The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Bennett ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 163

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Pént. Szept. 16, 2011 1:26 am

Damon kedvessége igazán jól esett, bár ezt próbáltam nem mutatni. Nem hittem volna, hogy valaha is látni fogom Damon személyiségének ezen oldalát. De kifejezetten örültem, hogy ez megtörtént.
- Köszönöm, és tényleg nagyon hálás vagyok, hogy oda költözhetek egy időre. Nem is tudod, mennyire rossz volt itthon egyedül! Konkrétan minden éjszaka történt valami horrorfilmbe illő dolog. - mondtam, és elmosolyodtam.
- Ha gondolod, akkor indulhatunk is! Gyorsan összepakolom a holmim, és mehetünk - mondtam, majd gyors léptekkel felcaptattam a lépcsőn. Olyan gyors voltam, hogy szerintem még a bepakolási idő világrekordját is sikerült megdöntenem. Az utolsó dolog amit beraktam a holmik közé, az a varázskönyvem volt. Bíztam abban, hogy néhány válasz a kérdéseinkre benne lesz ebben a könyvben. Hát majd meglátjuk! Gyorsan leszaladtam a méretes csomagokkal.
- Indulhatunk, Damon! - mondtam, és mosollyal az arcomon hagytam el, a már üres otthonomat.

// Folyt. Panzió //
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Damon Salvatore

Hozzászólások száma : 198

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Vas. Szept. 11, 2011 12:19 am

- Egyáltalán nem zavarsz. Sőt! Nagy segítség lenne, ha te is ott lennél. Több szem többet lát. - kacsintottam rá, és elmosolyodtam. Meg amúgy is élveztem Bonnie társaságát, legalább lesz ott valaki a vámpírbarbie-n meg Stefanon kívül, akire számíthatok... És jó társaság. Merthogy én a Barbie-val szóba nem állok, az biztos. Stefannal meg nem lehet beszélgetni...
- Ugyan... - mondtam, és legyintettem. Tényleg nem volt nagy dolog. A panzióban rengeteg hálószoba és vendégszoba van, akár 50 ember is elfér ott. Ha osztoznak a szobákon... Nade mindegy, az a lényeg, hogy bőven elférünk. Ráadásul szinte minden szobához tartozik egy külön fürdőszoba, szóval nincs sok esély rá, hogy valaki meglát valami olyat, amit nem akart.
Aztán Bonnie az életéről kezdett mesélni. Egy kicsit meglepett, de szívesen hallgattam. Főleg arról beszélsz, hogy mindig Elena árnyékában élt... Ezért sajnáltam. Én is Stefan árnyékában éltem addig, amíg emberek voltunk. Apánknak mindig ő volt a kedvence. Észrevettem, hogy Bonnie könnyezik.
- Hé, Bonnie. - mondtam, és odamentem hozzá. Átöleltem, és próbáltam vígasztalni.
- Te egy nagyon szép és csinos lány vagy. Ezenkívül vicces, és nagyon kedves. Amelyik pasi nem vesz észre téged, annak gond lehet a szemével. - mondtam és elmosolyodtam. Elég fura volt a helyzet, de mi kizárólag barátok vagyunk. És a barátok... vigasztalják egymást. Hirtelen nagyon... lánynak éreztem magam. Nem igazán szoktam ölelgetni senkit, sőt, vigasztalni sem. De ez különleges helyzet.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Vas. Szept. 11, 2011 12:06 am

- Hú, ez egy nagyon jó ötlet! Ebbe eddig nem is mertem belegondolni! De tényleg akkor költözöm csak oda, ha nem zavarlak titeket. Nem akarok kellemetlenséget okozni. - mondtam megdöbbenve, mivel erre az ajánlatra abszolút nem voltam felkészülve.
- Ez igazán kedves tőled! Köszönöm! Szerintem is jobb, ha Elena közelében vagyok! Talán akkor majd nem fog ilyen kamikaze akciókba belemenni. Bár nem garantálhatok semmit sem. - folytattam, és újra elmosolyodtam.
- Tudod, nagyon nehéz volt nekem eddig. Mindig Elena árnyékában éltem. Mindig ő volt a gyönyörű, és hát természetesen a pasik a külsőt nézik először. Ezért nem is hibáztatom őket. Így amikor már Elena a 4. fiúját szedte össze, én még sehol sem voltam a fiúk terén. Ennek ellenére tényleg nagyon szeretem Elenát, és mindent megtennék érte. Csak gondoltam jó, ha tudod, hogy nekem sem volt túl könnyű eddig az életem. Nem vagy egyedül a problémáiddal. És még most hiszek abban, hogy igazán soha, senki sincs egyedül. Mindig van hová tartozzunk. És ez a legszebb az életben. - mondtam, és éreztem, hogy néhány könnycsepp hagyja el a szememet.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Szept. 10, 2011 11:49 pm

