The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Elena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Csüt. Aug. 04, 2011 12:37 am

- Ne, Sel tényleg nem kell. - utasítottam el, de addig nem hagyott míg el nem fogadtam. Megforgattam a szememet. - A kis makacs. - mondtam vigyorogva.
- Aludni? - kérdeztem vissza. - Megfelel neked a szobám? Úgyis sötét van, vagy? - vontam fel az egyik szemöldökömet. Én akkor elmegyek a Grillbe valami jót reggelizni. - Csak, ha Jeremy felkel.. akkor ne az én ágyamon, légyszíves.. - mondtam viccelve. Remélem poénnak veszi és nem sértődik meg.

Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Csüt. Aug. 04, 2011 12:31 am

Mosolyogva jött be. Én pedig, mint egy hülye estem neki pár bankjeggyel.
- Tessék, hallottam mennyi be fájt neked. - És át nyújtottam neki a pénzt.
Nem fájt hogy búcsút kell intenem egy ekkora összegnek, mert van még ott ahonnan ez jött.
Fáradt vagyok. Nem csoda hisz az éjjel alig aludtam.
A két kis Gilbert rendesen lekötöttek.
- Elena hol tudok egy kicsit aludni? - hát remélem mond egy jó helyet. Mondjuk pince ott tuti nincs fény....
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 11:52 pm

Megint lementem, s megkérdezték, hogy mi törte ki ennyire az ajtót.. Mit mondjak? Egy erős vámpír? Még a végén diliházba zárnának..
- Ööö.. - vakartam meg a tarkómat és elnéztem. Elő kellett volna állítanom valami ötletet. Most úgy nézhetek ki, mint egy hülye. - Háát.. elég öreg volt az ajtó. - megköszörültem a torkomat. Tényleg csak ennyit tudok?
Furán néztem rám, csak megvontam a vállamat és ott álltam, rájuk nézve, mint egy kisgyerek. Egyet nevettek, majd poénokat is mondtak, s elmondták, hogy mennyibe fog kerülni. "Az igen." - gondoltam magamban. Az előszobában szerencsére ott volt Jenna pénztárcája, onnan kivettem az összeget és kifizettem. Majd visszaadom neki.
Pár perc múlva be is fejezték, elköszöntem tőlük, majd visszamentem a szobámba. - Na végre van ajtónk. - mondtam vigyorogva.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 11:33 pm

Megint nevettem egyet Elenán, de csak miután hallótávolságon kívül került.
Kedves volt tőle hogy mindennel törődni akar, de ebbe még bele kell jönnie.
Hallottam amit lent csináltak az ajtóval, ezt egy perc alatt eltudtam volna intézni.
Halottam hogy felnevetnek. Azért meghallgattam volna Elena mit talált ki. Vihar? Őrült medve?
Hallottam mennyi volt megcsinálni. Ki fogom fizetni Elenának. Én törtem ki, nem neki kéne leszegényednie ezért. Persze nem mindenhez állok így én se. Például a Salvatore ablakot soha nem fizetném, ki.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 12:30 pm

Végig hallgattam mondandóját. Hát Isobelben, a vér szerinti anyukámban eddig mindig csalódtam, ha jól veszem ki Selena szavait, akkor ő is. Benne aztán tényleg nem lehet bízni..
A nővéremre néztem, mert valamire figyelmes lett, s rá pár másodpercre jött a csöngő. Elmosolyodtam, biztos jó lehet tökéletesen hallani. - Áá Jer, alszik, mint a bunda. Ha az előző rikácsolásomra se kelt fel, akkor most se. - álltam fel a helyemről és megigazítottam a pólómat. Gyorsan a tükörbe néztem és még egyszer átfésültem selymes, egyenes, barna hajamat. - Akkor maradj itt, nehogy megégj. - mondtam miközben mentem ki az ajtón. Kimentem, s akkor fogtam fel, mekkora hülyeséget mondtam.
Visszanéztem. - Felejtsd el, amit mondtam. - vigyorogtam rá, majd leszökdeltem a lépcsőn és nem is kellett behívni a két férfit, mivel ajtó sem volt. Azt mondták, hogy eltart egy ideig, addig visszafutottam a szobámba. - Itt is vagyok.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 12:15 pm

