The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

A ház egyéb részei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Selena Gilbert

Hozzászólások száma : 153

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Hétf. Aug. 08, 2011 12:07 am

- Higgy nekem Lena, ők mindig otthon vannak. - az önelégült mosolyom elragadó, még szerintem is.
De sietnünk kell.
- Jenny kérlek megtennéd hogy elmondasz egy-két bűbájt a védelmünkben - meglepetten bólintott.
- Gyertyák a nappaliban a bárszekrényben. Gondolom megtudod gyújtani őket, később gyere utánunk - ő pedig csak bólogatott. Nem is csodálom én is meglepődtem magamon.
- Mi pedig Len a, jobb ha sietünk. - leszedtem az akasztóról a pulcsijait, és odadobtam neki. Mire felvette őket már az ajtóban vártam rá.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Lena

Hozzászólások száma : 41

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 11:58 pm

Nagyon meglepődtem, azon amit mondott. Rokonok? Ezt honnan tudná? Az összes tudásom erről a városról és az itt lakó lényekről azt a könyvtárban töltött hosszú éjszakák eredményei. Persze nem is beszélve anyám régi leveleiről apámhoz amit a tűzoltók találtak meg a lakás aljzatában. A szívemen néhol kihagyott az izgalomtól és meglepettségtől. Vannak még ezen a világon élő rokonaim? Hihetetlen lenne! De miért akar ez a Salvatore testvérekhez menni? Hiszen onnen jöttünk és senki nem nyitott ajtót már másodszorra. Nem is élnek ott már emberek. Eközben teljesen megfeledkeztem a meglepődött Jennyről, de ez most fontosabb volt mint egy új barátság kialakítása.
- Én...meg sem tudok szólalni... - mekegtem.
- A Salvatoreékhoz? Nincsenek otthon, hiszen onnan jöttünk számukra is volt egy ugyanilyen boríték, de nem voltak otthon.
Nem tudtam mit mondjak annyira elállt a szavam. Ideje volt felvenni a komolyabbik arcomat. Olyan régóta nem voltam közösségben és emberekkel körülvéve, hogy már el is felejtettem milyen érzés kiállni magamért. Ráakasztottam a láncomra a gyűrűt és gyönyörűen csillogott a nyakamban.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 11:40 pm

Jenny azt mondta kiderítünk mindent. Lena pedig láthatóan ki akar deríteni mindent.
Meg kéne mutatni Stefannak, de nem vagyok behívva.
Most akkor elmondjam nekik az igazat?
Elég hülyén jönne ki. De végül is ki a francot érdekel már?!
- Én a rokonod vagyok, Katarina petrova leszármazottja csak úgy, mint Elena és többet is megtudhatnák ha elmennénk a Salvatore-okhoz. Ők esetleg megmutatnák Katarinának. Vagy ilyesmi. - ezzel azt is elmondtam nekik amit nem akartam. Hát csodás mondhatom. Vajon Stefan már beszéd képes? Eljönnének velem a lányok? És Damon vagy Elena lenne olyan kedves hogy behívnak?
Lena

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 11:34 pm

Jenny láthatóan nagyon ideges volt mert egyre jobban járt felalá. Ez az ügy egyre furábbá kezd válni. Csak egy nyamvadt levél miatt jöttünk át és most meg megismerkedhetek életem első vámpírjával. De még semmi sem biztos. Nagyon fura érzés gyúlt lángra bennem mikor Selenára néztem. Annyira más volt mint bárki akit valaha láttam. Túl tökéletes, bár a modorán lehetett volna mit javítani. Visszaültem a kanapéra egy kis sóhajjal ötvözve és megint babrálni kezdtem a gyűrűvel a kezemben. Általában a nyakamban szoktam hordani egy láncra fűzve, de most csak gyors bedobtam a zsebem mélyére. Annyira ritka jellegű motívumokkal volt díszítve, hogy sosem gondoltam volna, hogy van ennek még másik két párja is. A lehetőség, erre sosem számítottam volna. Azt hittem ez valami ritkaság, amit szüleim hagytak rám, valami értékes régi családi ereklye.
- Rendben. - sóhajtottam egyet.
- Ezt az apukám hagyta rám mikor lelépett. Nagyon sokáig próbáltam rájönni mi lehet ez vagy hogy honnan van, de semmire sem mentem vele. Van egy kép róla, ahol viseli a gyűrűt. Fogalmam sincs miért hagyta itt nekem. -vallottam be.
Jenny Marin

