The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Jeremy szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Selena Gilbert

Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 09, 2011 3:54 am

Alig hogy haza értem a gondolataim egyből az alvásra terelődtek.
Fel is siettem Jer szobájába és bedőltem az ágyába, ami még mindig az ő illatát éreztette velem. Így sokkal könnyebb volt aludni.
Még a vérének az a kellemes illata is a levegőben maradt, erről egyből eszembe jutott az íze is. Ahogyan felrobbant a számban, és hogy mennyire hiányzik most is.
Majdnem annyira, mint Jeremy. Akartam még ezen gondolkozni, de már képtelen voltam, a szemeim lecsukódtak és elnyomott az álom.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Csüt. Aug. 04, 2011 10:54 am

Nem is tudom mi fáj jobban. Az hogy Jeremy csak egy levelet hagyott maga után vagy az hogy Elena nincs itt hogy megbeszéljük.
A levélben egyébként azt írja hogy Olasz országba kellett mennie a rokonaihoz. És hogy sajnálja, de hamarosan visszajön.
- Kapd be Jeremy - morogtam magam elé.
Remélem amikor visszajön tökéletes ürügye lesz erre.
Nem értem miért nem szólt vagy hogy miért nem hallottam amikor elment.
Ilyen mélyen aludtam volna?
Belül érezek valamit. Valamit a mellkasomban ami szörnyen szúr...
Hiányzik és csalódott vagyok, az utóbbit nem is tudom miért érzem, de nagyon fáj.
Még egy mínusz Jeremynek. Magával vitte a Brandyt is.
Remélem az a "hamarosan" még akkor lesz amikor még nem uralkodik el rajtam a hiánya hanem csak a düh. Meg a hiánya. Olyan nehéz ez.
Igazából nem is értem miért van ez. Összesen egy negyednapot töltöttünk együtt. Mégis úgy hiányzik mintha születésem óta ismerném.
Kell egy kis kutya vagy macska. Csak hogy ne érezzem magam ilyen egyedül amikor Elena és Jer sincs itthon. Nem kérhetem tőlük hogy valamelyikük mindig legyen velem. Önző dolog lenne és hülyeség.
Akkor két dolgot kell tennem a közel jövőben..
Eldönteni hogy kutyát vagy macskát, ebben majd Elena segít..
És megkérdezni Jennát hogy tarthatok-e állatot.
Hogy is felejthettem el?! Előszőr is be kell mutatkoznom neki...

Befejezve
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 7:01 am

Hát mint mindennek a biztonságos szeretet teljes nyugodt légkörnek is annyi.
Ezt szinte már vártam.
Elena nem viselte jól, de végülis mit vártam? Talán hogy ujjongani fog?
Miután kiment ránéztem Jeremyre végig simítottam az arcát. Felkeltem mellőle és felöltöztem. Ahogy közeledtem Elena szobájához egyre erősebben érződött rajta Damon szaga. Akkor nincs szerencsém, mert valószínűleg a feje is fáj. Ezt a düh kitörést jó lenne elkerülni. Talán ha kiugranék az ablakon... Istenem miket beszélek?! Szépen lassan lenyomtam a kilincset és benyitottam hozzá..

------------------------------
Folyt. Elena szobájában
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 6:50 am

/Gilbert ház/

Idegesen elkezdtem kopogni Jeremy ajtaján, de senki sem válaszolt, így benyitottam. Jeremy-t láttam az ágyon, egy lánnyal, aki.. SELENA volt! - Úúúúúristen! - néztem rájuk ledöbbenve. Mire Selena felriadt és magához szorította a takarót.. Tehát.. ők lefeküdtek egymással??
Jeremy-re néztem. - Jer, mit műveltél a nővéremmel? - kérdeztem tőle idegesen, majd Selena-hoz fordultam. - Selena, ugye tudod, hogy ő az öcsém??? - néztem rájuk kiakadva, de ekkor vettem észre, hogy Jeremy még mindig alszik.. Vajon megint bepiált? Egyedül Selena volt fent, de nem tudtam tovább nézni. - Öltözz fel, utána tisztázzuk az egészet. - léptem ki az ajtón és bezártam magam után, majd a saját szobámba mentem.