Nem is tudom hogy magyarázzam el neki. Igazából még soha nem gondoltam bele hogy hogyan is történt. próbálkozni lehet...
- Ez egy jó kérdés.. Hát ott kezdődött hogy Isobel említette a neved és hogy kim vagy. Aztán eltűnt.. Én pedig nyomozni kezdtem utánad. Megtudtam hogy itt élsz és hogy még boszorkányod is van. Egy hónapja tudtam a pontos címedet, de nem mertem eljönni.. Féltem hogy mit szólnál. - Ez a lehető legőszintébbre sikeredett.
Lépteket hallottam, és valaki megnyomta a csengőt.
- Ha fel ébresztik Jeremyt tuti kinyírom őket - csak vissza fogottan. Semmi agresszívkodás vagy hasonló. Úgyse tudnák felkelteni ahhoz túl sokat ivott.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 12:01 pm

Halkan elnevettem magam, hogy mi fogjuk tanítani Stefant. - Öhh.. nem tudom, Damon nem ilyen fajta.. Stefan lenne ilyen. Damont nem érdekli, úgyis tudja, hogy visszajön, akkor minek törődjön vele. - mondtam ki nyíltan, amit gondoltam Damon-ről. Bár nem hiszem, hogy örökké haragban leszek vele, de az biztos, hogy egyhamar nem fogok neki megbocsátani.
- És hogyan találtál ide? - kíváncsiskodtam. Legalább evvel terelem a kínos témát. Nem szeretném szegénykét avval untatni, hogy én itt kibeszélem Damont a háta mögött. Az nem én lennék.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 11:57 am

Semmi ide illő szöveget nem találtam. Így..
- Majd megkeressük és "megtanítjuk" neki hogy ilyet nem illik ne félj. Komolyra fordítva a szót, miért nem megy Damon Stefan szaga után? - ez azért logikus lenne.
Damon ennyire hülye vagy becsapta Elenát?
Megkereshetném Kathrine-t, talán nem is akart annyira megölni, lehet hogy rosszul halottam vagy hasonló... az is lehet hogy nem is rólam beszélt hanem Elenáról, és ezért tűnt el Isobel.
Most már tényleg megakartam keresni őt hátha ő tudja hol van az anyám .. és persze Stefan...
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 11:48 am

- Az a legjobb, hogy nem tudom, hogy hol van. Nem kaptam tőle se SMS-t, se egy telefoncsörgetést, hogy 'Bocs, édes, de nem leszek pár napig'. SEMMI! - dörzsöltem meg a szememet, még mindig fáj, amióta ma szépen kisírtam magamat.
- És az a legjobb, hogy Katherine visszatért a városba és ő meg Stefant akarja.. Attól félek, hogy nála van. Mivel teljesen egyformák vagyunk és simán becsaphatja.. Vagy csak.. nem tudom. - vontam meg a vállamat. Fogalmam sincs, hogy hova tűnhetett Stefan.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 11:43 am

- Hogyhogy? Hol van Stef? - érdekesnek találtam az információt. Isobel szerint ő nagyon megbízható tehát nem tűnhetett el csak úgy..
- Igen, jaj semmibaj. - elnevettem magam.
Egyébként érdekelne a dolog hogy Elena akkor is ilyen félvállról venné ezt a dolgot hogyha kiderülne hogy az öccse és a nővére hivatalosan is egy pár.
Nem lennék a helyébe az biztos. Szegény nem is csodálom ha félre lép, ha egyszer Stefan így elhanyagolja.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 11:33 am

- Nem tudom mi mást mondhatnék. Stefannel azóta se találkoztam, így semmit se tudok. - mondtam lehangolva. - Bocsi, hogy ilyen vagyok nem szeretném a Te kedvedet is elrontani evvel. - néztem rá szomorúan.
- Akkor már egy éve vámpír vagyok, bocsi csak elfelejtettem. - hirtelen vörös lettem szégyelltemben. Mert, ha emlékezeteim szerint tényleg egy éve, akkor már nagyon hiányolhatja a napfényt. Mennyit kereshetett engem.. Csak az a baj, hogy Bonnie-val is rég találkoztam, remélem, minél hamarabb ad valami életjelet magáról és akkor megtudom kérni..