Hozzászólások száma : 94

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 12:01 pm

- Lehet hogy a egész történetet nem tudod, de többet tudsz mint én látom.- mondtam egyértelműen. Biztos tudta, hogy mi vagyok, időpocsékolás tagadni.
-Szerinted miért mindenki téged kérdezget, mert te ...- és itt ennél a pontnál elhallgattam. Majdnem kicsúszott a számon, de nem. nem lehetek ennyire ostoba. És egy vámpírt nem okos dolog felhúzni.
- Rendben. Mindent ki fogunk deríteni.- mondtam nyugodtan. Egy percre abbahagytam a mászkálást majd újból elindultam. Volt egy olyan érzésem, hogy itt én tudok a legkevesebbet és ez nem tetszett. Próbáltam még keresni valamit Selena gondolatai közt. megálltam és nem nagyon feltűnően koncentráltam, mintha csak simán gondolkoznék. Pár dolgot megtudtam, de még mindig nem eleget.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 11:54 am

Mégis mi a csudát csináljak? Elenának is látnia kell mind a hármat és talán Damonnek vagy Stefannak is.
Mindenki engem kérdezget, de nekem sincsenek válaszaim.
- Öhm, Jenny nyugi én sem tudom miért történik ez most így. - most már biztos hogy boszi.
A vérfarkas széttépett volna ahogy belépett.
- Jézusom, Lena az anyukámtól kaptam Isobeltől, pont mielőtt eltűnt. Mégis mi a baja mindenkinek, és mi a francért gondoljátok hogy többet tudok mint ti? - most már én is kikeltem magamból és állva folytattam a létezést a szobában.
Nincs joguk a családom lakhelyén így beszélni. Az egyetlen helyen ami biztonságot jelent számomra. Ezt nem tehetik tönkre.
- Higgadjatok le oké?! - nyugodtabb lett a hangom, mint az előbb, így valahogy hitelesebben is hangzott.
Lena

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 11:46 am

Selena elég kihívóan és idegesen tekintett rám. Nyeltem egy óriásit és felálltam. Az Elenának szánt gyűrűt pedig visszahelyeztem az asztal lapjára. Alig értettem bármit is. Ki ez az Isabell? Miért küld ugyanolyan gyűrűt Elenának, mint az enyém? Miért van Selenának is egy ilyen darabja? A válasz csak egy dolog lehetett,
" Vámpírok "
Minden összeállt. Azért jöttem vissza ebbe a városba, hogy rájöjjek miért kellett meghalnia anyukámnak itt és miért minden tragédia innen indult. Egész kiskoromban csak természetfeletti meséket hallgattam minden rokonomtól. Mindig is sejtettem, hogy léteznek, de hogy pont ebben a házban akadnék rá egyre! Hihetetlen! Az egyetlen dolog ami biztos volt, hogy akinél ilyen gyűrű van az benne van teljesen a dologban. Tetőtől talpig.
- Inkáb te mond meg miért van nálad ugyanolyan gyűrű, mint nálam! - követeltem a választ. Kezdtem úgy érezni, hogy én vagyok az egyetlen emberi lény ebben a házban és az emberi ösztöneim azt súgták irány a kijárat. Pedig nagyon otthonosan éreztem itt magamat és egyfajta kötődést is éreztem a még ismeretlen Selena iránt. Jennyvel nem ez volt a helyzet. Tőle melegség sugárzott, de túl sok melegség. Ennyi energiát nem sugározhat egyetlen ember sem! Teljesen elmerültem a gondolataimban és az emberi ösztöneimben.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 11:37 am

Most már vékképp nem értettem semmit. Ki az a Isobella? Miért van mindenkinek egyen gyűrűje? Ez most így sok. belenéztem Selena gondolataiba, de ott sem volt semmi normális gondolat.
- Egy kicsit lassítsunk! valaki elmagyarázná, hogy most mi van?- keltem ki egy kicsit magamból. Szerettem tudni, hogy mi történik körülöttem. Most viszont semmit nem értettem. Mit keresek itt egyáltalán?
Felálltam és elkezdtem járkálni fel alá a szobában. Az a gyűrű valami igen régi darab lehet. Mi köze Lena-nak Selenahoz meg ehhez az Isobellaoz.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 11:31 am

