The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Jeremy szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Selena Gilbert

Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 12:10 pm

Ahogy addig eljutott a mondandójával hogy nekem ba... kikaptam az üveget a kezéből és inni kezdtem. A beindulok tőled-nél hagytam abba és az információ hallatán majdnem ki is köptem. Szóval nem csak aranyos hanem őszinte is. Egy pont Jeremynek, dühösnek kéne lennem de bűntudatom van amiért én nem vagyok az vele. Így mivel megérdemli az igazságot kimondtam:
- Vámpír vagyok. - eközben újra elvesztem azokban a gyönyörű szemekben.
Volt pár másodpercem amíg minden elfelejthettem. Katherinetől a csillám pónik táncáig mindent. Mi van??? Csillám pónik?! Úristen! Villám gyorsan Jeremy kezébe nyomtam az üveget hogy még véletlenül se Teletabikkal álmodjak vagy hasonló.
Most jöttem rá hogy valószínűleg az arcomon is látszik hogy pánikolok. Szépen lassan rendeztem a vonásaimat. És újra minden megszűnt létezni én most csak két dologgal voltam tisztában hogy én itt vagyok és hogy gyönyörű szemű Jeremy is itt van. Másra gondolni se bírtam. Közelebb húzódtam hozzá annyira hogy néhány testrészünk összeért. Bizsergett a bőröm ahol a rövid ujjú pólóm engedte hogy Jeremy karja az enyémhez érjen. Hihetetlen érzés fogott el. Lassan, de biztosan oda fordítottam a tekintetem Jer felé és mélyen a szemébe néztem.A reakcióját vártam a vámpíros dologra és a közeledésre.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 178

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:57 am

Uhh nagy kő esett le a szívemről, akkor nem vagyunk rokonok! Megint eszembe jutott a kérdés amit feltett, hát igen egyértelműen vámpírrá válnék a legszívesebben, de ezt ugye neki nem mondhattam hiszen nyilván fogalma sincs ezekről a dolgokról, bár sosem lehet tudni...
- Sajnálom, de valamit már rég el kellett volna neked mondanom mielőtt behívtalak...- A szavak valahol félúton elakadtak és nem szerettem volna tovább mondani őket a hangom rekettessé vállt, menekülni akartam ezektől a gondolatoktól és így inkább ittam még egy kortyot na jó jó pár kortyot és elhessegettem magamtól a bűntudatot. - Nekem barátnőm van...
A szó végén felvontam a szemöldököm és vártam a reakcióját, majd folytattam:
-Tudod, hogy őszinte legyek eléggé beindulok tőled, de nem kezdhetek semmit amíg ezt nem tudod...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:42 am

Ez a fiú túl okos.. Ez nem fair..
- Már hogyne tudnám? - meglepettség tükröződött a hangomban.
- Vagy hogy másképp fogalmazzak az unokaöccse vagy, tudom Jer, én túl sok olyat tudok amit soha nem akartam tudni. - ezt a mondatot szándékosan hagytam félig nyitva csak hogy legyen min gondolkoznia.
Kicsit zavart voltam. Hogy ezen segítsek a torkomat nem sajnálva ittam ami az üvegből jött. Persze hagytam benne rendesen.
Már megint, ilyen nincs..
Nekem szükségem van valamire ami el takarja Jeremy szemeit. Olyan szépek. Nem tudtam mit csinálni. Eltűntem bennük, egyszerűen elnyeltek. Csak ültem ott és bámultam a nagy barna szemeibe.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:33 am

Hirtelen nem értettem mire céloz... Hogy velünk éljen? MI VAN??? Teljesen lefagytam és kezdtem nem érteni semmit... És ekkor beugrott miért voltak olyan ismerősek a szemei, a viselkedése, a haj színe és úgy egyben az egész kisugárzása kiköpött Elena jutott hirtelen eszembe. Lehet, hogy a rokonom csak nem tud erről? Te jó ég!
Nem tudtam a kérdésére összpontosítani ki KELLETT derítenünk mi is igazából a helyzet. - Ugye tudod, hogy én Elena öccse vagyok? - Néztem rá felhúzott szemöldökkel, elég rémülté vállt a tekintetem és mertem remélni még idejében kiderül az igazság...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:24 am

