The Vampire Diaries Szerepjáték

Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
A regisztráció lépései
  1. Olvasd el a Szabályzatot!
  2. Regisztrálj elfogadható névvel!
  3. Töltsd ki a Karakterlapod!
  4. Foglald le az avatarod!
  5. Amennyiben kezdő vagy, nyugodtan használd az Oktatósarok adta lehetőségeket!
  6. Vesd bele magad a szerepjátékba!
Karakterbörze

A teljes listáért Katt!
Szerkesztők
Anyaoldal
Holdnaptár
CURRENT MOON
Latest topics
» Sablon és leírás
Szomb. Nov. 10, 2012 4:13 am by bemese2001

» Rólam - Karakterlap
Kedd. Nov. 01, 2011 4:42 am by Vendég

» Elköltöztünk
Szer. Okt. 19, 2011 6:33 am by Elena Gilbert

» Romy Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 5:23 am by Romy Fall

» Ryne Abbey Fall
Szomb. Okt. 08, 2011 2:47 am by Ryne Fall

» AZ OLDAL ELKÖLTÖZÖTT!!!
Hétf. Szept. 19, 2011 5:21 am by Elena Gilbert

» A város főtere
Vas. Szept. 18, 2011 8:22 am by Jason Johansson

» Nappali a házban
Vas. Szept. 18, 2011 2:27 am by Elena Gilbert

» A folyópart
Szomb. Szept. 17, 2011 8:55 am by Jason Johansson

Share | 

Asztalok a bárban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Jeremy Gilbert

Hozzászólások száma : 178

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 8:46 am

A lány belement, egy percig sem tétováztam a válaszon, utána akartam járni ki lehet Ő, és mit akar tőlem.
-Én benne lennék, de te nem olyannak tűnsz aki csak úgy lóg...- Vigyorodtam el kihívóan.
Lehet, hogy nem kéne újra halasztanom a suliból hiszen sem Jenna, sem Elena nem örülne neki. De elégedjenek meg azzal, hogy a drogokkal leálltam ( talán nem végleg), nem váltok át rögtön jó kisfiúba csak, hogy imponáljak nekik. Úgy is elvannak foglalva a maguk dolgával, ennyi szórakozás nekem is kijár...
-Na, hogy döntesz?- Fordultam Scarlett felé várakozóan, majd egyszerűen elindultam az ajtó irányába faképnél hagyva, kíváncsi voltam utánam jön-e.
A fizetésről megfeledkeztem, sebaj a pincér jó haverom, talán elnézi nekem ezt a kis félreértést.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Scarlett Johansson

Hozzászólások száma : 42

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 8:38 am

Láttam az arcán az értetlenség minden jelét. Éreztem, hogy kicsit túllőttem a célon, és kezdenek gyanússá válni számára személyes kérdéseim. Hogy megnyugtassam egy kicsit, elővettem újra a naiv, semmitsemtudó, butuska arcomat és szóltam:
- Jaj, bocsi, nem akartam tolakodó lenni... még nem is ismerjük egymást, én meg rögtön ilyen kérdésekkel zaklatlak. Neharagudj!- és úgy tettem, mint aki nagyon megbánta a dolgot, és hevesen mentegetőzik.
Hogy még több dolgot megtudjak, beleegyeztem az ajánlatába:
- Remek ötlet! Máris indulhatunk... suli helyett??- néztem rá ravasz, csibészes mosolyommal.
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 8:29 am

Janenek, közbe mennie kellett, szóval megint kettesbe maradtam a lánnyal. Kezdett kicsit sokat kérdezni, valami furcsa volt rajta, de nem tudtam volna megmondani mi, jobb óvatosnak lenni, főleg a mostani állapotban itt Mystic Fallsba...
Nem akartam bunkó lenni Scarlettel de kezdett nekem gyanús lenni...
-Amióta megszülettem itt élek, a barátnőm pedig nem rég költözött ide. De miért is érdekel téged mind ez?- Nevettem el magam, majd kínosan beletúrtam a hajamba, rossz szokásomhoz híven.
Egy pillanat múlva lehervadt az őrült nagy mosoly az arcomról, kicsit eldugottabb helyre akartam jutni a lánnyal, biztos, hogy akar valamit, én meg nem fogom tétlenül hagyni! Vagy csak nagyon paranoiás vagyok, de jobb a biztonság...
-Mi lenne ha megmutatnám neked, az erdőt, nagyon szép hely.- Mondtam, érdeklődő tekintettel.

Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 8:15 am

Remek, feltűnt a képben a féltékeny barátnő... Méghozzá akiből bűzlik a vámpírszag!!
Egyszeriben nagyon rosszul lettem, ki akartam menni a levegőre, de ezt az alkalmat nem szalszthattam el....
- Sziasztok! A nevem Scar. Scarlett Johansson. Nemrég költöztem ide fivéremmel- aki épp ott telefonál- a nagymamánkhoz ide, Mystic Fallsba. Ide járunk gimibe is.
Még mindig rosszul éreztem magamat, és úgy bizsergett az azurkék színű szemet ábrázoló tetoválásom, hogy csak na.
- És ti, mióta vagytok itt? Ősi gyökereiteknek köszönhetően ide születtetek, vagy esetleg csak átutazóban vagytok errefelé?- kérdeztem, mint valami ártatlan, mosolygós, kíváncsi lányka, aki semmit sem tud Mystic Falls különleges, misztikus múltjáról és jelenéről...
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 8:09 am

Bár első látásra kicsit furának tűnt, de aztán közelebbről megnézve sokkal szimpibb lett, határozottan. Úgy gondoltam szívesen beszélgetek vele, ha már szeretne beilleszkedni...
-Igen, persze ülj le nyugodtan.-Mosolyodtam el, majd félre kotortam egy elszabadult tincset a hajamból.
-Az itteni gimibe jársz?-Fordultam hozzá kedvesen, beszélgetést kezdeményezve.
Észre sem vettem, hogy közben megérkezetten Jane, boldogan vigyorodtam el, majd viszonoztam a csókját.
Bevallom élveztem a helyzetet, két lány mindketten gyönyörűek. Szerettem a jó társaságot, viccesnek ígérkezett ez a reggel is.
A szerelmem, a Jeremy barátnője vagyok jelzőt használta, amikor bemutatkozott, örömmel töltött el a gondolat, hogy járunk, rég voltam ennyire önfeledt.
Az új lánynak pedig örültem, hiszen barátokból sosem elég...
Jane Stwitch

Hozzászólások száma : 85

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 7:58 am

Miután reggel egyedül ébredtem Jeremy szobájában, elindultam utánna a Mystic Grillbe, mivel a levelében azt írta, hogy oda megy.
Mikor megérkeztem láttam, hogy egy másik lánnyal van, így kicsit megtorpantam a bejártaban és hallgatóztam. Egy boszi. Mosolyodtam el, majd megindultam Jeremy felé magabiztosan, mivel tudtam, hogy a lány csak a vámpírokról akar megtudni valamit. Mikor odaértem leültem Jeremy mellé és üdvözöltem egy apró csókkal.
- Szia! Jól aludtál? - kérdeztem, majd a lány felé néztem, és direkt nem nyújtottam kezet - Hello. Jane vagyok, Jeremy - néztem a fiú szemébe engedélyért egy bizonyos szóra és mikor látszólag megadta még mindig a szemébe bámulva folytattam - barátnője. - mosolyodtam el. - Téged hogy hívnak? - néztem a lány felé.
Felhasználó profiljának megtekintése http://silly-life.honlapepito.hu/
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 7:51 am

Ahogy haladtunk felé, megnéztem közelebbről is.
Kedves fiúnak tűnik, de nem az esetem... túl esetlen, vagy nemis tudom...
Kettesben maradtunk, mert időközben Jason leállt telefonálni valamelyik hülye haverjával valami nagyon fontos dologról, ugyhogy egy ideig nem lesz a társalgópartnerünk.
Szóval elővettem a kedvesebb, nyájasabb énemet, és megpróbáltam beszélgetést kezdeményezni vele:
- Szia! Szabad ez a hely? Nem akarok tolakodó lenni, csak szeretnék minél több emberrel megismerkedni itt Mystic Fallsban.
Huhhh, látszott rajta, hogy nem nagyon van bájcsevegni kedve, de muszáj volt a célom érdekében lépéseket tenni...
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 7:36 am

Hirtelen felriadtam, ugyanis egy furcsa lány jött felém, valami fiúval, majd zavartalanul levetették magukat az asztalomhoz...
Szuper, társaságot kaptam. Bár valamennyire kíváncsi voltam a jövevényre, fáradt voltam a szokásos jó pofizáshoz.
-Ööö, Hello!- Mondtam, némi bizonytalansággal, majd egy jó nagyot kortyoltam, a sűrű feketekávémból.