Kevesen múlott hogy sírva ne fakadjak. Ezek szerint Isobel még él? Nem csodálkoztam hogy Elena ezt kapta tőle hiszen ilyenem már nekem is volt. Igaz nem ilyen színű, az enyém tenger kék. Azon viszont sokkal inkább meglepődtem hogy Lena-nak is van ilyen. Gyorsan elszaladtam az enyém ért.
Én is úgy tartottam hogy jól láthassák.
- Azt honnan szerezted? - érdeklődve akartam kérdezni tőle, de inkább kétségbe esett voltam.
Lena

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 11:14 am

Selena felénk nyújtotta a poharakat és én elvettem az egyik Brandyt róla. Leült velünk szembe és próbált valami mosoly félét magára erőltetni de nem sok sikerrel. ahogy szoktam mondani, "A Petrovák mindent észrevesznek." Egy finom korty erejéig belekóstoltam a borba. Nem volt valami jó, de nem is volt rossz ízű. Egy kis kínos csönd után végre felszólaltam.
Jenny volt olyan kedves és önfelálldozó, hogy kinyitotta a levelet.
Egy gyűrű esett ki belőle és egy cetli. Felolvastam a kis cetlin álló szöveget.
- Szeretlek! Isabella - suttogtam, inkább csak magamnak, ígyis elég személyesen hangzott. Megfogtam a gyűrűt ami addig is az asztalon hevert és jól szemügyre vettem. A felismerés egyenesen sziven ütött. Ugyanilyen darab feküdt a zsebemben, annyi különbséggel, hogy ez angolvörös színű volt az enyim pedig királykék. Pár pillanatig az ujjaimmal babráltam a masszív gyűrű körött, majd előkaptam a nadrágzsebemből az enyimet is. A pupillám kitágult az izgalomtól. Nem tudtam megszólalni se. Még anno apám hagyta rám mielőtt jól lelépett. Kb. 3 éves koromban. Fogalmam sem volt mit mondjak.

Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 11:13 am

Selena kiment a konyhába és perc múlva azokkal az italokkal tért vissza amit kértünk.
- Köszönöm.- feleltem kedvesen és elvettem a kávét a tálcáról. Ez most nagyon jól esett és egy kicsit legalább feltöltődöm egy kis energiával.
- A nővéred nem fog haragudni ha kibontod?- tettem fel a kérdést. lehet, hogy furán hangzott, hogy nővére, hiszen nem is mondta,de valahogy úgy éreztem, hogy a nővére. Olyan boszorkányos megérzés, mint mikor az iskolában tudom, hogy mikor fognak felszólítani.
- De az milyen már, hogy kibontjuk más levelét?- kérdeztem, egy kicsit huncutul, mert természetesen én is kíváncsi voltam, hogy mi van abban a borítékban. Ránéztem Lena-ra majd Selena-ra. Mi rossz lehet abban, ha kinyitom.
- Leszek oly önfeláldozó és kinyitom.- mondtam és elvettem az asztalról a borítékot. gyorsan kinyitottam és kivettem belőle egy levelet és egy régi módi gyűrűt. Kicsit megforgattam majd leraktam az asztalra
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 11:02 am

Akkor rendben ... mivel nem tudtam semmit kitalálni szó nélkül mentem ki a konyhába és hoztam amit kértek, bár a lány nem nézett még ki nagykorúnak, de Elenából, és Jeremyből kiindulva mégis kit érdekel?
Egy kerek tálcán hoztam be nekik. Jenny felé volt a kávé, Lena felé pedig a Brandy és hát előttem is az volt.
- Na jó belenézhetnénk a levélbe, de légyszi hadd ne én bontsam ki. - igazán kedvesen mosolyogtam rájuk, de csak azért sikerült, mert közben a családomra gondoltam. Elenára és Jeremyre. Isobel is eszembe jutott, de gyorsan kiűztem a gondolataim közül. Nem hiszem hogy a húgom annyira kedveli őt, mint én.
Kettőjük közé nyújtottam a borítékot remélve hogy valamelyikőjük elveszi.
Lena

