The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Elena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Selena Gilbert

Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 9:10 am

- Persze hogy meghallgatlak, de csak ha utána te is - rá mosolyogtam.
- Egyébként meg ne félj, előbb utóbb úgy is rá jössz majd merre húz a szíved. -
ahogy beszéltem végig mosolyogtam rá.
- Várj egy percet! Szerzek neked boldogság hormont! - ide éreztem a csoki szagot, de amikor leértem nem volt sehol édesség..
Kintről jött.. csak a nyitott ajtó miatt éreztem meg. De már megígértem Elenának hogy szerzek.
Kirohantam, amikor már az illat forrása közelében voltam lelassítottam. Egy férfi ment át az úttesten. Olyan harmincas lehet. Virággal és bon-bonnal a kezében.
Emberi sebességgel közelítettem meg, és mikor a járdára ért megköszörültem a torkom, pont a háta mögött. Megfordult és én kitéptem a csokit a kezéből.
- Nézze uram a nő a virágnak is ugyan annyira örülni fog egy magában. különben is fel akarja hizlalni??? - össze vissza beszéltem neki. Aztán emberi sebességgel futottam amíg látott és vámpír tempóra gyorsítottam.
Azt hiszem ezt nem említem meg Elenának.
- Tessék - adtam a kezébe és vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 8:45 am

- Nem tudom! - feleltem bőgve. - Meghallgatnál? - néztem rá, mikor elengedtem. - Ha Bonnie-nak elmondanám.. elítélne.. utálja Damon-t. - mondtam neki szipogva, majd megkérdezte, hogy valamit kérek-e.
- Az asztalon ott van a zsepis dobozt, légyszíves ide hoznád. - már rekedt hangon folytattam. Megtöröltem a szememet, majd ide hozta nekem. - Köszi. - mosolyogtam rá.
- Én imádom Stefant.. hogy tehettem ezt? - siránkoztam, majd kifújtam az orromat.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 8:27 am

Istenem! Már megint jól megcsináltam.. Ha ilyen szomorú akkor legyen inkább dühös...
Oda léptem mellé és szó nélkül átöleltem.
- Szeretnéd hogy megbeszéljük? Vagy eltereljem a figyelmedet? - aggódva néztem a sírástól fuldokló húgomat, égetett belülről a bűntudat. Elég lett volna csendben maradnom és talán még mindig velem ordítozna.
- Hozzak neked valamit? - Lehet hogy hallani se akarna róla, de az alkohol határozottan meg nyugtatná..
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 8:17 am

Szóval Selena mondta, hadd aludjon itt, erre még ő törti be az ajtót? Szép.. Nagyon jól kezdődik a testvériségünk.
Ekkor másra terelte a témát, és Damon-ről kérdezősködött. Óó, hogy a fene egye meg a vámpírok szaglását! Nagyon fájt, amit mondott, hisz, ha csak hallom azt a D betűs szót, már egyből görcsbe rándul a hasam és emlékeztet a tegnap esti félrelépésemre. Nem bírták az idegeim tovább.
Elkezdtem remegni, a fogaim is remegtek, mintha fáznék, pedig csak az idegem játszadozik velem. Remélem nem kapok ideg összeroppanást. - Ne is mond. - mondtam már elsírva magamat és leültem az ágyra, ismét a kezeim közé temettem az arcomat. - Szörnyű dolgot tettem.. még szörnyebbet, mint amit Ti műveltetek Jeremy-vel.. A szerelmemet, Stefant megcsaltam.. vele.. - vallottam be és felnéztem rá, már vörös szemekkel. - Túl sok piát ittunk.. és nem voltam magamnál. - suttogtam, pedig nincs más a szobába rajtunk kívül.

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 7:28 am

Inkább a széket választottam az ágyról Jeremy jutna eszembe.
Megijesztett. Nem tudom mégis mi fog most történni. Megkaróz? Vagy szív infarktust kap?
- Tudod eljöttem a Salvatore-éktól, te meg nem adtad ide a lakás kulcsodat csak a kocsiét én megcsöngettem, de Jenna nem volt itthon Jer-nél megüvöltött a zene... és hát mivel sosem voltam bankrabló a zárat nem tudtam feltörni.. Így hát berúgtam... - Szándékosan adtam másról választ Elenának mint amiről kérdezett, de nem volt jobb ötletem.. Megborzongtam belülről. Mondanom kell még valamit, valamit ami kizökkenti..
- És te miért bűzlesz ennyire Damon szagától? - Oké ez övön aluli volt és meg is bántam amint kimondtam, de már megtörtént és nem tehetek ellene semmit..
Legalább addig se velem foglalkozik.
Elena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szer. Aug. 03, 2011 7:19 am