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 11:29 am

Elena szerelőt hívott. Úgy tűnik még nem tanulta meg hogy a vámpírok sok mindenre képesek. Mindegy nem is szólnék neki, mert már süt a nap.
Milyen figyelmes.. Ő is észre vette..
- Oké. - hát hosszabb választ nem tudtam volna kipréselni magamból.
- A tegnap estét szeretnéd meg beszélni amíg ide érnek a szerelők?
Aggodalommal telve néztem rá, és lesütöttem a szemem. Megint eszembe jutott Jeremy.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 11:21 am

- Figyelj.. Jeremy nem lehetett teljesen részeg, ha lefeküdt veled. Volt benne akaratereje. - kacsintottam a lányra. Bár szerintem Jeremy egyáltalán nem áll készen egy kapcsolatra, még nem érett meg. Jesszusom!! Ezt mondom én?!? Hisz ugyanazt tettük... Megcsaltuk a párunkat. Jaj édes Jeremy.. mennyi mindenben hasonlítunk..
- Nyugi. - mutattam a kezemmel, hogy csillapodjon le. Nem akarok egy ideges vámpírt a házban. - Mégis mit meséljek? Már emlékszek a tegnapi estére.. - suttogtam. De eszembe jutott, hogy most nyitva van az ajtó és semmi sem védi. - Áhh. - túrtam bele a hajamba és felálltam, az egyik fiókomból kiszedtem a telefonkönyvet. Végig lapozgattam, majd felhívtam és rendeltem valakit, hogy egy ÚJ ajtót rakjon be. Azt mondták, hogy 15 percen belül itt lesz. Az órámra néztem 7 óra van pontosan. Rájöttem, hogy nincs Selena-n gyűrű és nap van, de be volt húzva a függöny. Mikor jönnek, maradj itt. - mosolyogtam rá. Hogy miért gondoltam azt, hogy este van.. magam se tudom.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 11:15 am

- Hát, rendben. - ez a tipp jónak tűnt. Egy ideig .. aztán átgondoltam.
- De Elena.. szerinted mennyi eséllyel indulok a barátnője ellen hiszen csak egy fél napja ismerjük egymást?! - abba kell hagynom ezt az idegeskedést. Sokkal fontosabb dolgokról is beszélgethetnénk.
- Mindegy, nem akarom elrontani ezzel egyikünk estéjét sem. Inkább rontsd el te.. mesélj .. - és rávillantottam egy kétszázhúsz wattos mosolyt.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 11:08 am

Megkönnyebbülten néztem rá. - Nem is tudod mekkora kő esett le a szívemről. - tekintettem a plafonra. Bele se merek gondolni, mi lett volna, HA...
- Igen? - néztem rá, mikor mondta, hogy egy újabb gond akadt. Majd elkezdte mondani, idézetbe, valószínűleg Jer mondhatta neki. Mi van? Barátnője van Jeremy-nek és én nem tudok róla? Miféle testvér vagyok, ha ilyenekről nem tudok??!
- Igazad van. Teljesen. - bólogattam és a számra haraptam. Mit tanácsoljak neki? Igazából, ha nem lenne Stefan szerintem még akkor se lenne kapcsolatom Damon-nel, mert én is félnék, hogy egyszer megun, arrébb hajít, mint egy rongybabát és ennyi. Már nem kellek neki.. Na, de most ne az én problémámmal törődjek, hanem a nővéremével.
- Először is.. holnap kerüld a tekintetét, meg mindent. Így legalább vágyakozni fog irántad. Ha kérdőre von és rólatok kérdez, akkor mond meg neki az igazat, hogy neki már van barátnője. Vagy vele legyen, vagy veled. Választania kell. Ez csak egy tanács. - mosolyodtam el a végén.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 10:58 am