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 10:49 am

Leültem én is a kanapéra. Eléggé kényelmes darab volt és az ára sem lehetett valami alacsony. Hihetetlen, hogy ilyen kicsinyes vagyok. Mióta beléptem mindenütt csak az árakat vizslatom.
- Egy pohár bort kérnék szépen. - mondtam kissé félénken. Lehet nem nézi ki belőlem a 19-et és akkor állhatnék alá vitatkozni vele.
- A borítékban egy gyűrű van. - jelentettem ki büszkén, hogy én vagyok az egyetlen aki biztos ebben.
- Egy gyűrű... - ismételtem kissé elhalkulva. Összekulcsoltam az ujjaimat és az egész súlypontomat a könyököm segítségével a combomra erőltettem. Most visszagondolva talán mégsem volt jó ötlet a korommal felvágni és bort rendelni. Mi lesz ha véletlen kiöntöm? Még a gondolattól is kirázott a hideg.
- Talán nyisd ki Selena! Tulajdonképpen te Elena rokona vagy, nem igaz? - felnéztem egyenesen az arcába. Azt a nézésemet vettem elő, ami eléggé ijesztőnek és gonosznak hatott. Kissé furán nézhettem ki így...
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 10:41 am

Lena után én is besétáltam a házba majd Selena bezárta mögöttünk az ajtót. Az ajtó záródására megrezzentem, de szerencsére senki sem vette észre. El sem tudtam képzelni, hogy mit akar, miért hívott be minket. Egy biztos, valami szándéka van velünk, nem csak úgy kedvességből. Ki kell derítenem, hogy mit akar, anélkül, hogy leleplezném magam.
- Nem tudjuk, hogy mi van benne.- válaszoltam kicsit nyersen, de utána még hozzá tettem:- De valami apró dolognak tűnik.
- Egy kávé az jó lenne.- mondtam és leültem a kanapéra. Kicsit feszült voltam. Zárt volt a tér semmi menekülési útvonal. Közben azon gondolkoztam, hogy ha beleolvasok a gondolatába egy kicsit akkor talán megtudom, hogy mi a szándéka.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 10:32 am

Kell egy ok amiért csak így behívtam őket. Azt, azt nem lehet.. még gondolni se. Bár Elena most megérdemelné..
- Köszönöm. Én is örülök hogy itt lakhatok. - Annak ellenére hogy mennyi gondom van most sikerült kedvesnek maradni. Velük.. de Elena akármennyire is sajnálom kell az a boríték. Annyira ismerős a szaga.
- Ti tudjátok mi van benne? - Néztem le a borítékra, majd rájuk kíváncsian.
Milyen figyelmetlen vagyok..
- Kértek valamit inni? Van tea, kávé, víz, narancslé, és a kedvencem... Brandy. - legalábbis ezeket a szagokat tudtam be azonosítani a házban.
Leültem a kanapéra és mutattam neki hogy ők is ezt tehetik ha szeretnék.
Lena

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 10:12 am

Amint kimondtam a nevemet a lány arca kissé megrendült, majd kedvesebbre vette a lapot és szélesebbre tárta az ajtót elöttünk, jelezvén, hogy ideje bejjebb mennünk. Nem gondolkodtam és gond nélkül átléptem a küszöböt, mégis egy érzés azt súgta félnem kellene. Csak éppen nem tudtam mitől. Az eszem közben hangosan sikoltozott, hogy merészelek egy idegen házába csak így besétálni? Vajon miért változott meg a lány hangulata ilyen gyorsan? Az első ami megfogott egy lépcső volt a bejárattól jobbra. Tökéletesen meg volt munkálva és többszáz éves lehetett. Nagyon szép és otthonos volt az én kis bérelt házamhoz képest. Levettem a pulcsikat és felakasztottam őket az akasztóra. A lakásban kellemes meleg volt és végre a lábujjam vége sem fázott. Egy biztos! Soha többet nem megyek este vándorútra! Megvártam míg Jenny is belép és levetkőzik.
- Nagyon otthonos lakás. - mondtam csodálkozva. Ez egy olyan pillanat mikor rájössz, hogy milyen szegény is vagy. Elmosolyodtam, hiszen éppen ezért tanulok olyan szorgosan, hogy nekem is lehessen majd a távoli jövőben egy ilyen lakásom. Ez a nap eddig csodálatosan telt. Megismerkedtem egy nagyon kedves lánnyal és most pedig egy ehm... fogalmam sincs még kivel. Zártam le magamban. Selena Gilbert aktája még üres volt a fejemben. Vártam, hogy a lány végre elmondja mit akar tőlünk...
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 10:01 am