/Jeremy szobája/

Bementem a szobámba és idegesen jártam fel-alá. A nővérem és az öcsém.. együtt egy ágyban.. Jó lehet, hogy nem rokonok, de nekem ŐK igen.. Ez azért még is fura.. Mikor bejött Selena a szobámban idegesen ránéztem. Tegnap beállít, közli, hogy testvérek vagyunk, majd nem árulja el, hogy vámpír és miután elmegy lefekszik az öcsémmel?
- Kérlek foglalj helyet. - mutattam a székemre. - De az ágyra is leülhetsz. - ajánlottam fel neki. - És meséld el mégis mi a fenét képzeltél? - emeltem fel a hangomat. Utálok ilyen anyás lenni..

Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Hétf. Aug. 01, 2011 10:27 pm

ÚJRAINDUL A TÉMA! VAGYIS A RÉGI BESZÉLGETÉS LEZÁRT!!
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Vas. Ápr. 17, 2011 9:41 am

Lehunytam a szemem ahogy végigsimította az arcom, majd finoman bólintottam, és ahogy újra ránéztem, mosolyt láttam a tekintetében.
Lassan megfogtam a kezét, majd miután lekapcsoltam a villanyt, az ágyhoz húztam Elenát, és megvártam, amíg befekszik mellém.
- Szeretlek, Elena Gilbert - suttogtam úgy, hogy csak ő hallja, míg átöleltem a derekát és szorosan magamhoz húztam, majd a nyakába hajtottam az arcom, és mélyen magamba szívtam a haja és a bőre illatát. Még egy ideig hallgattam a légzését, ami egyre nehezebb lett, majd ahogy teltek a percek, lassan elaludt, és végül én is követtem.

- BEFEJEZETT -
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Vas. Ápr. 17, 2011 9:35 am

Hatalmas kő esett le a szívemről, és ahogy Damon átölelt, melegséggel járt át az érzés.
- Szeretlek - búgtam halkan a vállába, majd lehunytam a szemem, és még szorosabban öleltem magamhoz. Annyira vágytam a közelségére, hogy mellettem legyen, hogy érezhessem, mint még soha. - Itt aludnál ma? - váltam ki az ölelésből, és pislogtam rá angyali szemekkel, majd felemeltem a kezem, és az ujjaimmal lassan végigsimítottam ott, ahol alig pár perce még felpofoztam. Tudtam, hogy nem fájt neki, vagy ha fájt is, már nem...de a lelkemnek megnyugvás volt, ha végigcirógathattam.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Vas. Ápr. 17, 2011 9:31 am

Némán ültem tovább, és hallgattam Elena légzését az ajtó túloldaláról. Egyikünknek sem volt jó így. És tudtam, hogy mindketten hibáztunk. De ami a legjobban megnyugtatott az a tudat volt, hogy talán túlságosan szeretjük egymást ahhoz, hogy ilyenek miatt sokáig kibírjuk egymás nélkül.
Lassan kinyújtottam a karom, majd elfordítottam az ajtón a zárat. A nagy csöndben csak a kattanás hallatszott, végül fél percre rá hallottam, hogy Elena feláll, és én is így tettem. Nem tudtam, hogy ki fogja-e nyitni az ajtót, de végül lenyomtam a kilincset, és egy pillanat múlva már szemben álltunk egymással.
Nem tudtam mit mondhatnék, úgyhogy végül nem mondtam semmit. Csak lassan tettem felé pár lépést, végül átöleltem a derekát, és magamhoz húzva szorosan megöleltem.
- Én is sajnálom - suttogtam halkan a fülébe, és lassan lehunytam a szemem.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Vas. Ápr. 17, 2011 9:23 am

Éreztem, hogy könnyek szöknek a szemembe és, hogy a kezem egyre jobban sajog. Lassan a fürdőszoba ajtajához sétáltam, majd megfordultam, és az ajtónak dőlve, lecsúsztam a földre.
- Azt bántjuk, akit a legjobban szeretünk. Jobb ha tudod - suttogtam olyan halkan, hogy még magam is alig hallottam, de tudtam, hogy Damon pontosan tudja, mit mondtam.
Felhúztam a térdeimet, majd a homlokommal rájuk dőlve, vettem egy mély levegőt, majd a karjaimmal átkaroltam a lábaimat, és lehunytam a szemem. Próbáltam felidézni az elmúlt pár perc történéseit. Egy valamire rájöttem... ma akkor követtem el a legnagyobb hibát, mikor felkeltem. - Sajnálom, Damon... - motyogtam őszintén.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Vas. Ápr. 17, 2011 9:15 am