/folyt. Elena szobája/

A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03, 2011 7:10 am-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 178

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 2:13 am

Szép lassan mindketten elaludtunk, édes kettesben... Nyugodt volt a hangulat az ablakom tárva-nyitva volt beáramlott rajta gyengéden a kinti friss levegő, nyugalmat árasztóan fénylett a hold, aludt az egész város... Meseszerű volt a hajnal, a tücskök távolról ciripeltek, én meg boldogan aludtam el és reméltem holnap sem fogom megbánni mai tettemet... A szívem két nőért dobogott, ez volt az utolsó gondolatom mielőtt elaludtam...

BEFEJEZETT
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 2:02 am

- Neked sincs mire panaszkodnod - kacsintottam rá egy gyors mosoly kíséretében. Bárcsak megállna most az idő.. ez itt olyan biztonságos, szeretet teljes és nyugodt.
Biztos vagyok benne hogy már nem sokáig marad ez így, de úgy döntöttem addig megpróbálom minden percét kiélvezni. Magunkra húztam a takarót, közelebb bújtam Jeremyhez és megpróbáltam aludni. Pár csendes perc után sikerült is. Jeremyről álmodtam. Így évek után végre rendesen tudtam aludni, az ő karjaiban.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 1:49 am

-Ohh te jó ég... - Intenzíven elmosolyodtam majd ránéztem az én kis vadmacskámra, bevallom nagyon szexi volt és a csipkés fekete fehérneműjét is jól választotta ki a személyiségéhez... - Te aztán tudod mi kell egy pasinak! - Elnevettem magam majd gyors csókkal pecsételtem nemi kalandunkat.
Hirtelen kezdtem kijózanodni a részegség ködös valójából, beugrott pár kép eddigi nyomorúságos életemből, amik ezelőtt történtek mind nem számítottak és megint csak a valónak éltem.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 1:26 am

Átértékeltem a gyönyör fogalmát miután Jeremyvel is megtapasztaltam.
Hihetetlen és leírhatatlan élmény volt. Melegség öntötte el a szívemet ahogy a karjaiban feküdtem. Nem tudtam semmi másra gondolni csak őrá Jeremy Gilbertre.. egy ideig, de aztán kételyek kezdtek belűről mardosni. Megijedtem, féltem attól az érzéstől ami most az egész szívemet elfoglalta.
Tiszta szeretetet éreztem és rettegtem tőle.
Túl sok indok szólt ez ellen..
Mégsem érezhetek ilyet ha csak egy pár órája ismerem.
Ráadásul tuti ki lesz készülve ha megtudja hogy Elena a húgom.
Ezt jó lesz félre tenni holnapra úgyis csak akkorra ér utol a bűntudat.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 1:15 am

Selena nyögései csak még több lendületet adtak, tudtam már nem kell sok a teljes gyönyörig minden erőmet ami volt felhalmoztam és felkapaszkodtunk együtt a csúcsig...
Volt gyakorlatom ezen a téren szóval tudtam elértük, igen megvolt és nem tudtam eddig milyen érzés, pedig már elértem máskor is, de most egész más volt, energiát adott, leterített, felbőszített és végül kielégített teljesen. Szaporán vert a szívem és gyorsabban vettem a lélegzetemet feküdtem egy helyben mégis repültem, jobb volt mint bármi drog amivel eddig próbálkoztam... És ekkor kezdtem érezni a szeretet, ami belőlem Selena felé áramlott, de csak a szívem fele volt sajnos az övé...
Lassan átöleltem és csak feküdtünk percek hosszat egymás karjaiban megrészegülve az élménytől no meg az alkoholtól...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 1:01 am

Olyan össze hangoltan mozogtunk mintha egész eddigi életünkben ezt gyakoroltuk volna. Minden csók, simogatás, mozdulat tökéletes összhangban történt köztünk.
Jeremy a korához képest egyáltalán nem kezdő. Sőt..
Még soha senkivel nem éreztem magam ilyen jól.
A gondolatmenetemből a saját nyögéseim szakítottak ki. Amik egyre sűrűbben szakadtak ki a torkomból.
Éreztem már nincs messze a csúcs. Ezt továbbra is szapora nyögésekkel jeleztem Jeremynek.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 12:50 am