- Igen, igazad lehet. Akkor ez sokkal nehezebb lesz, mint gondoltam. Tényleg minél többet meg kell róla tudnunk ahhoz, hogy legyen esélyünk ellne. Kezdhetnénk azzal, hogy mire is kell neki Elena... - mondtam ismét elkomolyodva. Egész jó hangulatban beszélgettünk erről, de ha arra gondolok, hogy Elena minden egy másodpercben életveszélyben van, akkor eltűnik minden jókedv.
- Szerintem Klausnak több boszorkánya is van, általában a vámpíroknak, főleg a nagy hatalmúaknak több is van. - mondtam Bonnie-nak. Bár valószínűleg ő is tisztában van vele, de azért jobbnak éreztem ezt kimondani.
- Valószínűleg meg lehet, de nem lehet valami egyszerű... De mindenképpen meg fogjuk próbálni. És sikerülni fog. - mondtam, és próbáltam optimistának lenni, de ilyen helyzetben elég nehéz annak lenni...
- Szeánszot? Nem vagyok valami jártas a boszorkány-témában, de ha jó ötletnek tartok, akkor rendben... Ha segítség kell, akkor szólj. - mondtam egy mosollyal. Hirtelen eszembe jutott valami.
- Mi lenne, ha egy ideig hozzánk költöznél? Ott nagyobb biztonságban lennél, ha mondjuk valaki el akarna tenni láb alól, mert segítesz nekünk... - mondtam.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Szept. 10, 2011 11:42 pm

- Hát igazán nincs mit! - mondtam, és elkezdtem hangosan kuncogni. Érdekes, de valami miatt jól éreztem magam. Nem taglózott le annyira a hír, mint kellett volna. Valamiért képes voltam megőrizni az optimizmusomat. Pedig én eddig inkább pesszimista embernek vallottam magam. Mindig a legrosszabbra számítottam az életemben. Így legalább sok kellemes meglepetés ért az évek során.
- Amúgy, ha ez a Klaus nevű vámpír azért jött ide, hogy megszerezze Elenát, akkor biztosan tudta azt is, hogy mi majd meg akarjuk ezt akadályozni. Szóval nem hiszem, hogy csak egy A tervvel jött ide Mystic Fallsba. Szerintem az ABC összes betűjéről elnevezett egy tervet. Ezért is lesz majd nagyon nehéz megállítanunk őt. Szinte mindenre fel van készülve, legalábbis a kora alapján biztosan sok mindennt megélt már. És ha ő a történelem legerősebb vámpírja, akkor biztosan élt az ő korában egy boszorkány is. Csak tudnám, hogy ki volt az. Na ennek fogok utánanézni! Valahogy biztosan meg lehet ölni! A természet egyensúlya nem borulhatott föl! Minden elpusztul egyszer, így ő sem élhet örökké. Kell lennie egy módnak, amivel meg lehet ölni! - mondtam.
- Tartani fogok egy szeánszot! Talán majd a szellemek többet fognak elmondani erről a Klaus-ról. - mondtam, és érdeklődve néztem Damon-ra.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Szept. 10, 2011 11:00 pm

- Igen, bár Elena nem kifejezetten az a fajta ember, akire lehet hatni... Ezért sántít nagyon ez a terv. - mondtam elhúzva a számat, majd amikor kiejtette a Vámpírbarbie nevét, megrándultam. Annyira rühellem azt a lányt, amennyire csak lehet. Soha életemben nem találkoztam még ilyen idegesítő vámpírral, de emberrel sem.
- Oké, de én biztos nem leszek vele egyszerre bébiszitter. Majd Stefannal összerakom őket. Úgyis olyan jól kijönnek. - mondtam csöppet gúnyosan. Bonnie éppen ekkora jegyezte meg, hogy pozitív irányban változtam... Kinek mi a pozitív. Nekem ez annyira nem az, így sebezhető és nyápic vagyok. Vagyis annak látszom. De annak örülök, hogy Bonnie bír engem. Így legalább nem akar megölni, ami jó pont.
- Köszi, Bonnie. Én is bírlak. Már nem vagy az a mindenlébenkanál boszi, aki régen voltál. - hecceltem vigyorogva. Bár régen tényleg olyan volt, de már nem az. Azonnal segít, ha valami baj van, és ez tetszik. Ez jó. Jó barát, lehet rá számítani. Meg amúgy is, jól kijövünk.
- Köszönöm a jelzőt. - vigyorogtam, amikor azt mondta "már nem vagy az a pöcsfej, mint régen". Tudom, hogy nem voltam valami kedves, de azért pöcsfej? Igen... nagyon is pöcsfej voltam.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Szept. 10, 2011 10:45 pm