Mindent elviseltem a földön. Ha utáltak, ha kiabáltak, ha gyűlöltek és ha üvöltöttek, de azt, ha bárki megütött, azt nem tudtam lenyelni. Sosem volt jó vége. És így, hogy Elena ütött meg, ez az érzés ezerszeresére nőtt, ez a feszültség, ez a düh, harag és gyűlölet, és éreztem, hogy egy pillanatra elfeketedik az arcom, de végül csak lassan Elena felé fordítottam az arcom, és hagytam, hogy mindent leolvasson róla.
- Köszönöm, hogy megmutattad, melyikünk szereti jobban a másikat. Ezentúl vigyázni fogok, hogy véletlenül se érezzem ugyanazt irántad, mint eddig - közöltem, majd mielőtt valami irtó nagy őrültséget csinálhattam volna, bementem a fürdőszobába, és úgy becsaptam magam mögött az ajtót, hogy a házfalak is beleremegtek. Aztán csak rázártam az ajtóra a zárat, és lecsúszva a fal mentén, a hajamba túrtam.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Vas. Ápr. 17, 2011 9:07 am

Hümmögve felálltam az asztalról, majd lassú léptekkel Damon elé sétáltam, és gúnyosan mosolyogva megálltam előtte.
- Egálban? - kezdtem, majd a mosoly lehervadt az arcomról, és olyan erővel vágtam pofon Damont, hogy még az én kezem is belesajdult az ütésbe. - És ezt hogy egyenlíted ki? Nyilván ezt is "egálba" akarod hozni, nemde? - léptem hozzá közelebb és határozottan néztem a szemébe. Éreztem, ahogy a közelségétől ismét fellobban bennem a vágy, de próbáltam elnyomni, és ügyet sem vetni arra, mennyire kívánom őt.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Vas. Ápr. 17, 2011 9:00 am

Hiába próbáltam, nem tudtam megállni, hogy ne röhögjem el magam.
- Tessék? - kérdeztem hitetlenül, és újra felröhögtem, majd az ágyhoz léptem, és a kabátomért nyúltam. - Tudod Elena, elég szomorú, ha erre nem tudod a választ. És csak hogy megnyugtassalak, én is pont ugyanígy éreztem magam, miután közölted, hogy "ma lejár az utalvány", úgyhogy inkább gyerünk el a Grillbe - emlékeztettem, és felvettem a kabátom. - Ha nem érezted rajtam, hogy "minden porcikámmal kívánlak", akkor nem tudom melyik univerzumban élsz, de emlékeztetlek, hogy "én se kaphattalak meg", úgyhogy most már legalább egában vagyunk - mosolyogtam gúnyosan.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Vas. Ápr. 17, 2011 8:44 am

Álltam ott, mint valami faszent, és egy pillanatig azt sem tudtam eldönteni, hogy mi történik körülöttem.
Az egyik pillanatban még éreztem Damon forró leheletét a bőrömön, az érintését a testemen, a búgó hangját a fülemben...aztán hirtelen eltűnt előlem.
- Miért csináltad ezt? - néztem rá elködösült szemekkel, majd sóhajtottam egy mélyet, és próbáltam túltenni magam a vágyon, ami olyan hirtelen lobbant fel bennem, hogy számítani se számítottam rá. - Most boldogabb vagy attól, hogy elérted, kívánjalak minden porcikámmal, de tudom, hogy úgy se leszel az enyém? - néztem rá haragos tekintettel, de nem mozdultam egy centit se.
Nem értettem...bosszú? A bosszú vezérelte, hogy ide jöjjön és ezt művelje velem? Ekkorát vétkeztem volna, mikor megcsókoltam? - Szeretsz te egyáltalán?
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Vas. Ápr. 17, 2011 8:32 am

