobban lett, de nem mozdultam hátha lesz még valami baja. Mikor Selena kimondta, hogy lehet, hogy terhes, de nem volt benne biztos akkor fogott el igazán egy rossz érzés. Elena még el is küldte, hogy vegyen tesztet! Ez már sok. Egyre nyugtalanabbul ültem az ágyon és közben a padlót bámultam. Selena hamar elment ezért volt egy kis időnk, hogy beszélgessünk. Elena elkezdte mesélni a történteket, hát nem igazán hatottak meg inkább kezdett gyűlölet kialakulni bennem.
- Na várjunk csak elmentél hozzánk megtudtad, hogy a nővéred vámpír utána meg sokat ittál Damonnel. Eddig minden világos, de nem értem mi is volt a hiba. - feleltem idegesen. Láttam, hogy Elena már sír és onnan rájöttem a történet végén. Hát persze ha terhes akkor nem lehet más mint, hogy... lefeküdtek!
- Elena ugye ez nem igaz?! Egyszerűen nem akarom elhinni! Te és Damon? - mondtam már könnyes szemmel és pár csepp le is csordult. Fájt nagyon fájt, hogy ez megtörtént. Ezért megfizet. Közben háttal álltam Elenának és az ablakon bámultam ki mert nem akartam, hogy lássa az arcomat.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 12:07 pm

- Igen? - fordítottam rá a tekintetemet, mert eddig csak Stefan-t néztem, aki állandóan a padlót bámulja, mintha egy szobor lenne.
- Ööö.. - mondtam habozva, majd megráztam a fejemet. - Nem tudom.. - suttogtam. Egy biztató mosollyal rám nézett, majd elköszönt, s kilépett az ajtón. - Stefan.. - néztem rá a szerelmemre. Már most remegek. - Ide ülnél? - néztem rá nagy, könyörgő szemekkel. Az ágy végére leült, én meg odamentem melléje. Megfogtam a kezét.
- Te is tudod, hogy nagyon szeretlek, s bármit megtennék érted. - figyeltem őt, de semmit nem csinált. - Elkövettem egy hatalmas hibát.. - mondtam suttogva. - Épp indultam a birtokra, mert már napok óta nem láttalak, ekkor megjelent Selena és megtudtam, hogy a testvérem. Vele együtt elmentem, de csak Damon volt ott és közölte velem, hogy Selena vámpír. Ekkor már nagyon ki voltam akadva, majd elűzte őt, elkezdtünk inni nagy mértékkel és.. - ekkor már nem mondtam semmit. Lehajtottam a fejemet. - Elveszítettem a fejemet, nem én voltam.. Alig emlékszem arra az estére. Kérlek Stefan bocsáss meg!! - néztem rá immár sírva. És most.. bevallottam neki a bűnömet. Most rajta áll, hogy mit fog dönteni..
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Selena Gilbert

Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 11:45 am

Szóval Jeremy küldött Elenának sms-t és meg sem említett?! Tényleg megverem.
- Uh, hát sajnálom azt a mondat részt... sietek akkor. Szegény lány, de tényleg. Wiow, wiow... megszólalt a riasztó a fejemben.
- Elena - hangosan kezdtem, de tátogva fojtattam.
- Mikor voltál utoljára Stefannal? Mert lehet hogy ez esett le neki.. - ettől megfájdult a szám. A válaszát még megvártam és aggódva indultam el a gyógyszertárba szerintem veszek Elenának gumit is, hogy legközelebb ne legyen erre szükség. Nem dehogy én jó sokat veszek neki .. és ha már itt tartunk majd teszek félre magamnak is.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 11:38 am

- Jaj csak 1 hét, max. 2 hét. - mondtam mosolyogva és kitártam a karjaimat, majd megöleltem. Olyan édes. Jeremy küldött nekem egy sms-t, hogy egy kicsit elmegy, kitisztítani a fejét.. Hát megértem, nehéz neki az élet, mint nekem is. De én nem fogok menekülni. Nem hagyom itt Stefan-t..
Mikor kinyögte, hogy hiányzik Jeremy jobban megszorítottam. - Tudom.. tudom.. - mondtam suttogva.
- Akkor hozol nekem? - néztem rá könyörögve. - Biztos, hogy nem vagyok az. De az előbbi kijelentésed a frászt hozta rám.. És szerintem nem csak rám. - mondtam majd Stefanra néztem. Mintha egy szellem lenne, az átlagnál sápadtabb volt a bőre.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 11:28 am