Szóval Elena tényleg nagyon elszánt. Hát ez alapból nem lenne rossz dolog, viszont ebben a szituációban eléggé nyugtalanító. Valamit ki kell találjunk! Hát az Elenára való hatásomat nem igazán tudtam eddig felmérni, úgyhogy akár még működhet is ez a beszélgetős dolog. Már nem nagyon hiszem, hogy bármilyen hatással lennék rá. Amit ő elhatározott, az úgyis lesz! Eléggé ismerem már, így efelől nincsenek kétségeim. Muszáj lesz erőszakkal benntartanunk a panzióban.
- Rendben! Megpróbálok beszélni vele, de nem ígérhetek semmit. Elena nagyon makacs tud lenni. Viszont ha te és én NEM, akkor már senki más sem tud rá hatni. Legalábbis én így gondolom. De itt van még Caroline is. Ő is tudna majd nekünk segíteni. - mondtam, és észrevettem, hogy Care neve hallatán Damon összerándul. Úgy néz ki, hogy akkor még mindig nincsenek túl jó viszonyban Caroline-nal.
- Damon! Muszáj lesz együttműködünk vele! Ő is vámpír, és segíthet nekünk! Tudom, hogy nem szívleled túlságosan, de a barátnőnk, és mindig kész, hogy segítsen. Bíznod kell benne! - mondtam, és rámosolyogtam.
- Tudom, hogy nagyon aggódsz Elenáért. Én is aggódom! Éppen ezért kell minden tőlünk telhetőt megtenni, hogy biztonságban tudjuk tartani őt! Megígérem neked, hogy mindent meg fogok tenni ezért! - mondtam, és figyeltem Damon reakcióját.
- Amúgy örülök a változásnak! Mármint a személyiséged változásának! És ez nagyon jó dolog, mármint, hogy képes voltál pozitív irányba változni. Tudom, hogy ezt is főleg Elena miatt tetted, de azért legfőképpen ÖNMAGAD miatt. És be kell valljam, hogy én is sokkal jobban bírlak, mióta nem vagy az pöcsfej, mint régen! - mondtam, és újra elmosolyodtam.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Szept. 10, 2011 10:25 pm

- Igen, tényleg nagyon elszánt. Ma már egyszer megpróbált meglépni, de résen voltam. Most Stefannal van, remélem, hogy ő is rendesen vigyáz rá, és nem hagyja meglépni. - mondtam, és már agyon aggódtam magam. Nem azért, mert nem bíztam Stefan-ban... Szerintem képes megállítani Elenát. Benne nem bíztam. Elenában. Nagyon nagyon okos tud lenni, ha akar valamit. És nem tudom, hogy Stefan elég okos-e ahhoz, hogy észre vegye, ha Elena valamiben mesterkedik...
- Igen, Klaus nagyobb probléma. Nem tudom, hogy lehetne megállítani... - mondtam már szinte kétségbeesetten. De nem, én vagyok Damon Salvatore. Nem hagyom el magam holmi kétezer éves vámpír miatt.
- Rendben. Én is próbálok utánanézni, meg kérdezgetek. Biztosan tudnak egy-két dolgot az idősebb vámpírok. - mondtam, és eszembe jutott Melanie. Igen, ő azt hiszem, több, mint ötszáz éves. Talán tud segíteni, és kideríthetnénk, hogy ki ez a Klaus, és miért akarja megölni Elenát.
- Köszönöm a segítséget, Bonnie. Nagyon hálás vagyok. Az sem lenne rossz, ha esetleg tudnál beszélni Elenával. Talán rád hallgatna, ha azt mondanád, hülyeség, amit csinál.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Szept. 10, 2011 9:38 am