A hozzászólást Jeremy Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 07, 2011 7:55 am-kor.
Jason Johansson

Hozzászólások száma : 57

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 7:23 am

Láttam, hoyg Scar már megint kiszemelt magának valakit a közeli asztaloknál. Gondolatm miért ne ismerkedhetnénk meg valakivel... Ha jól láttam akkor Jeremy volt az, a bánatos kisöcsi...
Felkaptam a családi varázskönyvet, és már el is indultunk karöltve az asztala felé. Már ott éreztem rajta a vámpírszagot. Rögtön Scarra néztem, aki bíztatás képpen bólintott, hogy csak üljünk le...
Máris rengeteg kérdésem volt hozzá, de nem is tudtam, hogy hol kezdjem. Ezért csa egy halk "Szia"-t nyögtem ki.
Scarlett Johansson

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 7:14 am

Suli előtt drága öcsikémmel még beültünk pár percre a grillbe, hogy bekapjunk valami reggeliszerűséget. A szokásos forrócsokimat és egy kis kalácsot kértem a szőke, helyes pincérfiútól. Elhatároztam, hogy megpróbálok beilleszkedni a városkába, hisz végülis itt lenne az ideje már...eddig én voltam a titokzatos, fura lány mindenhol.... szinte a nagyin és Jasonon kívül senkivel sem beszéltem...
A szembenlévő asztalnál ült egy fiú, ha jóltudom a népszerű Elena öccse. Gondoltam, odaülök hozzá, és szóbaelegyedek vele, hátha tud valami érdekeset, és fontosat mondani esetleg kutatásom anyagáról, a vámpírokról....
Jeremy Gilbert

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 7:02 am

Tegnap gyönyörű napom volt, amit nem mással mint életem értelmével tölthettem . Kipihentem ébredtem, több hónapja először. Jane békésen feküdt mellettem, nem szerettem volna felébreszteni, de suli előtt mindig a grillbe járok. Így hagytam neki egy kedves búcsúlevelet, és vártam a pillanatot , hogy újra láthassam.
Elég fura hangulata van reggel a poros kis Mystic Fallsi kocsmának, pont ezért szeretem. Hajnalban még alig jár egy-egy ember az utcában, minden olyan csendes, rejtőzködő. Az ég szürkés fényekben világít, hűvös szellő fújdogál, hangulatos, állapítottam meg egy ásítást elnyomva.
Levetettem magam egy elhagyatott asztalhoz, majd szokásomhoz híven gondolataimba meredve bámultam ki a nagy, fekete keretes ablakon. Mennyi minden zajlott le bennem az elmúlt hetekben, gyűlölet, fájdalom, gyász, szerelem...
Furcsa párosítás, úgy tűnik sosem leszek már szokványos "kamaszfiú". Csak úgy elcsépelve váltottam pár szót a pincérrel, a rendelésre már nagyon nem emlékszem, más világ kapuin mentem keresztül a szívem mélyén.
Cary Agos

Hozzászólások száma : 50

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 3:09 am

Nem is tudom, akartam-e, hogy megállítson. De nem tette. Fizettem majd kiléptem és a hideg levegő kicsit rendbe szedett, végre képes voltam gondolkodni. Butaságokat beszéltem benn, amit Jennynek mondtam arról, hogy mit érzek iránta, felelőtlenség volt. Nem az érzés, kimondani... Bár, érezni is elég felelőtlenség a körülményeket tekintve. De amikor kialakult ez bennem, még nem ezek voltak a körülmények. Hát, tehetek-e én erről? Hibás vagyok-e azért, ami történt?
Mélyet lélegeztem és lassan fújtam ki, majd nyeltem és épp indultam volna hazafelé, mikor hallottam csukódni a bár ajtaját. Hátranéztem a vállam felett s sóhajtottam, mikor Jennyt láttam.
Engedtem, hogy magához húzzon, és szomorúan elmosolyodtam, mikor kérlelni kezdett.
Tenyereim közé vettem az arcát és lágyan megcsókoltam. Nem tartott sokáig és tudtam, hogy ez volt az utolsó ilyen érintés. És azt is, hogy ő is érzi.
- Nem foglak elhagyni, megígértem, hogy vigyázok rád! - mosolyodtam el, majd hátráltam egy lépést, mert veszélyesen vonzották ajkai az enyémeket.
- De nehéz lesz... - sóhajtottam és néztem a szemét, az ajkait, a vállát, a kezét. Azokat a szemeket, amibe nem nézhetek szerelmesen, a ajkakat, amiket nem csókolhatok, a vállát, amit nem simogathatok és a kezét, amit nem szoríthatok ujjaim közé, mikor épp csókolom.
Sóhajtottam, majd elmosolyodtam kicsit kedvesebben. Nekem elég lesz az is, ha csak mellette lehetek. Ha utána mehetek a randira, ahol otthagyta a srácot, mert az egy állat volt és ott leszek a diplomaosztón és olyan jó testvére leszek, amilyenről sose álmodott.
Persze, ha menni fog...