Vegyek neki tesztet?! Na ne, nem lehet a húgom előbb terhes, mint én. Nem mintha képes lennék rá. Meg akartam ölelni valakit, de úgy igazán, hozzá bújni és beszívni Jeremy parfümjének az illatát. (?!) Mármint valakinek a parfümjének az illatát. Már megint becsapom magam. Én nem valakit akartam, csak őt. Jeremy-t.
Istenem Elena...
- Jeremy elment Olaszországba a rokonaihoz, és nem tudom mikor jön vissza. - úgy hagytam abba hogy egy mondatot el haraptam a végén. Visszatartottam, de ki akart törni belőlem.
- És nagyon hiányzik! - nyögtem ki végre.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 11:17 am

Mikor kezdtem kicsit észhez térni, valami meleget éreztem a számban. Fúj, mi ez? Próbáltam eltolni a kezét, de magától elvette. Kinyitottam a szememet és Stefan-nal találtam magamat szembe. Majd ismét mindenre emlékeztem. Körül néztem. Az ágyamon feküdtem.. Elájulhattam volna? - Stefan.. elkövettem egy hibát. - mondtam elcsuklott hanggal. Meleg, sós váladék hagyta el a szememet, s a számhoz ért, igen könnyezek. Mégis hogyan mondjam el neki, hogy megcsaltam a bátyával?
Majd Selena elszólta magát, hogy lehet, hogy terhes leszek. De nem eshetek.. Jesszusom mi van, ha tényleg.. hisz nem.. nem védekeztünk..
Nagy nehezen felültem a helyemre és riadtam néztem mindkettőjükre. - Sel.. vennél egy.. - majd nagyot nyeltem. - tesztet? - kérdeztem rekedten. Legalább addig is kettesben leszünk Stefan-nal, s bevallom neki az igazat.. A színtiszta, szörnyű igazságot..
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 11:16 am

A vizes kendőt oda vittem ugyan, de dühös is lettem.. nagyon.
- Stefan csak elájult a fenébe is! Lehet hogy megfog jönni neki vagy nem evett ma esetleg terhes! nem kell egyből a véreddel tömni! - kikeltem magamból, és csak egy kicsit később esett le mit is mondtam. "Lehet hogy terhes". Remélem erre azért Stefan nem kezd el kérdezősködni.
Most jó lenne ha valaki ki tudna dumálni a bajból. Mondjuk Jeremy...
Már megint Jeremy, le kéne szoknom róla. Majd keresek egy kis Brandy-t könnyebb lenne elviselni a hiányát az alkohol társaságában. A baj csak az hogy arról is ő jutna eszembe.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 11:04 am

Kicsit fordultam csak Selena felé, de nem tudtam rá sokáig figyelni mert egyből Elenára kellet, mert elájult. Egyből fel emeltem és az ágyra fektettem.
- Elena minden rendben? Mi történt? -kérdeztem aggódva, de már az eszméletét is elvesztette. Nem tehettem mást mint , hogy adok a véremből és azzal jobban lesz. Megharaptam a csuklómat és a szájához nyomtam. Szerencsére egy kis vér ment belé ugy, hogy csak várni kelet. Közben odamondtam Selenának.
- Légyszíves, hozz vizes kendőt a fejére. - idegesen kalimpáltam a levegőben. Megfogtam Elena kezét és csak vártam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 10:55 am

Azt mondta, hogy vadásznia kellett. Érthető. Nála több állat ér fel egy tasak vérrel. - Dehogyis haragszom! - mosolyogtam rá. Ha tudná én mit tettem.. - Érthető. - legyintettem a kezemmel. Mikor kérdezte, hogy történt-e valami, mintha egy másodpercre leállt volna a szívem. Még a vér is megfagyott bennem. Valószínűleg sápadt lehetek.. Hirtelen rosszul lettem, elkezdtem szédülni. Stefan valamit beszélt a nővéremhez, de mintha távolról hallottam csak volna. Kinyújtottam a kezemet, hogy valakibe tudjak kapaszkodni, de nem sikerült. A térdeim remegtek és mintha eltűnt volna alattam a föld, lerogytam, s a hátamra landoltam a hideg, kemény padlóra...

