The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Bennett ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 163

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Vas. Márc. 13, 2011 10:07 am

Amint Dana elment átvette felettem az uralmat az alvás ingere. Már vagy két napja nem tudtam normálisan aludni. Mindig volt valamilyen elintéznivaló és ráadásul olyanok, amelyeken még éjszaka is kellett rágódnom. Most talán egy kis nyugodalmam lesz. A Salvatore tesókkal ráérek még beszélni Katherine hollétéről így hát elment a fürdőszobámba és lezuhanyoztam. Megszárítottam a hajam és a fürdőbe bevitt új ruhát vettem magamra. A tükörbe nézve ugyanaz a fáradt Bonnie nézett vissza rám, mint reggel. Tényleg szükségem lenne már egy kis alvásra, ezért gyorsan a szobám felé vettem az irányt. Valami azonban nagyon furcsa volt, valami kellemetlen érzés fogott el, de nem tudtam pontosan, hogy mi lehet. A szobám nyitva volt, pedig én tisztán emlékeztem, hogy bezártam. Valaki van itt. Ezzel a kellemetlen érzéssel léptem be a szobámba, ám ott nem volt senki sem. Megnyugodtam és ezzel a nyugalommal kerültem az ágyba és onnan az álmok birodalmába. Ám ekkor egy kétségbeesett kiabálás a ház előtt felébresztett. Kinéztem az abalakon. Caroline állt a ház előtt. De vajon miért nem jön be?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Dana Harris

Hozzászólások száma : 133

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Márc. 12, 2011 11:36 pm

- Oké, elfogadható terv. - mosolyogtam rá. - És szívesen megnézem az őseidről szóló gyűjtéseit is.
Úgyis ez volt a tervem. - gondoltam magamban. Szóval meg van apu gyilkosa, még akár indítéka is lehetett. Talán apu túl sokat tudott, ezért ölte meg. Vagy mert ahhoz volt kedve, végül is vámpír. Már semmin se lepődnék meg velük kapcsolatban.
- Akkor én megyek is megkeresem Ninát. - indultam ki a szobájából, de mielőtt elértem volna az ajtót a mobilom csörögni kezdett. Gyorsan előkaptam és megnéztem a hívót. Naná, hogy Dereck volt az. Dühösen kinyomtam; hogy a fenébe nem tud még mindig leszállni rólam...
- Na, majd beszélünk. Szia Bonnie. - kimentem a házból az utcára és gondolkodni kezdtem, hogy találom meg Ninát.

//BEFEJEZETT//
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.my-stories.mlap.hu
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Márc. 12, 2011 11:27 pm

Szóval Dana édesapja kutatott az Ősök után. Ez jó, akkor lehet megkérem nézzen majd utána az apja jegyzeteiben a boszorkányok után is, akik abban az időben éltek.
- Ez egy hosszú történet és én ezt Elena beleegyezése nélkül nem mondhatom el neked, de el fog jönni ennek az ideje is - mondtam neki teljesen őszintén.
-Van egy javaslatom. Próbáljunk meg kutakodni Katherine után. Te kezdd azokkal, akik most költöztek ide. Tudod van az a csaj, Ninának hívják. Talán kezdhetnéd vele. Én pedig beugrok a Salvatore tesókhoz, hogy ők vajon tudnak-e valamit Katherine hollétéről - mondtam Danának.
- Ez így rendben van? Ja és lenne még hozzád egy kérésem. Édesapád jegyzeteiben utána tudnál nézni a régi boszorkányoknak. Nagyon hálás lennék ezért.
- Elfogadható, akkor ez a terv? - kérdeztem Danát.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Márc. 12, 2011 11:20 pm

Megnyugodtam amikor Bonnie magához tért. Aztán a név hallatára felderengett valami...
- Katherine Pierce... - ízlelgettem a nevet és eszembe jutott miért volt ismerős, csak apu jegyzeteiben más néven volt. - Mármint Katerina Petrova, nem? Apu rengeteget foglalkozott azzal a családdal, meg az elsőkkel. Legalább két doboznyi információm van róla. Legendákból is vannak leszűrt adatok. - hadartam el. És eszembe jutott a Hold meg a Nap átka, amit még pár napja olvastam. Aztán ledöbbentem.
- Ácsi a legjobb barátnőd a hasonmása? Az hogy lehetséges?
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Márc. 12, 2011 11:08 pm

Dana szólítgatására hirtelen kinyitottam a szememet, de az igazság az, hogy hirtelen fogalmam nem volt, hogy hol vagyok. Ja persze a szobámban, hol másutt lehetnénk? Dana szemében ijedtséget láttam és látszott rajta, hogy még nem nagyon vett részt egy ilyen varázslat kivitelezésén. Szép lassan, minden szót hangsúlyozva próbáltam hozzá beszélni.
- Megtudtam azt, amit kellett, de számomra hihetetlen ez a tény. Apád gyilkosa: Katherine Pierce. Az én legjobb barátnőm hasonmása. Tudsz róla valamit? Tudod egyáltalán, hogy ki ő? - kérdeztem Danát.
- Lehetséges, hogy édesapád mondott neked róla valamit. Nem emlékszel semmi ilyesmire? - kérdeztem újra.
Hát, ha Katherine visszatért, akkor az nem várt fordulatokat fog eredményezi itt, Mysic Fallsban, de ezen ráérek még később aggódni. Most koncentráljunk Danára először. Nagyon furcsa arcot vágott a névre, így nem tudtam kivenni, hogy ismerős-e neki egyáltalán. Látszott rajta, hogy nagyon gondolkodik és ekkor hirtelen megcsillant a szeme.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Márc. 12, 2011 10:59 pm