Éreztem, hogy már semmi sem választ el minket a szextől, nem akartam tovább várni és éreztem, hogy Selena viccesnek találja a türelmetlenségem, de végül meg esett rajtam a szíve én meg nem tartottam vissza magam...
Mondjuk úgy gyengéden neki estem a lánynak és csatlakozott a testünk alsó részünk segítségével, először finoman majd egyre gyorsuló mozdulatokkal. Felemésztett a testi gyönyör, minden mozdulat gyors volt egyben lassú vadító egyben gyengéd és minden téren leírhatatlan. Iszonyatosan jó volt, úgy éreztem ez a legjobb amit két ember tehet egymással...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 12:40 am

Szándékosan nem siettem el a dolgot Jer alsónadrágjával kapcsolatban.
Csókoltam ahogy bírtam és sokszor a kezemmel igen közel kerültem ahhoz a bizonyos gatyához de még véletlenül se értem hozzá. Végül is miért ne húzhatnám?
Éreztem a türelmetlenséget a csókjaiban és nagyon tetszett a helyzet. Így még párszor végig simítottam a testén aminek köszönhetően megrázkódott.
Emiatt megsajnáltam és véget vetettem az én gonosz játékomnak.
Szépen lassan lehúztam Jeremyről az egyetlen ruhadarabját.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 12:29 am

Istenem mibe keveredtem két lányba zúgtam bele egyszerre? Ezt nem tehetem biztos mindketten elfogják majd várni, hogy válasszak, de megint csak nem akartam ezen gondolkozni, mert éppen a közepén tartottunk valami eszméletlen testi élménynek, bevallom vámpírokkal csinálni elég felemelő... És Selena még a felemelő kifejezésen is túlment, mondjuk úgy minden értelemben kiterített.
Pár perc tellett bele míg észre vettem, hogy merre felé járunk vettem az adást és szép lassan megszabadultunk az öltözékektől először én vetkőztettem őt és reméltem követni fogja a példámat, hisz csak ez választott el minket a csúcstól...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 12:14 am

Ha nem lennék vámpír talán már rég elájultam volna ennyi szenvedélytől.
Jeremy hihetetlen.
Már nem bánom annyira hogy Damon nem engedett be sőt hálás vagyok neki. Hiszen megismertem Jeremy-t.
Végig simítottam az arcát, a felső testét és "véletlen" kicsit lejjebb csúszott a kezem. Ebbe belepirultam. Egész érdekesen halad az este.
Talán lehet ebből valami. Remélem lehet. Egy biztos Jer ért az ismerkedéshez.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Szer. Aug. 03, 2011 12:00 am

Úgy tűnt Selenát nem bűvölte el túlzottan az ötlet, hogy igyon a véremből egy percre elszomorított, hogy megint csak kicsi Jeremy lettem, de olyan csókokkal borított el, hogy a szavak félúton elakadtak...
Egyre szenvedélyesebbé kezdett válni a légkör, így fogtam és lehúztam róla könnyedén a nadrágját, így már mindkettőnket csak egy alsónemű választott el a szabadságtól...
A rádiómból egy rock szám üvöltött a gitárszólista hosszú ütemeken keresztül szólózott, teljesen sötét volt csak távolról jöttek tompa fények és mi szószerint az ágyon fetrengtünk erotikus értelemben... Az övé voltam minden tekintetben részegülten feküdtem az ágyon és két lányért dobogott a szívem...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:48 pm

Jeremy vérének édes illata szinte vissza nyomott a földre a mennyekből.
Ez a fiú megőrült.
Talán direkt ebből a célból volt nála az az éles fogszerű medál.
- Most erre mi szükség volt? - megdöbbentem, megint meglepett, de ez ma már sok végre cselekedhetne kiszámíthatóan.
A vére.. nem fogom sokáig bírni..
úgy tettem ahogy Isobel tanította. Becsuktam a szemem, átgondoltam mennyi értelme lenne megölni Jeremyt és hogy ez mennyi embernek fájna.
Amíg a fájdalom nem múlt csukott szemmel Jeremy nyakához hajoltam és lecsókoltam róla a vért. Aztán betapasztottam a sebet a kezemmel és újra megcsókoltam, hogy ne unatkozzak amíg összeforr a sebe. Egy idő múlva éreztem hogy megalvadt a vére a kezem alatt. Elengedtem. Aztán úgy kezdtem csókolni hogyha akarna se tudjon másra gondolni.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:31 pm