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 10:50 am

Szóval örül. Még jó hogy én nem vagyok olyan első benyomásos, mint Elena vagy Damon.
- Semmi gond. Részemről a szerencse. - mosolyogtam rá.
Megköszörültem a torkomat -Elena.. - az ajtóra mutogattam.
Szeretném már megosztani vele, amit egyszerűen nem tudtam elfelejteni.
Ááá Jeremy. Szükségem van rá, de barátnője van. Az se biztos hogy pia nélkül szóba áll velem. Lehet hogy már el is felejtett. Vagy rosszabb lehet hogy szerelmes a barátnőjébe.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 10:33 am

Addig mászkáltam míg Elena át nem ölelt. Jó érzés volt újra átölelni a szerelmemet melegség töltöttebe a szívemet. Miután elengedett számítottam rá, hogy egyből kérdezni fog.
- Ne haragudj csak vadászni kellet, hogy menjek mert már kellet a vér. Akartam szólni csak sürgetett az idő. - feleltem lágy mosollyal.
- Amúgy történt valami még nem voltam itt? - kérdeztem és egy gyors csókot nyomtam a szájára. Utána meg a nővére felé fordultam.
- Bocsáss meg, hogy ok nélkül szorítottam meg a nyakadat csak egy ismeretlen vámpír itt a házban veszélyes csak nem tudtam, hogy itt már ismernek. Amúgy Stefan Salvatore vagyok örülök, hogy meg ismerhettelek. - feleltem mosolyogva.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 10:23 am

- Stefan nyugi. - mondtam mosolyogva. Olyan édes, mikor ennyire zavarban van. Odamentem hozzá és átöleltem. - Hiányoztál. - suttogtam. - Pár napja, igen tudom, hogy vámpír. - bólintottam. - Hívtalak, de nem vetted fel.. - néztem rá aggódva, majd elengedtem szerelmemet. Annyira hiányzott nekem, hogy azt szavakba se lehet önteni.. Mi lesz velünk, ha elmondom. Nem akarom őt elveszíteni. Olyan nekem, mint a levegő. Nem tudok élni nélküle.
- Selena. - vetettem oda egy olyan tekintetet a nővéremnek, hogy álljon le. - Miről? - vontam fel a szemöldökömet, majd barátomra néztem. - Hol voltál? - kérdeztem most már Stefantól.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 10:17 am

Elegem van ebből a fiúból. Bocsánatot kért... Elenától. Kétszer is, és mindvégig őt nézte. Nem mintha nem engem fojtogatott volna pár másodperce.
Ahhoz képest hogy ilyen öreg eléggé tapintatlan.
- Nekem vannak jobb kérdéseim is. Hol voltál, és miért nem szóltál róla Elenának? -
Legszívesebben ágyékon rúgtam volna, itt helyben.
- Elena neked pedig mondanom kell valamit. Sürgős! - Stefan előtt is nyugodtan mondhattam volna, de kettesben akartam lenni Elenával amikor elmondom neki.
Úúúúgy hiányzik Jeremy...
Ha visszajön kinyírom. Vagy csak megverem. Mégis kit hülyítek?! Valószínűleg csak ölelni fogom és hasonlók..
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 10:06 am

Elena hirtelen a semmiből ott termett és mikor mondta, hogy a nővére azonnal elengedtem. Kicsit döbbenten néztem végig rajta. A nővére??
- ŐŐ a nővéred?? Az lehetetlen, de hisz egy vámpír ezért ragadtam meg mert féltem, hogy valamit tett veled. - feleltem kicsit idegesen.
- Sajnálom nem tudtam csak most látom először és ezért voltam most ilyen sajnálom.
- Sajnálom. -mondtam ki még egyszer. Azzal meg álltam Elenával szembe. Egy ideig néztem és utána kérdéssel leptem meg.
- Mikor tudtad meg, hogy ő a nővéred és tudod e egyáltalán, hogy vámpír? -járkáltam közben fel s alá.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 9:57 am

Bementem az ajtón, s egyből szobám felé vezetett az utam. Remélem Selena itthon van és nem kószált el. Hangokat, nyöszörgéseket hallottam a szobámból. Gyorsabb léptekkel elkezdtem sétálni, majd benyitottam a szobámba.
Egyáltalán nem az fogadott, amire számítottam. Selena a falnál volt, s valaki őt szorongatta, majd rám nézett, s Stefan csodálatos tekintetével találtam magamat szembe.
Nem tudtam, hogy mit szóljak. - Stefan ő a nővérem!! - néztem rá kétségbeesetten. - Állj le! - rohantam oda, majd mikor elengedte Selena-t egyből megkérdeztem tőle. - Jól vagy?? - hadartam, majd Stefan-re pillantottam.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 9:53 am