Eljátszottam a gondolattal, hogy csak megrázom a fejem, sarkon fordulok és kiviharzok, de erőt vettem magamon, hogy bebizonyítsam az igazam. És már tudtam is, hogy hogyan.
- Csak gondoltam eljövök bocsánatot kérni és megmutatni, hogy mennyire bánom amit tettem - kezdtem könnyedén füllentve, mire a szemöldöke felszaladt, én pedig lassan közelebb sétáltam, és levettem a kabátom, majd az ágyra dobtam. Egy feszülő ing volt rajtam, ami mindenem kiemelte, és ahogy közelebb értem, Elena tekintete végigsiklott rajtam.
- Szörnyű voltam - folytattam, és lassan szüntettem meg köztünk azt a két lépés távolságot. Egy ideig szótlanul álltam előtte, majd nem eresztve a pillantását, finoman végighúztam az ujjam a karján, mire éreztem, hogy libabőrös lesz. - Igazságtalan... - Búgó, igéző, mély hangon beszéltem, ahogy végigsimítottam a vállát, majd a kulcscsontját, végül finoman Elena nyakába hajoltam, és forrót sóhajtottam, mire újra kirázta a hideg. - Meg tudsz bocsátani... - kezdtem, amíg puha csókokat nyomtam a nyakára, ő pedig sóhajtva félrehajtotta a fejét, hogy jobban hozzáférjek. A másik kezem finoman végigsimított a hasán, egyre fentebb, végül végigsimította a melleit, és ahogy megállapodott rajtuk a kezem, a fülébe csókoltam. - ...ha most azt mondom, hogy valamit valamiért? - kérdeztem suttogva, majd hirtelen a szoba másik felében termettem, és komoly arccal néztem rá.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Vas. Ápr. 17, 2011 8:20 am

Összerezzentem, mikor megláttam Damont, de már meg sem lepett. Gyorsan becsuktam a naplómat, majd felkönyököltem az asztalra, és onnan bámultam rá. Annyira tökéletes volt, ahogy ott állt, a lénye betöltötte az egész szobát, egyszerre éreztem a ragadozót és a szerelmes férfit egyszerre. Felsóhajtottam, majd felvontam a szemöldököm.
- Igen? - kérdeztem, mintha várnék valamit. Egyáltalán nem esett jól, hogy ma csak úgy kioktatott, aztán otthagyott a Grillben. - Szeretnél valamit mondani? - néztem rá várakozóan, majd felálltam, és az asztal szélének dőltem.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Vas. Ápr. 17, 2011 8:13 am

Az, hogy zavart a lelkiismeretem, enyhe kifejezés lenne. Hiányzott Elena. Ami egyrészt tragikusnak érződött, másrészt viszont érthetetlennek és elviselhetetlennek. Nem nekem kéne a sértett félnek maradnom legalább egyszer az életben?
És mégis, én voltam az, aki aznap este az ajtajában állt, és ahogy benyitottam a szobájába, felszakadt belőlem egy sóhaj. Az asztalánál ült és naplót írt (bocsi az irányításért xD), én pedig becsuktam magam mögött az ajtót, és nem tudtam másra gondolni, csak arra, hogy hozzáérjek. Hogy halljam végre a hangját. Hogy érezzem őt.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Ápr. 09, 2011 9:37 pm

A szívverésem is kihagyott egy pillanatra, mikor Damon azt mondta: Szeretlek, de rögtön levakarhatatlan mosoly szökött az arcomra, és felé fordítva a fejem, ujjaimmal megkerestem az ajkait, majd felém húzva megcsókoltam.
- Én is - suttogtam, mintha attól félnék, hogy bárki meghallja, hiába tudtam, hogy csak mi vagyunk a szobában. Vettem egy mély levegőt, majd visszafordultam, és még közelebb tolva magam Damonhöz, lehunytam a szemem, és talán életemben először, biztonságban és nyugalomban aludhattam.

BEFEJEZVE
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Ápr. 09, 2011 12:56 pm

Úgy remegett a testem, mint a nyárfalevél, és ha nem csókoltam volna Elenát, minden bizonnyal a kelleténél hangosabb nyögések szakadtak volna fel a torkomon.
Ahogy lecsengett a gyönyörhullám, finoman elfeküdtem Elena mellett, majd átölelve a derekát, magamhoz húztam és nyomtam egy puha csókot a homlokára.
- Szeretlek - súgtam, és szívesen néztem volna a szemébe, de túl sötét volt hozzá, úgyhogy csak tovább öleltem magamhoz, és élveztem, ahogy a lélegzete a mellkasom cirógatja. Finoman végigsimítottam a lapockáját, majd nyomtam egy csókot a vállára is, mire éreztem, hogy elmosolyodik.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Ápr. 09, 2011 12:03 pm