- Nem, dehogy.. pfúj.. - Belegondoltam milyen lehet Jhon mellett felnőni és úgy gondoltam Elena így sokkal jobban járt.. És hát így legalább van okom többet lenni Jer-rel.
- Úristen Elena! Van még egy kis gond. Idézem: "Sajnálom, de valamit már rég el kellett volna neked mondanom mielőtt behívtalak, Nekem barátnőm van... Tudod, hogy őszinte legyek eléggé beindulok tőled, de nem kezdhetek semmit amíg ezt nem tudod... " ez a következő problémám Elena.. nem akarok a második lenni, de nagyon kedvelem Jeremyt. - Kétségbe esetten tekintettem rá.
És vártam a válaszát.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 10:51 am

- Mégis mit? - kérdeztem már idegesen, s a párnámat szorongattam a kezembe. Ha nem mondta volna el hamarabb, valószínűleg már a toll, ami benne van, ide-oda szállt volna. Pár másodperc várakozás után végre kinyögte. Kicsit megkönnyebbültem, durvábbra számítottam.
- Hááát. - elhúztam a számat, erre mégis mit mondjak? - Bűntudatod van ez legalább jó jel, de a tegnapi tanulságom.. részegen csomó mindent el lehet felejteni. - hajtottam le a fejem. - Így nem bírállak. De ugye nem John az apád? - néztem rá már aggódva. Ha igen, akkor ők unokatestvérek.. és azt tényleg nem fogadhatom el.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 10:47 am

- Elfelejtettem egy aprócska részletet közölni vele.. - szünetet kellett hogy tartsak.
Kimondani is féltem..
Elszámoltam magamban háromig és..
- Azt hogy a húgom vagy. - böktem ki végül.
- És hát nagyon szégyellem hogy így feküdtem le vele.. - ez annyira gáz..
Karácsonyra plasztikai sebészt kérek..
Vagy csak át megyek kötekedni Damonhoz ő tuti ingyen is átrendezi az arcom..
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 10:40 am

- Értem. - bólintottam. - Mi Damon mikor vitt arrébb? - néztem rá furán. Fogalmam sem volt arról, hogy miről beszél. De a következő mondatánál már minden kiderült.. Ő törte be az ablakot. Damon hazudott, hogy távol tartsa magától Selenat és, hogy kettesben tudjunk maradni.. És még azt meri mondani ezek után, hogy én is része vagyok ennek az egésznek.. Már kitágult szemekkel figyeltem Selenat, szerintem észre is vehette. Néha párszor bólintottam, de még mindig a Damon témánál le voltam akadva. Mennyire simán tud hazudni.. Majd arra lettem figyelmes, hogy Jeremy és a pia. Megforgattam a szememet. - Számíthattam erre. - mondtam, majd sóhajtottam. - Hát igen, onnan már tudjuk, hogy mi volt. - néztem el, majd egyből visszakaptam rá a tekintetemet. - Mégis mitől? - vontam fel a szemöldökömet. - Mitől tartasz?

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 10:27 am

- Szóval haza jöttem. Nagyon ki voltam készülve. Katherine szagot éreztem és vissza akartam menni hozzád. De Damon arrébb vitt amikor kopogtam.. aztán betörtem az ablakot, de akkor már feladtam. Hazafelé észre vettem hogy lakás kulcsot nem adtál úgyhogy elintéztem az ajtót.. Elakartam menni fürödni, de eltévesztettem az ajtót és Jeremynél kötöttem ki. Behívott piálni, és egyre szimpatikusabb lett.. és azt hiszem a végét nem kell hogy elmeséljem.. - hát tessék Elena ez aztán az információ.
- De azért van még valami amitől tartok...
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 10:20 am