Jeremy nagyon ügyes trükköket használ, talán ha ember lennék észre se venném ahogy közeledik. Én is közelebb húzódtam hozzá végülis ő kezdte.
Pár perc gondolkozás kellett amíg megtaláltam a megoldást. De az nagyon tetszett. taktika a következő : A kérdésre válaszolsz, de vigyázol hogy ne árulj el túl sokat.
- Selena vagyok, de ezt már tudod és azért jöttem hogy mától itt éljek veletek. - ez még így is furán és meglepően hangzott még számomra is. Bele se gondoltam eddig hogy Jeremy-vel kell majd laknom, érdekes lesz hiszen már most is le kell magam állítani ha úgy adódik.
- Mire vágysz most a legjobban? - természetesen a vámpíros dologra gondoltam de úgy mégsem kérdezhettem rá hogy szeretnél esetleg vámpír lenni? Megint hibáztam, újra a szemébe néztem most még nehezebben sikerült másfelé terelni a tekintetem. Ezt valószínűleg ő is észre vette. Remek! Megint...

A hozzászólást Selena Gilbert összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03, 2011 3:27 am-kor.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:13 am

Nem volt más választásom bele kellett mennem a játékba! Elég fontos volt tudnom, hogy ki főleg mert kezdett közelebb kerülni hozzám és én nem bírtam a csalódásokat...
-Rendben van, de akkor én kezdem! Ki vagy te és miért vagy itt?- Érdeklődés csillogott a szememben ( no meg a részegség) és csak remélni tudtam nem a barátnős dologra fog rákérdezni...
Utánozva őt én is megfogtam az üveget, ami ebben a helyzetben ijesztően kicsinek tűnt és jó adagot ürítettem belőle, majd jelzésnek odasétáltam az ajtómhoz és lassan becsuktam, visszaülésemkor megint csak közelebb kerültem hozzá ( reméltem nem veszi észre)...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:04 am

Kellemes bizsergés töltött el ott ahol hozzám ért. Ez kedves és részeges gesztus volt, de azért nagyon aranyos is. Csak néztem a gyönyörű alkoholtól csillogó szemeit. Valami furcsát láttam bennük ami végül az egész arcára kiült. Újra azt kérdezte amit először is hiba volt.
- Jer.. muszáj ezt pont most? - meg sem várva a válaszát, tudatában hogy ő még természet felettibb világban él mint én érdekes dologgal álltam elő. Remélve hogy így már nem fekszik neki a dolog.
- Egyezünk meg valamiben, egyet kérdezhetsz te és aztán én is kérdezek egyet. Így fair a dolog. Nincs visszalépés amíg nem vagyunk mindketten megelégedve rendben? - Hát feladtam neki a leckét és csak hogy hitelt adjak magamnak jó nagyot kortyoltam a brandy-s üvegből, amiből hála Istennek MÉG nem sok hiányzott.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:55 am

- Azt hiszem számomra sem vagy közömbös!- Egy vigyor kísérletében rákacsintottam, majd lassan néztem ahogy lecsorog egy kis alkohol rózsás ajkain, tudtam nem szabadna ezt tennem, de lassan odanyúltam és a hüvelykujjammal letöröltem az eltévedt cseppet, majd komótosan visszahelyeztem a kezemet a helyére.
Kicsi borzongás töltött el, a lány arca kifejezetten hideg volt, akár a barátnőmnek és elöntött a nem túl kellemes felismerés, hogy Jane nem örülne ha ezt látná, sőt tajtékzana. Reggel még az Ő ágyában ébredtem, most meg egy másik lánnyal kavarok, ajjaj Jeremy... Próbáltam magam jó útra téríteni, de a lány levett a lábamról, összezavart, és megkavart kívül belül.
-Nem gondolod, hogy eljött az ideje, hogy elmeséld ki is vagy?- Fürkészően néztem barnás szemébe és reméltem őszinte lesz velem, csak az volt a baj, hogy akkor nekem is annak kellett lennem és ez elég nagy bonyodalmakat okozna...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:45 am