Gyors volt a tempó amit Selena diktált, de szerettem a gyorsat nem is kicsit... Igazi vadmacska lett a lányból, akit úgy egy órája még csak nem is ismertem. Érdekes mikbe bonyolódom mostanában és úgy tűnik a vámpírok is elég nagy létszámban keverednek hozzám, de sebaj imádom az izgalmakat.
- Mondd csak Selena mit szólnál ha kicsit kreatívabbá tennénk helyzetet? - Vicces kacsintást eresztettem rá, majd gyors mozdulattal megvágtam a nyakláncom ( cápa fog bőrszíjon) hegyes élével a nyakam egyik kis erét, kíváncsi voltam mit fog reagálni, hogy őszinte legyek nem hittem, hogy inni fog a véremből, mert mindenki úgy óvta a kicsi Jeremykét, de nem voltam már OLYAN jófiú, előtört belőlem a régi vadság, eszembe jutott milyen volt a drog íze a számban és a sok durva buli, akartam ezt az életet, de nem jobban annál mint ami most állt előttem...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:20 pm

Jeremy lefektetett az ágyra. Egy kicsivel később már póló nélkül feküdtem alatta.
Miközben csókolgatott beletúrtam bozontos hajába. Egy hirtelen mozdulattal átfordítottam magunkat. Így én kerültem felülre. Először a száját később a nyakát csókolgattam. Na ez már vicces. Később elindultam lefelé a hasán. De aztán meg kellett állnom, mert ott volt az ő egyetlen és nem kívánatos ruhadarabja, meg hát ott még azért nem tartunk.. Szóval visszafordultam, mikor vissza értem vadul neki estem a szájának és még szorosabban húztam magamhoz mint eddig.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 11:06 pm

Gyengéden felemeltem a lányt és feljebb húztam az ágyon (eddig mindketten az ágyszélét használtuk ülőhelynek) ebben a helyzetben már egymás mellett feküdtünk, de ezt a pozíciót sem tartottuk sokáig mit szépítsem rámásztam a lányra és onnan kezdtem csókolgatni a dekoltázsát majd gyengéden kibújtattam a pólójából ( így voltunk egálba hiszen rajtam sem volt felső), a hasa felé irányítottam magam elképzeltem ahogyan lassan a nadrágjától is megszabadítom hiszen rajtam is csak boxer volt, de lassú lépésekbe haladtam...
Vagyis inkább próbáltam úgy haladni mert a csaj fekete csipkés fehérneműje és teste örjítően szexi látvány volt...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:55 pm

Kiürült a fejem, semmit nem láttam vagy halottam csak éreztem.
Mikor Jer a nyakamat csókólgatta magamban hozzá vágtam egy de vicces valakit.
Eszembe jutott hogy ki van törve az ajtó és talán szólni kéne Jeremynek.
Szóra akartam nyitni a szám. De képtelen voltam, Jeremy egyszerűen belém fojtott mindent ahogy a szájával kényeztetett. Így a Hé Jeremy mint már mondtam kitört az ajtótok helyett a számon csak egy halk nyögés távozott és vissza húztam Jeremyt hogy újra csókolhassam. Végig simítottam a felsőtestén. Tagadhatatlan hogy tetszett amit ott tapasztaltam. Elvakultam, Jer teljesen megőrjített (na meg az alkohol) éreztem ahogy tombolok belül és ki akartam engedni. A belső tombolásom forrása a vágy volt. Nem is értem miért, hisz alig ismerem. Mégis hihetetlenül vágytam erre a fiúra.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:42 pm

A csókolózás közepette egyszer-kétszer benyúltam a lány pólója alá, nem kétlem elég intenzíven csináltam... Kezdtem teljesen belemelegedni és egyre közelebb, csak közelebb húztam magamhoz Selenát, többet akartam belőle és semmi sem volt elég. Hirtelen a nyaka felé tévedt a szám, elgondolkoztam, hogy milyen vicces, hogy egy vámpír nyakán "dolgozom", de ezt a gondolatot hamar elhesegedtem, és ezután már csak a pillanat gyönyörében éltem, nem tudtam mi lesz ezután, mi volt ezelőtt csak a most számított... Kezdtük kimeríteni a testi gyönyör szinte összes formáját, de még volt mit csinálnunk jócskán... A szám egyre mélyebb utakra kalandozott és úgy láttam ezt Selena sem bánja...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:26 pm

