The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Jeremy szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 178

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 23, 2011 10:03 am

Ó istenem mit tettem, mi lesz most Sellel? Teljesen lemerevedve rádőlt az ágyra és őt nem vihetem kórházba, mert vámpír és vámpírvért se adhatok neki, most mit tegyek.
Megint a karomba vettem, felemeltem és próbáltam életet lehelni belé, átvittem a fürdőszobámba és letörölgettem hideg vízzel az arcát. Csak nyissa ki a szemeit könyörgöm!
- Jajj Selena ne csináld ezt, kérlek ne! Kelj fel! - Teljesen pánikba estem csak fogtam a sápadt, törékeny kicsi testet a karjaim között és nem tudtam mit tenni...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Selena Gilbert

Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 23, 2011 9:55 am

Kővé dermedtem a hír hallatán. Sokkot kaptam. Nem tudtam megmozdulni, beszélni, de még gondolkozni sem nagyon. Ez egyszerűen túl sok volt. Az agyam nem volt képes feldolgozni az információt, ezért most technikai problémák miatt szünetel. Csak ültem ott, és bámultam őt. Mereven egy mozdulat nélkül sírtam. Nem is látszott volna könnyek nélkül.
A belsőm kavargott. Némán könyörögtem hogy valaki most azonnal tépje ki a szívem. Erre persze nem került sor, de legalább annyira fájt mintha megtörtént volna. Homályosodott a látásom, éreztem hogy a kapcsolatom a külvilággal egyre bizonytalanabb. Abba hagytam a sírást, és minden mást is. Összetörve, és ájultan dőltem vissza az ágyba. Csendben élveztem hogy megszűnnek a gondjaim, és azt kívántam bárcsak örökre így maradna.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 23, 2011 9:12 am

Hogyan mondhatnám el ezt neki? Nincsenek szavak, amik leírhatnák, hogy mit érzek most. nem szeretném ha Selenát lelki trauma érné... Annyira féltem és még is el kell neki mondjam. Megint legurult egy könnycsepp az arcomon még egyszer megcsókoltam Selt majd belekezdtem nehéznek ígérkező mondókámba:
- Volt úgy nyolc hónapja egy lány, akivel eljegyeztük egymást három hónapig teljes volt a boldogságunk, aztán azt hittem meghalt, eltűnt, nem hagyott nyomokat maga után. Ma felbukkant a bárban, terhesen... Selena hat hónapos terhes ráadásul ikrekkel! És Ő is vámpír! - Hirtelen le kellett raknom Selenát az ölemből, mert sírnom kellett és sírni is kezdtem, nem akartam hisz fiúknak nem való, de mégis a könnyek csak úgy jöttek és jöttek az arcomat eltemettem karjaim között, majd öt perc szörnyű csönd után újra megszólaltam. - Sajnálom, annyira szeretlek és mégis mindig van valami, ami bezavar a képbe. Selena én nem szeretném, hogy olyan legyen azoknak a gyerekeknek, mint Elenának, nem akarok olyan lenni mint Jhon!- Mindenem remegett és csak ültem ott félve mindentől... És már ordítottam:
- Jó apa szeretnék lenni, akár az apukám volt...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 23, 2011 9:00 am

Ahogy viselkedett az nagyon jól esett, és furcsa is volt egyben. Ráadásul egy új vámpír szagot véltem felfedezni rajta. Kezdtem úgy érezni hogy a boldogság csak egy ábránd itt Mystic Fallsban.
- Mond Jeremy. Mi történhet még? - a sírás kerülgetett, tudtam ha még egyszer megszólalok már nem lesz erőm vissza tartani a könnyeimet, ezért sem válaszoltam Jeremynek. reméltem hogy ezt már magától is tudja. Hiszen szeretem. Nem tudok már mit kezdeni magammal. Nem tudtam már gondolkozni sem. Csak feküdtem Jeremy karjaiban, és igyekeztem átadni magam a helyzetnek.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 23, 2011 8:40 am