Kicsit idiótának tűnhettem. Egy értelmes mondat nem jöt ki belőlem, bedig velem ilyen nem szokott előfordulni. Lena bemutatott engem is így én is odanyújtottam a kezemet az ajtóban álló lánynak. Amint a kezem hozzáért az övéhez rögtön tudtam, hogy micsoda. Ezt az érzést nem lehet összekeverni semmivel. " A halál eszenciája" elnevezést kapta tőlem még régen. Nem rántottam el a kezemet és próbáltam mint normálisan csinálni, mert nem szerettem volna ha ő is tudja, hogy mi vagyok. Nem előnyös a számomra.
- Sajnáljuk a késői zavarást. Teljesen elvesztettük az időérzékünket.- mondtam én is bocsánatkérés gyanánt miközben a lány a borítékot nézegette. Az ajtót szélesebben kitárta előttünk, de én arra vártam, hogy először Lena menjen be.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 9:50 am

Eléggé zavartak voltak, pedig ők jöttek ide ilyen későn. Mindegy.
Aki előbb szólalt meg még beszélni sem tudott rendesen, de azért próbálta menteni a menthetőt. A másik lány....
Hogy mi?!
Petrova?!
Mint Kathrine vagy Charlotte?
- Selena Gilbert vagyok. - a levélért nyúltam és kijjebb nyitottam az ajtót jelezve hogy bejöhetnek.
Nem akartam őket behívni. ki tudja mik ők?
Az egyikből például egy embernél nagyobb erő szabadult fel.
Az illata meg kesernyés volt. Talán boszorkány vagy lehet hogy vérfarkas.
A másik emberinek tűnt, de ki tudja. Őszintén reméltem hogy bejönnek, mert ha a lány Petrova akkor lehet hogy tud nekem valami újat mondani, esetleg Isobelről.
plusz a rokonom.
Lena

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 9:41 am

Egy nagyon aranyos és kedves arcú lány nyitott ajtót, bár nagyon úgy nézett ki mint akit most keltettünk fel. Nem is gondoltam az időre. A homlokomhoz csaptam a tenyeremet a hülyeségem miatt, miszerint most már embereket zaklatok az éjszaka közepén. Jennyre pillantottam aki mellettem már teljes pánikban volt. Hebegett valamit.
- Ehm. Szija! Lena Petrova vagyok, ő pedig itt Jenny Marin. - nyökögtem, majd felényújtottam a levelet.
- Én vagyok másodállásban a különleges levek futára, és éppen erre jártunk. Sajnálom a késői zargatást. Sóhajtottam egyet és vártam, hogy elvegye a levelet.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 9:26 am

Nem kellett sokáig várni, szinte hallani lehetett hogy valaki nagy léptekkel közeledik az ajtó felé. Egy barna hajú lány nyitott ajtót nem túl rózsás hangulatban. Azt hiszem felébresztettük. Erre a gondolatra az órámra néztem és nem éppen baráti idő volt. 10 óra is elmúlt. Hoppá. Lehet hogy nem pont a legalkalmasabb idő arra, hogy küldeményeket szállítsunk ki. Még mázli, hogy a Salvatore háznál nem nyitott senki ajtót. Egy vámpír le is harapta volna fejünket.
Az ajtóban álló lány idegesen nézett ránk és választ várt, hogymi a csudát keresünk mi itt ilyenkor.
- Szia.. vagyis...öm Jó estét....izé...Lena- hebegtem összevissza majd Lena-ra néztem, hogy mondjon valamit, elvégre is az ő munkája.
Selena Gilbert