Megint ez a sok információ! Miért van az, hogy mindent én tudok meg legutoljára?! Mindegy, már igazán megszoktam. Amit Damon mondott, arra először nem is tudtam, hogy hogyan reagáljak. Konkréten ledöbbentem! Egyik probléma, jön a másik után. Most akkor úgy néz ki, hogy a világ legerősebb vámpírja meg akarja szerezni Elenát. Fantasztikus! De hogy ő maga akarja feladni magát, ennek a Klaus nevű vámpírnak, az már nagyon nem oké. Damon terve igen gonosz volt, viszont igaza volt. Elenát tényleg csak úgy lehetne távol tartani ettől az önfeláldozós hülyeségtől, hogy bezárjuk őt valahová.
- Értem, hát úgy érzem igazad van! Elena tényleg nagyon elszánt tud lenni, ha valamit akar. Megpróbálom elintézni, hogy ne tudja elhagyni a panziót. Ezt megígérem. Ez a Klaus nevű vámpír viszont nagyobb probléma. - mondtam, és egyenesen Damon szemébe néztem. Láttam, hogy aggódik Elenáért.
- Oké, akkor én is végzek egy kis kutatást! Megpróbálom kideríteni, hogy ki is ez a Klaus nevű vámpír. Egyébként mondta, hogy miért akarja megölni Elenát? - kérdeztem, és érdeklődve néztem Damon-ra.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Szept. 10, 2011 9:24 am

- Ohh, semmi baj. Az én hibám, hogy ilyenkor jöttem. - kértem bocsánatot, majd bementem a házba. Elég kellemetlenül éreztem magam, hiszen Elenával járok, Bonnie pedig az ő legjobb barátnője. Ez így elég cinkes.
- Oké, rendben. - mondtam, majd bementem a nappaliba, és leültem a kanapéra. Hallottam, hogy Bonnie az emeleten matat, és valószínűleg öltözik. Azt is hallottam, hogy gyorsabban veszi a levegőt, mint általában. Remek, akkor ő is zavarban van. Komolyan, jobban nem is időzíthettem volna... Ezt még csak tetézte Bonnie pizsamája. Na jó, ez az este már így is elég kínos, jó lenne, ha én nem tennék rá még egy lapáttal. Szóval visszafogom magam. Így is tettem, és Bonnie arcára néztem, amikor megjött. Egyenesen a szemébe.
- Arról lenne szó, hogy valami varázslattal be kellene zárnod a Salvatore házba. Olyasmivel, mint amivel a vámpírok voltak a sírba, csak nem annyira erős. Nehogy bajod essen. - mondtam, és reméltem, hogy belemegy. Ha ez meglesz, akkor nem kell majd Elena minden lépését figyelni, és élhetem az életem anélkül, hogy átmennék bébicsőszbe, csak mert a barátnőm mindenáron meg akarja öletni magát. Ekkor jutott eszembe, hogy Bonnie még nem is tud Klaus-ról.
- Felbukkant a világtörténelem legidősebb vámpírja, és meg akarja ölni Elenát. Hogy miért, azt még nem tudjuk, de amint lehet, kiderítem. És Elena elhatározta, hogy átadja magát Klaus-nak, csakhogy mindenkit megvédjen. Persze én nem fogom hagyni, hogy Elena ilyen marhaságot csináljon. Nem hagyom, hogy baja essen. - mondtam nagyon komolyan.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Szept. 10, 2011 9:16 am

Hát ilyen kellemetlen helyzetben már nagyon régen voltam. Nem elég, hogy törülközőben nyitottam ajtót, de ráadásul pont Damon volt az, akinek ajtót nyitottam. Észrevettem, hogy nem igazán az arcom volt az, ahová először nézett. Jó, ezért nem is hibáztatom, hiszem pasiból van. Éreztem, hogy belepirulok a bámulásába, így gyorsan, még jobban magam köré tekertem a törülközőt. Majd igyekeztem kiüríteni a fejemet, és megpróbáltam normálisan kezelni ezt az egész szituációt.
- Szia Damon! Hát bocsi a fogadtatásért, csak tudod nem igazán számítottam már senkire sem, ilyen késő este. De persze, nyugodtan gyere be! - mondtam, és beinvitáltam a házba.
- Egy perc és itt vagyok, csak magamra kapok valamit! Addig foglalj helyet a kanapén. - mondtam, és éreztem, hogy elpirulok. Így inkább gyorsan megfordultam, és felkocogtam a szobámba. Magamra kaptam a pizsimet, ami sajnos eléggé kihívó volt. Miniszoknya-short összeállítás. Hát mindegy, ez van. Újabb ok, hogy belepiruljak Damon bámulásába. Összekötöttem a hajam lófarokba, és siettem lefelé.
- Itt is vagyok! Szóval mi a gond Elena-val? Miben kell segítsek? - kérdeztem, és helyet foglaltam mellette a kanapén.
Damon Salvatore

