The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Forbes ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Forbes ház   Vas. Márc. 20, 2011 2:44 am

Bonnie válaszát hallva teljesen lefagytam és éreztem, hogy egy óriási hisztiroham van kitörőben belőlem. Persze, tisztában voltam azzal amit tettem és még életemben nem bántam meg ennyire semmit mint abban a pillanatban. A barátnőm szavai tőrként szúródtak a szívembe és csak egyre forgatták azt bennem. Amikor a másik elkezdte letörölni a vért az arcomról próbáltam visszafogni magam de nem ment és felpattanva az ágyról, ezzel Bonnie kezét ellökve magamtól kezdtek áradni belőlem a gondolatok.
- Persze Elena szörnyűségeket élt át ma. Sőt egész életben. Mindig ő az ártatlan áldozat. Na de mi van velem? Van fogalmad arról min mentem keresztül én? Egy nap leforgása alatt megöltek, egy teljesen más lény lettem, az egyetlen vámpír aki kéznél van ahelyett, hogy segítene ezzel megbirkózni csakugyan Elena lelkét ápolgatja aztán még ki tudja miét, és minden kérdésemet félvállról veszi. De még, hogy csak ez...meg akar ölni! Elismerem, hogy amit tettem rossz volt de valaki ebben a francos világban végre törődhetne velem is? -néztem immár nedves szemmel Bonnie-ra és arcomon folyamatosan gördültek le a könnycseppek. Vettem pár mélyebb lélegzetet és alig hallható, elkeseredett hangon folytattam.
- Aztán ott van Matt. Az egyetlen aki ezen a világon feltétel nélkül szeretett és mindig törődött velem. Akinek nem mindig Elena volt a lényeg és az ő drága érzései. Nem úgy mint egyeseknek... -néztem egyértelműen Bonnie szemébe, de nem hagytam, hogy a szavamba vágjon-...nem találkozhatok vele. Érted? Bezzeg a kis Elena. Akit mindenki szeret, a kis szent...bár nem tudom, hogy a szentek mióta hetyegnek egyszerre két pasival. Akik ráadásul testvérek. De tudod mit, engem nem kell megérteni. Tőlem akár el is mehetsz. Megoldom én egyedül is...-mondtam, ám a végére ismét sikerült ismét fennhangon beszélnem.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Hozzászólások száma : 163

TémanyitásTéma: Re: Forbes ház   Vas. Márc. 20, 2011 2:09 am

Miután a láncreakció lezajlott és a farkasnak híre hamva sem volt, kicsit megnyugodtam. De csak éppen addig, míg meg nem láttam Caroline kétsébeesett és Elena fájdalmas arcát. Damon egy köszönet után felvitte Elenát a szobájába és nem jöttek le. Gondolom Elena elaludt a fáradságtól és Damon vigyáz rá az ágy mellett. Furcsa, de nem aggódtam, mivel úgy éreztem, hogy per pillanat Elena nem is lehetne jobb helyen, sőt nem is lehetne jobb kezekben, mint Damonéban. Caroline láthatóan nagyon ideges és mérges volt magára, ami érthető is volt. Haza akart menni, de nem engedhettem el egyedül elmenni, így hát vele tartottam a házukhoz. A séta egy örökkévalóságnak tűnt, mivel egyikünk sem szólt egy árva szót sem a másikhoz. Care becsöngetett a házba és az édesanyja jött ki hitetlen arccal. Caroline egy jól kitalált történetet adott elő, amit az anyja láthatóan be is vett, hála Istennek. A szobába vettük az irányt és egyből ledőltünk az ágyra. Care elkezdte elemezni a mai estét. Főleg azt a részét, amikor megharapta Elenát. Tudtam, hogy kíváncsi az őszinte véleményemre, ezért kertelés nélkül elmondtam neki, amit gondolok.
- Caroline! Amit ma tettél, azzal csak az nyert bizonyosságot, hogy bizony tényleg nem könnyű az újszülött vámpírok élete. Tudom, hogy szereted Elenát és világ életedben nem bántottad volna, de ez az élet más. Itt olyan dolgok is megtörténhetnek, amivel akarva-akaratlan is fájdalmat okozhatsz, azoknak az embereknek is, akik a legközelebb állnak hozzád. Úgyhogy bármennyire is furcsa én nem tartalak hibásnak, azért amit tettért, viszont elgondolkodtatásra ad okot, ez tény - mondtam neki, miközben elmentem a mosdóba egy törülközőért és egy kis vízért. Elkezdtem szépen, lassan lemosni róla a rátapadt vért. Próbáltam úgy viselkedni, ahogyan az egy legjobb barátnőhöz illik, viszont ott van a másik legjobb barátnőm is, Elena, akit Caroline, az én másik legjobb barátnőm majdnem megölt. Annyira kétségbeejtő ez a helyzet és úgy érzem jelenleg még kevés vagyok ennek a helyzetnek a megoldásához.
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Forbes ház   Vas. Márc. 20, 2011 1:48 am

A történtek után jobbnak láttam elhagyni a villát és Bonnie is velem tartott. Miután visszanyertem ember mivoltomat hihetetlen mértékű lelkiismeret furdalás kerített magába és alig vártam, hogy megbeszéljem valakivel a történteket. Mikor hazaértem becsöngettem és anya álmos fejjel nyitott ajtót. Miután előadtam neki, hogy elhagytam a kulcsomat, majd egy vad buliban összekentem piros hajszínezővel a hajamat és ugyanott szakadt el a ruhám is, majd hogy ezekután Bonnie hazakísért, anya egy mérges pillantást vetve rám behívott minket a lakásba.
Rögtön a szobám felé vettük Bonnieval az irányt és ledobtam magam az ágyra, majd egy párnába mélyesztettem az arcomat.
- Nem lehet igaz. Hogy tehettem ilyet? Mit fog Elena ezek után gondolni rólam? Egyáltalán szóba áll valaha velem? -ömlöttek a kérdések a számból és csillogó szemmel néztem a jelenlévő barátnőm szemébe, majd ahogy belehullott a hajam a szemembe rájöttem, hogy még mindig csurom vér vagyok és amúgy sem festhetek valami jól.
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTéma: Forbes ház   Szomb. Márc. 05, 2011 11:14 pm

A seriff és lányának otthona

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 21, 2011 6:43 am-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://diariesonlinerpg.forumotions.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Forbes ház   Today at 5:04 pm

Forbes ház
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Caroline Forbes