//BEFEJEZETT//
Jenny Thomas

Hozzászólások száma : 117

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 2:14 am

Ordítani, dühöngeni akart, felrúgni az asztalokat és a székeket, összetörni az összes poharat, ami a bárban van, és mindenkivel csak kiabálni, veszekedni akart. Belsője máris sikított. Sikított a testtől, de főleg a vérttől, amiért pont Cary apjának kellett megfektetni az anyját. Micsoda egy szajha! És még a pénzt is elfogadta! Undorító! Egyszerűen undorodott tőle.
Apja, Mark - vagyis nem apja -, ő is minden este azt mondta a 6 éves lányának, hogy többet nem iszik, nem lesz részeg. Minden este ezt mondta. Jenny hitt neki. De másnap, apja megint ivott, és megint azt mondta, hogy többet nem iszik. Jenny mindig elhitte. De nem azért, mert nem jött rá, hogy apja mindig inni fog. Tudta, hogy csak mondja. Hanem mert az apja volt. Az apja azt mondta, akkor az úgy van. Ezért hitte el. Semmi mást nem kívánt, csak, hogy Cary apja hazudjon. Csak most, csak most az egyszer.
Éppen újabb szavakért, kifogásokért kutatott, amit Cary fejéhez vághatna. Nem haragudott rá, hanem ő volt a legközelebb, akivel jelen esetben megtehette.
Cary egyetlen szóval jellemezni tudta a tegnap még csodálatos, elképesztő érzést, amit Jenny is épp úgy érzett, de ma szentségtörésnek kellett volna érezni. Csak az a probléma, hogy kellett volna.
A lány hagyta, hogy Cary kisétáljon, de utána ment, csak nem akarta, hogy mindenki lássa őket. Mire kiértek, megragadta Cary karját, és magához húzta.
- Ne hagyj el! Mindenki mindig elhagyott! Nem akarok egyedül lenni! Csak ma nem! Kérlek... - szemei megteltek könnyel. Egyszerűen nem tudott volna a férfi nélkül lenni többet.
Cary Agos

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 1:59 am

Most komolyan azt hiszi, hogy nem harcoltam, hogy nem ellenkeztem, hogy akartam ezt az egészet csak álmodni?!
Olyan őrült egy szituáció ez mostani, hogy csodálkozom, eddig hogy nem őrültem meg én is. Ez az egész olyan kaotikus, annyira hihetetlen, hogy gyakran érzem, csak álmodom, mindjárt felébredek és Jenny majd a karjaimban fekszik, mert elaludtunk tévézés közben vagy akármi. Komolyan, bármit képes lennék elviselni, csak azt nem, hogy ezentúl úgy kell ránéznem, mint a húgomra...
- Nézd, apám nem az az ember, aki túl gyakran ismeri el a hibáit, és az egész története annyira stimmelt, hogy egyszerűen nincs miben kapaszkodnom - vontam meg a vállam és egyre inkább éreztem, hogy az alkohol átveszi az uralmat a gondolkodásom felett. Képes voltam kicsit átértékelni a helyzetet, megnézni a pozitív oldalát. Ja nem, nincs pozitív oldala. Csak rendkívül ironikus oldala van...
Ez az a helyzet, amikor nincs remény arra, hogy a dolgok másképp alakuljanak, innen nincs kiút, mint elfogadni a valóságot. De, Jenny...
-... én szeretlek! - bukott ki belőlem, majd fel is eszméltem mit mondtam ki. Na, most jött el a pillanat, hogy magamat is átkozhatom, amiért nem tudom befogni a szám...
- Többet nem találkozhatunk! - jelentettem ki és felálltam.
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 1:43 am

Fájt minden jelen pillanatban. Fájt levegőt venni, mert van testvére. Fájt ránéz bárkire, mert bárki, bárki lehetne a testvére, de éppen Cary az. Ez lehetetlen. Ilyen csak a filmekben van, kivéve, hogy ott a végén kiderül, hogy tévedésről van szó.
Ez valami kozmikus vicc. Úgy érezte, hogy Isten leköpte őt. Már nem is értette, miből gondolta, hogy Cary az övé lehet, hogy valami ilyesmi jót megérdemel, hogy végre boldog lehessen. El sem tudta képzelni, hogy mit tett, amiért ezzel büntetik.
Nem tartott sokáig az értetlenség, az önsajnálat. A fájdalom jelen maradt, de mellé egy sokkal motiváltabb érzés kerítette hatalmába a lányt. Harag, gyűlölet, düh. Főként az anyja iránt. És Cary apja iránt. Bár hűséges lett volna a feleségéhez! Minden szétesett.
- Miért hiszed el? Miért kéne nekem elhinni? Tegnap még nem volt senkim, ma meg már van egy apám, aki soha életemben nem akart engem, és van egy bátyám... - mondta mérgesen. Olyan gyilkos szó volt most a báty. Nem igaz, hogy Cary nem tiltakozik! Ő elhiszi, elfogadja! Most is csak az zavarja, hogy a húgával volt, nem pedig az, hogy Jenny a húga. Minden összeesküvésnek tűnt. Az egész világ Jenny ellen.
Cary Agos