Selena nyúzott volt és nem volt jónak mondható állapotban, ha még ráterhelném ezt a legújabb hírt tutira teljesen kiakadna... Ezért csak fogtam átöleltem, a feje a mellkasomig ért így hallhatta egyenletes szívdobbanásaimat, reméltem ez majd egy kicsit megnyugtatja. Aztán lágyan megcsókoltam, majd felkaptam akár a férj az újdonsült feleségét és odavittem az ágyhoz, majd leültem, de még mindig szorítottam és eszem ágában sem volt letenni.
- Szeretlek! És ne haragudj, hogy ennyi gondot okozok. - Olyan kis törékeny volt az lelkileg összetört lány a karjaimban, sajnáltam és attól csak még jobban így kezdtem érezni, hogy nemsokára megtudja a legújabb hírt...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 23, 2011 8:33 am

- Jeremy. - nyögtem fáradt, megkínzott hangon.
Mi az amiről még beszélünk kéne? Én csak sírni szeretnék.
Sokat.
Elgyötört tekintettel meredtem rá, és vártam mit mondhat még.
Kérnék tőle egy kis Brandyt, de Jane... Nos Jane úgy döntött hogy az az ital nem Jeremy-t illeti.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Aug. 22, 2011 11:27 pm

Örültem, hogy megkérdezte, maradhat e köztünk legalább ennyi kapcsolat, hiányozna Jane ha minden téren el kéne tőle válnom. Már az ablaknál volt, önmagához híven távozott életemben utoljára a szerelmemként az ablakomon át. Már le ért a fűre, amikor utána ordítottam, elérzékenyülve:
- Mindörökké! - Ez volt a válaszom kedves kérdésére és vége volt fél év szerelmének vége, a vámpír, a lány, az anyapótlóm, a vadmacskám, a szerelmem ott sétál a pirkadatban, távozik és egy hosszú életszakaszt zár le az életemben. - Köszönök mindent! - ezt már csak halkan suttogom, de tudom, hogy hallja hisz egy része mindig itt él bennem, átölel és megvéd ha bármi bántódás érne...

//10 perccel később//

Gondolataimba feledkezve felkapok magamra egy koszlott rock banda képével díszített fekete kapucnis pulcsit, meg valami szakadt farmernadrágot és már rohanok is, nem szeretnék most összetalálkozni senkivel, csak egymagam és a gondolataim ez a terv, ha lehetne, most jól bepiálnék felejtés gyanánt, de nem tehetem meg újdonsült barátnőmmel, hisz ma van a születésnapja. Épp ezért a grillbe veszem az utat, bedugom a fülembe az elmaradhatatlan ipodom végződéseit és már üvölt a fejembe az őrület minden értelemben, csak az bátorít, hogy ezután már minden jobb lehet...

BEFEJEZETT
Jane Stwitch

Hozzászólások száma : 85

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Aug. 22, 2011 11:05 pm

- Jeremy... - egy apró könnycsepp akart kibújni a szempilláim alól, de nem engedtem. Nem. Szeretem Jeremyt, de amit tett megakadályoz abban, hogy sírjak érte.
Gyengéden magamhoz öleltem. Mélyen beszívtam az illatát, hogy egy apró emlékem maradjon róla mindörökké, de csak ennyi.
Minden hajszálvékony, aranyszínű szálat, ami valaha is Jeremyhez kötött gondolatban egyenként elvágtam. Persze nem az volt a célom, hogy örökre elfelejtsem, hanem az, hogy ne fájjon annyira. Úgymond lekapcsoltam az érzelmeimet.
Elvágtam a Jeremyhez kötődő szálakat egyetlen kivételével. Reméltem, hogy ezt az egyet meg tudom őrizni és nem esik bántódása.
Kissé eltoltam magamtól Jeremyt, de csak azért, hogy a szemébe nézhessek. Jobb kezemmel az álla alá nyúltam és szemmagasságig emeltem a tekintetét. Mélyen belenéztem a szemébe és egy utolsó apró csókot nyomtam a homlokára. Azért nem a szájára, mert így is elég fájdalmas volt ez az egész, nem akartam még jobban megnehezíteni a dolgokat.
- Barátok? - suttogtam barátságosan és kedvesen, miközben halványan mosolyogni kezdtem.
Lassan felálltam a helyemről és elindultam az ablak felé. Semmi kedvem nem volt az ajtón távozni, így még egyszer utoljára visszafordultam Jeremy felé mosolyogtam egyet és kimásztam az ablakon.
Felhasználó profiljának megtekintése http://silly-life.honlapepito.hu/
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Aug. 22, 2011 10:54 pm