Az alkohol túl gyorsan fogy. Úgy látszik Jernek baja volt, mert jó sokat ivott és egyből ahogy a kezébe került az üveg.
Égett az arcom abban a pillanatban mikor hozzámért. Mélyen a szemembe nézett aztán lejjebb tévedt a tekintete. A következő pillanatban már Jeremy ajkát éreztem a sajátomon. Megint meglepett, de nagyon, még arra se volt időm hogy visszacsókoljak, mert abba hagyta, nem értettem miért, de nem is nagyon érdekelt. Én még nem akartam abba hagyni, a testem izzott és azt súgta hogy még.
Én pedig egyetértettem ezzel. Villám gyorsan helyeztem vissza ajkaimat az övére és ahogy ő az előbb most én kezdtem el csókolni. Kezeimmel átkaroltam a nyakát és közelebb húztam magamhoz. Kivettem a kezéből az üveget és a földre raktam az ágya mellé. És újra kezdtem a csókot.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 10:05 pm

Selena megtette a következő lépést és ennek örültem, csak valahol mégis ott motoszkált bennem, hogy hahó barátnőd van, aki ráadásul egy ötszáz éves vámpír és nem túlzottan örülne ennek a szituációnak...
Feledni akartam mindent így megint ittam az erős szirupos ízű alkoholból, majd lassan megsimogattam az arcát a lánynak, belenéztem a szemébe, hátratoltam egy eltévedt tincset, hogy még jobban láthassam a gyönyörű barna szembogarait és hirtelen fókuszálni kezdtem a rózsás kicsi, de dús ajkaira. Elöntött a mámor és bár összes eddigi lépésem megfontolt volt, most teljesen beindultam...
A testi vágy átvette felettem a hatalmat, csókolni kezdtem szenvedélyesen, először kisebb mozdulatokkal csak az ajkaimat bevetve, majd áttértem a durvább nyelves változatra. Egy kis időre leálltam, hogy lássam a reakcióját reméltem nem tol el magától...
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 9:53 pm

Jer megint meglepett, de ez még anélkül is kellemesen ért volna. A sokkoló információ hallatán nem hogy megijedt vagy meglepődött volna, nem még át is ölelt. Nagyon jólesett amit az ujjaimmal csinált.
- Jer.. Kérek még. - ez volt a legkevésbé ideillőbb mondat, de valamit mégis mondanom kellett. Mikor a kezembe adta éreztem hogy ebbe az üvegbe még túl sok van és nekem ez nem tetszett. Ezért megpróbáltam valamit tenni ellene. Hát ittam egy pár kortyot. Jól is esett, mert így már nem éreztem semmi féle zavart Jeremy közelsége miatt.
Hozzábújtam, de nagyon. Most már nem tud közelebb jönni.
Még mindig bizseregtem ahol hozzám ért, majd felrobbantam belülről.
Jeremyt akartam.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Kedd. Aug. 02, 2011 9:39 pm

Úgy tűnt Selena nem zavartatja magát különösebben és ez megint csak nagyon bejött, milyen vagány csaj! Követtem megint csak a példáját és ittam pár kortyot, de az ital elfogyott, semmi gáz gondoltam van még itt valahol és miközben a sorost kerestem elárulta, hogy vámpír. Azaz igazság, hogy ezen nem tudok már meglepődni, igen most teljesen fura, hitetlen képet kéne vágnom, de nem megy bárhogy is igyekszem. Mystic Falls elég kiszámítható hej...
- Tudod, ha nem baj ezen nem fogok kiakadni! Egyrészt kezdek s*ggrészeg lenni másrészt ismerek pár hozzád hasonlót... - Ennél a mondatnál kajánul rávigyorogtam és lassan elkezdtem újra inni az új üvegből, csak remélni tudtam, hogy Jenna nem most fog haza érni, vagy sokkal inkább Elena (tényleg hol van Elena??!!), mert lassan, de biztosan odanyúltam a lány kezéért még közelebb csúsztam hozzá, átöleltem a derekát és a szabad kezemmel simogatni, játszani kezdtem lágyan az ujjaival...
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Jeremy szobája   Today at 11:12 am

Jeremy szobája
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Jeremy Gilbert - Átvételi szándékát az adminnál lehet jelezni
» Greg hálószobája