Komolyan? Bébi? Jézusom.. Egy pár másodpercig talán látszott hogy meglepődtem. Aztán elmosolyodtam. tetszik hogy megtud lepni. Ezzel olyan kevesen vannak így.
Csak hogy felzárkózzak én is rendesen meghúztam az üveget.
- Kedvellek téged. - nyögtem egy sejtelmes mosoly kíséretében.
- Szóval Jer, így szoktad eltölteni az estéidet? - most is mosolyogtam.
Azt hiszem Jeremyre csak mosolyogni tudok. Így sikerül. Ez viszont csak szimpatikusabbá teszi. A kisugárzása pedig lenyűgöző. Jó lenne vissza fogni magam de mellette már most se tudom.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:35 am

Úgy tűnt Selena kényelembe helyezte magát és mintha viszonozta is volna a flörtöt... Még egy jó nagyot kortyoltam az üvegből és reméltem nem teszek semmi meggondolatlant hisz elvagyok kötelezve, de kezdtek összefolyni a dolgok, úgy tűnt az ital hatni kezd!
- Majd meglátjuk bébi!- Te jó ég most tényleg le bébiztem? Ez nem az én stílusom, hogy mit hoz ki belőlem ez a csaj...- Lehet, hogy ez előbb lesz mint gondolnád... - Megint csak egy jól ismertem mosolyomat eresztettem rá és könnyedén beletúrtam a hajamba. Kezdett nem zavarni, hogy félmeztelen vagyok...
Lassan, de biztosan feloldódtam...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:26 am

Úgy látszik az hogy túl sokat kérdeznek családi vonás.
- Szóval Jer. Ez tetszik. - most komolyan flörtölget? Na nem mintha nagyon bántana a helyzet végülis ő nem is a rokonom, ha rendesen végig gondolom Elena Isobeltől és Johntól van. Jeremy pedig a nevelő szüleitől tehát a fiú nem tabu..
Mikor láttam hogy ivott az üvegből pár másodperc után én is követtem a példáját. Próbáltam annyit inni mint ő.
- Talán ha már nem tiszták a gondolataim elmesélem - kacéran elmosolyodtam.
Ezzel a tudatára hoztam hogy nem tervezem a józanságot beiktatni a naptáramba.
Levettem a cipőmet és felhúztam a lábam magam elé. Szeretem ezt a zoknit. Jeremyre pillantottam hátha az arcán találok valami jelet ami arra utal hogy ezt nem kéne.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:13 am

Örültem, hogy nem kellett udvariaskodni szerettem felvenni a közeli kontaktust mindenkivel. Egy csöppet közelebb csúsztam a lányhoz vonzott a személyisége, és azok a szemek... Hirtelen feleszméltem, nekem barátnőm van nem szabadna ezt csinálnom, hisz már jó ideje együtt vagyunk! A későbbiekben több akaraterőt kell magamra erőltetnem ( csak egy a gond az nem az én stílusom)...
- Jeremy Gilbert, de szólíts csak Jernek, mert a közeli ismerőseim csak így hívnak.- Az utolsó szónál elő vettem szokásos félmosolyomat, majd újra ittam pár kortyot, lehet, hogy mégis berúgok?
- Honnan ismered a nővéremet? Talán egy új barátnője vagy?- Van ízlése Elenának az száz, de le kell állnom a flörtöléssel mert még a végén rossz vége lesz...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:04 am