Mi? Te jó ég Jane és Selena találkoztak, de Sel miért nem mondta ezt el nekem?
Az élet nehéz, nagyon nehéz és én most még jobban benne vagyok a slamasztikában, amikor Jane elkezdte mondani, hogy el kell áruljon valamit, azt hittem neki is kapcsolata van a miénken kívül, de tévedtem (sajnos), pedig mennyire megkönnyítette volna ez a dolgunkat... Én szeretem Jane-t, tényleg, de Selena Ő egészen más tészta, elbűvöl megigéz és belátom, hogy vonz benne az is, hogy fiatal, meggondolatlan és vad.
- Ki is Sel valójában? Egy lány, aki könnyedén átvágta a falakat, miket magam köré állítottam. Jane én szeretlek, de Selenát is és tudom, hogy ez nem helyes. Te többet érdemelsz nálam nem egy ilyen se**fejet. - A mondat végén piciny könnycsepp csorgott le az arcomon, végig folyt egészen az állkapcsomig követve arcom íves vonalát. A hangom egyre rekedtesebbé változott küzdött az indulatokkal.
- Sajnálom! - Lassan átöleltem Jane-t még egyszer utoljára beleszagoltam a hajába éreztem a friss, romantikus illatot és visszaemlékeztem mindenre... - Örökre a szívemben élsz Jane Stwitch...
Jane Stwitch

Hozzászólások száma : 85

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Aug. 22, 2011 9:49 pm

Jeremy felvitt engem a szobájába és leültetett. Végig kedvesen és türelmesen beszélt hozzám. Nem akart felzaklatni, de az ő még nem tudta, hogy én már mindent tudok.
Elég nehéz volt végighallgatni a mondandóját egyetlen szó nélkül. ,,Nem tudok megbánni" Oké, szóval ő is érez valamit Selena után. De a feketeleves még hátra volt.
,,...viszonyom van Selenával..." Bumm, mintha fejbe vágtak volna. Igaz, hogy már rég tudtam a dologról, de akkor is megviselt... fájt belegondolni. Mikor elhangzott Selena neve önkénytelenül is összerezzentem, így akaratlanul, de elhúztam a térdemet Jeremy simítása elől.
- Jeremy... én nem foglak bántani... - nyögtem végül, teljesen erőtlen hangon. A gombóc megjelent a torkomban, ami alig engedett szóhoz jutni. Én nem akarom bántani. Nem tudnám bántani. Az utolsó mondatot pedig meg se hallottam. Szó sem lehet róla. Oké Jane, azt hiszem itt az ideje neked is bevallanod a dolgokat.
- Jeremy, nemrég, mikor elutaztál... - próbáltam elmondani a dolgokat, de mit? Megittam a piáját, tönkretettem egy párnáját és a falra kentem Selenát? Hát, végülis ha jobban belegondolok amit ő tett sookal rosszabb ezeknél.
Annyi mindent akartam mondani: Miért nem szóltál, hogy elutazol? Ki valójában Selena, mert tuti nem a rokonod, ahogy állítja... stb. Oké Jane, csak szép sorjában. Vettem egy mély levegőt, elkaptam Jeremy kezét és a hüvelykujjammal simogatni kezdtem.
- ...eljöttem látogatóba hozzád és... nem éppen azt találtam, amire számítottam. Selena feküdt az ágyadban, mikor bemásztam az ablakodon. Azt mondta, hogy egy nagyon közeli rokonod. Barátságos lánynak tűnt, így hittem neki, de már nem tudom, hogy mi az igazság... Ki ő valójában? - kíváncsi kiskutya szemekkel néztem vissza Jeremyre és reméltem, hogy választ kaphatok a kérdéseimre. Csak szépen sorban... A többi majd csak ez után következik.
Felhasználó profiljának megtekintése http://silly-life.honlapepito.hu/
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Hétf. Aug. 22, 2011 9:24 am