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Szept. 10, 2011 8:51 am

/Salvatore birtokról/

Először Bonnie-hoz akartam elmenni. Igazából ő az egyetlen, akivel most beszélnem kell. És akivel akarok. Mivel Vámpírbarbie-t rühellem, neki maximum csak üzenek. Beszélni biztos nem fogok vele. Gyors léptekkel sétáltam az utcán. Igaz, hogy már sötétedett, de akkor is voltak páran, így nem rohanhattam, hogy minél előbb odaérjek. Amikor megérkeztem, lassan felsétáltam a lépcsőn, és bekopogtam. Bonnie pár perc múlva ajtót nyitott, és meglepetten nézett rám, amit nem is csodálok. De én is ugyanolyan meglepetten néztem őrá. Ugyanis csak egy törülköző volt rajta. Próbáltam az arcát nézni, több-kevesebb sikerrel.
- Öhm... Szia. Szükségem lenne a segítségedre. Elenáról van szó. - mondtam komolyra fordítva a szót, de még így is gondot okozott, hogy ne a törülközőt nézzem, és ne az alatta lévő dolgokon agyaljak. Aprót ráztam a fejemen, hogy kitisztuljon a fejem, és Elenára tudjak koncentrálni. Na, igen. Elena. Gondolatban épp most csalom meg. Szép kis pasi vagyok...
- Fontos lenne. Ha... esetleg behívnál, akkor odabent is beszélhetnénk. Idekint... khm... megfáznál. - mondtam, és aprót köhintettem.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Szept. 10, 2011 8:41 am

// Folyópartról//

Nem bírtam tovább Jason közelében lenni. Egyszerűen olyan hatással volt rám, amilyet még sohasem éreztem. Így gyorsan elköszöntem tőlük, és gyors léptekkel haladtam hazafelé. Nem igazán voltam beszélgetős kedvemben, így inkább nem fordultam be a főutcára. Egyenesen hazafelé vettem az irányt, szerencsémre senkivel nem találkoztam. Utálok sötétben hazamenni! Nem csak azért, mert nyuszi vagyok, hanem azért is, mert olyan dolgokat szoktam néha beleképzelni a sötétségembe, amik igazából nincsenek is ott. Így megkönnyebbülve éreztem magam, amikor beléptem a bejárati ajtón. Gyorsan felkocogtam a lépcsőn, és az ágyra vetettem magam. Szükségem van egy kis pihenésre - gondoltam - így először a zuhany felé vettem az irányt. Ezzel is próbáltam a gondolataimat elterelni Jason-ről és Jenny-ről. Miután végeztem, magam köré tekertem egy törülközőt. Ez volt a szerencsém, ugyanis ekkor valaki csöngetett az ajtónkon. Vajon ki lehet az ilyenkor? Szó szerint bepánikoltam! Lassan haladtam lefelé a lépcsőn, a csengő pedig folyamatosan szólt. Egy hirtelen mozdulattal kinyitottam a bejárati ajtót, és felkészültem a legrosszabbra. Mikor megláttam ki az, konkrétan szívrohamot kaptam. Ugyanis Damon állt az ajtóban. Mit kereshet itt ilyenkor? - kérdeztem magamtól.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Vas. Ápr. 17, 2011 12:37 am

BEFEJEZETT
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Vas. Ápr. 17, 2011 12:10 am

Caroline szavaiban volt igazság. Nem éri meg eldobni a biztosat a bizonytalanért. Átértelmezve: nem éri meg eldobni a Matt-el való stabil kapcsolatát, a Stefan-nal lévő bizonytalan kapcsolatért.
- Igazad van! Mattel a kapcsolatod stabil és biztos. Hát a Stefan-nal lévő kapcsolatodról sajnos ez nem mondható el. Szerintem egyenlőre maradj Mattel, amíg úgy nem érzed, hogy Stefan eléggé fel van készülve egy új, stabil kapcsolat befogadására. Vagy kockáztass, és vágj bele most azonnal Stefan-nal kiépíteni a kapcsolatot. Ha rám hallgatsz, akkor az előbbit választod. - mondtam Care-nek és megöleltem.
- Mit szólnál hozzá, ha elmennénk a Grillbe egy kicsit? Ott is tudnánk beszélgetni, ráadásul szívesen meginnék egy csésze cappucinot, és persze táncolnánk is egy keveset. Tudod, buli van! A partykirálynők most indulnak, vagyis MI - mondtam és gyorsan felpattantunk, miután Caroline áldását adta az ötletre. Az eredeti terv az volt, hogy sétálunk egyet a Grill-ig, de mivel Care autója itt állt a házunk előtt, így inkább úgy döntöttünk, hogy megkíméljük magunkat az aznapi testmozgástól. Villámsebességgel vettük a kanyarokat és haladtunk a Grill felé, megállíthatatlanul.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Ápr. 16, 2011 10:52 pm