Reagálni sem volt időm. Kezdem unni a Salvatore-okat..
Miért hiszik hogy minden vámpír rossz?!
Jó talán nem vagyok olyan jó kislány, de már nem vagyok sorozat gyilkos vadállat sem.
- Jézusom, Stefan elengednél. Elena kicsinál ha így meglát pláne amiért úgy itt hagytad - ha kívülről nézném magunkat tuti nevetnék.
- Selena vagyok egyébként. Selena Gilbert. - kezdett kellemetlen lenni ez a nyak szorongatás..
- Nyugtatót kéne szedned. - kicsit idegbeteg volt ez a sziszegés.
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 9:47 am

Amikor benyitottak az ajtón váratlan meglepetés ért. Nem Elena jött be hanem egy idegen lány és ráadásul vámpír volt. Egyből sziszegve megragadtam a nyakát és a falhoz szorítottam.
- Ki vagy te és, hogyan jutottál be a házba?! - mondtam sziszegve és még erősebben megszorítottam biztos ami biztos. Bár igen fiatalnak nézett ki de ki tudja, hogy milyen erős. Az is lehet, hogy friss vámpír. Most erőmbe voltam hála a vadászatnak és az állatok vérének. Dühösen vizsgálgattam és vártam, hogy feleljen a kérdéseimre.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 9:34 am

Még mindig lesújtottan bámultam Jeremy levelét. Még mindig nagyon fájt hogy csak így elment. Ott ültem az ágyán és gondolkoztam. Míg hirtelen össze nem rezzentem. Nagyon megijedtem.
Valaki kiabált Elena szobájából. Elindultam a hang irányába. Útközben be is azonosítottam a személyt. Vámpír, mert nem az ajtón jött. Elenát ismeri és nem Damon.. hát akkor Stefan. Úgy is látni akartam ki miatt képes Elena így hanyagolni (már amikor) a super sexy Damont.
Lenyomtam a kilincset és beléptem.
- Szia! - ez kicsit úgy hangzott mintha megszokott lenne hogy itt vagyok. Vagy mintha tudna róla. Remélem nem tervezi kitépni a torkomat, most már tényleg hiányzik Elena.. először ez a Jeremy-s ügy most meg Stefan..
Stefan Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Pént. Aug. 05, 2011 9:24 am

Visszatérve a vadászatból és teljesen feltöltődve elindultam Elenához hisz kerek 4 napig nem hallót rólam semmit se még szólni se szóltam neki, hogy hol vagyok. Közben bekapcsoltam a telefonomat és láttam, hogy 30 nem fogadott hívásom volt tőle. Kicsit megijedtem mi van ha történt vele valami? azt nem élném túl hisz szeretem őt. Gyors tempóra váltottam és hamar oda is értem a házhoz. Láttam, hogy nyitva van Elena ablaka ezért ott mentem be. Körülnéztem, de nem találtam senkit se a szobában.
- Elena itthon vagy? Elena! -kiabáltam hangosan hátha Elena vagy Jeremy meg hallja. Szerencse jó volt a fülem ezért kifüleltem, hogy hány ember van itthon. Két szívdobogást hallottam. Egyből gondoltam, hogy az egyik Jeremy a másik meg Elena lesz. Az ablak felé fordultam és úgy vártam hátha jön valaki, és jött is mert lépteket hallottam.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Csüt. Aug. 04, 2011 1:25 am

- Köszi. - vigyorodtam el. - Az biztos. - mondtam kacsintva, utalva a következő mondatára. Bement a fürdőbe, átöltözni, addig én is gyorsan átcseréltem a fölsőmet, és megfogtam a táskámat. Elpakoltam a mobilomat, pénztárcámat, kulcsokat, minden ami szükséges lehet.
Majd kijött Selena, hú de gyűrött feje volt. - Szia. - integettem neki, majd kiléptem az ajtón és bezártam.
Lementem a lépcsőn, az újdonsült ajtón szintén kiléptem, beszálltam a kocsiba, s utam egyből a Grill felé vezetett.

/folyt. Grill/

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Csüt. Aug. 04, 2011 1:03 am

- Köszönöm, nekem már úgyis mindegy hol csak aludhassak. És majd igyekszem oda figyelni hogy még véletlenül se... - elnevettem magam.
- És egyébként úgy látszik a makacsság öröklődik. - nem igazán voltam éhes, ezért nem izgultam hogy amikor felkelek bárkinek is neki esek. Álmos viszont annál inkább. Hihetetlen gyorsan átöltöztem a fürdőben. Aztán még egy lusta sziát dobtam Elenának és már aludtam is.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Today at 11:11 am

Elena szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Elena Gilbert /Salvatore/ - Folyamatban
» Delena Christianna Salvatore - Damon és Elena kislánya