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Csüt. Ápr. 07, 2011 1:27 am

Felvontam a szemöldökét, mikor nevetni kezdett. Tényleg azt hiszi, hogy vicceltem... Soha nem akartam még ennyire valakivel együtt nevetni, de nem ment, mert számomra nem volt rajta semmi nevetnivaló.
- Jenny, figyelj, nem viccelek - mondtam kissé talán morcosan. Haragudtam rá, haragudtam apára, magamra, de leginkább a sorsra, amelyik úgy akarta, hogy Jenny pont ideszökjön az anyjától és össze kelljen ismerkednem vele...
Az is zavart, hogy ennyire nem veszi komolyan. Mégis, olyan embernek ismert meg, aki ilyenekkel viccelődne?
Aztán láttam, hogy kezd elgondolkodni a dolgokon, majd zavartan viselkedett. De mégis hogyan kéne viselkednie? Nem is tudom, mit vártam... Én annyira megszoktam, hogy egyedül nevelkedtem fel, szinte lehetetlennek tűnt, hogy most hirtelen lett egy testvérem. Jó, lehet, hogy örültem volna, ha nem Jennyről derül ki ez a dolog...
- Nézd, én... - nem tudtam mit akarok mondani. Szeretlek? Sajnálom? Végül is, egyik sem jelentene semmit. Már nem.
A percet is elátkoztam már ezerszer, mikor megszülettem. Még azt is, mikor apám a világra jött. És ráadásul kezdek női fejjel gondolkodni, mert azon agyalok, hogy miért nem tudják a férfiak a farkukat a nadrágjukban tartani és csak azzal összebújni, aki épp a feleségük. Mondjuk, ha apám akkor nem hibázok, Jenny most nm lenne a földön. És a Föld megérdemel egy ilyen csodát...
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Kedd. Ápr. 05, 2011 4:55 am

Nagyon idegesítette Cary viselkedése. Tudni akarta, hogy mi a baja. Fájt, hogy ilyen távolságtartó. De mikor meghallotta a dolgot... egyszerűen felnevetett.
- Istenem, de hülye vagy! - mondta majdnem megfulladva a nevetéstől. Cary viccel. Ez amolyan áprilisi tréfa, ezzel ünnepelve, hogy Jenny-t nem tartóztatják le. Az ital is arra utal, hogy ünnepelni fognak... vagy nem.
Csak egyetlen pillanatig vetette fel a lehetőséget, hogy igaz. De Cary arckifejezése rátámasztott a dologra. Jenny-nek kedve támadt azzal a pohár whisky-vel arcon önteni.
- Hazudsz! - hebegte.
Miért találna ki ilyesmit? Ez lehetetlen. Nem. Nem testvérek. Nem. Jenny... ő szereti őt. És nem úgy, mint a testvéreket szokás. Ujjai elernyedtek, s erőtlenül csúsztak le ölébe.
- Az én apám Mark Thomas. Nekem nincs testvérem - mondta komoly arccal.
Nagyot sóhajtott. Már kezdett kételkedni a dologban. Talán apja azért ment el, mert megtudta, hogy Jenny nem is az ő lánya? Így már nem kellett neki?
- Cary, ezt te sem hiszed el... - suttogta kérlelő hangon. Most már annyira kézenfekvő volt. Cary apja és Jenny anyja találkoztak 17 évvel ezelőtt, akár csak egyetlen egyszer, de Cary apja nem hagyhatta ott a családját. A fiát, aki akkor 5 éves lehetett. Cary szemeibe nézett.
- Nem... én... - inkább nem mondta ki, amit érzett a férfi iránt.
Cary Agos