És itt voltunk az emeleten, de mi csak álltunk és nem szóltunk egy szót sem, szerintem Jane kezdte megsejteni, hogy nem minden fenékig tejfel önkéntelenül is lerítt az arcomról a bűntudat és a szomorúság... Édes Jeremy ezt jól elrontottad... Gratulálok... Most meg kérhetsz bocsánatot mindenkitől...
- Jane csináltam valami nagy hülyeséget, szerintem jobb lesz ha leülünk. - Minden betűt lassan megfontoltan ejtettem ki akár egy hülyéhez beszélnék, kedvességet és türelmet akartam sugározni ki tudja, hogy sikerült e, de jobb ha felkészítem a dolgokra.
Öt percig néma csendben ültünk és bámultunk egymásra feszült volt a légkör a távolból még az óra kattogást is hallani véltem és egy pillanatra mintha Sel parfüm illatát is éreztem volna megjelent előttem arcának fantomja, ami arra biztatott, hogy tegyem meg itt és most minél gyorsabban és utána már minden könnyebb lesz.
Lassan finoman megtörtem a köztünk keletkezett űrt...
- Jane kérlek ne szólj egy szót se csak hallgass végig. Pár hete csináltam egy óriási nagy hülyeséget, amit sajnos akárhogy próbálom, de nem tudok megbánni... Tényleg nagyon sajnálom, de... - Elakadt a lélegzetem most következik a nagy pillanat, mindent bele Jer... - ...viszonyom van Selenával... - A szó végén finoman megsimogattam Jane térdét és reméltem annyira azért nem fog kiakadni. - Igen itt az ideje, hogy mindent hozzám vágj, ordíts, üss, vágj megértelek ha ezt teszed, tényeg minden jogod megvan rá. Sőt ha most faképnél hagysz az is teljesen természetes...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Aug. 18, 2011 8:55 am

Az unatkozásom alatt kissé elálmosodtam, és így már egyáltalán nem bántam hogy Jeremy becélozta az ágyat.
- Nem dehogy, én is fáradt vagyok. - kedvesen vissza mosolyogtam rá.
Igaz voltak fenntartásaim az együtt alvással, és ezzel az édesemezéssel. Mi nem is vagyunk együtt, és még barátnője is van, aki nem mellesleg ha látná ezt kitépné a torkom.
Amikor csak hozzámért elöntött a mámor, most pedig hogy újra ott feküdtem a karjaiban egy pillanatra még azt is elfelejtettem ki vagyok. Nem értettem hogy szerethetem őt, azt meg pláne hogy, hogy szerethetem ennyire. Ennyi időnek nem szabadna elégnek lenni a szerelemhez, de én esküszöm azt érzem, őszinte szerelmet. Mikor nem volt ez is csak erősödött bennem, és most, most izzik.
- Neked is Jer. - egy kicsivel azután hogy ezt kimondtam éreztem hogy az álom engem követel, és mivel béke párti vagyok megadtam magam neki.

/Befejezve/
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Aug. 18, 2011 8:41 am

- Köszönöm, csak nem kérdez rá! - Vagyis inkább úgy kellett volna mondanom, hogy remélem nem kérdez rá, de a kis változtatások nem számítanak. Hosszú nap volt nagyon elfáradtam önkéntelenül is ásítottam egy nagyot, majd szorosan megöleltem Selt és az ágy felé kezdtem húzni.
- Nem lenne gond ha most lefeküdnék? Elég fáradt vagyok... - Bocsánat kérő mosolyt eresztettem Selena felé majd kis idő múlva lefeküdtünk az ágyba és tudtam olyan jól még sosem aludtam mint most fogok, hiszen a szerelmemmel lehettem egy ágyban. - Szép álmokat édesem... - Az álom gyorsan jött bódító hálóját percek alatt kivetette rám.