Néztem Bonniet, ahogy elkezdte a varázslatot, majd láttam, hogyan koncentrál. Kicsit vicces, mert már egész sokat tudok a természetfelettiről, de látni még sosem láttam... Bonnie nagyon koncentrált, legalábbis ahogy láttam, majd remegni kezdett. Aggódva figyeltem és amikor kinyitotta a szemét nem tudtam megnyugodni mert azonnal elájult.
- Hé, Bonnie. - hajoltam óvatosan fölé és ébresztgetni kezdtem. Igazság szerint fogalmam sem volt mit kéne csinálnom.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Márc. 12, 2011 10:53 pm

Az ölembe vettem a grimoire-t, a ruhaanyagot pedig a jobb kezemben tartottam. Elkezdtem először magamban, majd hangosan felolvasni a varázsigét. Hirtelen remegés futott át a testem és a szemem előtt egy alak kezdett kibontakozni. Talán egy lány? Igen, ez egy lány méghozzá nagyon csinos lány. Megpróbáltam jobban koncentrálni és segítségül hívni a természet erőit, ez azonban csak részben sikerült. De a célt elértem. Megláttam a lány arcát és döbbenet futott át az arcomon. Elena? Nem az lehetetlen! Ez a lány nem lehet Elena. Ám ekkor meghallottam a nevet: Katherine, Katherine, Katherine........ A nevet ismételgették, a fejem pedig már zakatolt, ám ekkor vége lett és visszatértem a valóságba. Danát láttam meg a szemem előtt, viszont megszólítani már nem tudtam, mivel eszméletemet elveszítve zuhantam az ágyra.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Márc. 12, 2011 10:39 pm

Egy apró döbbenet hullám söpört végig rajtam, amikor Bonnie közölte, hogy mennyire kimerítheti a varázslat. Végül erőt vettem magamon és bólintottam.
- Oké, nyugodt leszek majd. - morogtam. Valami rémlett apu jegyzeteiből, hogy a boszorkányok erőt tudnak nyerni a természetből és elemeiből, de nem ugrott be teljesen. Eldöntöttem, hogy ha majd haza érek akkor átfutom azokat a lapokat. Talán segíthetek Bonninenak. Sőt talán még barátnők is lehetnénk, hiszen nagyon kedves lány.
- Én készen. - mosolyogtam rá és figyelni kezdtem.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Márc. 12, 2011 9:29 pm

Dana odaadta nekem a fekete színű anyagot, hát nem mondom eléggé jó minőségű anyag volt, az szent, úgyhogy valakinek nagyon jól mehet a dolga. Most mindjárt kiderül. Azonban volt néhány dolog, amit még meg kellett osztanom Danával.
- Dana, ez nem egy egyszerű varázsige, ahogy itt nézem a könyvemben, ezért mivel egyedül vagyok, lehetséges, hogy nagyon kimerült leszek a varázslat végrehajtásától, sőt lehet el is ájulhatok. lényeg az, hogy ne ess pánikba kérlek, bármi történik is. És légyszíves segítsél majd, ha arra van szükségem - mondtam Danának egyenesen a szemébe.
- A varázsigének hálistennek nincsen buktatója, ezért biztosan meg fogjuk tudni, hogy ki a ruha tulajdonosa. Akkor kezdhetjük? Készen állsz te is? - kérdeztem tőle.
A szeme azt tükrözte, hogy rendkívül biztos a dolgában és hogy minden áron meg akarja tudni az igazságot, de jól is van ez így. Vártam a válaszát, bár már előre tudtam, hogy mit is fog mondani.
Dana Harris

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Márc. 12, 2011 8:05 pm

Nagyon meglepődtem a házat látva. Nem erre számítottam, ja várjunk csak számítottam én valamire? A ház lenyűgöző volt, alig bírtam betelni a látványával. Áradt belőle, hogy boszi lakik itt. Mikor beléptünk az előszobába az is nagyszerűen nézett ki, ízléses képekkel és bútorokkal. Bonnie szobája is nagyon szép volt, tetszett.
- Igen. Tudom, hogy az összes boszorkánynak van egy könyve amibe összegyűjti a varázslatait. - mosolyogtam rá és elővettem a zacskóból az anyagot, majd odaadtam neki. Még apu jegyzeteiben olvastam egy-két dolgot a boszorkákról, de nem olvastam végig az összes róluk szóló lapot. Gyűjtött még vámpírokról és vérfarkasokról is, de engem leginkább csak a vámpírok érdekeltek.
Bonnie Bennett

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Szomb. Márc. 12, 2011 9:47 am

Hát megérkeztünk a házunkhoz egy hosszú, kimerítő séta után, de legalább épségben, ami a mai Mystic Fallsban rendkívül ritka. A házunk. Hát igen. Nem mondhatom azt, hogy nem szép, mivel akkor hazudnom kéne. Imádom a házat és az egész birtokot. Bekísértem Danát a házba és közben figyeltem a tekintetét. Hát ahogy láttam ő is le volt nyűgözve a háztól. Bementünk a szobámba és elővettem a varázskönyvemet.
- Ez itt az én kis varászkönyvem, ami tele van jó és gonosz varászlatokkal egyaránt - mondtam Danának.
Azzal elkezdetem keresni a szükséges varázsigét.

Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Bennett ház   Szomb. Márc. 05, 2011 11:13 pm

A Bennett boszorkák otthona (
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Bennett ház   Today at 9:38 am