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Kedd. Ápr. 05, 2011 4:42 am

Örültem annak, hogy örül. Jó volt látni, ahogy mosolyog. De nem olyan volt látni, mint egy testvért... inkább mint egy barátnőt.
Nem vak a lány, persze, hogy egyből észrevette, hogy valami bajom van.
Most úgy elgondolkodtam... Hogyan lehet egy ilyet megmondani? Csak úgy az ember szemébe vágni: figyu, a dolgok jelenlegi állása szerint, mi bizony testvérek vagyunk? Egyáltalán van erre módszer...?
- Részben - sóhajtottam végül, majd ledöntöttem a whiskyt, aztán a másika és kedvem szottyant Jenny italát is meginni.
- Megtudtam pár dolgot - vontam meg a vállam, majd hátradőltem és zavartan félrenéztem.
- Anyád nem mondott semmit? - ostoba kérdés volt, mert a viselkedéséből ítélve, biztosan nem. Tuti, hogy nem is találkoztak.
Nem akaródzott ránéznem. Nem akaródzott úgy ránéznem, hogy tudtam, nem nézhetek úgy rá, ahogy szeretnék. Én megmondtam, az elején éreztem, hogy valami nem stimmel a dologban, de nem, mert nekem játszani kell a tűzzel és most tessék, jó alaposan égetett meg.
- Szükségem van még egy whiskyre! - már álltam, mikor mondtam, a pultnál ittam meg, majd még egyel a kezemben mentem vissza asztalhoz és csak ott jutott eszembe, hogy mennyire udvariatlan lépés volt tőlem, meg se kérdezni, hogy inna-e valamit.
Így a harmadik whisky után már kezdtem úgy érezni, hogy képes vagyok kimondani.
- Figyelj, testvérek vagyunk - mondtam aránylag nyugodt hangon.
- Vagyis az én apám a te apád - egészítettem ki, majd ledöntöttem a negyedik whiskyt is. Ennyi alkohol távlatából kezdett viccesnek tűnni a szituáció, akaratlanul is elmosolyodtam, de csak egy pillanatra.
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Kedd. Ápr. 05, 2011 4:26 am

Nagyot sóhajtott, de nem ivott még a whisky-ből. Újabb nem fogadott hívás: 67. - Barbár névvel. (A Barbár egyenlő volt Kyle Kingsbury-vel.)
Ekkor lassú léptekkel közeledett Cary. Jenny nem nézett hátra, de érezte, hogy ő az. Nem mer idejönni? Vagy micsoda? Hirtelen az ugrott gondolatai közé, hogy börtönbe fog kerülni. Cary apja nem tudott megegyezni Kyle-al. A Barbár azt akarja, hogy Jenny börtönben legyen. Remek.
- Szia! - köszönt, kissé félve a továbbiaktól.
Végül is mégse az történt, amit várt. Kyle ejtette az ügyet. De akkor miért hívogatja folyton?
- De hát ez fantasztikus - vigyorodott el Jenny. Mégsem kerül börtönbe! És még csak fizetnie sem kell, vagy élete végéig dolgoznia. Egyszerűen semmi sem ronthatta már el a kedvét.
Cary egyik keze egy whisky-vel teli poharat szorongatott, a másik pedig szabadon volt, ökölben az asztalon. Jenny ujjaival finoman megérintette a férfi szabad kezét, de mintha áramütés érte volna Cary-t.
- Mi az? - kérdezte gyanakvóan. Valami még történt Kyle-al? Biztos valami rossz, azért nem mondja el azonnal Cary. Vagy lehet nem is arról van szó, hanem a férfi apjáról.
- Apádról van szó? - valahogy érezte, hogy igen.
- Nem akarja, hogy a közeledbe menjek, ugye? - hangja megremegett.
Cary Agos

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Kedd. Ápr. 05, 2011 4:13 am

Atyaisten!
Nem, ennél jobban türközi a lelkivilágom: T-E J-Ó-S-Á-G-O-S A-T-Y-A-I-S-T-E-N!!
Nem beszéltem Jennyvel mióta apám hazaküldött az irodából, aztán apa feljött hozzám és elmesélt pár dolgot. Pedig azóta is folyton rágondolok. De most mégis... Jézusom? Össze vagyok zavarodva, mint vasorrú bába a mágnesen viharban...
Szóval, apám kopog, ajtót nyitok, szinte leüt, úgy viharzik el mellettem, majd üvölteni kezd, hogy mit képzelek magamról. Mintha valami tizenéves kiscsaj lennék, akiről megtudják, hogy teherbe ejtette a matektanár...
Na, én sokkal rosszabbat tettem, mint egy diáklány, aki ágyba bújt a matektanárral. Én kis híján gerincre vágtam a saját testvérem. Elnézést, féltestvérem...
Értetően: apám mégsem olyan tökéletes, mint azt próbálja elhitetni és pár évvel a születésem után bepánikolt, vagy tökmindegy mi tört rá, de összejött egy nővel. Na ez a nő történetesen Jenny anyja volt... Aztán kiderült, hogy a nő terhes maradt, apám adott elég pénzt, hogy befogja vele a száját, a hölgyemény meg rásózta magát valami balfékre. Most aztán találkoztak ismét és apám elmesélte a dolgot.
Hideg zuhany, vagy minek lehet nevezni, hogy a nő, aki eddig legszimpatikusabb volt számodra, hirtelen kiderül, hogy a tesód? Bocs, féltesód...
Úgy befogok rúgni, hogy autóvontatóval visznek majd haza a Grillből...- ezzel a gondolattal léptem be az ajtón. Körbenézek, hátha valami cimbora, akinek lenne kedve inni(vedelni) valamit velem.
Na ne! Persze, hogy rögtön szembenézek Jennyvel... Nem akarom kerülni, csak nem tudom, ezek után hogy nézzek a szemébe. Azt se tudom, ő tud-e a dolgokról... Mindegy. Rendeltem egy pohár whiskyt, majd elindultam Jenny asztalához. Aztán visszafordultam és rendeltem még két pohár whiskyt, majd tényleg odamentem Jennyhez és leültem.
- Szia! - köszöntem és zavartan nyeltem.
- Nem tudom, mit tudsz, de apa elintézte a dolgokat, Kyle ejti az ügyet - hadartam nagyon gyorsan, hogyha még nem tudja, esélye se legyen megcsókolni. Nem attól félek, hogy a testvérem és megcsókol. Inkább attól, hogy a testvérem és én visszacsókolnám...
Jenny Thomas