Rendkívüli módon meghatódtam Bonnie szavaitól, ám azzal még ő sem számolt, hogy a szívem sem csak egy nevet suttog a fülembe és az eszem sem mindig csak egy felé húz.
- Tudod amikor ott áll előttem Matt, és abban a gyönyörű kék szempárban meglátom azt a szerelmet, amit táplál irántam, bennem is újra éled az, ami azelőtt pár perccel kezdett kihunyni. Hiába, hogy tudom, mellettem veszélyben van, valahol úgy érzem jobb ha vele maradok. Ismersz, szükségem van arra, hogy szerelemmel szeressenek és hiába, hogy mikor meglátom Stefant a szívem háromszor olyan nagyot dobban mint Matt esetében, mivel viszonzásra nem találok a szemeimben ez bennem is kezdi megölni ezt a megmagyarázhatatlan vonzódást iránta. Csak azért Matt szerelmét nem vagyok képes eldobni, hogy egy korántsem biztos és egyáltalán valaha is bekövetkező valamire várjak, ami lehet, hogy ezerszer jobb és intenzívebb lenne, mégis sokkalta bizonytalanabb. - mondtam szipogva a másiknak és reméltem, hogy szavaim a megfelelő értelmezésre találnak Bonnie-ban.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Ápr. 16, 2011 9:38 am

Nehéz ügy. Bár Caroline-nal kapcsolatban már sok nehéz ügyet átvészeltünk és valamennyit meg is oldottuk. Ebben a dologban, viszont igen nehéz tanácsot adni. Bárcsak jobban bele tudnék látni Care szerelmi kapcsolataiba. Abban szinte biztos vagyok, hogy számára Stefan az igazi. A szőke herceg fehér lovon, ahogy szokták mondani.
- Tudom, hogy elcsépeltem fog hangzani az, amit mondani fogok, de hallgass meg, kérlek! Minden ember életében van egy pont, amikor egyszerűen nem képes felelősségteljesen dönteni és nem tud racionálisan gondolkozni. Na ekkor, ebben a szituációban kell a szívünkre hallgatni. Neked úgy érzem, hogy most érkezett el ez a pont. Ez egy általános bölcsesség, de mégis többet mond, mint egy egész filozófia tankönyv. A szüleim és szerintem a te szüleid is ezt nevelték beléd, csak hajlamosak vagyunk néha ezt elfelejteni. Ilyenkor muszáj magunkat emlékeztetni, arra, hogy mindig van egy pont, amikor a szívünkre kell hallgatnunk. Értem, hogy vonzódsz Matt- hez, de neked a Stefan az igazi. Azzal, hogy Matt-el vagy nem csak őt, hanem főként magadat csapod be és ellentmondasz az érzéseidnek. Hallgass arra, amit a szíved súg neked és tedd félre a racionális gondolkodást. Stefan beléd fog szeretni, ebben biztos vagyok, mivel téged egyszerűn iszonyatosan nehéz NEM szeretni. Adj neki egy kis időt és türelmesen várj. Tudod: türelem rózsát terem. - mondtam Care-nek és belekezdtem egy idézet elmondásába:

Az igazi szerelem színtelen,
hallgatag, mint a hétköznapok.
Csak az énekel, aki vár valakit.
Az egymásra kulcsolt kezek hallgatagok.

Caroline szemében könnyeket láttam. Tehát láthatóan megértett engem, így nem maradt más, csak vártam, hogy megszólaljon.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Ápr. 16, 2011 9:16 am

Bingó. Bonnie a fejembe lát. Össze tudja foglalni azt, amit én még egy hónap alatt se tudnék kigubancolni magamban. Mindig is csodáltam ezt a képességét, és megvallóm őszintén kissé ijesztő is volt ez egyben, ám abszolút jó értelemben.
- Ne érts félre...imádom Matt-et. Annyi szeretetet, szerelmet és törődést kapok tőle, hogy már csak ezért is, nem tudom azt mondani, hogy nem szeretem, mert odáig vagyok érte..de Stefan. Mikor vele vagyok. Az megmagyarázhatatlan. Olyan érzés kerít magába, amit még soha nem éreztem, nem csupán szerelem, valami más, megfoghatatlan. nem tudom érted e...csak tudod ezzel van egy kis bökkenő. Az, hogy ő még mindig Elenát szereti és mikor utaltam az érzéseimre illedelmesen visszautasított. Röviden, tömören ennyi. -adtam ki magamból az érzéseket, és összezavarodott tekintettel néztem a másik szemébe. Ha valaki tud megoldást erre, akkor kétség kívül Bonnie lesz az.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Ápr. 16, 2011 9:06 am