Behívott inni! Kedvelem ezt a fiút..
Besétáltam és az ágya mellé léptem.
- Nem biztos hogy tudni szeretnéd - rá mosolyogtam és kivettem a kezéből az üveget. Jó nagyot kortyoltam belőle és vissza adtam neki. Csak hogy ne unatkozzon.
Ahhoz képest hogy úgy ittam mintha víz lenne elég elegánsan sikerült ezt elintézni.
Leültem az ágyára és a falnak dőltem.
- Egyébként ha már itt vagyunk elmondhatnád téged hogy hívnak - Nem mintha nem tudnám de nagyon aranyosnak találtam a hangját. Úgy tűnik Mystic Fallsban csak tökéletes férfiak élnek. Nem is csodálom hogy Elena nem tud dönteni. Ha Jeremy nem lenne a testvére talán három pasi között vívódna.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 9:52 am

Még mindig nem értettem ki ez a lány ( Selena), de nagyon színpatikusnak tűnt és úgy láttam nem néz rám előítéletesen mert még nem vagyok nagykorú, mégis piálok és ez tetszett. Általában a bevállalós vagány csajokat bírtam akik nem riadnak vissza egy kis alkoholtól így őt is tesztelés elé vetettem. A riadtságom egy pillanat alatt eltűnt, megpróbáltam felnőttesen viselkedni.
- Szia! Szóval ki is vagy te Selena? Mégis tudnom kéne kit invitálok be a szobámba és egy kis piára...- Ezt a mondatot meghívásnak szántam és csak remélni tudtam, hogy veszi a lapot és nem álldogál tovább az ajtóban...
Egyre jobban tetszeni kezdett nekem ez az idegen, aki mégis annyira, de annyira ismerős volt...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 9:43 am

A fiú elég hiányos öltözékben feküdt az ágyában a kezében pedig egy számomra nagyon szimpatikus dolog volt. Brandy. Talán nem is kell a zuhany. Az alkohol sokkal jobban oldja a feszültséget. Nem köszönt vissza. Lehet hogy megijedt. Zavartan néztem körbe, közben azon gondolkoztam vajon mit mondhatnék még?
- Kitört az ajtótok - hát ez remek .. miért nem azzal kezdem hogy berúgtam az ajtót, mert Elena csak kocsi kulcsot adott.
Éreztem ahogy az arcomba szökik a vér.
- Egyébként Selena vagyok - próbálkoztam hátha esetleg kiment a fejéből amit az előbb mondtam, de ez szánalmas próbálkozás volt.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 9:32 am

Beleburkolóztam mélabús magányomba. Reggel találkoztam utoljára Jane-nel, de máris évszázadoknak tűnt az idő amit külön kellett töltenünk...
Szokásomhoz híven félhomály derengett a szobámban, ordított a zene és egy szál gatyában feküdtem az ágyamon, szerettem belemélyedni a zene vad hullámaiba és gondolkozni az életemen, remélni, hogy egyszer (talán nemsokára) vámpírrá válhatok.
Természetesen ott rejtőzött a kezemben az elmaradhatatlan brandys üveg, kicsit be voltam csípve, de csak kellemesen, mert féltem ha többet iszom a kelleténél a házban tartózkodó két nő egyike lefülel és annak nem lenne jó vége.
Ám nyugalmam sem tarthatott örökké az ajtóm lassan megnyikordult ( már majdnem ordítottam, hogy húzz ki innen), de nem a nővérem volt, hanem egy tök idegen csaj.
Eléggé meglepődtem, hirtelen végig futott az agyamon, hogy alig van rajtam valami és az, hogy mennyire emlékeztet a lány valakire... A barna nagy szemei... De nem ugrott be...
Azt hiszem valami köszönés félét nyögött ki, én egyszerűen nem bírtam megszólalni annyira megilletődtem és ezt még tetézte, hogy a lány elég csinos is volt...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 9:12 am

Teljesen kikészültem. Ráadásul az utolsó hangokból ítélve Elena már segg részeg és hát Damon se tűnt olyan visszafogottnak szóval.. ki tudja?
Remélem Kathrine nem szokik a városba, mert akkor jobban járok ha inkább itt és most elásom magam. Jót tenne most egy hideg zuhany, hátha lehiggadok. Kivettem a táskámból a köntösömet és a törölközőmet, felcaplattam a lépcsőn és benyitottam a fürd.. Jeremy szobájába?! Hát ez aztán a belépő.. :S
- Szia - Ennyit sikerült kinyögnöm...
Jane Stwitch