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Kedd. Ápr. 05, 2011 3:47 am

A tegnapi nap az ügyvédi irodában nem úgy sült el, ahogy akarta. Kyle beszólása mindent felborított. Jenny dühöngött. Cary-vel pedig nem szóltak egymáshoz. Nem sok idő telt el, mikor Cary apja mondta, hogy menjenek haza. Jenny nem értette a dolgot, hisz nem döntötték el, hogy mi legyen a perrel. Remek. Egész éjjel nem tudott aludni. Kyle-ra gondolt. A régi időkre. Most inkább csak hányni tudott volna. Úgy látszik, Kyle is a lányra gondolt: egy éjszaka alatt 23 nem fogadott hívása volt Jenny-nek, egyetlen személytől. A délelőttöt és a délutánt is ágyban töltötte. Este volt csak ereje kimászni onnan, további nem fogadott hívásokat látott a telefonján, de egyik sem Cary-től volt.
Végül úgy döntött, lenéz a Grill-be. Legalább iszik egy keveset az eseményekre, esetleg ott találja Cary-t. Felhívni persze nem akarta.
Már alkonyodott, mikor a bárba ért, ahol kevesen voltak. Jenny a pulthoz ment, rendelt egy whisky-t, és leült az egyik bokszba. Nem nézett körül, bár őt többen megnézték.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Hétf. Márc. 28, 2011 9:04 am

Atyám, ez a lány tényleg többet beszél, mióta vámpír? De lehet, hogy csak azért tűnik úgy, mert csak azóta kell elviselnem, hogy átváltozott.
Megforgattam a szemem és sóhajtottam, és bevallom, hosszú évek óta először imádkozni kezdtem... azért hogy elhallgasson.
Lehet, hogy igazságtalan, mert haragszom rá és én reagálom túl a dolgokat, de mikor jött a kérdésével, hogy szeretem-e Elenat, végleg betelt a pohár. Én vagy most elmegyek, vagy 5 perc múlva Rapunzel skalpjával fogok távozni a szórakozóhelyiségből.
Előredőltem és közel hajoltam a lányhoz.
- Caroline, nem tudom ki beszél itt igazi szeretetről, mikor te haraptál ki egy darabot Elenaból... Azt hiszem, ha valakinek, neked nincs jogod felelősségre vonni engem... - felvontam a szemöldököm, hogy nagyobb hitelt adjak a szavaimnak.
Még ha Bonnie jön ezzel a szöveggel, vagy Stefan, vagy Jenna, vagy Jeremy... de Carolinenak egyszerűen nincs joga hozzá, azok után, hogy kis híján megölte az állítólagos legjobb barátnőjét. Oké, lehet azzal vádolni, hogy meg kéne értenem, hiszen még fiatal vámpír, de Stefan a megértés mintaszobra, majd ő megteszi helyettem azt is.
Felálltam az asztaltól és elindultam kifelé. Mikor pont Caroline mellett voltam még megtorpantam és felé fordultam.
- Ajánlom, hogy kerülj, ha szereted az életed... - mondtam búcsúzásképp. A pultnál kifizettem az italom, majd miután eltűntem a figyelő szempárok hatásköréből, vámpírsebességgel tértem haza.