Caroline-nak némileg sikerült megnyugtatnia, és a friss, hideg víz igazán jól esett.
- Köszi, Care! Csak annyira felháborító, amikor az emberek meggondolás nélkül cselekednek és nincsenek tisztában a tetteik következményével. Utálom az ilyet! Egyenes undorodom az ilyen emberektől. Mindegyiket csak a bosszú hajtja és nem érdekli őket, hogy milyen eszközzel, de a céljukat el kell, hogy érjék. - mondtam Caroline-nak és újabb kortyot ittam a vízből. Majd megpróbáltam egy kicsit vidámabb témába belevágni.
- Akkor újra dúl a love? Végre valami jó hírt is kapok, mivel amiket eddig elmondtál azok eléggé ijesztő és idegesítő hírek voltak. Biztos vagy abban, hogy képes leszel őt teljes szívedből szeretni? Ne vedd kötözködésnek, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy érzel. Nem vagyok én olyan biztos abban, hogy te még mindig nem Stefan-hoz vonzódsz. Lehet, hogy én látom rosszul, sőt szinte biztos, de én úgy gondolom, hogy Stefan jobban illik melléd mint Matt. Nem csak azért, mert vámpír, hanem mert sokkal empatikusabb és megértőbb. Neked szerintem ilyen emberre(vámpírra) van szükséged. - mondtam és tekintetemet Caroline arcába fúrtam, míg vártam a reakcióját.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Ápr. 16, 2011 8:49 am

- Bonnie. Bonnie! Nyugodj meg. Semmi gond, őt majd én elintézem. -mondtam aggódó tekintettel, és tudtam, hogy a szavaim hatottak mivel az előbb érzékelt jelenségek teljesen megszűntek.
- Viszont Matt. Nagyon haragudtam rá eleinte amiért nem keresett eddig,d e aztán meghallgattam a magyarázatát, és megbocsájtottam, ám tudom, hogy nagy hibát követtem el. El kellett volna engednem, bármennyire is fájt volna neki, meg kellett volna tennem. Félek, hogy baja esik. Nem éppen egy biztonságos világba csöppen mellettem, és hab a tortán, hogy titkolóznom kell mellette. -magyaráztam meg szomorúságom okát, majd kiszaladtam a konyhába engedtem egy pohár vizet Bonnienak és a kezébe nyomtam.
- Most ezt idd meg, és nyugodj meg. - tettem hozzá, és visszaültem mellé a kanapéra.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Ápr. 16, 2011 8:39 am

Hát Tyler bulijáról nekem csak jó emlékeim vannak, bár eléggé hamar le is léptem. Szóval Dana bántotta Caroline-t. Hát azt hiszem, hogy vele is el kell majd beszélgessek, de azt a találkozót meg fogja emlegetni. Stefan volt a legjobb gyógyszer Caroline ,,betegségeire". Tudom, hogy hogyan érzett iránta és, hogy muszáj volt neki feladnia a szerelmét, amit Stefan iránt érzett. Ez lehetett a legrosszabb dolog, amit valaha meg kellett tennie. Viszont Matt-et nem tudtam belehelyezni a történetbe. Azt tudtam, hogy még mindig odavan Care-ért, de pontosan mi történhetett kettőjük között?
- Matt? Mit csináltál Mattel? Amúgy meg Danát konkrétan ki fogom csinálni! Nem fogja megköszönni azt, amit tőlem fog kapni, arra mérget vehetsz. - mondtam és harag kezdett el felgyülemleni bennem, ami mintha széthasította volna a mellkasomat. Ekkor elkezdett rázkódni a szoba, mintha földrengés lett volna, idegességemben magától elkezdett működni a varázserőm. Nem tudtam lenyugodni és, amikor már a tárgyak, amik az asztalon voltak leestek és a fal is elkezdett eléggé érdekes hangokat kiadni, akkor éreztem egy igen erős szorítást a karomon. Caroline állt előttem, aggodalommal és rémülettel a tekintetében.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Ápr. 16, 2011 8:23 am