Hozzászólások száma : 85

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Ápr. 12, 2011 1:35 am

- Én sem akarlak elveszíteni. - mosolyodtam el, majd elfojtottam egy felszínre törő ásítást. Azt hiszem fáradt, vagyok, bár majd kicsattanok az energiától. Jeremy vére teljesen átjárta a testemet és minden porcikámba eljutott. Ami azt illeti már nem is emlékszem, mikor ittam utoljára ember vért... De most ez nem érdekelt, csak az, hogy együtt vagyok életem szerelmével, és teljesen biztonságban van. Éreztem, ahogy az álmosság egyre lentebb nyomja a szemhéjamat, de ugyan ezt éreztem Jeremynél is. Még vettem egy utolsó, kicsit nagyobb levegőt, és mielőtt elaludtunk volna a lehető legközelebb, húztam magamhoz, és a fülébe suttogtam.
- Soha ne ijessz meg így még egyszer. - majd engedtem az álmosságomnak és elaludtunk.

BEFEJEZETT
Felhasználó profiljának megtekintése http://silly-life.honlapepito.hu/
Scarlett Johansson

Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Ápr. 11, 2011 10:08 am

Miután nagyon fáradtan, lihegve megérkeztem, hirtelen felkaptt Jane a hátára és felmentünk az ablakon át Jeremy szobájába. Teljesen megrémültem az ájultan heverő Jeremytől. Letaglóztam, hirtelen nem tudtam semmit csinálni, csak álltam, mintha földbegyökerezett volna a lábam. Valami vizes kendőért elszaladtam, de még mindig nem tudtam megemészteni a dolgokat. Aztán Jane odajött és konkrétan elküldött... de ezt most jól tette, mert ami utána következett azt jobb is , hogy nem láttam. Mielőtt még elmontem volna, egy gyors varázsigét duruzsoltam, hátha segít. Miután már kinn voltam a friss levegőn, kezdtem kicsit magamhoz térni. Hallgatóztam egy ideig, és akkor tudtam meg, hogy Jane a vérével itatja Jeremyt. Először egy pillanatig rettentő mérges lettem, és majdnem felmásztam, hogy ezt nehogy megtegye, de mire lehiggattam tudtam, hogy azért teszi, hogy megmentse az életét, és most- valljuk be- ez a legfontosabb. Még egy ideig hallgatóztam, hogy megtudjam, jól van-e Jeremy (szerencsére jobban lett), de utána hagytam, had legyenek kettesben. Itt is csak én voltam a felesleges harmadik személy. Nagyon fájt. Először az öcséméknél, most meg Janeékkel szemben... Egész életemben csak felesleges voltam, és most is... pedig azthittem itt jobb lesz, de nem.
Totálisan ki voltam akadva, és mérhetetlen szomorú voltam, azonkívül pedig annyi minden történt ma, hogy fel sem bírtam fogni... Hírtelen elbőgtem magam, de jól esett. Ott álltam a hideg, szeles estében, és csak sírtam. Egy idő után pedig elindultam hazafelé.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Ápr. 11, 2011 9:29 am

Isteni érzés volt amikor ivott belőlem, émelyítő, bár még elég gyenge voltam a korábbi eset miatt, kezdtem feltöltődni...szerelemmel...
Amikor feküdtünk az ágyban, teljes lett a boldogságom, annyira nagyon kimondhatatlanul szerettem, alig bírta a szívem a nagy megdobbanásokat, akár egy hadi dob...
A lemenő nap bágyadtan világított be az ablakon, minden csöndes volt, valahol távolról halottam még beszélgetés foszlányokat a nappaliból, de nem érzékeltem teljesen. Nem mondanám, hogy aludtam inkább álmodoztam, kalandoztam az érzelmek rögös útján. Figyeltem a lassan éledező esti hangokat, tücsköket. A tücsök ciripelés is a szerelmeseké, minden a miénk volt. Éreztem Jane forró leheletét a nyakamon, megnyugtatott, teljesen ellazultam.
-Sosem szeretnélek elveszíteni!- Öleltem még erőteljesebben magamhoz a lányt, aki mára egyértelműen az életem értelmévé vállt. A szorításom olyan volt, akár egy kis óvodás ragaszkodása az anyukájához reggelente, talán rossz példa, csak annyit tudtam, ez ami most van életem legtökéletesebb pontja...
Jane Stwitch