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 9:17 am

Amikor hazaértem az első utam az ágyba vezetett és nem is tartott sokáig hogy végre aludjak, de az alvás sem.
Valami éles hangra felriadtam. Az a rohadt csengő!
Sietve kikeltem az ágyból és becéloztam az ajtót. Mégis ki az és mit akar ilyenkor.
Letépem a fejét ha nem fontos. Senkinek sem kell tudnia róla, majd elrejtem az erdőben. Kinyitottam az ajtót, két lány állt kint.
Nem tűntek olyannak, mintha cserkész-kekszet árulnának úgyhogy barátságosabbra váltottam.
- Hello. - ennyire tellett. Még fáradt voltam ahhoz hogy többet mondjak.
Lena

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 9:07 am

- Igen megérkeztünk, legalábis elvileg. - mondtam eléggé bizonytalanul. Felpillantottam a fejem fölé tornyosodó hatalmas házra. Egészen az 1800-as évek építészeti csodáira hasonlított. Megnyomtam a csöngőt és egészen kellemes hangot hallatott. Kivettem a zsebemből újra a levelet Elena Gilbert részére szánva. Még mindig kidomborodott belőle valami. Nagyon szerettem volna kinyitni és eleget adni kváncsiskodásomnak ami határtalan, de nyílvánvalóan ezt nem tehettem. Egy hidegebb szellő csapott meg és megint végigfutott rajtam a hidegrázás. Szerencsére Jenny pulcsija megvédett most. Az éjszaka ma extra ijesztő volt és nem is értettem mit keresek ilyen késő este egy nagyon kedves lánnyal a város másik részében. Tehát vártunk, hogy valaki kinyissa végre az ajtót.
Jenny Marin

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Vas. Aug. 07, 2011 8:59 am

A Gilbert ház felé vettük az irányt. Számomra teljesen ismeretlen volt ez a név, még nem hallotta, de majd most megismerem.- gondoltam. Az úton odafelé nem sokat beszéltünk. nem szerettem csendben menni, de nem erőltettem. Ha nincs kedve nagyon beszélgetni akkor nincs. Már lassan teljesen sötét lett a városban, csak a lámpák és a Hold fénye világított. Tiszta éjszaka volt, rengeteg csillagot lehetett látni most az égén, még egy két csillagképet is fel lehetett fedezni. Kicsit sokáig tartott mire elértük célunkat,de megérte, hiszen így Lena elvégzi a munkáját.
- Azt hiszem megérkeztünk, igaz?- kérdeztem tőle mikor megálltunk egy szép nagy ház előtt. Lena az ajtóhoz sétált, kopogtatott és utána vártunk, hogy valaki ajtót nyisson nekünk.
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 6:51 am

- Szia Elena! - csak ennyit mondtam, nem is néztem rá. Képtelen lettem volna. Csak akkor néztem arrafele, amikor már háttal volt nekem. Észrevettem a betört ajtót, de nem törődtem vele. Biztos a testója volt az. Becsuktam Elena után a kocsiajtót, majd rálépve a gázra elhajtottam. Ennyi szar érzés elég volt mára. De legalább arról meggyőztem, hogy ne szóljon Stefan-nak...

/folyt. Salvatore panzió/
Elena Gilbert

Hozzászólások száma : 349

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Szer. Aug. 03, 2011 6:47 am

/Salvatore panzió/

Bár 100-zal ment, de így is olyan lassúnak tűnt az út. Mikor a Gilbert házhoz értünk, Damon-re néztem. - A tegnapi estét, kérlek felejtsd el.. És sose emlegesd fel, és a legfontosabb.. sosem fog ez megismétlődni. - magyaráztam el neki, teljesen nyugodt hangnemben. Lehet, hogy ezzel nagyon megbántottam, de legalább elérem, hogy leszálljon rólam.. Remélem, hogy nem fog követni, meg semmi.. Csak Stefan ne tudja meg. Még szerencse, hogy aznap este nem is volt otthon. - Viszlát! - szálltam ki a kocsiból, majd elindultam a ház felé.. Be volt törve az ajtó. Damon-ra néztem, aki ugyanúgy le volt döbbenve, mint én. Beléptem. Jeremy cipőjét láttam. Ő legalább itthon van.. Gyorsan felsiettem a lépcsőn.

/folyt. Jeremy szobája/

TémanyitásTéma: Re: A ház egyéb részei   Today at 11:11 am

A ház egyéb részei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gundan művészei (FanArt verseny 09|11)
» Kiképzőterepek
» Part 14 / 12
» A Föld Vándorló Színészei
» Sétányok, ravatalozó és egyéb helyszínek