- Én..én csak láttam milyen boldog vagy. Nem akarom ezt elrontani. Bánt, hogy mindig engem kell istápolni, végre szeretnék csak neked és a te örömödnek hódolni. - reagáltam őszintén, ám már az utolsó szavakat ismét sírva adtam elő. Nem akartam, hogy amikor Bonnienak végre minden jó összejött én belerondítsak a képbe, ám tudtam, hogy addig innen nem engedne ki, míg el nem mondom neki a történéseket.
- Tudod Tyler buliján kezdődött. Megismerkedtem Danával, és hát kiderült róla, hogy vámpírvadász. Ott voltam lent abban a pincében és.. -kezdtem bele, de egyszerűen nem bírtam tovább mesélni.
- Elena és Damon megtaláltak, majd Stefan átjött és meg tudtam vele beszélni ezt az egészet, na meg a vámpírlétet, aztán mutatott pár túlélési taktikát, szóval megleszek. - jelentettem ki magabiztosan, és az ujjaimmal kezdtem babrálni.
- Aztán találkoztam Mattel...- ejtettem el ezt az információt, és vártam, hogy a másik mit reagál az előbbi pár pillanatban őt elért információáradatra.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Ápr. 16, 2011 8:13 am

Caroline bármennyire is szeretne, engem nem tud becsapni. Túl rég óta ismerem őt ehhez. Láttam rajta, hogy valami nagyon nem stimmel, viszont az én pasiízlésemmel úgy látszik nagyon is tisztában van. Szinte pontosan írta le Jason külsejét és ettől a vágyakozás érzése kezdett elhatalmasodni rajtam.
- Care! Előlem nem kell eltitkolnod semmit sem! Mondd el légyszíves, hogy mi bánt. Engem légyszíves, azért ne akarjál becsapni, ha lehet! Ismerlek, mint a rossz pénzt. Látom, hogy valami nem stimmel. Na, gyerünk nyög ki végre, biztosan tudok segíteni, eddig mindig tudtam. - mondtam és őszintén Caroline szemébe néztem. Nem szeretem, ha titkolóznak előlem, különösen, ha azt az egyik legjobb barátnőm teszi.
- Bízz bennem, kérlek! Mikor adtam én neked utoljára rossz tanácsot? - kérdeztem és próbáltam mosolyt erőltetni a számra, több-kevesebb sikerrel. Úgy érzem, hogy egy igen nehéz beszélgetés elé nézünk.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Ápr. 16, 2011 7:57 am

- Ó Bonnie! Annyira örülök neked, akarom mondani nektek és a boldogságodnak. -mondtam vigyorogva, ugyanakkor teljesen őszintén, ám erről a szerelem témáról azonnal beugrott Matt és ennek hatására kitört belőlem a sírás, ám mivel ezek a könnyek vigyorral párosultak az arcomon, könnyedén meg tudtam magyarázni.
- Tényleg annyira örülök, hogy végre össze jött neked. - magyaráztam könnyeimet, mielőtt a másiknak bármi is feltűnne, egyszerűen nem akartam elrontani a boldogságát. Gyorsan megöleltem, majd rendes barátnőhöz méltóan kérdésekkel kezdtem bombázni.
- Mégis hogy néz ki? Várjál. Kitalálom! Magas, barna, kék szemű és iszonyúan lehengerlő mosolya van. - kezdtem bele az előttem lévő képzeli képet lefesteni Bonnie számára.
- Várj, ha boszorkány..Jézusom, de szerencsés vagy! Semmi titok. Ez jó. - folytattam az ábrándozást, ám a vigyorból az arcomon immár mosoly lett, és tudtam, hogy ha előbb nem is most lebuktam.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Ápr. 16, 2011 7:47 am

Caroline tereli a témát? Hát ez nem túl jó! Caroline szokott lenni általában a kezdeményező fél és ő szokta kezdeni a mesélését. Most mégis nyomja valami a szívét. Láttam rajta, egyszerűen túl régóta ismerem, hogy az ilyenek ne szúrjanak nekem szemet. Majd rákérdezek, de úgy döntöttem ,hogy inkább elkezdek mesélni. Jason! Ahogy eszembe jutott, úgy támadt föl újból a jókedvem.
- Hát a szerelmi élet terén, nagy változások elé néztem az elmúlt napokban. Megismertem egy fiút, akit Jasonnak hívnak. Kiderült róla, hogy boszorkány és iszonyatosan beleszerettünk egymásba. Care, ilyet én még nem éreztem! Egyszerűen imádom őt, és úgy érzem ,hogy az életem nem lehet teljes nélküle! - ezt körülbelül egy szuszra mondtam( hadartam) el Caroline-nak, akit láthatóan feldobódott attól a ténytől, hogy végre igazán boldog vagyok.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Today at 9:38 am

Bennett ház
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Molly Sofia Bennett - Elkelt