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Ápr. 11, 2011 7:49 am

Mikor már szinte karcolták a fogaim a nyakán lévő bőrt megálltam és a nyakába lehelltem.
- Most ne mozogj. - mosolyodtam el - Próbálok óvatos lenni. - majd lassan eltorzult az arcom és előjöttek a szemfogaim. Óvatosan belemélyesztettem a nyakába a fogaimat és már csordultak is ki az első vércseppek. Egyszerűen csodálatos érzés volt. Teljesen eggyé váltunk és egyszerre mozdultunk. Feltérdeltem az ágyon és egy pillanatra elengedtem Jeremy nyakát, majd ugyan ott, ahol az elöbb felsebeztem magamat és odanyújtottam Jeremynek. Nem akartam, hogy túl sok vért veszítsen, csak ezért tettem. Az enyémmel pótoltam ki az övét.
Mikor egymás vérét ittuk teljesen elsötétült minden és csak Jeremy volt és én. Mintha a mennyekben lettünk vola, szinte szárnyaltunk. A mozdulataink teljesen össze voltak hangolva úgy, ahogy a légzésünk is. Percekig ültünk így a szobában, majd lassan elengedtem a fiút. Elszorítottam a nyakán lévő apró sebeket és végigsimítottam az arcát. Sóhajtottam egyet, majd lassan magamhoz húztam és elfeküdtünk az ágyon.
- Szeretlek! - suttogtam a hajába, miközben elkezdtem simogatni.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Ápr. 11, 2011 7:26 am

Jane megitatott a vérével, egy pillanatra egybe olvadtunk, egyáltalán nem volt undorító, pedig arra számítottam. Inkább meghitt volt és romantikus...
Bátorítóan rámosolyogtam a szerelmemre csak amolyan célzásként.
Félretűrtem a nyakamról a kapucnis felsőm, ami eddig takarta, lassan, komótosan felültem, vártam az eksztázist. Egyáltalán nem zavar ha életem értelme belőlem szeretné nyerni a számára éltető nedűt. Általam lehet boldogabb, és ez nekem nagy öröm.
Nem kellettek szavak, reméltem hangok nélkül is megérti mit szeretnék...
Csak a mély azúr kék szempárt láttam lassan közeledni hozzám, arra koncentráltam, hogy ennek a pillanatnak minden percét jól kiélvezzem.
Jane Stwitch

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Ápr. 11, 2011 6:55 am

Mikor Jeremy próbálta menteni a menthetőt vágtam egy kis fintort, mivel éreztem, hogy nagyon nehezen veszi a levegőt. Nem tudtam, hogy mit kezdjek vele, majd beugrott. Vámpírvér. No, de itt van Scarlett is, aki nem fogja díjazni ezt. Azt hiszem, hogy fölöslegessé vált.
Odamentem hozzá és elkezdtem magyarázkodni.
- Köszönöm, hogy eljöttél, tényleg, de azt hiszem, hogy mostmár megoldom egyedül is. - majd még rávillantottam a jókislányos mosolyomat és kivittem az ablakon. Letettem, majd elköszöntem tőle és már mentem is vissza Jeremyhez.
Amint beértem a szobájába sóhajtottam egyet, majd megszólaltam.
- Ez kicsit kellemetlen lesz. - majd óvatosan beleharaptam a csuklómba, nehogy szétfröccsenjen a vérem, majd visszafeküdtem Jeremy mellé és a szájába nyomtam. Először kicsit megszeppent, de nem húzódott el. Lehet, hogy csak azért, mert odaszorítottam, de nem biztos. Szépen-lassan itattam vele a véremet, addig, amíg úgy nem láttam, hogy javult az állapota. Már nem vette olyan nehezen a levegőt és szerintem nem voltak nagyobb fájdalmai. Ekkor elhúztam a csuklúmat és megtöröltem. Mire ismét előhúztam a ruhám takarásából, már begyógyult a seb, szinte már nem is látszott. Beletúrtam a hajamba és vártam a reakcióját.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Ápr. 11, 2011 6:35 am