BEFEJEZETT
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Aug. 18, 2011 8:29 am

Amíg fürdött azon gondolkoztam hogyan fogom neki elmondani a Jane-s ügyet. Mégsem lettem okosabb. Tanácstalan voltam.
Halottam hogy elzárja a vizet, ez számomra azt jelentette hogy ideje össze szedni magam és valamit kezdeni a kavargó lelkemmel. Pont akkor nyílt a fürdő szoba ajtaja amikor végeztem az önpusztító hülyeségeimmel. Felpattantam, mert úgy döntöttem elé megyek. Mikor kiért rájöttem hogy ez az összeszedem magam cucc tiszta hülyeség volt. Már a puszta látványa feldobta a hangulatomat, hát még a csókjai.
- Nézd Jeremy, ha Elena rákérdez nem fogok neki hazudni, de megígérem hogy magamtól nem beszélek neki róla. - úgy mosolygott rám hogy azt hittem ott helyben kiolvadok a ruhámból, fogalmam sincs mit gondoltam, vagy hogy fellejthettem el egy pillanatra is hogy milyen hatással van rám.
Hálás voltam magamnak hogy korábban rászántam magam fürdésre, így most nem kell még azzal is szórakoznom.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Aug. 18, 2011 7:50 am

A fejem még mindig irtóra fájt, de nem akartam én lenni a beteg kicsi Jeremyke ezért iparkodtam felállni, minden kezdet nehéz... Először lassan megkapaszkodva se ment, de Selena "kis" segítségével már talpon is voltam, egymás elé tettem a lábaimat és láss csodát már jártam is.
Lassú mozdulattal kibújtam a pólómból és indultam a fürdőbe, hogy egy csöppet összeszedjem magam, más esetben hívtam volna Selenát is velem tusolni, de jobb ha egyedül tisztálkodom. Beálltam a tus alá és csak engedtem magamra a dermesztően hideg vizet, hátha az felébreszt, a hajam és az egész fürdőszoba is csurom víz lett dideregve léptem ki a kis kabinból, fogat is mostam és a fürdőtől felfrissülve, megújulva léptem ki Selenához egy szál pizsama nadrágban. Közel hajoltam hozzá és kihasználva mentolos leheletem gyors csókokkal pecsételtem meg szerelmünket.
- Ne haragudj, hogy ennyi gond van velem... Selena kérhetnék egy kis szívességet tőled? Ha lehetne ezt a kis incidenst ne említsd meg Elenának se Jennának nem lennének tőle elragadtatva... - Ellenállhatatlan mosolyommal ajándékoztam meg a lányt és csak ekkor vettem észre, hogy mennyire belezúgtam...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Aug. 18, 2011 7:29 am

Reméltem hogy ezt mondja, bár így nem éppen volt hihető. Nekem viszont semmi hangulatom kórházba menni, és így amúgy se nagyon mehetnénk oda. Túl sok furcsaság van rajta.
- Nem akarsz pihenni egy kicsit? - Jelentőség teljesen az ágyra néztem.
Jobban szerettem volna vele beszélgetni vagy hasonló dolgokat csinálni, de ha fáradt azt megértem.
- És elmehetnél fürödni is. - oké ez így elég gonoszan hangzott, de csurom vér, én meg vámpír vagyok, ez nem túl jó kombináció. Pláne hogy egyre jobban vonz az illata. Jobb lesz ha siet. Meg jót is tehet neki egy frissítő zuhany. Én is jobban szoktam magam érezni utána.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Aug. 18, 2011 7:06 am