Damon csókja elfojtott egy halk nyögést, ami akkor tört volna fel belőlem, mikor megéreztem magamban. Ujjaimmal, amik eddig a vállán pihentek, egyre jobban szorítottam, majd még mindig szenvedélyesen csókolva egymást, Damon lassan, ritmusosan mozgatni kezdte csípőjét.
- Istenem... - búgtam az ajkaiba, majd elfordítottam a fejem, mire Damon belecsókolt a nyakamba, amitől végigbizsergett a testem. Úgy éreztem, hogy a mennyben járok, és a világ legjobb dolga történik velem.
Pár perc múlva éreztem, hogy egyre közelebb sodródom a csúcshoz. Damon a derekam alá csúsztatta a kezét, és enyhét megemelt, hogy még mélyebben mozoghasson bennem, majd ahogy gyorsult a tempó, a szívem egyre hevesebben vert, a levegőt egyre nehézkesebben tudtam venni, az izmaim összerándultak, és olyan gyönyört éltem át, mint talán még soha. Nagyokat sóhajtozva húztam magamhoz Damont és csókoltam meg ismét.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Ápr. 09, 2011 11:52 am

Vigyorogva megráztam a fejem, majd egy pillanat alatt a villanykapcsolónál termettem, és a szobára olyan sötétség borult, hogy először én se láttam az orromnál tovább. Lassan visszabotorkáltam az ágyhoz... Oké, igazából szándékosan mentem lassan... Láttam, hogy Elena magára húzza a takarót, de mielőtt teljesen eltűnhetett volna alatta, finoman megfogtam a kezét, és félmosollyal visszahúztam, majd bebújtam alá, és úgy húzta magunkra.
Még az ágy mellett állva levettem minden maradék ruhadarabot, és lassú, forró csókokkal elhalmozva a testét, őt is megszabadítottam tőlük. Ahogy végigcsókoltam a hasát, finoman a hajamba túrt, és mikor a mellkasát az enyémhez tolta, minden érzelmemet beleadva, forrón megcsókoltam, és ugyanabban a pillanatban, lassan belé hatoltam.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Ápr. 09, 2011 11:44 am

Beletúrtam Damon hajába, és ahogy hozzám nyomta a csípőjét, tudtam, hogy már nincs visszaút. Lassan, levegő után kapva kiváltam a csókból, és vigyorogva néztem Damonre, majd az ujjaimmal végigsimítottam az arca vonalát.
- Lekapcsolnád a villanyt? - kértem angyali szemekkel pislogva rá, majd újra lehúztam magamhoz, és ajkaimmal gyengéden végigsimítottam az övéit. - Kérlek - búgtam alig érintve az ajkait. - Szégyenlős vagyok világosban - vigyorogtam, majd eltoltam magamtól, hogy könnyebben dönthessen, lekapcsolja-e vagy sem.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Ápr. 09, 2011 11:37 am

Felsóhajtottam, ahogy az ajkai a mellkasomat csókolták, közben pedig finoman előrenyúltam az oldaláig, és ahogy kinyújtotta a karjait felém, lehúztam róla a felsőt, és hagytam, hogy finoman újra a nyakam felé vegye az irányt az ajkaival.
Nagyokat sóhajtozva kivártam, amíg újra meg nem csókolt, majd megint fölé kerekedtem, és az egyik kezemmel átöleltem a dereka alatt, végül mikor kissé megemeltem, kioldottam a szabad kezemmel az övét, ő pedig kibújt a nadrágból. Az ajkaim puhán forrtak az övéire, a testem pedig éhezett minden érintésére, arra, hogy kitöltse Elena minden vágyát, hogy gyönyört adjon neki. A legszebb gyönyört, amit lehet adni.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Szomb. Ápr. 09, 2011 11:28 am

Elmosolyodtam, ahogy Damon ajkai ismét az enyémre tapadtak, majd lassan végigsimítottam az arcát, le a mellkasáig, majd elkezdtem kigombolni az ingét, és a felszabadult területet végigsimítottam. Éreztem Damon forró testét, a kezem hullámzott az izmait végigsimítva, és ahogy végighúztam ujjaimat a vállát, lassan letoltam róla az inget, és míg Damon a nyakamat kezdte csókolgatni, addig én a hátát cirógattam, és apró csókokat nyomtam a vállára. Annyira vágytam rá, hogy az övé lehessek, hogy érezhessem magamban, hogy kiteljesedjünk. Egyre hevesebben csókoltam, majd ahogy az ajkaink ismét egymásra találtak, fordítottam a helyzeten, és sunyin vigyorogva kiváltam a csókból, majd lassan lentebb csúsztam, és apró csókokat nyomtam a mellkasára.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Elena szobája   Today at 11:14 am

Elena szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Elena Gilbert /Salvatore/ - Folyamatban
» Delena Christianna Salvatore - Damon és Elena kislánya
» Greg hálószobája