- Juj köszi. - öleltem át. - Hát persze, hogy meghallgatlak. - mosolyogtam rá és beültem az ágyamra, és törökülésbe ültem.
Utána mondta, hogy hozott pár ruhát, nem is vettem észre, hogy volt nála egy kisebb bőrönd. Nagyon kíváncsi leszek a történetükre, bár.. nem ítélhetem el, hisz amit én csináltam szerintem sokkal szörnyebb. Ők nem rokonok, de nekem meg van egy szerető barátom, akit most megcsaltam, főleg a bátyával!
A térdemre tettem a kezemet és felkészültem a legrosszabbra.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 10:08 am

Csak mosolyogni tudtam rá. Annyira örültem hogy jobban van.
- Szívesen itt alszok veled. - Annak is örültem hogy ha haragszik is akkor már nem annyira hogy kimutassa.
- Akkor most te is meg hallgatsz? - cinkosul rá mosolyogtam.
- Egyébként hoztam pár ruhát. - intéztem hozzá kiegészítőként.
Jenna is ilyen idegbeteg lesz amikor meglát engem és az ajtó helyét?
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 9:56 am

- Damonnek van egy jó oldala, amit néha látok is, de nem meri felszabadítani. - magyaráztam neki a kezemmel. - Mármint, nem akarja, hogy az emberek puhánynak nézzék őt. Mindig is ez a rossz fiús stílusa van.
- Hát lehet, de nem tudom, hogy hogyan tudok ezek után Stefanra nézni, elmondani meg nem merem neki. - erre még egy csokit ettem, sőt nem egyet, hanem kettőt is. - Ez nagyon jó. Tényleg segít. - néztem hálásan Selena-ra.
- Figyu.. Nem alszol ma velem? - kérdeztem tőle majdnem elnevetve magamat. - És úgy látom nem hoztál bőröndöt, nyugodtan bármit hordhatsz, amit akarsz. Majd egyik nap elmegyünk együtt vásárolni. - mondtam már vigyorogva. Mindig is akartam egy lány testvért..

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 9:46 am

- Nem köszönöm én ma este elég sok boldogság hormont szabadítottam fel. - Őrültem neki hogy ízlik neki, és még mosolygott is. Ez különösen szív melengető volt.
- Isobel sokat mesélt Damonról, nem hiszem hogy olyan rossz, mint amilyennek mondod. Ettől függetlenül még Stefan lehet a jobb választás.
De próbálj meg elvonatkoztatni ettől.
Úgy értem ne aszerint dönts hogy melyikük a jobb választás, hanem hogy melyikükkel lennél boldogabb. - Ez csöpögött a nyáltól, de erre van most szüksége. Hülyeségekre amiket vagy megfogad vagy nem.
Ezt gyakorlatiasíthatná is.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 9:39 am

- Köszi. - néztem rá hálálkozva, legalább ő nem fog engem elítélni. Bonnie azt tenné, mivel utálja a vámpírokat, főleg Damont. Caroline pedig.. már régebb óta nem csípi a D betűs srácot.
- De én szeretem Stefant, de Damonnel teljesen más.. Vele tényleg lehet élni, mármint őrültségeket csinálni meg ezek. - húztam egy mosolyra a számat. - Leszámítva, hogy egy szívtelen dög, aki csak kihasználja az embereket. - morogtam.
Hirtelen Selena lelépett, valami boldogság hormonról hablatyolt. - Okééé. - mondtam csöndesen és alig telhetett el 5 perc máris itt volt egy csomag bon-bonnal a kezében. Elmosolyodtam.
- Köszi. - néztem rá és kibontottam. - Kérsz? - kínáltam meg, miután kivettem belőle egyet és a számba dobtam. - Hmm.. finom. - mondtam és lenyeltem. - Nem tudom mit csináljak.. - suttogtam és még egyet bekaptam.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Today at 11:12 am

Elena szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Elena Gilbert /Salvatore/ - Folyamatban
» Delena Christianna Salvatore - Damon és Elena kislánya
» Greg hálószobája
» Damon szobája
» Klaus szobája