BEFEJEZETT
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Hétf. Márc. 28, 2011 8:53 am

Damon fenyegetése kijózanítóan hatott rám és az ő szájából igenis meggyőzőnek hatott. Azonban a sors fintora, hogy ezzel együtt kissé meg is könnyebbültem, hogy nem fogja azonnal belém vágni az egyik asztal lábát és nem hantol el a már oly sokat emlegetett fűzfa tövébe amit megálmodtam magamnak. Egy rémálom során természetesen.
- Figyelj Damon én nem mentegetőzni akarok és nem is gondolom azt, hogy mi valaha is barátok leszünk de Elena a barátnőm, ha ezt nem is teljesen így fogja gondolni mikor megtudja, hogy én kotyogtam ki a titkát. És ha téged szeret akkor én is elfogadlak nem mintha ez bármit is számítana neked...de előbb tudnom kell valamit. Valójába szereted őt vagy csak egy újabb játék a repertoárodba? -kezdtem nyíltan felvállalni az érzéseimet és a gondolataimat, tudván, hogy ezek a szavak Damonból mind pozitív, mind negatív érzéseket is kiválthatnak. Nos, én bíztam az előbbiben.
Erről a kérdésről nekem is eszembe jutott valaki, személy szerint Matt, és rögtön ezt követően Stefan és a két kép úgy villogott egymás után a fejemben mint ahogyan a rendőrségi villogó színe váltják egymást és fogalmam sem volt, hogy mit is akarok pontosan. Hogy eltereljem a gondolataimat kinéztem a tömegbe és Rony szúró tekintete visszarántott a jelenbe. ~Remek. Azonnal szaladni fog Matthez...~gondoltam, ám sokkal fontosabbnak tartottam jelen pillanatban azt amit Damon fog válaszul adni a kérdésemre..vagy nem fog. Hiszen az is egy válasz. Nem de?
Kérdően néztem vissza a másikra és vártam a reakcióját.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Hétf. Márc. 28, 2011 8:33 am

Megérkezett a pincér az itallal és furcsán nézett rám. Hmm, csaknem vagyunk féltékenyek? Gúnyos mosoly szaladt a számra és, amint elment belekortyoltam az italba. Komolyan, néha egy finom whisky jobban esik, mint a legszebb nő, legillatosabb vére.
Már épp azon voltam, hogy megállapítsam milyen évjáratú a whisky, mikor hirtelen Rapunzelből kitört a lelkiismeret furdalás és mindenféle hülyeséggel teletűzdelve bevallotta, hogy ő kotyogott Stefannek. Na, legalább nem a Bennett-boszi akar keresztbe tenni nekem, tőle valamivel jobban tartok, mint a vámpír-barbietól.
- Hadd háláljam meg! - mosolyogtam rá kedvesen. - Mondjuk, megszabadítalak a vámpírlét nehézségeitől! - elkomolyodtam, majd sóhajtottam és hátradőltem.
- Jól figyelj, Caroline! Nekem már az elég volt, hogy megharaptad Elenat, ha még egyszer, csak egyetlen egyszer, egy nagyon picit is hibázol, elbúcsúzhatsz az életedtől! - megittam a maradék whikyt és komolyan, vészjósló szemekkel néztem rá. Hát, el kell ismerni, halálos fenyegetésekben nagy vagyok.
Tulajdonképpen azért haragudtam meg Carolinera, mert én akartam elmondani Stefannak. Végre egyszer, hadd legyek tisztességes vele szemben... Erre bekavar a szőkeség. És mindenről Katherine tehet, szóval ezért is számolok még vele. Ha az volt a célja, hogy elterelje a figyelmem magáról, akkor remekül döntött, hogy a szépségkirálynőt változtatta át.
Vendég
Vendég

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Hétf. Márc. 28, 2011 7:12 am

Kissé ijedt szemmel figyeltem ahogy Damon közelít az asztalomhoz és legszívesebben elfutottam volna, de az izmaim valósággal megmerevedtek aztán, kint nem sok esélyem lett volna a túlélésre, így a megfutamodás ötlete az első másodperc után ugrott.
- Szia. -mondtam, majd pár másodperces csönd következett és Damon gúnyos vigyorától legszívesebben a falra mászta volna. Ahogy gyorsan átpörgettem a fejemben a lehetséges variációkat rájöttem, hogy nem lehettem volna jobb helyen rosszkor hiszen ha máshol találkozom Damonnal nem biztos, hogy esélyt adott volna arra, hogy megmagyarázzam a történéseket.
- Damon. Figyelj tudod, hogy milyen fecsegős vagyok..és..és csak úgy kicsúszott. Esküszöm. Azonnal megbántam..de..Stefan megértő volt és hidd el jobb is hogy megtudta és azt mondta képes elengedni Elenát szóval ha úgy nézzük még köszönettel is tartozol nekem..- hadartam el gyorsan kissé ügyetlen, dadogó stílusban azt ami éppen akkor a dologról eszembe jutott és talán a mentségemre lehetne és reméltem, hogy Damon nem fog kikelni magából, hisz ha más nem ő az aki nagy társaság előtt is pillanatok alatt végezne velem aztán ráérne foglalkozni a következményekkel.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Asztalok a bárban   Today at 9:38 am

Asztalok a bárban
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Fusino Kei