Hirtelen kezdtem magamhoz térni, lassan kezdtek előjönni a dolgok... Hogy olyat tettem amit nem szabadott volna, a zavarodottság, menekülni vágyás, egy szóval minden. A földön feküdtem, talán eszméletemet vesztettem, vagy nem tudom, sehogy sem akaródzott kinyitni a szemem, olyan szépet álmodtam, Jane mint angyal, nagy fehér lepelben, tiszteletet parancsoló óriási pehely szárnyakkal...
Lassan nyitogatni kezdtem elnehezedett pilláimat, és megláttam Őt az életem értelmét, akiért képes voltam két másodperc alatt élet jeleket produkálni.
A hangok nehezen hagyták el az ajkamat, de görcsösen ragaszkodni akartam az élethez, hozzá...
-Szeretlek!-Nyögtem ki rekedtes, mély hangon. Láttam az ijedséget az arcán, a gondterheltséget mindig oly eleven szemében, teljesen lehangolt, és minden miattam volt.Próbáltam mélyen venni ki-be lassan a levegőt, lenyugodni, csakis kizárólag érte, minden oxigén vétel szúró tüzes vasként nyílalt a tüdőmbe, fájt, de nagyon.
-Jól vagyok, ne aggódj.-Hazudtam, nehezemre esett de érte tettem, csúnyán elszúrtam és féltem ennek még következményei lesznek.
Jane Stwitch

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Ápr. 11, 2011 6:19 am

Mikor odaértem a Gilbert házhoz Scarlett még nem ért oda, így kicsit hallgatóztam. Hallottam, hogy Jenna mag még valaki bent vannak a házban, de mást nem. Még visszanéztem, hogy Scar hol jár, de nem vártam meg. Vettem egy apró lendületet és felügrottam az ablakpárkányra. Ebben a percben megérkezett Scar, mert hallottam a lihegését. Intettem neki, hogy mindjárt jövök érte is, de elöbb még benézek az ablakon. Elösször azt láttam, hogy üres a szoba, majd megláttam egy pár darab gyógyszert a földön.
Gyorsan visszahuppantam Scarlett mellé és felkaptam a hátamra, majd odasúgtam neki.
- Ne sikongass! Többen is vannak a házban. - majd felpattantam az ablakpárkányra és munkához láttam. Ügyesen kinyitottam az ablakzárt és bemásztam az ablakon.
Ebben a pillanatban még azon járt az eszem, hogy milyen jó, hogy Jeremy már egyszer behívott, de a következő pillanatban megláttam a földön, ájultam fekvő Jeremyt. Hirtelen rengeteg gondolat cikázott az agyamban, majd gyorsan letettem Scarlettet és miközben Jeremy után kaptam odavetettem neki egy gyors mondatot.
- Kérlek, hozz valahonnan hidegvizes rongyot, vagy akármit.
Mire Scarlett visszaért a ronggyal én már felraktam Jeremyt az ágyára és az ölemben szorongattam. Elvettem Scarlettől a vizesruhát és elkezdtem törölgetni az arcát vele. Hol töröltem, hogy egy-egy csókot nyomtam az arcára, amúgy ébresztő képpen. Vártam, vártam, hogy mi fog történni. Scrlett szinte teljesen lemerevedett és csak bámult egész végig.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Today at 11:12 am

Jeremy szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Jeremy Gilbert - Átvételi szándékát az adminnál lehet jelezni
» Greg hálószobája