Már megint az a fránya kérdés, hogy jól vagyok-e... Nem volt kedvem válaszolni, belegondolni se szerettem volna, ugyanis nem voltam jól és azt sem értettem, hogy a vámpírvér miért nem segített. Talán valami furcsa mutáns ember lett belőlem, akin már semmi sem segít vagy a Gilbert vérrel lehet gond...Úgy gondoltam jobb ha hazudok Selnek, hogy megnyugodjon és semmi kép se jussak kórházba.
- Igen jól vagyok, soha jobban! - A rekedtes elgyengülésre rámutató mondat után megpróbáltam hozzá tenni egy kedves mosolyt, több-kevesebb sikerrel.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Aug. 18, 2011 6:35 am

Nem válaszolt a kérdésemre. Ennek hála a kétely egy még magasabb tornya tódult fel bennem. Kicsit olyan érzésem volt mintha valaki belülről szorítaná a szívem, mintha satuba fogták volna a lelkem. Kegyetlen volt, de egy pár perc után, ami megjegyzem nekem óráknak tűnt, végre megszólalt. Nagyon jól esett hogy a nevemet mondta, és nem mondjuk valami mást, mint például vízisí, hotdog vagy Jane, az utóbbi gondolatától is rázott a hideg. Fogalmam sincs hova süllyedhettem volna ha az ő nevét mondja, szerintem ott haltam volna meg. Nem írom a kínos szituációkat.
Kicsit nyugodtabb hangon újra feltettem neki a kérdésemet:
- Jeremy, jól vagy? - Tudtam hogy nincs, de reménykedtem hogy mást mond.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Aug. 18, 2011 6:08 am

Láttam a nőn, hogy egyre jobban kezd kiborulni, talán tehetetlen volt vagy csak az idejét féltette, bár úgy ítéltem meg eléggé vonzódik hozzám... Miközben felém hajolt a nyakában megláttam egy bőrszíjon lógó láncot, ami közre fogott egy kis cápafogat a fog végén pedig alvadt vér terpeszkedett...
Mintha ez a lánc az enyém lett volna...a vér rajta pedig szintén belőlem eredhetett...a szerelmemnek adtam... És ekkor szép lassan kezdett bejönni minden, a halál elvette az eszemet, de nem győzhetett felettem. Lassan, komótosan elkezdtem fókuszálni a lány mandula barna szemeire, aggodalmasan szétnyíló babarózsaszín ajkaira, finom ívű orrára,az idegesen lélegzetért sopánkodó orrnyílásaira, a vad barna fürtjeire mik kószán barangoltak szív alakú arcocskája körül... Szeretet öntötte el a szívem és lassan kezdtek visszatérni a dolgok, a nagy ijedség tárgya csak egy pillanatnyi zavarodottság volt.
- Se-selena... - A Hangok rekedten hagyták el a számat, jó sok ideje nem beszélhettem már így egy kicsit akadozva szóltam, de végre, végre tudtam ki az, ki oly féltve őrizte álmomat. Lassan felnyúltam és egy kósza tincset kisöpörtem gondterhelt ábrázatából.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Aug. 18, 2011 1:35 am

Hamar abbahagytam a dolgot, mert megijedt. Ezért én is.
- Jeremy, minden rendben? - aggódóan tekintettem rá. Nem értettem mi van vele, és ahogy elnéztem ő sem igazán.
Nekem ehhez nincs energiám. Kifárasztottak az eddigi események. Túl sok lenne nekem ha Jeremy-nek is baja esne. Nem tudnám elviselni még azt is. Túl sok esemény és érzelem lenne egy év semmi után. Én még nem voltam erre felkészülve, mindenkinek segítségre van szüksége, és igyekszek segíteni is, de nekem is segítségre van szükségem. Amíg Jer nem volt itthon reméltem hogy ő majd segíteni tud, hogy vele majd tudok beszélni, de most neki is segítenem kell, összefogok roppanni, ez így túl nagy teher nekem.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 17, 2011 10:56 pm

A nő, aki a karjai között tartott pár perc múlva meg is csókolt, az ajkaim bágyadtak voltak, véresek, és tehetetlenek mert az idegen csókja finom, meleg érzéssel töltött el. Próbáltam összpontosítani, kitekerni magam a merevségből, nehezen mozogtak a végtagjaim, a lélegzet vételek szorították a tüdőmet, égett a testem, megbolondult a lelkem, eltévedve, becsapva éreztem magam.
A tekintetem kezdett riadtságról tanúskodni, kisfiúnak éreztem magam, sőt nem is: babának, aki tehetetlenül csak másokra számíthatott, de ami a legszörnyűbb volt az egészben, hogy nem csak a nőre nem emlékeztem hanem már magamra sem, árnyak hatoltak be a fejembe és fájtak, nyomták belülről a koponyámat és halk suttogásukon kívül semmit sem hallottam... Már nem voltam kívül rosszul most belül szenvedtem...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 17, 2011 11:29 am

Hatalmas kő (milyen kő?! Szikla!!) esett le a szívemről amikor Jeremy végre kinyitotta a szemét. Elég hosszú ideig volt halott. Én pedig a nagyja vért feltakarítottam, de mivel Jeremyt nem akartam elmozdítani körülötte még folt egy kisebb vértócsa. Jane szagát is eltüntettem, és az összes bogyót kidobtam.
Ezekkel kb. egy órája végeztem. Azóta itt voltam Jeremyvel. Most hogy újra él, nem törődve azzal hogy a szája még véres lelkesen megcsókoltam. A vére keveredett az enyémmel a száján, elég érdekes volt ez így, de finom. Az biztos.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 17, 2011 10:54 am

Miközben elterültem a földön és öklendeztem... egyszerre csak lecsapott rám Selena és ennyi... Maradi szóval kezdtem látni a fényt az út végén, de még mielőtt elindulhattam volna rajta valami hihetetlen erővel kiragadott a hullamerevségből. Fulladozva ébredtem fel Selena karjai között, úgy éreztem magam mint egy újszülött... Még mindig nem voltam teljesen jól, de már legalább nem öklendeztem, némi vért is kezdtem felfedezni magam körül, semmire sem emlékeztem és hírtelen azt sem értettem ki az a nő, aki a karjai között tart... Meredten bámultam ki a fejemből és nem tudtam szóhoz jutni most mi van? Talán ez a mennyország? Most meghaltam? A mai napon másodjára megint felordítottam, de azután semmi nem jött ki a számon csak feküdtem meredten az idegen nő karjai között, akit ha jól emlékeztem egy perce még tudtam kicsoda...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 17, 2011 10:42 am

Ne már. Muszáj ezt pont most?
- Ajj, Jeremy - ennyit sikerült kinyögnöm mielőtt utoljára lenéztem a kezére, és megnyugodva nyugtáztam hogy igen még mindig rajta van a gyűrű.
- Sajnálom Jer. - Becsuktam a szemem és egy határozott és gyors mozdulattal ki törtem a nyakát. Halottként feküdt az ágyában, és én tehetek róla. Vihettem volna kórházba is nem kellett volna egyből szájba vérezni. Kábán zokogva rogytam a földre tudván hogy megöltem a fiút akit szeretek.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 17, 2011 10:34 am

A vér végig söpörte a torkomat, égett a testem most ittam sokadjára vámpírvérből, de mégis ez most más volt endorfin hullám söpört végig a testemen, erősebbnek éreztem magam, aztán semmi, sötét, kómába estem talán... Nem bírtam kinyitni a szemem, de nem haltam meg csak elájultam, időbe telik míg regenerálódik a szervezetem, vagy meghaltam és vámpír lett belőlem?
Hangok kakofóniája öntött el, minden zavarossá vált, összemosódtak a dolgok, elöntött a forróság egyre rosszabbul kezdtem lenni pedig a vámpírvérnek elméletileg segíteni kellett volna, de kicsit olyan volt mintha ímunissá váltam volna annyiszor kóstoltam már lehetséges, hogy megszokta a szervezetem és már nincs rá akkora hatással. Hirtelen felriadtam, öklendezni kezdtem és minden csak egyre rosszabb lett... Már semmit sem értek pedig segíteni kellett volna a vérnek...
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Today at 9:34 am

Jeremy szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Jeremy Gilbert - Átvételi szándékát az adminnál lehet jelezni
» Greg hálószobája